Reklama

středa 29. května 2019

Milión a jedna chvilka: Kterak prosadit pravdu a lásku kladivem. Zbabělci a hrdinové. Je na čase se ozbrojit? Média mlčí. Proč? Bílý heterosexuál, kandidát za Okamuru není Feri, ale Muž určený k likvidaci

Milion chvilek pro demokracii je útokem na naši demokraii
Petr Hájek
29. 5. 2019 ParlamentníListy
PETR HÁJEK s neskrývaným obdivem popisuje další velkolepou akci Chvilek pro demokracii a přináší vyjádření spolupracovníků Ladislava Jakla k témuž.Jedete metrem v centru Prahy. Je sobota v jedenáct v noci, místa k sezení volná a vám je už bezmála šedesát. Tak si sednete, protože chcete něco vyřídit na svém mobilu. Najednou k vám přistoupí nějací siláci a začnou vás mlátit. Poznali vás, protože jste kandidoval za Okamuru do Senátu a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. V druhém případě jste byl parlamentem zvolen.

Demokratickou volbu těžko vydýchávali zapřisáhlí demokraté a jejich média. Skandalizují vás, zveřejňují vaše fotografie a ženou ty, kteří prohráli již několikeré demokratické volby, aby nejméně miliónkrát na náměstích proti volbou vyjádřené vůli většiny vášnivě protestovali. Česká televize z toho udělá „speciál“ a přenáší to shromáždění v přímém přenosu. Na krku byly totiž další volby. Skončily právě tu sobotu odpoledne.

Siláci „vzkaz“ pochopili správně: Kdo si myslí něco jiného, musí být fyzicky likvidován, jinak tu demokracii nezachráníme. Skočí tedy v metru po starším pánovi, kterého jim Česká televize a spol. „udala“ jako cíl. A protože jsou hrdinové, nicnetušícího muže srazí pěstmi na zem a okamžitě utečou. Chvilka pro demokracii jako vyšitá.

Napsal mi v této souvislosti jeden ještě (skoro o dvacet let) starší pán: „Pokud bys někdy uviděl Láďu Jakla, vyřiď mu, že mám u něho jedno pivo! Dal mi své volební triko na setkání čtenářů MY v pražské restauraci a já jej samozřejmě nedal do prádla, ale uctivě jsem se v něm producíroval při svých jízdách v metru. Jednou si ode mně jeden pán odsedl, jako bych zapáchal. Byl to muž v docela v junáckém věku, přitom tričko bylo zánovní. Podruhé ke mně přistoupili dva svalovci, co právě ukončili svou demonstraci na Staromáku proti Benešové a Babišovi. Uráželi mě, něco sprosťáren hulákali na mou adresu a na Jakla - ale netroufli si – namířil jsem na ně své trekingové hole a houkl: "Zmizte!" Zmizeli. Všichni ve vagonu mlčeli, ani nešpitli.“

Chvilky pro demokracii se u nás zjevně stupňují. Jde přece o tu slušnou společnost, jak vyřvávají na náměstích „slušnými“ médii zfetovaní demokraté, kteří ne a ne ve volbách prosadit pravdu a lásku. Tak ji prosazují (zatím jen) pěstmi. Kupodivu však „jejich“ média to hrdinství nějak neoceňují. Nešpitnou o něm, jako ti ve vagónu. Jakl je prostě bílý heterosexuál, nejmenuje se Feri a nekandidoval za havlisty (TOP 09). Je muž určený k likvidaci.

Milióntá první chvilka pro demokracii v bruselskými demokraty ovládané České republice 2019. Gratuluji, soudruzi demokraté! My se té vaší „demokracii s kladivem“ v ruce ubráníme.56 komentářů :

 1. Vždy,když se myšlení lidí přesune doleva,vypustí na ně krakena s hákovým křížem na čumáku, aby je zastrašili.Nic nového pod sluncem. To dělají už přes 100 let.

  OdpovědětSmazat
 2. Které se to píše století? 20té? 30tá léta? Milionové chvilky nenávisti, uklidněte mě, a přesvědčte mě, že se mýlím, a že to, co se píše, není pravda.

