Reklama

pondělí 20. května 2019

Oběsit je ho třeba!

Lubomír Man
20. 5. 2019
Koho? No přece poslance Ondráčka. Tak my – myslím vláda a většina našich demokratických politických stran děláme vše možné, abychom podpořili vládu v Kyjevě, a on rozvratník mizerná si dovolí navštívit odpadlickou Doněckou lidovou republiku, správně a navíc v nedělních událostech ČT označenou za republiku samozvanou, kterýžto termín, jen tak mimochodem, sedí skutečně jak zadek děcka na nočníku. Protože představte si, že oni sami obyvatelé toho regionu, obývaného prý převážně Rusy, si po Majdanu, jak z Kyjeva hned po Majdanu slyšeli, že od teďka mají s ruštinou smyčec a všechny úřední listiny budou muset psát ukrajinsky, kterou neovládají, a že jejich děcka se budou muset odnaučit ruštinu a od začátku šprtat ukrajinštinu, kterou slyšeli maximálně jen občas v televizi, se prostě jednoduše a stručně samozvali na Doněckou lidovou republiku a na vládu v Kyjevě vyplázli jazyk. No a teď si tam žvaní po rusky dál, jako by se nechumelilo.

Ježíšmáriajosef, jako kdyby v 21. století mateřský jazyk ještě někomu cosi říkal. Či jako by si lidé nějaké oblasti mohli jen tak halabala říct, kde chtějí žít, či jakým jazykem mají mluvit, nebo jak se má jejich země jmenovat, a nečekali na to, až jim to řekne někdo právoplatný. Já nevím nejspíš nějaká nadnárodní organizace, třeba Evropská unie, nebo NATO. Protože kam bychom došli, kdyby si takovéto záležitosti zařizovali lidé jen tak sami mezi sebou, někde se sešli a řekli si, zeptáme se lidí, co by chtěli či jak by se chtěli jmenovat, a podle toho budeme robit.

Jistě, dovedu si živě představit, jak v tomhle místě tohoto mého pojednání vyskočí všichni čeští tlučhubové a mudrlanti a začnou řvát, jako by je na nože brali, že přece takhle proběhl i ukrajinský Majdan, takže co to tady blekotám za nesmysly. Ale tady pozor, protože srovnávat Majdan s Doněckem nelze. Majdan totiž byl, dřív než začal na Náměstí nezávislosti čili na Majdanu nezaležnosti burácet, zodpovědně ze zahraničí připraven a naplánován, a ze stejných míst též finančně řádně zadotován. Jen třeba z USA dostali organizátoři Majdanu - a to jen do jeho začátku - pět miliard dolarů, bez kterých by Majdan zůstal jen snem, to bychom si všichni měli zapsat za uši. Za ně se denodenní manifestace na Majdanu od 21. listopadu 2013 až do jeho vítězství 21. dubna 2014 organizovaly a za ně se též kupovaly koláčky, které sama náměstkyně ministra zahraničí USA Viktoria Nulandová na Majdanu protestujícím rozdávala, zatímco její podřízení a přidružení přátelští Ukrajinci zas obdarovávali tytéž pelmeňemi a zdarma rozlévanou vodkou. A též náši velcí krajané, politik Schwarzenberg a politik a hudebník Kocáb – kromě jiných a dalších samozřejmě - do téhle kyjevské pohody na Majdanu přispěli buď přednáškou či zpěvem a svým dílem se tak za nás za všechny Čechy přičinili o to, jak se dnes lidem na Ukrajině žije.

Tohle tedy jen jako hrubý nástin rozdílu mezi Majdanem a Doněckem, který si dřív, než se do Doněcka na svou – jak říká - neoficiální a soukromou návštěvu vydal, měl poslanec Zdeněk Ondráček setsakra dobře rozmyslit.

Neudělal to, bude za to pykat a zaslouží popravu. A to poprávu.

63 komentářů :

 1. Schwarzenbergův mateřský jazyk ještě nebyl identifikován, neb se jedná a podivnou směsici zvuků spojenou s koulením očima. Troška by ho mohl angažovat ve svých pohádkách jako zchudlého aristokrata, který k majetku, díky zrzavému Vaškovi, přišel. Jeho dialogy pochopitelně doplnit titulky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do rakouské televize ho jž nezvou, neb mu není rozumět. Navíc Rakušany hluboce urazil svým prohlášením k odchodu jejich vojáků z Golanských výšin.

