Reklama

sobota 11. května 2019

Očima "rasisty a extrémisty"

Ivan David
11. 5. 2019
Dnes jsem si na konci první třetiny zápasu ČR - Norsko na chvíli zapnul TV, a uviděl jsem záběr na fanouška v českých národních barvách nadšeného z gólu české reprezentace. Ten fanoušek byl černoch. Mám podezření, že je slovo "černoch" politicky nekorektní. Tím raději ho používám. Možná se má říkat "afroevropan" po americkém vzoru "afroameričan", možná "afročech", možná se to má psát s velkým písmenem na začátku. Nevím. Podstatné je, že ten fanoušek cítí sounáležitost s českým národem.


Zřejmě žije v ČR, těžko přijel fandit z Afriky. Jestliže fandí českému mužstvu, pravděpodobně je velmi adaptovaný na naši kulturu, možná aniž by přišel o původní identitu. Přesto může cítit sounáležitost s českým národem. Možná je míšenec. To je jedno...

Možná je nekorektní zmiňovat jeho barvu kůže. Ale proč ne? Je snad něco špatného být černý? Nebo žlutý? Nebo bilý? Že má někdo předsudky? No a? Máme se mu přizpůsobovat?

Na schůzi krajské organizace SPD Praha jsem viděl dva Vietnamce (jeden z nich se narodil zde), kteří prohlašovali, že se cítí být Čechy vitnamského původu. Získali velký potlesk. Tak moc je SPD rasistická.

Dnes na shromáždění u příležitosti připomínky posledních bojů druhé světové války v Milíně u Příbrami jsem viděl, že se s Tomiem Okamurou fotografují Rómové. Rasista musí být znechucen - fotografovat se s polovičním Japoncem...

Poslanec Robert Kopecký, hrdý Čech a po dědečkovi čtvrtinový Lužický Srb přivedl k tehdejšímu předsedovi sněmovny Miloši Zemanovi delegaci Lužických Srbů. V delegaci byl také dvoumetrový černoch původem z Madagaskaru, který vystudoval v Německu a oženil se s Lužickou Srbkou. Miloš Zeman se ho ptal: "Vy jste také Lužický Srb?" Rodák z Madagaskaru odpověděl: "Ano, já jsem ten největší."

Jak se můj postoj liší od multikulturalismu, když věřím, že se příslušnící jiných národů a ras mohou adaptovat na etnicky nové prostředí, sžít se s ním a stát se v něm vlastenci? Zásadně. Multikulturalismus naopak předpokládá, že národní komunity budou žít vedle sebe, aniž by se přizpůsobily. Proč ne? Problém je, když se některá z komunit chová konfliktně, odmítá zákony země, porušuje je, pěstuje nenávist k jiným komunitám, chová se nadřazeně a klade si za cíl původní obyvatelstvo zničit. Multikulturalismus je totiž ideologie postavená na představách vzdálených realitě. Pokud je rozdíl mezi kulturami příliš velký a jedna z nich je z povahy svého náboženství nenávistná, pak nedojde k přizpůsobení, ale konfliktu, který může vyústit do občanské války.

A ještě poznámka: Na konci druhé třetiny zápasu TV zabírala Jaromíra Jágra, který se přišel podívat na zápas. Dostalo se mu ovací ze zaplněného stadiónu. Za jeho cestu do Číny ho kritizovali jen hlupáci.

107 komentářů :

 1. Ano, také jsem totéž zaregistroval, pane Davide. Měl jsem navíc pocit, že samotný Jágr se zpočátku obával, jakého se mu dostane přijetí a očividně si mu po chvíli ulevilo. Máte pravdu, kritizovali ho za cestu do Číny jen naprostí duševní ubožáci. Samá očekávatelná jména...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Také jsem vše viděl a mám na to stejný názor jako vy. Není ale možná, aby se tady neobjevil nějaký Blbosta a nesdělil nám jak jsme blbí a že máme posraný červený trencle a že všechno je, (v souladu s pražskou kavárnou), úplně jinak. Rudý dědeček, mimochodem trenky nenosím. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. "Rasová bdělost"? Potom rasová čistota a pak koncentráky... To je nacismus. To se bohužel nedá léčit...

   Smazat
  4. @ "neboť se přirozeně nerodíme rovní!"
   K této vaší tezi (dál jsem to nečetl) - Je-li něco nějak nastaveno přírodou, neznamená to, že je to tak žádoucí pro člověka a jeho společnost (navíc je to ve skutečnosti tak, že se rodíme ve svých základních potřebách naprosto rovni: Jídlo, čistá voda, čistý vzduch, teplo, bezpečí ). Lidství a humanita jsou postaveny na respektování této rovnosti a vzdoru proti zvířeti v nás a zvěři mezi námi. Na jejich kultivaci.

