Reklama

úterý 21. května 2019

Ministr obrany na odchodnou zveřejnil fotografii se zničeným Kremlem!

Poltorak se zničeným Kremlem
- kou -
21. 5. 2019 Unian.net a PrvníZprávy
Stepan Poltorak, který odstoupil z funkce ministra obrany Ukrajiny, zveřejnil na své stránce na Facebooku fotografickou koláž, ve které je zobrazen na pozadí zničeného moskevského Kremlu.Podle ukrajinské agentury UNIAN připojim Poltorak příslušný obraz ke zprávě své rezignace. Je téměř neuvěřitelné, že takoví lidé se drželi roky ve vrcholných funkcích Ukrajiny.

„Z kolen jsme zvedli armádu. A teď je na stejné úrovni s předními armádami světa,“napsal Poltorak.

Po nějaké době obraz smazal, ale zpráva zůstala.

Ukrajina chce mít jaderné zbraně a rakety, které zasáhnou Moskvu!Na Ukrajině navrhli na hranici s Ruskem rozmístit jaderné miny!

V komentářích Poltoraka za fotografii chválil, na na což odpověděl poděkováním.

Dne 20. května Poltorak předložil ukrajinskému prezidentovi Vladimíru Zelenskému svoji rezignaci.

Později vymazaný obrázek však dokumentuje myšlení „pomajdanské“ elity, která rozpoutala násilí na jihovýchodě Ukrajiny, následně z toho obvinila Rusko a opájela se infantilními představami ničivých zásahů Moskvy.

61 komentářů :

 1. Každý národ má přirozené právo vlastnit a i použít jakékoliv zbraně, respektive například ty jaderné. To je základ myšlení jakéhokoliv svobodného člověka, myslím.

  Problémem ale je, že ne každý národ (stát) si to skutečně může a nebo smí, dovolit. Důvodem je právě to nepřátelství mezi národy. Kdyby byly národy jen navzájem přátelské, nebyly by například ty jaderné zbraně na Zemi potřeba. Jenže, nejen Země existuje ve vesmíru, to je jedna věc a tou druhou je potřeba hrozby, která právě pro ty nejničivější účinky těchto zbraní brání skutečné válce.

  Takže? Díky Bohu za ty zbraně, díky Bohu za to, že je vlastní jen některé národy (státy) a ne i ty příliš nerozumné, respektive fanatické. Například Írán!

  Co se týče vztahu Ukrajina - Rusko, nedivím se ukrajinskému myšlení a divím se té ruské reakci, kterou tedy považuji za neadekvátní, hloupou a slaboduchou. Asi už ten život jaderné velmoci vlezl Rusovi na mozek. Je blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:17 a co vlezlo na mozek vám? Jste blbec.

   Smazat
  2. Ten na fotce je nebezpečný debil, a zasloužil by na prdel.

   Smazat
  3. 21:43 Nepřítel chválí přítele.

   Smazat
  4. Aha, takže Irán je fanatická země? Marně přemýšlím, koho kdy Irán naposledy napadl nebo který terorista pocházel z Iránu. Naproti tomu při pomyšlení na USA mě napadá obrovské množství agresí vůči suverénním zemím, vyhrůžky, převraty v režii CIA a sankce vůči všem, kdo jim nechtějí odevzdat své zdroje. Nevím tedy, která země je více fanatická. Jenže mozky našich zmanipulovaných havlo-kavárníků jsou trvale poškozeny protiruskou propagandou.

   Smazat
  5. 21:57 Írán je ovládán kněžími islámského vyznání. USA jsou ovládány vlastní touhou po vládě světu podle své vlastní představy, která je ale svobodná natolik, že objektivně přijatelná pro všechny národy. Dokud bude tato touha lepší než otroctví muslimů, zaslouží si USA podporu.

