Reklama

středa 1. května 2019

Pantomimická loutka padla

Paul Craig Roberts
2. 5. 2019     PaulCraigRoberts
Zatímco šílení a zkorumpovaní lidé, tvořící Demokratickou stranu a americká média, pokračují ve svém povídání o tom, že hrozba Russiagate přece jen není tak úplně vymyšlená, hrozba jiného druhu - a především skutečná - se vynořuje v Rusku, Číně, Severní Koreji a Iránu. Ta hrozba pramení z faktu, že Washingtonu se už podařilo přesvědčit každou z těchto zemí, aby mu přestala věřit. Řečeno jinak: vlády uvedených zemí už dnes vědí, že všechno, co Washington řekne, je lež.


Tyto země se navíc přesvědčily i o tom, že Washington neuznává jejich suverenitu a nikdy se s jejich existencí nesmíří. A navíc každá z nich už na své kůži okusila americké sankce, namířené buď k sesazení jejich vlád, či k jejich totálnímu podrobení se washingtonské vůli.

Rusko samozřejmě nikdy neuvěřilo washingtonským farizejským prohlášením, že raketové obležení Ruska má jen obranný charakter a je namířeno proti (neexistujícím) raketám Iránu, a Putin už mnohokrát zopakoval, že tzv. obranné rakety lze rychle a snadno přeměnit v rakety útočné, které Rusku v případě jeho nukleárního napadení neposkytnou potřebný čas k úderu odvetnému.

Přiznám se, že mě až omráčila ochota vlády polské a rumunské nechat si umístit americké rakety na svém území. Nepochybuji o tom, že jejich představitelé byli za svůj souhlas odměněni, ale k čemu jsou peníze prospěšné člověku, který už nežije? A můžete kromě toho vsadit svůj život na to, že Rusové nepřipustí, aby se tyto operační zbraně v časech napětí, které právě dnes mezi Východem a Západem existuje, na ruských hranicích kdy objevily.

Nespokojeni s tímto „provokativním“ ruským postojem, oznámily tupé hlavy americké vlády, že hodlají umístit své nukleární zbraně do vesmíru, čímž prý ruský i čínský odstrašující prostředek zneutralizují.

Tento nezodpovědný a hazardní plán nezůstal v Rusku samozřejmě nepovšimnut a generál plukovník Viktor Rožnikin, zástupce náčelníka operativního velení generálního štábu minulý týden prohlásil, že washingtonský program zachycování raket protivníka už při jejich startu prozrazuje skutečnost, že USA připravují prventivní nukleární útok na Rusko a Čínu.

A můžete znovu vsadit svůj život na to, že Rusko a Čína nezůstanou sedět a trpně na washingtonský útok čekat. Zvláště ne pak Rusko, které do své výzbroje zařadilo nadzvukové rakety, které nelze žádnými dosud známými prostředky zachytit. Takže to, co Washington se svými evropskými vazaly dnes činí, není nic jiného, než příprava hrobu pro celý západní svět.

Politická propaganda v USA zaznamenala úspěch v tom, že se jí podařilo odlákat pozornost veřejnosti od skutečných a aktuálních problémů, jako jsou masová ztráta pracovních příležitostí v důsledku zavádění robotizace výroby, globální oteplování a stále se zvyšující se riziko rozpoutání nukleární války. Takže když zbytek světa pohlédne na Západ, vidí blázinec, ve kterém platí, že dvě největší hrozby pro národní bezpečnost USA jsou Venezuela a ruský agent v Oválné pracovně Bílého domu. Takže brát tuhle zblázněnou zemi vážně, dnes skutečně nelze.

Za takových okolností samozřejmě americká moc kolabuje – a to k úlevě všech rozumných lidí světa. A dokonce i pohádkově odměňované americké loutky v Německu, Britanii a Francii vykazují náznaky nezávislosti, nevyskytující se zde od dob De Gaulla.

