Reklama

neděle 19. května 2019

Nálepkování – jeden ze způsobů ovlivňování voličů

Pavel Kalenda
19. 5. 2019
V tomto čase, tedy přibližně dva měsíce po přednášce Dr. Jiřího Hejleka na Filosofické fakultě Univerzity Pardubice (ZDE) vyplouvá její obsah na povrch a začíná veřejná diskuze na téma „Fake News“. Jak příznačné, že ačkoli ČT zaštiťovala celou panelovou diskuzi (ZDE), nebyla schopna publikovat záznam z celé besedy a diskuzi na svých stránkách. Toto musela udělat až opoziční média, tedy tzv. „dezinformační weby“ jako NWOO 26.3., Outsider média 12.5., Nová republika 13.5.2019. 


 

V posledním panelu PhDr. Jiří Hejlek ukázal, že jedním ze 7 hlavních způsobů, jak „bojovat“ s opozičními názory je onálepkovat jejich nositele, pokud na něm není nic jiného k nalezení (například Čapí hnízdo).

Dovolím si zde publikovat screenshot (ofotografované z TV obrazovky 19.2.2019) z předvolebních besed s prezidentskými kandidáty na hlavním programu STV – Jednotke.

Nepřipadá vám na těch obrázcích něco zvláštního?

Jistě najdete grafické analogie i v našich „médiích hlavního proudu“ zejména před eurovolbami 2019. Zkuste je pohledat a napište mi o nich. Děkuji.

 

18 komentářů :

 1. Jo našel jsem za ním hákáč to udělali schválně. Všichni co s pravdoláskaři nesouhlasí jsou fašisté, xenofobové, rasisté a Putinovi agenti. Jsou pro mě nejhorší xindl co jsem poznal.

  OdpovědětSmazat
 2. Je to velká škoda. ČT měla vekou příležitost ukázat v přímém přenosu jak reaguje typický podvodník, lhář a dezinformátor Hejlek, když je přichycen při svém lhaní za ruku.

  Viz jeho tvrzení z času 4:00 tohoto videa:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=WeAQ0Ko0FyQ
  že
  "Pokud vím, spolupořadatelem této besedy je Člověk v tísni, což je teda jedna z nejpovedenějších takovýchto globalistických organizací."

  Jeho reakce, viz první minuta tohoto videa, na které už tyhle prolhané sračkostránky z dobrého důvodu odkaz nedávají:
  https://www.youtube.com/watch?v=UjzjWsnHxRw

  Nejenom že je to lhář, ale je to normální hajzl.
  A takoví lháři a hajzlové sou modlami a zdrojem fake news, pardon, zdrojem jediné pravdy těchhle a podobných sračkostránek a SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, ty jsi ještě povedenější, než Člověk v plísni. Měl bys přestat svinit puchem, který ti táhne z huby, tuhle diskuzi.

   Smazat
  2. 13:43
   Přesně pro takové primitivní jednozávity a bezmozky jakým jsi ty, jsou lži různých Hejlků na těchhle ruských propagandistických sračkostránkách určeny.

   Smazat
  3. 14.03 Uvádíte nám vaši vlastní zkušenost z vaší rodiny, potvrzená vaší osobní konfigurací (jak píšete jednozávit a bezmozek)? U vás musí být jasno, jako na kadibudce putimského strážmistra z První světové... kde "politicky pracoval" (svědectví pana Haška) s řádně rozřezanou Národní politikou...

   Smazat
  4. S tak sprostým,úchylným a nenávistným individuem jako je anonym 13.15 a 14.03 nemá smysl se vůbec zabývat. Je to lidský dobytek,patřící ke stádu, které všechno, co má nějaký lidský smysl, co brání spravedlnost pro všechny a rovnost pro všechny,rozšlape, posype hovny a poslintá. Leze do do zadku režimu, ať je jakýkoliv, velmi intenzivně, je to schopné i vraždit své oponenty, v současné době to smrdí, protože je to potaženo mázdrou z amerického zadku. Jsou to odporná, hnusná individua, neštítící se vůbec ničeho, schopná jít přes mrtvoly.

   Smazat
  5. 13:15 a 14:03 to tu tapetují stejným textem. Tak nevím, co je na tom Hejlkově prohlášení lživého. Copak Člověk v tísni, ta darebácká vlivová a zpravodajská agentura kryjící se humanitou a pomocí, neorganizoval tu besedu?

