Reklama

úterý 7. května 2019

Marné volání o pomoc: Máme tu zase německý protektorát. Rozhlas opět plný kolaborantů. Soudruh estébák v boji o „víru“ v náš stát? Paní Jourové z úplatků konečně přeskočilo. Vědce i Piráty už Putin také dostal. Co s tím?

Grafika ProtiProud
Petr Hájek
7. 5. 2019 ProtiProud

Petr Hájek je konzervativní katolík a mimo jiné i odpůrce povinného očkování. Je ale dobrým analytikem a proto si dovolujeme pt čtenářům předložit jednu z jeho poslendích úvah plné výborných postřehů.
Například s uznáním hodnotí další lekci „výuky“ od šéfa našich čučkařů, kroutí hlavou nad přemrštěnou sebekritikou soudružky komisařky – a má za to, že nás nikdo neosvobodí, pokud si nepomůžeme v eurovolbách sami.


Praha volá o pomoc! Právě tato slova zazněla před čtyřiasedmdesáti roky z protektorátního rozhlasu, když se v něm k mikrofonu místo kolaborantů na chvíli dostali vlastenci. Pražské povstání proti po zuby ozbrojeným německým okupantům bylo nerovným střetem. Rozhlas prosil Rudou armádu, aby nám přišla na pomoc. Kupodivu ne americkou, která stála u Plzně, ale sovětskou, které se dnes říká ruská. A ona skutečně přišla a Prahu osvobodila, jak dokládají i dlouhé řady hrobů vojáků, kteří za naši svobodu padli vlastně už po konci války.

Nebyly ty oběti ale marné? Necelého tři čtvrtě století poté jsme opět součástí německého protektorátu. Říše to sice už není „třetí“, ale „čtvrtá“ a formálně nevládne Evropě z Berlína ale z Bruselu. U mikrofonů pražského protektorátního (veřejnoprávního) rozhlasu a (tehdy neexistující) televize jsou ovšem opět roty oddaných kolaborantů. A Rusko – na rozdíl od milovaného Německa – je v jejich podání opět tím nejhorším nepřítelem a nebezpečím naší velmi specifické podoby „svobody a demokracie“, tentokráte s přízviskem „liberální“.

Což je zhruba tak jediné, čím se v ideologické rovině liší od demokracie „lidové“, jež se u nás zahnízdila po „sametovém“ státním převratu v roce 1948, aby byla obdobným „sametovým“ státním převratem vystřídána v roce 1989. Bolševici se přesunuli z Moskvy do Bruselu – a jedeme dál. Převzali skoro všechno včetně názvosloví: máme zase komisaře (ne rudé, ale modré) a rady (sověty) a unii (sojuz) a tak dále. A proto samozřejmě rovněž bojujeme jako tehdy proti ideologické „diverzi“. I ten „boj“ je jako přes kopírák: ubohý a falešný – a skončí stejně jako ten před ním. Ale těch neštěstí a zmaru a vyhozených peněz, než se toho zase dočkáme.

Protiútok


Místodržící, ideologové a všechna ta mediální parazitní chamraď, jež má založené luxusní existence na tom, že propagandisticky zdůvodňuje existenci protektorátních institucí (a svou vlastní), začíná mít ovšem problém. Sociálně-inženýrská socialistická diktatura (nejen) otevřením bran muslimské migrační invazi překročila „mez pevnosti“ pák k rozbití států a likvidaci historických národů bruselského impéria. Stále významnější část veřejnosti pochopila, že se láme chleba, že jde o život, a pořád zřetelněji a hlasitěji říká diktátorům NE. Zatím ještě pokojně u voleb, které nám formálně zachovali, neboť musejí vytvářet zdání demokracie. Jedny takové se právě blíží – a pro „elity“ to v nich nevypadá dobře. Tak přešli do útoku, jenž v rámci lži coby základní metody vládnutí nazývají protiútokem:

Zavádějí cenzuru, kriminalizují svobodný projev, skandalizují a dehonestují každého a všechny, kdo se pokusí postavit se jim v politické soutěži. Pochopitelně, jakápak soutěž v diktatuře? Vždyť se již v revolučním poklusu podařilo legalizovat spoustu zničujících „hodnot“ pro totální mravní a společenskou destrukci: už docela malé děti učí ve školkách onanovat, znejišťovat, jestli jsou vůbec kluk, či holka, jestli jsou normální, či deviantní. Ty větší ve školách vystavují útokům ideových „letek“ svazáků z neziskovek, aby si nevážili vlastního státu a národních tradic. Ještě větší ženou v době vyučování do ulic, aby „protestovali“ proti Slunci v rámci náboženství „klimatické změny“. Aby ne, vždyť jsou v ní stamiliardy zisku nadnárodních korporací přisátých na daně a státní rozpočty. Mládí vpřed (za školu)!

Zázračný účet osmičkového roku: My žijem, otrokáři lkají. Klima je OK. Co dělá HAARP a práškování lidí? Špióni tu jsou. Řídí ČT. Koupí Kellner Novu? Zeman i Babiš zatím drží. Válka? Kdykoli. Dobrých zpráv je přesto dost

Nepřítel


Tím nejdůležitějším je ale „nepřítel“. Ten je v diktaturách klíčem ke všemu. Boj proti nepříteli přece právě umožňuje odůvodnit všechny ty zákazy, policejní odposlechy, kriminalizaci „disentu“ – ale především, je-li správně organizován, vyděsí občanstvo a nažene je do houfu ke společné podpoře tyranie. Právě tak to stojí v bolševických příručkách „ideologického boje“. V katastrofální podobě to předváděli vládci „reálného socialismu“ především v druhé polovině svého vládnutí, kdy už jim nikdo nevěřil. I s „chlupama“ to po nich převzali jejich dnešní následovníci. A tak svolali před eurovolbami konferenci. Do Prahy.

Nazvali ji „Evropské volby v kontextu hybridních hrozeb“. Už ten orwellovský „newspeak“ by stačil sám o sobě. Ale nestačil. Tak pálili ostrými. Soudruh Koudelka (ředitel současné StB) „překvapivě“ označil za hlavního nepřítele Rusko. Je prý „hlavním státním aktérem pokusů ovlivnit volby a demokratické procesy“ na Západě – a tedy také u nás, neboť i my jsme přece jako zázrakem Západem, ač jsme byli dříve Východem, přestože jsme skoro přesně uprostřed. Tak už to v ideo-diverzních pohádkách chodí. Vždyť i ten magnetický pól se zase naopak přesouvá z Kanady do Ruska!

Diverzanti za každým rohem

A proč to ti Rusové dělají? No chtějí přece ochromit, nebo aspoň ohrozit obranyschopnost německé Evropské unie a Evropy jako takové – zrovna jako před těmi čtyřiasedmdesáti lety. Prý se na tom shoduje celá zpravodajská a bezpečnostní komunita demokratického světa. Jenže ti naši špióni a policisté tohohle nepřítele skvěle odhalili a rozebrali. Vědí o něm všechno. Rusko prý útočí ze tří směrů, ale hlavní je „manipulace s informacemi“: cílené zasílání e-mailů vytipovaným skupinám obyvatel, zakládání falešných identit na sociálních sítích a hackování a následné zveřejňování nelegálně získaných informací (o svinstvech politiků, pozn. PP), které poškozují určitou skupinu nebo určitého kandidáta.

To stojí za překlad: Soudruh chce říci, že nám tu prostě vedou ideologickou diverzi. Tomu rozumím, znám to z mladších let, akorát, že tehdy StB tvrdila, že ji vede proti nám naopak Západ. Mezi hlavní nástroje diverzantů patřilo „zasílání literatury vybraným skupinám“ (e-maily tehdy nebyly). A vysílání desinformačních stanic jako Hlas Ameriky či Svobodná Evropa financovaných Spojenými státy. Teď je to naopak televize Russia Today a web Sputnik. „Tyhle instituce šíří v zahraničí ruskou propagandu, tyhle instituce šíří v zahraničí ruské dezinformační kampaně,“ vysvětlil zasloužilý bistébák Koudelka.

