Reklama

středa 22. května 2019

Milion chvilek pro demokracii – stačí pár sekund

Martin Koller
22. 5. 2019
S pobavením pozoruji davy, které byly sezvány k tomu, aby demonstrovaly proti ministryni Benešové. Nikdo mne nemůže podezřívat z podpory oligarchy, který si z naší země dělá dojnou krávu a táhne ji do chudoby a ponížení v německé EU po vzoru svých ukrajinských kolegů. Totéž platí o celém protinárodním spolku ANO, euromarxistické ČSSD jejich opoře KSČM. Ta pod vedením Filipa a Dolejše už nemá mnoho společného se slušnými a poctivými komunisty, kterým byla vlast svatá, byli ochotni za ni položit život a neprodávali národ nacistům, oligarchům, německým pangermánům, nebo muslimům.


Zde si stačí připomenout soudružku Konečnou, která mne rovněž velmi zklamala. Chystá se dávat SPD k soudu za informaci, že europoslanci za KSČM podpořili africkou deklaraci EU, která je projevem čistého protibělošského rasismu. Zvýhodňování kterékoli rasy oproti ostatním je rasismus bez ohledu na zvrácené a úchylné ideologie, které ovládají eurokomisaře a europoslance. Nelze se ostatně divit, že rasismus a antisemitismus ukrývající se za uměle vykonstruovaným slovem antisionismus, se prosazuje v EU, kterou ovládají především němečtí euromarxisté. Z hlediska rasismu mají bohaté zkušenosti, ať už ve vztahu k Slovanům, Čechům obzvlášť, Židům, kdysi i černochům a Asijcům (Hitler nazval Japonce žlutými opicemi, na něž je třeba vzít bič). Povyk kolem informace o hlasování ze strany Filipovy KSČM je zbytečná euromarxistická komedie. Kdyby soudružka Konečná jednoznačně veřejně prohlásila, že ona a neschovávala se za jakousi skupinovou odpovědnost, tedy ona nehlasovala pro africkou deklaraci EU, naopak se hlasování zdržela, případně hlasovala proti a jednoznačně to doložila, bylo by vše transparentně vyřízeno. Bylo by jasné, kdo je lhář.

Jenže to nelze, protože soudružka Konečná hlasovala pro africkou deklaraci, dva europoslanci za ČR nehlasovali, statečný Jiří Payne hlasoval proti a zbytek europoslanců placených z našich peněz, včetně soudružky Konečné, hlasoval pro podporu rasismu. Kde jsou ty časy, kdy poctiví komunisté byli proti rasismu. A rasismus není jen protičernošský, ale taky protibělošský, protižidovský, nebo protiasijský. K tomu lze připomenout, že lež je kromě byrokracie a korupce jedním ze základních pilířů EU, kde se soudružka Konečná povaluje u přetékajícího koryta. Stejně jako další zástupci české země a českého národa, kteří posluhují jako prodejní a bezcharakterní euromarxisté německé EU.

Za co demonstrují?

Demonstrace proti Benešové mi připomínají spíš než co jiného nenávistnou štvanici na základě uměle vykonstruovaného problému. Existuje mnoho důležitějších problémů, za něž by se mělo masově demonstrovat. Třeba svoboda. Té má kdekdo plná ústa, ale EU rozhodně není symbolem svobody, ale euromarxistické totality a německých zájmů. Základem svobody je svobodné vyjádření názoru, neexistence cenzury v médiích. Stačí se podívat na ČT, kam mohou pouze vybraní propagandisté s jednostrannými názory, jako za nacistů, nebo v padesátých letech. Kde je ta svoboda? A nikdo za ni nedemonstruje. Svobodu mají v evropské demokracii kriminálníci, zloději, korupčníci, feťáci, sprosťáci, násilníci, paraziti a úchylákové.

Kdybychom se demonstrantů na pražském „Václaváku“ zeptali na konkrétní důvod, proč demonstrují, měla by většina z nich problém. Většina umí jen vykřikovat hesla, která určují profesionální roztleskávači. Jako tlupa opic. Někteří by se možná netroufli přiznat, že to nedělají zadarmo. Jiní mají radost, že nejsou ve škole. Demonstrovat je pohodlnější než se učit. O paní Benešové nemám žádné zvláštní iluze. Slušný člověk by neměl vstupovat do vlády oligarchy Babiše, který nemá žádný vztah k této zemi, a národu. Stejně by slušný člověk neměl chodit do protinárodní ČT ovládané dalším oligarchou, Bakalou, který už tam Babišovi naplno otevřel dveře. A prý se nemají rádi. Nicméně tvrzení, že Benešová bude zastírat nějaké zlodějiny je pouhá komedie. Oligarchovo Čapí hnízdo je zástupná směšná prkotina ve srovnání s tím, že nás táhne do otrokářské EU. Je to stejná komedie a vymývání hlav, mnohdy prázdných, tvrzením, že největší tragédií našeho národa byla invaze vojsk Varšavské smlouvy, tedy nikoli Ruska v roce 1968. Přitom nejhorší tragédií a genocidou bylo období po bitvě na Bílé hoře v roce 1620, kdy bylo vyvražděno, zemřelo na nemoci, nebo pod rakouským germanizačním a katolizačním útlakem emigrovala zhruba polovina obyvatel českého království. Druhým katastrofickým obdobím byla okupace nacistickým Německem, za niž jsme zaplatili 328 000 až 360 000 mrtvými, více, než 60 000 zemřelými v následném období na následky utrpení v různých koncentračních táborech a obrovskými hospodářskými škodami. Bílá hora i nacismus byly produktem německé agrese, která je základem i současné německé EU. Dokladem německého rasismu, který se promítá do ideologie a politiky EU je fakt, že našim zájemcům o práci v Německu dlouhodobě nebyl umožněn přístup, zatímco afroislámské migranty, kteří se o práci ani nezajímají, vítají v Německu jako vítězný fotbalový tým a vnucují jim všemožné výhody.