   Pokud tedy celé to vaše fašounství stojí pouze na té vratké tezi, že jsme si "od přírody nerovní", nemělo by být nemožné se z toho ještě nějak vysekat. Za použití minimální míry racionality a úsudku.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 8"54 Provokovat můžeš hnědej dědečku, ale nic to nemění na tom, že jseš ubožák, píšící obsáhlé a pravopisně správné texty, a navíc to nic nemění na tom, že jsi ubohá , nenávistná a nemorální špína. A tu prdel polib těm Pravosekům sám, protože svůj k svému. V.J.Horák

   Smazat
  8. 8:16 Ve 20. století vznikly dvě opačné koncepce evropské integrace. Ta první, Hitlerova, spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené podlidi a stal se jejich pánem! Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření Podčlověka, rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), který bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation"). Dík zkurveným komoušským rasozrádcům, jejichž sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své již tak dost omezené území nebránící rase a nikoliv o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme donedávna bývali! Mnozí vykládají, že v tom nehraje národnost zásadní roli. Ale to je sporné! Na jedné straně ano, jistě země spřáhlé s Židem a jím vlastněnými "Východo-" a "Západoindickými společnostmi" si jistě na tom postavili své nemalé bohatství, ale to bez píle, vůle, úsilí a houževnatosti - typických to vlastností germánského ethnika - vůdčího ethnika bílé rasy, samo o sobě trvalost bohatství nezajistí! I proto koloniální mocnosti nevalné krve jako Španělsko, Portugalsko, ale i Francie, upadají často do mizerie a jsou zmítány sociálními revolucemi či dokonce občanskými válkami! A na druhé straně i země kolonie nevlastníci, leč obydlené obyvatelstvem dobré krve, jako jsou Švédsko, Švýcarsko, Rakousko či Německo (pokud není napadeno mongolskými kmeny z východu či jinou nákazou - viz židovskej bunt tzv. Spartakovců!) prosperují! Čili je to o krvi! A ta se dnes ředí více a více nečistou krví afroazijských invadorů ...

   Smazat
  9. Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
  10. 8:24 Však proto je demokracie pouhá fikce! Neboť lůza není schopná sebeřízení! Od toho tu přeci existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vůli postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Rozum je další mantrou masonů! Bez základního instinktu a vůle k moci je ale k ničemu! A nadáním obého se právě Nadčlověk se svou morálkou pánů liší od podčlověka. Morálka podlidí se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná vůle k moci, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." - https://www.flowee.cz/civilizace/5256-naplni-se-posledni

   Smazat
 3. Četl jsem, že Babiš nepojede do Litomyšle na oslavy. Lidé jsou na něj naštvaní, že přidává důchodcům peníze, nedělá 100 miliard dluhu ročně jako Kalousek, Špidla, Sobotka a stodesetimiliardový rekordman Paroubek, snaží se pomáhat lidem v exekuci a zarazil výhodné Singrovy intervence proti koruně.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Davide, to je ona, správná kultura, přizpůsobení se majoritě bez znásilňování, dobrovolně. Ne všechny národy to umí. Jsou-li zatížené velmocenskými ambicemi nebo jinou vírou v jedinečnost, dochází zákonitě ke konfliktům! Znám jen dva národy, pro nás nebezpečné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A který je,podle Vás, ten druhý?

   Smazat
  2. 9:55- moudrému napověz, hloupého trkni, co třeba "pražský"?

   Smazat
 5. Pane Povolný v tomto systému je všechno za peníze. Když budete mít dost peněz tak bude Horní Dolní mistrem světa ve všech sportech a proto vrcholový sport již nesleduji. I ten 89 byl o penězích. Kdejaký parazit si myslel že bude milionářem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste mimo, tady je snad etnikum, které nenávidí Rusy a neříkejte jim hlavně Židé, ti opravdu nemají důvod Rusy nenávidět a ti mají peněz, že nevědí co s nimi. Vlastní celou Ameriku a pokud to nechápete, tak už nikam nic nepište. Opravdu jim nejde o peníze, tšch si natisknou kolik chtějí, ale o pomstu. Jsou to magoři.

   Smazat
  2. Tomu se rika Expoasure , tedy exhibice ,aby si kazdy nalezite zvykl na jejich pritomnost a za tim ucelem jsou vykrmovani a opatrovani tedy soucast icdeologicke propagandy. A stale nacpavani do hysterickych medii. Napr. vsechen sport je intenzivni a nekdy i velmi zuriva /tenistka Williams/, propaganda afroarabu 24 hodin denne..treba ve formuli jedna, kdyz vede nekdo jiny , tak se jim vhodne a a utomaticky poroucha auto aby nevyhrali !! Kvoty jsou na 30-50% musi byt zamestnani i kdyz nejsou treba..I v korporacich..
   Naopak kazdy , kazdy evropan je automaticky Bilej Supremacist, rasista, diskrimunje porad a fasistickej agent. Proto jsme automaticky zarazeni do seznamu nezadoucich /undesirable , dle Hitlery/ a musime byt potlacovani,zotrocovani postupne az do konce..
   V Australii byl proveden Prevrat nekdy okolo 2006 , kdy skupina afroarabu vyprovokovala incident s mladymi lidmi a okamzite vypuklo Goebbelskovske /mozna jeste horsi/ besneni v mediich a vsude. Mladi sli pred soud /samozrejme/. Tisice afroarabu se zacali hrnout do A. obsadili pozice v mediich v politice /vykradani A. nebere koncu/, k soudum se vetsinou nedostanou, obchod s drogami kvete.. V mediich pak na ty co se jim nelibi vystreluji otazky. VY jste rasista , islamophob a diskriminujete nas. To je za ucelem se zbavit kazdeho , kdo rekne co vidi a co si mysli. Soudce Lync vladne v mediich i justici..Tak odrovnavaji kaZdeho kdo jim stoji v ceste a na to vlady a urady dohlizi..
   Mimo statitisice kamer vsude nahle vypukla nutna potreba zamestnat statisice afroarabu jako security guards. Nikdo jinej to delat nesmi !!! protoze dostavaji vysoky platy aby ziskali ekonomickou prevahu nad nami ,treba na vetsim trhu jejich asi 20 a trhovci , ktery to musi zaplatit /aby tam nekdo neukrad svestku/tam konci. Bydli v domech kde najmy jsou pres tisic dolaru tydne,nakupuji lepsi naz prumer auta , je videt ,ze vybec nemusi setrit nebo se uskrovnit jako my..Denne jsou v mediich pripady , ktwere potvrzuji rasismu Australanu a s vyhruzkami co kazdeho ceka..Dale jsme hlidani afroaraby , kteri pribyvaji z statu, kde terorismus je narodnim sportem jiz deti od osmi let. Musi nas hlidat na kazdym kroku abychom MY nepachali Teoristicke utoky !!! To neni zert. To je co vas ceka a nemine..
   Zrejme my nemyslime na nic jineho nez na provadeni teroru vsude a porad. To opravdu je neskutecny..