No ona to fakt není legrace. Třeba ve Spojených státech museli televizi Russia Today úplně zakázat, protože podle průzkumu ji už denně sledovala třetina Američanů. To se západním diverzantům nepodařilo u nás ani v době vrcholící studené války, kdy Hlas Ameriky a „Svobodku“ poslouchalo asi osm procent lidí – a to dokonce i tehdy, když už nebyla (zbytečně a neúčinně) rušena. Jak to dělají s těmi, kdo ji i tak sledují na internetu, nechci raději vědět. Mám své zkušenosti.

Nejtemnější rok našich moderních dějin: Před osmdesáti lety začala německá okupace. Je protektorát opět realitou - tentokrát přes Brusel? Kolaboranti nás přesvědčují o opaku. Poučili jsme se? Jarní volby napoví

Chtějí oslabit víru!


„Celá demokratická zpravodajská komunita je přesvědčena, že cílem je oslabit a narušit vnitřní integritu Evropské unie, oslabit demokratické instituce zemí evropských zemí, oslabit víru obyvatel těchto zemí ve svůj stát, ve své instituce, způsobovat sociální napětí, oslabovat jednotlivé země, a tak oslabovat Evropskou unii jako celek s výsledkem paralyzovat nebo aspoň ohrozit obranyschopnost Evropské unie a Evropy jako takové,“ vysvětlil plukovník Koudelka, který za svou aktivitu a neohroženost dostal před pár dny vyznamenání v samotné centrále CIA. No nevěřte mu pak!

Jenom jestli to nemá soudruh přece jen v té hlavě kapánek pomíchané. Vždyť přece „víru ve svůj stát“ šíří především kremelští agenti jako Okamura a spol., o dezinformačních webech jako je Protiproud ani nemluvě. Brusel chce přece naopak „odstátnit“ členské země a učinit z nich jediný pozemský ráj – superstát. A sociální napětí (žluté vesty, Katalánci, nezaměstnané hordy mládeže především v jižních státech apod.) Russia Today zařídit nedokáže. Nebo ano? No, on ten Putin má prsty ve všem. Tak třeba jo. Hlavně je přece specialista nu tu víru. Měli bychom vyučujícího soudruha estébáka Koudelku brát vážně. Ta jeho organizace přece především určuje školám, co mají učit.

„My chceme, aby volby, a nejen ty evropské, byly soutěží reálných lidí, reálných politických subjektů s průhledným financováním, aby to byla soutěž lidí a myšlenek,“ vzala si pak slovo soudružka eurokomisařka Věra Jourová. Volby prý nesmějí být soutěží „produkce umělé inteligence, špinavých peněz a špinavých metod“. No já vám nevím. Já bych to zase s tou sebekritikou nepřeháněl. Ona je soudružka sice v tom Bruselu už dlouho, ale zase ne tak, aby jí z těch miliónů, co jí tečou každý měsíc na konto jako úplatky za boj proti vlastní zemi, úplně zešílela. Sebekritiku ano, ale všechno má své meze. Nebo jestli ona není také už víc Putinova než Babišova…


Oslava


Je to vážné, protože zatímco takhle soudruzi mudrovali v českém Senátu, Putin nezahálel. Do pražských ulic vyslali jeho trollové hned dva rozvratné protestní průvody současně: Jeden se jmenoval Pochod za vědu. Jeho smyslem bylo ochránit prý stále víc potírané výsledky vědeckého výzkumu, který nás například bezpečně vede k umoření občanstva povinným očkováním. Druhý zase bojoval za legalizaci drog, konkrétně marihuany. V jeho čele šel Hřib (konečně má pražský primátor přiléhavé jméno) a s ním také jeho šéf – pokud jde o Pirátskou stranu. Jak to ten Putin dělá?!

Rozhlas před těmi čtyřiasedmdesáti roky volal o pomoc zjevně marně. Dostali nás – a teď si nás ještě porcují.