Když se podíváme na organizátory komedie o milionech chvilek pro demokracii, nemůžeme tam přehlédnout politiky ODS. Tato strana, společně s ČSSD je ukázkou, jaké mohou být následky po odchodu výrazné osobnosti z vedení strany. Mluvím o Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi. Byli nahrazeni nulami a poskoky cizáckých zájmů. ODS byla kdysi poměrně elitní strana. Byla pojímána jako proamerická. V současnosti je opak pravdou. Již v době, kdy nastoupil jako ministr obrany Alexandr Vondra, byli jsme šokováni, co s ním přišlo. Přehlídka arogance, neschopnosti a hrabivosti. Ve srovnání s politiky a úředníky KDU-ČSL a TOP 09 minimálně o jednu úroveň horší jak odborně, tak morálně. Vondra, nepochybně inteligentní člověk na tom nic nezměnil, ani nemohl. V současnosti už ODS není ani proamerická, jednoznačně se pod vedením Fialy a Němcové (opravdu symbolické jméno) zvrhla z euromarxistickou partaj posluhující bezuzdně německé EU. Stačí si připomenout, že právě lobby politiků ODS prosazuje do výzbroje naší armády nevhodné, zato nejdražší bojové vozidlo pěchoty Puma. S trapně neodbornou mediální podporou Security magazínu Víta Bárty na Seznamu, který funguje jako Sorosova hlásná trouba.

K tomu můžeme připomenout sprostotu, která se šíří především v ODS. Zastupitel Prahy 12 v době prezidentských voleb, hvězda současné ODS a miláček Mirka Topolánka, sprosťák z Řeporyjí Novotný a nakonec další regionální nula Lang, starosta Jesenice, který to sprostým útokem na Miloše Zemana opravdu přehnal. Vše nikoli řadoví členové, ale reprezentanti ODS na vedoucích pozicích. Za Václava Klause by něco takového nebylo možné. Současná ODS by si měla změnit název na SS – Strana Sprosťáků a pokud by to příliš připomínalo dobu německé expanze v Evropě za doby druhé světové války, mohli by použít zkratku SK – Strana Křupanů, případně SPS, Strana Primitivních Sprosťáků. Její přední reprezentant v Řeporyjích sice o sobě rozhlašuje, jak je úžasně inteligentní, ale údajně má při tom všechna okna dokořán a v zadku špunt, protože samochvála, jak známo, smrdí. Každopádně ODS již není elitní, není proamerická, zato je primitivně sprostá. Odešla jedna osobnost.

Komedie kolem Benešové, která nebude lepší, ani horší, než například takový Pospíšil, je především tažením proti prezidentu Zemanovi. Ten má, stejně jako každý svoje chyby. Ostatně jeho kritici nejsou vesměs o nic lepší, většinou horší, někteří podstatně. Každopádně mu lze vytknout nemístnou lásku k ČSSD a německé EU. Ale jinak je určitě lepší než kterýkoli z jeho volebních soupeřů. Dovedete si představit na jeho místě Topolánka s jeho úlety a sprosťáčkem z Řeporyjí po boku? Nebo Fišera, který už neví, jak by vlezl podlézavěji do německého eurozadku, případně, nedej bože, generála Hanbu, který v boji za svoje koryto a cizí zájmy zahodil veškerý stud, o cti a odpovědnosti nemluvě?

Nepotřebujeme miliony chvilek pro demokracii. Stačí několik sekund na to, aby zákonodárci odhlasovali několik zásadních zákonů. Především zákon o národním referendu k důležitým otázkám, včetně našeho členství jako kolonie v německé EU, k zákonu o nepolitickém školství, který by zamezil šíření jednostranných ideologií a vstup aktivistů z politických neziskovek do škol a zákazu jejich účasti u soudů po vzoru USA a Ruska, zákon o ochraně vlasti a národa, který by zamezoval ohrožení a útoky na vlast a národ, zkreslování historie a možnost rozdělení země na euroregiony v souladu s pangermánskými ideologiemi německé euromarxistické EU, zákon o nezcizitelnosti půdy a nerostného bohatství jako národního majetku (včetně lithia, které nedávno potají prodala Babišova vláda Allbrightové s tím, že budeme dostávat ubohých 13 % ze zisku, zemědělské půdy, pitné vody atd.), který by zabránil jejímu prodeji cizincům, což mají například na Slovensku, zákon proti ilegální migraci, osobám a organizacím, které ji podporují, zákon o právu na sebeobranu atd. Demokracie je vláda národa, nikoli lidu, což může být i tupý a manipulovatelný dav, což vidíme z hlediska současných demonstrací, stejně jako voličů ANO, Pirátů a ČSSD. Tu mohou prosadit doma i v zahraničí pouze politici a reprezentanti národa, nikoli cizáckých zájmů, kteří nejsou a nebudou slouhové německé EU. Kdo odmítá referendum, uráží národ a je nestoudným slouhou cizáků v německé EU. Neměl by předvádět demonstrační komedie žvanit o demokracii.

78 komentářů :

 1. Joo Kollere, ale PROTI VŠEM se ani Žižkovi nakonec nezadařilo.
  Je snadné poplivat všechno a všechny ale dát něco smysluplného na plac ?
  Nejsem a nebyl jsem v ksč, naopak jsem ty Ukomunisty, co se tam postupně dostávali od padesátých let, bytostně nesnášel.
  Dnešní ksčm je jen umění možného, Gottwalda tam už nenajdeš,
  naopak se tam pro ozdobu drží liberál Dolejš a umírněný "vojtíšek".
  Jelikož na politické scéně nevidím nic, co by pomohlo a neuškodilo, tak volím KSČM. Jedinou opozici kapitalismu.
  A jelikož jejich výhru nemohu čekat, tak i to mně uspokojuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OMLOUVAT KSČM UMĚNIM MOŽNÉHO,KDYŽ SE DÁ ONA NIČIT

   diversanty ve svém vedeni a podvádi tak všechno svoje členstvo dělajic svou "praci"z členů KSČM lumiky tahané vedenim do propasti zapomněni,je fakt kuriozni.
   Kdyby alespoň dokázali odsoudit neomarxismus,ale oni snad ani nevi co to je!