   Smazat
 6. Jágr nebyl SVŮJ, to bylo patrné a konečně tak pochopí, prážský NATUREL, vyvolených PRAŽSKÝCH volů, jedno zda-li jsou náplavy. Kdo zakotví v Praze stane se nějakou prapodivnou AUROU, nadřazeně VYVOLENÝM a začne být cáklým, projevuje se to obří šálou na krku v letním počasí 30°C a poté to prograduje, přehřátím mozku na cvokhaus (vyjímky existují, připouštím!!!). A vyvraťte mi rozumní pražané, že se mýlím?!

  Ivetka Toušlová (náplava) z Toulavky, mě Mostečákovi v neděli sdělila. Jak se po odvysílání seriálu MOST! Rapidně zlepšila situace v Mostě, no hned by Ivetka zasloužila zmáčknout nos "boxerkou", za tak hanebnou LEŽ, jinak tento pořad mám rád!

  https://uloz.to/live/!1niuxHZLQm6V/dycky-most-hlavni-cesta-do-nemocnice-most-tricet-let-zanedbana-ale-novy-piskovcovy-kvadr-vitej-v-moste-turisto-z-eu-mkv-jpeg-avi-mp4

  Ramón

  Ps. Máme příbuzné v Kanadě, každé etnikum si hraje na svém písečku, pouze média jsou korektně zajedno.

  OdpovědětSmazat
 7. Rasismus je strašná věc. To jednou na cvičáku ve SVAZARMU soudruzi odmítli z rasových důvodů zařadit bišonka a čivavu do výcviku psů obranářů a bezostyšně preferovali německé ovčáky, dobrmany, a rottweilery. Přitom to všechno jsou psi, ne? Odporný rasismus, jako by mezi rasami byl nějaký rozdíl; O DISKRIMINACI KŘÍŽENCŮ NEMLUVĚ... Nebo je mezi rasami rozdíl? PAK SE O NĚM OVŠEM NESMÍ MLUVIT! Pejskaři a koňáci jsou už od přírody rasisté!

  OdpovědětSmazat
 8. To je snůška blbostí smíchaná s demagogií. Od založení Říma do konce 18. století, tedy 2 500 let, v Evropě fungoval multikulturalismus. Teprve francouzská revoluce začala s jeho konečnou destrukcí. Definitivně převládla teritorialita práva nad jeho personalitou. David by se měl držet psychiatrie, té možná rozumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tedy husité křičeli: "Bijte Němce, papežence!!"...? To není nacionalistické? To je multi-kulti?

   Smazat
  2. 0:15 pletete multinacionalismus s multikulturalismem, obávám se. Snad proto, že naléhavě potřebujete napadnout MUDr. Davida?

   Smazat
  3. 0:15 Pokiaľ ti nie je jasný význam multikulturalizmu, tak radšej čuš. Alebo nás ideš presviedčať, že v Európe bol niekedy multikulturalizmus? Najprv v Rímskej ríši, keď všetci museli dodržiavať rímske zákony a klaňať sa rímskym bohom, potom v kresťanskej Európe, keď celá spoločnosť bola postavená na zvrchovanej moci jedného náboženstva? Čo tu ideš trieskať? To takéto bláboly vám prednášajú u soroša?

   Smazat
  4. Ad 0:32 A vám připadá, že Němci byli nekonfliktní?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Za husitů ještě Německo nebylo, bylo jen Sasko,Braniborsko, Bavorsko ...atd.

   Smazat
  7. 10.04 Za Husitů byla Svatá říše římská (Heiliges Römisches Reich)... Císařem by Zikmund, Liška ryšavá;-)

   Smazat
  8. Za husitů sice nebylo Německo, ale byli Němci.

   Smazat
 9. Co má vaše tvrzení dokazovat a čím vyvrací to, co jsem napsal, anonyme 0:15? Obávám se, že vám smysl sdělení unikl. To nevadí, pod svým jménem byste to nenapsal, že.

  OdpovědětSmazat
 10. Zde je expert vystudovany v Pretorii - South Africa ! -
  nick honolulu - a predklada definici rasismu z OSN !
  RASISMUS JE UZAKONENA DISKRIMINACE ! Zadna jina definice rasisismu neexistuje !
  APARTHEID neni rasismus , ale separatni devolopment !
  XENOPHOBIE je strach z neznameho a POPULISMUS je povinnost zvoleneho Tribuna lidu dodrzet slib toho, co lidem slibil !

