Reklama

sobota 25. května 2019

Obsazení Ukrajiny Ruskem se ruší: Generální štáb Ozbrojených sil Ukrajiny tuto hrozbu zkorigoval


Artur Avakov
25. 5. 2019 mk.ru/politics
Nový náčelník Generálního štábu Ozbrojených sil Ukrajiny Ruslan Chomčak, který tuto funkci získal z rukou prezidenta Vladimíra Zelenského, prohlásil, že neočekává brzký útok Ruska. Současně odsoudil kroky Kyjeva v Kerčském průlivu v listopadu 2018, kdy se tři lodě ukrajinského námořnictva spolu s mužstvem dostaly do rukou ruských pohraničníků. Experti MK vysvětlili dosah této rétoriky.


Podle vyjádření Chomčaka Moskva nemá proč útočit na Kyjev a na rozpoutání války jen kvůli zabití Ukrajinců nevěří. Hlava generálního štábu se domnívá, že na Donbasu Ukrajina čelí Rusku, ale zdůrazňuje, že Doněck a Lugansk mají už dávno zformované vlastní bojové jednotky, které jsou koordinovány ruskými vojáky. Chomčak se zároveň nechystá útočit na DLR a LLR, protože nevidí "čistě vojenskou" cestu řešení konfliktu ...

... Chomčak má v úmyslu zjistit u hlavy námořnictva Ukrajiny, kdo a čím se řídil, když nařizoval ukrajinským námořníkům proplout přes Kerčský průliv. Chomčak soudí, že republika nemá tolik lodí, aby si mohla dovolit je rozptylovat. Zároveň generál, který se dostal z obklíčení v ilovajském kotli, doufá, že námořníky, kteří byli zajati, se podaří vrátit do vlasti.

List MK zjišťoval u expertů, zda nové vojenské vedení Ukrajiny může být považováno za adekvátnější, než bylo to předchozí.

Denis Denisov, ředitel Institutu pro mírové iniciativy a konflikty:
Soudě podle prvních tvrzení Chomčaka, je mnohem blíže k realitě, než předchozí šéfové generálního štábu. Celkově však bude možné adekvátnost této osoby posuzovat až na konci léta, kdy na Ukrajině proběhnou parlamentní volby. Než Zelenský přivede svou většinu do Nejvyšší rady, je nepravděpodobné, že učiní nějaká prohlášení, která by mohla být ukrajinskou společností chápána nejednoznačně.

Pokud na podzim nadále uslyšíme z Kyjeva mírová prohlášení, můžeme mluvit o rozmrazování Minských dohod a tak dále. Zvlášť poznamenejme, že Chomčak, který je voják, sotva vyjadřoval své myšlenky. Obecně platí, že generálům se špatně daří formulovat mírumilovné myšlenky. Je pro ně obvyklejší komunikace pomocí výstřelů. Je zřejmé, že v tomto případě slyšíme to, co mu řekl Zelenský. Další věc je, že nový prezident Ukrajiny pravidelně činí protichůdná prohlášení. Tu chce vést přímá jednání s Ruskem, tu je odmítá a tak dále. Uvidíme, k čemu se nakonec přikloní.

Alexej Jakubin, ukrajinský politolog:
Porošenko se pokouší zahnat Zelenského a jeho tým do tvrdého rámce konfrontace s Ruskem, aby zajistil kontinuitu svého kurzu. Nový prezident však tato úskalí obratně obchází. Chomčak například stále hovoří o ruské agresi, ale zdůrazňuje, že zítra útok nebude. Ve skutečnosti je to signál pro armádu, že se po nějaké době může rétorika orgánů podstatně změnit.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

44 komentářů :

 1. Doktore Davide !
  My chcenme vedet neco o volbach - jak probihaji !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Normálně. Jdeš do volební místnosti, pak za plentu a nakonec hodíš lístek do urny... :))

   Smazat
  2. Volby už proběhly,teď se upravují výsledky.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. NAŠI Z ČSV TU MAJI PŘEDBĚŽNÉ VÝSLEDKY Z NĚMECKA

   Socialisté tam prohráli katastrofickým ZPŮSOBEM JAKO NIKDY PŘEDTIM.Ziskali 15.7 % a bezradně se zmítaji na háčku jako žížaly.
   Dělat pucfleka CDU se nevyplatilo.
   Rovněž vládni partaj CDU/CSU dostala ránu a klesla na 28.1%, ztráty jsou dvojciferné u obou partaji.
   Vitězi Zeleni s 20.9%

   VE FRANCI ZVITĚZILA PANI LEPENKA A ODSUNULA PRESIDENTOVU PARTAJ NA DRUHÉ MISTO.