   Smazat
  2. SMĚJICI SE BESTII PANU KOLLEROVI PRÝ ZAKÁZALI

   postavit se za všechny občany voliče nebot jeho ostrý jazyk má tak silnou řezaci schopnost,že by roztavil všem Šmejdům ty jejich zpuchřelé kosti a jako bezpáteřnici by mohli jit trenovat hned skoky do rakve.

   Smazat
  3. Ale zadařilo! Český národ si díky husitům vydobyl na téměř 200 let privilegia, která smazala až tragická Bílá hora. To samé dokázali obrozenci a Masaryk po třistaletém germánské holokaustu Českého národa. Náš vstup do EU je historická analogie vzniku Habsburské monarchie v roce 1526 začleněním Českého království do personální unie. Protitlak z omezování svobod a suverenity, který vygradoval událostmi v letech 1618-1620, je identický s dneškem.
   Zcela se ztotožňuji s článkem pana Kollera a tleskám!
   Podtrhuji věty které by měly být na první stránce každé učebnice dějepisu:
   Bílá hora a nacismus byly nejtragičtější události českých dějin. Obě byly produktem německé agrese, která je základem i současné německé EU.

   Smazat
  4. S dost vecmi, u p.Kollera souhlasim, ale to, ze Habsburkove byli "Nemci", mi pripada prilis zjednodusujici. Kdo byl teda Fridrich Falcky? Naopak nam Nemecke zeme byly prijatelnejsi, protoze tam probehla nabozenska reformace.

   Smazat
  5. Habsburkové samozřejmě byli Němci. I Fridrich Falcý byl Němec, polovina "českých" stavovských povstalců z řad šlechty byli Němci (např. Šlik) Ale gró utrakvistů byli Češi a ti se pak museli y Čech stěhovat do protestantské Evropy (Holandsko, Anglie, Švédsko atd.)

   Smazat
 2. Fakta? Vysoký růst HDP, vlastně nulová nezaměsnanost, nepracují akorát ti, co se jim nechce, přidává důchodcům a potřebným peníze, připravuje se vysoké porodné na dítě, neběhají nám tady cizokrajné gangy. Lidé sem jezdí ze zahraničí a mají slzy v očích, že je to tady normální, přestaly intervence proti koruně, z hospod zmizely zlodějské automaty atd. Přemýšlím, kolika lidem možná zachránilo EET život, už se špatně pančuje alkohol výrobky z palírny Drak. Za Babiše by určitě nedošlo k tomu, že by se "zapomnělo" zaúčtovat byty OKD atd. Bude se prokazovat původ majetku. Věřím, že se gaunerům jeho vláda nelíbí a teď směle hledejte demokradicky vši v moji odpovědi na podobné oblbující články. Pořád stejná taktika, vyjmenovat co zloději udělali a přilepit k tomu Babiše, to zabere. Ještě by bylo potřeba pořádat demonstrace proti Babišovi na fotbalových utkáních, to by se dala vykázat vyšší účast demonstrantů. Sežeňte někoho lepšího, času jste měli dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 10:39
   Za Kalouskem jde pančovaný alkohol,za Babišem zase pančované potraviny.

   Smazat
  2. Pančované potraviny? Aha - a ten sajrajt plný škrobu, barviv a éček, co se sem začal vozit hned po devadesátým, za tím taky stojí Babiš? Proč jsme tak uboze blbí to nechápu. Tenhle politický hnůj to tady mrví a hnojí už skoro třicet let, ale teď prostě za všechno může Babiš? Kdo říká, že Češi si absolutně všechno špatné zaslouží, má pravdu. Už král Karel IV říkal ... "jak bych zde mlátil otep slámy. Nechť chci co chci, za krátký čas, se všechno jinak zvrtne zas - mám já to bídu s vámi!".... a tak dále.Tady se zvrtne úplně všechno, včetně mravnosti, morálky, vkusu, a dalších normálních hodnot. Všechno je zvrhlé a převrácené.

   Smazat
  3. Nic není černobílé, ani Babiš. Na něco je dobrej na něco špatnej. V tomto konkrétním případě, když po něm jdou krvelační havloidi, je třeba ho podpořit. V případě, když podepsal Marakéšskou smlouvu, je třeba ho nakopat do prdele. Stejně tak i v případech, kdy jeho poslanci hlasujou pro protinárodní usnesení v parlamentu EU.

   Smazat
  4. musím konstatovat,že příspěvek 10.39 je opravdu po všech stránkách hodnotnejsi než hlavní článek. Vy co umíte číst a přemýšlet vám nedělá problém mi jistě dáte za pravdu.Babis opravdu ma minimum na svedomi toho co se dnes lidem nelibi,20 let se tady různí sibri snažili tuto republiku položit na lopatky a nastolit stav ktery nepůjde napravit, v podstate byli úspěšní vice nez Babis,který se snaží ledacos napravit,ale bohužel ma svázané ruce svými předchůdci.

