Reklama

úterý 21. května 2019

Lekce z geopolitiky I.

Martin Koller
21. 5. 2019
Za dveřmi volby do Europarlamentu ovládaného německými zájmy. Volby mohou přece jen trochu ovlivnit naši budoucnost, takže účast by měla být hojná. Rozhodně to nevzdávat. Jinak půdou k volbám organizovaně, možná se zpěvem Ódy na radost pouze bezmyšlenkovitě věřící voliči těch, kterým nic neříká vlast, národ, jejich historie, rodina tvořená mužem, ženou a jejich dětmi, slušnost a další pojmy, především čest, na nichž stojí lidská civilizace ve své pozitivní vývojové fázi.


Následující článek rozhodně nebude oslavou a podporou EU, jejího německého vedení, ani jejich bezcharakterních místních slouhů. Hned na počátku je třeba si položit otázku. Proč nás, stejně jako Brity německá EU nechce za žádnou cenu pustit. Vždyť podle prolhané legendy nás všechny živí a doplácí na nás dotacemi. To jsou pangermáni, především, sudeťáci takoví milovníci českého národa, že bez nás nemohou žít a s nadšením do nás cpou svoje peníze? Takovou otázku by si měli položit všichni, kdo chtějí dát hlas stranám a hnutím, které nás táhnou do větší podřízenosti EU a jaderné války, tedy především ANO, Pirátům, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a bohužel i současné KSČM, vedené Filipem, Dolejšem a Konečnou. Stačí se podívat, jak soudružka Konečná hlasovala v Europarlamentu. Standardně proti vlastní zemi, jako pravá euromarxistka u koryta a zakrývá to pokryteckými řečmi, stejně jako socialistický euromarxista Keller. Mají nás tedy sudeťáci, německá euromarxistická reprezentace řídící EU a jejich slouhové, počínaje komickým Macronem nezištně rádi, jak se nás snaží přesvědčovat ČT a další protinárodní média ovládaná Sorosem, Bakalou, Babišem a jim podobnými? Není to jen lživá propaganda určená pro duševní malorolníky? Možná nás chtějí odměnit za to, že máme nejdražší mobilní komunikaci, nejvyšší poplatky v bankách, předraženou pitnou vodu i pohonné hmoty, zato nám chybí jako opravdovým otrokům, možnost se vyjádřit k zásadním otázkám v referendu. Opravdu nám němečtí a bruselští euromarxisté, kteří nemají s klasickým marxismem a komunismem nic společného, radostně cpou svoje peníze jako dotace?

Samozřejmě opak je pravdou. V minulém roce odešlo z českých zemí kolem 800 miliard korun do zahraničí. Jedná se především o německé majitele, ale nejen o ně. Část mizí beze stopy v takzvaných daňových rájích tolerovaných německým vedením EU a jeho slouhy typu Junckera. V rámci dotační komedie se vrací jen část z uvedené sumy, přičemž i tak mnohdy způsobem, který opět vydělává peníze cizákům. Hlavními domácími uživateli jsou slouhové cizáků v zavedených partajích, s mnohdy neprůhlednými projekty a různé politické neziskovky. Oprava dálnice na věčné časy,most pro neexistujícího medvěda, solární, větrníková a řepková zlodějina. Stačí se rovněž podívat na přehled úvěrů, dluhové portfolio našeho údajně nejlepšího premiéra a multimiliardáře. Kolik má půjček u našich bank? Prakticky žádné, naprostou většinu v EU, případně v USA. Je s nimi totálně provázaný, a kdyby neposkakoval jako opička německého koloniálního vedení EU a jeho amerických šéfů, euromarxistů typu Sorose a Allbrightové, brzy by byl s Agrofertem konec, protože by musel začít platit dluhy.

