Reklama

pátek 17. května 2019

Kateřina Konečná (KSČM) lže, když tvrdí, že SPD lže. Prokazatelně hlasovala pro usnesení, které má vést k odstranění překážek pro příchod kohokoli z Afriky do EU.

Ivan David
17. 5. 2019
Paní Kateřina Konečná dál vesele veřejným popíráním rozmazává skutečnost, že hlasovala pro Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP)) (P8_TA-PROV(2019)0239) ZDE, který v článku č. 23 uvádí tento závazek: Evropský parlament žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU." Proto Konečná podá, jak prohlásila na tiskové konferenci, trestní oznámení policii v Praze 1 ZDE. Záznam z hlasování je ZDE (strana 68-69, viz obrázek dole).


Smysl článku 23 je naprosto jasný, pokud by někdo pochyboval, co je míněno pojmem "přistěhovalec", pak je možno nahlédnout do wikipedie.

Imigrace (Wikipedie) neboli přistěhovalectví (opakem je emigrace) je proces, při němž se na území státu usazují obyvatelé přicházející ze zahraničí. Konají tak z ekonomických, politických či náboženských důvodů.

Ing. Kateřina Konečná argumenovala stejně jako signatář RNDr. Pavel Poc v televizní diskuzi, že jde o jakési nezávazné prohlášení ZDE (1:18). Nikoli, nejde. Evropský parlament se obrací na Evropskou komisi a členské státy, aby konaly (zavazuje je). To znamená, že Evropská komise má vypracovat buď směrnici nebo nařízení, přičemž směrnice musí být implementována do české legislativy a nařízení je přímo vykonatelné. Členské státy EU pak mají zajistit bezpečnou legální cestu pro kohokoli.

Je poněkud kuriózní, že také zkiušený advokát a předseda KSČM JUDr. Vojtěch Filip řekl, že čin SPD by mohl odpovídat také "maření přípravy a průběhu voleb". To asi sotva, §177 je citován dole. Trestní oznámení směřuje podle Konečné na hnutí SPD, jehož statutárním zástupcem je Tomio Okamura.Ze strany Kateřiny Konečné by se mohlo jednat o "křivé obvinění" (viz dole) ve snaze získat výhodu a zbavit se nevýhody před volbami.


O celé situaci s tímto usnesením jsme již na Nové republice referovali ZDE.

§ 177
Maření přípravy a průběhu voleb nebo referenda

Kdo jinému násilím nebo pohrůžkou násilí nebo lstí brání ve výkonu volebního práva nebo hlasovacího práva v referendu anebo jiného takovým způsobem k výkonu volebního práva nebo hlasovacího práva v referendu nutí, nebo kdo padělá údaje v dokladu o počtu členů politické strany nebo na petici pro volební účely nebo v jiném dokumentu souvisejícím s volbami nebo referendem anebo vědomě použije takového dokumentu jako pravého, nebo kdo vědomě nesprávně sečte hlasy či poruší tajnost hlasování, nebo kdo jinak hrubým způsobem maří přípravy nebo průběh voleb do zákonodárných sborů nebo orgánů místní samosprávy anebo přípravy nebo průběh referenda, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.


§ 174
Křivé obvinění

(1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu nebo jiný zvlášť závažný následek.

 

70 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Jo! Komu to poslouží, nevím. Možná Štětinovi. Ale ten v té EU více bojuje za zájmy Ukrajiny, než za naši zem. Najděte mi tam jednoho jediného našeho Europoslance, který někdy nehlasoval proti zájmům vlastní země!!! Někdo více, někdo méně. Raději tam komunisty i třeba mě neoblíbenou SPD než zvláštní třídu Holubové a Hrušínského. P.S. Pro mne SPD nerovná se N.R. Když jsem vstoupil na tyto stránky tak, kde byla. A jestli se to někomu nelíbí tak ať mi...

   Smazat
  2. Problém je v tom, že v novinách SPD je namísto tohoto faktického konstatování uvedeno obvinění, že Kateřina Konečná hlasovala pro podporu uprchlických kvót. To je ovšem lež, nic takového v usnesení B8-0212/2019 uvedeno není.

