Reklama

pondělí 13. května 2019

Lídr SPD Ivan David: Islám systematicky vyvražďuje odpůrce, EU možná zahubí Evropu. Feri je arogantní, Pavel Fischer se zachoval jako prase. A Kalousek...

13. 5. 2019   parlamentnilisty
Lídr SPD v eurovolbách, které se konají 24. a 25. května, Ivan David říká, že lidé neúčastí ve volbách nepotrestají nesympatickou EU, ale podpoří její působení, protože eurohujeři k volbám určitě přijdou. Islám podle něj systematicky vyvražďoval původní obyvatelstvo, které odmítalo islamizaci, a Evropská unie může zničit Evropu. Vyjádřil se i k boji proti dezinformacím, kauze Jágr v Číně, kauze Feri nebo k neziskovkám.


Čím chcete přesvědčit vaše voliče, aby přišli k volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května?

Snažím se jim pomocí vystoupení v médiích, článků a videí vysvětlit, že neúčastí ve volbách nepotrestají nesympatickou EU, ale podpoří její působení, protože eurohujeři k volbám určitě přijdou. I když podle nás reforma EU není možná (ve středu na to téma připravujeme panelovou diskusi), je možné pomáhat brzdit to nejhorší, co z Bruselu přichází. Kromě toho se zavazuji, že budu informovat občany ČR o všech šílených euronápadech, o kterých se dozvím. SPD se do Evropského parlamentu dostane, ale dva poslanci, tak, jak to zatím vypadá podle agenturních preferencí, to je málo. Potřebovali bychom větší podporu.

Migrace je podle předsedy maďarské vlády Viktora Orbána v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu hlavní prioritou pro všechny evropské země. Západoevropané podle Orbána chtějí „nechat přijít velké množství migrantů“. „My jsme přesvědčení, že to není cena, kterou stojí za to zaplatit za evropskou jednotu,“ poznamenal. Středoevropané „nechtějí smíšené obyvatelstvo“, protože pro to nejsou dobré příklady, dodal premiér. Co si o tom myslíte vy?

Čím větší je hrozba masivní ilegální imigrace, tím větší prioritou je tomu zabránit. Západoevropany jako občany, kteří budou obětí, bych z toho dnes už nevinil, ale vedení Evropské komise v tom má prsty určitě. Těmito akcemi samo zatlouká hřebíky do rakve EU, možná ještě stihne zahubit Evropu. My ve střední Evropě jsme smíšené obyvatelstvo, tvoříme ale politický národ s vlastním územím, jazykem a zbytky kultury. Ingredience směsi byly zatím docela dobré. Mám obavu, aby to tak zůstalo.

Je podle vás islamizace opravdu takovou hrozbou? Opravdu hrozí zánik Evropy?

Myslím, že se stačí podívat na mapu. Tam, kde dnes vládne islám, před tím nebyl. Dnes má dvě miliardy věřících. Systematicky vyvražďoval původní obyvatelstvo, které odmítalo islamizaci. Ničil předislámské památky, zaváděl své zákony. Tento proces nikdy neskončil, naopak nyní dochází k jeho oživení. Líbily by se nám zákony šaría? Nepochybně by se i v ČR našli domácí fanatičtí přívrženci a kolaboranti. Pokud se nevzchopíme k odporu, pak kdo se nepodvolí, přijde o hlavu, kdo se podvolí, bude plodit muslimy. Zeměpisné celky samozřejmě nezaniknou, zanikne samozřejmě kultura.

Vy jste profesí psychiatr. Proč se podle vás tak západní politici chovají, že sem zvou nepřizpůsobivé imigranty, kteří působí kriminalitu a můžou naprosto změnit tvář Evropy?

Jak říkal Werich, „částečně z blbosti, částečně za cizí peníze“. Iniciátoři proto, že mají plán, to není teorie spiknutí, to je praxe spiknutí. Když zlikvidují národy a kulturu, nikdo se už proti jejich nadvládě nepostaví. Národy a demokracie tyto plány ohrožují. Nemysleme si, že iniciátoři mají dobré úmysly, jenom to tak nějak popletli. Proto je mnohem důležitější bojovat proti těmto iniciátorům a jejich užitečným idiotům než proti imigrantům samotným. Imigranti jsou následek, příčinou jsou vítači, kteří chtějí být hostiteli v zemi, která jim nepatří, hlavně ti, kteří mají plán.

Na co se chcete vy osobně v Evropském parlamentu zaměřit?


Budu-li zvolen, pak budu působit v rámci frakce. To je důležité, na tuny návrhů Evropské komise je potřeba mnoha desítek europoslanců spolupracujících s analytiky. Každý se bude podílet na tom, čemu nejlépe rozumí. Kromě toho zdůrazňuji povinnost informovat českou veřejnost o všech velkých hrůzách, které se připravují.

Co si myslíte o takzvaném boji proti dezinformacím, na kterém pracují Evropská unie, Facebook, orgány státní správy...?

Oni, pokud chtějí uspět, musejí potlačit svobodu slova. Je stále jasnější, že "dezinformace" většinou nejsou falešné, matoucí „informace“, ale „názory“, které se jim nehodí. Oni se snaží tvářit starostlivě a demokraticky a říkají (například Jourová, ANO), že to není cenzura, ale je to cenzura. Tento „boj proti dezinformacím“ je zásadním ohrožením demokracie. Pokud oni zvítězí, zakážou jiný názor, je to konec demokracie.

V čem vám tolik vadí Evropská unie, že v ní podle vás nemáme být? Bylo by vystoupení ČR z EU katastrofou, jak někteří varují?

Kdyby EU vadila jen mně, byla by v bezpečí. EU je migrace, je to systém vykrádání slabších států, je to likvidace národů jako přirozených komunit s cílem vytvořit tupého otroka bez minulosti a budoucnosti, ve spojení s NATO je EU válka bez vítězů. Byli jsme před EU a budeme i po ní. Ne sami, ale s ostatními národními státy, které se dokážou domluvit. Častý argument, že EU zabránila válkám, je čirá lež, stačí jen připomenout bombardování Jugoslávie, zničení Libye a iniciaci Majdanu. EU vnucuje členským státům, hlavně těm slabším, pravidla, která vylučují rozvoj národních komunit. Vývoz kapitálu z montoven do daňových rájů, to není rozvoj, to je rozkrádání. Ano, pro ty, kteří parazitují na tomto systému, by to byla tragédie. A také vím, že to nelze udělat jednoduše.
 
V poslední době se setkáváme s tím, že lidé začínají řešit politiku na ulicích a náměstích, jako v případě nově jmenované ministryně spravedlnosti Marie Benešové. Zaznívala také slova o tom, že jejím prostřednictvím chce justici ovládnout prezident Zeman a hlavně premiér Babiš. Jak to vidíte vy?

Myslím, že neřeší „lidé“, ale organizátoři, výrobci hesel a transparentů. Frustrovaný ubožák si zařve a čerpá vlastní chybějící sílu z davu. To, že prezident Zeman chce ovládnout justici, je opravdu přiblblý narativ.

Na hokejovou legendu Jaromíra Jágra, olympijského vítěze a mistra světa v dresu České republiky, se snesla kritika za jeho cestu do Číny. Miloš Zeman rovněž zmínil, že Jaromíra Jágra 28. října poctí státním vyznamenáním. Jágra již jednou v minulosti vyznamenal Václav Klaus. Co si o tom všem myslíte?

Vzpomněl jsem si na epigram J. R. Picka z roku 1968: „Velký problém hýbe nyní veřejností širokou, zda nedají Novotnému penzi příliš vysokou, na srdci to mnoha lidem leží, mně však na tom vůbec nezáleží, asi jsem to, co jsem se vždy zdál – odtržený intelektuál.“ Jágr je velký, Čína je velká, žvaniví trpaslíci jsou malí.

Proč jsme vlastně coby národ tak rozdělení? Začalo to první volbou Miloše Zemana, nebo to má hlubší příčiny?

Velké skupiny lidí sjednocuje jen společné úsilí a vnější ohrožení. To jen kolaboranti stojí vždy na té správné straně. Rozdělení národa podle zájmů je zcela přirozené. Mnoho lidí čekalo, až zavládne importované dobro, ale prohlédnutí je bolestné. Na druhé straně stojí ti, kteří se mají dobře a cítí ohrožení společně s těmi, kteří ještě věří, že pohádka dobře skončí i v realitě. Jestli to někdo chápe tak, že komunistický parlament volil Havla jednotně, protože byl národ jednotný, tak…

Jak hodnotíte úlohu takzvaných neziskovek?

Na toto téma jsem měl přednášku ZDE a dnes jsem chtěl psát na to téma článek. „Nová republika je také neziskovka. A dokonce "politická". Nepochybně máte na mysli pouze ten typ neziskovek, které čerpají z veřejných fondů, nebo dokonce ze zahraničí velké grantové prostředky a provádějí společensky škodlivou činnost, jak my to vidíme. Navíc nikdo nehodnotí „efektivitu“ a grantové prostředky si tyto neziskovky vlastně přidělují samy prostřednictvím svých agentů v grantových komisích. Současná praxe je pro mne naprosto nepřijatelná.