  T.zn., ze kdyz Cech odmita bydlet s Cikanem, tak vlastne propaguje Apartheid, ale rozhodne ne rasismus !

  Ruzne narody jsou na ruznem stupni vyvoje a kvuli kulturnim rozdilum a zvyklostem, pro zachovani miru je treba je drzet od sebe !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,

   I kdyby jste napsal,že je třeba už konečně jednat tisickrát,český národ nemá intelektuály,kteři by to vzali vážně a měli intelektuálni schopnosti a moc jednat.
   Nemohou se ani opřit o občany,ti jsou totiž vychováváni být jen v modulu kandidát na otroka, slouha a nic vic.

   NEJPRVE JE NUTNÉ HLEDAT OSOBNOSTI,KTERÉ NECHTĚJI ŽIT V DNEŠNIM SYSTÉMU GANGSTERISMU A VI CO JE TŘEBA.

   Vzhledem k tomu,že takové osobnosti se hledaji nemáte koho oslovit,je to jakoby samá voda!

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych řekl, že jako škodlivého vnímají sloni nejspíš vás, opičáku.
   Nicméně stran doktora Sládka a příbuzných druhů asi najdeme společnou parketu.

   Smazat
  2. Honolulu,teď když se ukazuje,že neomarxisti jsou naši,

   NEBOT KAVÁRNA PLNÁ POVALEČŮ NAHRAZUJE ZMIZELÉ DĚLNIKY A ROLNIKY a nechce nic jiného než rozval ČR

   ovšem poté je jejich konečný cil šlechetný,.nebot po totálnim rozvalu budou ovčané ČR přijimat v té své Africe už přednostně učeni strejdy Marxe komunismus a socialismus a jak víš je k němu zapotřebi

   ZAS ZASTÁTNĚNI VÝROBNICH PROSTŘEDKŮ,JAK TO UDĚLAL I UŽ DŘIVE LEGENDÁRNI BÝVALÝ REŽIM a tak mohll vyplácet jen část platů

   a zbytkem hradil

   Q vodu,levné bydleni,zdarma zdravotnictvi,školstvi zuby a okuláry do brýli,vše pro děti,levné potraviny fčetně brambor,levné tramvajky, rekreaci Rohu atd o nic jsme se nemuseli starat ani exekuce.. .
   Nebylo divu,že komunisti narazili jen na zakaz cestováni,ale ted už to je povoleno,tak co.

   Smazat
 12. Kulturni rozdily a zvyklosti zaridila KRALOVNA PRIRODA a ten kdo neuposlechne zakonu teto kralovny je zabit !
  Kultura a zvyklosti jsou zakodovany v krvi (GENECH) kazdeho jedince a nikdo si nemuze GENY vymenit !
  Proto je dulezite, aby Cesi meli svoji 'zahradku' (svuj narod) , aby na zaklade jinakosti (napr.) od Zulu nebyli jednou pozarani, sezrani za ziva, coz se deje v Africe stale, ale ne s ceskymi obcany.
  NAPSAL NICK HONOLULU, ktery pracoval ve svem mladi pro vladu v Pretorii v tech nejvrazednejsich oblastech Afriky od Killimanjara az dolu po Cape Agulhas.
  Proto prohlasuji, ze kdo neveri v kulturni a genove rozdily je IDIOT a ma primou linku z Frankfurtu do Johannesburgu a 100 Km. za Johannesburgem zacina Africa, kde se muze sam presvedcit !
  Realita jde prebarvit propagandou, pouze 14 dni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku Honolulu: Kulturní a genové rozdíly nepopírá přece nikdo ...NIKDO!! Ale různí z nich vyvozují různé závěry...

   Smazat
 13. 2:36 - Pane ! Muj vztah ke slonum v Africe je positvni ! Zerou urodu lidozroutum, cimz zpomaluji jejich nezodpvedne
  rozmnozovani !

  Panu Sladkovi z Brna bych rad stiskl ruku a PODEKOVAL mu, za jeho vlastenecke citeni s ceskym narodem, ale nevim kde je Kralovo Pole a nevim kde je Utechov - tam nekde pan Sladek zije !
  (Jaky je jeho pomer ke slonum v Africe nevim.. Na to se ho zeptejte vy !)
  Zde zadam vsechny ceske volice, aby brali velmi vazne nutnost sestavit ceskou vladu z elit, ktere jsou pro
  narodni a PROTI Globalisticke , nebo budete mit z Prahy HILLBROW !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždycky existuje možnost Prahu oplotit. Prahu už nejde zachránit. Drtivá menšina respektující realitu, žijící ještě v Praze, by měla velice vážně uvažovat o vystěhování. Stejně na ní dobroseři co nevidět budou pořádat štvanice.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Floriďane, omyl vysvětlím níže ↓↓↓

   "Globalisticke , nebo budete mit z Prahy HILLBROW !"

   V Praze přistanou bohatí světoví míšenci na Ruzyni, na které se třesou taxikáři, hoteliéři, hospodští, stánkaři, komedianti, kapsáři, směnárníci, průvodci, politici atd. atd.. Po vyrabování, jejich peněženek odletí s Ruzyně domů do svých zemí!