   Smazat
  2. 20. května 2019 15:50

   Kárl k většímu majetku přišel, již po narození, díky "manipulaci" svého strýce? Adopci svého chudšího synovce za účelem, zachování rodového jména Schwarzenberg, tento strýc měl pouze dceru! S tou si po úmrtí adoptivního otce vytřel Kárl prču.


   Elisabeth Pezoldová – LEX SCHWARZENBERG

   "V roce 1998 předali manželé správu jejich afrických společností tehdy 26letému synovi Jindřichovi, kterému přibyla zodpovědnost za správu rozrůstajících se zemědělských a lesnických podniků. Výsledkem tohoto manželé získali více volného času, který vyžadovala výjimečně komplexní a časově náročná činnost spojená s neočekávanou povinností pokračovat v rehabilitaci JUDr. Adolfa Schwarzenberga a restituci jeho majetku konfiskovaného v Československu. Poté, kdy její adoptivní bratr Karel Schwarzenberg nedodržel svůj slib splnit své závazky uložené závětí jejího otce tento majetek restituovat, Elisabeth se stala jedinou osobou účastnící se restitučního řízení. Restituce se týká majetku jejího dědečka Adolfa Schwarzenberga zabaveného Gestapem v roce 1940 a od roku 1945 zadržované Československem, a následovně Českou republikou, porušováním platného práva i ústavy. Ve své snaze se řádně a odpovědně věnovat této záležitosti získala Elisabeth české státní občanství.".

   Celý odkaz:

   http://www.lexschwarzenberg.cz/cs/elisabeth-pezoldova/


   Ramón HUAWEI

   Smazat
  3. adopci knížete vnímám jako účelový podvod. v právním státě bez justiční mafie by to neprošlo. dokud je živ je třeba ho postavit před soud, odsoudit a vrátit podvodně získaný majetek státu.

   Smazat
 2. Pane Ondráčku, díky, že jste tam zajel. Každý náznak zdravého rozumu potěší i když zatím jenom z opoziční lavice.

  OdpovědětSmazat
 3. Američani ve světě pokračují v politice fašistického Německa, tedy k ovládnutí celého světa, aby ten je živil. Tomu je podřízená politika USA zaměřená na rozvracení států, bombardování a zabíjení lidí. Za pět miliard dolarů rozvrátili Ukrajinu, aby ta sloužila jako hráz překážející v obchodu Ruska s Evropou a Evropa, aby musela kupovat vše od USA za násobně větší ceny. Američani na Ukrajině podporuji fašismus, který zajistil pro samotné Ukrajince bídu s chudobou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jejich globální ekonomický, politický a případně vojenský "nátlak" je toho jasným důkazem.

   Smazat
  2. Podobně jako v Jugoslávii, podle amerického scénáře stupňování války bombardováním civilních objektů, se postupovalo na Ukrajině proti východu. Nejhorší na tom bylo, že polská vojenská brigáda střílela s našimi přesnými děli DANA do doněckých paneláků s dětmi a matkami. Je to i náš válečný zločin, když na Ukrajinu v noci jezdí vlakové kolony tanků, i našich, a další vojenská technika. Jak je možné , že o tom Petříček neví?????

   Smazat
 4. Přestože kosovští Albánci vypalovali srbské kostely, Západ jim „tleskal...“
  USA si totiž potřebovaly na tomto srbském území vybudovat velkou vojenskou základnu Bondsteel za jakoukoliv cenu...https://cs.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel Proto v případě ničení srbských křesťanských kostelů to mlčení...
  O úmyslném ničení a vypalování srbských pravoslavných kostelů mlčel a mlčí nejen celý západní svět, ale i celý západní mainstream jako na povel („někoho“), takže informací je velmi málo, něco tedy zde: https://radiozurnal.rozhlas.cz/ozveny-dne-18-3-2004-6262538
  USA s krycím názvem NATO nejdříve obsadily nezákonně Kosovo, kde okamžitě udělaly základnu. V roce 2014 už americká armáda připravovala výsadek na Krym, když prezident Putin vydal rozkaz USA na Krym nepustit. Předložme podrobnosti USA obsadily všechny státy kolem Ruska, vyvolaly masakr v Jugoslávii za účelem přiblížit základnu zabráním Kosovo. A další etapa byla pobaltí, Polsko, Ukrajina a pak nakonec Krym. To by byla Moskva obklíčena ze všech stran. A v roce 1999 skutečně základna Camp Bondsteel v Kosovu byla obsazena americkými vojsky. V roce 2014 měl být ...celý článek