   Smazat
  5. 12:30
   Přesně tak. Babiš byl a je především pragmatický podnikatel. Jeho návyky se nemění. Takže určitě nepodporuje naprosto bezpřehou zlodějinu, jakou tu prezentoval Kalousek a ODS, případně ještě ochotně přicmrndávali KDU a ČSSD. Vždyť úřady práce naprosto zkolabovaly za Drábka!! Tam se nikdo ani nepokoušel tu zlodějinu zakrýt, že zcela účelově vyměnili dlouho fungující systém za nový, který nefungoval, protože si někdo namastil kapsu! To Drábek ani nezakrýval takovou zlodějinu, však za to jeho náměstek byl odsouzen. Toto zase nejsou metody Babiše. Navíc Babiš jako pragmatik pochopil, že Topka se potápí a navíc ji reprezentují různí dementi a paraziti typu Langšádlové, Štetiny, Korte a spol. Takovou neschopnou lůzu Babiš nebere, proto je kopnul do zadku a založil si vlastní stranu, než aby marnil čas s takovými politiky. Kdyby marasmus v ČR nedosáhl úplně všude, i do podnikatelského prostředí, tak by Babiš nikdy do politiky nešel a jenom by se s nimi scházel v zájmu svého podnikání.

   Na druhou stranu on bude vždy poklonkovat EU, dokud bude mít pocit, že do země a jeho firem tečou peníze. Protože s tím, že republika se v 90. letech rozkradla a nepatří nám už ani voda, s tím on nic nenadělá. Takže to hraje na obě strany a myslí si, že ze všeho vybruslí. Klidně podepíše nějaký pakt, aby se lísal k vedení EU, protože si myslí, že se stejně nic nestane, takže to nebude mít následky. Jenže jednou se přepočítá a ty migranty nám skutečně vnutí na základě toho, co on podepsal třeba před 10 lety.
   Podívejte se na to, že s námi zahajuje EU disciplinární řízení nebo jak se to jmenuje - chtějí nás soudit za odmítnutí migrantů před 4 roky. A to přesto, že už před 2 roky EU kvóty zrušila. Čili je to celé jen nátlak a arogance moci.

   Smazat
 3. Ano,několik sekund,abych mu jednu dal přes hubu.
  Také víme,že jsou pro přijímání muslimů,kteří mají rozvrátit naše národní cítění,hrdost na svoji vlast.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:39 Asi nějakej uraz hlavy, mužete napsat kdo chce konkrétně přijímat MUSLIMY k nám? Taky zblblej Pitomiem ,jak ten duchodce co chtěl vykolejit vlak. Bože ty to vydíš.

   Smazat
  2. Anonymní 11:00
   Všechny neziskovky jsou pro přijímání muslimů,někteří politici,umělci,dokonce i vědci.Tito protestující to samé a co horší,ani nevědí proč protestují,jen napodobují jak opice své chovatelé.

   Smazat
  3. Ono ani tak nejde o přijímání muslimů. Jim je jedno, odkud a jací přivandrovalci by sem měli přivandrovat, ale s nimi sem přivandrují prachy, po kterých každý průměrný Čech slintá. Víte co dostávají za sociální péči o cikány? Jen co parchantů si nahrabalo a nadále hrabe za "integraci" cikánů ( tedy nepřizpůsobivých) od kterých se žádá jen jediné, a to, aby byli nepřizpůsobiví pořád. Aby nepracovali, dělali bordel, rozbíjeli byty, plodili fakany - čím déle je budou muset všelijací paraziti v uměle vytvořených trafikách s různými názvy integrovat, tím víc peněz, a zajištěné stále. Až do důchodu - to je sen všech těch hajzlů. Přiživovat se na bídě a parazitovat. Boj s drogovou závislostí? Ha ha - za tím jsou slušný prachy. Boj s chudobou? Ha ha - taky prachy. A pokud jde o ty přivandrovalce a různý čmoudy? Těch šmejdů a lumpů zalezlých ve svých sídlech obehnaných vysokými zdmi s kamerami i ve vlastním zadku, by se to nedotklo, a že by čmoudi škodili "lidem?" No a co? Od kdy se celebrity a další šmejdi zajímají o "lidi"?

   Smazat
 4. Přesně tak pane Kollere chtěli by moc tak chodí vyřvávat na náměstí naštěstí je Češi nepodpoří.

  OdpovědětSmazat
 5. Soudruzi si ani po 30 letech krásného svobodného života nemohou zvyknout, že je tady demokracie. Že svobodný člověk muže vyjádřit svuj názor případně touto cestou, demonstrací. A že tady naprostá většina tleskala,když demonstranti ve Francii vše ničili, zapalovali, to byli ti největši hrdinové co. Tady se nikomu nezkřivil ani vlas. Máte soudruzi dvojí, špatný metr.Proto pujdu na další takovou akci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen jdi. Nikdo ti nebrání dělat užitečného idiota.

   Smazat
  2. Jestli myslíš - 10.56 - tu demokracii, která zahájila boj zákonodárců a dalších politických lumpů ( všechno bejvalej komouš) s obyčejnými občany, jestli myslíš tu demokracii, která ve jménu toho, že "režim" potřeboval co nejrychleji zbohatlíky a ksindl všeho druhu, zverbovala i justiční mafii a všechno další, aby se ksindlu pomáhalo rozkrádat, tunelovat, ničit, podvádět, vraždit ( viz utopení bílí koně a tisíce dalších obětí) jestli myslíš tu demokracii, za kterou jsou tisíce zchlastaných a umrzlých bezdomovců, tu, za kterou stojí tisíce "ubytoven" naládovaných nejhorším lidským šmejdem ze zemí z okolí ČR, jestli myslíš tu demokracii, která zničila životy statisíců lidí, kteří v nejlepších letech svého života přišli o práci, neboť byli vyházení na dlažbu, kteří se pak oběsili, nebo zemřeli hlady, jestli myslíš tu demokracii, která pro statisíce lidí udělala z ČR koncentrák a pro zbohatlické, a politické kurvy a jejich kámoše trhací kalendář, a mohli se k majetku nás všech chovat jako zpustlí zbrojnoši v dobytým hradě, tak to jo. To tě šlechtí. Rozhodně na takový akce, které bojují za tuhle páchnoucí rádoby demokratickou senkrůvnu, pravidelně choď. Nedřep u bedny jako dneska, ale mazej řvát do Práglu na náměstí.

