Reklama

pátek 10. května 2019

Nesmrtelný pluk v Praze 9.5.2019

10.5.2019 Youtube


44 komentářů :

 1. Takže si můžeme udělat obrázek o tom, jak velké množství nepřátel je v našem hlavním městě. Díkybohu, lehce zvládnutelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:22

   Vy máte nějaké nepřátele? A jak se to přihodilo? Co jste těm lidem provedl, že jsou vašimi nepřáteli?

   Smazat
  2. 9:22 Nepřátel co nechtějí válku s RF a pokračování hitlerovi práce.

   Smazat
  3. 9:22 - to zase nějaký propagandou zblblý studentík vykdák pitominu.

   Smazat
  4. Tak je fakt, že není co slavit - bez Rusáků bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 2. 9:22 nepřátel koho a čeho, chytráku? JiH

  OdpovědětSmazat
 3. Naprosto skvěle že tam ti lidé přišli je nás většina co nezapomínáme.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905099847070-na-velvyslanectvi-rf-se-k-9-kvetnu-pro-sputnik-vyjadrili-take-klaus-vondrackova-ci-remek/

  OdpovědětSmazat
 4. Zvlášť pozoruhodné byly výpravné transparenty Hitler + Stalin zahájili válku (pro jistotu a důraz v angličtině) a politování nad Vlasovci, že byly odsouzeni za velezradu. I když pravda, nakonec obrátili zbraně proti tomu, s kým bojovali proti vlasti a tím pomohli uchránit Prahu. Ve vlastním zájmu, rozumí se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Ano, Stalin spolu s Hitlerem napadli Polsko a byli až do léta 41 spojenci.
   2) Vlasovci nebojovali proti vlasti, ale proti bolševikům. Velký rozdíl.
   3) Všichni bojovali ve vlastním zájmu. Nebo myslíš, že Sověti osvobodili Prahu pro tvé modré oči?
   4) Vlasovcům patří velký dík.

   Smazat
  2. Troubo 9:53
   SSSR si po zhroucení polského státu zabral svoje bývalé území, o které přišel v průběhu 1.světové války. To území byl nucen podstoupit císařskému Německu v rámci Brest-Litevského míru, a na Polsku, které tehdy neexistovalo! Navíc zabral území na úrovni Curzonovy linie, což je hranice určující většinové ruskojazyčné obyvatelstvo a stanovil ji britský lord po pečlivém průzkumu v terénu.

   Vlasovci se při svém působení před Pražským povstáním dopouštěli zločinů na civilním obyvatelstvu. VY tomu možná říkáte "boj proti bolševikům".
   Sověti nás osvobodili a po několika měsících jejich armáda od nás odešla. Takže v jaký zájem nás měli, když nás osvobozovali? Chytrému napověz a hloupý zapouzdřený primitivní antiruskou a anitikomunistickou propagandou nepochopí.
   Vlasovcům může Praha za hodně děkovat, ale zeptejte se Američanů, proč po válce vydali všechny Vlasovce k potrestání do Sovětského svazu!!!

   Smazat
  3. 10:24

   Ještě jednou pro obzvlášť retardované:
   SSSR SPOLUPRACOVALA na napadení Polska s Hitlerem! Potřebuješ tento smutný fakt namalovat aby jsi ho pochopil?
   A nejednalo se zdaleka jen o Polsko! Dále přesně podle dohody s Hitlerem napadli Finsko, anektovali, Litvu, Lotyšsko, Estonsko, část Rumunska atd atd.

   Sověti, aby skutečně vyhráli válku MUSELI! hnát Němce až do německa a dobýt Berlín. A aby se tam dostali tak museli logicky nutně dobýt Československo.

   Pokud na nás neměli Sověti zájem tak proč se Američani museli zastavit a nemohli pokračovat na Prahu???

   Smazat
  4. Tak znovu pro dětinsky zatvrzelého, který překrucuje dějiny? Vše bylo sice již napsáno ale on stále jen tvrdošíjně opakuje lež:
   Stalin s Hitlerem uzavřeli dohodu ale nespolupracovali na napadení Polska. Sověti zabrali svoje původní území v okamžiku, kdy již Polsko vlivem německých válečných akcí přestalo existovat. Co myslíte, pochopí to?!
   A dále: Sověti dobyli Čechy až po pádu Berlína. Podle logiky toho nešťastníka, co se pokouší padělat dějiny, Sověti nemuseli Čechy osvobozovat, protože Berlín a Německo už padly. Přesto nás Sověti "nelogicky" osvobodili. A na rozdíl od Amíků, kteří dodnes okupují Německo a mají základny skoro po celé západní a jižní Evropě, od nás Sověti odešli koncem léta 1945. Takže mimořádně nevychoaný a celkem hloupý študentíku 10:48, jaké navrhneš vysvětlení toho, podle tebe tak prapodivného činu, že nás Sověti nezištně osvobodili, i když podle tebe už nemuseli?
   Dej se, študente, do díla. Bude kabaret ;-o)