   Hillbrow s lidožrouty, vždy vyčůraně narvou k nám na sever a co nejdále od Prahy, mrkni ↓↓↓


   V Drahonicích na Žatecku vznikne uprchlický tábor. Místní se bouří - SeveročeskýDeník.cz
   https://www.severoceskydenik.cz › kauzy

   •••••••

   Na severu Čech vyroste luxusní tábor pro syrské uprchlíky - AZ247.cz
   https://az247.cz › v-cesku-vyroste-luxusn...

   ••••••••••

   Budou bydlet uprchlíci z tureckých táborů na severu Čech? - Liberecký deník
   https://liberecky.denik.cz › z-regionu › b...

   ••••••••••

   Ve Vyšních Lhotách na Frýdecko-Místecku vznikne uprchlický tábor - Deník.cz - Denik
   https://www.denik.cz › diskuse › ve-vysn...

   ••••••••••

   Uprchlíky začne v pátek přijímat nový tábor ve Vyšních Lhotách. Rozšíří se i ubytovna v Bělé | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
   https://domaci.ihned.cz › c1-64420840-u...

   ••••••••••

   Ve Vyšních Lhotách začne fungovat další uprchlický tábor | E15.cz
   https://www.e15.cz › Domácí

   ••••••••••

   Němci chtějí u Cínovce zřídit uprchlický tábor, místní protestují Němci chtějí využít roky opuštěný areál tří budov na své straně hraničního přechodu Zinnwald ...

   ••••••••••


   O Prahu se neboj, zde vydíš ty VÍTAČE IMIGRANTŮ a poté, hup s nima, co nejdál od Prahy, hlavně na sever Čech. A ještě na tom Praha vydělá, jelikož tyto areály, patří jim!

   Jo, moment ještě si u nás Praha "něco" zapomněla naše LITHIUM !!!


   Ramón

   Smazat
  5. O: vidíš

   Smazat
 14. Jo též jsem to viděl ale jeden člověk se začlení do naši společnosti. Ale tisíce určitě ne a je to nebezpečné pro celý národ.

  OdpovědětSmazat
 15. To není republika pánů Hamáčka a Koudelky, oni se ji snaží spravovat pro někoho jiného.
  Ti, se kterými jsem studoval, ti by se přizpůsobili v 90% případů. Ti, kteří jen po generace pasou kozy pro to v 90% případů nemají předpoklady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Máte marné požadovat diskusi či odpověd,politici potřebuji zvolit a pak ty kteři je zvolio podvedou.
   Před volbami se vyhýbaji pravdě a po volbách už ukradené hlasy zneuživaji ke svému prospěchu a kapse taky.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Dojímá mě, že o mojí odvaze pochybuje anonym, tedy ten, který se bojí podepsat.

   Smazat
  7. Pane Davide,až nebude hrozit,že mě odveze ráno anton ČSSD do basy tak podpis bude.
   Ovšem neodpověděl jste zda pomůžete těm darebákům z ČSV až vás zvoli rozbijet tu republiku jejich Národnim programem ,zda jste pro ten jejich pitomý Solidárni stát,který maji ti Němci a plati tam 10 eur na tlapku a zda chcete,aby bohatli vaši voliči a nikoli majitelé velkých peněz,kteři jsou nenažranci a jak Babuš, nemaji ani pořádný Program jako SPD.

   Smazat
  8. Pane doktore DAVIDE,vite,že když budte nařizovat

   mohutné mazáni mnoha lidových komentátorů oni to uvidi a tak se stanete nedůvěryhodným at řeknete co chcete?
   Je pravda,že jste dostal i vy chut manipulovat zdejšimi důvěřivými ovečkami,kterým tžak očividně je ZAKÁZÁNO si v ČR smět vytvořit vlastni míněni a vy se toho cirkusu prý rád což je nyni už vidět, účastnite?
   Proč žádáte aby se diskutujici podepisovali,když vite,že Parlament odsouhlasil

   POLICEJNI STÁT PRÝ JEDNOMYSLNĚ A DOTAZ NA TO JSTE DAL VYMAZAT!

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:38 Přesně tak zástupci demožumpy jsou takoví pěkně to sype a stačí vše odkývat. Veřejně říkají že ČR nemá být na 1 místě ale diktátorský Brusel. Tak běžte k šípku a nikoho tu nepomlouvejte.

   Smazat
  2. 10:38 Je trapné, když se nemyslící šašek snaží okopávat kotníky.

   Smazat
  3. Souhlasím s 10:38, a nechápá Miroslava Povolného.
   Ať nám odhalí své favority.
   Václav

   Smazat
  4. 19:55- Václave, jsem nekomunista, který věří, že spravedlivá společnost se dá zavést ne na dirigizmu izmů ale na "diktatuře" nepolitického(společenského) stavu té či které společnosti kdekoliv na Světě, tedy stádia jejich vývoje. Mocné země umravnit ve vyvážení jejich pohledů na "zaostalost" jiných a kosmopolitům přenechat jen osvětu bez reálné moci mediální. Bohužel není v "boží moci" toto prosadit. Tak možná Bohu(jsem ateista), se na potřetí podaří stvořit někoho k obrazu svému. Již druhý pokus mu selhal. Nebo je nám "Bůh" jen druhem zbraně v realitě "perte se a žerte se"?

   Smazat
 17. V jednom švédském filmu kriminalista zkoumá fotografii školní třídy a další člověk mu říká "je to ta druhá dívka v třetí řadě"; politicky korektně - ale naprosto jednoznačně - si netroufne říct "je to ta jediná černoška na fotce".