Poslanec TOP 09 Dominik Feri byl během své soukromé návštěvy Moravy fyzicky napaden dvěma muži, prý pro nesoulad v politických názorech. Jde o další projev hrubnutí politické kultury v Česku? Žalobce spor Feriho se dvěma muži považuje za pouhou opileckou rvačku. Jak tedy vnímat původní zprávy o údajném rasovém útoku vůči poslanci odlišné barvy pleti? Co si myslíte o celé kauze?

Neznám podrobnosti. Pan Feri je dosti arogantní člověk. Dovedu si představit, že někdo, kdo má problém se sebeovládáním, se mohl cítit jeho chováním dotčen. Ne všechny konflikty mezi zástupci různých ras musejí být rasově motivované.

Andrej Babiš tvrdí, že po něm jdou i v zahraničí. Na kritiku německé televize ZDF reagoval tak, že po něm Němci jdou, protože je odpůrcem migrace. Má pravdu?

Je dost možné, že po AB jdou i někteří Němci, jen si neumím představit, že by to bylo kvůli jeho údajnému odporu k migraci. Jestli pro AB nemá EU alternativu, pak ani migrace nemá alternativu, i když třeba AB předstírá, že to neví.

V debatě na TV Barrandov se vyostřila situace, když v otázce dětí prchajících před válkou otituloval poslanec Mikuláš Peksa (Piráti) svého sněmovního kolegu Tomia Okamuru jako „nelidské hovado“ pro Okamurův odmítavý přístup…

Naše maminka, když jsme byli malí a častovali jsme se ošklivými slovy, říkávala: „Kdo to říká, ten to je, tomu se to šikuje“. Dost často to sedí. Možná ale není pan Peksa „nelidské hovado“, ale naopak „lidské hovado“. Podobně pan senátor Pavel Fischer se vyjádřil na adresu účastníků vzpomínkové akce k výročí okupace v Domě armády, kde jsem byl mezi řečníky i já, že to jsou „prasata“. Když se takto pan senátor vyjadřuje, tak myslím, že prase je on. Jako prezidentský kandidát si dal na plakát heslo „Za mě se nebudete stydět“. Já se za něj nestydím, ať se za něj stydí jeho voliči. Skutečně ukázal, jak je kultivovaný. Navíc prokázal úžasný rozhled opakovaným konstatováním, že k okupaci Protektorátu došlo v roce 1938. Je to už taková tradice, že mravokárci se sami chovají jako dobytek.

Hnutí SPD bývá označováno za extremistické…

Slovo „extremus“ znamená nejvzdálenější. A to my jsme skutečně nejvzdálenější například od Miroslava Kalouska nebo od přátel ukrajinských fašistů.

141 komentářů :

 1. Zde prohlasuji, ze jsem plne na strane Dr. Davida !
  Zduraznuji, ze je velmi dulezite pro Ceskou republiku, aby byl zvolen na pozici kormidelnika ceske zeme !

  Presto, ze Dr. Davidovi fandim, tak ho musim opravit !
  NEJVETSI PRASATA v republice jsou cenzori !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je hezké, že podporujete dr. Davida. Já ho podporuji také.

   Co se týká "cenzorů" , tak mažou jen vaše pitominy a exhibice, na které tu nejsme zvědaví. Takže redakce dělá dobře a budu ji v tom podporovat. Vedle vašich pitomin mažou ještě trolly Radostu, vesmírné civilizace a nepolitické voliče, či jak se ta banda jmenuje..

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. TVARŮŽKOVÁ ze žumpy už měla být dávno na dlažbě!!!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Cilem toho vymazáváni je vznik jasně kritických komentů,které tu budou mazány a hlavně ma jeho přitel zájem ho podrazit!
   To je ten systém gangsterismu a podvodu v praxi.

   FUNGUJE PŘED VOLBAMI TAK SE DIVEJTE.

   Smazat
  8. 12.29 Ty Davida nepodporuješ bo si dyp a špína a o takové on doufáme tu všichi nestoji

   Smazat
  9. Nevědomost je sila!

   Smazat
  10. Svoboda je otroctvi!

   Smazat
  11. VÁLKA JE MIR!

   Smazat
  12. Vlastnim jen Českou televizi a důvěru v doktora Davida a jeho mazalisty dřistalisty.

   Smazat
  13. Všechno nám sebrali,všechno nám sežrali,jenom nám nechali Bruselský protektorát LÁ,LÁ,LÁ...

   Smazat
  14. Kapitalismus zabiji,zabij kapitalismus!

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. Co si to ten 12.29 když drze jako z komunistů mluvi za MY a nadává všem kolem sebe.
   Ty diktátorské praktiky se tu vynořuji jako lži bez jakýchkoli důkazů a ten prasklý neomarxista tu dostává hlavni slovo a nahrazuje prý zase dělniky a rolniky,kteři mu zmizeli.

   BĚŽ DO PRDELE,ZMIZNI REŽIMNI PODVODNICKÝ KOMUNISTO NEBO CO JSI ZA ZMRDA!

   Žádej o křeslo v Parlamentu,tam můžeš dělat ČR ostudu a odsouhlašovat policejni stát jako čssd co si to dala odsoulasit bezmozkami okupujici a válejici se za naše penize v křeslech a vyrábějici tam šrot..

   Smazat
  18. Vemeno stale jeste otravuje??

   Smazat
  19. Dávam za pravdu 12.29 nepolitičti voliči jsou banda a je třeba se proti nim spojit!
   Pan David to dělá dobře!!!

   Smazat
  20. Každý volič je politický,spojit se protinim musi politiokové.
   Pan David to dělá dobře!

   Smazat
  21. Plně sypatizuji s panem 12.29.že voliči,hlavně nepolitičti, jsou banda a nevi co chtěji.
   Volme toho pána za našeho voličského vůdce!
   Nikoho jiného tu ještě stále neni vidět!

   Smazat
  22. Ten pán,který je proti nepolitickým voličům by to měl vysvěttlovat všem,aby došlo k volbě pana Davida hlavně politickými voliči.
   Kdo jiný by mohl připadat v úvahu??.
   Souhlasim plně je všechny mazat.
   V Americe nehledi nikdo jak jste zbohatli a podvodem to jde nejlíp.
   Proto doporučuji Evropanům ,aby převzali tyto praktické věci,vždyť se jich poté,až budou bohati nikdo prát nebude jak to udělali,ale bude nás jen obdivovat!

   Smazat
  23. Dnes se panu presidentovi Trmpovi sypou kursy akcii,nebot komunisti v Čině řekli,že už s nim nebudou jednat a prý počkaji až bude zvolen jiný president.

   Kdo o tom něco vi,je to pravda,nebo ten náš tisk podporuje komunisty a radši o tom nic nenapiše?

   Smazat
  24. OMLOUVÁME SE ZA PRAVOPISNÉ CHYBY,ALE ČÍNANÉ

   maji všude oči a agenty,proto nám kazi radost z bezchybmých komentů a tak se můžete obrátit s připadnými stižnostni na Mao ocet tunga tam hraje muzika...!

   Smazat
  25. Stále se tu nařiká,že se občané nepředstavuji jmény.
   Viděl jsem tu komentáře ČSV Společnosti voličů,kteří se zcela slušně A HEZKY představili a SOUČASNĚ napsali,že maji Program,kterým MOHOU bohatnout občané voliči a okamžitě je za to tady na NR vymazali.
   Doporučuji jim,aby se představovali znova z znova při jaždém článku,který tady vycházi,TIM VYROVNAJI MAZÁNI.

   Ostatně viděl někdo ty politické voliče které prý reprezentuje ten pán co nadává nahoře VŠEM občanům ČR a nesmazali ho?
   Jen tak se stane,že poznáme my voliči , kde to vázne!

   Smazat
  26. Program nepolitických voličů jsm viděl.
   Hned v druhém článku maji jak obejit cenzuru a zajistit pro domorodce ČR svobodu slova,která jen tak nepůjde zbořit.To vyvolává strach z nich veliký.
   Neni divu,že jsou to prý jedni z nechytřejšich intelektuálů v ČR.

   Smazat
  27. Ti nepolitičti voliči z ČSV pochopili už dávno na začátku,že v ČR jsou jen zvířátka,která se daji lehce oblafnout a vidite sami,že přesto,že jim hůř a hůř stahuji z nich kůži ,zůstanou ovčané dále jen kandidáti na otroky a sluhy.
   Proto asi od začátku deklaruji,že do politiky špíny nehodlaji vstupovat a bavi se recepty na nápravu,které jsou tu marně mazány a nesmi se realizovat

   To bUdou muset totiž zajistit POLITIČTI VOLIČI A KDYŽ TO NEUDĚLAJI MOHOU SI BREČET NA NR DONEKONEČNA A HOVNO JIM TO POMŮŽE!