   Naši vyzvědači sleduji předběžné výsledky a brzy budou vědět co se opravdu děje.
   Socialistické vitězstvi v Holandsku je jen oheň na strništi.

   Smazat
  7. CO UŽ JISTĚ VÍ VŠICHNIČTENÁŘI JE ZE ČSSD PUKLA

   jak žalud.Nedostane NIC,žádnékřeslo v EP, šla pod 5% a co je dobrá zpráva,že pan přeceda ČSSD tvrdi,že to jeho poddupnik nemůže ohrozit.
   Ostatni borci se vyznamenali takto,pokud se to neupřesni

   ANO 21.18 % což by znamenalo 6 křesel v EP.

   ODS 14.54 % 4 křesla

   PIRÁTI 13.95% 3 křesla

   starostové a top 11.65 3 křesla

   SPD 9,14 % 2 křesla

   KDU 7.24 % 2 kresla

   KSČM 6.94 % 1 křeslo

   TOŽ TAK A FČIL MLUVTE NEBO TAKY NE!

   Smazat
  8. Blahopřeji panu MUDr Davidovi a genmjr. v.v. Blaškovi ke zvolení Europoslanci. Medikolog

   Smazat
 2. Jak a proč je Ukrajina tam,kde je....
  https://takebackyourpower.net/brussels-first-major-city-to-halt-5g-due-to-health-effects

  https://m.youtube.com/results?search_query=victoria+nuland+ukraine+5+billion

  Obama & Jaceňuk → Exporting Chaos: 'West spent $5 billion destabilizing Ukraine'

  https://m.youtube.com/watch?v=-2xBhpFi9JU

  https://m.youtube.com/watch?v=FWJCNs6txL4FWJCNs6txL4

  OdpovědětSmazat
 3. "Generál, který se dostal z Ilovajského kotle"?. Správně by mělo být: "Generál, který utekl z kotle, do kterého dostal své vojáky a vykašlal se na ně!".A nejen on. Většina velitelů všech stupňů nechala svoje vojáky, mimochodem nedostatečně vyzbrojené, vystrojené s dokoce hladové a bosé v kotli a sami práskli do bot. Jako velitelé měli přístup k informacím o situaci na frontě i v jejich úseku. Tak nechali podřízené, kteří tyto informace neměli jejich osudu a sami zdrhli! S tímto generálem v čele. Tak se nedivím, že má před opolčenci respekt!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A s takovým mančaftem chtějí "válčit" s Rusem. Rusové jim napráskají a ještě se zeptají SS, zda též nepotřebují "ukáznit".

   Smazat
  2. Jen nevím proč by Rusko obsazovalo Ukrajinu. Tu bídu a nouzi co tam je se dostali na úroveň Afriky, ale té demokratické. To že EÚ soud odsoudí RF, že zajal ukrajinské vojáky na ruském území, je úplný blábol soudců. RF neuznává tento soud, veškeré zákony RF jsou nadřazeny nad tyto zákony. Ten "bordel" co je v EÚ, že se přijdou cizinci-migranti a ni po 2-3 letech je nenapadlo, že by měli pracovat. Kdo je živí? No přeci my obyčejní lidé, nám stačí naši nepřizpůsobivý, také nemusí "makat". Co s tím vláda ČR bude dělat? Asi nic.

   Smazat
 4. Bude dobře když Zelenský prasečenka a banderovce odstaví od moci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zelenský se stal prezidentem (zatím jenom papírově) toto pondělí dne 20.5.2019. Má na to sice glejt, že je prezident, ale prezidentovat ho nenechají, proto pokračuje ve své komediální roli. Zatím je to stále jenom komediant, který hraje roli prezidenta :-)