   Smazat
  5. 11:03

   "Sověti zabrali svoje původní území v okamžiku, kdy již Polsko vlivem německých válečných akcí přestalo existovat."
   =========================
   Uuuuffff, tak to je teda síla, že takové prasárny si někdo vůbec dovolí vypustit ze své špinavé huby. Řekni to své moudro někdy před Polákama.

   Smazat
  6. 11:03

   Ještě že takoví jako ty rychle vymírají.

   Smazat
  7. 11:26
   Poláci nejdříve zabrali Těšínsko po dohodě s Hitlerem. Poláci v té době byli okupanti a Pilsudský byl takový malý Hitler. Naštěstí jim Hitler ukázal zač je toho loket. Kdyby chtěli Poláci něco kecat tak jim to řeknu klidně do očí a ty se z toho můžeš taky klidně posrat. Jo a k židům se Poláci chovali skoro stejně jako fašisti.
   S Finskem to bylo trochu jinak, Stalin v obavách z Hitlera chtěl část území patřícího Finsku výměnou za jiné, podstatně větší. Finové nechtěli a tak začala válka proti Finsku, naštěstí Rus nedosáhl svého.

   Smazat
  8. Na Staromáku začala nová výuka dějepisu. Nápisy asi nefinancovali jednotlivci, vypadá to na silnou organizaci, která žije z našich daní. Také měli policejní ochranu a jedna policistka se na jednoho držitelé hůlky usmála když ten nápis podlézla. Ten megatransparent držel i nějaký eunuch v červených trenýrkách. Všimněte si, jak malé měl koule. Vyčistili mu mozek a vykastrovali ho. To je tedy síla.

   Smazat
 5. 9:53 Je jen dobře, že byli Vlasovci popraveni.S vlastizrádci by se nemělo ani jinak zacházet.Ta smlouva Ribentrop-Molotov je fakticky právně neplatná protože byla součástí 2 světové války - 1.9.1939 -8.5.1945.A vše co bylo vyjednáno a provedeno během té doby po válce ztratilo právní platnost.Hitler a Stalin nikdy nebyli spojenci. Žvaníte nesmysly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smlouva Ribentrop-Molotov je fakticky smlouva o neútočení a Hitlerovci se zastavili na skutečné vymezené hranici.
   Pravda je, že existovala velká polsko - litevká říše. Jenže na zabraných územích provozovali teror a taková říše se vždy rozpadne.

   Smazat
  2. 11:03 To je pravda, jenže zároveň Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 6. Každý tu píše nějaká fakta, která nelze opomíjet a tak má takříkajíc kousek pravdy. Ta situace byla tehdy velmi složitá a Brestlitevský mír byl pro tehdejší Sovětský Svaz/Rusko velmi nevýhodný. Stalin a Hitler byli spojenci, až téměř do napadení SSSR. Stalin zásoboval Německo především obilím, železnou rudou a ropou. Německo platilo moderními technologiemi. Toto vše přestalo cca 6 měsíců, před napadením SSSR. Spojenectví bylo účelové, což obě strany moc dobře věděly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:09 smlouva o vzájemném neútočení je spojeneckou smlouvou? Vy a vám podobní, děláte si z huby větrník. A povšimněte si, jakou měli Pilsudského Poláci smlouvu s Hitlerovským Německem ještě dřív, než Ribbentrop s Molotovem.
   Čím víc a podrobněji se s tím a předchozím obdobím seznamuji, tím víc začínám chápat roli a racionalitu J. V. Stalina.
   Šetrně řečeno, vy 11:09 a vám podobní jste dětinové.