A ještě při tom mlaskají.36 komentářů :

 1. Naprosto skvělé podání dnešní situace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, skvělé podání dnešní situace, až na jednu věc, která mi zavání buď neznalostí - což vylučuji, protože p. Hájek jistě neznalý není - nebo cílenou dezinformací, kterou mnoho lidí nerozezná, hlavně ta mladá část. Toto mě dost naštvalo, cituji: "Což je zhruba tak jediné, čím se v ideologické rovině liší od demokracie „lidové“, jež se u nás zahnízdila po „sametovém“ státním převratu v roce 1948, aby byla obdobným „sametovým“ státním převratem vystřídána v roce 1989. Bolševici se přesunuli z Moskvy do Bruselu – a jedeme dál." Pan Hájek míchá komunisty a bolševiky do jednoho pytle, i když určitě ví, jak to s nimi bylo a je, kdo z těchto skupin a co zastával, jakou měli ideologii, kým byli řízeni atd. A jistě dobře ví, že v r. 1953, kdy za Chruščova byl Stalin otráven, se též dramaticky změnil způsob vedení v SSSR, které se automaticky projevilo i v jeho satelitech. Do vedení KSČ se prodrali trockističtí "komunisté" a ve zkratce lze říci, že od té doby byl připravován r. 1968 a po jeho nezdaru přišel na řadu r. 1989, kdy neproběhla žádná "sametová revoluce", ale majdan/barevná revoluce, řízená ze západu, a prachsprostý puč. Měli to jednoduché, oblbnout nezkušené a nevědomé lidi byla hračka. Zkrátka, p. Hájek míchá hrušky s jablky a měl by si vzít lepší brýle.

   Smazat
  2. 13:33
   Naprosto s Vámi souhlasím. Jen mám za to, že u p. Hájka se jedná o ideologickou zaslepenost, která mu nedovoluje překročit vlastní stín.
   Mik

   Smazat
 2. K této pasáži článku: "Ty větší ve školách vystavují útokům ideových „letek“ svazáků z neziskovek, aby si nevážili vlastního státu a národních tradic. Ještě větší ženou v době vyučování do ulic, aby „protestovali“ proti Slunci v rámci náboženství „klimatické změny“. Aby ne, vždyť jsou v ní stamiliardy zisku nadnárodních korporací přisátých na daně a státní rozpočty. Mládí vpřed (za školu)!"

  Ve školském zákonu je paragraf, který výslovně zakazuje politickou činnost na základních a středních školách. Jak to, že nějaké "neziskovky" tam pořádají zastřenou politickou propagandu maskovanou jako "volby nanečisto"? Ty školy přece mají v osnovách občanskou nauku a k tomu snad nepotřebují Člověka v tísni. Jsou snad české střední školy v tísni? Nebo je spíše v tísni česká demokracie? Nebo je v tísni takzvaná liberální demokracie, kterou sem horem dolem protlačuje čísi kapitál? Politici, proč tohle neřešíte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "paragraf, který výslovně zakazuje politickou činnost". Víte že se to stalo? Podejte oznámení na policii.

   Smazat
  2. To je asi tím, že jsme "právní stát".
   Mik

   Smazat
 3. fakta smíchaná do pomýleného kaleidoskopu. Plus pomýlená terminologie a názvosloví. Správně píše o totalitních praktikách, ale nesprávně je vztahuje k socialismu, bolševismu, levici... Přitom současný Brusel a funcionáři EU jsou sluhy nadnárodních monopolů a kapitálu, a tomu odpovídá dnes jako před 80 lety termín fašismus. Nazývat věci pravými jmény - k tomu asi chybí odvaha.

  OdpovědětSmazat
 4. No jo to určitě, takových stejně dobrých článků poslední dobou vychází více, jenže co s tím? Přečteme, zhodnotíme, jó dobrý a co dál? Pjakin říká a má samozřejmě pravdu, "Záchrana tonoucích je v rukou samotných tonoucích". Vypadá to, že zorganizovat se dokážou jen ti kreténi, dokážou protestovat a zneužít třeba děti, proti Zemanovi, Babišovi, Benešové a dalším. Ti slušnější to nedokáží a když tak decentně a bezzubě, asi je na čase odložit korektnost a nemístnou slušnost. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 5. Koudelka ten by potřeboval svěrací kazajku nebo se z své blbosti zcela zblázní.A Jourová ta už zcvokla úplně a není ona v přechodu-tedy,že by jí to šlo na mozek ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale - ANO - pořád kvoká, pořád kvoká i na vizitě! Vystavil doktor Chocholoušek, osobně.