  OdpovědětSmazat
 18. 10:38 Pane,o co Vám jde.Buď to jste velký materialista,nebo velký závistivec...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:10-Nemám rád nácky a rasisty,ale rovněž nemusím kariéristy a politické podnikatele.
   Je to tak těžký pochopit ?

   Smazat
  2. 11:27 Kde ty nácky vidíte, Vy jste byl na Ukrajině, nebo Pobaltímožná v pondělí na Staromáku nebo předtím mezi nechutným protestanty na Olšanech. Politika je dnes pro všechny výnosný podnik, najděte mi po ČR chudé politika, třeba i bývalého. Takže opravdu těžko je Vás pochopit. V.J.Horák

   Smazat
  3. 11:27 podle vašich měřítek je vyloučeno vstoupit do politiky i se sebelepšími úmysly. Dojde vám to?

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 14.17
   Je jasné,že volba SPD je jen nouzové řešeni,kdy ona se važe na opadávajici vlně migrace,kterou vyhodite oknem a vládě nařidi tajná služba vyučováni podle ŠESTI PRIORIT k ovládáni domorodců Banánové republiky,kdy prvni prioritou je totálni ohlupováni děti,které poté své rodiče udaji,že jsou fašisté,když nechtěji cizi vraždici kulturu kaka rámu.
   Ohlupenou prý ruku politiků je třeba nahradit komplet celou ,opravdovými zástupci lidu a ne těmi,kteři se řidi nadpisem

   Všechna moc pocházi z lidu a my jsme tu na to,aby jsme ji vám ukradli.

   Bylo by dobré si opravdu zapisovat co jsme napsali a kde,nebot takové komenty jsou občanům voličům policejnim śrátem PRÝ ČSSD zakázány.

   Smazat
  3. 12:16
   Naprosto s Vámi souhlasím.
   Václav

   Smazat
  4. S kým souhlasite Václave,a co tam bylo tak důležitého,že jste přehlid tu diru,budete si muset zapsat a opakovat co tam bylo jinak vám tady nebude rozumět!

   Smazat
 20. Přiznám se, že SPD je krajně nedůvěryhodná. Měli dva poslance z Ostravy, z nichž jeden v televizi řekl skutečné hodnocení lidí jako byl Havel. Odeesácky místopředseda Fiala s nimi rázně zatočil. O co kromě koryt ti lidi usilují, to je mi záhadou. Zřejmě se vám to nebude líbit, ale aby nechal do EP vylézt po zádech jednoho slušného kandidáta další lidi, o kterých nic nevím, to je trochu málo. Proč mrhat malinkou a velmi řídkou příležitostí něco ovlivnit, když se tady nabízí někdo jiný, kdo skončí určitě ve frakci levice? Příklad Kellera s Pochem je vám málo, abyste se poučili? Pan doktor David sice píše sympatické texty, ale kdo ví, jak jeho prohlášení SPD respektuje. Například o dvojí kvalitě potravin. Všechno, co napsal se probíralo mezi lidmi z Hygienických stanic kolem roku 1992, a om naivně vstoupil mezi socany. Tomio toho nažvanil, nevím, co bych si měl z jeho řečí vybrat? Že je proti přistěhovalectví z kulturně nekompatibilních oblastí, to je trochu málo. Zase lidi naletí panákům, kteří na ně kašlou až se usadí na teplá místečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkus si přečíst celý program SPD, mudrlante. Je to tam jasně a stručně.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:32- no a teď se taky přiznejte, která strana je pro Vás důvěryhodná, abyste jen zbytečně netrollil.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 18:17- v podstatě za mne Vám odpovídá dole 18:25. My starší nemáme problém s orientací v politickém spektru. Naopak problém s námi mají "tradiční strany", které zradily a náš výpadek se snaží nahradit mladými nezkušenými, které chtějí utáhnout "na vařené nudle". Jejich lídři mají "máslo na hlavě", jimi nebo cizími pomazané.
   Už jsem zde několikrát uvedl, že pro letošní volby do EU volím SPD především pro názory pana Davida. Variant je více, ANO, Svobodní ale i KSČM pro nostalgiky. Nedoporučuji volit malé strany a ODS pro národní nevyhraněnost jejich vedení.

   Solidární státy v kapitalistických zemích byly jen reakcí(hezkou tváří) v soutěži o přežití a vítězstvím kapitálu pominuly důvody!

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Je to Vaše věc. Sice napadáte p. Okamuru naproso hloupě. On přece nechce teplé místečko. A jste naprosto neobjektivní protože neuvádíte co pan Okamura nesplnil. O pana Dr. Davida se otíráte také naprosto hloupě protože on stál vždy za svým slovem. To že okamžitě a střehbitě nepoporoval SPD a pana Okamuru je dáno jeho povahou (napřed si o něm něco zjistit - to jak se chová a pod.) To ale u Vás nepřichází v úvahu. Protože se rozhodujete impulzivně a pravděpodobné i hloupě. To je Vaše věc ale neblbněte hlavy lidem, kteří mají své zkušenosti s vychcánky Vašeho formátu.
   Václav
   Samozřejmně volím p. Dr. Davida a SPD vychcánci typu Volného jsou mi volní

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 19:45- nemohu zradit někoho, koho jsem za jeho vlády nevolil. Bylo nás jen promile de....!