   Smazat
  28. Na webech se objevilo,že pan doktor David nařidil mazat diskusni přispěvky voličů,kteři by něco ve svém zájmu chtěli,proto,aby se zavděčil vnitru ČSSD protože si tam s voliči nevi rady a tak museji před Davida realizovat svoji špínu a tak ho udělaji nevěrohodnýma on nechápe vůbec o co jde a pomáhá cenzurou vnitrákům!

   Smazat
 2. Zde prohlasuji, ze v pripade Ceska republika nebude mit na kapitanskem mustku bystrozrakeho lodivoda, jako je Dr. David, tak se potopi v manipulativnich srackach, destruktivnich globalistu, kteri vymeni ceske obcany za vselijake kozomrdy a cela evropska civilizace zahyne !

  Dr. David je Tribun lidu odsouzeneho k zaniku globalisty a proto je dulezite ho podporovat a zbrojit domobranu !
  Nikdy v Cesku nezapomente osudu nejkrasnejsich perel na pobrezi Idickeho oceanu - mest Durbanu, a Laurenco Margues,
  ktere barbari prejmenovali na Maputo.

  Kvuli cenzorum vas NEMOHU informovat , jake jmeno chysta Africa pro Prahu ! Ale nam sirotkum prime-ministra B.J. Vorstera je znamo !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. LULU,

   napiš jaké jsou v ameru zkušenosti s neomarxismem,.který tam a u vás vitězi a chce váš a náš totálni rozvrat,aby mohl nastolit učeni pana MARXE.

   PAK SE TY TROSKY CO ZBUDOU PO BANKÁCH A MAJITELÍCH VELKÝCH PENĚZ ZNÁRODNI.

   Co tak se překabátit se a přidat na jejich stranu, začit znárodnovat hned a kdo bude proti bude fašista!!

   Smazat
 3. Přijděte k volbám. Je jen obyčejná fráze.
  Vycházím z toho, že volby nejsou volby, ale potvrzení osob do voleb jmenovaných! A ty osoby vybírají POLITICKÉ STRANY. To je první "nedemokratický" krůček. Kandidát by měl být volen "z lidu" a ne jmenován z politické strany.

  Dalším aspektem je kandidující (dosazená) osoba. Chce skutečně něco změnit a nebo určitou dobu pobírat "nadstandard".

  Zdravou logikou vám volby vyjdou tak, že máte na výběr zvolit větší a nebo menší zlo.

  "Dobro" totiž nekandiduje, protože jej nikdo nejmenoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je blábol člověka, který si nevidí dál, než na špičku (vlastního) nosu...

   Smazat
  2. 6:33 Jestli vám někdo říká, že nemáte chodit k volbám, že je to zbytečné, pak je to ten, který potřebuje neúnosný, a stále více degenerující stav EU, v čele s opilcem zachovat. Ale pokud nejste pouze vymytý, jděte k čertu, a neotravujte.

   Smazat
  3. Ano, souhlas, všichni k volbám. Čím nás bude víc, tím míň parazitů v EU a tím větší šance na umravnění EU!!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Nezbývá než uvažovat jak zajistit,aby dobro kandidovalo.

   Co tak vytvořit opravdovou politickou NAŠI ruku voličů a skončit s volbou vysmátých podvodniků!
   Do hajzlu s nimi!
   Jen tak zbohatnem a zbavime se pijavic!

   Smazat
  6. 16:32 - naivní nesmysl, jen abyste něco napsal.

   Tady SPD vám nabízí kvalitního kandidáta, jeho názory znáte, jeho politickou angažovanost také.
   Co chcete víc?!!!!!

   Místo žvanění koukejte sebrat kamarády, rodinu, známé a hybaj k urnám. Jinak budeme mít v Bruseli stále jen teličky, štětiny a joury!

   Smazat
  7. Chtěl bych,aby si z voličů doktor nedělal vrtuli a nedělal ze sebe gumovaciho panáka a psal k ještě nevěrohodně ohlupovací články a prý ,že to máme za něho prý vše řešit my občané!.
   Lidé už nejsou jak se nám tu mazakovánim představuje blbci,kteří mu maji skočit na špek!

   Smazat
  8. NENAPADÁVEJTE VOLIČE,KTEŘI CHTĚJI ZMĚNU A TA PŘIJDE

   drahý pane jednoho dne .Oni začinaji uvažovat,jak odoperovat v mouzi celou dnešni třidu polit. podvodniků a nahradit ji svými subjekty.
   Ne nadarmo se ožrala JUNCKER či jak se ta kreatura zove už vyjádřila,že i kdyby volby vyhráli občané voliči,tak je k veslu NEPŘIPUSTI!

   Tady už padá všechna přetvářka a ohlupováni ovčanů je už bez jakýchkoli skrupuli a jede sprostě dál!!

   Smazat
 4. Viděl jsm foto "demonstrantů na ulicích". Řada z nich se dívala do země, jako by se styděla. Zřejmě tam byli jenom za účelem si mírně vylepšit finanční situaci.

  OdpovědětSmazat
 5. Někdo se ptá, zda je Hnutí SPD extremistické? Odpověď je, že ano, ale ne více než ostatní hnutí a strany, které začaly po převratu podnikat v politice. Je technicky možné složit publikaci obsahující CV všech členů SPD. Pochybuji, že mezi členy bude někdo, kdo má nějaké pracovní úspěchy ve své profesi. Tomio dokáže organizovat zájezdy do Japonska a Japonců tady. Má také večerku s japonským zbožím. Kdyby mu firma rostla, nebude se snažit uplatnit v politice. Tomio nabízí své služby voličům s nižším intelektem. Těm lze vytřít zrak jejich programem bez záruk, které nemusí ani slibovat, protože se bude muset podřídit někomu silnějšímu. Kdo to bude, nechte se překvapit. Obsah programu se tady nediskutuje. Jen doktor David něco občas upustí, protože má zkušenost od profesionálnějších socanů. Z Fialy bychom zostřeným výslechem dostali tvrzení, že stát je nejhorší hospodář. Pro odeesáky něco napsal starý Klaus, socani neměli nic v ruce. Zavádění kapitalismu není zrovna cool. Doporučil bych Tomiovi si vzít aspoň roční tvůrčí dovolenou a sepsat něco podobného jako Lenin nebo Gottwald. Například knihu Co dělat? nebo Stát a revoluce. Asi to považuje za zbytečné, protože jeho stoupenci nic podobného číst nebudou. Sází na skřeky u Soukupa na Barrandově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravil knížecí pacholek ...
   http://svobodnenoviny.eu/karel-schwarzenberg-a-jeho-znamy-hrabe-kalergi-misenim-ras-k-nove-lepsi-panevropske-unii/

   Smazat
  2. 9:33 Tak monsignore, hezké hezké, a copak jsi v životě dokázal ty ? Umíš jenom pomlouvat a hraješ si na analytika. Jsi jenom trapný slouha slouhů. Prostě dezinformační poskok Pepek.

   Smazat
  3. 9:33 Jeden z vašich blábolů o panu Okamurovi: "Kdyby mu firma rostla, nebude se snažit uplatnit v politice." - AB rostla, nechtěl podle jeho slov do politiky, a přece je dokonce premiérem...atd.
   Pan MUDr. David zasáhl svými slovy váš neuralgický bod, a tedy se po právu cítíte ohrožený. Můžete se snažit, jak chcete, ale přemýšliví lidé se nad vámi jen pousmějí, někteří vás možná politují, ale to je tak vše, a žádný, pro vás pozitivní efekt, jste těmi svými snaživými kecy nevyrobil. Možná tak jenom pro lepšolidi, které je ale zbytečné přesvědčovat. Panu MUDr. Davidovi náleží můj hlas ve velmi důležitých volbách do EU, a věřím, že vlastenecké strany v nich uspějí co nejvíce tak, aby to ty vyděšené parazity, kterých se zastáváte, nebo jste dokonce jejich reprezentantem, co nejvíce bolelo.

   Smazat
  4. 9:33 Tak hlavní úkol nás Čechů je obrana před islámskou migrací a dekolonizace od EU. A to má SPD prioritně v progamu. A Ivan David to bude ve své frakci hájit. Kdo to tak nevidí, tak má intelekt evropského slouhy. Co dělat po Czexitu? Hlavní je, zastavit naši likvidaci.To další až potom,je to podružné a dá se ještě řešit.

   Smazat
  5. Anonymní13. května 2019 9:33
   Jestli někdo podniká v politice, je chybou státu, který to umožňuje. A jestliže to má tak nastaveno, potom v politice podnikají všechny strany, takže v tom není SPD ničím výjimečná, je se snažíte naznačit.
   Ale SPD je výjimečná tím, že chce tento systém změnit, chce zavést do řízení země, více prvků přímé demokracie. Potom by si občané mohli nastolit nějaké téma, které je pálí a vynutit si jeho řešení na vládní úrovni. Např. Vy byste mohl sebrat 100 tisíc (dle návrhů SPD), až 500tisíc (dle návrhů ANO) podpisů, pro vyhlášení referenda o znemožnění podnikání v politice. P.K.