   Smazat
 5. Obsazení Ukrajiny? Ten, kdo ji obsadí, tak ten ji bude muset krmit. Amerika tam dokázala udělat binec a chtěla předat Ukrajinu Evropě. Evropa to odmítla a chtěla pověsit Ukrajinu na krk Rusko. Rusko dalo od Ukrajiny ruce pryč, spokojilo se jenom s tím, že na Krymu nebudou vojenské základny NATO. Prostě nikdo nechce živit celou Ukrajinu, proto ten řev, aby Rusko dávalo Ukrajině alespoň ty tři miliardy dolarů za tranzit plynu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kam na ty rozumy chodíte? Ukrajina je už dávno "obsazena" Amíkama, a ti rozhodně nemají v úmyslu někoho živit. "Ošustit a opustit" to je jejich krédo. A nebo také "mrtvý Ukrajinec a Rus, dobrý Ukrajinec a Rus". Víc humanismu u nich nehledejte.
   Mik

   Smazat
 6. no tí všetci - určite, to je ako s tou protestnou akciou u nás za LGBT - príspevky, ministerka ich neodfajkla, demonštrantov bolo tak cca sto, okolo idúci na nich pokrikovali - do naha, smelo - a tak, všetci sa im smiali, teda inak - pohŕdali nimi -

  OdpovědětSmazat
 7. Honolulu co Vás na tenhle veb táhne? Když nesvatořečíte Trampa tak nadáváte Čechům. Vždyť jsou tady i příspěvky vážených občanů JUSEJ tak nám jejich názory opravte. Sám píšete že jste katolík ale nikdy nic co jste napsal tomu neodpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 07:53 Lékařská diagnoza.

   Smazat
  2. Podle očekáváni byl náš rozhovor pane Honolulu o sepsáni dopisu panu skvělému presidentovi USA Trumpfovi VYMAZÁNY,našimi vnitřnimi nepřáteli svobody a míru, za účelem vytroubit mozek všem obyvatelům Sředni Evropy nelegálnim útvarem EU.
   Neni divu,že kvůli tomu vás a nás mažou.
   Ono hrozi nebezpeči,že v dopise by občané ČR žádali pro sebe nákup obrovského množstvi obranných zbrani z jimi obdivované AMERIKY z nichž jsou u násich tajných ohnů v lese oblibené KOLTY.
   Obyvatelstvo ČR by totiž v rámci boje za svobodu a demokraci mohlo po mocném a spravedlivém vašem presidentovi,žádat v dopise o podporu pro jejich legalizaci.
   Ne nadarmo byly kolty i zde známé pod zn.PEACEMAKER tedy dělač miru!

   Smazat
  3. Co zdejši zoufalé neomarxisty trápí je,že by se mohlo stát pane h,že v dopise panu presidentovi Spojených států by mohl být váš nápad ovlivnováni zdekšich zubožených obyvatelů i tim,že když vás neomarxisté vymazávaji mohl by jste zajistit SVŮJ VLASTNI WEB ve spolupráci se zbytkem ČR vlastenců,kteři by vzali podporu pana presidenta na vznik celostátniho webu těch nejlepšich synů a dcert naši otčiny.
   Ten by byl registrován pod ochranou svobody slova,tedy nemazatelný,aby se zabránilo neomarxistům z nelegálniho EU ovládnout Česko totálni komunistickou cenzurou sovětského typu!

   Smazat
  4. Fakt je ten,že pan president USA je beztak lakomec a nebude chtit podplatit ty lidi z ČSV nebot to jsou previti a chtěji prý pro sebe penize aby ovládli většinu Parlamentu a možná kradli sami.
   Ale mnohým obyvatelůn ČR připadá,že jsou lepši spasitelé než SPD,kde mistopředsedoví dali propagovat islamský stát a jsou ticho nevykopli ho,tedy strana ve svém jádru s IS ideologii souhlasi.

   Smazat
 8. 7:53 - Pane, ja nenadavanm Cechum , to oni nadavaji me - STRASNE !
  Coz mi pripomina moje mladi v Africe, kdy na me sto opic hazelo ze stromu hovinka. (Pracoval jsem v bushi.)
  Tomu se rika NOSTALGIE !
  (Nikdy se nevrati, pohadka mladi.....atd.)

  Dalsi duvod je v tom, ze na tomto webu se schazeji socani s nejmensim I.Q. ve vasi republice - a ja se vedle nich citim inteligentni !

  Katolik jsem a hresim , ale muj velebny pan, se za me modli a ja mu za to zaplatim !
  Coz je spravny byznys a me to vyhovuje, nebot jsem spiritualni a potrebuji to mit -nahore- dobre !