Takže Babišovo tvrzení, že budou s Charanzovou ochraňovat Česko, tvrdě a nekompromisně je drzá lež určená pro prázdné hlavy. Ostatně se stačí podívat, jak Charanzová hlasovala v europarlamentu o důležitých věcech. Podpořila, stejně jako všichni námi placení europoslanci, kromě Jiřího Payna africkou deklaraci zvýhodňující černochy. Hlasovala pro potrestání naší republiky za odmítání migrace. Stejná, ne-li horší, pokud je to možné, je další Babišova hvězda euromarxismu a cizích zájmů Jourová. A to Babiš beze studu vykřikuje, jak je proti migraci a kvótám a lže, jak jsou deklarace z Marákeše a migrační kompakty OSN nezávazné. Ohlupuje voliče stejně, jako většina pražské havlérky a jejich europoslanců, včetně socialistického krále pokrytců Kellera, jenž může soutěžit s bývalým komunistickým kádrovákem Halíkem, který se tváří jako katolický kněz a přitom dostal v předlistopadovém období zvláštní ocenění od komunistického ateistického centra v Brně za svoji práci o prolhanosti církve a hlouposti věřících. Vzorná ukázka euromarxistického charakteru spjatá se sudeťáky a německou EU. Babiš vykládá, jak nemůžeme bez EU žít a přitom myslí jen na svoje konto. Mezi řečmi a činy je u kápů pražské havlérky obrovský rozdíl a nedá se jim věřit ani slovo. Takoví nás opravdu a bezpečně neochrání. Nanejvýš nás budou v zájmu cizáků svých koryt chránit s pomocí evropských totalitních zákonů, protinárodní ČT a politických neziskovek před statečnými a zodpovědnými vlastenci, kterým vlast, národ, zodpovědnost, čest, rodina, rasa a odkaz předků nejsou prázdnými slovy.

Nicméně čecháčkové opět potvrdili, že jsou Lojzové na druhou. Už tím, že údajně roste počet těch, kteří chtějí být v současné euromarxistické EU, kde je jim vyhrazena pozice ponížených slouhů, děvek a levných pracovních sil. Pokud jsem se nepřepočítal, tak na přehledu stran a hnutí je 133 partají zaregistrovaných do voleb. Některé se spojily, každopádně volebních lístků je 40. Kolik z nich má reálnou šanci na úspěch? Odhaduji, zhruba šest až sedm. Každopádně se opět úspěšně podařilo rozdrobit české voliče tak, že zmizí nějakých 20 % hlasů, možná i víc, které by byly vesměs proti bruselské a berlínské totalitě, kolonialismu a jaderné válce v Evropě. Samozřejmě to není náhoda. Část těch zaregistrovaných stran a hnutí, která nejhlasitěji vlastenecky povykují a přesto nemají šanci, stejně jako v minulosti, je s velkou pravděpodobností dotována euromarxisty z Bruselu a Berlína, aby se rozptýlil počet hlasů a snížila pravděpodobnost úspěchu průchodných vlasteneckých stran a jejich kandidátů.

Rovněž nelze přehlédnout fakt, že většina volebních kandidátů v posledních letech představuje odborně i morálně ubohý průměr, místy doslova bezcharakterní, avšak ve většině případů spolehlivé, pokrytecky prolhané a zavedené slouhy cizáků. Kromě nemnohých vlasteneckých idealistů jsou to především namyšlení psychopati, žvanilové, komedianti a profesionální paraziti placení bůhví kým. Místo vůdčích osobností, až na výjimky vydíratelné a zkorumpované nuly a šašci, jedním slovem, slouhové, nebo potenciální slouhové. Přesně takové vládcové EU potřebují. Rodiny zrádců a slouhů se osvědčily už v dobách rakouské okupace a germanizace, znovu v době takzvaného protektorátu, kde za podivných okolností přežili, stejně jako následnou národní očistu od kolaborantů a zrádců. Někteří vyrazili do akce ve prospěch německých, především sudeťáckých zájmů roku 1968 a opět od roku 1989.

Prachsposté zájmy pravda a láska

Největší lží listopadu 1989 a následujícího období byly moralizující kecy o pravdě a lásce. Téměř třicetiletá praxe ukazovala a ukazuje rozdíl mezi řečmi a činy, evidentně opět nikoli náhodný. Růst agresivní prolhanosti, ať už přímo, nebo ve formě pokrytecké politické korektnosti, sprostoty, nenávisti a zloby, protibělošský rasismus a zároveň antisemitismus, k tomu stále méně zakrývané úchylné pedofilní choutky. Republika zažívala zlé doby, ale takové zhloupnutí, morální rozvrat a úpadek národa, jako v současnosti se nekonal ani v době rakouské, dokonce ani nacistické okupace a už vůbec ne před listopadem 1989, kdy jsme měli vyspělé školství a lidé se na veřejnosti, natož v médiích, až na naprosté výjimky chovali slušně.