  OdpovědětSmazat
 5. Ukrajina je mimo "mísu", kdo tam bude investovat? Jen idiot. 10 miliónů Ukrajinců je mimo Ukrajinu a ti co jsou v Rusku se určitě nevrátí. Kdo nebyl v Rusku, tak nemá tušení, o co tam jde. Města čistá, po ulicích "nepřízpůsobivý" nehulákají, a na cesty by mělo ministerstvo dopravy jet podívat, jak mají vypadat. To zase bude kravál v reakcích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že už máš zbalíno na cestu do svého vysněného ráje. Tak pápá. Tady nikomu chybět nebudeš.

   Smazat
  2. 16:36 Naprostý souhlas s Vaším názorem. Proto do Ruska jezdím pravidelně na dovolenou. Radši odevzdám peníze za dovolenou bratrům Rusům, jako rusofobní ČR a EU.

   Smazat
  3. 17:12
   A co tam jako na té dovolené pokaždé děláš? Guljáješ v párke?

   Smazat
  4. 17:17 Guljaju a hledam parek.

   Smazat
  5. juda v parku ,nechutna je smrduty a nakysli lakem ze starych okurek a cesnekem a starym nemytym pradlem

   Smazat
 6. Pane Ondráčku,
  přijměte moje veliké poděkování za to že jste reprezentoval ČR v DLR. Bohužel, jste jediný politik, který sirotkům v DLR odevzdal věcné dary. Současní politici odevzdávají DARY kijevské straně, která vraždí nevinné doněcké ženy, děti a starce. Budu se snažit být pokračovatelem Vašeho vysokého a lidského humanitního činu.

  OdpovědětSmazat
 7. 17.08 - souhlasím

  OdpovědětSmazat
 8. " Jen třeba z USA dostali organizátoři Majdanu - a to jen do jeho začátku - pět miliard dolarů, bez kterých by Majdan zůstal jen snem, to bychom si všichni měli zapsat za uši."
  ===============================
  Tak toto jsou ty "fake news", ani ne polopravdy, ale přímo výmysly a lži, které tyhle ruské propagandisticé sračkostránky produkují ve velkém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiznali to sami Američani !!

   Smazat
  2. Je pane vidět, že nejste informován a to je ta Vaše fake fake. Sama pí NULANDOVÁ -američanka- vládní zmocenkyně USA na Ukrajině o tom pvídala.

   Smazat
  3. 18:24
   Ona ale povídala úplně něco jiného, než si vymýšlí soudruh Man.

   Smazat
  4. Nulandova zide, manzelka Kagana-tez zide, jez s Kristolem zide tez,-vymysleli plan v r. 1996 na uplne ovladnuti sveta.Pricmrdovali Wolfovitz a Perle-zidata a dalsi moudri velkozide

   Smazat
 9. Soudruzi, koupite si cinsky nebo snad sovetsky mobilni telefon?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kup si českej a neotravuj.

   Smazat
  2. 17:47 Soudruhu, vyzehli si rubasku. Mas ji nejakou zakrabacenou a nejsi v dobre nalade:-)

   Smazat
  3. Klidně čínský. Ale i kdyby sis koupil německý, nebo echt emerický, stejně bude čínský. V pračce AEG nebo PC Siemens nebo Lenovo toho moc amerického nebo německého není. Ani ta cedulka ne. Vše "Made in China", Tchaivan (což je taky Čína) apod. Tak se snaž blbečku.

   Smazat
  4. 18:39 Rudy hlupaku, Tchaiwan neni a nikdy nebude Cina. Uz jen proto, protoze Tchaiwan pouziva americke zbrane (Patriot, F-16, atd.) a je to spojenec USA.