   Smazat
  3. Je hezké úctyhodné, že se tam neskřivil nikomu ani vlas. Co není může být. Jestli ty demonstrace budou nadále bez odezvy u zbylých deseti milionů lidí, tak kam až chtějí demonstranti zajít aby si prosadili svou? Vždyť oni nedemonstrují za nás ale za svůj názor. Já osobně mám jiný a Babiše jsem nevolil.Ale proti Babišovi bych pod americkou vlajkou demonstrovat nešel. Vůbec mi nevadí, že tam chodíte. Vaše věc. P.S.Nejsem a nikdy jsem nebyl soudruh.

   Smazat
  4. 10:56 Ten výraz "Svobodný člověk" bych nahradil poněkud peprnějším názvem, ale jak myslíš, pokud to tedy jde ?

   Smazat
  5. Připadá mi směšné, že celá řada diskutujících cítí potřebu prezentování alibizmu ve stylu "nikdy jsem nebyl soudruh" nebo "nevolil jsem Babiše" apod. Vždyť je to úplně jedno, čím kdo byl před t ř i c e t i l é t y !!!! Nebo koho volil, když to celé všechno, co se zde celých třicet let děje, je obyčejná účelová maškaráda, jejímž cílem bylo co možná nejrychleji všechno socialistické zničit, aby ČR co nejdříve připomínala západní senkrůvnu, se zničenou morálkou ( televize plná porno a zabíjení) co nejrychleji spousta zkažených pánů domácích ( privatizace obytných domů i s nájemníky - ZLOČIN!!!) a co nejrychleji vytvořit prasáky a zbohatlíky ( voličská základna ODS - největší počet těch nejzkaženějších a nejzasranějších předlistopadových komoušů. Lezlo do do OF a pak to vytvořilo ODS) ti se vůbec nežinýrujou, že všichni byli komunistická sebranka! Těch slušných komoušů se totiž úlisně zbavili v letech po osmašedesátým, a pak už zbyla jenom hrabivá a prolhaná veteš. Převrat plánovali několik let, a dopředu měli nalajnováno,jak si co přivlastní, a rozkradou. Tak se také stalo.

   Smazat
  6. 12:15 Souhlas a navíc rozbili Československo aby se dalo lépe krást.

   Smazat
 6. Pokude připustíme možnost, že osoba ministra spravedlnosti, byť s podporou premiéra, je v našem systému schopná ovlivňovat justici, stojí systém za hovno. Pak by neměli lidi demonstrovat za odstoupení Benešové, ale za změnu systému.

  PS
  O tom, jaký systém máme a do jaké míry lze naší justici ovlivňovat, ať si každý odpoví sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak - někdo už by tu zdivočelou, bezskrupulozní, zkorumpovanou, a prorežimní justiční chátru, která si myslí, že může úplně všechno, včetně legalizace zlodějen, falešných směnek, podvodů a lumpáren, kontrolovat a ovlivňovat měl. Včetně sedm pětašedesát mezi oči každýmu zkorumpovanýmu justičnímu hajzlovi.

   Smazat
  2. Podle posledního verdiktu ústavního soudu a podle článků, které tu a na Chamurappi.Cz otiskuje pan Jemelík je jasné, že tu justiční mafii máme a že je načase, aby s tím vláda, resp. ministryně spravedlnosti už konečně něco udělali.

   Smazat
 7. Nevím co na demonstraci týkající se vnitrostátních problémů, proti Benešové a Babišovi, mají dělat americké, tibetské a ukrajinské vlajky? Nejde tady už(zatím ve skrytu) úplně o něco jiného? Pořadatelé, kam až svou nenávistí proti demokraticky zvoleným představitelům státu chcete dojít? Sprosté nápisy, nenávistné řvaní, pěna u úst, naběhlé žíly na hlavě, vážení takhle mají vypadat ti vzdělanější, demokratičtější s jedině správným názorem? Otevřeně tady prohlašuji, že se od těchto lepšolidí veřejně DISTANCUJI! Nechci s nimi mít opravdu ale opravdu nic společného. Pánové Hřebejku, Novotný,Kluse Langu... osobně vás za výkvět naší společnosti nepovažuji. Ne, s vámi opravdu ne! M.Radikowski P.S. Zvažoval jsem svou účast na volbách, včerejšek mě přesvědčil, že tam musím jít!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:02 Je to Majdan.

   Smazat
  2. Ozvučení Václavského náměstí s pódiem a velkými monitory u pódia a pak na dalších minimálně třech postech na náměstí stálo před jedno mega! To neplatili studentící, ani hééérci a hééérečky ani ty další držgrešle, co tam vystupovaly.
   Doufám, že aspoň policie ví, kdo to platil a kdo nám tu rozvrací společnost.

   Smazat
  3. Co dělají vlajky Ukrajiny, Tibetu, USA na "demonstraci" na Václaváku? No ta ukrajinská vlajka ukazuje, že se fandí nacismu a banderovcům, ta tibetská, že se fandí otrokářům a horuje za jejich návrat k moci v Tibetu, no a ta USA pak nedočkavost 3. světové války, touhu po milionech mrtvých, po zničení života na Zemi. Tedy v souhrnu, ti vlajkonosiči a jejich fandové představují souhrn všech těch uvedených "hodnot" + blbost, která je bez hranic... expanduje se jako vesmír!