   Smazat
 6. Já si myslim,že rozvrat začiná pocházet nyni od mladých socdemáků z Německa,

  kde pan mládežnik KüHNERT chce něco neuvěřitelného.On si dovoluje vrtat zub Socíálni demokracie a to bez umrtveni.TVRDI.

  Neni možné,aby podniky vlastnili kapitalističti majitelé.
  Jejich zisky je třeba demokraticky přerozdělovat.
  Nabádal také k řešeni bytové situace, zdražováni a nedostatku bytového prostoru ,kaciřsky se neboji vyzývat k jeho znárodněni.
  Kühnert řekl v podstatě to stejné co tamni katolická cirkev.
  Videl jsem tu návrhy,aby se i tady v ČR VYTVOŘILO KSDH,tedy Křestansko sociálni DEMOKRATICKÉ HNUTI,nebot nynějši neomarxistické strany už nejsou schopny pokrývat potřeby po kterých volaji voliči,stávaji se nepotřebnými a tedy by mohlo nahradit celou plejádu ČSSD,KSČM a dalšich,které o své nepotřebnosti každý den přesvědčuji voliče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja bych chtel dodat ,ze marne kvileli revolucionari v 1956 v Madarsku o pomoc zapadu , kterej je nejdrive provokoval a sliboval jim hory doly, aby je vyuzil ke sve propagande ,ze SSSR je spatny !!Coz se delo vsude ve vsech soc.dem statech od 1948..
   Hej !!Vy tam, Masinujte se ,"antikomunisticky" masakrujte a my z toho vytezime temer zadarmo maximum..Take J.Masaryk byl podobne Zmasinovanej aby zapricinil nejake ty vetsi /jak doufali/a krvavy nepokoje u nas..
   Neco podobneho cekam ve Venezuele,ale "bojovnici za svobodu" /taky treba dalsi masinove/" jsou nejak neschopny a liny ,neco vyprovokovat..A jak potom ma bez poradny vostudy USA zasahnout ??
   Propaganda zapadu byla tez velmi silna az do naseho roku 68. Ale potom presne kdyz okupace zacala ,US president odjel na svuj ranc do Texasu na dovolenou..Aby prikladem ukazal zapadu , jak se ma chovat..Tedy vyuzit maximalne nas nesouhlas s okupaci zase pro svoje ucely sve ideologie
   a propagandy !!...A tak od Sika a spol, pres Dubceka a spol. to dospelo u nas k zrude jmenem Husak...
   To se zapadu take hodilo a jak !!
   A protoze zruda Husak byl idiot /na rozdil treba od Kadara/,to se naramne hodilo ,aby se zacalo treba s Havloidama a jejich propagandou..A ty Konce dnes kazdy zaziva na svoji kuzi....
   Hrozby a vyhrozovani jsou nejdulezitejsi soucast fasistickych rezimu a priprava populace k diktature...Jako jsou sankce prvnim vyhlasenim valky..Nic jineho potom nejde delat ,protoze tyhle veci se musi zakonite jenom Stupnovat.
   Jinak jdou fasisti rychle od "valu"...
   A navictim jim jde o "kejhak"...

   Smazat
 7. Lidí co vedly skutečně život podle křesťanské nauky bylo po celou dobu křesťanství mizivé procento. Můžeš krást, lhát, podvádět, vraždit, smilnit atd a stačí se kát, pomodlit se, zaplatit a bude ti odpuštěno. Pokrytectví vládne světem. Jsem věřící ale ne v duchu současných vládnoucích věrouk.