   Smazat
  3. Ad 19:49
   komu to poslouží? Doufám že hlavně ne současné KSČM. Protože ti tohle 25. dubna spustili tím, že se brutálně přidali k probruselistům. Takže bude jen dobře, když na to i doplatí.
   A dokud z jejich strany bude mít hlavní slovo klika kolem Jiřího Dolejše tak jenom dobře jim tak.

   Smazat
 2. Myslím, že Kateřina Konečná má poněkud zvrácenou znalost o proletářském internacionalismu.Ten proletariát z Afriky nemá nic společného s pracujícími, jsou to jen vyžírkové, kteří doma vlastnímu lidu moc nepomohou a jdou jenom ve většině za bezpracným prospěchem podobně jako někteří u nás doma.I když bych je neházel všechny do jednoho pytle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím Vás a čemu se čemu? Vždyť to není komunistka nýbrž jen člen parazitické strany která si říká KSČM, můžete mi sdělit kdy tato banda udělala co dobrého pro tento stát krom toho že se tetelí u plného koryta a velmi hlasitě mlaskají? Je to jen banda bezcharakterních příživníků a bohužel je jejich voliči zatím neprokoukli.

   Smazat
  2. 1726
   AFRICKÝ PŮVOD To je ten jeden společný pytel. Jindy to byl dělnický nebo árijský původ.

   Smazat
  3. 18:06 Kateřina Konečná opravdu ryzí komunistka není, ale vaše tvrzení, že ta partaj nic dobrého neudělala je primitivismus hodný nejubožejší propagandy. Udělat ta partaj mohla jen tolik, kolik má voličské podpory. Vy tu partaj zřejmě nepodporujete, takže si na ni neztěžujte! Leda byste preferoval Jiřího Dolejše.

   Smazat
  4. 2:53 Souhlasím s Vámi, v partajích KSČM, ČSSD je ředa slušných a poctivých lidí. Ti jsou však dehonestování a tlačeni do pozadí jako Skála u socanů Foldyna atd. Ale gró těch partají je ma za maňásky, kteří vytvářejí pocit demokratičnosti. Opak je pravdou a lidé si to uvědomují. Marnost nad marnost, radši volím Davida z SPD.

   Smazat
 3. Dobrý argument, + GUE /...
  Maštálka, Kohlíček, Konečná

  OdpovědětSmazat
 4. Komunisti se nikdy neobrátí proti neomarxismu nač taky,když ho tvořili pro potřeby kapitalistů a ted se ubohým svým členům,kteři jsou na vymřeni doslova právě touto ideologii vysmivaji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tim to myslim nema nic spolecneho..jde jen o prosty boj o koryta

   Smazat
  2. Proboha 17:40! Nejdřív si ujasněte, co je míněno neomarxismem a teprve pak se k tomu účelově vytvořenému pojmu vyjadřujte. S komunistickým hnutím a současnými "komunisty", nemá ten jev nic společného. Naopak, pitomo!

   Smazat
 5. Ovšem je tam také napsáno "legálními cestami"!!! To je stejné i s naší emigrací, USA souhasí, pokud jsou v jejich zemí Češi legálně a myslím, že i my souhlasíme s legálními přistěhovalci nejen z Ukrajiny, Slovenska, Polska, Ruska, Vietnamu... Ono jde hlavně o imigranty, které k nám transportuje kapitalismus jako kdysi otroky do Ameriky: dělají to ovšem humánně, již ne jako zo dob, kdy se otroci lovili asi jako zebry, pakoně, buvoli..., dnes se jim rozvrátí stát, popřípadě rozbombarduje, zmasakrují se pro dovoz novodobých otroků nepotřební k prodeji v Evropě a pak se vezou nakonec kocábkami přes Středozemní moře. A stejné je to u muslimských imigrantů, proti jejichž zemím vedeme teroristické války ve jménu křesťanského boha a naříkáme na nevděk zbylých z vyvražděných rodin, když v Evropě nemakají, ale hážou po nás bomby....

  OdpovědětSmazat
 6. Po sametové taškařici jsem natruc volil KSČM, ale pokud tam budou takoví frustráti jako je Dolejš, tak už ani tato volba nemá smysl. Jedinou spásu vidím v SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud hledáš "spásu" ve zvolení nějaké (jakékoli) strany, tak jsi s prominutím idiot, sorry.

