Reklama

sobota 11. května 2019

Petr Žantovský sledoval rozhovor Takáče s „odborníkem na dezinformace“. Chtěl znechuceně vypnout televizi, ale vtom to přišlo...


Vrábelův Stroj na  Jedninou Správnou Pravdu
Petr Žantovský
11.5.2019 ParlementníListy
TÝDEN V MÉDIÍCH Česká televize si do vysílání pozvala odborníka na dezinformace, o němž se divák téměř až do konce pořadu nedozvěděl, co je zač. Petra Žantovského nejprve zaujalo, že dotyčný host František Vrábel rozkastoval českou společnost na blbce a neblbce, ale ještě víc to, jak nastínil technologicky opravdu velmi zajímavě pojatou novou formu cenzury. Ta bude spočívat v tom, že Vrábelova instituce nebude likvidovat jednotlivé obsahy na sociálních sítích, ale bude rozbíjet komunity vzniklé na technologické bázi, aby se spolu už nemohly spojit.

......
......
......

Z České televize skoro nic jiného než dezinformace nevytéká

Předlouhou dobu se v Týdnu v médiích snažil vyhnout jakékoli glose či komentáři o tom, co se na nebohého českého diváka line z Kavčích hor. „Vydržel jsem to dlouho, možná sedm měsíců, ale tentokrát to poruším. Sice s velkou nelibostí, ale nemůžu jinak. V pondělí jsem viděl pořad Interview ČT24, ve kterém pan Daniel Takáč zpovídal jakéhosi pana Františka Vrábela, který byl prezentován jako ‚odborník na dezinformace‘. Začnu tím označením. Když je někdo odborníkem třeba na karcinom plic, tak je to lékař. Když je někdo odborníkem na lehkou atletiku, tak je to trenér nebo dlouholetý sportovní redaktor. Tady je nějaký člověk odborníkem na dezinformace a my se o něm až do posledních minut nic nedozvíme. Ale odborníkem na dezinformace je dnes každý divák, který si pustí Českou televizi, protože z České televize bezmála nic jiného než dezinformace nevytéká,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.

Proto si myslí, že by Česká televize mohla postavit celý svůj program na tom, že bude zpovídat jednoho koncesionáře za druhým a bude se ho ptát na dezinformace. „No a koncesionáři by mohli jen vyprávět své zážitky ze sledování České televize. Dávám to zadarmo jako copyright panu Dvořákovi s velkým pozdravem. Kdyby se vám, pane generální, podařilo takový pořad uskutečnit, tak věřte, že budu první, kdo bude organizovat demonstrace na vaši podporu. Ale to jen tak mimochodem. Pan Takáč kladl odborníku na dezinformace dotazy jak podle foršriftu. Souhra to byla úžasná, moc se mi líbilo, jak to bylo takové souladné, jak pan Vrábel asi věděl, na co bude tázán, pan Takáč měl nalinkováno, na co se bude ptát, žádný konflikt nepřicházel v úvahu. Proč také konflikt, když si pánové na to téma myslí zjevně to samé,“ podotýká mediální odborník.


Expert má Rusko za komunistické a nechápe, že politici už selhali

František Vrábel, odborník na dezinformace, divákům sdělil, že dezinformace přicházejí především z Ruska. A pak z Číny jako z další komunistické země. „Pan Vrábel si nevšiml, že na konci roku 1991 Sovětský svaz jako komunistická země skončil, dnes jde o Ruskou federaci. Pan Vrábel byl zřejmě někde na výletě na Marsu, na Plutu nebo ještě dál, teď se vrátil a má za to, že Rusko je stále komunistická země. Jak jinak větám ‚Dezinformace přicházejí především z Ruska. A pak z Číny jako z další komunistické země.‘ rozumět. Asi není třeba dodávat, že se pan Vrábel neobtěžoval zdůvodněním, proč se domnívá, že dezinformace přicházejí právě z těchto dvou zemí. Prostě to konstatoval. Ono se to tak říká, tak se to zopakuje. Máme další pořad, máme 25 minut zaplácnutého vysílacího času, aby nás koncesionáři neobtěžovali otázkami, za co těch osm miliard ročně utrácíme. Tak třeba za pana Vrábela,“ upozorňuje Petr Žantovský.