  OdpovědětSmazat
 8. JE TŘEBA OPAKOVAT,ŽE ROZVAL POLIT.STRAN POKRAČUJE

  zdá se,že neexistuje ani levice ani pravice.
  ČSV nepolitická Společnost voličů se může klidně domnivat,že by mohly vzniknout zcela NOVÉ hnuti,které by se prokazatelně distancovaly od dnešnich neomarxistických politických subjektů,aby bylo jasné,že s nimi nechtěji demolovat stát což si ti zmrdi dali do PROGRAMU TZV NEOMARXISMU a současně krást hlasy voličů s pomoci ředitelů tisku a tv,kteři jsou veřejnoprávně přikleštěni na naše penize a ohlupuji nebohé občany ,kandidáty na otroky..
  Subjekty dnes totiž maji jediný zájem a to terorizovat poslance,kteři projdou sitem zmanipulovaných informaci ohlupovadel,chtěli by zastupovat své voliče,ovšem jejich vedeni verchuška , je vyhodi za to na dlažbu,kde bezmocně maji sedět ve sračkách a být výstrahou ostatnim připadným Nebojsům,viz mladý Klaus.
  Tyto nové subjekty,které budou muset nahradit stávajici nechutné politiky by už měly k dispozici i universálni PROGRAM VOLIČŮ,kde jsou jmenovány jejich požadavky a je tam i návrh jak instalovat SOLIDÁRNI STÁT,který bude muset dřive nebo později nahradit nynějši kapitalismus bez přivlastků,vycházejici z gangsterismu.
  Ten produkuje bez jakýchkoli skrupuli a občanské kontroly skoro nepřetržitě vadné zákony z nich jmenujeme ZÁKON O POLICEJNIM STÁTĚ vnitráků ČSSD ČISLO 141/1961Sb 7b za který se vůbec nestydi a nikdo z těch prý zástupců ho odvolat nemá nejmenši zájem!

  POKUD VOLIČI HLEDAT OBRANU NEBUDOU BUDOU ZATAŽENI DO SRAČEK O JAKÝCH SE NÁM ZA PRAVDY A LÁSKY ANI NESNILO!

  OdpovědětSmazat
 9. Moc pěkný článek o nepřátelích Českých vlastenců odporní euhujeři je třeba volit SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak vol a nechlub se tím, abys nebyl pro smích!

   Smazat
 10. Já budu volit ČSSD, libi se mi rajtovat na mrtvých oslech!
  Ještě by šli i Pyjáti ti nepokrytě chtěji trávu a řidi je z Bruseli prý ISLAMISTA IS DŽILAF SULI!
  At tu pyjáti o něm něco napýši,aspon uvidime koho volime no ni?.

  OdpovědětSmazat
 11. Bude řev. Jiří Ovčáček sepsal k výročí konce války poděkování osvoboditelům:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bude-rev-Jiri-Ovcacek-sepsal-k-vyroci-konce-valky-podekovani-osvoboditelum-580625

  OdpovědětSmazat
 12. Domníval jsem se, že odpornější a prolhanější politik, než Míra nemůže být. Hrubý omyl, Fiala ho překonal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, proč to píšete. Níže je přeposlán článek jak "dobrý a výborný vlastecec" Fiala je. Stojí za přečtení a pochvalu těm, kdo ho volí:

   STŘÍPEK DO MOZAIKY SJEZDU ODS

   Nadějný zachránce ODS a sudetské Panevropy
   21. 1. 2014

   3538 94 Google +32 11 49K
   Největší česká média bohužel většinou dlouhodobě fatálně selhávají v úloze objektivně informovat veřejnost. Okolo před několika lety neznámého brněnského politologa Petra Fialy tato velká média postupně účelově vytvořila umělý obraz "nadějného politika" a "odborníka". O jeho minulosti a ideovém zázemí média systematicky mlčí, účelově vytváří představu "schopného ministra", "nadějného zachránce ODS" atd. Říká se, že ze stokrát opakované lži se stane nakonec pravda. Neustálé opakování pozitivního obrazu Petra Fialy médii vede i k jeho velmi pozitivnímu obrazu ve veřejnosti, píše čtenář Jaroslav Horák.