   Smazat
 8. A co výsledek soudu s Rittigem a spol.? To zřejmě nikomu z těch demonstrantů nevadí. Za takovou justici chodí demonstrovat? Paní ministryně Benešová zřejmě měla pravdu se "soudní mafií". VH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne zřejmě -ale zcela určitě! A nejhorší to bylo krátce po devadesátým, v době utopených bílých koní, falešných směnek, lichvářských půjček, tunelování státních podniků, a zdivočelé privatizace. Zprofanovaná justice ( všichni bývalí členové KSČ, protože bez stranické příslušnosti nebylo možné být soudcem), prorežimní, morálně i věcně zkorumpovaní justiční šmejdi ve službách státu vygradovali od roku 1997 až do roku 2003 - zničili spousty lidí, které dorážela exekutorská mafie špinavců všeho druhu a dodnes doráží -poráží jako bezbranná dobytčata na jatkách, protože díky prasečím zákonům napadení a postižení občané proti exekuční smečce bezbranní jsou. Už brzy to spadne a bude to pěknej rachot! Paní Benešová to pojmenovala už tenkrát, a taky to hned od těch šmejdů slízla. No a teď se potomci zbohatlíků a vrahů bílých koní proti ní srotili. Bylo to tenkrát skoro stejný jako léta padesátá, jen bez těch šibenic - ale řada upálených obětí (bez tryzny a tklivých ovací) - mimochodem, už se někde specifikovalo, co je to "lichva?" Nebo dokonce "sprostá lichva?" NE! Pořád tady, v téhle demokracii, mají lichváři a gauneři ráj.

   Smazat
  2. Naprostý souhlas s 11:55. Jsme-li kulturní lidé, tak chyba není v JUDr Benešové a zfanatizovaná hesla nejsou fér. Argumentem není konstrukt jejího budoucího chování. Je to jen můj názor a na jeho konci mi vychází, jako řešení,boj o politickou moc. Nebudu jako autor Keller vyslovovat soudy nad davem na náměstí, ale profesionální organizace (ozvučení, velkoplošná obrazovka), nemůže být z rukou tří studentů. Vkrádá se mi otázka, kdo je skutéčným autorem, organizátorem a sponzorem.

   Smazat
 9. Jenže když ne ANO nebo KSČM, koho jinak volit? SPD zklamala svým posledním a pravdu deformujícím útokem na komunisty - a strana, pokud chce být silná, musí vítězit svým programem a ne pomlouváním druhých!!! Tedy nejít k volbám!? ANO a Babiš? Ne on, ale vládnoucí partaje před ním - především ODS, TOP 09,lidovci s soc. dem. + ODA... stáli u totálního vykradení českého státu a jeho zadlužení, vše dnes v sumě 10 bilionů Kč!!! Děleno 10 miliony občanů - o kolik jsi byl tedy okraden ty, milý čtenáři??? Hospodářská krize , na kterou se jmenované partaje vymlouvají, zde nebyla od r. 1990, ale až někdy 2008-2015 - a kdo ji zavinil a kdo tehdy nadělal největší dluhy? TOP 09! Tedy kdo nás tahá z bryndy je právě ANO a co je jen zatím nepochopitelné, proč oligarcha Babiš protlačuje poměrně silný sociální program - i přes snahu výše jmenovaných partaji tento program maximálně deformovat ve prospěch zisků kapitálu. Proč Babiš neskáče, jak diktatura kapitálu u nás píská? A to může být důvod, proč volit ANO - jinak snad zbývá už jen KSČM! Prosím vás a co je to za volby, když v nich kandiduje na 21 poslaneckých míst na 500 kandidátů asi ze 40 "stran". Rád bych slyšel, kolik miliard stát vyhodí Kč z kapes daňových poplatníků za tuto českou šaškárnu, které se říká volby.
  A k tomu předchozímu 10:56 U nás a demnokracie? Ne u nás je přece diktatura peněz, diktatura kapitálu a jak by mohla mít diktatura něco společného s demokracií. Přece nevěříte, že kandidtura trotlů, kteří chtějí vytrollovat Brusel, je projevem demokracie? Ne je to projev idiocie státu, který něco podobného umožňuje. Tedy volby jako srandu - to je přece gusto diktatury, zesměšnit akt, který by měl i jen simulovat demokracii!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. KLIDNĚ SI VOL KOMUNISTY (furt lepší než ANO), ale netvrď, že je SPD pomlouvá ....hlasovala Konečná PRO tu africkou imigraci neb ne???!!

   Smazat
  4. Samozřejmě že hlasovala, a teď hlupačka mlží a žaluje. Kdo volí komunisty, volí ten Filipův a Konečné marasmus, to přisluhování a servilitu.
   Chvíli jsem uvažoval o Baštovi, ale nakonec to hodím SPD, už kvůli panu Davidovi. Ten mne v Bruselu nepodsekne, jako Konečná!

   Smazat
  5. AD 17:58 aj. Hlasovala pro imigraci legální cestou!!! A tento podstatný fakt byl zamlčen a tedy co bylo na konto Konečné řečeno je lež!!! Nebo vy jste proti legální imigraci cizinců do ČR? Víte, že u nás žijí i občané USA a dalších zemí Západu - legálně! Vadí vám to? A nevadí vám legální emigrace Čechů, kteří získali zdarma u nás vzdělání - tedy za peníze daňových poplatníků a pak zdrhli s nabytým know-how za pět prstů.... za "svým byznysem"

   Smazat
  6. 18:17
   Buď jste lhář nebo naivní blb. A to zcela prokazatelně. Protože v praxi se imigranta z Afriky stává legální migrant jednoduše tím, že zahodí doklady a nahlásí cokoliv chce - že je ze země, kde je válka, že byl pronásledován bla bla. Je taky prokázáno, že neziskovky vyloženě radí imigrantům, co mají říkat, aby uspěli u úřadů. Dokonce se snaží zabránit, nebo už zabránily, tomu, aby byl testován věk migrantů. Takže 30 letí chlapi se vydávají za děti, protože ty mají největší výhody a v podstatě nikdo pak nesmí nic dělat proti jejich vůli.