   Smazat
  6. 10:21, nelogická otázka. Uvažte, kdyby jsem byl zneuznaný loser, tak bych vstoupil do politiky. Babiš je naopak úspěšný podnikatel, kterému jsou korupční poměry u nás těsné, proto se to snaží změnit jako poctivý bývalý komunista. Nedodržel někdy slovo jako třeba Bakala a všichni ti disidenti, kteří v Česku slibovali modré z nebe a ráj na zemi?

   Zdravím všechny, co uvažují, kam svět a ČR jde.

   Smazat
  7. 12:03 Pan Babiš sliboval vyrovnaný rozpočet od roku 2017. Tvoří se rozpočet na rok 2020 a pořád nic.
   Drží tedy slovo?

   Smazat
  8. Tady nejde o Babiše, ale o volby do Evropského parlamentu! Musíme vrátit pravomoci národního státu zpět. Musíme zrušit Lisabonskou smlouvu. Podporuji snahu o zřízení Evropy spolupracujících suverénní států. Nechci evropský superstát ani evropskou armádu.
   Kdo to má v programu?
   Podle mne jediná strana - SPD!

   Smazat
  9. 11:18 a co takhle dekolonizace od všech parazitů? Nejen vnějších, ale i vnitřních?

   Smazat
  10. Myslíte deratizaci a desinsekci, že?!

   Smazat
 6. Čtu zajímavý článek o korespondenci Maximilána II. a jeho syna Rudolfa II. s Ivanem IV. a Borisem Godunovem tu - http://eridanus.cz/Zeme%282/mapa/Evropa/Vy%281chodni%281_Evropa/Rusko/Kultura/Literatura/Poselstvi_carskych_a_cisarskych_kuryru.htm#Vyslanci_cisare_Maxmiliana_II_u_cara_Ivana_Hrozneho

  Zaujala mě debata, kde se panovníci vzájemně podporují proti Turkům s tím, že pokud nebudou postupovat v jednotě, tak je muslimové zničí oba i s jejich říšemi! Ivan IV. vysvětluje Maximiliánovi, že Štěpán Báthory je osmanský agent, dosazený na polský trůn sultánem a slibuje mu podporu v protikandatuře. Oba ale rozděluje otázka Livonska, kde římský císař podporuje švédského a dánského krále. Ivan IV. mu píše, že Livonsko je stará ruská země a že odmítá platit tribut opíraje se o švédského a dánského krále, kteříž se dříve o tuto zem vůbec nestarali, ale jakmile on požádal Livonce o plnění svých povinností, okamžitě se začali vměšovat. Maximilánův synRudolf II. pak uvrhl na Rusko sankce. Ivan IV. mu píše dopis, proč to dělá a jestli vůbec, že možná Němci chtějí mezi ně zasadit klín. A Rudolf II. mu odpoví, že on žádné sankce proti Rusku nenařídil, ale že již od časů jeho děda Rudolfa I. platí zákaz vývozu zbraní z Říše a jiného zboží se tedy sankce netýkají. A opět mu připomíná, že Livonie je říšskými kurfirsty nárokována coby území Říše, kterou mají ruská vojska vyklidit ... zajímavé paralely k dnešku:-)

  OdpovědětSmazat
 7. Děkuji Ivanu Davidovi, že reprezentuje slušné s spravedlivé lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 8. Moc pěkný článek o tom jak to je kdo nejde s nimi je nepřítel tak útočí na Jágra. Aspoň je vidět jak to myslí s jejich „demokracii".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V naší zemi máme pramálo osobností, které jsou známi po celém světě. Važme si jich. Jen český a společenský odpad si může dovolit Jágra nazvat gumou.

   Smazat
 9. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/To-mate-na-pude-uniformu-SS-Zdenek-Zboril-v-soku-z-oslav-vyroci-2-svetove-valky-581238

  OdpovědětSmazat
 10. Jsem dalek islámu, nicméně křesťranství a zejména katolictví se nechovalo třeba u nás v historii jinak a stále je doba Temna lžihistoriky cz omlouvána. Další otázkou je, kdo islám uvrhl do jeho středověku - nebo byl vždy takový - pak jak to, že byl podporován importem teroristů Talibanu atd. USA v Kosovu. Nejsou na vině náhodou války NATO proti arabským zemím, vedené touhou po nakradení si nás "křesťanů" z jejich nafrového bohatství - tedy podobně jako touhy NATO po válce proti Rusku, také pro nakradení si nám velící diktaturou kapitálu. Neválčeme, nekraďme, neslužme zlodějům a zabijákům, nebudou migranti a nebude riziko konfliktu - již z pomstychtivosti za naše páchané zločiny - to je celkem logické. Nepáchejme zločiny proti lidskosti, nebudou odvety ze strany migrantů! Vzdejme se válečného terorismu a nebude odvetný terorismus muslimský, nebudou migranti! A vraťme do zemí, kde jsme kradli, nakradené! Postavme tam, co jsme zničili, rozvrátili!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:16 Na vstup do NATO se nás nikdo neptal. A tak to vaše "my" zcela odmítám.

   Smazat
  2. 11:16 - tento prispevkar VUBEC nezna dejiny !
   h.

   Smazat
  3. 13:28 honolulu, znát dějiny ještě neznamená dějinám rozumět. Tím mj. říkám, že mi dlužíte odpověď na koment z 23. dubna 2019 20:56. Nazdar

   Smazat
  4. Člověku,hledte si přečist a naučit nazpamět korán.budete to potřebovat a já vám dám prvni lekci.

   ISLAM JE MIROVÉ NÁBOŽENSTVI,KDO BUDE TVRDIT OPAK TOHO ZABIJU.

   Aláh akbar kafire!

   Smazat
  5. Jsem bez vyznání a byl bych tedy první na řadě - nejen pro muslimy, ale určitě i pro katolíky. Ono nejde vlastně tak ani o filosofické vnímání světa, jako o partajní příslušnost = církevní, neb církve jsou jen předchůdci partají, snad jen více dogmatičtější a méně ochotné k politickým kotrmelcům. Takže jsem i bezpartijní a jistě na řadě k odstřelu mezi prvními. Je zajímavé, co si lidé vše dovedou vymyslet "za názory", aby jimi mohli zdůvodnit své nehumánní chování. A pro humanismus pak nenachází myšlenky, natož činy a odvahu!

   Smazat
 11. Pan David, pro mne jasná volba. Je důležité nežít od voleb k volbám. Například tady je třeba sledovat jednotlivé lidi, jejich články, případný rozhled, kultivovanost a jestli je zrovna náhodou před volbami, to je úplně to poslední co mne zajímá. Důležitý je den voleb a účast na nich a nerozhodovat se na poslední chvíli, podle toho co prodejné presstitutské kurvičky na objednávku účelově nahnojí na nepohodlné. Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, co tedy vy děláte zde na PL. Já to vidím opačně a ty zuřivé reakce, když volby nedopadnou podle vašich představ, jsou vidět na ulicích proti našim.

   Smazat
  2. 12:02 Co máte na mysli zkratkou PL?

   Smazat
  3. Nějak 11:47 si užité termíny protiřečí: "ultrakonzervativní" je málo "radikální"? To, co možná nabyl autor na svobodě, to jiní zase ztratili. A kapitalismus versus demokracie? No to jsou dvě neslučitelné situace: v demokracii by měl vládnout lid, v kapitalismu nevládne nic jiného, než poníze.
   A proto to obrovské zklamání občanů ČR z návratu kapitalismu, navíc v podobě z 18. století! Ale byl to idealismus, že by propad do rukou světové diktatury kapitálu mohl dopadnout v ČR jinak. Ano, občané se nyní otočili zády ke kdysi uměle vyrobeným ikonám podvodu ná národech - Gorbačovovi i Havlovi..., kterým stačilo poklepání poskoky diktatury kapitálu na rameno, aby skákali zblble sami v jimi udaném kejhavém rytmu. Jistě to jednou napraví světová revoluce, ale kolik obětí na lidských životech to bude stát, než si budou lidé vládnout bez moci peněz!

   Smazat
  4. 11:47 Doufám, že vaše vzteklina, vyplývající ze strachu z úspěchu SPD, se výsledky voleb promění ve vaši bezmoc, a v EU se konečně něco změní. To si zaslouží všichni paraziti, zloději, a gauneři od r. 89.

   Smazat
  5. Za provokativní lhaní a nespravedlivé napadání byl anonym 11:47 smazán.