Zaujalo ho, že Takáčův host přišel s tím, že hlavní myšlenkový koncept dezinformační činnosti má za cíl, aby lidé přestali důvěřovat demokratickým institucím. „To si pojďme rozebrat. Důvěřovat demokratickým institucím přestali občané většinou v zemích, kde zjistili, že jim demokratické instituce neříkají pravdu, balamutí je, lžou jim, zneužívají je, dělají z nich poslušné ovce, přikazují jim, zakazují a znemožňují svobodný život. To je obecný důvod podle každé politologické učebnice, proč občané přestávají důvěřovat demokratickým institucím. Většinou jsou tedy na vině sami politici, kteří tu nedůvěru způsobují. Na české politické scéně po roce 1989 dominovaly dvě strany. Po určitou dobu ODS, po určitou dobu ČSSD. Pak se ta základní dvojstruktura začala rozpadat, vtělily se do ní subjekty typu Věcí veřejných, Strany zelených, v poslední době pak Pirátské strany a samozřejmě hnutí ANO,“ rekapituluje mediální analytik.


Kdo čte Respekt, je imunní vůči dezinformacím. Ostatní jsou blbci

Prosazení těchto stran a hnutí je odpovědí na neschopnost dvou základních stran držet se vlastní ideologické struktury a důvodů své existence. „A také jejich tendence proměňovat politiku jakožto službu veřejnosti ve službu vlastním finančním nebo jiným benefitům. To byl důvod ztráty důvěry občanů v demokratické instituce. Na to neměl žádný ruský ani čínský hacker sebemenší vliv. Pak mě pan Vrábel ‚potěšil‘ svým vztahem k demokracii obecně, protože říkal, že cílová skupina dezinformačního působení vykazuje sníženou vzdělanostní úroveň, a tudíž snížené kognitivní neboli poznávací schopnosti. Do češtiny přeloženo: blbci. Nebo horšolidi. Dezinformace podle pana Vrábela útočí na blbce, i když on to řekl intelektuálně. A jak si pan Vrábel ‚ty blbce‘ představuje? Blbci podle něj nejsou v sociální skupině, která čte Respekt. Ta je imunní vůči dezinformacím, zatímco sociální skupina, která čte Novou republiku, vůči dezinformacím imunní vůbec není,“ cituje Petr Žantovský.

Interpretovat se to dá jedině tak, že Respekt nečtou blbci, kdežto Novou republiku, kterou František Vrábel explicitně jmenoval, čtou blbci. „Na místě čtenářů Nové republiky bych se velmi ohrazoval a žádal po panu Vrábelovi satisfakci za to, že nazval plošně poměrně velkou skupinu obyvatel, z níž většina má asi víc vysokoškolských titulů a vyšší vzdělání než celý pan Vrábel s jeho institucí, jako lidi, kteří – cituji – nevykazují dostatečnou vzdělanostní úroveň a kognitivní schopnosti, tedy jsou to blbci. V tomto bodě pořadu jsem měl chuť to vypnout. Ale ještě že jsem to neudělal, protože nám konečně řekl, o co jim jde. Pan Takáč připomněl, že se pan Vrábel zúčastnil po boku pana Hamáčka a šéfa BIS Koudelky tiskovky, na níž líčil právě to nebezpečí dezinformací před evropskými volbami. Dezinformací rozumějme útoky na ‚naše blbce‘, kteří jsou u nás zřejmě ve většině. A cílem toho působení bylo, aby náhodou tahle ‚blbá většina‘ nevolila jinak, než si představují ti lepšolidé, kteří čtou Respekt,“ vysvětluje mediální odborník.


