Reklama

středa 22. května 2019

Petr Hampl a Martin Konvička na lavičce (Václava Havla) - jejich doporučení k volbám (VIDEO)

22.5.2019 Reptor TV36 komentářů :

 1. Ani kdybych byl na pokraji sil na něco takového bych si nesedl! Je to vlastně nějaký oltář havlistů. A protože nejsem vandal neničím jej. Ale obcházím.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Kralupech mají lavičku Josefa Švejka. I lejno od pejska tam leží ...

   Smazat
  2. A proč by tam to hovínko od pejska nemohlo ležet, pan Hašek byl milovník zvířat a redaktor časopisu o zvířatech. Že si z toho dělal srandu a vymýšlel si různá zvířata, která neexistovala, no to je Hašek, on by si klidně pod tu lavičku k tomu hovínku, trochu podroušený, i lehl. A stejně to byl génius. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Lavičky VH bude potřeba zbourat, není vhodné oslavovat škůdce.

   Smazat
 2. Výborně, a s humorem vlastenci Petr Hampl a Martin Konvička! Je to taky moje volba, a taky už se těším, až přisypu svůj skromný příděl písku do soukolí molocha.

  OdpovědětSmazat
 3. Šok!!Vedeni SPD přecházi na islám.Důkaz podává AE News

  Dva dny před volbami zve vedeni SPD své voliče "Jdeme si čist z Koránu",řiká Robert Vašiček kandidát č.7. mistopředseda pražské organizace SPD.
  Video na AE News odkrývá procesy o kterých se doposud předseda SPD nezminil.
  Vedeni pražské SPD pomlouvá lidra kandidátky pana doktora Davida a předseda pražské organizace Vítěslav Novák řve,že on bude volit Roberta Vašička který zve svoje voliče k četbě koránu a tvrdi,že VŠE CO SE PÍŠE ŠPATNÉHO O ISLÁMSKÉM STÁTU JSOU POMLUVY!.

  Konvertovalo snad celé vedeni SPD zcela jednoduše trojim zvolánim ŠAHADY k islámu a zdejšimu cenzorovi panu adminovi zvanému prý na vojně nadporučik "PECKA" to ušlo?

  Bože božičku co se to ději za věci svět se v prdel obraci!Já být panem Okamurou zrušila bych pražské vedeni dekretem do mrtě a to v průběhu jedné hodiny je poslala mezi wahábisty!


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, já jsem si v Koránu také trochu početl. Zejména ty části, kde se omlouvá bití žen a zabíjení jinověrců. Než něco odmítnu, chci vědět proč to mám odmítnout.

   Smazat
  2. Kolotočáři, kteří obsadili vedení pražské organizace SPD se snaží před volbami zpeněžit svoje posty. Kdo jim zaplatil? Čučkaři na to mají fondy, ale že by tolik? Organizátoři Milionů chvilek? Ti mají co dělat, aby zapaltili ozvučení Václaváku a pódium s monitory po celém náměstí. Tak kdo? Každopádně před volbami můžeme čekat vylhané podpásovky proti SPD, na které nebude čas reagovat a mezi voliče vnesou zmatek a nedůvěru. A o to jde. Odradit vlastence od volby kandidátů SPD.

   Smazat
  3. Čučkařskému kolotočáři hoří koudel u zadele, protože preference vlastenců je pro něho nebezpečná. Běsnění na jeho antisemitském, nenávistném webu dosahuje maxima před volbami vždy, za vydatného sekundování jím ohlupovaných. Je průhledný, jako celofán, a přijatelný jenom pro jeho stejně smýšlející sektu.

   Smazat
  4. Zase jeden hloupý pokus o diskreditaci SPD. A to že tato zpráva vyšla od velkého kecala mne naprosto nechává klidným. Alespoň si voliči uvědomí, že i v kandidátce SPD mohou bý nevolitelní idioti.
   Pojďme volit a volme SPD pana Davida a ty které třeba osobně znáte. Vašíčkovi se obloukem vyhněte.

   Smazat
  5. 23:23 Tak jistě, že v SPD jsou také nasazeni škůdci. Pokud se budeme držet přímé demokracie a odvolatelnosti politiků, nebude problém je identifikovat a vyházet. V SPD je dost rozumných lidí na to, aby to dokázali.