   Smazat
 7. Vlasovců, bych se nezastával..jak by asi dopadlo povstání, kdyby Rudá armáda nebyla kousek od Prahy..pouze si snažili získat odpustek za jejich válečné zločiny..a smlouvu M a R..Stalin uzavřel s Hitlerem,po Mnichovu, a až když nevyšly pokusy o uzavření obranných smluv s Anglií, Francií...a válka s Finskem, když finové nepřistoupili na výměnu území, které rusové potřebovali/finské břehy Ladožského jezera../ pro předpokládanou obranou Lenigradu, v případě očekávané války, ke které taky došlo...západ hrál falešnou hru a předpokládal, že Hitler zaútočí nejdřív na CCCP,..ale bylo to obráceně!..Stalin získal trochu času navíc a mohl přestěhovat zbrojovky za ural ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejde o to, že Stalin uzavřel s Hitlerem Smlouvu o neútočení. To by bylo v pořádku.
   Jde o to, že si s Hitlerem v tom paktu vzájemně předem rozparcelovali Evropu.
   Jde o to, že Stalin s Hitlerem přímo aktivně spolupracoval i po začátku války!

   Smazat
  2. 11:54

   Promiňte ale ten kdo bojuje s bolševikem ničí jeho zdroje a likviduje živou sílu včetně záloh je hrdina. To mi nevymluvíte nikdy tahle axioma platila odnepaměti a bude platit navždy dokud zde bolševik bude. I když jsou Vlasovci jako všichni z východu odpuzující a rozhodně je nemíním oslavovat přesto udělali svou práci ohledně likvidace bolševiků.

   Smazat
  3. 12:33 Pokud bojujete proti bolševikům, vaše největší napření síly musí zákonitě směřovat k EU. A ti vlasovci udělali svou práci jenom proto, že doufali v milost od Stalina. Byli to kolaboranti, a vrazi.

   Smazat
  4. Z diskuze vyplývá, že někteří zabednění pitomové si stále pletou SSSR s Ruskem a bolševika s kýmkoli, kdo má jiný názor než ti zabedněnci, případně má svůj názor jako takový. NA samostatné myšlení se blbci většinou ani nezmohou.

   Smazat
  5. 15:01

   Rusko a SSSR je jedno a to samé jen některé národy se stihly osvobodit a některé to teprve čeká. Ruskou rozpínavost vidíme jasně na Estonsku Litvě Ukrajině Moldávii a Gruzii. Teď jak vidět i tady. Jsem zvědav co s tím pražský magistrát udělá.

   Smazat
  6. 16:07 opět prokázal svoji mimořádnou bezduchost. Že by inkluze? Každopádně čerstvá oběť našeho zbídačeného školství.

   Smazat
  7. 17:10

   To těžko. Naše školství konečně iz dlouhou jede dle světových a především evropských normativ. Těm kdo má problémy s rozlišováním a neustále se drží tezí 100 lež starých jste vy ,absolventi komunistického školství pro nějž byla citace z Rudého Práva víc než algebra. Podle toho to zde také vypadalo.

   Smazat
  8. Nojo, hlupák 15:01 resp. 16:15 naskočil do loďky sebeztrapňování a teď se v ní chce kolébat.

   Smazat
  9. 15:01 alias 16:15!!
   To ruské školství, toť hrůza. Oni se v vosmom klase (8. třídě ZŠ) učí řešit úlohy, které nedokáží řešit posluchači 3. semestru na Sorboně. Tam učí matematiku ruský profesor a své poznatky sepsal do eseje "Páté pravidlo aritmaetiky".
   Vsadil se s kolegy (frantíky), že studenti 36. semestru nevyřeší slovní úlohu, která je již defakto vyřešená (jak jsem říkával svým žákům - nejsou důležité vaše odpovědi, nýbrž moje otázky - v těch jsou již všechny odpovědi obsaženy - dokonce i ty správné).
   Zadání úlohy pro pokusníky (měřím čas od vložení-hrůza třepe kurníkem).

   Z bodu A vyletěl balon po směru větru, rychlostí 20 km/hod. Pohodině a 45-ti minutách letu vítr změnil směr o 60 stupňů a balon letěl v novém směru 104 minut a přistál v bodě B. Jaká je vzdálenost mezi body startu a přistání (A-B)?