   Smazat
  5. To je teda argument jako blázen, Tchaiwan nikdy nebude Čína, protože používá americký šrot. No jó odborník se hnedle pozná a je to spojenec Ušáků, tak to je úplně nejlepší argument, protože než být spojencem Ušáků, je snad lepší být jejich protivník. Hej hou

   Smazat
  6. je to preci blb z Floridy jez je mexicka

   Smazat
  7. Pro hnědého yntelygenta 18:54: "Tchai-wan" je název ostrova (dříve Formosa). Stát na něm ležící se jmenuje "Čínská republika". Stejně tak, jako je ostrov Ceylon, ale stát se jmenuje Srí Lanka. Ten zeměpis na pomocné nic moc co?

   Smazat
  8. 17:34 Cha chá bruselský svazáku Huawei není žádné ořezávátko se obejdou bez usa a google. Běž si koupit 3 krát dražší americký mobil a můžeš jim skočit do trenek:

   https://cz.sputniknews.com/svet/201905209940892-huawei-okomentovala-situaci-s-google/

   Smazat
  9. 0:19 Oprava českoamerický hlupáku.

   Smazat
  10. 17:34 Sovětský svaz mobilní telefony toho času neprodukoval, krom toho už nějaký pátek neexistuje. Já jenom abyste věděl ...

   Smazat
 10. Zajímala by mě reakce paní Němcové. Tato oduševnělá přecitlivělá žena vždy moudře zareaguje. Dlouho jsem ji neviděl, že by ji snad kolegové pro jistotu raději uklidili kvůli nadcházejícím volbám ? Ani bych se nedivil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Němcová? Šťastná to žena...

   Smazat
 11. Soudruzi, kupujte Huhňawej telefoun. Brzy nebudou:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to Bojejingů je všude dost dokonce i rozložených po zemi,asi je prodávají jako stavebnici. A to jim výrobu nikdo nesabotuje.

   Smazat
  2. 17:53 Suchoju je hodne rozlozenych "na ty nejmensi castecky":-) A tucka dokonce s elpickama Alexandrovcu:-)

   Smazat
  3. Prej nějakejm dovedům bouchnul raketoplán takovým způsobem, že jsi poprvé v životě viděl maso...

   Smazat
  4. 18:00 Si toho osla nevšímej, on bojuje o vízum do USA a Hamáček mu slíbil hodinky. Tak tu bleje zcela mimo mísu, ale to je u debilů obvyklé.

   Smazat
  5. 18:00 Ty jsi ale tvrdak, soudruhu:-) Ze ty navrtavas ISIS s krteckem?-)

   Smazat
  6. 18:03 Tebe někdo navrtal i bez krtečka, neboj vízum bude,možná i s Bojejingem, teď je dávaj zadarmo. Přistání je prý jednoduché a kdyby ne, ty, jako prvok přežiješ všechno. Jo a nezapomeň používat slovo "rudý" za to dávaj na vnitru dva body.

   Smazat
  7. Vy mu dáváte, on vypotí "huhňavej" telefon a vy jste na něj jak na čokla. Třeba je nějak omezený, poškozený, zkrátka hloupý, není třeba mu hned nadávat.

   Smazat
  8. 17:44!
   Rád bych nějaký huhňavej koupil mamině (té špionáž nevadí, protože sprostá slova nezná), ale není na trhu - vyprodáno. To abych proň jel osobně do Číny, a to se mi prodraží. Tak tam radši pošlu maminu na dovolenou. A já se zatím budu vyvalovat na Krymu a hledat v místních pyramidách tajné portály k mimoňům.
   DT a SS

   Smazat
 12. Ondráček zachraňuje čest tohoto národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jiná, že soudružko Konešná, nebo pane Filipe.!!!

   Smazat
  2. 18.34 Bravo, Pepíčku.

   Smazat
  3. Už chci, vším unaven, jen smrt a věčný klid.
   A nemuset zas a zas poznávat, jak je pan Nikdo,
   samý lesk a třpyt.
   Jak holí žebráckou se za velikost platí,
   jak hrubci šlapou něžná srdce v prach;
   jak na rytířskost číhá smyčka katí, jak sílu obrů uhlodává strach.
   Jak jazyk umění je sevřen ve kleštích, jak dobří pro lotry dřou jako mourovatí a prostá jasná pravda sklízí pustý smích.
   Byl bych už dávno šel, zhnusen a unaven.
   Jak Tě však, lásko, mám tomuhle nechat v plen?
   W. Shakespeare v jiné zemi, v jiném století, o lidské smečce.
   Díky, pane Ondráčku, za Vaši odvahu a lidskou důstojnost, které hájíte. A.Š.