   Smazat
  6. Až se pan ministr zítra probudí a vystřízlivý, zjistí že je pořád v té sračce, kdy se třese, aby mu rusové nenakopali prdel. Asi mu nepomůžou ani ty vidle na hnůj, co maj ve znaku.

   Smazat
  7. A kam to vlezlo tobě, když mozek nemáš ?!

   Smazat
  8. Doporucuji navstvit pana chocholouska nebo jeste lepe Dr. Mengeleho aby Vam predvedl mirumilovnost svych zbrani.

   Oslavovat potrebu jadernych zbrani muze jen nevedomec co nevi nic o jejich ucincich krome toho ze je potrebuje na svetovladu ci vyhlazeni lidstva protoze on sam je posedli materialistickou kanibalistickou konzumni ideologii obetovani krve a napodoby opravdove duchovni tradice vedy indu persanu a slovanu.

   A ve vztahu zapadu reprezentujici chtonicke uctivace svate nevedomosti nazyvajice ducha nekonecneho svetla poznani a svedomy hrichem. Princip trojjedinnosti a obetovani svateho slova nahrazuji uctivani krve zivych bytosti a obeti bohum respektive satanovi.

   Ti kterych zapadni rise vznikla na holokaustu slovanu ,indianu australanu severnich africanu se vmychali z jejich americko izraelskymi pasy do politiky ukrajiny po te co vyvrazdili od Kyjev po prahu a moskvu ,arkonu 3/4 nasich narodu. Slovan proti slovanovi nebojuje ...to je ten modry sivaisticky jahvallahuv klin na nasi vlajce oddelujici ducha (bile) od krve (cervene) barvy na vlajce.

   Semiti respektive chtonici ti co obchazi kostku a neznaji kruhu tedy celku. Ti co obchazeji kostku z leva obchazi dharmu a nenaplnuji karmu ale vrazdi smichavaji vse a zatemnuji lidem dusi aby se nedostali k poznani 4te cakry srdce ale zily jako dobytek potrava semitu.
   Ukraina slovanska zem znicena odcizenim se od vlastniho puvodu nenavidice bratry a slouzice chazarsko turecko anglosasko americke luze co meni mena podoby a nici puvodni narody. Ti co umi jen 2 pady a rody neznaji a jejich jazyk nelze ani povazovat za rec....

   Smazat
  9. Hitlerove se nam vratili a ve velkym poctu..

   Smazat
  10. 21. května 2019 22:02

   Zapadni svoboda je lziva predstava hledani svobody v hmote cili materialismu.

   Zapad vznikl z chtonismu reprezentovanym z 90% semitu kteri uctivaji krvelacne bohy. 10% semitu je stale zamereno na vedskou kulturu persanu slovanu a indu uctivajici svate slovo ducha a duchovnich lidskych nematerialnich nezvirecich hodnot.

   Muslimove jsou jeden z kmenu zidu a zide vytvorili lzive zidokrestanstvi.

   Nelze zit ve svobode pokud obetujete bohu krev a omyvate sve hrichy krvi zavrazdenych!a po te pijete alkohol cili krev a jite hostii cili telo.

   Ale i v nasi kulture lide zdegenerovali na uroven nevedomcu kteri prahnou po smichani vsech lidi,nahrazeni lidi roboty tkvici v touze po moci a manipulaci dobytka pripraveneho jako obet bohum. Neni tedy rozdilu mezi american a muslimem jen se ruzni mira nevedomosti ale slouzi jako rabi stejnym bohum....
   Kdyt ani zidokrestane nevi ze v raji byl strom zivota tedy materializmu zvireckosti ktery je tajne propagovan vudci chtonickeho stada...se zaminkou strom poznani je hrich a clovek nesmi byti svobodny a mirumilovny zvysovat vibrace vedomi i fotonu reci a posvatnym slove m mantrami jogou atd atd.

   Smazat
  11. Je to trochu překroucené. Žádný národ nemá přirozené právo vlastnit a použít jaderné zbraně nebo jiné zbraně hromadného ničení. To je základ myšlení jakéhokoliv svobodného člověka, myslím.

