Reklama

sobota 18. května 2019

Panelová diskuze Nové republiky na téma "Reforma EU?" - hovoří Martin Kunštek (VIDEO 36 min, 20 sek.-- snížená kvalita zvuku)

18.5.2019 Svoboda a přímá demokracie a Nová republika
Na panelové diskuzi Nové republiky na téma "Reforma EU?" hovoří Ing. Martin Kunštek o tom, jakým směrem se Evropská unie od svého prvopočátku vyvíjí a kam směřuje. A věřte, není to nic pozitivního pro naše národní zájmy.
1 komentář :

  1. Průměrný volič SPD je dnes o dění v Evropě informován lépe než pan Švehla z Respektu. Hovoří Petr Hampl, kterému aktivista zmařil přednášku:

    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Prumerny-volic-SPD-je-dnes-o-deni-v-Evrope-informovan-lepe-nez-pan-Svehla-z-Respektu-Hovori-Petr-Hampl-kteremu-aktivista-zmaril-prednasku-581952

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.