Rozbíjení komunit, aby se spolu nemohly spojit, je novou cenzurou

Karty odhalil „odborník na dezinformace“ ve chvíli, kdy se ho moderátor Daniel Takáč zeptal, jestli to není cenzura, když se ze sociálních sítí odstraňují určité informace, aby nebyly sdíleny. „V tu chvíli jsme se od pana Vrábela dozvěděli jednu technologickou zajímavost. Reagoval totiž slovy: ‚Ne, to není žádná cenzura. Necenzurujeme, co tam je, ale snažíme se ovlivnit metodiku vytváření sdílejících skupin na sociálních sítích‘. To znamená, že nebudou likvidovat jednotlivé obsahy, ale budou rozbíjet komunity, které vznikají na technologické bázi, aby se spolu už nemohly spojit. To je mnohem účinnější než cenzura. To je něco, nad čímž by páter Koniáš asi jásal. To je technologicky opravdu velmi zajímavě nastíněná nová forma cenzury. Nu a přidám pointu. Skoro na konci nám pan Vrábel řekl, že jeho instituce pracuje pro vlády Spojených států a Velké Británie. K tomu snad ani nebudu nic dodávat. To úplně stačí,“ nepochybuje Petr Žantovský.

Redakce Nové republiky děkuje za bezplatnou reklamu a nové čtenáře panu "odborníkovi" na tu Jedinou Správnou Pravdu svéráznému IT koniášovi Vrábelovi.
Noví čtenáři, vítejte na našich stránkách!
77 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by jste být konkrétnější?

   Smazat
  2. 11:21 Soudruhu majore, Vy asi budete jeho řídící "vorgán", že jste tak ve "vobraze". Teď makáte pro koho? USA, SRN, nebo pro valuty?

   Smazat
  3. 11:40 Volám Vrábelovi, ať mu zamezí kontakt, estébákovi. Bez diakritiky tu píše jen jeden.

   Smazat
  4. Kdosi spočital,že ti diversanti použivajici ideologie neomarxismu a diktatury falešného humanismu , jak se o nich tady píše v článku, ukradnou měsičně 11 000 korun každému domorodci ČR nebot se umi vyhnout zdaněni a velké korporace neplati daně vůbec, nebot teď už musime držet huby jak za komunistů,kteři se už dnes boji o zbytek koryt a jejich nejlepšiho agitátora vycpali a vystavuji ho za poplatek v mausoleu,přitom KSČM se dnes dělá nebožtikem a zrušilo agitačniho ředitele a zdynamitovalo celé ideologické odděleni,které nám umi hrát pouze a jedině mrtvého brouka!
   Škoda,že o tom neumi napsat ten blbec Radosta,který hraje PRO TO vnitro ČSSD...

   A TO SE MU ODVDĚČI,ŽE HO KOPE DO KOULÍ!

   Smazat
 2. Zajímalo by mě,pro koho pan Vrábel pracuje.Možná by se to dalo zjistit podle toho,odkud dostává plat.Nevíte někdo více?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Skoro na konci nám pan Vrábel řekl, že jeho instituce pracuje pro vlády Spojených států a Velké Británie."

   Z jakého účtu přesně k němu přitékají peníze se nesvěřil, ale pro koho pracuje víme. A protože už toho víme dost i o penězovodech v zákulisí, není vyloučeno, že pokud ne vše, tak aspoň část jeho platu hradí český daňový poplatník. Tak už to chodí v koloniích.

   Smazat
  2. tady máte celu skvadru PROPAGANDY, to stojí zato se podívat :https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2804411-hlavnim-strujcem-hybridnich-hrozeb-je-rusko-varuje-sef-bis-koudelka

   Smazat
  3. 100% z Washingtonu. Nedivím se že Zeman Koudelku nepovýší, já bych ho za takového hlupáka ve stavu zdegradoval.

   Smazat
  4. Koudelka, STS Chvojkovice-Brod, slušnej oddíl.

   Smazat
 3. Žasnu, pracuje pro vlády USA a Velké Británie? A tam odtud žádné dezinformace přicházet nemohou? Záminka k napadení Iráku, Srbska a pod. byla postavena na čem? Na faktech? Je jenom otázkou, koho si ti naši "spojenci" vyberou za cíl příště, stačí přestat zařezávat a jsme v hledáčku.