Vše probíhá už dlouho v současné inkluzivní a multikulturní škole, prolezlé nízkou kvalitou výuky, zato úchylnými socialistickými ideologiemi, které šíří aktivisté mezi učiteli a politicky dosazenými řediteli pomocí státem placených aktivistů z politických neziskovek. Z tohoto hlediska je obzvláštní a zároveň ilustrativní, že školství má být podle platných zákonů apolitické. To naše současné je apolitické asi jako v třetí říši, nebo později v padesátých letech, a nikomu z politiků porušování zákona nevadí. Václav Klaus mladší vidí správně ve školství, základ problému celé společnosti i směřování státu a národa v budoucnosti.

Z tohoto hlediska nelze přehlédnout, že za dlouhodobý úpadek školství mohou především reprezentantky ČSSD Buzková, Marxová a Valachová. Poslední z nich na to absolvovala speciální školu euromarxistů, kterou vedl, kdo jiný, než socialista Dienstbier, známý protičeský eurovlastenec. U socialistů má živnou půdu jako kopřiva na humusu. Pro zajímavost, jeho školku absolvovala s Rambohafíkou také význačná blonďatá reprezentantka multimiliardářského oligarchy a jeho firmy ANO a zároveň špičková vojenská odbornice Šlechtová. Podle obtížně ověřitelné informace tehdy údajně ještě nikoli LGBT. A poté nám jakýsi komický, rádoby testosteronový býk Onderka z Augiášova lihového chlívku ČSSD předvádí komedii, jak bude bojovat s oligarchou. Pár týdnů po socialistických volbách a boji o partajní koryta a nezbyl po něm ani smrad. Zkuste se zeptat lidí na ulici, kdo je Onderka a jak bojuje společně s Hamáčkem proti Babišovi. Ostatně, zkuste se zeptat, kdo je Buzková? Někteří heterosexuální chlapi a závistivé reprezentantky lesbické lobby si možná vzpomenou na její výrazné přednosti, ale nikoli nějaká vyřčená moudra. Žádná totiž nebyla a vyznamenala se pouze podporou legalizace drog, tedy programem současných euromarxistických Pirátů. Zato Hamáček a Petříček jsou samá boule, jak závodí, kdo častěji a kdo hlouběji oligarchovi. Kdyby mohli, vetkli by si mezi hýždě žerď s praporem vyzdobeným nápisem ANO - pane premiére. Všechno jedna pražská havlérka, zájmový spolek tradičně vydíratelných a zkorumpovaných euromarxistických slouhů cizáckých zájmů. A mohou pocházet z Prahy, Brna, Ostravy, nebo Čierne pri Čope.

Velcí a malí hráči

V osmnáctém století byly hlavní hráči geopolitiky Británie, Francie, Rusko a Osmanská říše. Geopolitiku můžeme označit jako spojení historie, politiky, geografie a především zájmů. Proč se asi vytváří a prosazuje již od poloviny devatenáctého století německá historie světa. Podle ní jsou Němci největší géniové, kteří dali světu kulturu a vzdělanost. Přitom už před 4000 lety byla v Rusku velká města, která obchodovala se Sumery a Etrusky. V té době měli Němci starost, kde sehnat kus kůže, kterým by si zakryli holý zadek, na nějž jim táhlo v primitivní chýši z listí a větví. Bude znamenat obrovskou práci, než se dějiny světa osvobodí od germánské propagandy a uvedou na správnou míru. Nemáme se za co stydět a Germáni čím chlubit, především ne v současnosti.

