Reklama

pondělí 20. května 2019

Mamíííí, já chci demisi!

TARAS2
20.5.2019 TarsovaTerasa
Ve staré městské zástavbě dva paneláky, uvnitř bloku domů klasický dvůr s obligátním klepadlem na koberce, stanovištěm pro kontejnery a pískovištěm. Okna kuchyní otevřena, aby měly matky přehled o popelících se dítkách.


Neoblíbený debil mezi nimi (všechny děti si říkaly křestními jmény, jenom jemu říkaly Konilák) sedí v pískovišti, cosi debilního kutí, když vtom si vzpomene, že mu něco k úplné spokojenosti chybí. Tedy zdvihne hlavu k oknu jejich bytu a debilně zavřeští: Mamííííí… A znovu Mamííííí… A pořád dál a dál Mamíííí….

Po pěti minutách tohodle jekotu se jeho neméně debilní matka vykloní z okna a nerudně zahuláká: Co chceš?

A debil Konilák čumí, mlčí, neví. Mezitím to zapomněl.

Myslím, že podobně by dopadli i demonstranti, kteří opruzují na náměstích a vřeští Demisi!!! Demisi!!! Demisi!!!

Kdybyste se jich zeptali, tak vám neřeknou, proč vlastně Babiše do koše, jaké jsou nové argumenty. Všechno, co mu vyčítají (StB, Čapí hnízdo) už volič věděl před posledními volbami, přesto ho volilo tolik lidí, o nichž se může ostatním jenom zdát. Nezaměstnanost na rekordních minimálních číslech, hospodářství běží, sociálno v přijatelných mezích, Babiš sice pokusně zavrtán ve správném ánusu, ale směrem k Rusku jenom nesmělé plivanečky ministra, kterého nenominoval on, ale degenerovaná sociální demokracie, mzdy stoupají, důchodci dostali přidáno, zatím žádná krize na obzoru (ale ona přijde, nebojte, kapitalismus se bez ní neobejde), ty největší zhovadilosti z éry ODS jsou minulostí.

Tak proč vlastně demisi? Volby jsou pro demonstranty jenom přehlédnutelný pšouk? Státní zastupitelství se zalyká chuchvalcem, který jí do chřtánu nacpala Chovancem domrvená policie, to důvodem k odstoupení předsedy vlády být nemůže, aféra je vycucaná z palce u Chovancovy nohy. Fujtajbl. Marie Benešová si ještě na ministerstvu spravedlnosti nedala ani první kafe a demonstranti už přesně vědí, co všechno v budoucnosti napáchá.

Jsou směšní, trapní, uřvaní a debilní, jako ten Konilák. Jediné, co by stálo za to vědět je kdo je platí. Neboť mezi demonstranty je neobvyklé množství starých lidí, důchodkyně od plotny a dědkové podivného, bezdomoveckého vzhledu, vypadá to na placenou klaku.

I na další otázku milionoví Konilákové neodpoví: Jak si představujete, že by to mělo jít dál, po rezignaci premiéra?

Čumí a nevědí.

20 komentářů :

 1. Indiánům nevládl náčelník, ale rada starších. Mladí, nezkušení a současně pitomí museli držet hubu a krok. Zevnitř je takový společenský systém nerozložitelný a indiáni to dobře, na rozdíl od nás, věděli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak kopni do ty bedny, at dlouho necekam, zpivali kdysi v Cechach, netusice co prichazi.....Bez obav Apartheid jiz je zalozen v EU a soudce Lync , prijde ke slovu brzy. Musi se to nachystat pomoci medii a policie/tezkoodencu/ a poradnych zakonu, ve kterych je zlocin uplne vsechno !!!!, mimo vrazdy, znasilneni a ter. utoku a teroristickych valek. !!

   Smazat
  2. prože žili společně v přirodě ane ne v kancelaři schovani za ochrankou a jen dvakrat tydně když se to povede k sobě pusti ty kterym by měli sloužit zbytek tedy nejmeně tři dny maji nato aby lepe mohli podojit statni kasičku za ciklokokotiny ktere nikam nevedou a podělit zname a přibuzne taktež přisate za koblihy o čtyřicet tisic narust statnich přiživniku jen v administrativě a to prosim kdy je digy doba co nam udajně urychli všechno tedy jestli se tim nemysli rust statnich přiživniku co dřou vic jak kobyla nagi kde jsou ti ekonomove co by tohle kritzovali a svolavali demonstrace proti přiživnikum je mi zahadou nabr ejns jestliže nejsou sami nic nedělajicimi přiživniky

   Smazat
 2. Když se naposledy poslechla ulice, tak to tu blbě dopadlo, ti rozumější už si to uvědomili. Někteří od té doby zoufale popírají, že kdy cinkali klíčema,nebo tvrdí, že to tak nemysleli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, teď se dívám na CS Filmu na Annu Proletářku a tak dlouho jsem se už nanasmál. Jak tam ti komouši na ulici vřeští a zpívají internacionálu, parádní zábava, jak se tam ta nevzdělaná lůza dere k moci a ještě neví, jak dopadnou. Zítra na Václaváku to bude jiná liga, vesměs vysokoškoláci, inženýři, doktoři, profesoři, prostě elita národa a proto je ten estébák tak nervozní.