  OdpovědětSmazat
 4. Proste BLB!!! Premyslim nad tim, zda Vrabela a podobne "havloidni intelektualy", nezalovat!! Ja ctu, velmi rad": PRORUSKE DEZINFORMACNI WEBY!! :-) Pritom jsem vystudival "par" vysokych skol. TECHNICKYCH!! A moje IQ ma hodnotu 141. Nechcete se nekdo pridat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K 141, já mám jen 139 + VŠ, přesto jsem zbaštil "velkosklady chemických zbraní v Iráku" stejně, jako zabítého ukrajince, který se za 24 hodin octnul na tiskové konferenci. Svět protestoval a já taky. Proto tvrdím, ne každý může říkat " jsem pravda, jsem cesta". Na místě by byla skromnost.

   Smazat
  2. 11. května 2019 14:44

   Já míval 135 IQ testy v ÚVN Neurologie Praha (1991), při hospitalizaci všichni absolvovali testy IQ? Jenže jsem se sám diskriminoval vlastním smíchem a ztrátou času, jelikož jsem testy absolvoval s lampasákem, kterého bolela ruka od páteře?

   Ptal se mne, proč ty testy vůbec děláme? Fundovaně jsem mu odpověděl, jestli ty testy neuděláme, příjdeme o řidičák! No to jste ještě neviděli, ten se tak rozčílil: „No dopr.ele já jsem přijedu s bolavou rukou a domů pojedu autobusem, protože mi tu seberou řidičák, nasr.t!“, praštil s propiskou a odešel.

   No a já musel vyplňovat a smál jsem se od ucha k uchu, oči mi slzely, nad tím jaký jsem "dobrák" od kosti.

   Jináč, nebýt estébák Zifčák, alias "mrtví" student Šmíd, kdo by dostal klíčenky na plac, FRANK VRABČÁK Vrabel'a, těžko ???

   Ramón

   Smazat
 5. Vyráběl je podvodník, který dojí stát prostřednictvím lživého tvrzení, že má software na zjišťování Pravdy. A "náš" stát solí.

  OdpovědětSmazat
 6. Žádný blbec neví, že je blbem. Kdyby o sobě zapochyboval, nebyl by blbem, ale jenom šlemilem;-).

  Odborník Čt, který vystudoval Respekt ví, že proto, že čte Respekt, zaručeně blbem není - nemohou tedy jimi být ani ostatní "studenti" alma mater Respektu. JOSEF šVEJK ZASE ČÍTÁVAL "ČUBIČKU" (NÁRODNÍ POLITIKU), která věrně psala jak ve Vídni mysleli. Kdo nečetl Čubičku by zřejmě podle odborníka na dezinformace byl také blbec.

  Děkuji České televizi, že pro své koncesionáře vyhledává ty největší blby z "nad"národa, přímo šlemazly, Takže i čtenář Respektu se cítí intelektuálně na výši a s hrůzou hledí, jak se nad demokracií stahují (samozřejmě z RF a z Číny) temná mračna. USA proto již k Hurmuzskému průlivu poslala přes Suez další "meteorologickou loď" s antitornádovou tyčí USS Abraham Lincoln, USS Arlington a baterie Patriotů, protože je tam prý mračno na baterky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A posílá i k Venezuele nemocničníloď s operačně-taktickými rentgeny a CT s plochou dráhou oetu,

   Smazat
 7. Ano já tomu rozumí, pan soudruh Vrábel je specialista na dezinformace jelikož je již 30 let vede proti našemu bratru Slovanu Rusku. Ten musí být již tak zdeinformován že těm svým lžím sám věří stejně jako pohůnek těch propagnadistů z ČT Takáč. Kdy již konečně nastane doba kdy tito duševní mrzáci začnou chodit konečně před slušnými lidmi kanály co tak jak chodívali ti jejich bývalí kolegové od Zelenky z ČST ?????