   Smazat
  2. 17:51 Pokud čekáte 30 let na to, až se KSČM obrodí, radši byste měl číst Harry Pottera.

   Smazat
 7. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ruska-policie-zatkla-plukovnika-fsb-doma-u-nej-nasla-12-mili/r~b1ae923878b711e9ad610cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
 8. Chtělo by to schladit hlavy na obou stranách. Tento spor prospívá jen eurohujerům a mají z toho velkou radost. Okamura svým dosavadním přístupem rozbíjí pracně budovanou jednotu a Vám se Ivane divím, že to trpíte. Začíná mi být jasné, proč od Vás Klára Samková odešla. Já si ji velmi vážím a doporučuji ji na eurokomisařku. Určitě by naše zájmy hájila lépe než Věra Jourová.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdeněk Štorek17. května 2019 17:57
   Vaše rozvážnost je imponující, ale možná byste měl to chlazení hlav doporučovat na Haló novinách. Na soud se totiž obrací Konečná, ne Okamura. P.K.

   Smazat
  2. Naprosto souhlasím se Zdeňkem Štorekem.
   Jinak řečeno, jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou. Myslím, že Okamura měl v minulých volbách našlápnuto na kandidáta na prezidenta... Ať si nechá zajít chuť. Jebat se do druhých, se moc nevyplácí a preference letí dolů. Tak jen do toho, a už si rovnou objednejte politickou rakev.
   Proč tato země musí mít tolik Šalamounových "hoven".
   P.Duroň

   Smazat
  3. Pro 18:30
   Kde jste přišel na to, že SPD preference letí dolů. U nás je to přesně naopak. Okamura boduje pro svou neměnnost názorů. Ač na půl Japonec je větší Čech než třeba Vy.

   Smazat
  4. Anonymní17. května 2019 18:30
   „Jinak řečeno, jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou.“
   Jak se to vezme. Takových vzájemných bodyčeků mezi politiky je nepočítaně. I v televizi, nebo rozhlase. Ale aby s tím hned někdo letěl k soudu, to je úchylka, hodná tak Kalouska. Anebo zoufalost.

   „Okamura měl v minulých volbách našlápnuto na kandidáta na prezidenta“
   Našlápnuto na kandidáta na prezidenta, má stále stejně. Ale hádám, že se do toho nepožene, že bude dávat přednost exekutivě.

   „Proč tato země musí mít tolik Šalamounových "hoven".“
   Zajímalo by mě, kolika těch Šalamounových „xxxxx“ jste se dopočítal a zda pro zlepšení skóre, do nich počítáte také sebe. A když ne, tak proč? P.K.

   Smazat
  5. Zdeněk Štorek v 17:57 vystihnul, o co běží. Tu myšlenku by zasloužilo rozvinout. Těžko to ovšem čekat od těch, kteří usilovali o rozbití reálného socialismu (který byl, na rozdíl od fašizujícího kapitalismu, reforrmovatelný), aby neměli resentiment škodit a škodit všemu, co je jakkoli spojeno s komunisty. Ať byli, jací byli. S takovým resentimentem zůstanou malí duchem bez ohledu na moudra, která produkují. Bohužel.

   Smazat
 9. Tahleta trapná svazačka, která se živila odjakživa jen politikou, kterou měla naordinovánu takovými řízenými opozičními kreaturami, jako Filip a Dolejš, a za velké peníze v EU nás zrazuje, stejně, jako socan, pseudoprofesor Keller a poškozuje zájmy ČR, mě vůbec nevzrušuje.
  Komunisti jsou ti, kteří bez boje a naopak s velkou touhou po velkém soukromém majetku, předali moc Havloidům a prospěchářům, výměnou za beztrestnost a za to, že si mohou také hodně, ale opravdu hodně nahrabat.
  Video, kde Soroš spolu s Čalfou organizují spiknutí 1989, je k dohledání.
  Staří komunisti, kteří to mysleli s naší zemí upřímně, a kteří byli vražděni v německých koncentrácích a ti přeživší pak budovali z nuly tuto zemi, musí se v hrobě obracet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:17
   Přesné a trefné...

   Smazat
  2. 18:17 Kolego, nebylo by to video se Sorošem a Čalfou ?