Rusové, Číňané, Iránci a Severkorejci vědí, že mají co do činění s blázny a nemají proto chuť, se jim podřídit. A současně si jsou též vědomi toho, že jakákoli dohoda s Amerikou je k ničemu, a že jazyk, kterým s nimi Washington hovoří, je rozeklaný až běda.

Washington bude v zahraniční politice stále víc frustrován, jelikož ochoty spolupracovat s blázincem logicky den po dni ubývá. A důsledkem tohoto vývoje bude růst tyranie doma.

Překlad: Lubomír Man

63 komentářů :

 1. Ale odvetný úder by byl Ruské ponorky by se o to postarali. Čím dřív usa padnou na hubu tím lépe pro celý svět. Ty magoři tak lžou až tomu věří.

  Takže to, co Washington se svými evropskými vazaly dnes činí, není nic jiného, než příprava hrobu pro celý západní svět.
  Bohužel by to byla konečná pro celý svět počasí jaderný odpad roznese všude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. \nechtějme zkoušet Rusko z toho zda použije odvetný úder nebo ne ! Poslední týdny silně naznačují, že likvidace-odstavování lidí dosazených Američany za Jelcina A Gorbyho úspěšně pokračuje. 1) omezil se únik info do USA z prostředí Medvěděva 2) signál zatčením poslancepřímo v parlamentu, že vše už neprojde 3) postupné vyměňování generálů majících blízko k Američanům 4) pevnější uchopení oligarchů 5) supermoderní zbraně nejen velké, ale i pro obyčejné vojáky atd.

   Smazat
 2. Není většího a jasnějšího důkazu naprosté svobody v USA, než že tento extrémně protiamerický a protizápadní kašpar, placený kdoví kým, může bez jakýchkoli omezení publikovat svoje bludy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Leo tys to vystihl jako vzdy
   Dekujeme, Josh Kleberstein

   Smazat
  2. 0:43 proč zrovna kašpar, proč placený, proč bludy? Mohl byste to laskavě nějak vyargumentovat? Já vidím zcela jasně, že USA jsou se svou armádou roztaženy po celém světě, že nectí mezinárodní právo, že všemožně trestají každého, kdo jim není po vůli ... Chápu, že osobně tomu můžete fandit, ale zdůvodňovat to jakousi svobodou uvnitř USA? Jste mimo mísu, navíc na straně nemravnosti ...

   Smazat
  3. Nebo to bude tim,ze neni nikomu nebezpecny...Ze ziji ve svobodnem state si vetsina Americanu nemysli

   Smazat
  4. A kým jste placenej vy? Jste jenom blbej, nebo navedenej a placenej? Rudý dědeček

   Smazat
  5. 1:13
   No v těch jím oslavovaných Číně, Iránu, KLDR, by tento "nikomu nebezpečný" kašpar nepřežil ani den. V Rusku bych mu dal pár měsíců.
   Co ty víš o tom co si myslí většina Američanů, prosimtě? Nebuď směšný.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Mimo HNUSAci loupi vsude nerostna bohatstvi vsech zemi,vcetne ropy, a silena trilionove vyzbrojovani samozrejme prispeje nebo brzy zapricini ke zniceni sveta i bez valek..
   Silence samozrejme neni vubec mozne odstranit volbami a musi byt svrzeni..

   Smazat
  8. Vse co reknou je lez i kdyz nahodou reknou prave ted neco pravdy , pravdu zmeni do lzi za moment ..Vse co delaji je pustej podvod a nikdy nic jineho...Zadny vyjednavani , nebo rozumna slova nemaji zadny ucinek. Vypadaji ,predstiraji ,ze jsou jako my , ale jsou to psychopathicky silenci bez zabran. Nezastavi se pred nicim..

   Smazat
  9. 0:43 Jste pomatenec. Čím je protiamerický a proti západní. To kdo varoval v Německu před zrůdností Hitlera byl podle Vás protiněmecký a proti demokratický? Pracoval ve vysokých funkcích a má proto přehled jaký u nás nikdo nemá. Pochopil že jde o bytí všeho lidstva. Pokud si někdo myslí že u nás někdo bude investovat aby nám pomohl, tak by se měl nechat vyšetřit v Bohnicích. Moše Šolomon.