  OdpovědětSmazat
 8. V této republice je to tak, že ti jedině neomylní a správní razí jistou proevropskou linii a ta drtivá většina společnosti jsou ti pomýlení. Kde jsem to slovo ,,pomýlení" již slyšel? Navíc ti pomýlení, jsou těmi nepomýlenými nazýváni xenofoby, radikálními pravičáky, levičáky,extrémisty, nacionalisty, nevzdělanci s nízkým IQ...Někdy se mi z toho hlava točí a nevím co vlastně jsem.Opravdu je těžké v této společnosti se někam zařadit. Buď jste ten jedině správný proevropský na straně Hřebejka, Rejžka, Hrušínského, Topolánka, Jandy a spol. a pak už jiná volba neexistuje jen vlastně podle nich zařazení do odpadu společnosti. Z kontejneru zdraví M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. Podle techto nalepek, bych mel take byt velmi rozporuplna osobnost, se schizoidnimi sklony. Proto jsem velmi rad, ze je zde pan doktor I.David a ze jsem tedy pod dohledem odbornika. :-)

   Smazat
 9. Mě jen udivuje že ještě nikdo nedal za těch třicet let jedinou konkrétní dezinformaci pocházející z Ruska. To je asi jako s tím Bohem. Kde kdo o něm hovoří ale ještě ho nikdo nikdy ani nikde neviděl že. Soudruzi jděte laskavě do prd..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolego, kvalifikovaná dezinformace se nedá nikdy dokázat, na to prostě člověk musí mít hybridní čuch od Pánaboha. Obecně je to tak složitá věc, že by Vás musel někdo platit 24h denně, abyste se vůbec mohl ponořit do tak kvalifikovaných tajemností..

   Smazat
  2. Ano a toto rozlišení ovládají jen lepšolidé jako je senátor Fischer.Je tomu asi tak dva tři týdny co s ním bylo vedeno na toto téma interviu v naší lepšolidské TV, a na dotaz moderátorky kde jsou ty dezinformace tento lepšočlověk jí odpověděl že jsou všude kolem nás cháááááá, a spustil velice zeširoka. Tak že jsem se opět dozvěděl jen to že jsou všude ale nikdo je nikdy ještě neslyšel ani neviděl jako nikdo nikdy neviděl toho Boha který je rovněž všude kolem nás.

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu? Za co vás udal? Já jenom, že jeden udavač ze sousedství udal zloděje, že mu vykradli byt i auto...

   Smazat
  2. 12:38

   Pokud víte o nějakém udání, natož pak falešném, ze strany pana Žantovského, určitě byste si to neměl nechávat pro sebe. Měl byste se pokusit potlačit svou přehnanou taktnost a podělit se o to i se všemi důkazy.

   Smazat
  3. 12.50 Nemáte ponětí, jak krásný oxymorón jste vytvořil...

   Takže ti vaši pseudo-antikomunisté (antikom až od plyšáku, že, aby se održeli u cecku a mohli dál sosat za jakéhokoliv režimu) tvořili v Melodii a prodávali občanům, prorežimní tvorbu bez mrknutí oka a kousku svědomí... a prorežimní je nechávali tvořit a prodávat předraženě tu tvorbu... MLÁDENČE, VŽDYŤ SE TAM VŮBEC NIC NEZMĚNILO! KDO DNES UDÁVÁ ORTELA NAPŘÍKLAD? i ZLATÉHO SLAVÍKA ZRUŠILI, ABY MU JEJ NEMUSELI PŘEDAT...

   Těším se na nastávající EUROSONG KLAUNIÁDU V TEL AVIVU... Komupak, genosse, pošlete svůj hlas?

   Smazat
 11. Soudruzi, pokud chcete zit po rusacku, tak se do te ruske prdele odstehujte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Genose, chcete-li snít svůj americký sen, ta se do té USA řiti odstěhujte a zůstaňte tam... a chcete-li psát česky, dokupte si diakritiku, voni milionáři.

   Smazat
  2. Chudáku,že vy vlastnite jen Českou Televizi, přiznejte se ohlupený domorodče.
   Nepiš tu kraviny,neb každý pozná,že tvi rodiče byli sourozenci.

   Smazat
  3. 12:42 Neházej machra, ty už k pohému vstupu, k našemu údajně nejlepšímu spojenci, potřebuješ vízum. Proč si vás, řiťopichů, alespoň trochu neváží.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 18.52 Honolulu, starý soudiskutére, není ten americký sen směšným odvarem snu Búrského? TENTO SEN POSTRÁDÁM A OPLAKÁVÁM...