   Smazat
  3. pro líneho 18:17 https://aeronet.cz/news/video-george-soros-v-rozhovoru-vzpomina-jak-zmenil-vaclavu-havlovi-na-posledni-chvili-projev-v-americkem-kongresu-calfa-pry-caroval-po-sametove-revoluci-a-vyhovel-sorosovi-aby-se-prezidentem-cssr/

   Smazat
  4. oprava, pro líného 20:55

   Smazat
  5. 18:17 je viditelně zaslepen závistí. Proto ani nemůže nic vědět, nemůže mít rozhled, ale musí, musí, alespoň takhle do diskuze zvracet. Ať poví, co ví o pracech a postojích prof. Kellera, co ví o jeho politických zradách, ať poví, proč prof. Keller už do Europarlamentu nekandiduje. Pokud alespoň tohle ví.

   Smazat
 10. Perte se a žerte se, blbové. Bojujete mezi sebou o cca 15% voličů-zoufalců ze kterých se snažíte pro sebe utrhnout co největší kus na úkor druhého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak. Dokud se levičáci fackují navzájem, lze tomu jen zatleskat. Nemají na to aby získali většinu, která by k nim logicky náležela, tak ať se servou o těch 15%. Pravice se aspoň dobře pobaví a vítězný výsledek se bude veseleji počítat.

   Smazat
 11. Už jenom to , že tito vyčuránkové Filip , Kováčik , Dolejš a jim podobní si pohlídali svoje korýtka tím ,že nepřipustili aby se do čela strany dostal pan Skála o něčem vypovídá . Tito lidé už nemají se skutečnými komunisty nic společného a pro tuto zemi od hadráku neudělali téměř nic .

  OdpovědětSmazat
 12. Bravo. Takhle se na lháře musí.

  OdpovědětSmazat
 13. Konečnou jsem slyšel na TV Barandov s obhajobou, že to jejich přijetí je nezávazné a nás se přece netýká. Tohle jejich komunistické napadání poškozuje hlavně komunisty. Každému je nyní jasné, že SPD je jediná která se postaví v EU do bloku odpůrců migrace. Frakce s komunisty tj. GUE/NGL je internacionálně vítá.

  OdpovědětSmazat
 14. Kdopak nám to lže..bohužel spd a macronka co se týká potravin...??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně spd pozvala někoho od orbána, když byla macronka v praze?? Nikoho- proč? Je to řízená opozice?

   Smazat
  2. A socanské ministerstvo vnitra dává pobytové víza Arabům a spd nic? Kolik už jich vydali? Letos se má natisknou cca 20000 víz?

   Smazat
 15. Dvě strany, které mají spolupracovat se týden před volbami takhle "zviditelňují"? Teď už zbývá jen překročit vlastní stín a zklidnit "hormony". Lépe jste už opozici nemohli posloužit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná si myslí, že i negativní reklama je reklama? Jinak je to nesmysl, ale od komunistů.

   Smazat
 16. Tomio a Konečná.
  Absurdita dosahuje vrcholu.
  Tomio je čím dál zábavnější.

  OdpovědětSmazat
 17. Vase starosti mit ....

  OdpovědětSmazat
 18. Konečná nikdy nebyla žádná komunistka, co je to za komunistku, která za svůj život nikdy nehnula prstem? Hned po škole šla ke korytu, teď si vozí zadek v Mercedesu s řidičem a ti eurosvazáci, co jsou v kandidátce na dalších místech směřují k témuž. Jediní komanči jsou Skála a Ondráček - a zbytek? Socani, případně Topáci (Dolejš). A frakce, kde je KSČM? Vždyť to jsou jasní sluníčkáři. Navíc, v debatě na Barrandově nazvala Konečná Orbána, Marine le Pen a Salviniho fašisty. A ještě jedna důležitá věc - o tom hlasování se psalo v několika médiích, proč tedy Konečná nežaluje všechny, kdo hlasování zveřejnili? Pro deklaraci hlasovali nejen komanči, ale i europoslanci za ANO, KDU, ČSSD a TOP. Jak je možné, že těm ostatním to nevadilo? Proč žalují jen komanči a ne ostatní, když všude, kde se na hlasování upozorňuje, jsou uvedeni všichni europoslanci uvedených stran??? No jo, Konečná chce doživotní rentu, je to mladá holka a po zbytek života se válet a nic nedělat...no neberte to.... Jenže na tu doživotní rentu potřebuje být u koryta v Bruselu ještě 5 let...