   Smazat
  10. A proč na toho debila reagujete? Leze diskutovat každý den, je oplzlej, sprostej, uráží a nadává - oslizlej od americkýho zadku, kde se s radostí zabydlel, zkrátka proamerickej sráč.

   Smazat
  11. 0:43!
   Asi jste se spletl v premise! To co považujete jako důkaz svobody v USA je ve skutečnosti exaktní důkaz svobody občanů Ruské Federativní Republiky.

   Smazat
 3. 1:20 Urcite vic nez kolik vy vite o Cinanech, Irancich a obcanech KLDR....Potkal jste vubec nekdy nejakeho?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Číňany jsem potkal, ale moc jsem jim nerozuměl. Severokorejci a Iránci ke své škodě, jak známo, z ekonomických a režimních důvodů moc necestují.

   Bavil jsem se se stovkami Američanů, konec konců, jsem tam několik let žil. 99% z nich je ji optimistů, nikdy by si nestěžovali na svůj život ani by nepomlouvali svou zem jako tento kašpar.
   Je vidět, že vůbec netušíš o čem tu meleš a víš leda tak prd.

   Smazat
  2. Kritiku momentálně vládnoucí party považujete za pomlouvání své vlasti? A kritika, který se ozval oprávněně a odvážně, vy považujete za "kašpara".

   To jste tedy sociopat fascinujících rozměrů. Chudáci lidi ve vašem okolí.

   Smazat
 4. 99% občanov USA nemá tušenie o čom ten človek v tomto článku píše, na otázku dajú vždy kladnú odpoveď, hlavne je zarobiť si, viac netreba ...

  OdpovědětSmazat
 5. Bavil jsem se se stovkami Američanů, konec konců, jsem tam několik let žil. 99% z nich je ji optimistů, ano, jenom blázni se radujou
  když loďka se naklání
  jenom blázni se radujou
  že voda jim stoupá
  Jenom blázni se radujou
  jsou na prahu svítání
  radujou se že prostě jsou.

  OdpovědětSmazat
 6. A co si myslí ta množina negramotných občanů USA?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S těmi se přeci pan Chytrý nebavil... Ale vrátil se do ČR, asi mu tam pšenka kvetla jenom podprůměrně, nebo ho prohnali černoši Bronxem...

   Smazat
 7. Anonymní2. května 2019 2:10
  Číňany jsem potkal, ale moc jsem jim nerozuměl. Severokorejci a Iránci ke své škodě, jak známo, z ekonomických a režimních důvodů moc necestují.

  Bavil jsem se se stovkami Američanů, konec konců, jsem tam několik let žil. 99% z nich je ji optimistů, nikdy by si nestěžovali na svůj život ani by nepomlouvali svou zem jako tento kašpar.
  Je vidět, že vůbec netušíš o čem tu meleš a víš leda tak prd.
  ============================================================
  A o čem jsi se bavil s těmi stovkami Američanů, jestli hamburger z McDonalds je lepší než z Burger Kind? Nebo jestli Coca Cola je lepší než Pepsi? Dokázaly ti ty stovky vzdělanců ukázat na mapě Evropu, natož tak ČR? Je s podivem, že když jsi tam "několik let žil", tak jsi je vůbec nepoznal? Kolik jich znalo toho "kašpara", Einsteine? Vsadím se že ani jeden.
  Tady je to dost hustý, to mluví samo za sebe, nevím cos tam dělal, washupáka?
  https://www.youtube.com/watch?v=CNr5czZKEdk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: nedávno byl na netu článek, že ten proslulý americký "optimizmus" je jen hraný, je to jenom obyčejná maska, přetvářka, která má na druhou stranu za následek zdravotní poruchy psychického rázu, které si Američané kompenzují zobáním tabletek.