   Existují ale i fakta, o kterých média mlčí: Petr Fiala patřil v 90. letech k ostře konzervativním katolickým kruhům, skeptickým k naší státnosti a pěstujícím ideu "Panevropy" (navazující na meziválečného, klerofašismu a stavovskému státu blízkého hraběte Coudenhove-Kalergiho), které zvaly do naší republiky Bernda Posselta, Otto Habsburka a jiné osoby a umožňovaly jim tu agitaci v rámci tzv. Panevropského hnutí (Bernd Posselt byl v Československu v Brně tajně)
   V katolicko-konzervativním časopise Proglas (Fiala byl zástupce šéfredaktora a sám do něj psal) se vedle jiného (např. článku L. Jedličky obhajujícího tzv. druhou republiku) systematicky překládaly a otiskovaly články Bernda Posselta a Otty Habsburka. V příloze připojuji článek z Proglasu, ročník 1990, číslo 9/10, napsaný Petrem Fialou, ve kterém mj. cituje z projevu Otty Habsburka, který přijel do Brna přesvědčovat, že Češi mají na Západě své největší přátele v sudetských Němcích. Článek obsahuje i tři fotografie (Petr Fiala je sám vybral jako sebeprezentační doprovod svého článku), na kterých Fiala pózuje s Berndem Posseltem, Otto Habsburkem, politikem KDU-ČSL Tollnerem a praporem "Moravské zemské Panevropské unie", jejímž byl předsedou.

   Oslabené ODS může nyní předsednictvím Petra Fialy hrozit postupné převzetí konzervativně-katolickými skupinami a následně sloučení s TOP09.

   Smazat
 13. Slovenský prezident Andrej Kiska během oslav SNPKiskovi hrozí až 12 let vězení! Pomsta Fica? Ano, hrozí mi trest odnětí svobody na 7 až 12 let, takto vypadá pomsta Roberta Fica," oznámil Kiska.Dříve slovenská policie obvinila z daňového podvodu jednoho ze dvou jednatelů firmy KTAG, kterou vlastní Kiska a jeho bratr.https://cz.sputniknews.com/slovensko/201902229277041-slovensko-fico-kiska-soud/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další zločinec z řady těch lepšolidí. Kiska má na svém hrbu již tolik trestních kauz že to vypadá že ten lepšočlověk zbytek života stráví v kriminále.

   Smazat
 14. Historik: Češi kolaboranti nebyli, v boji i odboji zemřely tisíce lidí. Před 74 lety skončila druhá světová válka v Evropě německou bezpodmínečnou kapitulací. Historik a ředitel odboru pro vojenské veterány na ministerstvu obrany Eduard Stehlík v rozhovoru pro Právo řekl, že je nesmysl říkat, že Češi kolaborovali s nacisty. https://www.novinky.cz/veda-skoly/504249-historik-cesi-kolaboranti-nebyli-v-boji-i-odboji-zemrely-tisice-lidi.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento dezinformátor a překrucovač dějin si dělá opět z lidí šoufky. Tomuto zelenému šoumenovi by měl někdo říci že ty tisíce těch našich popravených Němcem bylo zavražděno právě díky těm kolaborantům, udavačům. K tomu člověku na svém "pravém" místě se nedá již nic více ani dodat.

   Smazat
  2. Ale ty hlupáku. Zkus se podívat na konce mnoha odbojových skupin. Vždy u toho konce byli jednotlivci a zařvali desítky lidí, celé rodiny. Gestapo často používalo Sudeťáky jako špicly a konfidenty.
   A především: za tisíce popravených, umučených a padlých v povstání můžou jen a jen Němci, nacisti!!!
   Historik má pravdu a ty jsi "objektivizující" blbec.

   Smazat
  3. 8:02 No objektivita je potřebná! Pokud si myslíš, že soused není schopen zrady a chrání ti na 100% bok, tak při zásahu z "bezpečného směru" Ti zbudou oči pro pláč.
   Proč to (zradu) jednotlivci začali dělat nezjistíme ale vyskočit z jedoucího vlaku lze obtížně. Verbíři jsou vybaveni přesvědčovací metodikou a zkušenostmi. Na počátku stačí být, někým ponížen, přistižen při něčem, za co se stydím, přiskřípnut výhrůžkou dětem, sourozencům a tak dále. Každý je/jsme jiný.

   Smazat
  4. 7.19
   Pod celým článkem (v jiném oddíle zpráv) mě překvapil pravdivý úsudek některého diskutéra:
   "Kolik historiků, tolik historií". Má pravdu.