  OdpovědětSmazat

 19. Pane doktore, dnes jsem shlédl diskuzi na ČT24 ze záznamu, začnu od zadu, volit jisto jistě nebudu flanďáka z NF Pavla Svobodu, lobbistu a právníka OSA - PRAHA.

  Ješitnou a nafoukanou, maloměšťačku Kateřinu Konečnou, málo kdo ví, že za svůj politický vzor považuje, bývalou britskou konzervativní premiérku Margaret Thatcherovou (komunistku?)!

  Pana Pavla Poce, ekologa bojovníka za likvidaci bolševníků v Mariánských Lázních, který podporuje manželku-ekoložku, a to i zpřístupněním eurodotací z EU, jak to dokáže (rodina?)!

  Vy jediný jste nepodepsal USNESENÍ EU nebo co všechno, tam zbytečně "nezávazně" podepisují a to povinnost, přijmout uprchlíky z Limpopa, tudíž volba je JASNÁ!

  °°°°°°°°°°°°°

  I vzhledem k této Litoměřické "pakárně", bez Romů ve své peněžence. To obludárium, kruci jak se řekne výrůstku nad řitním otvorem drůbeže a vodního ptactva mají společný název?

  °°°°°

  “Svoboda neznamená odstranění nerovností

  I když je 30 let po revoluci, bude mít podle vyjádření litoměřického biskupa Baxanta Charita pořád co dělat.

  S větší svobodou je totiž spojeno i to, že se lidé rozhodují o svém stylu života, který je možná někdy pro druhé obtížný nebo náročný, Například se rozhodují pro to – a mají na to právo – že nebudou pracovat!

  Bohudíky jsou tu charitní pracovníci, kteří bez ohledu na tato nezodpovědná rozhodnutí svobodných lidí reagují tím, že jim přes to všechno pomáhají. Ať jde o někoho, kdo svobodně pracovat nechce ...?"???

  Do města „Snědé tísně“ dorazil litoměřický biskup. Lidé mají právo nepracovat, řekl při otevírání Charity, za peníze daňových plátců a možná i německých oral-vagin-anal klientů od Chomutova až po Horu svatého Šebestiána. V Německu šlus!!!

  17.05.2019 20:02

  „Lidé mají právo nepracovat. I když je 30 let po revoluci, bude mít Charita pořád co dělat. S větší svobodou je totiž spojeno i to, že se lidé rozhodují o svém stylu života, který je možná někdy pro druhé obtížný,“ vyjádřil se biskup Jan Baxant po otevření Centra sociální pomoci ve městě, které letos „předvedlo“ některé své sociální problémy v seriálu „Most!“.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Do-mesta-Snede-tisne-dorazil-biskup-Lide-maji-pravo-nepracovat-rekl-pri-otevirani-Charity-581801

  °°°°°°°°°

  Ty černáprdeli, řitní žlázo Baxante, dlužíš mi nejméně milion korun za svobodnou vůli Romáčků šlapat a nepracovat, zrovna kolem naší chalupy, zatímco ty ses chtěl libit, neromskému ministrantovi v Litoměřicích, kde romáky postrádáte, ale viděl jsem tam černoušky ...

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedávno jsem četla článek, jak je zoufale málo lidí v LDN, kde na jednoho pacienta má personál denně 15 minut. Zde jsou opravdu lidé nemohoucí, na dožití a potřebují mnohdy nakrmit, umýt pohlídat pitný režim aj. Tito lidé si svoje již odpracovali. Ti už asi potřební nejsou. Mám pocit, že se slovem "potřebný" je to stejný jako s kavárenskou pravdou a láskou. Žijeme v pokrytecké době. Hu

   Smazat
  2. Takže když se na to dívá, tento černoprdelník tak, že se "Například se rozhodují pro to – a mají na to právo – že nebudou pracovat", tak my se zase můžeme svobodně rozhodnout, že na ně nebudeme platit. Aspoň se přestanou množit!
   Dubnaně

   Smazat
 20. Paní/slečno Hu, pan biskup ještě v životě, nepracoval a též v nikdy neslyšel, že bez práce nejsou koláče. Možná, že chce aby kde kdo využil práva nepracovat, takže by už nedělal nikdo a vychcípali by jsme hlady. Zřejmě je někým vyškolen, aby infikoval společnost, že by vzor EU parlament nebo náš?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cigogheta, katolických pedofilů ráj........