   Smazat
 13. 11:16 Na vině jsou i války NATO proti arabským zemím. To jistě. Na vině je také dnes celosvětově šířená dekadentní západní kultura, proti které zatím marně imámové brojí. A to asi i těmi útoky. Cíl je, že až obsadí naše území, tak s jejich natalitou bude pozdě se bránit zase pro nás. Težko ty kýmsi nastartované procesy zastavit bez aktivní obrany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaká dekadentní kultura zase? Co to meleš? Ty máš taky mozek vymytý nějakým imámem? Nebo jsi jen fanatický komunista?

   Smazat
  2. 11:56 stačí si zadat na youtube zločinnost imigranti a je jasno. Stejně je to zvláštní označovat lidi, kteří si nechtějí nechat zničit svou vlast, jako fanatické komunisty. Máš dneska službu v neziskovce?

   Smazat
 14. Pane doktore Davide, nemáte někde v šuplíku nějaký lék na mentální insuficienci pro tu část voličů, která nechápe, že jde o hodně? Již náš klasik pravil: "Když nejde o život, tak jde o h..." Tady už jde opravdu o naše životy a budoucnost. Doktore, zlomte vaz!

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:11
   Ten "slušňák" 13:49, je taky z vašeho kotce? Nebo vy slušňáku, dehonestujete SPD, protože hájíte korýtko svoje, nebo svých loutkařů? Považuji s vašimi křiváckými žvásty naopak vás za lháře, a podvodníka.

   Smazat
  2. Anonymní13. května 2019 13:11
   Vy se zřejmě rád mýlíte a užíváte si toho.
   Uchvátil mě Váš originální pohled na pojmy, jako „konzervativní“ a „radikální“.
   Tím jste se hezky rozjel a už je tu další originalita: „celý polistopadový vývoj“. To abych se ve Vaších očích nestal tím „ultrakonzervativním komunistou, pro kterého je KSČM málo radikální“, tak nesmím nenávidět vondrovo Promopro, bakalovo OKD a řadu dalších mílníků toho polistopadového vývoje?
   U Gorbačova a Havla jsem postupně se získáváním informací o jejich aktivitách, opravdu přišel o sympatie, které jsem k nim cítil. U Vás to hádám, bylo naopak. U Čaputové, jsem nikde nezaznamenal, že by volbu někdo zpochybnil. Tak co se Vám nelíbí? Že nedostatečně splňujeme to biblické, miluj svého politického oponenta?
   Z těchto důvodu Vás považuji za nekompetentního, vyjadřovat nějaké závěry o SPD a jejich stoupencích. Což jste také na závěr potvrdil. P.K.

   Smazat
  3. 14:54
   Namísto vašeho sáhodlouhého blekotání stačí napsat, zda, kdybyste si mohl vybrat mezi:

   a) Pokračováním totalitního režimu takového jaký byl se vším všudy i po roce 89
   b) Porevolučním demokratickým režimem takový jaký byl a je se vším všudy

   co byste zvolil.
   To je pouze řečnická otázka na kterou nemusíte odpovídat, protože odpověď už předem znám, vy "přímý demokrate".


   Smazat
  4. Anonymní13. května 2019 16:42
   To nebylo sáhodlouhé, ale srovnatelné s délkou Vašeho příspěvku a nebylo to blekotání, ale ozřejmění toho, jaké nesmysly jste tam vyplodil.
   K Vašemu novému příspěvku, si jsem jistý, že se mýlíte, jako ve všem. P.K.

   Smazat
  5. 17:00

   Proč nenapíšete jasně a jednoduše co byste si vybral, kdybyste mohl? Stydíte se napsat černé na bílém bez keců okolo, že preferujete totalitu před demokracií?

   Smazat
  6. Anonymní13. května 2019 16:42
   Já bych se té Vaší debilní volby neúčastnil, ani jedno mi nepřijde, jako velká výhra. Dokonce si nemyslím, že máme demokracii. Máme něco, co si říká zastupitelská demokracie a kde zastupitelé zastupují spíše zájmy oligarchů, než nějakého demosu.
   Ale nestydím se napsat, že preferuji demokracii – proto volím SPD. Jinou cestu, jak se k té demokracii dostat, zatím nevidím. P.K.

   Smazat
 16. 13:11 - napsal jsi hlouposti ! Priorita je ohrozeni Evropy ISLAMEM !
  Priorita je snaha o zastaveni invaze barbaru z Afriky, ktera definitivne znici cesky narod tak, jako byla znicena JAR !
  Proto je cela strana SPD dulezita strana !

  To jestli tutu stranu vedou lide inklinujici k levici ci pravici je druhorada vec !
  Ta se mozna bude resit pozdej, ale ted je dulezite mit v Bruselu protivahu tem, kteri nici bilou civilizovanou
  Evropu !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 17. ...volím pana MUDr Davida..je to slušný člověk,kterému věřím !

  OdpovědětSmazat
 18. 13:39 - dodatek !
  Az se k vam nastehuje Afrika, tak budete VYVRAZDOVANI tak, jako belosi v Johannesburgu !
  EU vede destruktivni politiku , ktera vznikla v okrese na sever od New Yorku a byla importovana do Berlina a do Bruselu.
  Vysvetlit vam detaily NEJDE, kvuli cenzure a vasi obcanske provincionalni zabednenosti, protoze vy me vzdy obvinite z exhibicionismu...

  Jenze na vasem mineni moc nezalezi, ale zalezi na lidech , z kterych jsem vysel a kteri nikdy nic nemeli, nez pracovni povinnosti a terorizovani komunisty a jinymi zrudami !
  honolulu

  (Dokud v Cesku nevznikne nic lepsiho nez je SPD, tak volte SPD ! My to vyhravame v Americe a vy to vyhrejte v Evrope !)

  OdpovědětSmazat
 19. Je třeba, aby v EU posílila frakce států, snažících se o zachování suverenity států na všech úrovních, jejich kultury, a tradic, zejména pro dobrou budoucnost našich potomků, pro kterou v historii padlo mnoho našich předků. Jediným hnutím v ČR, která splňuje tyto podmínky, a má, podle preferencí, šanci dostat se to europarlamentu, je SPD. Toto hnutí, nikdy v žádném hlasování v parlamentu ČR nezradilo svůj program. Jeho dehonestace ze strany dosavadních parazitů, třesoucích se o svá korýtka jenom dosvědčují, že je nezbytné se jich konečně ve volbách do europarlamentu zbavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale vy tady přece v žádné volby nevěříte, ne? Nevěříte přece v demokracii! Považujete vše za zmanipulované, koupené, plně ovládané kapitálem nadnárodních korporaci, že?
   Nepřipadá vám, že si tak trochu (hodně) kadíte do huby?

   Smazat
  2. 13:59
   Kdybyste rozuměl psanému textu, tak byste nemohl napsat, že žádným volbám nevěřím. A právě proto, že věřím, že výsledky voleb mohou svinstva v EU eliminovat, když se lidé zúčastní voleb do europarlamentu v co největším počtu, a budou volit čestné lidi s rozumnými postoji, jako je např. MUDr. Ivan David, tak se do toho europarlamentu nedostanou znova korytáři, a paraziti. Takže, milý politováníhodný vzteklý, s tím "kaděním" máte zkušenosti pouze vy.

   Smazat
  3. Pro naivu nebo ELFA 13. května 2019 13:59 KARTOUSE? (ha-ha-ha ...)

   °°°°°°°°°°°°°°

   Toto si prohlédněte manipulátore, zde Daniel Takáč říká divákům: „Kladné hlasy vám stále přibývají, překonali jsme rekord už přesáhly 15-tisíc!“, on čelo zpocený, kamera udělala střih na sčítač a tam pouze, pouho pouhých 134 HLASOVACÍ DIVÁKŮ!

   https://m.youtube.com/results?search_query=hyde+park+ct24+jaromir+drabek

   Chyby ČT24 #14 - Hyde Park ČT24 (8.2.2012)

   https://m.youtube.com/watch?v=A8alxs8B1Ro


   °°°°°°°°°°°°°°°

   Tady zase EH, začernili hubu (AGENT přes KONEČNÍK) gay porno úchylovi J. Jandovi se divákům neudělalo šoufl, jen v ČT jej v NEWSROOM, předvádějí v ČT24 jako člověka, který má připravenou díru do světa!

   Think-tank Evropské hodnoty
   O čem bude kampaň do Evropského parlamentu?

   https://m.youtube.com/watch?v=OBHZcLGlTNA

   °°°°°°°°°°°°°°°

   A veškeré manipulace překonala ČT v HYDE PARK, kdy byl hostem neoblíbený (podvodník se svým náměstkem Šiškou), ministr MPSV Jaromír Drábek TOP 09, kdy Drábek INTERNETOVOU MANIPULACÍ se stal nejoblíbenějším politikem na planetě! A ČT podvodné hlasování ZRUŠILA?!

   https://www.ceskatelevize.cz › porady
   Host: Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.

   JÁ MÁM PŘÍSTUP POUZE K TOMUTO A CO VY ...!?