   Smazat
 12. Ani se necítím uražený Vrábelovo tvrzením, že jsem blbec. Platón řekl: Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.¨
  To je všeříkající moudrost.
  Mě sem přivedl další blbec, kterého si vážím - Martin Koller.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolego, měl byste se radovat, jak si evropská civilizace dokázala už od dob Platónových udržet laťku vysoké kvality.

   Smazat
 13. Neplete si páneček soudruh lepšolidek různé pány Žantovské?

  OdpovědětSmazat
 14. No jo to je ten správný kavárnický „demokrat" ať táhne někam nýmand.

  OdpovědětSmazat
 15. Pán Vrábel by si měl dát pozor, protože inteligent co čte Respekt se s ním za každých okolností vždy domluví, ale zmanipulovaný "blbec" by ho mohl taky nakopat rovnou do prdele.

  OdpovědětSmazat
 16. Také jsem na to koukal. Fakt koukal. A co jsem viděl? vzdělaného demokrata, který mě poučil, že i cenzůra patří mezi demokratické násroje. Tož, to i komouši byli velcí demokraté když používali demokratické nástroje. A ta jeho dojemná starost abych nepodlehl té ruské mnebo čínské propagandě. Fakt mě to potěšilo. Hned následujícího dne jsem se z čt poučil, když ta vyzáblá, zuby cenící komentátorka mě počila, že ČR osvobodila americká armáda a zbytek východních Čech rusové. Fakt jsem netušil, že za Rokycanama už jsou východní čechy. A hlavně že Praha div že neleží na Moravě. Děkuji za tato pouření , díky čt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen naokraj. Když chtějí šířit pravdu, tak by si měli pravdoláskaři ověřit, že jižní Moravu osvobodil Ukrajinský front. Když vyžadují pravdu od jiných, tak si mají dát pozor a nekecat blbosti.

   Smazat
 17. Obdivuji pana Žantovského, že dokáže sledovat takovéto odporné televizní sr.čky. Kontrolní otázka: dělal páter Koniáš dobovou cenzuru nebo nedělal ? Já bych řekl, že pálením knih se poněkud pokoušel rozbíjet určité komunity, protože bránil vzniku spojení mezi autorem a čtenářem specifických myšlenek. Pan Vrábel musí být jistě intelektuální gigant extra speciál deluxe, ale televizi si kvůli tomu nekoupím. Za to mi novodobý Koniáš nestojí.

  OdpovědětSmazat
 18. jó taková dezinformace je prevít
  https://www.youtube.com/watch?v=kzVQK5oCODQ&t=105s
  https://www.youtube.com/watch?v=eXkQkqQUOUU
  https://www.youtube.com/channel/UCZKs6fD7g_78aAixHvP_IrQ/videos?view_as=subscriber

  OdpovědětSmazat
 19. Žena, která při ostřelování Donbasu přišla o dceru a muže, a sama o ruku, promluvila pro PL: Ukrajina pro mě zemřela! Mají nás za šváby a krysy. Bombardují školy, školky...

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zena-ktera-pri-ostrelovani-Donbasu-prisla-o-dceru-a-muze-a-sama-o-ruku-promluvila-pro-PL-Ukrajina-pro-me-zemrela-Maji-nas-za-svaby-a-krysy-Bombarduji-skoly-skolky-580549

  OdpovědětSmazat
 20. Pan Pospíšil z TOP 09 a poslanec Evropského parlamentu v pořadu ČT 24 Události komentáře sdělil, že nikdy nepřipustí konání referenda o setrvání v Evropské unii. Pamatuji jak na Štěpána lidé v ČKD v roce 1989 řvali, že nejsou malé děti. Na Pospíšila nikdo neřve, když obyvatelstvu ČR znemožňuje se svobodně vyjádřit o našem členství v EU. Politici, jako je Pospíšil moc dobře vědí proč chtějí lidem bránit se svobodně vyjádřit. Protože vědí, že EU je nedemokratická, násilnická, zkorumpovaná organizace států EU, která nám se dováží místo potravin, potravinový odpad za ceny vyšší, než jsou prodávané kvalitní potraviny na západ od naších hranic. Je nutné konstatovat, že za Komunistů jsme měli kvalitní a levné potraviny a nyní máme potraviny ze západu, které ohrožují život a zdraví obyvatel ČR.

