Reklama

pátek 17. května 2019

Nigel Farage: Drtivý proslov v Evropském parlamentu na podporu Viktora Orbána

Nigel Farage v Evropském parlamentu
17.5.2019  SvobodnéNoviny
Pane Orbáne, díky Bohu, že existuje aspoň jeden evropský vůdce, připravený se postavit za své principy, svůj národ, svou kulturu a svůj lid.
Čelíte tak drastické šikaně. Díky Bohu, že tu jste.
A jsem si jistý, že Maďarům jistého věku, se vybavuje mnoho temných vzpomínek.
To je soudní fraška.


Banda politických ne-entit tu zvedá prst a křičí, vyžívá se ve své odpolední nenávisti a hlavní žalobce? Komisař, který pochází z nevolené vlády!

On má tu drzost, poučovat Vás o demokracii!

Vy nevíte, o čem mluvíte!

Fakt, že jste obdržel 50% hlasů ve své zemi a že nikdo nevolil Timmermanse a nemůže ho odstranit, ho zjevně minul.

Tady, pane Orbáne, se děje to, že oni jen zmodernizovali Brežněvovu doktrínu o omezené suverenitě.

Nemá smysl předstírat, že v této Unii jste nezávislí, nemá smysl předstírat, že rozhodujete o vlastní zemi.

A Článek 7, je nová metoda tohoto procesu.

Chtějí Vás připravit o hlasovací práva. Chtějí Vám přestat poskytovat evropskou podporu. A to vše proto, že Vy máte troufalost, postavit se Georgi Sorosovi.

Člověku, který utratil 15 miliard po celém světě, aby se pokusil podlomit národní státy a zbavil se tradičních forem demokracie.

V Maďarsku samozřejmě utrácí peníze, aby podporoval ilegální migraci do Vaší země.

A Vy jste se celkem oprávněně proti tomu postavili a zamezili tomu.

Kéž bychom všichni udělali to samé.

Pane Orbáne, Vy stále tvrdíte, že chcete zůstat členy Evropské unie.

Ale dnes neurazili jen Vaší zemi. I Vás dnes urazili. Nastal čas být logičtější.

Připojte se ke klubu Brexit, bude se Vám to líbit.

- - - 

15 komentářů :

 1. Pokud by si soud EU dovolil odsoudit náš stát,že jsme nepřijali migranti,tak je nejvyšší čas,vystoupit EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenze tento rozsudek padne az po volbach do EP, takze se porad da jeste lidem bulikovat, jak je ta EU sqela a po volbach se uz s tim nic nebude dat delat. Dalsich 5let je totiz dlouha doba na to, s jakym tempem dnes postupuje islamizace zapadni casti Evropy.
   Jedina moznost, jak tento proces zbrzdit je, jit k volbam a volit SPD. Kazdy poslanec, ktereho ziska frakce ENF navic, se totiz muze stat onim kritickym "mavnutim motylich kridel".
   To je snad ale zbytecne zde nejak presentovat a delam to jen proto, aby to pripadne nekdo rekl lidem, kteri by chteli volit nejakou jinou pronarodni stranu, at zbytecne netristi sily. Nebude jich nazbyt.

   Smazat
 2. Paradoxem je to, že Orbán si může dovolit takhle vyskakovat (a já mu fandím), protože se může v nejhorším opřít o Rusko. Maďaři,kteří byli větší rebelové proti Sovětům,než kdokoli ze socialistického tábora začali chápat situaci a kdo to s nimi myslí dobře. Prostě neuvěřitelný paradox. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opřít oRusko? No to určitě, dědo. Rusko má problémů samo dost.

   Smazat
  2. 17:18
   Poslyš vnoučku, nedělej rodině ostudu a zajímej se o studium. Až budeš mnohé umět, budeš mnohé chápat. Zatím tu jen hulákáš do tmy.

   Smazat
  3. Je paradoxem doby, že Poláci, kteří byli Rudou armádou a Stalinem zachráněni před fyzickou likvidací, trpí těžkou až chorobnou rusofóbií a Maďaři, kteří zažili opakovaná krvavá potlačení svých povstání ruskou a pak i Rudou armádou (naposledy v roce 1956) se chovají jinak, Rusko chápou, spolupracují, teď např. dali Rusům rekonstrukci a dostavbu nových bloků jaderné elektrárny. To se z našich vládnoucích jelit nikdo neodváží. Výsledkem bude zmršený a předražený Temelín americko-japonskou firmou.

   Smazat
  4. 17:18 Kdyby se opřely o JUSEJ tak mají vystaráno. Všude kde pomáhají se všechno mění nevídaným způsobem.

   Smazat
  5. 20:28 nevídaným způsobem? Ale ne, jako vždycky, USA se kapsují, trvají na poslušnosti a když, tak ze svého stolu upustí leda drobečky

   Smazat
 3. Nikým nevolená verbež káže o demokracii a lidských právech, větší oblbováky, aby pohledal.

  OdpovědětSmazat
 4. Neznám souvislosti, ale i já fandím Orbánovi a i proto stojím i za Zemanem a Babišem, i když jejich popstoj je o hodně vlažnější, ale přece si jen nenechají kálet Bruselem na hlavu, jak by se "starým zemím EU zachtělo"! A otázka imigrace by měla být v plné kompetenci přijímací země: Nikdo se nás neptá na imigraci z Východu a my s ní nemáme problémy - pokud ovšem někdo nedováží pracovní sílu na černo. V tom bych dokonce přiostřil výši pokut. Jsem ovšem proti výrobě migrantů, jak činí obchodní společnosti s.r.o., jakoby to byli otroci a importují je do Evropy načerno a hůř jak dobytek na jatka. A zde je mi divné, že si EU- Brusel ani NATO nevědí rady! Skutečně, nebo v tom také jedou, v tom kšeftě??? Tak ale jak se tomuto byznysu s otroky bránit, když ho organizuje náš kolonizátor - Brusel a spol??? A také bychom neměli používat NATO na to, abychom rozvraceli země za účelem výroby migrantů a ¨jejich selekci dělat "humanitárním bombardováním".

  OdpovědětSmazat
 5. Pojďme k volbám a pokusme se změnit EU.Ale pozor viz níže.
  Naprostý volební bordel. Student objevil chybu, která mohla silně ovlivnit české volby./také ovlivnila KDU,starostové a
  kalouskovci se vetřeli nějak záhadně/.
  https://www.youtube.com/redirect?

  OdpovědětSmazat
 6. Obram a Putin jsou nejlepsi politici v Evrope a neni to nahora, ze oba pochazeji z byvalych socialistickych zemi. Protoze SOCIALISMUS jednak vychovaval lepsi lidi a pak mel DEMOKRACII, na kterou si kdekdo zvykl. Staci, az tahle "socialisticka" generace vymre a kazdy stat bude na urovni USA (horsi uz byt nelze).

  OdpovědětSmazat
 7. Salviny je taky hrdina a neprošel si komunismem.Objevují se noví hrdinové i v jiných zemích.

  OdpovědětSmazat
 8. Veliká škoda, že ČR nemá takové politiky jako je Viktor Orbán, nebo prezident Ruské federace - Vladimír Putin. Bratři Maďaři, závidím vám pana Viktora Orbána a slovanským bratrům Rusům závidím pana Vladimíra Putina. Tyto dva vládní představitelé něco pro svoji zemi udělali. Bohužel ČR má politiky, který pro ČR vůbec nic neudělali, dělají pouze reformy, které jsou namířeny proti občanům (reforma = lépe už bylo).

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.