   Když už je nějaký národ má a je v područí zvrhlých elit (které je ve vlastních zájmech mohou použít - ne v zájmu národa jenž zotročují) pak je poslední obranou, aby je měli všichni a tím došlo k patové situaci, že nebude dávat smysl je použít. Je to pak žití na hraně, že někomu rupne v kouli a celé lidstvo bude zahubeno. V této situaci žijeme, řešením je globální odzbrojení a zákaz zbraní hromadného ničení.

   Smazat
  12. 21.17 - to je hrůza mít takové myšlení. Obléci mundůr a do boje s ním, on ho "humor" přejde. Je to blb.

   Smazat
  13. Ukrajina .-Fašistický srát,řízený loutkami cizích států,kteří si si z Ukrajina odloupnou jenom to,co se jim hodí-nerostné bohatství.A pak jsou tu hranice s Ruskem,které okupují spojení agresoři NATO a USA!A fašisté jsou na to hrdi a nechají agresoru volné ruce.Vždyť jdou proti Rusku.Tato země nesmí vlastnit zbraně hromadného ničení!A Irán?Je budoucí centrum globálních sil s Čínou.A USA se s tím bude muset smířit

   Smazat
  14. 21:17, jsou dvě země, které vlastní většinu jaderného arzenálu, a jedna z mála věcí, na níž se shodnou, je to, že neradi vidí, když se o něco podobného usiluje kdokoliv jiný.

   Smazat
  15. Jak vy, 21:17, můžete klasifikovat státy zda jsou "rozumné" nebo naopak, když víte jen to, co se dočtete ve vám dostupném nebo vámi vybíraném tisku a televizním vysílání. Račte pochopit, do jaké míry, jak a na čem jste se stal závislým. Svobodným, racionálně myslícím, popřípadě a nejhůř, neúplatným člověkem rozhodně nejste. Jste hoden leda politování.

   Smazat
 2. Jen vlhký sen pana kdovíjestligenerála

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:20 Vlhký může být při jeho pomyšlení na ruskou ropu, která neteče do Evropy, protože ji "někdo" znečistil. Může ho například napadnout, že to nebyla náhoda, že šlo především o vyčerpání ropných státních rezerv států NATO nejblíž k ukrajinské a ruské hranici. Možná se zpotil.

   Smazat
 3. Kretenismus, v tom jsou Ukrofašisti nepřekonatelní, to prostě normální člověk nevymyslí i kdyby se na takovéhle nudličky rozkrájel. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 4. Fotofetišista Tomio Okamura aneb příběh jedné fotografie

  Facebookový profil Tomia Okamury by uživil celou jednou kancelář pro uvádění nesmyslů, konfabulací a hoaxů na pravou míru. Vezměme si například jeho post ze 14. května 2019, kde mu výše uvedená fotografie posloužila k textu o zhoubném působení multikulturalismu na Švédsko.
  Se Švédskem fotografie samozřejmě nemá nic společného, protože pochází z 15. září 2006 z kašmírského Šrínagaru a je na ní populární kašmírský aktivista a islamista Shakeel Ahmad Bhat.
  Navíc i samotný Okamurův text obsahuje nepravdy převzaté z manipulativního článku na Pleslově MF DNES (o tomto textu jsme již psali).

  Okamurovi se fotografie zjevně líbí, protože ji už několikrát recykloval při různých příležitostech. Bylo tomu 26. července 2016 na Youtube, 14. února 2017 na facebookovém profilu a 17. prosince 2018 na serveru www.tomio.cz .

  Tomio Okamura se tak jen připojil k řadě jiných blogerů a šiřitelů bludů. Patrně poprvé byla fotografie coby manipulativní ilustrace použita hned 19. září 2006 na jednom francouzském blogu, 19. 10. 2010 doprovodila na jiném francouzském blogu zprávu o vyhoštění imáma z Francie do Egypta, 30. listopadu 2011 posloužila ruskému blogerskému příspěvku o tom, kam prý na Západě vede multikulturalismus, další ruský blog obrázek 20. září 2015 využil k varování před vyvěštěnou islamizací Evropy.