   Smazat
  5. Hlupák jsi ty, proč ještě nebyly zpřístupněny svazky udavačů z druhé světové co troubo. Jen se podívej co bylo udavačů za komoušů. a zrovna nemlich stejně jich bylo za německého nacizmu.

   Smazat
  6. Buď tak laskav, Ó Informovaný, a dej odkaz na zdroj svých odvážných historii zcela měnících tvrzení. Nemůžeš propadat jen tak bez důkazů iluzi, že tvůj příbuzný-udavač byl českým standardem.

   Smazat
 15. Česko už kopíruje německý fašizmus: https://aeronet.cz/news/zivnostensky-urad-zakazal-adamu-b-bartosovi-provozovat-zivnost-s-prodejem-knih-predsedovi-narodni-demokracie-rozbijeji-okna-v-aute-zakazuji-mu-nakupovat-knihy-a-ted-uz-mu-zakazali-dokonce-i-obzivu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Násilí, a fašismus nepatří do demokracie, ale antisemitismus také ne. Jeden člověk publikoval na svém webu článek, zpochybňující počty zabitých židů, který pouze převzal od jiného autora. A byl za to potrestán. Bartoš a éronet s většinou jeho diskutérů je pravidelně antisemitský, a nic se neděje, tedy dvojí metr. Není to alternativa, ale manipulátor, mísící fakta s lžemi, mystikou, vše podáno s patřičným děsem, aby dost účinně na své ovce zapůsobil.

   Smazat
  2. Presne tak a schvaluji se rocne /v EU a ve vsech statech/desetitisice represivnich zakonu rocne proti nam. A tedy na kazdou blbost jejich hodne. Tez armady a policie /soudy/,nikoliv proti terorismu, jak se ukazuje treba v Parizi, jsou v plnych poctech a vybavene nejmodernejsimi zbranemi a prostredky vyhradne proti nam...A maji moc,mlatit,masakrovat i zabijet.Pouze Evropany !!
   V dusledku ,co se nekde drive reklo ,nikdo nebral vazne , protoze se toho napovida /a jedna pani toho napovida jeste vice/a karavana jde dal..
   Tady je ta zmena,kdy zadrzet reakce nas vsech preventivne, protoze vlady delaji stale horsi svinstva /a zverstva/, to , ze nekdo rekne je pouzity jako pendrek vhodny na totalni zastraseni vsech a umlceni,protoze ,von se nekdo muze pridat a zacne se to sirit..

   Smazat
  3. 8:13 Ale blbost, když si pustíš tato slova (jsou tam ruský titulky) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují program NR převedený na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!
   A co dělá banda místních užgryndanců včetně lŽIDvořáka? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhnou lŽIDavid a v závěsu za ním lŽIDvořák s koberečkem a budou řezat makovicemi o podlahu jak diví! Jsou to vlastně strašně ubozí lokajíci! Chtěj měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak jsi sám lŽIDavid jednou přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi si to přiznává až dnes kdy kandiduje, ptám se, není pozdě?

   Smazat
 16. Kdyby si konzervativní katolík odpustil plivání na minulost, snad by byl zajímavý. Koho chce vůbec oslovit?

  OdpovědětSmazat
 17. Přesně tak, dokonce jsem zaslechl formulaci, že ta výzva o pomoc byla Pražákům. Skoro bych řekl, že to bylo míněno jako že předkům TOP a ODS, kteří naši stolici zachránili před Rusákama. Stejně tak jako ty nebohé šeříky už dávají na auta Američanům, jakoby záviděli, že to měli Rusové na tancích v takových snopech, tak i ty šeříky ukradnou. Směšné. Za nějakých 20 let to bude v satirických pořadech sestřiháno, co se říkalo v šedesátých letech a jak se situace změnila za 50 let.

  OdpovědětSmazat
 18. Jistě lze souhlasit, jen jsem nepochopil označení současné diktatury za socialistickou. To jako nám dnes vládnoucí kapitalismus směřuje k socialismu? To, že nám vládnou, jen v násobném počtu stejní gauneři a bezcharakterní lidé jako za socíku, nemá se socialismem nic společného. Ti lidé by za protektorátu sloužili stejně věrně nacismu a 3. říši, jAKO DNES KAPITÁLU, viď Mirdo!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.