Německo, které bylo do druhé poloviny 19. století konglomerátem chudých knížectví, bez centrální moci, se začalo přidávat k velmocem až ve druhé polovině devatenáctého století na základě vojenské agrese podporované Británií. Ve dvacátém století došlo ke změnám. Jednu skupinu tvořily na počátku Británie a Japonsko, druhou Francie a Rusko a samostatnější hráči Německo s pangermánským protislovanským přívěskem Rakousko-Uhersko a USA. Británie se zároveň ve spolupráci s Francií pokoušela orientovat Německo proti Rusku. To se jí povedlo v první i druhé světové válce. Nicméně po první světové válce podporovala Británie, částečně rovněž USA finančně poražené Německo, jako protiváhu Francie a k útoku na SSSR. Nicméně Německo napadlo především Británii a její spojence, kteří v roce 1938 obětovali Československo, věrného spojence Francie. Nacisté se nechtěli se svými sponzory o vládu nad kontinentem dělit, natož jim posluhovat. Proto došlo ke spojení Británie, USA a Francie s Ruskem (SSSR) proti Německu, Itálii a Japonsku, které uzavřely nejistý účelový spolek, známý jako Osa Berlín-Řím-Tokyo. Stalin, reprezentující SSSR, který nesl podstatnou část války a vítězství v Evropě se rozhodl maximum kořisti z druhé světové války si ponechat, stejně jako kdysi Lenin. Odmítl nechat svoji zemi drancovat takzvanými západními demokraty, na rozdíl od svého pozdějšího nástupce Gorbačova. Výsledkem bylo spojení USA, Německa, Británie a Francie proti SSSR. V době studené války to zabránilo řádné denacifikaci Německa, naopak umožnilo jeho stabilizaci, hospodářský růst a sním spojený růst agresivity, který pokračuje dodnes. Dokladem je růst agresivity především sudeťáků, kteří nebyli denacifikováni vůbec a mají v Německu výraznější politickou pozici, než odpovídá jejich počtu. V současnosti existují globálně tři zájmové skupiny, a to USA s nepotopitelnou letadlovou lodí Británií, Německo s přívěskem Francie a koloniemi, maskované jako EU a Rusko s Čínou. Hlavním zájmem každé zájmové skupiny byla vždy kontrola zdrojů. Jedná se o zdroje přírodní, tedy suroviny a lidské, tedy pracovní síly, z hlediska současných euromarxistů nejlépe otrocké, moderně řečeno, levné.

Dnes je sice z kolonizace naší země Německem po listopadu 1989 obviňován bývalý premiér a prezident Václav Klaus, ale to je nestydatá smyšlenka. Pan prezident prosazoval tržní hospodářství a stal se doslova obětí podvodu ze strany západních euromarxistů, kteří obvykle něco kážou a opak dělají. Následně se stal objektem brutálního nátlaku ze strany euromarxistů v ODS, když moudře odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu. Kolonizaci naší republiky Německem, ničení našeho zemědělství, rozprodej průmyslu a změnu jeho struktury na německé montovny a lisovny prosadily především vzorně spolupracující ČSSD a KDU-ČSL, potažmo její klon TOP 09, a to pod ideologickým vedením Václava Havla. Jaký je rozdíl ve slouhovství německým cizákům mezi Špidlou, Fialou, Hamáčkem, Hermanem, Halíkem a Petříčkem?

Teličkovo polské maso z Agrofertu

Před volbami si můžeme připomenout, že europoslanec Telička, vzorový slouha cizích zájmů byl v době počátků kolonizace jednou z hlavních postav ČSSD. Pokud se vám, milí voliči nelíbí propad českého zemědělství, masivní dovozy masa a ovoce z Polska, nesmyslné pěstování řepky, likvidace našich chovů vepřů a kácení ovocných sadů, je to zásluha právě Teličky, který je dlouhodobě hlasem cizáckých zájmů. On prosadil ve prospěch cizích zájmů nejhorší přístupové podmínky naší republiky k EU a těžce poškodil naše zemědělství. Poté dostal za odměnu koryto v německém Volkswagenu v Mladé Boleslavi, později v Německem řízeném EU v Bruselu. On pomáhal Bakalovi a v současnosti Babišovi prosazovat evropské dotace. A prý Bakala a Babiš nejsou jedna parta, s takovým výkonným společným sluhou. Babiš je už v současnosti jedna ruka s vedením protinárodní ČT, kterou řídí právě Bakala. Bez něj by si tam milovaný oligarcha ani neškrtl. Opravdu podivné nepřátelství. Komedie pro veřejnost a duševní malorolníky si mohou oba nezištní a vlastenečtí oligarchové odpustit. Je to stejný podfuk, jako tvrzení, že Babiš a Charanzová Česko ochrání, nebo Onderkův testosteronový boj proti Babišovi. Každopádně, kdo má rád polské maso a jiné produkty a pamlsky z Agrofertu, volí Teličku. Kdo vítá afroislámskou invazi, volí Teličku. Kdo chce být levnou pracovní silou v německé EU, volí Teličku a samozřejmě Štětinu a jim podobné, kteří vykládají, že bez německé EU nemůžeme žít a sudeťáci jsou naši nejlepší přátelé.

34 komentářů :

 1. Opět jsme na špatné straně. Když jsme vstupovali do Evropské unie, nemysleli jsme si, že západní státy nás budou systematicky okrádat a my budeme dojnou krávou západu. Stalo se. Jak z toho ven? To jenom tak nepůjde. Zlatou slepici, kterou pro západní kapitál jsme si západ jenom tak nepustí. Máme smůlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Mně nevadí, že si vstupil, ale že si vystupil".