  U nás si fotografií kromě Okamury obdobným způsobem posloužili například 26. července 2016 Michal Malý (Svobodné noviny), opakovaně autor mašíblovských textů Břetislav Olšer (5. června 2015, červenec 2017, 5. ledna 2019) a 8. dubna 2019 Petr Burian (Infokurýr).

  Miloš Kadlec


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No dobrá Kadlec jste přijat, pro prachy přijďte na Ušáckou ambasádu. Sice nevím co má Okamura společného s Ukrobanderovským generálem, ale to je prkotina. Mne ale jenom napadá, že na ec končí mnoho slov, jedno je dokonce o jedno písmenko kratší než Kadlec. Hej hou

   Smazat
  2. UZ JSEM NA TO PRISEL !
   Kadlec napsal dlouhy clanek o tom, ze se pan Okamura rad fotografuje...Coz je Kadlecovi NElibi !

   T.zn., ze Kadlec je skareda a zavidi nekomu fotografie ! A nebo nerozumi kameram !
   Deduktivni logiku predvedl nick honolulu

   Smazat
  3. 21:57
   Kadleci, Okamura a všichni ostatní se pouze přizpůsobili standardu ČT. Tam ke zprávám o určité události dokonce na pozadí běží úplně jiné záběry něčeho jiného. Takže pláčeš na špatném hrobě.

   Pokud tuto praxi označuješ ty a tobě podobní za nesmysly, fabulace a hoaxy, tak díky, je to další potvrzení, že ČT je plná nesmyslů, fabulací a hoaxů. :-))


   Kromě toho kdo není debil, tak chápe, co je ilustrační fotka. To není podstata zprávy.

   Rudý škorpión

   Smazat
  4. Anonymní 21. května 2019 21:57

   Za co chceš přispět, přišel jsi v zaměstnání nebo při misi k újmě (pro ČR-daňový plátce), která ti způsobila nevratnou invaliditu, ty "mrzáku"? Proč tu žebráš ty parazitní projektante! Viděl jsi někdy někoho z ostatních diskutérů, že by zde napsali: „PŘISPĚJTE MI!". Ano já ti posílám? Do prdele!

   Podpořte projekt Manipulátoři.cz
   Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
   Jednorázově Měsíčně
   Přispět v Kč: Jiná částka
   100 Kč 500 Kč 1 000 Kč Darovat
   zabezpečeno Darujme.cz

   Ramón

   Smazat
  5. sexte na něj zvysoka, to je jenom placenej agent provokatér s novým krycím jménem (dříve Radosta) :-)

   Smazat
  6. Kadlec,nedíval se včera na Arénu na Barrandově?Tam za tuto fotografii dostal Pirát za padělání za ucho v přímém přenosu a už si neškrtl!Piráti jsou nevzdělaní,ubozí práskači a podvodníci.

   Smazat
  7. 21:57 Fajn Miloši, naučili tě číst a psát, ale na kvalitní dezinformace to nestačí.

   Smazat
  8. Miloši Kadleci 21:57, nebo kdo. Je možné, že Okamurova parta skočila komusi s obrázky ne špek, je možné, že je to dokonce nástraha informační války. Nepochybné ovšem je, že proud migrantů z kulturně zcela nekompatabilních oblastí vytváří v prostoru euroamerické civilizace bezpečnostní i sociální problémy, kterým by tyto státy měly mít možnost a být schopny efektivně čelit. Od toho státy jako instituce existují a také proto si je občané platí. To samozřejmě nemusí vylučovat humánní přístupy, ale jen do té míry, kdy nehrozí sebelikvidace dotčené společnosti. Není mi jasné, co jste se vlastně podstatného pokusil říci. Proberte se.