   Smazat
  2. 8:10 je ho nechte, třeba zametal podlahu právě v provozovně McDonalds, což je nezbytná kvalifikace na budoucího českého prezidenta (viz Kiska) :-)

   Smazat
  3. Hraný optimismus je nezbytná obrana. Když vás na ulici požádá slušně oblečený člověk o dvacetidolarovku a vy mu ji dáte s úsměvem, tak vás nemusí zastřelit. To jenom tady u nás mu můžete říct, ať si vyse.. oko !

   Smazat
 8. Měl jsem několik učitelů Američanů a s politováním musím konstatovat, že až na jednu výjimku se jednalo o nedovzdělané, nekulturní, jednoduché a zcela lidičky, které je asi radost ovládat. Měl jsem vedle nich i učitele, rodilé Angličany. Mezi Angličany a Američany byl propastný rozdíl. Angličané v sobě mají tradici, kulturu, všeobecný rozhled a hlavně chápou souvislosti a situaci ve světě (možná mají nasáté info z bývalých kolonií). Tehdy jsem pochopil, že Amerika je z tohoto hlediska dodnes kolonií Anglie a že Amerika si nezbytně musí inteligenci dovážet z celého světa, protože vlastní není schopná vychovat. A když náhodou nějaký Američan vybočuje svými názory z řady (jako zde Roberts), tak to může u některých vyvolávat překvapení a úžas :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na výjimky jsou Američané pro každého alespoň trochu vzdělaného člověka, a specielně pro Agličany, "a laughing stock". A ty jejich slavné "highschool" jsou na úrovni našich bývalých pomocných škol.

   Smazat
  2. Svět se hodně změnil. Dříve Češi museli poslouchat "Deutschland, Deutschland über alles, über alles in der Welt". No a dnes nám naši vlastní čeští politici a masmédia vtloukají do hlavy zcela nová slova na stejnou melodii: "America, America über alles, über alles in der Welt". Vlastní hymnu nemáme :-)

   Smazat
 9. Americane jsou daleko , daleko hodnotnejsi lide nez proradni Anglicane !
  Znam je velmi dobre z Jizni Afriky a zde volam , ze uprednostnuji Americany pred Anglicany po vsech strankach !

  Americane maji prumernou inteligenci daleko vetsi, nez maji Cesi, ale nedaji do sebe nahlednout.

  Americane jsou vetsinou SPECIALIZOVANI ! Cesi rozhodne ne.
  Americane maji svobodne diskuze a Cesi je nemaji uz
  300 let ... Za vas Cesi, mysli cenzori !

  Americane se nedaji generaliziovat, protoze Amerika je kazdych 200 mil jina.
  NICK HONOLULU - Kdyz jsem v Evrope , tak me to tahne domu do Statu.
  Kdyz jsem v Cesku vice nez tyden, tak toho mam plne zuby a po 14 dnech mam depresy. Tak sednu na vlak a jedu jinam !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no a pochopitelně tenhle zasmrádlej cvok honolulu - co sem lezeš ty sajrajte? Co otravuješ každý den? Jdi už do hajzlu, copak nevidíš, že na tvý cancy není zvědavej nikdo? Všisko jedno zatracený!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. štěstí pro celý svět, že Amerika přestala být bílá a že hlavním jazykem bude španělština, jinak by tu bílou inteligenci ani celý svět neuživil :-)

   Smazat
  4. 10.32 Pane Honolulu, máte na mysli ten emigrantský odpad z Evropy, židovské obchodní emisary, nebo černoafričany kteří dohromady stvořili základ genotypů naprosté většiny občanů USA? Většinou se jednalo o doma naprosto neúspěšné lidi, o zločince prchající pře šibenicí, či o zajatce jiných černých kmenů - jimž prodej otrokářům (židovským, arabským i pirátským) zachránil jejich bezcenné životy?

   Smazat
  5. 10:32 Vůbec nechápu,že se něco takového mohlo narodit na Smíchově.Ale tipuji,že to mohlo být mezi Holečkovou a Plzeňskou,tam žila pěkná směs...