   Smazat
  11. 20:13-bohužel nevím, co se podepsalo na Vás, že často užíváte "caps lock" a občas luštím i sled Vašich myšlenek.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Pane POVOLNÝ bylo tady jasně napsáno co je třeba

   vy a občané se to se to však NESMÍTE NIKDY DOZVĚDĚT,protože to je mazáno prý administrátorem webu a to OPAKOVANĚ.
   To jsou ti,kteři vámi manipuluji,.aby jste šli dále cestou k Banánové republice a nikdy jinak pane Povolný a protestovat u doktora Davida nesmíte bude to jako když hrách na stěnu háže.
   Neni to on,který by vám chtěl pomoci,vypadá to,že je součásti podvodného systému a chce být jenom zvolen a vymazávánim přispěvků je důkaz ,že vás nepokládá za schopné si udělat miněni sami,ale manipuluje s vámi stejně jako ostatni prý vaši zastupitelé!

   JE VÁM TO JASNÉ, NEBO SE DÁTE DÁLE OPÍT ROHLÍKEM.

   Smazat
  14. 13:47- jste-li mazáni, dávejte krátká upozornění na zajímavé "linky", na mazání odkazů nemá zatím ani vnitro kapacity.

   Smazat
  15. Volit lŽIDavida znamená směřovat přímou linkou mezi tuto sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které bude třeba zlikvidovat tak jako tak v zájmu přežití civilizace!

   Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!"

   A když si pustíš tato slova (jsou tam ruský titulky) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují program NR převedený na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!
   A co dělá banda místních užgryndanců včetně lŽIDvořáka? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhnou lŽIDavid a v závěsu za ním lŽIDvořák s koberečkem a budou řezat makovicemi o podlahu jak diví! Jsou to vlastně strašně ubozí lokajíci! Chtěj měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak totiž sám lŽIDavid jednou přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi si to přiznává až když někam kandiduje, ptám se, není pozdě?

   Smazat
 21. Uvítal bych od doktora Davida jeho názor na politický rasizmus, který tady kvete už skoro 30 let a skoro nic se proti tomu nedělá. Přiznat se, že jsem byl nebo že jsem komunistou, znamená být společensky diskriminován nadosmrti. Po komunistech tady něco zůstalo. Až na něco dálnic nevidím nic, co by zůstalo po doktorovi Davidovi, Okamurovi, partou grázlů ze socdem a jiných pravicových stran. Nepočítejte mrtvé. Z období, kdy tady vládnou ochránci lidských práv, mám v rodině předčasně zemřelého. Všude je bordel a korupce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nynějši komunisté nejsou už NIČEHO schopni,

   .neobjevi se mezi námi občany tady na občanském webu přimé demokracie NR ,pomáhaji kapitalistovi CUCKERBERGOVI na FB HRABAT VÝDĚLEK ,naháněji mu tam své členy,qaby kšeftoval s jejich daty , odmitaji otevřit na svém webu námi občany placeném, diskuzni rubriky,aby jejich sračky za nic nestály,vyhopdili do pověři svoje ideologické odděleni a poslouchaji diversanty ve svém vedeni ATD

   TAK JSOU STEJNĚ DESTRUKTIVNI JAKO OSTATNI ZMETCI!q

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:40
   To jste nic lepšího nevimyslel? Za tento komentář asi nedostanete žádou odměnu.
   Václav

   Smazat
  2. 20:14
   omlouvám se opravuji nevymyslel
   Václav

   Smazat
 23. Koho chceme v EU tohle divadlo nebo doktora Davida?

  Jiří Pospíšil si pak pochvaloval spolupráci TOP 09 na pražské radnici a dodal, že chtějí být alternativou pro proevropského voliče. „Tím se budeme věcně vymezovat proti dalším silným subjektům, jako je hnutí ANO a ODS. My jsme ti, kdo brání referendu, nebezpečí toho, že by Česká republika mohla vystoupit z Evropské unie. To je naše jasná pozice. Nechceme si populisticky zahrávat s tím, že by snad nějaké referendum mohlo být. Je to pro nás opravdu velký problém,“ prohlásil předseda TOP 09.

  Jako další hovořil Luděk Niedermayer, ekonom a autor mimo jiné i interview o EU se Zdeňkem Svěrákem. Podle něj jsou tyto volby důležité nejen kvůli vnitropolitické situaci, u které věří, že se bude v budoucnu měnit, ale též kvůli situaci v Evropě. „Nehraje se o nic jiného, než jestli bude v EP dostatečně silná konstruktivní většina, která bude chtít, aby Evropská unie fungovala a aby plnila to, co od ní občané očekávají,“ řekl ekonom a dodal, že lidí, kteří se budou snažit, aby EU nastoupila na cestu do zapomnění bude kandidovat mnohem více než v minulosti. Doplnil, že EU není jen ekonomické sdružení států.

  Kromě Polčáka, Pospíšila a Niedermayera, kteří na tiskovce hovořili, je na kandidátce také jedna bývalá poslankyně, Kateřina Bursíková Jacques. Ta jednak proslula tím, že nedokázala v show Jana Krause vysvětlit, co je to biomasa, a pak svou roztržkou s policií při demonstraci proti pochodu neonacistů. Napravo na videu je také možné vidět předsedu Liberálně ekologické strany (LES) Martina Bursíka a také herečku Evu Holubovou.