   Smazat
 21. Zlo v čiré podobě:

  https://nasregion.cz/demokracie-v-podani-ods-zeman-je-druhy-hitler-a-je-nutne-ho-podrezat-jako-svini-107262?fbclid=IwAR3XeZOEzePvkCsnnl9hJklCV4aUHHA_dT9E9LBNqA7F0_6u4AKI9I4ge9Q

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-zada-pro-poslance-KSCM-kulku-A-drzte-hubu-581872

  Voliči ODS, co jste to udělali, tohle jste zvolili!? FUJ!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Komunisté, byť nejsem u nich, nemohou jen tak popřít svůj
  "internacionalismus". Ten se dnes vlastně smrsknul jen na problém s migranty. Ale i tam si nesmí dovolit hrát na jednu
  notu s rasisty, protože problém s migrací má jiné kořeny
  a je čistě plodem staleté politiky "velmocí" kolem Británie,
  Francie, Španělska, Portugalska, Belgie a všech těch kolonizátorů, navíc s novější ale o to víc agresivnější roli
  USA.
  Přidat se v rétorice k Okamurovi, by byla další voda na mlýn
  pravice, která by hned vyřvávala jak jsou ti komunistI rasisté a neuznávají "lidská práva"a náboženské svobody.
  Okamurova "živnost" je jen imaginární boj proti migraci a
  hlavně proti islámu.
  Migraci vybudily hlavně USA svou výbojnou politikou "dělových
  člunů", pak pozvánkou Merkelové.
  Islám je obdoba katolicismu šest set let zpět. Islám asi
  Okamura neporazí a islamismus bude s podporou sil které ho
  vytvářejí dále sílit.
  Tak pánové, méně řečí o našem "křesťanském světě", více
  sebekritických pohledů a zamýšlení, kde je ten hlavní problém.
  Kapitalismus a jeho imperialistické děťátka, hlavně světová
  pravice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní18. května 2019 9:41
   „Okamurova "živnost" je jen imaginární boj proti migraci a hlavně proti islámu.“

   Možná bych to formuloval trochu jinak. Programem SPD, je obrana svrchovanosti České republiky. Takže je proti předávání pravomocí našeho státu do Bruselu, proti vyvážení kapitálu ze země, proti likvidaci naší malé a střední ekonomiky a samozřejmě proti likvidaci našeho národa, navážením arabských a afrických etnik. To bych nenazýval bojem proti Islámu. P.K.

   Smazat
  2. Je mi osmdesát + 1 a kdybych byl mladý, tak bych si otevřel podobnou živnost. Tak jsem dělal třicet let krtka a až dnes vidím, jaka je to dnes lehkost bytí.
   Programem bych Okamuru ještě přetrufoval, vyhlásil bych nesmiřitelnou válku proti všemu a všem.
   Hlavně bych se přitom postavil vedle Fialy, Kalouska,
   Gazdíka a toho s černou prdelí.
   Sice by se nic nestalo ale živnost je živnost. Nějací
   blbí co nakoupí, se vždy najdou.

   Smazat
  3. Anonymní18. května 2019 15:23
   Takto chytrý, nejste sám. Do EUvoleb jde asi čtyřicet subjektů. Nechme se překvapit s jakým výsledkem.
   Napsat nějakou slohovou práci s názvem Můj program, dokáží mnozí. Ale další požadavek je, spojit to s důvěryhodnou osobností, pokud možno také charismatickou a samozřejmě také získat nějakou finanční podporu na propagaci. Ono to nebude tak snadné, jak se to může zvnějšku jevit. Volím SPD. P.K.

   Smazat
 23. Oni ta slavná ksčm jsou naprosto nevolitelný hlasují proti zájmům občanů ČR. Jen další poskoci eu kdo je volí volí makrelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako poserplínovo děťátko by ses neměl srát do věcí
   kterým nerozumíš.

   Smazat
  2. 15:16 Ty si blbý nebo navedený chceš snad říci že to jsou komunisti???