   Smazat
  6. To byla zcela zřejmě osobní iniciativa p. Vašíčka. Jak se včera v rozhovoru na SR vyjádřil pan Kobza, bude vše řešit vedení. Osobně mám pocit, že p. Vašíček patří k těm jedincům, kteří byli do hnutí nejspíš záměrně nasazeni, což se děje u všech protibruselských stran v Evropě. Každá z nich nějaké ty "škodiče", jejichž záměrem je diskreditace strany, řeší. Bylo by spíš podivné, kdyby nebyl nikdo takový nasazen právě do SPD. Nicméně myslím, že je zbytečné řešit kandidáta, který nemá sebemenší šanci post v EP získat. U SPD lze počítat se 2, max. 3 europoslanci, tedy podle všeho to bude p. David, hodně preferenčních hlasů pak půjde p. Blaškovi. A ti oba jsou ideální kandidáti na doplnění Salviniho frakce. Mimochodem - divím se, že se ještě najde někdo, kdo naskakuje na provokace čučkaře z BIS a jeho AEnews. Vždyť nebýt jeho, je dost dobře možné, že by dnes byla SPD druhou nejsilnější parlamentní stranou. Pokud tedy VK někomu pomáhá, je to Brusel a jeho nohsledi.

   Smazat
  7. ..vy, kteří to tady zlehčujete, viděli jste to video vůbec? To je podle vás podvrh? Proč útočíte na VK, v této věci (nemluvím o tom že skutečně krmí stádo vyšinutých antisemitistů ) Proč střílíte na posla?

   Já musím říct, že se mu podařilo mě zviklat a přesvědčit, že to v spd skutečně smrdí.

   Smazat
  8. Už jsem asi před 2 měsíci vymazal aeronet z prohlížeče ať si ty kecy strčí vk za klobouk.

   Smazat
  9. karpi, ten, kdo útočí vždy před volbami, a vždy na SPD je právě manipulátor VK jeho aeronetem. Oč myslíte, že mu jde, když prasátek v ostatních stranách se ani nedotkne? Tohle přesně přece dělá mainstream, k diskreditaci SPD. Tak ke komu nebo komu asi VK patří? Musí to být podezřelé každému, kdo má mozek. VK je to posel, v jehož šmakuládách si libuje osel.

   Smazat
  10. Veka mohl to uveřejnění načasovat. Schválně jej vydat dva dny před volbami. Mohl v tom článku zveličovat, strašit, nafukovat, blábolit o "ž a ž" nebo nosatejch...

   Ale to video si prostě nevymyslel.

   Pokud někdo chce sestřelit spd tak je to ten, kdo to video natočil, kdo v něm hrál a kdo jej uveřejnil.
   Ten člověk tam dělá co dělá a je otázka, jestli

   Smazat
  11. karpi, Veka nevymyslel, ale použil, aby škodil celé SPD jako ten, co v něm hrál, a co ho natočil, a dal k dispozici. A tu vešku, o které to je, stejně nikdo neměl v úmyslu kroužkovat, kromě stejných vešek.

   Smazat
  12. 9:48, 10:33 Souhlas. Aeronet je tutovej sajrajt a je jasné komu slouží. Jen lituju ty osoby, co to hltaj a ještě to tam komentujou.

   Smazat
  13. Vy jste zřejmě duše velmi prostá, když skáčete i na bláboly Honolula zvlášť, když zjevně produkoval v rauši bláboly.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,ta pani nelže ověřili jsme to přimo na AE NEWS a visi tam i video kde ten mistopředseda,zcela jako věříci hezky listuje v manuálu na vražděni křesťanů.
   Lulu znáte už nazpamět korán, vaše budouci náboženstvi co ženy ,pan president TRUMP?
   Kdy bude dostavěn plot a lešti někdo už u vás ty mini atom pumy?

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje zlatá Amerika především plánuje ve jménu mamonu mocných rozesrat další část světa. To, že za to zaplatí tisíce lidí životem a miliony bídou tě asi moc netrápí.
   Navíc, Írán se, alespoň zatím, nikam do světa nesere. To vedle Saudové, to je jiný kafe. Islámský stát v Iráku a Sýrii, Muslimské bratrstvo v Egyptě a kdo ví co ještě.
   Jestli to ti tvoji Američané spustí, poznáme na vlastní kůži nová maxima cen benzínu a nafty, včetně dopadů těchto posunů na naší životní úroveň.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My už máme takových obohacovačů dost vlastních nemusíme je dovážet z USA malé "h" jako hovínko.