   Domů
   A-Z
   Podle data
   Moje iVysílání
   Živě
   Stránky pořadu
   Premiéra:
   1. 10. 2012
   20:05 na ČT24
   1 2 3 4 5

   10 hlasů
   5537
   zhlédnutí
   Hyde Park ČT24

   Ramón

   Smazat
  4. FLORIĎANE LULU

   To je TOP 09 & GOOGLE svinstvo, dole: „Google vlastní vyhledávání, google vás dál nevpustí!“. Tito MANIPULUJÍ i s VOLEBNÍMI VÝSLEDKY přes INTERNET, mameluku 13. května 2019 13:59 MONOPOL MOCI! MONOPOL INFORMAČNÍ! MONOPOL IDENTIT! To je rakovina SVOBODY SLOVA → BLOKACE, GOOGLE MONOPOL USA!!!

   Hyde Park ČT24 — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz/porady/10252839638-hyde-park-ct24/ 212411058080102-hyde-park/

   Hyde park. Premiéra: Pondělí 2. 1. 2012 na ČT24 ... Ptejte se ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka, dnes večer v Hyde Parku. ... Související pořady.
   Vyhledat https://www.ceskatelevize.cz/porady/10252839638-hyde-park-ct24/212411058080102-hyde-park/ na Googlu
   provozováno na
   GoogleVlastní vyhledávání

   Smazat
  5. A dál ti parchanti nevpustí a cenzorské tlačítko dají, vždy těm oddaně věrným a správným kádrům ...?! Hlavně, že jim ze všech stran vyskakuje reklamní džob.

   Hájíš skvělý svět ovcí nh.

   Ramón

   Smazat
  6. Navazuji, zde se můžete přesvědčit s manipulací hlavně na Google, či ČT, z tohoto zařízení jsem podával spoustu stížností na ČT, RRTV atd. atd..

   Nyní tento přístroj (na HUAWEI jsou krátcí!)! Googlem blokují a nejen to Google Vás vpustí jen tam, kde nekritizujete TOP 09 a ČT, blokace pod tímto vyfoceno HUAWEIEM a uloženo ↓↓↓

   https://uloz.to/!fdznFRb79wbJ/google-zobrazeni-manipulace-s-hlasovanim-v-ct24-hyde-park-jaromir-drabek-google-je-poslusny-pan-panu-z-usa-most-k-top09-mkv-mp4-jpg

   °°°°°°°°°°°°°°°

   Obešel jsem VLEZLÝ google a vrátil se k INTERNET EXPLORER a hned mi to ukázalo TO, co jsem hledal na MANIPULAČNÍM MONOPOLNÍM google a tam se to neznázornilo a hned jsem dostal výstrahu od WINDOWS DEFENDER o snaze cizých zásahů ↓↓↓

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hyde-Park-rusi-hlasovani-divaku-Kvuli-podivnemu-uspechu-Drabka-254153


   https://www.novinky.cz/domaci/285313-zmanipulovanych-anket-v-hyde-parku-bylo-vice-tvrdi-programator.html


   https://www.tyden.cz/rubriky/televize-radio/ceska-televize-rusi-hlasovani-v-hyde-parku-kvuli-relaci-s-drabkem_252775.html


   https://www.mojecelebrity.cz/clanek/hyde-park-rusi-hlasovani-divaku-kvuli-podivnemu-uspechu-drabka-404018


   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/hyde-park-rusi-hlasovani-kvuli-poradu-s-drabkem/r~i:article:763765/

   °°°°°°°°°°°°°°°

   Děkuji NR za povolení tohoto komentu! Oč mi jde? Jde mi o ZMANIPULOVÁNÍ VOLEB v neprospěch "třeba" SPD. ONI mají manipulativní přístup téměř ke všemu?!

   Na jednom přístroji nedovolí google zobrazit určitou část informací, na jiném zase jinou. Lehce to zjistíte pokud danou informaci, budete hledat přes jiný vyhledávač v mém případě INTERNET EXPLORER, valil jsem oči, co google buď zablokuje nebo ignoruje! MONOPOL VE VŠEM JE ZKÁZA!!!

   Ramón

   To ti cocoti netuší, že disponuji vícero IP adres!   Smazat
  7. Seznam nejvíce podezřelých anket v Hyde Parku podle sdružení KohoVolit.eu ve prospěch TOP 09 !!! ČT ???
   datum
   host ovlivnění
   4. 10. 2012 Jaromír Drábek, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   14. 4. 2011 Vít Bárta, VV (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   6. 9. 2012 Jiří Besser, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   19. 4. 2012 Vojtěch Filip, KSČM (ovlivnění v neprospěch hosta)
   21. 5. 2012 Jiří Dienstbier, ČSSD (ovlivnění v neprospěch hosta)
   20. 9. 2012 Ivan Bílek, GIBS (ovlivnění ve prospěch hosta)
   25. 9. 2012 Tomáš Ježek (ovlivnění ve prospěch hosta)
   15. 10. 2012 Miroslav Kalousek, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   30. 1. 2012 Miroslav Kalousek, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta)
   zdroj: KohoVolit.eu

   Ramón

   Smazat
  8. Vážený pane MUDr. Ivane Davide, CSc.,+ NR, toto Vám sem vkládám jako přítel, jelikož GOOGLE je dobrý "sluha?", ale špatný "PÁN!".

   Varuje Ramón

   Smazat
  9. Ještě porovnání s INTERNET EXPLORER výše vyhledané 16:02! Se stejným zadáním sousloví na GOOGLE:

   „HYDE PARK ČT24 HOST JAROMÍR DRÁBEK“

   Odpovědi GOOGLE (Demo blok!)!

   Výsledky hledání
   Výsledky vyhledávání na webu
   Hyde Park ČT24 — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › porady
   Host: Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › porady
   10. 2012 na ČT24 ...... Je i tohle zvyšování laťky politikům, po které volá dnešní host Hyde Parku Roman Joch? On sám ...
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   11. 8. 2010 · Hyde Park ČT24, Jaromír Drábek, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   14. 9. 2011 · Hyde Park ČT24, Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   4. 10. 2012 · Hyde Park ČT24, Jaromír Drábek, odstupující ministr práce a sociálních věcí TOP 09.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   21. 12. 2011 · Hyde Park ČT24, kardinál Miloslav Vlk. ... Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   16. 9. 2011 · Hyde Park ČT24, HYDE PARK SPECIÁL: situace na severu Čech.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   1. 10. 2012 · Jaromír Drábek, odstupující ministr práce a sociálních věcí TOP 09. 10 hlasů. 9306 zhlédnutí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   4. 3. 2011 · Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí. 32 hlasů. 10831 zhlédnutí. do playlistu.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   19. 9. 2011 · 9. 2011. Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí. 8 hlasů. 9266 zhlédnutí. do playlistu ...

   °°°°°°°°°°

   Negativa na TOP 09 jsou FUČ, zamyslete se, nepůjdem k volbám, které nemáte pod kontrolou SPD! ..., kdo má pod palcem kontrolu HAMÁČEK? ČSÚ? AMERIČANI? EU??? Nebo BAKALA?

   Nebo je to u pražáků jedno, nejsem včerejší.

   Ramón

   Smazat
  10. GOOGLE manipulace a o čem jsem Vám Nová republiko PSAL!

   „Kavárna“ má na Googlu přednost. Jiní jsou potlačeni, uvádí studie!

   15. 5. 2019 11:12

   Společnost Google, která významně ovlivňuje veřejné mínění, podle studie analytiků z Northwestern University upřednostňuje levicově liberální zpravodajské servery. Píše o tom server Info.cz. Google ovlivňuje mínění mimo jiné filtrováním zpráv ve svém agregovaném zpravodajském feedu.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kavarna-ma-na-Googlu-prednost-Jini-jsou-potlaceni-uvadi-studie-581547

   Ramón

   Smazat
 20. SPD se snazi o kontrolovanou immigraci do Ceska !
  Presne to stejne je snaha Republicanu a stoupencu presidenta Trumpa. Copak nevite o boji, ktery se vede mezi "Democraty" a Republicany ohledne stavby PLOTU na jizni hranici ? (Rio Grande.)

  SPD ma proste podobne SNAHY a cile jako maji stoupenci presidenta Trumpa, coz je realita a ta NEMA s Komunisty nic spolecneho ! T.j. boj Nacionalistu o pevne hranice zeme !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 21. Globaliste maji snahu o VYMENU bile populace za barevnou a proto potrebuji INVAZI z Afriky do Evropy a z jihu od Rio Grande, na sever do USA.

  NEMYSLETE SI, ze bila Amerika o tom nevi, nebo, ze to ignoruje ! Opak je pravdou !

  Jako dukaz pripominam udalosti v Chalottesville 25.8.2017., kdy tisice mladych belochu pochodovali mestem a skandovali -"THEY WILL NOT REPLACE US" ! (Nas nevymeni !)