   Smazat
  6. Tak ako to, že tí "mysliaci" a "vysoko inteligentní" uverili tej smiešnej bájke Russiagate??? A ešte ...mee too, úbohým imigrantom, LGBTIQUZREC....???????

   Smazat
 10. Jedine veci ve kterych se muzete Americe rovnat jsou strudl, pivo a knedliky.
  Jinak nemate co nabidnout.

  Americane se nikdy, nikym, nenechaji dominovat a vy jste vlezprdelky povestne svoji servilnosti ke kazdemu.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no - tak jsi se vyžvejkal, čechy jsi urazil, tak skoč do zdi dědku prašivej. Vlezoprdelka jsi ty - co pořád lezeš diskutovat na naše diskuze? nelez nám do zadku - my o tebe nestojíme!

   Smazat
  2. Vy se porad chvalite navzajem a ujistujete se o vasi dokonalosti ! Jako telesne postizeni na soutezi
   krasy !
   Amerika je jako Snehurka a vy jste jako trpaslici, tak stale pistite a prskate a ja z toho mam zachvaty smichu !

   Vy trpaslici ! Ja zacal psat ,abych vas varoval pred barbary z Afriky a ted budu muset psat barbarum , abych varoval je, pred vami !

   Smele se postavte realite do oci.

   Neexistuje
   vrchnost , ktera by vam nepocurala vase kedlubny, (hlavy.)
   Vystizny NICK HONOLULU !

   Prof. Mane, ptam se vas ! Davate mi za pravdu ?
   Aspon jednou prestante byt politicky korektni a politicky poplatny.

   Smazat
 11. Američan je blbec, kterému od dětství nakukávají, že je génius a na světě nemá rovného!To je celé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.37 Tam je pan Honolulu mezi svými.

   Smazat
 12. 11:37 - jemu nikdo nic nekuka ! On to vi a povazuje to za samozrejmou vec. Tvuj vyvoj oproti jeho vyvoji je zpomalen , ale jen kratce ! Nejpomalejsich je prvnich 99 let .
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na inteligenci jsou dobré ryby. proto by tobě a každému Amíkovi stačila pro začátek veleryba.

   Smazat
  2. "Veleryba", to jsi vymyslel sám, yntelygente?

   Smazat
 13. 10:32

  "Americane maji prumernou inteligenci daleko vetsi, nez maji Cesi, ale nedaji do sebe nahlednout."

  Nicku, vybuchnul jsem smíchem. Tak dobrý vtip jsem už dlouho neslyšel. I ten nejblbější vymazanec ze zvláštní školy je proti průměrnému emeričanovi hotový raketový vědec. V porovnání k Čechům mají v hlavách velké kulové s přehazovačkou a navijákem.

  To chceš snad popřít tuto jednu ukázku?

  https://www.youtube.com/watch?v=CNr5czZKEdk


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:05 - My jsme dali svetu Cadillac a vy Trabanta !
   Nase podprdelni v aute jsou daleko lepsi , kavalitnejsi nez vase a v prumeru mame i zjev lepsi, nez vy.

   Cernosi a Cikani jsou vasi kamaradi a ne nasi !

   My to vyhravame ve vsech odvetvich, v kazde discipline a dokonce i nase kapitalisticke duchody jsou vetsi nez vase.

   Hurvinci, pokorte se pred krasou a slavou Ameriky, vy nedkonala nedochudcata !
   A vase bydleni stoji uplne za hovno ! Vase kurniky jsou idealni pro slepice kdezto my zijeme v pohode a prostoru.

   Ja kdyz hraji Rock and Roll, tak souseda nerusim.
   U vas kdyz si najemnik uprdne, tak o pet pater vysse mu druhy najemnik odpovi "Pozdrav Pan Buh.

   Prof. Mane z Bohumina , zasahnete a realisticky priznejte , ze ozdoba ceske emigrace
   NICK HONOLULU ma pravdu !