   Smazat
 5. Ještě, že pičus zelenej vygumovanej nemluví za prosté Ukrajince, ale za vypatlané fašouny a nácky se kterými si to národ jednoho dne vyřídí!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:58 Snaží se najít odlišnost, kdyby řekli, "my jsme Rusové", stěží by proti nim mohli válčit. Národ má právo na sebeurčení a sebeobranu, ale jak ho k tomu oprávnit!

   Smazat
 6. ...no prostě idiot !

  OdpovědětSmazat
 7. Jen obyčejný fašista a jeho mokrý sen s Ukrajinou by byla RF hotova raz dva za ně by bojoval jen prapor azov.

  OdpovědětSmazat
 8. UŽ se nedivím proč nechce mít východ Ukrajiny nic společného s Kyjevskou chuntou. Dnes už vím že je to chunta a to fašistická. Proč ministr Petříček podporuje tyto dementi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. protože Petříček není žádná neřízená střela, je to jednoduchý prosťáček a hlupák, ale na druhou stranu poslušný, udělá, co se mu řekne

   Smazat
  2. 12:14, Petříček není hlupák, ale loutka v rukách Pocheho. Prostě jenom takový takový Petříček. Jedná se o osobnost. Pokud je slabá, inteligence je k ničemu.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Měl by ses radši z té opičky vyspat.

  OdpovědětSmazat
 11. rozhodně nesouhlasím s tím, že každý nebo nějký národ má právo vlastnit zbraně, kterými může zničit Zemi nebo její podstatnou část, tedy hlavně jaderné, naopak,, vlastnictví tzakové zbraně by mělo být považováno za zločin. Bohužel, lidstvo to už dovedlo tam, kde to nebude možné.

  a šílenci, jakým je bezesporu i uváděný ministr, by měli být svěřeni odornému lékařskému dozoru

  OdpovědětSmazat
 12. Ukrajina, to je další země světa, kde zvítězila "pravda a láska". Tímto termínem je v médiích označována americká lež a nenávist, šířená ohněm a mečem do světa. Nezbývá než poblahopřát banderostánu "každému co jeho jest!"

  OdpovědětSmazat
 13. K Iranu (byl jsem tam pred 3 tydny, v USA 21 let: 70% iranskeho prumyslu vlastni stat, americky nevlastni nic. Zbytek, 30% - vlstni iransti podnikatele. USA nema zadny prumysl, mimo Hollywood a zbrojni prumysl, ktery beztak vlastni Zidi, nemaji nic. Iran prodava litr nafty za 60 haleru, litr benzinu za 65 haleru, USA za vic nez 1 dolar. Iran nasledkem sankci si vyrobi VSE sam, jako kdysi CZ za socialismu. USA VSE, CO PRODAVAJI, JE DOVEZENO Z CINY. V CZ neco vyrobeno v CZ je zvlastnost, dokonce i potraviny!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A víte, že po návštěvě Íránu můžete mít problémy s vízem do USA?

   Smazat
 14. Poltorak je kámoš Metnara a Petříčka z ČSSD. To jenom abyste v pátek nezapomněli volit tuto stranu. Čím více se jich dostane do EP v Bruseli, tím méně budou moci škodit u sebe doma v Česku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně kámo, aby nám neškodili, tak je necháme nás zastupovat.

   Smazat
  2. 10:31 V Bruseli nebudou moc škodit, protože tam budou jenom tlachat a poslouchat příkazy těch nejchytřejších Evropanů, jako je třeba Jourová, Telička a Pospíšil :-)

   Smazat
  3. 8:18 České fašounky všeho druhu (nejenom z ČSSD, ale třeba i věhlasného Štětinu) můžete volit nejenom v pátek, ale i v sobotu!