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Proti "vstoupení" naší okleštěné republiky do EU bylo v referendu docela dost občanů, proti většině zblblé režimní primitivní propagandou, které nevadily ani drakonické rozdíly v dotacích pro zemědělství, což nakonec vedlo k tomu, že dnes 1 Kg mizerných brambor stojí i 30 Kč.

   Smazat
 2. Pan Koller skvěle napsal trpkou pravdu v čem žijeme vůbec se s tím nemaže a to mám rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ale svazáku radosto nerozčiluj se to je právě článek o vašem soudružské bruselském slouhovské chování. Tak pozdravuj bruselské soudruhy fialu,kalouska,filipa,hamáčka,svobodu a samozřejmě svazáka bartoše. Mě blbečkem neurazíš pochcánku.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tak proč ho urážíš, ty blbečku, perfidní pachateli příserku z 22. května 1:41?!

   Proč dobrého soudruha a soukmenovce Kollera, jenž se s nějakými fakty opravdu nemaže a píše rovnou Leninsko-putinskou pravdu, tituluješ „pan“, jako kdyby byl nějaký pos®aný kavárník-lepšolid?!?!

   Táhni do Brusele, mamlasi, a tam si tituluj „pane“ kdejakého Evropana, který se drží faktů jako lejno košile!!

   „Dobré je vše, co posílí naši moc!“ (V. I. Lenin)


   P. Radosta

   Smazat
  5. 12:09 Prostě neodbytná havlistická euhujerská veš.

   Smazat
 3. Kdo sedí doma a nejde k volbám do Evropského parlamentu, hlasuje pro migraci a islamizaci. Místopředseda SPD Radim Fiala má zásadní poselství:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdo-sedi-doma-a-nejde-k-volbam-do-Evropskeho-parlamentu-hlasuje-pro-migraci-a-islamizaci-Mistopredseda-SPD-Radim-Fiala-ma-zasadni-poselstvi-582254

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fiala (šéf dnešní skomírající ODS) je protistátně organizovaná Panevropská svině, která obdivuje Kalergiho i jeho plán Evropy bez hranic obývané jednotnou rasou čokoládových lidí.
   Stačí trochu pátrat v historii a podívat se třeba na seminář o panevropanství v Poběžovicích.

   Smazat
  2. To jsem napsal, aby si vlastenci nespletli Fialu s Fialou!

   Smazat
 4. S Německem na věčné časy a nikdy jinak. Tento prostor byl vždy německý a Čech zde nemá, co pohledávat. Musí dostat nažrat jenom tolik, aby mohl vyrábět. To jsou několik desítek let staré myšlenky, stačí srovnat se současností, ani ti vlajkaři nechybí.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak ještě naposled:

  Žalm z r. 1919

  Já, národ český,
  a příliš brzy
  vystřízlivěl jsem z krásného snu
  o kvetoucí zahradě,
  kde svoboda, bratrství, mír
  tančily jako dívčin veselý vír
  a kde se spravedlnosti dostalo
  mně a každému z mých.
  Den ze dne
  mrskán a bičován
  podlými žurnalisty a hrabivými politiky,
  krmen a napájen
  podvody, lžemi a triky,
  nemaje jediného přítele
  na vyjedeném ostrově sedím,
  do zmatků hledím,
  nemoha se nadchnouti pro nic,
  věřiti nemohu,
  milovati nemohu
  a naděje jako kocábka z korku
  kalnou pěnou a po vlnách beze směru
  zoufale potácí se.
  Jako kobylky
  drancují mě hltaví ziskuchtivci,
  sedlák mě okrádá,
  měšťák mě vydává na pospas bankám

  a povalovači všeho druhu
  poslední berou mi od úst.
  Ti, kteří denně mě zrazovali,
  jak na psa karabáč na mě brali,
  tyli z mé práce a nadouvali se,
  amnestovaní i neamnestovaní
  v komisích, v ústřednách, ministerstvech
  pikle své kují,
  znova mě ohrožují,
  vymýšlejíce si nové řetězy,
  otroctví červenobílé.
  Demokratický pán světa,
  za oceánem číhá dolar,
  aby i z krve mé, z mého potu se rozmnožoval.
  Cizí diplomat
  pokrytecky se zajímá o můj osud,
  poklepává mi na rameno,
  abych byl hodný,
  že darem dostanu, co po právu mi patří.
  Oslavujeme, interviewujeme,
  jezdíme v automobilech,
  vojáčky, hodně vojáčků chceme
  a papežského nuncia…
  Nevím, čí jsem,
  jen steré zřím ruce, domácí, cizí,
  jež by mě rády roztrhaly
  jako hladové šelmy.
  Nevím, čí jsem,
  ledaže náležím parasitům,
  zbujelým ve všech mých třídách a stavech,
  mračnům kobylek, kokotici.