   Smazat
 24. KSČM není jednotná, a MUDr. David není SPD.... Konečnou lze považovat za jednu z těch, "co je u komunistů", ale nikoliv za komunistku (těmi jsou např. J. Skála a Ondráček). Její demagogie ohledně Usnesení EP ohledně všemožné podpory a legalizace příchodů Afričanů a muslimů do Evropy je odpudivá. Ona tento dokument směřovaný na likvidaci Evropy, národních států a jejich kultury podporuje, a to je ta zásadní a to negativní informace - nikoliv to, že v tomto okamžiku ještě není právně závazný, ale bude pro proces výroby příslušných zákonů použit, což bylo bezprostředním cílem. Na tento problém má KSČM (s výjimkou právě Konečné) a SPD podobný názor jako Le Penová, a není důvod, aby v tomto ohledu nespolupracovali.
  Ohledně dvojí kvality potravin je zásadní rozdíl mezi SPD a KSČM hájícími naše národní zájmy, a Le Penovou hájícími zájmy francouzských firem, jak její poslanci dokázali.
  Je tedy zřejmé, že jsou témata, kde jsou společné zájmy, a kde tyto strany spolupracovat mohou, a témata, kde zastávají protikladná stanoviska a spolupracovat nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak Vy si dovolujete posuzovat, kdo je komunista a kdo je jen "u komunistů"? Mluvíte o demagogii, ale ve Vašem příspěvku je jí dost a dost. Chybně interpretujete přijatou rezoluci, abyste mohl Konečné vynadat. Ačkoli hlasovala ne pro otevření migrace, ne pro nějaké nové zákony, a především vůbec ne pro muslimský problém, ale pro oddělení afrických starousedlíků v Evropě, lékařů, vědců, podnikatelů, učitelů, dělníků ap. od nové hordy vysavačů našich peněz. O tom je ta rezoluce, protože ze vzteku k muslimské tsunami se pořádají pogromy, jedno kdo je oběť, ale je černej. A to nepochybně dobře není. Nebo podle Vás je?

   Smazat
  2. Konečník/u 23:14

   A co tajta pro tebe bajka?!

   Zajímavosti Kateřiny snad Konečné, které ona nepopírá?!

   "Za svůj politický vzor považuje bývalou britskou konzervativní premiérku Margaret Thatcherovou. Někdejším předsedou Strany zelených Matějem Stropnickým je veřejně označována jako placená lobbistka společnosti Arcelor Mittal. Spolu s dalšími europoslanci za KSČM prosadila na říjnové plenární zasedání Evropského parlamentu ve Štrasburku v roce 2015 bod o bombardování nemocnice Lékařů bez hranic v afgánském Kundúzu." ...

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_Kone%C4%8Dn%C3%A1

   Ramón

   Smazat
  3. Evropský parlament,
   – s ohledem na článek 133 jednacího řádu,
   A. vzhledem k tomu, že v noci v sobotu 3. října bylo traumatologické centrum organizace Lékaři bez hranic v Kundúzu v Afghánistánu několikrát bombardováno silami NATO z důvodu rozhodnutí USA, což způsobilo řadu obětí mezi pacienty a lékařským a pomocným personálem, jakož i těžké škody na budovách, a to přestože válčící strany dobře znaly její umístění;
   1. odsuzuje tento závažný akt válečného terorismu, vyjadřuje soustrast rodinám obětí a solidaritu zraněným, jakož i pracovníkům organizace Lékaři bez hranic, kteří jsou všichni oběťmi tohoto barbarského porušení ženevských konvencí, a žádá, aby osoby za tento čin odpovědné byly vypátrány a potrestány.
   Co je na tomto usnesení špatně?
   Konečná píše: Jelikož mi není lhostejný osud lidí v regionu, ze kterého pocházím, rozhodla jsem se již minulý týden poslat písemnou otázku na Evropskou komisi týkající se procesu prodeje ostravské huti. V ní jsem se snažila situaci v regionu popsat tak, aby si Evropská komise uvědomila veškeré souvislosti tohoto závažného kroku. O odpovědi Evropské komise budu informovat.
   I potom budu nadále apelovat na Evropskou komisi, aby při schvalování prodeje ostravské hutě byla ostražitá a nedošlo k prodeji vlastníkovi, který by hutě chtěl zavřít. Samozřejmě, že česká vláda má mnohem větší možnosti k nátlaku na Arcelor Mittal i na Evropskou komisi a musí se tomu věnovat nejen ministr průmyslu a obchodu, ale i premiér. K tomu může přispět celý poslanecký klub KSČM v rámci vyjednávání s hnutím ANO 2011.
   Co je na tom za lobování pro Mittal? www.jicinskenovinky.cz/sloupky/slozity-region-opet-v-ohrozeni/