  Jsou-li zde clanky od americkych spoluobcanu, jsem tomu rad, ale moje odpovedi na jejich nazory, cenzura maze !
  (Patrim ke stoupencum presidenta Trumpa !)
  Dalsi vec je v tom, ze je zde velmi mnoho srandy - zvlaste kdyz se mnozi rozciluji !
  h.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 08:21 Ta hovínka musela být pěkně tvrdá, když zanechala takové následky a říkat ústavní zahradě bush? Zřejmě vám jí neposekali jak byl rok dlouhý.

   Smazat
  2. Pane Honolulu,
   bohužel tu v ČR téměř žádni vlastenci nejsou,nebot mentalita je, zvráceně sloužit neomarxistům,kterí podporují po pádu dělniků a rolníků novou ideologii tzv náboženstvi kakarámu majici přinést do nelegálniho prý státu EU středověk kultury uřezáváni hlav křesťanů a hlavně židů,kteři se v kostelích nestači pomodlit nebot faráři jsou zavražděni a kostely vypáleny.
   Pan váš president TRamp bojuje také proti té ponuré kultuře,ovšem prý boj už skoro prohrává a je velká škoda,že nás tu nesmite pane H. informovat o jednotlivostech boje amerického národa proti tyranii,kterou naši politici svým neomarxismem podporuji,hlavně socialisté z ČSSD a KSČM,kteři se odmitaji od této kulturz distancovat a dělaji se blbi,že nevi o co jde!
   Doporučuji vám pane H.vše vymazané značit s insigniemi do zláštniho sešitu,což podle požadavku vlastenců v ČR může sloužit jako důkazy postavit ty zločince na pozdějši lavici obžalovaných v monsterprocesech,které si na ně počkaji!

   Smazat
  3. Pane Honolulu, poslední dobrý Američan se jmenoval Tatanka Yotanka... Zavraždili ho už roku 1890...

   Smazat
 9. 08:21 Je patrné, že velebný pán by měl to modlení zintenzivnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké dobro může vzejít z mletí hubou?

   Při islámské modlitbě, Salátu, se modlí každý sám a ještě se pětkrát denně umyje a pětkrát denně si zacvičí.

   Smazat
 10. Co by si to Rusko na té Ukrajině asi tak vzalo? Dluhy? Pár batalionů nácků? Toto radši přenechají slavné EU a potažmo Němcům, kterým se tím plní sen o životním prostoru na východě.

  OdpovědětSmazat
 11. Panove zadne strachy - zatim to v Americe vyhravame !
  Uspechy presidenta Trumpa se nedaji poprit a jsou citit v ulicich ! (Je zde daleko lepe, nez za Obami !)

  Vsichni lide kteri se zivi praci, maji presidenta
  Trumpa radi ! A Globaliste maji z presidenta koprivku !
  Nejsilnejsi zbrani Globalistu jsou media v jejich rukou ,
  ale Americane na rozdil od lidi v Cesku je ignoruji.
  NEVERI JIM !

  Panove musim vam neco vysvetlit ! !
  NEUSILUJI svymi prispevky o zadnou "trafiku", ani v Cesku a ani v Americe ! (I kdyz mi byla v Americe nekolikrat nabidnuta !)
  Jsem penzista (DUCHODCE) a delam to z idealismu !
  V patek 31.5. je to 40 let, co padle Rhodesie a ja si pamatuji kazdou udalost, ktera se tenkrat stala !
  PROTO JSEM zacal psat !
  Varovat vas pred osudem bohatych BILYCH a vyspelych zemi jake byly na jihu Afriky.
  h.


  OdpovědětSmazat
 12. President Trump NEMA k Rusku nepratelsky vztah !
  Staci pozorne poslouchat vse co rekl, na adresu Ruska !
  President chce s Ruskem obchodovat ! Chce nakupovat a spolupracovat !

  Globaliste chteji Rusko cele a bez obchodovani !
  Coz se Rusum urcite nelibi !

  Zatim co president a jeho lide se soustreduji na vyreseni problemu, ktere po predeslych administracich zustaly zde, v Americe, tak Globaliste se soustreduji na zahranicni politiku.

  President ve svych projevech jasne rekl, ze NEBUDE DELAT nikde ve svete policajta ! A nebude platit napr. NATO !
  To je realita dnesnich dnu !
  h.


  OdpovědětSmazat
 13. Immigracni politika presidenta Trumpa a jeho administrace je velmi silne sabotovana Globalisty - take !