  V očích mám písek frází,
  nervy mám strhány štvanicemi
  a, vstanu-li, tož se potácím
  napravo, nalevo,
  neznaje cesty k sobě.
  Svobodu jsem si představoval,
  v bratrství doufal jsem,
  po míru toužil,
  ale jen slova byla zaseta,
  nikoli zrní.
  Krev mi teče z cév a láska vyprchává,
  o nekonečných mukách někdy se mi zdává,
  o nesmírné cestě kamením:
  hledívám v cizí plameny
  bezradný a zmámený,
  táži se: je to počátek,
  porodní bolest, jarní bouře,
  horlivý nástup v nový věk,
  který mě opravdu osvobodí —
  anebo pouze křeč,
  křeč staré, zlotřilé bestie,
  lidstva, jež v sobě, v každém zabije
  vždy znova čistý vznět?
  Oh, kde je svět,
  kde malost nebyla by vinou
  a člověk otrokem člověka?!

  OdpovědětSmazat
 6. Taky nesnáším Teličku, Štětinu, Halíka, Kalouska, Švancenbergera, nebo mladého Dínstbíra. Rozhodně bych nikdy nevolil lidovce, Topku, ODS, Piráty, ani ANO. Ale tohle už je trochu moc. Neomarxismem zjevně šermují nejvíc ti, kteří od Marxe samotného nepřečetli ani řádku a nepřečetli si patrně zhola nic ani o jeho filosofii a pohledu na svět. Jinak by přece nemohli tak hloupě mluvit, to dá rozum. Školství za minulého režimu bylo fajn? No jak kde a jak kdy. Třeba druhý stupeň základky, to bylo něco. Rozdělili nás na studenty a učně, studenti se s učiteli učili a učni museli být jen zticha a nerušit. Klaus starší je jako ministr financí čistý jak lilium? No to snad ne. Jsem si dobře vědom extrémně negativního vlivu Německa na osudy tolika lidí v posledním století, který trvá a bude trvat asi ještě dlouho. Ale má to nějakou cenu srovnávat Němce s Rusy, nebo s někým jiným? Nebo snad snižovat přínos německé kultury, která byla kdysi dávno tak inspirativní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zajímavé, že nás stejně jako německá kultura ovlivňovaly i kultury italská a španělská, francouzská, anglická, ruská i balkánští Slované. S tím německým vlivem bych to moc nepřeháněl! Češi mu vždy vzdorovali, cítili, že je to kultura cizí a mnohdy nepřátelská!

   Smazat
  2. Myslím tím to nejpozitivnější z německé kultury - Kanta, Schillera, Goetheho, Beethovena, Bacha, Schopenhauera, Manna, Wagnera....

   Smazat
  3. 9:07 prozraďte, kde a ve které Základní škole jste za komunistů, tj. do roku 1989, byli rozděleni na studenty a učně, kde jste jako učni museli být jen zticha a nerušit, zatímco studenti se s učiteli učili. Vy jste měl zakázáno se s učiteli učit? Hádám, že ledaco prostým okem patrného, nechápete dodnes.

   Smazat
  4. 3:13 Urážky, zpochybňování /a správně-hádání/ se hodí všude tam, kde chybí argumenty, či porozumění. Vaše odpověď na můj příspěvek 9:07 není v tomto žádnou vyjímkou.