   Smazat
 15. Rozdíl mezi ministrem obrany a ministrem války je stejný, jako je rozdíl mezi člověkem a dobytkem.
  Poltorak je dobytek.
  Kterému se nebezpečně blíží i US James Mattis a jemu podobní psychopati (ne)svaté aliance šiřitelů "demokracie" a "hodnot".

  OdpovědětSmazat
 16. Hezky se na to dívá, tak snad se toho ještě dožiju.Rus je neštěstí tohoto světa.

  OdpovědětSmazat
 17. 10:41 Občane. Říkáš Rus ? Vole, vždyť tak jak to bývá všude,
  tak polovina národa je myšlením jinde. Když řeknu Čech, tak ta blbější polovina jsi ty.
  Takže spousta Rusů jsou myšlením s tebou a ty je haníš.

  OdpovědětSmazat
 18. Hezky se na to (tlusté fašistické prase z Banderostánu) dívá, tak se snad ještě dožiju zániku všech stejně retardovaných jedinců, jako je i ten v 10:41. Tak takový spoluobčan je neštěstím tohoto světa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy dva kreteni, proč neodtáhnete do toho vašeho Ruského chudého bordelu, bylo by o dva prokremelské idioty méně!

   Smazat
 19. Kreml nelze zničit! A kdyby ano, tak Věčný Kreml přetrvá i Velký Rudý Kolaps!!

  Jak dobře známo nám všem komunistům a putinistům, svět vznikl rozhodnutím Velebné Matky Přírody, a jejím rozhodnutím zase zanikne: Ve Velkém Rudém Kolapsu se vše hmotné zhroutí a rozpadne.

  Pouze Věčný Kreml zůstane, a z něj vyjde Nesmrtelný Lenin, jediný Syn Velebné Matky Přírody, následován Velikým Stalinem a všemi ostatními obyvateli tohoto neviditelného, nehmotného paláce.
  Ti se rozmnoží a zalidní celý, celičký Nový kosmos, jenž se zrodí z trosek toho starého, prohnilého.
  Tím nastane nová éra lidstva, nádherný Rudozlatý věk, jenž bude trvat na věčné časy a nikdy jinak.

  Kde se nachází Věčný Kreml?
  No přece v oblacích nad tím pozemským, pomíjivým, přesto lidskými silami téměř nezničitelným Kremlem.
  Můžeme se do něj dostat, a přežít tak Velký Rudý Kolaps?
  Samozřejmě můžeme, pokud
  • se staneme generálními tajemníky některé leninsko-stalinsko-putinské Strany
  • budeme vyznamenáni Zlatou hvězdou Hrdiny SSSR/RF.
  Jinak máme smůlu, a zanikneme spolu s ostatními smrtelníky.

  Ano, pro nás vědecké ateisty neexistuje život věčný nikde jinde než ve Věčném Kremlu, a dostat se do jeho zlatých síní se povede jen těm NEJVYBRANĚJŠÍM z nás všech horšolidí, viz výše.

  Na druhou stranu se proslýchá, že VŠICHNI vojáci Slovanské osvoboditelské armády (= i my či naše děti), kteří položí svůj život při obraně míru a socialismu-putinismu během závěrečného šturmu hořícího Bílého domu, budou vyznamenáni Zlatou hvězdou Hrdiny SSSR/RF.
  Takže neztrácejme naději předčasně, a paže tužme, naší západoasijské vlasti služme.

  „Kdo věří ve mne, živ bude, dokud nezemře!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 22. května 4:59) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 20. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
 21. Hezky se na to (tlusté fašistické prase z Banderostánu) dívá, tak se snad ještě dožiju zániku všech stejně retardovaných jedinců, jako je nejenom ten v 10:41, ale i ten ve 12:03. Tak takoví spoluobčané jsou neštěstím tohoto světa!

  OdpovědětSmazat
 22. 12:05 Poslední dobou v ČT příliš často přehrávali vystoupení Pospíšila (toho času v TOP09). Asi to mělo jeden jediný cíl, odradit co nejvíce voličů, aby nešli volit do EP.