   Smazat
 13. Soudruzi, ti chytrejsi z vas misto telefonu Huhnawej budou pouzivat postavni holuby a vetsina z vas, protoze je vase vetsina hloupa, bude vydavat skreky z oken vasich rudych garsonek a hledat tak jineho rudeho prvoka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. y si trolle zase chytrej jak autobus. Hlavně, že ty žiješ jako "člověk s hlavou v americký řiti bez neúspěchu, krachu, a frustrace". Tak ať se ti tam dobře paří mozek, jestli nějaký máš a můžeš dál potit svoje kokotiny, kterými nás tu neustále častuješ

   Smazat
  2. Zato ty jsi tak blbej, že tady vydáváš skřeky každej den do omrzení.Jsi všivák, přicucnutej na diskuze, kam ze svý smradlavý a zavšivený americký papírový garsonky pliveš ty smradlavý sliny. Skoč do zdi.

   Smazat
  3. 18.59
   Z příspěvku je zřejmé, že platí:
   "Všechno se dá vysvětlit, bohužel ne všem".

   Smazat
 14. Čo to trepete?
  Huhňavá je predsa naša Lucia Žitňanská.

  OdpovědětSmazat
 15. Takze Huhnawej je v prdeli a po eurovolbach dohuhna i tento server:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je vidět magore, že jsi skutečný liberální hnůj, co by zakazoval všechno, co nemyslí, nemluví a nepíše to, co máš ve své pomatené makovici zakódováno, jako jedinou a správnou pravdu. Tak čest soudruhu neoliberále...

   Smazat
  2. 21:22
   Co a kde je Huhnawej nás nezajímá, ale podle tvé opičí řeči tě asi moc tlačí. :-))

   Smazat
 16. Pan Ondráček je borec a vlastenec.
  Kdyby se mi po vojně nechtělo k VB tak bych ho potkal v Praze.
  Česká televize ho špiní a pomlouvá za návštěvu DNR. To je demokracie, to jste havlolidi ?
  Hlavně když Štětina navštívil fašistickou sebranku azov na Ukrajině,tak to vám nevadilo.
  Opět máte dvojí metr, tak jak v Kosovu, tak i v Hagu. Ještě jednou pane Ondráček za vaše hrdinství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal Tučný - Feleena z El Pasa

   Z vojenské stanice
   tam poblíž hranice
   mexičan Joe svojí černovlasou ženu měl
   a domek hliněnej s malými okny
   z kterých mu mávala
   když kolem s patrolou jel

   Dítě spolu měli
   před květnou nedělí
   a vítr dětský pláč
   svou písní přehlušoval
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku dal

   Když malá bývala
   vždy ráda sedala
   na kopci odkud vídávala z El Pasa zář
   A vítr zvečera plný těch světel
   šeptal jí do snění
   a chladil jí horkou tvář

   Jak poníka laso
   táhlo jí El Paso
   a tátu prosila
   aby jí tam někdy vzal
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku dal

   A roky letěly
   děvče už dospělý
   rozhodlo se že chce
   jenom tam v El Pasu žít
   Otec když tvrdě spal
   vzala svý šaty
   a vítr pomáhal
   jí stopy k El Pasu skrýt

   Tam život začíná
   červená kantýna
   její smích orchestr
   honky tonk přehlušoval
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku dal

   Už není nevinná
   číšnice Feleena
   už lásku od dneška
   do zítřka moc dobře zná
   Zná sliby pastorů
   zlato prospektorů
   přitom se jí
   o jedný velký lásce zdá

   Pak přišlo to štěstí
   vstoupil jí do cesty
   muž kterej jinej
   než ty co dřív znala se zdál
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku dal

   Z vojenské posádky
   dal se sním do hádky
   chlap kterej Feleenu
   pro sebe marně mít chtěl
   zvuka dvou výstřelů
   zazněly nocí
   ale jen jeden z těch
   výstřelů měl správnej směr