   Smazat
 7. Když řeknete voliči ANO fakta proti, automaticky se staví do opozice a brání svého "Jánošíka", aniž by si fakta ověřili a zamysleli se nad nimi. Ale není kritik Babiše jako kritik... S politickým projektem Milión chvilek nechci nic mít a to, co vyčítají B., mně příliš nevadí. Co mi ale vadí, že v zásadních věcech, jako je např. migrace, ale i ekonomika, lidem prokazatelně lže! Jenže oni nás, kritiky, hodí do jednoho pytle, protože se domnívají, že teď konečně volí ten protest, tu změnu. Až zjistí, že se pletli, bude už nejspíš pozdě, jako vždy. J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jako - proč by Babiš lhal? K čemu by to potřeboval? Ten si nepřišel do smradlavý politiky nahrabat prachy, jako naprostá většina politických gaunerů, kteří si usápli moc, chovají se jak nadlidi, a pro sebe a pro svý kámoše tady všechno rozkradli nebo zničili " co můžeš urvat urvi, co nemůžeš urvat zkurvi" - do písmene pravda.Babiš je akorát naiva, kterej si myslí, že na tom smradlavým hnoji něco změní. Jemu vůbec nedělá problémy s tím ze dne na den seknout, a ať se tady s tím svinčíkem drape někdo jinej,komu budou češíci nadávat a svolávat demonstrace. Jenže on ví, že po vládě a moci se sápou vždycky jen parchanti a gauneři. Až Babiš odejde, vypukne majdan - jenom doufám že v Práglu. Že se v tom zatraceným Práglu všichni ti šmejdi podřežou, a navzájem upálí. Pak v celé zemi bude pokoj od toho ksindlu.

   Smazat
 8. Volte nejmenší zlo dneška, KSČM. Nic nezískáte ale nic nepokazíte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:44 Nelze volit stranu co zavrhla všechny komunistické ideje a v eu hlasuje proti ČR.

   Smazat
  2. 13:57 Jako ultrapravičák jako ty, bych to jinak nenapsal. Jo, a tu dutou hlavu si aspoň docpi senem.

   Smazat
  3. Pánové, urážky stranou. Dokud se komunisti nevzpamatují a nezačnou dělat opravdovou prolidovou politiku, budu volit SPD. Je to strana s dětskými chybami, ale její odpor proti EU, ilegálním migrantům a pro funkční referendum je blíž k lidem než dnešní KSČM.

   Leo

   Smazat
 9. Ta Pujmanová byla skvělá. Díky vejrosto žes to tady dal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pakosta smazán. Nemá tu co dělat, provokatér!

   Smazat
 10. Bylo smazáno více příspěvků.

  OdpovědětSmazat
 11. O socialistické morálce a Leninsko-putinské cti nás vlastenců-internacionalistů
  1. část


  Drahý soudruh a soukmenovec Koller se velice správně dovolává NAŠÍ cti, na níž stojí naše západoasijská civilizace ve své ve své pozitivní vývojové fázi.
  Ano, tzv. „čest“ Evropanů, pravičáků, havlistů-kavárníků a eurohujerů-vítačů, s níž padá evropská civilizace, již tisíce let hnijící ve své negativní úpadkové fázi – ta je nám komunistům, putinistům, zemanistům a babišistům přímo DOKONALE cizí.

  Ale nechme raději zpívat klasiky, o jejichž 100% socialistické morálce a Leninsko-putinské cti není (NESMÍ BÝT !) žádných pochyb:


  S. K. Neumann: Čest rudé vlajce

  V nesvobod džungli jsme se narodili,
  uličkou urážek nás honili,
  žaláře všecky nám naplnili,
  a kde jen mohli, tam nás vraždili.
  My věděli, co starý svět nám chystá
  na strašné cestě k vysvobození:
  Nad nimi plála rudá vlajka čistá,
  to avantgardní lidské znamení.

  Pak na Východě nový svět se zrodil
  a pravdě leninské se zasvětil,
  kontinent šestý slavně osvobodil
  a pravdou stalinskou jej upevnil.
  Tu vyrazila luza sebejistá
  na naše kádry, naše vědění:
  Nad nimi plála rudá vlajka čistá,
  to avantgardní lidské znamení.

  Svět celý roztančil se běsilostí,
  hořela města, lidé padali -
  zmučená těla, rozlámané kosti -
  i živé ještě zahrabávali.

  Však přepočítali se, komunista
  jim slavně zmařil plán i mámení.
  Nad námi plála rudá vlajka čistá,
  to avantgardní lidské znamení.

  Tisíce zhynuly nám v rukou vrahů,
  tisíce prošly peklem nacismu.
  A přece vítězně jsme došli k prahu
  nového světa, rozptýlili tmu.
  Jsme svéprávní, jsme existence jistá.
  A nepřemožitelné snažení.
  Nad námi plála rudá vlajka čistá,
  to avantgardní lidské znamení.