  Takze jak Evropa, tak Amerika se brani proti snaham globalistu ! Proto SPD je dulezita strana.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. Panove , koncim s mojim "exhibionismem", nadavejte mi az vecer a nez to smazete, tak si uvedomte jednu malickost !

  Tak jako vy nikdy nerozeznate ruzne kmeny z Afriky a vubec vam na tom nezalezi, (coz je spravne) !
  Tak Africe VUBEC nezalezi na tom, jste-li Komunista, Fasista, Socan, ci jakakoliv politicka strana a vubec jim nezalezi na tom, jste-li, Cech, Madar, Rakusan, nebo Katolik, Protestant, Zid atd. atd.
  Pristi valka bude RASOVA a vas nemine !
  Ti co rikaji neco jineho, lzou !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane 13. května 2019 14:52

   Souhlas 1***

   Ramón

   Ps. A už jdi do prdele! → (KECAM! To jsem tě chtěl pouze povzbudit, zdar!).

   Smazat
 23. Je třeba nazývat věci pravými jmény. SPD není nic jiného než ultrakonzervativní křídlo komunistů, spolek komunistů pro které je KSČM málo radikání.
  Je to spolek frustrovaných zoufalců kteří k smrti nenávidí Západ, nenávidí celý polistopadový vývoj, nenávidí naši po listopadu nabytou svobodu a demokracii. Jsou to pro ně sprostá slova. Litují rozpadu SSSR, nenávidí Gorbačova i Havla.
  Slova o "přímé demokracii" a "svobodě" z jejich strany jsou podvod. Jsou to jen užitečné nástroje výtahu k moci a zástěrka jejich skutečných úmyslů. Je to krásně vidět na jejich zuřivých reakcích když volby nedopadnou podle jejich představ. V poslední době viz například drtivé vítězství Čaputové v přímé volbě na Slovensku. Je to také vidět na jejich obdivu k režimům v Číně, nebo dokonce na Kubě, ve Venezuele, v KLDR, které jsou přímo antidemokratické.

  Z těchto všech důvodů považuji SPD včetně jejich představitelů Davida a Okamury za lháře a podvodníky.

  ==============================

  Všimněte si dobře. Ani jedna nadávka či vulgarita, pouze politický názor podložený argumenty.
  Přesto snaživým Dořákem briskně smazán.
  Nemůže být lepší potvrzení toho co jsem napsal, není lepšího důkazu o upřímnosti keců lžiDvořáků a lžiDavidů o jejich touze po svobodě a přímé demokracii, o jejich údajném boji proti cenzuře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:10
   Agitátore z řad zděšených darebáků, snažíš se seč můžeš poškodit nejen NR, ale i kvalitního kandidáta do europarlamentu, který by konečně hájil zájmy ČR. Čím urputnější tvoje snahy jsou, tím víc odhaluješ svůj děs, neustálým kopírováním stejného dehonestujícího textu. Nezapomínej hesla tvého, a všech darebáků, které ty podporuješ, že nejhorší smrt je z vyděšení. Tak se šetři ;-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 17:31 NR není tvoje, a její vlastníci mají právo odstraňovat nenávistné, pomlouvačné, lživé, sprosté urážky od duševně nemocných jedinců. Patříš k nim, tak se nediv, ale respektuj to, a najdi si web, kde budeš mít svoje nenávistné příznivce, s nimiž si dobře padneš do noty. Čauky.

   Smazat
  4. 17:50
   Soudruhu,
   označit lháře lhářem a podvodníka podvodníkem a hlavně svá tvrzení doložit tak jako jsem je doložil já, není lež, urážka ani pomluva. Naopak, je to dokonce má občanská povinnost.
   Chápu, že se to přisluhovačům podvodníků nelíbí, ale zůstanu zde a budu v tom pokračovat.

   Smazat
  5. 18:00
   Aha, a jsme doma. Takže jsi svazák, s "občanskou povinností", stíhající "přisluhovače", které tví páníčci označili, jako podvodníky... Odporné. Tak jen urážej, lži, otravuj lidi podle své nátury dál, oni tě aspoň častěji típnou, a pro mě neexistuješ.

   Smazat
  6. Musím se jako "cenzor" samozřejmě smát svazákovi, který "plní svou občanskou povinnost" lhaním, vulgaritami, urážením spolubesedníků i redakce.
   Mýlí se, že něco doložil, snad jen svou nezvládnutou nenávist.
   Divíte se, že podobná individua mažu?
   Jako hostitel slušné společnosti přemýšlivých občanů se nemohu zachovat jinak.
   P.S.: vy starší, pamatující, nepřipomíná vám anonym 16:10 normalizační propagandisty? Stačí vyměnit slova "Západ" za "socialistický tábor", a jsme doma.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 16:10 ani po několikerém čtení jsem ke všem těm tvrzením nenašel žádné adekvátní argumenty. Autor je zřejmě proškolen na úrovni současného mainstreamu. Pěkně děkuji.

   Smazat
  9. 1:03 naprosto shodný závěr po přečtení příspěvku v 16:10. Autor uvádí řadu svých názorů, ale patrně si je plete s argumenty -:), ty opravu nějak vypadly. Ale jinak dobré, jen ještě pár let pilovat logiku a bude vyhráno. A.Š.

   Smazat
 24. 16:10
  Podívej, Pepku, jestli je tady někdo frustrovaný zoufalec, tak jsi to ty, což nám tady soustavně dokazuješ. To, co píšeš o SPD není nic jiného než fantasmagorie, která se fakt může zrodit jen a pouze v takové hlavě jakou máš na krku. Po úspěchu SPD ve volbách do Eurobolševického, diktátorského spolku si asi budeš muset hodit mašli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, frustráte,
   ty běž pokračovat ve svém zoufalém kvičení jaká jsme vykradená kolonie, jaký jsme nesvéprávný protektorát, jak bylo za komoušů dobře, jaká jsme byli průmyslová high-tech velmoc atd atd.
   Teď mi ještě napiš kolik procent přesně pro tebe znamená ten "úspěch ve volbách".

   Smazat
  2. 17:10 Pepku, napiš raději, kolik procent z milionu tvých chvilek nenávisti jsi už vypotřeboval, abychom věděli, kdy už konečně pukneš zlostí.

   Smazat
  3. 17:21
   Tak kolik procent teda bude ten úspěch? 4? 6? 8? Nebo snad dokonce 10?
   Já jen abych věděl kdy si to teda mám jít hodit.

   Smazat
  4. 17:28 - ty si nic neházej. Bylo by škoda takového klauna, pramenu čisté zábavy a důvodu ke smíchu.
   Trojči dál, vztekej se, hysterči, nadávej, dehonestuj, lži a překrucuj... jsi synonymem mainstreamu, zábavné zpestření vážných debat. Ťuky ťuk na hlavu budiž tvým pozdravem.

   Smazat
 25. Skutečná tvář Bruselu!!!
  https://www.youtube.com/attribution_link?a=2EDgQB40wIY&u=%2Fwatch%3Fv%3Daq6Ch-b-3mI%26feature%3Dshare&fbclid=IwAR0WgMWymwcYOa2v_3L3C6WA9_vvtBt3Cb5duZ-nbaTxUaMQYKUVUTXvVnE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Propagandistická videa nacistů... Hmmm, to už jsme tu kdysi měli, i když ne na youtube.
   Na stráž!

   Smazat
  2. Nejde o to, kdo to natočil a uveřejnil, ale o obsah!

   Smazat
 26. Venezuelský vůdce opozice oficiálně žádá o americkou vojenskou podporu. V dopise...Venezuelský opoziční vůdce Juan Guaido formálně požádal o podporu amerických vojenských sil v probíhající politické a humanitární krizi v této jihoamerické zemi v dopise, který zveřejnil jeho zástupce Carlos Vecchio.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU je stejně teroristická jako tento gauner Gaudio. EU podporuje samozvaného darebáka a teroristu který posílá na lid Venezuely vojenské jednotky USA a to za účelem vyvražďování tamního obyvatelstva, a to jen z účelu aby si mohl tento terorista uzurpovat teroristickým aktem státní moc, svrhnout legálně zvolenou vládu což je teroristický akt. Takové EU může fandit opět jen terorista.

   Smazat
  2. Připomíná mi to rok 1968.

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. 17:20
  Co je na tom videu nacistického, ty vyňafané, sluníčkářsko, eurohujerské, hate-free netáhlo? Pravda je hned nacistická co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jakýkoli propagandistický materiál vyrobí a publikují fašisti a Kotlebovci fašisty bezpochyby jsou, tak je to materiál fašistický.
   A ten kdo takový materiál dále šíří, propaguje a obhajuje je taky fašista.

   PS Podobné video při troše snahy natočím v jakémkoli Evropském městě. Včetně Moskvy, fašistický blbe.

   Smazat
  2. Místo argumentů jen hloupé nadávky a nálepkování. A tím blbem jste tomu dal korunu.