  President se snazi prosadit , aby immigrantum z EVROPY, kteri maji dobre pracovni naviky, byl ulehcen pristup do Ameriky a aby pasackum koz ze Somalska, byl pristup
  zamezen !

  Proc tomu mnoho lidi NEROZUMI, ja nevim.
  Kdyz prijde do Ameriky napr. zdravotni sestra, nebo mechanik ci nejaky remeslnik , tak ho stat NEMUSI zivit !

  Kdyz prijde do Ameriky pasacek koz z Afriky , tak ho stat musi zivit cely jeho zivota.
  h.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Honolulu,

  objevilo se tady,že občané ČR by rádi udělali NATO pro ČR zbytečným.Nato neni na nic vše jim zrezivělo a panpresident to vi!
  Nikoho ani ČR už neubráni nebot jeho tanky už prostřelí každý ruský granátnik,proto je tu prý návrh!
  Po vzoru Švýcarska by se jistě rádi vyzbrojili všichni naši občané ,nebot jejich zbraně už odešly na podporu teroristů a ukořistil je pan syrský president.
  Ve světle této skutečnosti by jste mohl panu svému presidentovi presentovat,že dobré vyzbrojeni každého občana ČR může znamenat velmi dobrý obchod.
  Takže napsáni dopisů a jeho podpora středu Evropy je určitě i vize celé Ameriky.Vlastenecký důchodče AMERIČANE rozvažte kolik miliard by přineslo vyzbrojeni všech mužů a odvážných žen ČR .
  Jestli to Ameru vyfoukne pan Putin co budete dělat,když si na důchod budete muset tisknout oběživi a po PĚTI letech už nepůjde platit ani
  úroky.

  BOJUJME SPOLU S PRESIDENTEM AMERIKY ZA MÍR!

  OdpovědětSmazat
 15. Zde mate vysvetleni hlavniho duvodu PROC - zdravotni system v Americe je nejdrazsi, (ale take nejlepsi) na svete !

  Kdyz illegalni immigrant zacne byt nemocny, tak jde do nemocnice na ER ! (Emergency room) a dostane vsestranou pomoc ZDARMA !

  Cena jeho uzdeaveni je pretransferovana na Americany, kteri plati zdravotni pojisteni !
  T.zn., ze cenna pojisteni roste umerne s
  illegalni Immigraci !
  Potom to dopadne tak, ze napr. odebrani zlucniku stoji
  $ 90 000 a vase operace prostaty duchodci v Cesku, by zde stala $ 36 000 !
  PROTO SE zde vede tak urputnuy boj mezi Trumpovci a Globalisty.
  Globaliste jsou ti, co nezvladli zakladni pocty pro male
  deti !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Usa zdravotní systém je možná nejdražší ale není nejlepší. Nejlepší má UK a druhá je Austrálie, USA se řadí az na 11tém místě v žebříčku vyspělých zemích.
   https://www.abc.net.au/news/2017-07-17/australian-healthcare-ranked-second-best-in-developed-world/8716326

   Smazat
 16. Děkuji za potěšujici a autentické zprávy z AMERIKY pane h.i když je prý neomarxista pan Pecky zase zniči nebot nechce asi mir...

  OdpovědětSmazat
 17. A co řikáte nápadu,aby jste se zeptal firem v Americe kolik by chtěli za jednoduchý webový systém podobný zdejšinu,který by už zobrazoval odkazy kliknutim a nebyl


  nepřátelský k nadávkám,které by šly dobře vymazat a co by stála jeho připadná aktualizace,kterou by jsme zvládli ke spokojenosti celé ČR nebot by se rozšil jakohouby po dešti a by byl registrován ve svobodné zemi a ne v padajicim EU,která dělá vše proto,aby se přiblížila kopii padlé sovětské komunistické diktatury podporované tyranii samopalniků,kterým pan PUTIN naložil na dekel!

  OdpovědětSmazat
 18. Panove na ukonceni nahlednuti do Ameriky pro vas, od nicka honolulu.

  Protoze jsem penzista a nechodim pracovat - NEjsem vazan na zadne misto v Americe , tak si mohu nechat posilat svuj
  duchod, kamkoliv ! Nikdo me zde nedrzi !
  Definitivne vsak uprednostnuji Ameriku, protoze ji mam rad !