  OdpovědětSmazat
 3. Hájek o tom napadení ví úplné hovno, dokonce ani není jisté jestli se vůbec odehrálo tak jak Jakl popisuje. Policii to neoznámil, svědky nemá. Ale hájek m jasno, že to udělali demonstranti z "Milionu chvilek".
  Ano, přesně takto pracuje ta slavná "alternativa". Výmysly, lži, propaganda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8:36
   Tohle si myslím také.
   Jinak Jakl už měl dostat po hlavě dávno,už měl podobný problém,že ho někdo napadl,ještě v době,když dělal poradce tuneldědkovi.

   Smazat
  2. 8:36 Tak co havloidi, Štětina je váš člověk !

   Smazat
  3. Po zkušenostech s podobnými šmejdy jako jsou ti dva nahoře v tomto odstavci začínám u sebe nosit svou legálně drženou záležitost, abych se mohl takové "demokracii" na místě účinně bránit tak, aby na to už nezapomněli.

   Smazat
  4. Je možné, aby byl někdo tak tupý a osočoval Hájka ze lži. Místo toho, aby odsoudil násilí jako takové ?! nejsem příznivcem Feriho ( to ani omylem) , ale jestli dostal přes hubu kvůli politickým názorům, tak je to také špatně.
   Už nám tu chybí akorát hnědé košile a bílé ponožky :-(.

   Smazat
  5. Ty milione chvilek nenávisti zato ty víš velký kulový.

   Smazat
  6. 08:36
   I mně se stalo totéž co Petru Hájkovi. Nebylo to v metru, ale nahlásil jsem to policii. Ačkoliv jsem nahlásil jméno útočníka, policie vyšetřovala někoho jiného a po 200 dnech záležitost uzavřela jako přestupek , kde nebyl zjištěn pachatel. Pak mi upadlo kolo od auta (bylo to na kruhovém objezdu, jízda krokem) a krátce nato vyhořel dům. Pojišťovna vše zaplatila a já už vím, komu a kdy mám co hlásit. Pan Petr Hájek nepochybně také. Přestaňte jej urážet!

   Smazat
  7. 8:36 Jen na okraj, Joudo. Napadení ve voze metra lze jistě doložit na kamerovém záznamu. Do naší zapadlé východní gubernie už tato vymoženost v MHD funguje. Divil bych se, že by nebyla k dispozici v městě velikém, jehož sláva hvězd se dotýká, v Práglu.

   Smazat
  8. Pro A z 17:13 h 29.5.19 :
   Pouze nové vagony metra a nové tramvaje mají kamery pro sledování cestujících.
   Pavel p

   Smazat
 4. Banda řvounů jako v listopadu 89, oni tu "svoji" demokracii nakonec vybudují a kdyby to zase nevyšlo, tak si to dají znovu a pořád dokola, říká se tomu boj o demokracii. Jenomže tu jejich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zalez ty osle

   Smazat
  2. 11:56 Takhle by se s tebou doma bavit neměli! Jednou si aktivista, spolu s koštětem a lopatou ti patří náměstí,tak si to užij.

   Smazat
 5. 8:36 poslyšte člověče ušetřete nás svých keců. Vulgarity, kterými nahrazujeme chybějící argumenty jsou pro všechny natolik odpudivé, že nikoho už nezajímá obsah vašich sdělení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud výmysly, lži, dojmy, falešná a ničím nepodložená obvinění,.. považujete za "argumenty", tak jste podobný volek jako ten Klausův Hájek.

   Smazat
  2. Nech si ty svoje frusty pro sebe a běž se léčit na psychiatrii stejně jako ta parta looserů z Milionu chvilek, kterým se zřejmě v životě vlastní vinou nedaří (a není se co divit), a tak pořádají pravidelné skupinové psychoterapie na ulici, kde svoje mindráky hlasitě vykřičí. Nemají na to, aby vymysleli něco konstruktivního a užitečného, tak jenom destruují. Jsou vlastně politováníhodní a především směšní.

   Smazat
 6. To je ta svoboda a demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty musíš už 30 let pekelně trpět, rudý volku. Tak ti třeba.