   Takže LŽETE.
   LŽE KONEČNÁ.
   LŽE CHARANZOVÁ. Obě podepsaly to samé.

   Smazat
 10. Odporní bonzácký eusvazáci piráti v akci:

  Babiš odmítá trestat Orbána! žalují do EU Piráti. Je to vážné:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-odmita-trestat-Orbana-zaluji-do-EU-Pirati-Je-to-vazne-582358

  OdpovědětSmazat
 11. 11:18 Už jen to, že nejste trestně stíhán za ten váš blábol, je dukaz, že tady demokracie funguje. Napsat něco podobného za zločinných komanču, tak tipuji 5 let by jste si poseděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že kdyby tento ,,blábol" napsal za zločinných komančů, tak by jim to bylo úplně jedno... M.R.

   Smazat
  2. Ad 11:40. Jenže to byste musel "blábol" podložit argumenty,jen nadávat ze vzteku dovede i velký blbec!

   Smazat
  3. 11:51 Buď hodně hloupej nebo naivní, ale asi to první Pana Havla komouši zavřeli na 8 měsícu, pouze za to, že položil květiny na místo kde se upálil Palach.Jako psát za rudejch, že kandidáti jsou banda trotlu no nevím. Trochu si něco o těch rudejch zločincích nastuduj.

   Smazat
  4. 12:11 Mě nedojmeš, jinýho zavřeli za tykadla. Konkrétně paní Langerová, že jenom nakreslil tykadla panu Langerovi na plakátu. Každá doba má své "hrdiny".

   Smazat
  5. Šmarja - to je blb! 12.11 -a ty jsi o "rudejch" studoval - kde? V americký řiti? To s těma položenejma květinama jsi vyčetl kde? Vždyť je to úplná blbost! Naopak o šedesátých létech se říkalo a pořád bude říkat "zlatá šedesátá" - v kultuře, bydlení, mravnosti,vkusu, chování, myšlení, - ve všem! Žádnej bezdomovec, žádnej žebrák, žádná exekutorská svině, který porážejí bezbranný lidi jak dobytčata na jatkách, pravidelný vejplaty v hotovosti, žádnej účet, do kterýho ti může hrabat kdejakej hajzl - co to blafeš o zločincích??? Co je to zločinec jsme čuměli hned po devadesátým! První excesy, skandály, mrtví v Orlický přehradě a jinde, politický šmejdi si navzájem skákali po chřtánu, žebráci, bezdomovci, lidi bez práce na dlažbě, a "demokratický" stát vydal nařízení, že nově vznikající firmy nesmějí zaměstnávat lidi nad pětatřicet let, ( protože měli socialistický návyky?) NE! Protože znali všechny ty komunistický svině, který v modrým hávu pak privatizovali státní podniky a zakládali firmy, lezli do státní a veřejné správy apod. V nově vznikajících úřadech - Úřad práce -a další, jsi mohl potkat převážný počet bývalých komunistických sviní, nebo jejich manželky a tchyně- prostě všude to nalezlo. Tak co to žvaníš o "zločincích"?? Ti zločinci jsou dnes všude, vlastně potomci a prapotomci těch gaunerů! A pokud žvaníš o socíku, tak jsi úplně blbej.Co jsi kde "studoval" o rudejch?

   Smazat
  6. 12:28 Rudé zná z Mayovek, nejradši měl Winnetoua, náčelníka Apačů a jeho koně Hatatitlu.

   Smazat
  7. 12:28 Pěkně ste se rozpálil a máte 100% pravdu.

   Smazat
 12. Milion chvilek pro debily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:46 Tak zvedni zadek a jděte udělat tu svoji demonstraci, třeba pod názvem - pro nás 5 idiotu- Protože víc jak 5 vás tam nebude, ty chudáku.Dokážete akorát žvanit doma od kompu s pivem v ruce. Na nic jiného se vy chátro nezmužete.

   Smazat
  2. 12:17 No vždyť říkám milion cvilek pro debily a ty, konkrétně, už makáš přesčas. Vem si na to rádiovku s anténkou a počkej na 25 únor, revolucionáři s nápovědou. Hahaha.

   Smazat
  3. 12:17 V čem "podnikáš" synku ? Ale chápu tě. EET je
   sviňa. Jinak nezastírejte to vy řvouni nějakou demokracii, když vám jde jen o to, neplatit daně.

   Smazat
  4. Máme demokratůru a ne demokracii. Tu budeme mít, až samuraj a jeho vojsko prosadí závazné referendum!

   Smazat
 13. Je na nás zda Evropa zůstane evropská, nebo se lidem jako Juncker, Merkel nebo Macron podaří Evropu islamizovat.
  http://pravdive.eu/news/119542/je-na-nas-zda-evropa-zustane-evropska-nebo-se-lidem-jako-juncker-merkel-nebo-macron-podari-evropu-islamizovat
  Sorosjugend opět demonstrují v dobře oragnizované akci. A je jich hodně,poslušných nebo zaplacených jednoduchých lidí.
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/16315/

  OdpovědětSmazat
 14. Na demonstraci byl i pan Drahoš, sám se pochlubil. Všiml jsem si že ho paní Eva nachala na volno, bez vodítka. Je hodná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aspoň něčím se může "pochlubit", věnoval chvilku pro demokracii,takže práce přes čas.

   Smazat
 15. Že nikdo neřval, když se demokraticky vydával Nikulin, nebo propouštěl ten saudsko arabský princ. To měla demokracie smůlu, že měli dnešní bojovníci tzv. volné opuštění posádky.