  Amerika neni pouze kontinent na nasi planete, ale je to ZIVOTNI STYL , ktery kdyz vam vstoupi do krve, tak se ho nezbavite.
  Tento zivotni styl je lakadlo pro mnoho Evropanu, kteri zvlaste sem na Floridu jezdi nakupovat conda a domy !

  PREDOPOVIDAM VAM ! V pripade , ze Trumpova agenda bude vitezna, tak i vy v Cesku jednou pojedete nakupovat conda na Floridu , ci do jineho mista v Americe, dle vaseho vyberu !
  Je to fain zeme , kdyz jste zodpovedny a pracovity !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je přesně to před čím nás různí dobrodinci varují a já jim zaručeně věřím, jak ti vstoupí do krve a do organismu paraziti jseš ztracen a nepomůže ti ni nic jiného než šišák bajkalský a nebo čaga sibiřská a tomu, i když to je haškovina věřím zodpovědně ještě více. Hej hou rudý dědeček

   Smazat
 19. Finance pro hulibrkův klan přicházely také z banderovského ukropova.

  Zástupci demokratů Nancy Pelosiová a Chuck Schumer se ve středu sešli s prezidentem Trumpem. Setkání však bylo krátké, a než dotyční něco řekli, Trump se po úvodních slovech sebral a odešel. Důvodem je údajně to, co Pelosiová o Trumpovi řekla před schůzkou, že se snaží ututlat fakta při vyšetřování. Hned po tomto krátkém setkání prezident promluvil ke shromážděným novinářům.

  Znovu zopakoval závěry z Muellerovy zprávy, že se členové jeho týmu nedopustili žádné spolupráce s Ruskem, a dodal, že po všem vyšetřování „podezřelých“ telefonních hovorů jeho syna došli vyšetřovatelé k závěru, že mu jednou volal developer a dvakrát pořadatel závodů Nascar.

  Podle Trumpa byl zločin spáchán na druhé straně barikády. „Celá tahle aféra byl pokusem sundat prezidenta Spojených států. A měli byste se stydět za to, jak nepravdivě jste o tom psali. Ne všichni, ale hodně z vás,“ pronesl směrem k reportérům.

  OdpovědětSmazat
 20. Pane Honolulu,

  Lze odhadnout,že počitačůn rozumite zběžně,což může stačit.
  Jako zdatný důstojnik si tady můžete podřidit ČR přes ten internet.
  Stači nejprve ZISKAT POZORNOST vámi a námi obdivovaného presidenta,tudiž se ho zaptat zda chce být vládcem ČR a tedy Středni Evropy a seznámit ho s možnostmi,které mu klidně můžete otevřit přes ČR ,kdyby chtěl.
  Dá li vám přiležitost pak se můžete zeptat nejprve ve vyspělé AMERICE na přislušné prováděci firmy.
  Ovšem předbihat událostem,když pan president by nechtěl, nemá cenu.
  Také by jste mohl text dopisu pro něho ,klidně psát v návrhu i tady,aby komunistické a socialistické složky ČR ucitily,že penize se tu rodi a připlazily by se PŘIMO DO NAŠI NÁRUČE.
  No dali bychom jim požrat a mohly by obrátit kabáty,nebot by byla potřeba té většiny v Sněmovně jak to chtěji všichni občané,které vadné zákony už pořádně serou.

  OdpovědětSmazat
 21. Odpoved pro 22:31 & 23:09 smazana !
  h.

  OdpovědětSmazat
 22. Děkujeme za sděleni,že mazáni je zdejši specialita nadp.pecky těžkého neomarxistického socialisty,jehož strana zaživá umiráni o které se ji ani nesnilo,ale stále trápi ČR svým policejnim vnitráckým státem,který si dalo nestydatým § odsouhlasit,aby byla podporována ukradená moc,která už dostala dnes ránu a neni v EP a stejně ZŮSTALA u lizu dále což může vést k jejimu úplnému vymizeni ,protože členové této strany ztráceji rozum a jimi podporovaný přeceda a ředitel tv se to vzpěčuje dát do ohlupovadel.
  Samozřejmě,že je třeba začit uvažovat jak by mohly vzniknout polit.subjekty demokratické většiny občanů podporované panem presidentem Spojených států,který se svým partnerem našim pánem PUTINEM bojuje za mir a naše penize.
  Když je totiž nedostaneme ,my občané budou bez milosti ukradeny a nám ještě k tomu vytroubi hlavy, aby jsme z toho zblbli!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.