  Pozor však! Na prahu jen vlasti pravé
  stojíme, není dobojováno.
  Jsou ještě všude temné síly dravé,
  ostnatých drátů k cíli nastláno.
  Jen tedy dál a všichni na svá místa!
  Jen do práce a v boj, jenž nelení.
  Dál nad námi plá rudá vlajka čistá,
  to avantgardní lidské znamení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O socialistické morálce a Leninsko-putinské cti nás vlastenců-internacionalistů
   2. část


   Drahý soudruh a soukmenovec Koller se velice správně dovolává NAŠÍ cti, na níž stojí naše západoasijská civilizace ve své ve své pozitivní vývojové fázi.
   Ano, tzv. „čest“ Evropanů, pravičáků, havlistů-kavárníků a eurohujerů-vítačů, s níž padá evropská civilizace, již tisíce let hnijící ve své negativní úpadkové fázi – ta je nám komunistům, putinistům, zemanistům a babišistům přímo DOKONALE cizí.

   Ale nechme raději zpívat klasiky, o jejichž 100% socialistické morálce a Leninsko-putinské cti není (NESMÍ BÝT !) žádných pochyb:


   Marie Pujmanová: Emigranti

   Být špion, zběh, a vrah a zrazoval svůj stát,
   s vervolfy hranic jednom chumlu stát,
   v Babicích republice do zad vrážet nůž,
   jenž podal agent: Na holomku, služ –
   hanební emigranti.

   Studení jak psí čenich vlast vroucnou neviděli,
   jen střep a krám a strouhy, které bláto dělí,
   na tváři hrdinské jen počítali pihy
   a na půl žerdi stahovali prapor plihlý –
   hanební emigranti.

   Ale jen zadul vítr únorový
   od strážných hor až po dukelské rovy,
   kde krasnoarmějci a naší slavní dřímou sen,
   aby lid k vládě byl probuzen –
   páni, co na lid policii,
   obchodníčkové čilí,
   v teple se schovali, za storu skryli líc,
   zmatené školáky poslali do ulic
   a foukli, svíčkové báby.
   Hanební emigranti.

   „Svobodná Evropo", tvůj vykřičený hlas
   v procesí syčáků a byvších primadon,
   zas „chránit kulturu", zas „bolševictví hráz",
   ty „Nová Evropo", známe tvůj starý hlas,
   ba věru pravý uhodilas tón
   a šťastně poutní místo vybralas,
   kdekdo má v Čechách chuť vydat se opět znova
   na svatováclavskou pouť do Mnichova –
   hanební emigranti.

   Jak emigrantský páv po peru pero ztrácí
   přeletěl by tak rád v rakouskou federaci,
   uprchlý generál dal by zas Sudety
   křižákům s lebkami pro říšské lafety,
   kdys atlantický val, dnes atlantický pakt
   být špion, zběh a vrah a prodávat svůj stát –
   hanební emigranti.

   Nevědí co jsou, kdo dá přístřeší
   posluhující emigrantské veteši,
   chvíli je dobrá, pak ji zahodí
   v rozmaru politické náhody.
   Nevědí, či jsou, toho, kdo dá víc,
   zda vrah z Koreje, vrah od Lidic,
   ani co za to budou chtít,
   únos, nebo zavraždit –
   hanební emigranti.

   Válka je jejích naděje.
   Ať si ji nikdo nepřeje.
   Zpozdilí lidé minulí,
   jak mouchy byste zhynuli.
   Bez lásky těžko bojovat,
   jen ten, kdo má zemi k smrti rád,
   se v život zase obrátí, ne v polomy a vývraty.
   Jsme mír, my národ semknutý,
   ne jak klepáte, od knuty,
   však protože svou rodnou zem
   vpijeme živým kořenem.

   Dým továren, to je náš dech,
   naše krev tepá v pražských zdech,
   my z šumavského temene
   hraničním hvozdem kveteme.
   Protože v zemi Fučíka
   jen sběr a chamraď utíká
   však stát a dělník jedno jsou
   jak láska k míru s Nebojsou.
   A to je naše čest.   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedené příspěvky jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ty původní (z 21. května 23:35 resp. 23:36) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  3. Tak tady si z toho někdo dělá velkou prdel, co taky jiného, že. 99% MÍSTNÍCH MAZALU JSOU JEŠTĚ HORŠÍ, JAK NA NOVINKÁCH, ALE SVUJ VRCHOL MÁ SPUTNIK, TAM JE PRORUSKEJ IDIOT TOTÁLNÍ.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.