   Smazat
 8. Honolulu statečbý synu otčiny,nic si z cenzury nedělejte

  byli jsme před Rakouskem a budeme i po něm.
  I já jsem si všimla tvého skvělého boje za pana presdenta Trumpfa,kdosi dokonce tady napsal,že plně zasloužiš jeho pozornosti a uznáni.
  Navrhněte třeba pro něho dopis ve kterém se můžete představit nyni už dobře jako znales zdejšich ČR poměrů STŘEDU EVROPY a jako ,honorárni konzul ČR a zopakovat rohové punkty svého boj za svobodu a mir,beza srandy a s důkazy odsouhlašenými zdejšim lidem, proti všem zlým zmrdům co jich tady jenom je.
  Návrh dopisu panu presidentovi miru si tady totiž můžete zkusit dát odsouhlasit všemi občany ČR třeba zde na NR.

  TVRDÝ BOJ ZA SVOBODU A DEMOKRACII EVROPY A ČR TEPRVE ZAČINÁ A NEŠKODILO BY O NĚM INFORMOVAT TŘEBA I DOPISEM,KDE BY JSTE VEDL PÉRO,pane h.

  OdpovědětSmazat
 9. Zatím jsem tedy nepochopil, proč sem stále leze ta "floridská" blábolící figura. Žít tady nebude, realitě ČR nerozumí, je to jen slovní balast. Asi nemá nic jiného na práci. Že by absolvent floridského inkluzivního vzdělávání ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prozatim jako každý světlonoš pokroku nemá na růžich ustláno,ale kdyby vzal odvahu a angažoval opravdu svou železnou povahu plukovnika armády JAR i když tvrdi,že žádným armádnim plukovnikem nebyl,jeho zkušenosti a vytrvalost mluvi proti tomu.
   To,že ještě nezačal uplatnovat svoji moc v náš vlastenecký prospěch ukazuje,.že v budoucnosti se vše může změnit.
   Tady záleži jen na tom jak dalece se podaři přes tuhou cenzuru dostat jeho autentické informace přimo z VELKÉ AMERIKY a od skvělého presidenta miru,které nám zlý ředitel TV stále taji a informace přimo od pana presidenta TRUMFA pak chybi , zda nám drži palce a dá podporu v boji i za jeho mir a demokracii proti kakarámu,kdy spolu se svým partnerem panem PUTINEM zajištuje,že teroristé létaji vzduchem i bez koberců.

   Smazat
 10. Nevím kdo má neustále zapotřebí tahat havla veškrnoviče lahva hnijícího v Yankees rektálu z lože vyvrhelova, nechte ho smažit a normálním lidem nekazte den.

  OdpovědětSmazat
 11. Volím pány Blažka a Davida z SPD.Věřím,že tito se nedají koupit ani za neuvěřitelně nesmyslné měsíční "držhubné" !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozor při kroužkování - kroužkováním můžete upřednostnit maximálně jen dva kandidáty. Dáte-li víc kroužků, váš hlas nebude platit!
   Kroužkovat můžete i prvního v pořadí, chcete-li , aby byl tutovkou. Já osobně budu kroužkovat i doktora Davida.

   Smazat
  2. 11:03 Přesně tak já taky.

   Smazat
  3. 11:03 Souhlas

   Smazat
 12. Přátelé atmosféra houstne, volby se blíží a přitom jde o kulový. V Kahiře zítra 45°C, nedostatek vody a Afrika se může dát na pochod. My si navzájem podrážíme nohy, hašteříme se misto pokusu o jednotnou obranu, jak Evropy, tak státu. Svatopluk měl pravdu, když dal svým klukům lámat pruty.

  OdpovědětSmazat
 13. Gen. Blažka a Davida.Oba inteligentní a hlavně klidný pánové. UŽ je načase jit volit do EU a hlavně vyměnit Štětináče a bratrstvo kočičí pracky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.