   Smazat
  2. 8.57 - Mrkni se do zrcadla

   Smazat
  3. Ty evidentně trpíš každý den, nahnědlej opičáku 8.57. Své utrpení vyslintáváš na diskuzích, kdyby ses nevyslintal a nikoho neurazil, asi bys pošel zoufalstvím. Závislost na diskutování a psaní urážek, ventil nenávisti, apod. je stejně vražedné jako závislost na drogách. Když začínáš číst a psát diskuze, třeseš se jako ratlík? Tak to je ono.

   Smazat
  4. 11:23 Spíš to bude celý tím hovnere komoušíči, že spokojeně žije ve svobodné civilizované zemi a tudíž namá důvod si na nic stěžovat, na rozdíl od odulých čechomužyků tvýho "zvláštního ražení", který přestože je tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa, tak odtud ne a ne vypadnout mezi "normální lidi", jak xindl tvýho typu nazývá tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 7. Začalo to zastřelením prezidenta, pokračovalo to podřezáváním(zatím slovně) a teď už je na programu otevřeně Majdan. Jo Hutka nikdy nesklame, ale vykecal to asi příliš brzy...

  OdpovědětSmazat
 8. Zajímavá je úloha organizace Milion chvilek pro demokracii, která pořádá řadu aktuálních demonstrací i provokativních drobných akcí. V čele jsou tři nedostudovaní studenti humanitárního směru Mynář, Roll a Zévl. Řekl jsem si, jak tito studenti zorganizovali takové rozsáhlé demonstrace, které vyžadují velké organizační řízení a prostředky?
  Nu, tito hoši jsou pouze placené osoby a to přes účet jejich organizace. Kdo to platí ? O tom jsem se dozvěděl z článku Pravda o marketingovém projektu "Milion chvilek pro demokracii", ze které budete mít špatné sny z webu eportal. Organizace je dobře placená PR agentura propagující politiku stran „demokratického bloku“ dle úkolového zadání. Sám Mynář je schopný a zřejmě školený PR organizátor. Organizace má zřejmě cca 100 místních spolupracovníků v místech okresů a větších sídel, kteří svolávají místní protesty. Místní organizátoři jsou vybavení (podle velikosti a důležitosti místa) výpočetní technikou, zapojením do sociálníc sítí , tiskárnami, ozvučením a boudami (od monstra na Václaváku po budku na okrese). Z centra dostanou pro každou akci zadání – hesla, materiál (vlajky, textilie a papír), říkanky na tabule, scénář, hudbu, seznam místních řečníků a peníze pro případné přední manifestanty. Centrum podle stavu příprav a odhadu velikosti manifestace určí pro ČT24 místa, která budou zajišťovat snímání do zpráv.
  Organizace funguje až nebezpečně dobře, problémem pro demokracii je, že nevíme kdo zadává témata a cíl manifestací a kdo to platí. Takováto organizace může být pro demokracii i nebezpečná a mohla by být iiniciátorem nepokojů a nedemokratického nátlaku na vládu. BIS by měla sledovat jejich účty a komunikaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 29. května 2019 9:05

   Zajímavé čtení, kdo to platí? BIS (NÚKIB) a práskač Frank Vrábel/a nyní nemá čas, sleduje Vás a nás, máme moc "zbytečných" otázek! Jo Bavič není Orbán.

   Ramón

   Smazat
  2. Četl jsem,že Soros na podporu protivládních demonstrací a vytváření neklidu ve společnosti dal neziskovkám 20 mil.BIS a Koudelka budou sledovat vše možné,agenty,kteří nejsou,sociální sítě,kde jenom myšlenkou zavadíš o proruské weby,ale o tom,že neziskové organizace chtějí rozpoutat Majdan,se raději nezajímají.

   Smazat
  3. 10.39
   Mám video, kde Soroš se chlubí, jak s Havlem a Čalfou připravovali "hadrák" před rokem 1989 a jak sdělil Havlovi, že bude presidentem. V závěru se chlubí, že jeho pomocí to byla "sametová revoluce". Dle jeho vyjádření navštěvoval Havla v době , kdy již presidentem byl. Jestli má tady dále vazby, tak takové spolky může podporovat, protože může potřebovat do vedení států takové, které on potřebuje. Z Maďarska odkud pochází ho již vyponklonkovali.