   Smazat
  2. Velevážený Ničku Hoňholuline!
   Všecko máte v tej emeričce lepšejší než my Valaši, enem ty valašky nemáte a podla toho aj dopadnete. Naše kurníky nám nesebere velká voda ani toro-náda, protože chemotrailzli hajzli sa bojá našich valašek. A víš ty huline co je najvětší problém Valacha, když mosí opustiť rodnů kuču. Ne, že doma nechá mladů robu a bečicu slivovice na pospas susedovi, bo aj sused má bečicu aj robu. Tým problémem je kterů valašku do světa vzít sebů. Či tu od šporhelta nebo tu z futer! Nedaj buch vzat obě - třetí světová a konec emeriky sů isté. No a včíl mudruj šululine neznalý valašského penicilinu o jakési pravdě.

   Smazat
 14. štěstí pro celý svět, že bezmezně inteligentní Amerika přestala být bílá a že hlavním jazykem bude španělština, jinak by tu bílou inteligenci ani celý svět neuživil :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Kdyby nebyli Američané inteligentní, veselí a ještě k tomu optimisté, tak by rozhodně nemohli ždímat celý svět jako doposud. Pro mě je rozhodující index inteligence jednotlivých států ten ukazatel, kolik spotřebují paliva na výrobu energie na občana za rok. V Číně je to 1 tuna, u Evropana 4 až 5 tun za rok a Američan spotřebuje 20 tun ta rok. Proto mně z toho jednoznačně vychází, že Američan je 4-5 x chytřejší než Evropan a dokonce 20x chytřejší než Číňan. Ironie je jenom v tom, že EU dále nutí šetřit Evropany a nežádá to po Americe. Amerika má asi násobně chytřejší i "zelené mozky", tedy myslím tím ekology :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Make America great again!" (Josef Visarionovič Trump)

   Smazat
  2. Vychytralost není chytrost.

   Smazat
  3. Tu INTELIGENCI V USA ZAJIŠŤUJÍ zejména ŽIDÉ A ASIJATÉ. Také proto (kvůli rasové a genderové vyváženosti) jsou v USA kromě škol a VŠ na světové úrovni i školy stejného stupně, ale s úrovní institutu decimálních váh důmyslně maskovaných lidsko-právními a jinými pseudo-humanitními programy a studijními obory. Inženýři decimálních váh a podobní vzdělanci kupříkladu zaplavují Evropu...

   Smazat
  4. Nás školil velmi chytrá a prý vzdělaný americký ekolog, jak musíme v Česku vše zorganizovat pěkně po ekologicku a jezdit třeba jenom elektromobily. Odpálkovali jsme ho otázkou jakou má spotřebu jeho vehikl. A zcela ho dorazil rozbor, že elektromobil není vůbec ekologický - jednak kvůli drahé, energeticky náročné výrobě, jednak že ekologičnost dobíjení končí v komíně tepelné elektrárny. To ho v emerice neučili, byl z toho perplex :-)

   Smazat
 16. Ale zase na druhou stranu, Nicku, mně se líbí jak vaše policie dokáže zatočit s každým sráčem. Tady je jak zkrotí arogantního saudského prince. Na jedničku. To video stojí za to. To u nás by se nemohlo stát.

  https://ac24.cz/-/arogantni-saudsky-princ-dostal-lekci-od-newyorske-policie-na-kterou-jen-tak-nezapomene?redirect=%2Fzpravy-ze-sveta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Saudský princ? No to ale přece nic moc neznamená, protože jsou jich tisíce, ne-li desetitisíce :-)

   Smazat
 17. USA stále spoléhají na tupost Evropy a že se jim podaří udržet válku s Ruskem hlavně na území Evropy. Snad si to už alespoň někteří Evropané uvědomují a něco napoví i blížící se volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražská kavárna a Bakalovy a Sorosovy děti (a samozřejmě i jejich zaprodaní rodiče) si to zcela určitě neuvědomují, protože jsou placení za pravý opak! Když dostanou povel, tak si rudé trenky přitlučou i na vchodové dveře. Praha není Česko, to platí už stovky let. Sorry, snaživé Brňáky jsem vynechal, mají se ještě hodně co učit :-)

   Smazat
 18. 9:32 Souhlasím s tím, že Američané jsou nepřekonatelní optimisté. Jsou to takoví optimističtí střelci, milovníci zbraní. Střední vrstvy si chodí zastřílet za prachy na střelnici. Nižší vrstvy, které nemají na psychofarmaka, tak ty si choděj zastřílet na ulici (o tom se v masmédiích neinformuje) nebo do škol (to už nejde ututlat, tak se o tom dozvíme). Nejhorší kategorie jsou ale ti nejbohatší optimističtí střelci, ti si choděj zastřílet do světa!