   Pro fajnšmekry. Doplňte metodu a objevte chybu zadání, která vznikla zlým překladem z ruštiny a zkomplikovala výpočet (uveďte oba výsledky- teď)!!!
   DT a SS

   Smazat
  10. oprava jedná se o 3. semestr, 36 by jich frantíci nezvládli do konce života.
   DT

   Smazat
  11. Vážení řešitelé čas řešení právě vypršel. Jste horší než universitní frantíci.
   DT

   Smazat
  12. Výsledky i s vyysvětlením

   z A hodinu a 45 minut je celkem hodinu a 3/4, čemuž odpovídá 20 km +3/4*20km= 20+15=35 km, pak změna směru o 60 stupňů a let stejnou rychlostí po dobu 104 minut, což je opět 7/4 hodiny a opět 35 km.
   Rovnoramenný trojúhelník kde známe 2 strany po 35 km, z vrcholu kolmice, rozpůlí na dva pravoúhlé trojúhelníky se stranou a=35 km, protilehlou stranou a/2=35/2=17,5 km. Třetí strana z pytagora Y=SQR(a na 2 + a/2 na 2)
   Y=SQR(a2-a2/4)=SQR(3/4*a2)= a/2*SQR(3)
   no a trojúhelníky byly dva takže vzdálenost A-B
   = 2*Y=2*a/2*SQR(3) = a*SQR(3)= 35*1,72=60,621778264910705273460621952706 km

   Smazat
  13. No a chybka zadání byla, že změna směru nebyla o 60, nýbrž o 120 stupňů. Takže místo rovnoramenného trianglu jsme dostali rovnostraný a nebylo co řešit protože i třetí strana je oněch 35 km.
   Díky za pozornost, trpělivost a neschopnost. Hned se mezi vámi cítím hůře.
   DT a SS

   Smazat
 8. 12:11...o jaké parcelaci s Hitlerem je řeč ?...poláci po 1.sv válce zabrali kus Ruska /dnešní Ukrajina/ a to si Rusové vzali zpátky a protože bylo jisté, že dojde k válce s Němci, tak se snažili posunou hranice kvůli obraně..Němci se nikdy netajili úmyslem rozšířit svůj životní prostor na východ..a Mnichov byl první..pro západ nebyl Hitler nepřítel, ale konkurent a Stalin byl politický nepřítel..kdyby Němci nezaútočili nejdřív na západ ..tak by Hitlera podporovali, dokavaď by se s rusákama nevymlátili /asi jako za Napoleona/, ale přepočítali se..a Stalin se připravil/ze začátku blbě../

  OdpovědětSmazat
 9. Anonymni 12 33 ma samozrejme pravdu, cituji "I když jsou Vlasovci jako všichni z východu odpuzující". Cim dale na vychod, tim je to horsi. Projdete li Ruskem, narazite na Japonsko. Tam zije velmi, velmi odpudiva rasa. Vime to vsichni, neb nejeden exemplar techto podlidi se pohybuje i vceske politice. Pokracujeme li dale na vychod, narazime na Ameriku. Jeji pologramotne obyvatele, lze jiz jen stezi nazyvat civilizovanymi lidmi. Jeste dale na vychod lezi Evropa. Tvory, kteri se zivi slimaky a zabami jiz samozrejme neradime k lidskym bytostem. Nejhorsi nakonec. Jeste dale na vychod lezi Czechia. V ni se vyskytuji zvlast odporni tvorove,jakesi slizske ameby, vedecky nazvani "anonymni 12 33". Proste z vychodu prichazi jen hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokus o trapný vtip. Je zajímavé že všichni normální lidé přesně vědí o koho jde jen vy s tím máte problém. Není divu zvyk z minula je železná košile.

   Smazat
  2. Když propagandista použije v diskuzi obrat "všichni normální lidé vědí", tak víme, že je v koncích s argumenty a nemá se čeho chytit.

   Smazat
  3. Ruskou rozpínavost a agresivitu nejlépe dokumentuje likvidace SSSR a osamostatnění bývalých republik bez krveprolití !!! Od té doby USA s NATO vedly války v několika jim teritorálně vzdálených zemí a za celou dou existence USA zažily jen 16 (!!!) mírových let.

   Smazat
 10. Poláci zapomínají, že to byli oni kdo zahájil druhou světovou válku společně s Hitlerem. Napadli nás společně a zabrali Těšínsko a horní Slovensko. Podle svědků se chovali k našim lidém hůře než Němci.

  OdpovědětSmazat
 11. Slava nepremozitelne Rude armade .

  OdpovědětSmazat
 12. https://www.youtube.com/watch?v=Q-Ks_-Zav94&t=38s
  https://www.youtube.com/watch?v=cIr--ZATdPA&t=16s

  Vlasovci, kteří byli v Praze se předtím zúčastnili likvidace Varšavského povstání. Tam se dopouštěli takových zvěrstev, že sami Němci jejich divizi rozpustili a generála popravili. Jejich pomoc pražanům byl jen marný pokus vyhnout se trestu.

  OdpovědětSmazat
 13. Díky všem padlím a ten idiot který plive ,ať se udusí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.