   Smazat
 9. https://eurozpravy.cz/krimi/258924-za-utok-na-poslance-feriho-hrozi-pachatelum-tri-roky-zalare/

  Počkáme si, co útočníkům napaří za napadení pana Jakla z politických důvodů.

  OdpovědětSmazat
 10. Ale to jsou teprve začátky. A že se ostatní lidé bojí soudobými českými nácky napadeným pomoci? Ale tak tomu bylo také v letech německé okupace, lidé se báli, neb na straně násilníků tehdy stálo Gestapo a kdo dnes u nás??? To vyjadřování "demokracie" pěstmi samozřejmě je v režii poskoků diktatury kapitálu, tedy tzv. tradičních stran "demokratického bloku" prostřednictvím kterých by nám kapitál rád plně a nejen částečně vládl.
  Mimochodem mne docela pobavil návrh na zrušení placení daní podnikatelů do 1 milionu Kč. A proč ne zaměstnanců s příjmem do 1 milionu Kč? Aby to bylo demokratické! Část české populace, nepochybně s nižším IQ a ještě selektivnějším vzděláním a chápáním Světa, populace špindirů v roztrhaných džinách... se snaží stát a celý národ zotročit a zavléci do kalných vod násilí, bezprávi, lži, podvodu a hlavně rozkrádání státu. Ale takovou si již uložili službu nejzlodějštějšímu kapitálu, který kdy u nás "pracoval". Nyní ve sporu kolem ministra kultury jde právě o to potlačit pravdu a protlačit zloděje, který sám sobě si přiřkl třeba milionovou odměnu! A to je dnešní "kultura" na některých českých náměstích, která se musí stůj co stůj prosadit - za pořádné korupné sice z rukou kapitálu, ale ukradených z kapes daňových poplatníků!

  OdpovědětSmazat
 11. Přesně tak pár magorů si myslí že se necháme jen tak vyhladit na to můžou zapomenout.

  OdpovědětSmazat
 12. Tato "demokracie" nas zacala spise ohrozovat

  OdpovědětSmazat
 13. Už je to tady, já se musím přiznat, že migrantů se nebojím, já se bojím našich novosvazákú. Kdyby aspoň nosili hnědé košile, tak se jim vyhnu, ale v metru je nepoznáte. Ať mi někdo vypráví o spontálním hnutí tří studentů. Dnes není nic zadarmo, zaplatit ozvučení náměstí, zaplatit nájem velkoplošné obrazovky není za pár stovek. Obavu z šíření řízeného chaosu mi nevyvrátí ani dobročinost neznámých sponzorů. "Chvilky" moc prosím, registrujte se a zveřejněte své dárce a použijte férové demokratické postupy. Nepouštějte Džina z lahve, pak se může změnit i dobrý úmysl v anarchii. Závěrem maličkost, když chcete změnu, tak co navrhujete? Jaké máte kandidáty na premiera a ministra Spravedlnosti? Založte stranu, přesvěčte nás voliče a legální cestou současný stav lze změnit demokraticky, bez chaosu a násilí.

  OdpovědětSmazat
 14. To, že tady vyšilují rudí a fašouni proti Milionum chvilek, svědčí o tom, že mají staženy řitní pulky a že demonstrace mají smysl.. A zase se sejdeme, možná, že nás bude sto tisíc a vy se třeba pos...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi dobrý roztleskávač, Pepku. Sejděte se zase a opět a ukažte opět a zase, že jste jen užiteční idioti těch, kdo si vás pasou ze strachu před Benešovou, protože ta ví své o justiční mafii! No a vo tom to je, že, Pepi?

   Smazat
  2. 11:52 My ty řitní půlky máme stažený hlavně proto, abyste nám mezi ně, samou láskou, něco neflákli.

   Smazat
  3. Kolik ti je fetko?

   Smazat
  4. Ad 11:52 Miliom chvilek? Spíše MILION ÚCHYLEK!!! A TI ÚCHYLNÍ PRACUJÍ V REŽII PRÁVĚ RUDOHNĚDÝCH A JE S NIMI KŘÍŽ - HÁKOVÝ! Jo, rudí by si s nimi věděli rady, nastoupily by šiky dělníků z fabrik a měli by utrum po svých exhibičních protiobčanských produkcích!!!