   Smazat
  3. Anonymní13. května 2019 22:31
   „ a Kotlebovci fašisty bezpochyby jsou, .,.“
   To je sice Vaše tvrzení, ale podle čeho jste k němu došel? Je Kotleba větší nebezpečí, než islamizace evropských států a likvidace evropské kultury?
   Obhajobou těch islamizačních postupů, se pouze dostaneme do stále horší situace, která nevyhnutelně vyústí do krvavých konců. Islám totiž proti nám bojuje, takže pouze vlastizrádci můžou schvalovat tu naši likvidaci. Volím SPD, která se nebojí s tímto vývojem nesouhlasit. P.K.

   Smazat
 30. Mas pravdu, synu. Islam zabil 3 mil.Vietnamcu, vsechny Indiany v Americe, zavinil prvni a druhou svetovou valku, napadl Irak, Libyi, Syrii, stale ze vseho obvinuje Rusko a dela ho nejvetsim agresorem sveta. Melo by se s ISLAMEM fakt neco delat, jen po 2. svetove valce zavinil smrt 30 milionu lidi. A chysta dalsi valky. Valci vsude! Je to i nejvetsi nebezpeci pro nas. Jeste ze jsi nam odkryl oci, synu. Moc Ti dekujeme. Tohle jsme nevedeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:16 Ukázal jste, že nemáte ten dar, porozumět psanému slovu, otče. Nemá pro vás žádný smysl studovat, a hodnotit historii, protože výsledkem vašeho snažení je popletení pojmů s vašimi dojmy. Až vám někdo řekne, že hodinky, a holinky jsou totéž, protože obojí se natahuje, nevěřte mu, otče. Za měření času jsou odpovědné hodinky, a těmi holinkami můžete tak leda do chléva, a to je fakt, otče ;-)

   Smazat
  2. Anonymní13. května 2019 23:16
   „Islam zabil 3 mil.Vietnamcu, vsechny Indiany v Americe, zavinil prvni a druhou svetovou valku, napadl Irak, Libyi, Syrii, stále …“

   To jistě nejsou zločiny islámu, ale jsou to zločiny těch, kteří nám sem navážejí islám. Prostě jejich krvavý trip pokračuje, nyní bohužel opět Evropou. P.K.

   Smazat
 31. Senát si občané neustavili a k volbám tam příslušných poskoků chodí asi 18 % opbčanů - tedy v normálním právním státě volby neplatné. K volbám do pqarlamentu EU chodí rovněž 18 % českých voličů, a takovým číslem - 18 % - je vyjádřena i podpora voličů EU. Zase tedy paradox té tzv. naší demokracie, kdy menšina válcuje bezohledně většinu. A proč nechodí ti ostatní, ta naprostá většina k volbám, když mohou? K volbám chodit mohou, ale nemají koho volit!!! Budete chodit na houby do lesa, když nerostou!

  OdpovědětSmazat
 32. Islamisti – nejlepší spojenci nás komunistů a putinistů!

  Proti komu bojují islamisti?
  No přece proti DĚDIČNÝM nepřátelům nás roduvěrných Čechů a Rusů, nás Západoasiatů, nás vědeckých ateistů: Proti
  • Evropanům
  • Američanům
  • křesťanům
  • sionistům
  • muslimům
  • a jiným podobným.

  Ano, islamisti bojují PROTI muslimům, tvrdě a nelítostně.
  Proč proti nim bojují?
  No přece proto, že muslimové nechtějí bojovat proti nikomu!

  Ano, muslimové se raději s křesťany spojují, než aby je likvidovali jako my komunisti a putinisti, prevíti jedni!
  Vždyť to vidíme v Evropě, v USA, všude: Muslimové KLIDNĚ žijí mezi většinovým obyvatelstvem, stavějí si mešity, provozují kebaby, studují vysoké školy … a nechtějí, přes všechny dobře míněné výzvy islamistů, zapalovat kostely, znárodňovat, humánně odsouvat menšiny, likvidovat evropské hodnoty!

  Prostě: Na rozdíl od muslimů, islamisti chtějí dělat PŘESNĚ TO, co už přes 100 let děláme my komunisti a putinisti.
  Upřesním: My roduvěrní Češi a Rusové radostně drtíme křesťanství od vítězství VŘSR, ale proti sionismu bojujeme odjakživa, přirozeně.

  Proto muslimy u nás nechceme - že se chovají jako nějací Evropani, že odmítají naše západoasijské hodnoty, především naši NÁDHERNOU nenávist vůči menšinám a odlišným individuím.
  Zato islamisty, neohrožené bojovníky proti evropským hodnotám, u nás vítáme tradičně, cvičíme je v boji proti křesťanům, dodáváme jim všechno potřebné vybavení k jejich partyzánskému boji (Semtex, Kalašnikovy, RPG, tanky atd.).

  A jednoho krásného dne společně zvítězíme: Nad hořícími ruinami Bundestagu, Elysejského i Buckinghamského paláce, Bílého domu zavlají vedle sebe naše prapory – náš rusko-slovanský tříbarevný se srpem a kladivem vedle zelené vlajky Prorokovy.
  A pak se konečně bude tančit všude!

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 13. května 18:50) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

  2. .DD

   Radosto!
   Mám tady pro tebe malé vyznání. Nestěžuj si na censora, já si tě filtruju sám. Ale mmtálně firefoxu propadly certifikáty a nefungují tam rozšíření.
   Proto nefungují ani moje filtry, takže se na mě tady vylyly ty tvoje příspěvky v plné kráse...
   No a je to nářez, úplně jsem zapoměl o co přicházím... ,PP

   Radosto, ty jsi podle slohu kdysi pracně školenej kádr, tohodle se člověk nedobere nějakým samostudiem.. Ani takový talent jako ty... .) Navazuješ na téma, sprostotu a vulgarity dokážeš držet na uzdě, někdy prozradíš nadprůměrný rozhled dokonce umíš formátovat text... .P Tak mě překvapuje, že jsi skončil tady na podvratnym webu.. Co se stalo? Velcí tě nevzali mezi sebe?

   RAdosto, mám pro tebe dobrou zprávu. Z blbosti existuje cesta ven. Doporučuju začít tím, že všechno co napíšeš, si nejdřív po sobě přečteš. Několikrát. Tolikrát, dokud neodezní prvotní hrdost nad dobře vykonanou prací a nezačne ti to, i přes určitou nápaditost, připadat trapný. Čti dál a dál, dokud se ti z toho nezačne dělat fyzicky špatně. To se v tobe jenom začíná probouzet rozum.
   Pak zkus napsat něco nového s tím vědomím, že to po sobě zase budeš muset číst...

   Oni tě sice budou dál mazat, ale to ti nesmí vadit - píšeš to přece pro sebe.
   Za pár týdnů z tebe bude nový člověk. Budeš vyrovnanej, sebevědomej - a třeba už se ani nebudeš cítit to nutkání pořád a pořád něco psát. A když už něco napíšeš - jenom proto, že ses pro to sám rozhodl.
   A nebudou tě mazat.

   Oni si tě nezaslouží.
   Držím palce ,)


   Smazat
  3. Karpi, napiš že je Pospíšil, Gazdík, Fiala, Feri, Štětina, Telička z EU, Bartoš ČŮRÁK a ČT PÍČA, vzkazuje Radosta proti TOP 09, STAN, ODS, Piráty, ČSL a uvidíš ty FILTRY ...

   Smazat
 33. Pane doktore Davide -volíme Vás!Proč-dovolím si opsat text z cca 12,30- Musíme vrátit pravomoci národního státu zpět. Musíme zrušit Lisabonskou smlouvu. Podporuji snahu o zřízení Evropy spolupracujících suverénní států. Nechci evropský superstát ani evropskou armádu.
  Kdo to má v programu?
  Podle mne jediná strana - SPD!

  OdpovědětSmazat
 34. Milý soudruhu a soukmenovče Davide, tyhle volby projedeš stejně trapně jako ty předchozí.
  Přitom bys nemusel dopadat tak hloupě – mohli by Tě volit mnozí venkovští starobní důchodci s IQ<90.
  Ano, kdybys včas utekl od Pitomia, kdybys vstoupil k nám do ANO či KSČM, tak bys s námi volby vyhrál.

  Samozřejmě: Naše KONEČNÁ výhra nad multikulti nadšenci a eurohujery bude znamenat konec našeho členství v NATO a EU, takže by ses do té Evropy stejně nedostal. Buď rád – nelíbilo by se Ti tam, ani náhodou, ani za ty OBŘÍ prachy poslance „europarlamentu“, na něž si marně děláš zálusk.

  Ale tady u nás, v naší Českomoravské socialisticko-babišistické republice, bys nějakou tu menší placenou funkcičku ve Stranickém aparátu dostal určitě, někde na okrese.

  Takže přestaň plytce „mudrovat“ s s.s.Procházkovou, práskni za sebou v SPD dveřmi, a RYCHLE vstup do jedné z našich bratrských Stran. Jestli vstoupíš do KSČM či do ANO, je prašť jako uhoď, že.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.