  OdpovědětSmazat
 24. Už ani ti rasisti nejsou co bejvali ...

  https://deliandiver.org/2015/04/maly-krucek-pro-marine-obrovsky-skok-nikam.html

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 26. Afroevropan nemůže být obdobou termín afroameričan. Afroameričané jsou potomci do Ameriky násilně zavlečených černých otroků, ulovených "bysnysmeny" s "černým masem". Na loveckých výpravách, při transportu na americká tržiště s otroky a v Americe jich zahynulko násilnou smrtí více jak 15 milionů a i ještě dnes víme, že zastřelit v USA černocha není nijak zvlášť trestné, důvody se vždy najdou (ale mocen- ské struktury v CZ dnes dokáží beztrestně střílet nevinné občany také). Afroevropan je člověk, který se dostává do Evropy buď v důsledku válek, které rozpoutává diktatura světového kapitálu mezi státy a národy v Africe, nebo vedením přímých agresívních válek v "potřebě" zmocnit se cizího majetku, tedy nakrást si.
  Volby do EU - pro myslícího je jedinou volbou SPD nebo ANO. Všechny "klasické" partaje jsou více než prohnilé korupcí a sluhovstvím nacibyrokracii EU a poskoctvím kapitálu. Jsou od hlavy po paty v moci diktatury kapitálu a občané jim byli, jsou a zůstanou "šuma fuk". Prostě participace na kapitálem nakradeném je jim "über alles". Kdo volí jinak je buď blb, nebo také poskok kapitálu.

  OdpovědětSmazat
 27. Casto o tom premyslim a NEUMIM si stale vysvetlit, jak tak silna a bohata zeme, jako byla Jihoafricka republica v 70-tych letech minuleho stoleti, tak rychle TOTALNE
  zkolabovala !

  Moji americti kamaradi rikaji, ze jedna z hlavnich pricin byla invaze 5 millionu cernochu pres Caprivi Strip !

  Proto president Trump v dnesnich dnech, tak motivovane bojuje s Cogressem o penize na dostaveni plotu na Rio Grande.

  V tyto dny take policie a vojaci v Mexicu se snazi zastavit pochod millionu na sever ze stredo americkych zemi jizne od Mexica.
  Cely svet je podrbany a proto male narody (Cesko, Madarsko, Rakousko, musi byt velmi ostrazite !)
  Dr. David a dr. Sladek z Brna, temto problemum rozumi, tak je VOLTE na pozice zodpovednosti.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 28. Silne NESOUHLASIM s tim co napsal 18:25 !
  Nikdo nikoho NELOVIL, ale zajatci valek ruznych kmenu byli koupeny od viteznych nacelniku. (Uvedena cisla jsou marxisticky nesmysl. Jsou to cisla Leonida Brezneva.)
  Valky pokracuji dodnes !
  Cernosi v Americe maji privilegie, ktere jim zarucuje Affirmative Action.

  Toto narizeni (Affirmative Action), nadelalo obrovske zlo mezi obcany USA a proto je tolik nezdraveho napeti a polarizace mezi belochy a barevnymi !

  Zde vidite jednu z pricin, proc tak masivne vyhral Trump volby ! Vsichni jsme vedeli, ze privilegie pro cernochy poradne skrouhne. (A take se stalo !)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 29. Pepek Vyskoč na trolling nestačil, k dehonestaci SPD nastoupila na NR 1.liga demagogických elfů, aby dokázala, že milion chvilek její nenávisti konečně zviklá voliče SPD. Ten jejich děs, že by ve volbách mohl být jejich bezbřehý vliv oslaben, a mamon ztracen úspěchem vlasteneckých stran, jim může přivodit úhonu na zdraví ;-)
  Snažte se seč můžete, ale já volím SPD, kroužkuji 1 + 8. Na shledanou v lepších časech.

  OdpovědětSmazat
 30. KLIDNĚ BUDEME VOLIT SPD,ALE PROČ ONA ODMÍTÁ VOLIČE

  a jejich silný Program.
  Naši občané už maji i vlastni návrh Programu a je s podivem,že pan Okamůra neumi zjistit ani co obsahuji jeho jednotlivé články a všichni vidi,že je jen silný individualista,který potřebuje vrtat svou dubovou hlavu vrtákem na železo a nemá zájem si dát do svého Programu,že bude chtit většinu v Parlamentu,aby tamni kreatury přešel smích z jeho nedostatěčné podporovaných návrhů!

  Možná,že se volby do EU snad podaři,ale co potom?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:28
   Asio pro to, že někteří ani neví jak se předseda SPD jmenuje. Pro Vás primitive je to pan OKAMURA.
   Václav

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 31. https://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=461272

  OdpovědětSmazat
 32. Neplatí to pro služební kontakty, kdy mi nevadí, kdo je kdo a v jaké straně je, ale osobně bych do politických funkcí nepodporoval nikdy žádného antikomunistu, který se ušpinil nadáváním na komunisty. Viděl a zažil jsem toho tolik, že neodpustím.

  Jde tady o SPD. Koho jiného než doktora Davida znáte a víte stoprocentně, že je to slušný morálně nezkažený člověk? Myslím, že nikoho. Stačí připomenout Fialu z SPD a je na zvracení. Klidně si volte, koho chcete.

  OdpovědětSmazat
 33. I have become a huge fan of this article because this is wonderful post. Thank you for sharing with us.
  Idesignpassion

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.