   Smazat
  5. Co sto tisíc,milion vás bude,nebuďte troškař.

   Smazat
  6. 11:52 Nepřehlédněte doznání
   Milion chvilek má smysl, když zbytek společnosti má doslova staženy řítní půlky.
   Že by se už odložila maska demokracie ?
   Ještě na začatku mi to bylo nejasné, ale když na manifestaci za Tylákem, jsem na vlastní oči viděl v davu dvě šibenice, jsem pochopil odkud vítr vane.

   Smazat
 15. špínochlape Hájku - vy a celá ta nahnědlá banda nenávistí k demokracii sršících šmejdů kolem ultimátní kundy Václava Klause - polibte nám prdel - odstěhujte se do Ruska, přestaňte škodit lidem a jejich budoucnosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:58 To je opravdu láskyplný komentář od milionu chvilek nenávisti. Aspoň každý, kdo ještě váhal, to zlo, které z vás prýští všemi vašimi otvory, konečně prohlédne.

   Smazat
  2. Pepku, už jsi zpět a zase tě to chytá? Proč se ty nedostěhuješ do US, tam by po tobě přímo skočili! Nebo je ti tak dobře v Evropských teplohodnotách? A propos, Pepi, proč používáš to "nám"? Kdo to je to "my"?

   Smazat
  3. 11:58 Co ty, prvok, máš společného s lidma???

   Smazat
  4. Milion chvilek postavte se na hlavu Majdan lidí nechtějí. Jděte pracovat a nenechte se vydržovat jako lehkoživky...

   Smazat
 16. Láďa jel z knajpy, tak jako každý den. Na policii šel až druhý den po vystřízlivění a tak o jeho historce trochu pochybuji. Svědci žádní, útočníci žádní a přitom všude kamery. ale ten moula Hájek má hned jasno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bene, to ty máš hned jasno, když za ním každý den, jako stín chodíš, špehuješ ho, posedáváš s ním v knajpě, i na policii s ním chodíš, a proto to tak všechno dobře víš? Tak to jsi tedy pěkný slídící srab, když jsi se ho v tom metru nezastal, a nepomohl mu. Styď se, posero.

   Smazat
  2. Ty nechápeš psaný text? Já právě na rozdíl od Hájka jasno nemám i když vím, že Láďa navštěvuje knajpy velmi často a sám se s tím nijak netají. Ale jít po tak hrozném útoku na policii až druhý den je trochu zvláštní.

   Smazat
  3. bene, nekecej, nebo se aspoň snaž pochopit, co jsi sám napsal.
   Napsal jsi "Láďa jel z knajpy, tak jako každý den", nebo ne? Jak víš, že byl opilý, když píšeš "policii šel až druhý den po vystřízlivění"? A jak víš, že "Svědci žádní"?, "útočníci žádní" - nikdo ho nenapadl? Jak to všechno víš, když za ním, ani s ním nechodíš. Tak buď jsi lhář, nebo srab.

   Smazat
  4. bene, ty lháři:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Napadeny-Jakl-promluvil-Boli-to-beru-leky-Hnula-se-mi-pater-Nelituji-ze-jsem-sel-s-SPD-Dil-viny-ma-Respekt-583279

   Smazat
  5. neslovíčkuj, Láďa chlastá už několik let první ligu, to je veřejně známá věc a tak se dá z určitostí pochybovat, že byl v 11 večer střízlivý.

   Smazat
  6. bene, čété ti může jen tiše závidět, a Kelišová taky.

   Smazat
  7. 16:32

   Musíte být masochista, když vás baví dělat ze sebe takového vola.
   Mimochodem, Jakl na policii vůbec nešel, té bylo napadení oznámeno až lékařem na pohotovosti, kde Jakl druhý den vyhledal pomoc.

   Smazat
  8. ben
   Jak víš, že policie si nezajistila kamery z metra? Protože to zatloukli presstituti? Haha. A jak víš, co Jakl zrovna dělal? To, že ty jsi každý večer ožralý, vymletý nebo marně hledáš myšlenku, neznamená, že ostatní to mají stejně. :)

   Smazat
 17. Stačí se podívat na ty krásné, stejné cedulky na obrázku a člověk hned ví, co je to za dobytek.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.