   Smazat
 25. Le Penová je pro SPD jen pro mediální zviditelnění neexistující síly. Jak zde občas zaznívá, že politika není žádná práce (viz invektivy na K.K.) jen vypovídá o naivním pohledu na realitu. Mantinely smluv jsou stále více sofistikované a právnický zašmodrchané, ale pokud se zmiňovanou smlouvou souhlasil i J.Keller nemusíme se ještě v tomto stadiu bát.

  OdpovědětSmazat
 26. Paní Konečné teče do bot a má strach že bude muset po Evrovolbách zanechat svojí dobře placenou činnost v Evropském parlamentu. Dle mého názoru po dobu její činnosti v Bruselu pro ČR vůbec nic neudělala. Už aby z Bruselu byla pryč. Na její místo musí nastoupit někdo, kdo ČR ochrání před přivandrovalci z Afriky. Na její místo musí jít strana SPD Tomia Okamury.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:50 No ty jsi hvězda. Kandiduj, budu tě volit. Zvláště pro to, že by ses vzdal platu.

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. 16:21 můžete se pochlubit nějakou odborností, popřípadě pracovními úspěchy, když tak snadno nepochybně v praxi úspěšné nevybíravě klasifikujete? Nevolil jsem ani europoslankyni Konečnou a nebudu volit ani MUDr. Davida, ale dělat z nich blbce, to si nedovolím. Z vás taky ne, vy jim skutečně jste, jsem si jist.

  OdpovědětSmazat
 29. 4:17 Blbec jako vy vždy určuje kdo je blbec co, vy to víte jako král blbcu nejlépe.

  OdpovědětSmazat
 30. 18. května 2019 11:28
  Ubohý s.s.David se už ÚPLNĚ zbláznil!

  Ano, opět se potvrdil zdravý instinkt nás horšolidí: Psychiatr se od svých pacientů liší jen bílým pláštěm. A soudruh a soukmenovec David už nemá ani ten bílý plášť, protože ho vyhodili ze všech psychiatrických nemocnic, kde chtěl kázat svoje bludy.

  Ano, výše uvedený blábol PLNĚ dokazuje pomatenost našeho drahého s.s.Davida: Místo aby soudružce a soukmenovkyni Konečné (+ CELÉ naší slavné Straně) pokorně děkoval za její SKVOUCÍ & NEHYNOUCÍ zásluhy o obranu socialistické vlasti, tak se na ni pokouší doplivnout!!!
  Což se mu přirozeně nedaří, tudíž mu jeho plivance padají zpět na jeho plešatící lebku.
  Dost hnus, že?

  Jen připomenu: Bez KSČ by naše vlast byla již DÁVNO pevnou součástí nikoli naší rodné Západní Asie, nýbrž Evropy.
  A z nás Čechů (z té hrstky, jež by do dnešních dnů přežila nápor Evropanů, kapitalismu a demokracie) by dnes už byli – Evropani …
  Od tak trpkého osudu nás chraň sám Nesmrtelný Lenin a jeho pozemský náměstek Veliký Putin, BJJP !!!!


  Prostě: Je NEJVYŠŠÍ čas, aby nějaký v Česku žijící Rus ubohého s.s.Davida popadl a odvezl na Krym, do zdravého, 100% Leninsko-putinského prostředí.
  Tam se téměř uzdravil i Andrej Babiš mladší, a to je NĚJAKÝ magor, když dokáže živořit v chudičkém, běženci odporně zamořeném Švýcarsku!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 18. května 1:30) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 31. Great post, thanks for sharing!

  Hương Lâm với website Huonglam.vn chuyên cung cấp máy photocopy toshiba cũ và dòng máy máy photocopy ricoh cũ uy tín, giá rẻ nhất TP.HCM

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.