   Smazat
  6. Hejlek si bohuhžel informaci neověřil. Člověk v tísni opravdu besedu neorganizoval a Hejlek si tedy uříz ostudu. To ovšem nic nemění na tom, že "neziskovka" Člověk v tísni není vlivovou a pravděpodobně i zpravodajskou agenturou, která se neštítí porušovat české zákony a infiltrovaná do škol, motá hlavy studentům a politicky je školí. V zahraničí pak pod rouškou humanitární pomoci slouží zpravodajským službám NATO.
   Schválně si prostudujte její působení např. na Ukrajině.

   A ještě maličkost: všimněte si toho psychopatického spratka 13:15. Čím méně v hlavě, tím větší nenávist, nadávky a dehonestace. Stejně jako za Hitlera nebo Slánského.

   Smazat
 3. Podívejme se dobře na reakci psychopatů 13:43 až 15:11

  Naprosto vůbec je nezajímá důkaz, že ten slavný Hejlek byl jednoznačně přichycen při lhaní a vymýšlení si. A už vůbec je nezajímá Hejlkův sprostý útok namísto omluvy na člověka, který ho v přiloženém videu na jeho lhaní slušně upozornil.
  Jsou totiž stejní psychopati jako Hejlek. On je jejich reprezentantem. Žádná "pravda", kterou se neustále zaštiťují, je ve skutečnosti nezajímá. Jen jejich primitivní propaganda. A když se dostanou do úzkých a dojdou argumenty, což je obvykle velmi rychle, začnou agresivně útočit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:22 zarputile označuje obyčejný omyl pana Hejlka ve věci údajného spolupořadatelství Člověka v tísni za lež, fake news atd. Tím se snaží překrýt pravdivé jádro jeho přednášky. Prostě nám 14:22 předvádí jednu z metod těch zaplacených grázlů, co na nás z veřejnoprávní obrazovky každý den zkoušejí své křivé války. Marně...

   Smazat
  2. 17:14
   Nenene. Opět, překrucujete, lžete. Prostě jak máte ve zvyku. Ten "omyl" Hejlka bych přešel mlčením. Kdyby ho uznal, slušně se omluvil, stane se.
   Hejlek namísto toho neomaleně zaútočil na toho člověka, který ho na něj slušně upozornil, začal ho obviňovat že je manipulátor a že jen potvrdil ty jeho bláboly.
   Tak plně projevil svůj křivý charakter v plné nahotě.
   A pokud vám tohle vůbec nevadí a dokonce to obhajujete, tak jste grázl sám.

   Smazat
  3. Váš písemný projev 17:25 obsahuje tato slova: "překrucujete, lžete, neomaleně zaútočil, jeho bláboly, křivý charakter v plné nahotě, jste grázl sám ...". Shledávám váš popis příběhu jako až vulgárně nadsazený, tedy metodu, která se dnes, zejména v diskuzích prosazuje a je vlastní primitivním fanatikům. Přinejmenším, jste příliš zaujat svým přesvědčení jestli ne vírou, takže vaše schopnost vnímat fakta, jejich význam a souvislosti je nutně omezená. Takto nejste z těch, kterých by bylo možné si považovat. Pokud ještě máte nějaký ten čas, možná že dospějete. V plné úctě JiH

   Smazat
 4. Vidím, že směšný chudáček z plísně huláká pod více příspěvky. Jo, pan Hejlek ho nachytal na švestkách a pojmenoval prasečinky a vylhané bláboly, co tam šíří se stejně postiženými uřvanci, to muselo bolet. :-)

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to jsi si vybral dobrého reprezentanta a hrdinu, rudý zoufalče. Lháře a agresivního hulváta.
   Prej že ulhaný Hejlek někoho nachytal a cosi pojmenoval :-D
   No, ruďochu, šiřte to video dál ať se totálně znemožníte.

   Smazat
  2. 17:31
   :-)) Proč bych měl video šířit? Stačím, že ho redakce dala sem. Zjevně z toho chytáš nervy a znemožňuješ se tady sám, komický troubo.

   A lhář a agresivní hulvát? Jo, tak vypadá typický reprezentant pro-ami psychopatů, pro-islamistů, neziskovkářů a kavárnických dementů, to je fakt. Nevyjádřil ses úplně přesně, ale my to pochopili, jsme k zaostalejším a uřvanějším jedincům shovívaví. :)

   Rudý škorpión

   Smazat
 5. Mentalita bolševického udavače? Pirátský radní přemluvil prodavačky, aby mu prodaly láhev vína, a poté je udal

  Jen se mě nezdá "bolševického udavače", je to svobodný a demokratický prase, nenálepkovat věci, které 30 nejsou. Nebo pořád jsou? Je Filip komunista nebo kapitalista, je to buržoust jak vyšitý zlatou nití.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tady má případ hulvátské a arogantní reakce ...

  http://irishsavant.blogspot.com/2019/05/i-retain-capacity-to-be-amazed.html

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.