   Smazat
  2. 15:56 A ty jsi inženýr, doktor nebo profesor? Pochlub se a přidej z jaké školy máš titul, to mě zajímá.

   Smazat
  3. Vážený/á/ anonyme pokud by jste byl v obraze,tak by jste o současné "inteligenci" alespoň trochu pochyboval!!! Svět je řízen směrem "CHLÉB A HRY" do středověku. Demoblok,umělci a veřejná masmédia nám to denodenně dokazují. Selský rozum chybí všude.
   Žáci 9. třídy v dnešní době očima učitelky ZŠ | Pravý prostor
   pravyprostor.cz/zaci-9-tridy-v-dnesni-dobe-ocima..

   Smazat
  4. 15:56 Oni teď inženýři lemtaj krabicový víno a v podpaží svíraj spacák? To teda dopadli,ale zase jsou v tele vizi.

   Smazat
  5. 15.56 ano bene,jsi fakt inteligentní

   Smazat
  6. 15.56 - ty jsi pěknej vůl, nacpi si ty vysokoškoláky do prdele, snažte se při příštích, opět demokratických volbách, svým programem u voličů uspět. Pak nemusíte jako kašpaři skákat po náměstích!

   Smazat
 3. Je mi líto JUDr Benešové, která se stala jen záminkou, pro vytvoření pražské občanské aktivity. Odložme naivitu, podostatou je útok na premiéra a prezidenta. Je mi líto teenagerů, které opozice zvolila do prvních řád. Nemám zájem o vulgarizmy na náměstích, mám zájem o volby a výběr kvalitních kandidátů a přeji si i kvalitní neúplatnou opozici, která stále kontroluje .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podstatou je podle mého názoru strach z budoucí aktivity Benešové, až vyplují na povrch fakta o prodeji OKD. Tehdejší politici a ministři budou v ohrožení...

   Smazat
  2. Jo,jo z té aktivity jde strach. Máňa byla velmi aktivní, když pracovala pro ústeckou mafii v ROPu. Podala trestní oznámení na pana Steinera, který si dovolil upozornit na rozkrádání evropských fondů. Ale aktivita nebyla moc platná, Houska byl zavražděn a kamarádka Vaňhová čelí obvinění, jde o několik miliard.

   Smazat
  3. Nejlepší na tom je, že dnešní demonstranti, těm o málo měsíců dřívějším,ideově konkurenčním říkali "lůza v ulicích".Asi si myslí, že líbivý název, který si dali oni a průmyslově připravené plakáty něco na podstatě řvounů změní. Lůza zůstává lůzou

   Smazat
 4. Taras Herodes jako obvykle vtipný a úderně přesný.

  OdpovědětSmazat
 5. To co se děje v ČR nemá se svobodou a demokracií nic společného. Je téměř 2 roky po volbách a opozice se nesmířila s tím, že volby prohrála, ale hlavně, že vnucuje "své" názory všem. Až budou ve vládě budou vládnout oni. Premiér Babiš přesně vystihl situaci, kde získá hlasy, a ostatní dělají, že s ním nemluví. ČSSD za rok opustí koalici s ANO a bude doufat, že získají hlasy. S ministryní Maláčovou jich moc nezískají, ta vůbec netuší o co jde. Jak ji před rokem Zeman kladně hodnotil, tak si myslím, že tam byl někdo jiný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americká klasika osvědčená už za Clintona... neposlouchá politik, nebo voliči drze nezvolili Deep state vyvolené? Žaloby, narafičená videa Židovská rozkuřovačka tlustá jako okurka (a archivní semeno na šatičkách), profesionální demonstranti, studenti na zápočet, důležití mentálové... a to by bylo, aby měl politik KDY SE VĚNOVAT PRÁCI PRO SVÉ VOLIČE! To "demokratická opozice - banda která prohrála volby" nemůže dopustit. To by přeci byla demokracie a to oni nemohou dopustit. Co by tomu řekl nosatý strýček Samuel z USA?

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Ať si kvičí hlavně když si nic nevyřvou volby projedou a časem se ta pakáž podá.

  OdpovědětSmazat
 8. Může mi někdo vysvětlit, proč v Google map se nabízí volba DEMISI MD ???? Jsem na veřejné sítí, žadný spec. požadavek nemám zadán. Zde někdo zneužívá veřejné služby. Stejně jako u veřejné ČT, která místo předpovědi počasí a normálních zpráv dávala přenos z Václaváku. Mimořádnost změny ve vysílání chápu pří vhlášení přírodní pohromy, války nebo jiného ohrožení obyvatelstva. Co na to říká Velká televizní rada ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.