   Stýská se Feleeně
   v červený kantýně
   on rachle odjížděl
   když měsíc za mrakem stál
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku dal

   Náboje u pasu
   čekaly v El Pasu
   v záloze ti co mu
   nechtěly Feleenu přát
   v sedle se naklonil
   tak nějak stranou
   a mokrej rudej květ
   začal mít na prsou znát

   Konec je naděje
   na všecko pozdě je
   Feleeno neplač a směj se
   jak já jsem se smál
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku dal

   Pušku z jeho sedla
   proti nim pozvedla
   a zas se ozvala
   smrtící série ran
   Růže z jejích vlasů
   k pasu mu padla
   a ticho rušil pak
   už jen křik divokejch vran

   Pár jezdců zbloudilých
   slyšelo jejich smích
   vítr ho za nocí
   směrem od El Pasa hnal
   Ústa s barvou vína
   a jméno Feleena
   té dívce mexické
   osud tam do vínku ...dál

   Smazat
 17. Pan Ondráček reprezentoval i můj názor a většiny obyvatelstva ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20. května 2019 23:02

   Pana Ondráčka podepisuji! Kde však zrovna v tu dobu Rautoval Filip, Dolejš, Kováčik? To mi povězte, přátelé, jejich voliči.

   Ramón spokojený uživatel HUAWEI.

   Ps. Honolulu, ten tvůj skvělý prezident a jeho administrativa, dělá vůči nám, jednu botu za druhou? Jak jste daleko se zdí mezi Kanadou a Mexikem (tvá pochvalná slova!) můj dotaz?

   Smazat
  2. Náš Míša Tučný!

   1. Kde jen jsou a kde jsem já ?
   Proč všechno končí co začíná ?
   Smůla se na mě lepí ze zvyku
   a všichni jsou už v Mexiku...

   Ref: Všichni jsou už v Mexiku,
   Buenos Dias já taky jdu.
   Aspoň si poslechnu pěknou muziku,
   co se hraje v Mexiku...

   2. Kde je můj kúň, co měl mě nést,
   blátem měst a prachem cest ?
   Dělal, že se ho to už netýká,
   asi šel do Mexika...

   Kde je ta holka, co měl jsem rád ?
   Už tu na rohu měla stát !
   S pihou na svým krásnym nosíku,
   už se asi nosí někde v Mexiku...

   Ref: Všichni jsou už v Mexiku,
   Buenos Dias já taky jdu.
   Aspoň si poslechnu pěknou muziku,
   co se hraje v Mexiku...

   3. Kde je můj pes, co mě hlídat měl ?
   Že nezaštěkal, kam jen šel ?
   Bez obojku a bez košíku !
   Už se asi toulá v Mexiku...

   Kde je ten náš slavnej gang ?
   Postrach salonů a postrach bank !
   Nechali mi všechno pěkně na triku
   a už jsou někde dole v Mexiku...

   Ref: Všichni jsou už v Mexiku,
   Buenos Dias já taky jdu.
   Aspoň si poslechnu pěknou muziku,
   co se hraje v Mexiku...

   4. Kam šel barmam, teď tu stál ?
   A chlapů houf, co s nima hrál ?
   Jen zatykač s mojí fotkou visí tu
   a ostatní jsou v Mexiku...

   Kde je ten chlápek, co tu spal ?
   A ta kočka, co jí nalejval ?
   Šerif právě bere v baru za kliku,
   asi sem měl bejt už taky v Mexiku...

   Ref: Všichni jsou už v Mexiku,
   Buenos Dias já taky jdu.
   Aspoň si poslechnu pěknou muziku,
   co se hraje v Mexiku...

   Smazat
 18. Američani se cpou do celého světa, ale 5 mld. dolarů na plot s Mexikem se jim nedostává. Snaží se dělat "pořádek" ve světě a sami mají bordel doma.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 19. NO, JEDNI POSLANCI JEZDÍ DO NACISTICKÉHO KYJEVA A JINÍ DO ANTINACISTICKÉHO DONBASU. Svůj k svému. Dnes se u nás nosí neonacismus nejen v podobě antirusismu, tak nevidím v soptění těch domácích nácků, byť s poslaneckou imunitou, nic zvláštního. Prostě se ježí, ježí proti demokracii, až jsou z nich Štětináči!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.