  OdpovědětSmazat
 19. SerialBrain2: Michelle Obama v Paříži během ohně Notre Dame: spojení s útoky na Srí Lanku - YouTube
  https://beforeitsnews.com/v3/politics/2019/3089146.html
  https://beforeitsnews.com/v3/r2/?url=https://blogdogcicle.blogspot.com//2019/04/https://www.youtube.com/watch?v=VcyKlefQBYU Kdo je Michelle Obama? Řekl jsem vám v tomto příspěvku , že je aktivem C_A Dopey Prince, který byl vybrán, aby si vzal Husseina za srdce, aby nahradil jeho budoucí politickou „kariéru“. Pokud o tom pochybujete, poslouchejte Michelle, když se ho zeptá na její manželství: do 9:38 . Průhledná? Musíte pochopit: všichni tito lidé jsou klauni zasazeni v politické aréně. To je důvod, proč když Hussein vstoupil do Bílého domu, neobtěžoval se snažit postavit si vlastní kabinet, seznam mu byl předán a on prováděl spojení . Ano, 8 let jsme měli v Bílém domě klauna.
  Q11 V jakém článku může prezident uvalit MI na vyšetřování 3 dopisních agentur?Tato kapka dokazuje, že armáda je jedinou složkou klaunů. Michelle měla 8letý dohled a použila velké zbraně: spojení .

  OdpovědětSmazat
 20. Amerika je po vsech stranach vas vzor ! Vysokou inteligenci zde representuji Krestane, a to Evangelici a Katolici.
  Vsechna jina etnika, jsou jako Cesi v Cesku !

  Pokvikuji, aby na sebe upozornili, aby si jich nekdo vsiml.
  Vychvaluji se vzajemne ! Vyskakuji a kouli ocima a ceni zuby, jako Chipanzee na Okavangu v Botswane .

  My to nedelame, protoze jsme daleko dokonalejsi od prirody !
  My mame svetlo v dusi a srdci a my mame lesk !
  My jsme trpitivi !
  NICK HONOLULU - representan a ozdoba ceske narodnosti !

  OdpovědětSmazat
 21. Honolulu můj děda mi říkal: když chceš vědět co jsi podívej se za sebe a co tam uvidíš to jsi. Napište nám co je za Vámi a budem vědět co jste zač. Postav dům, zploď syna a zasaď strom.

  OdpovědětSmazat
 22. 19:23 - domu jsem postavil nekolik, ale to je snadna prace ! Elektrarny jsem postavil 4 , cistici stanice na vodu 6, aby jste mohli pit curanky druhych lidi a stromy jsem zasazoval po stovkach.
  Dalsich 20 vekych a SLAVNYCH projektu jsem postavil a ukoncil , ale syna jsem nezplodil ! Prisel jsem asi pri uteku z CSSR o "VERCAJK" !
  1990 jsem ho jel hledat, jestli nevisi na dratech na hranici, ale nebyly tam - ani draty ani vercajk !
  Tak a ted se jdu hadat s "demokraty" ! At je nejaka
  SRANDA !
  h.

  OdpovědětSmazat
 23. Ten omezený (a sám připouští, že i impotentní) tupounek (23:33) nám tu přehrává svoji hymnu "America, America über alles, über alles in der Welt". Ale na mě to má poněkud opačný účinek :-)

  OdpovědětSmazat
 24. Russiagate je náboženství. A náboženství bývá závazkem na věky
  věků amen.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.