  OdpovědětSmazat
 23. Více než čtvrt století je Ukrajina samostatným státem. Za uvedenou dobu jako by se zastavil na ní čas. To co je tam vidět, tak to jsou z velké většiny stavby buď z Rakouska - Uherska (zejména v Haliči) anebo z času Sojuzu. Je to přímo neuvěŕitelné jak Ukrajina žije z chátrající podstaty, přes dva a půl milionů lidí odešlo do Ruska, údajně pět milionů do EU. Přitom vládnoucí garnitura řínčí zbraněmi jako by byli pány světa. Ta arogance, kde se v lidech typu Poltoraka v nich vzala? Přitom jejich hřivna má čtvrtinu svoji ceny než kterou měla před Majdanem. Oni sami ničí svůj stát, neboť neznají pokoru. Kdo to může zastavit? Bohdan Chmelnicky, ten "kolaboroval" s Rusy a Velký Bratr za velkou louží dosáhl své.
  Pokud je nějaká vyšší moc, nechť je milostivá k obyčejným lidem na Ukrajině.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Ukrajině se sice změnil vítr, ale obávám se, že Rusko o tuto vydrancovanou zemi už nemusí mít žádný zájem. Za pět let ji dokázali banderovci se svými americkými loutkovodiči vytunelovat a zničit možná více než hitlerovci za druhé světové. Nebude ropa, nebude plyn, nebude a ni příjem z tranzitu, nebude uhlí. V současné době se něco nekalého děje na ukrajinských atomových elektrárnách, odkud utíkají specialisté s celými rodinami (prodávají i byty). Asi se zase testuje poněkud "kvalitní" palivo od Westinghouse, a protože to odporuje ruským licencím pro JE, nebudu se divit, když UA přijde o licence a JE se budou muset zavřít! Ale Ukrajina možná už nebude nic z Ruska potřebovat, protože na Ukrajině budou chybět i Ukrajinci, kteří se mezitím rozutečou do světa. Američané vybudovali z Ukrajiny něco jako druhé Mexiko na hranicích s Ruskem. Možná, že tomu Mexiku křivdím, že je na tom podstatně lépe než Ukrajina. Trump staví na hranicích s Mexikem zeď, je to velmi dobrý příklad pro Putina, jeho zeď bude sice mnohem delší, ale Rusko na to má dostatek zdrojů.

   Smazat
 24. Všichni už vědí, kdo za posledních pět let ekonomicky zničil a zadlužil UA nesplatitelnými půjčkami, které skončily v kapsách těch nejpotřebnějších. Kardinální otázkou budoucnosti UA zůstává, jestli někdo a jestli vůbec bude tyto dluhy splácet. Z UA už utekla do světa polovina práce schopného obyvatelstva, ti, co zatím zůstali na ty půjčky stačit nebudou. V r. 1991 v době rozpadu SSSR měla UA nejlepší prognózu budoucího vývoje, byla to nejbohatší a nejrozvinutější svazová republika (postarali se o to zejména slovutní Ukrajinci Chruščov s Brežněv). Banderovci, nacionalisté všeho druhu (včetně těch židovských z dovozu) z ní za tři dekády dokázali udělat žebráka na předposledním místě světové tabulky: "Kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten čumí!"

  OdpovědětSmazat
 25. Ukrajiny je mi líto, stala se hračkou v rukách velmocí. Já nit hovoru vrátím zpět, moje představa svobody není založena na bázi práva každé země na atomovou zbraň, natož na právu držení zbraní v každé domácnosti. Pokud bude po planetě chodit několik posledních vrahů, nebo válkychtivých politiků jde všem o život. Až nebudou, tak budou zbraně zbytečné. Je to prosté.

  OdpovědětSmazat
 26. Mám několik známých, dá se říci i přátel, mezi Ukrajinci. Jsou to příjemní lidé, ale o politice Ukrajiny se s nimi nedá mluvit. V.J.H.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.