  OdpovědětSmazat
 16. Lidi, já bych demonstroval až bych brečel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:35 Přihlášky na demonstrace má Kalousek.

   Smazat
  2. Kalousek mi není symfonickej.

   Smazat
 17. Naše firma Spontánní demoška, zorganizuje jakoukoliv demonstraci proti čemukoliv, nebo naopak za cokoliv. Co nabízíme? Různé typy demonstrací, lidi různých věkových kategorií včetně kojenců také oděvů, včetně krojovaných, či ryze profesních, třepetalky, transparenty s hanlivými, nebo pochvalnými texty. Pokud ještě nevíte, za co chcete demonstrovat, nabízíme bohatý výběr témat. Navštivte naše stránky www.spontannidemoska.cz. Demonstrujte s námi, proti všem a všemu.

  OdpovědětSmazat
 18. Ad 12:12
  Doufám, že si Drahoš dá ten přesčas zaplatit, jinak mu hrozí domácí vězení.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 19. Jakmile je příznivé počasí začínají se v přírodě objevovat první škůdci jako svilušky, obaleči a kavárenští povaleči. Výskyt posledních je patrný zejména na pražských náměstích, kde jsou stejně tak otravní, jako kdysi holubi. Jedinou obranou proti nim jsou nízké teploty, hustý déšť,případně čerstvě zalitá káva, na kterou se zhusta nechávají nalákat.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Milion chvilek pro demokracii se pokouší rozpoutat Majdan.
  Nic jiného v tom není.

  OdpovědětSmazat
 22. Dav zmanipulovaných vedený studentským nedoukem a žvanili je ze stejné dílny jako Chujádo a jeho partička ve Venezueli. Jsou to stejní pučisté a vlastizrádci. Nakonec se to dobře vidělo co lezlo na tribunu a co až dosud tito zkrachovalí demobloci prezentovali. Jen je mi líto naší mládeže, kterou politickou masáží strkají do ulic a tvrdí jim, jak jsou světodějní, jedineční, jak jsou revoluční a uvědomnělí. Nic z toho kromě zmanipulování nejsou. Až jim bude 40 let pochopí, jak je stejně jako nás zneužili a podvedli lidské kreatury a bezcharakterní ničemové pro své osobní mrzké zájmy. To už, ale bude pozdě a budou litovat a budou další stracenou generací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:16 Jste totálně mimo, dýchá z vás SOUDRUH jak poleno. 50 až 60 000 lidí hovoří za vše. Tak udělejte vy rudí zkrachovalci něco podobného, kolik vás tam přijde? 50-60 ne tisíc, ale jednotlivcu,tak se proberte zoufalče.

   Smazat
 23. Co mi je do milionu chvilek, ať si dělají co chtějí. Ale musí si uvědomit, že protestují za své názory za svou pravdu, do které mě řadovému občanovi nic není. Nefandím nijak Babišovi a Benešová je mi jedno ale mám jiný názor než ti lepšolidi. Dál budu klidně méněcenný ale s Hřebejkem, Novotným, Klusákem... do holporu nepudu. Nevím, zda vzbouříte a vyblázníte k činu těch spodních deset milionů. Jestli se to podaří, alespoň s částí, tak amen s námi...

  OdpovědětSmazat
 24. To není jen Majdan, to jei Venezuela,už chybí jen kontraprezident a je vymalováno. Američani jsou s nimi, proč by na Václaváku vlály americké vlajky? No jestli jim v Praze zničí elektrárnu...

  OdpovědětSmazat
 25. Ono to spíš vypadá, že někdo dává miliony za chvilky. Někdo zřejmě chce Babišův podnikatelský záměr vyměnit za ten svůj.

  OdpovědětSmazat
 26. Napřed demonstrovali, že chtěj kapitalismus, když ho maj, tak demonstrujou, že ho nechtěj takovej jako vláda vedená kapitalistou.To je prča.

  OdpovědětSmazat
 27. Nejen „Milion chvilek“, ale i Pitomiova SPD vráží dýku do zad našemu národnímu Vůdci Babišovi!

  Na to nesmíme zapomínat – na PODLOU ZRADU dříve poctivě sloužícího Tomia a jeho krachující pidistraničky SPD.
  Nyní se Tomio již plně odhalil jako Pitomio, neúspěšný ekonomický migrant podivného rasového původu.
  A jako takový se pokouší doplivnout na našeho národního Vůdce Babiše, a tím i našeho druhého národního Vůdce Miloše!!!


  Takže, soudruzi a soukmenovci z redakce naší Nové Republiky: Koukejte se vzpamatovat, dokud je čas!
  Uvědomte si konečně, kdo vás platí, a zač!!
  Jestli se včas nevzpamatujete, tak vás naši ruští soudruzi a soukmenovci z Nové Republiky vykopou až na chodník, a nahradí vás POŘÁDNÝMI vlastenci-internacionalisty.
  JASNÉ ?!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 22. května 15:00) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Pořád stejné, stejná osnova jiné téma. Nevím vlastně co Radosta sleduje. Každopádně je provokatér. Proč nejde jinam, když tady ho nikdo nečte a navíc dělá z těch co ho občas čtou idioty.Potrestám se za to, že jsem na něj vůbec reagoval! M.R.

   Smazat
 28. Paní Müllerová to skončí špatně.

  OdpovědětSmazat
 29. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2496-general-ktereho-vojaci-milovali-jako-ludvika-svobodu-dnes-kandiduje-za-spd-hynek-blasko
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2483-obesenou-v-pytliku-na-podprsence-vzkrisilo-pul-milionu-pozor-zde-ja-babisovo-z-kriminalu-az-na-vrchol
  Níže uvedení jsou vlastizrádní hajzlové:všichno do jednoho
  Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.