  OdpovědětSmazat
 21. Mám nepříjemný pocit, že se pan Vrábel dopouštěl v televiznímu vysílání nepovolené reklamy konkrétnímu výrobku, tj. časopisu Respekt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11. května 2019 14:02

   Vážený pane souhlasím, včetně verbálních urážek, jednoho velkého okruhu koncesoinářů, neboť jeho milovaná TOP 09 s Bakalou mají preference kolem 3½% voličských hlasů? Více se však bojím manipulace s volebními výsledky od tohoto KOKOTA, skrze serverové manipulace, pročpak?!

   Nyní jsem si psal s jednou známou, dnešnímu režimu nepohodlnou osobou, jeho pošta mi šla do SPAM a když jsme si celou záležitost chtěli objasnit, byla má klávesnice i s kurzorem zablokovaná komplet, musel jsem mu můj vzkaz napsat do PŘEDMĚTU, to je to ČESKÉ FAKE NEWS od mizerů u současné moci, těžko z Ruska, či Číny!!!

   A takto odpovídá na mé dotazy FRANK VRABČÁK Vrábel'a ?! E-m adresu uvádí u "své" vizitky!

   8. 5. 2019, 12:13
   Mailer Daemon
   Komu:
   ceo@semantic-vision.com
   Nedoručitelná zpráva / Undelivered Mail Returned to Sender
   Vaše zpráva pro ze dne 07.05.2019 nemohla být doručena.
   Zpráva je přiložena.

   You message for from 2019/05/07 could not be delivered.
   It's attached below.

   Důvod / Reason:
   ---------------

   4.0.0 szn; DNS timeout expired.   Persistent Transient Failure - Other or Undefined Status   Fragment původní zprávy:
   ------------------------

   Přílohy

   – Soubor, 276 B
   StáhnoutZobrazit ›
   – Soubor, 1 kB
   StáhnoutZobrazit ›
   Stáhnout všechny přílohy
   Rychlá odpověď

   Ramón

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 11. května 2019 16:00

   Buď šťastnej a děkuj Dalajlamovi, žes mě ještě nepotkal, ty vychrtlej, jednovětej TVRDAKU k hovnu, p. Petr Žantovský dá téma p. V. Dvořák jej vystaví a Ty? Vždycky pouze zakvákáš mimo mísu jednu větu, bez diakritiky, tudíž budeš zřejmě, zakomplexovaný primitiv!

   Fešák a tvrďák Ramón, co má nejhezčí manželku na naší zeměkouli.

   Ps. A už vyjeď Puňťo! Ser si to vochcávat na svůj pa-roh.

   Smazat
  6. Jestli to nebude tim, ze DNS server, autoritativni pro domenu semantic-vision.com , ma vypadek:

   # nslookup semantic-vision.com
   Server: 127.0.0.1
   Address: 127.0.0.1#53

   ** server can't find semantic-vision.com: SERVFAIL

   Ramone. Kdyby ta domena neexistovala vubec, vypadalo by to takhle:

   # nslookup semantic_vision.com
   Server: 127.0.0.1
   Address: 127.0.0.1#53

   ** server can't find semantic_vision.com: NXDOMAIN

   Smazat
 22. Asi Respektu odcházejí předplatitelé.

  OdpovědětSmazat
 23. Vrábeli, jež oblbuješ po redakcích, přijď vyjádření Tvé, bojuj s ruskou dezinformací na zemi i na nebesích. Ochraňuj nás před zlou mocí, agitací svépomocí, za libry, či dolary, cpi do nás své názory.

  OdpovědětSmazat
 24. Soudruzi, tohle chcete?

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kuba-potraviny-ekonomicka-krize-pridelovy-system.A190511_102239_zahranicni_dtt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:36 Soudruhu tohle mají na triku tvoji „demokraté" z usa. Kubánci radši budou jíst písek z pláží než by se světovým teroristům vzdali. Oni nemají co jíst a nám jsem vozí odpadky. Tak čest práci svazáku.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:36 To si sem mohl hodit Hiroshimu,komiku.

   Smazat
  4. 15:36 + 16:01
   A co je ti do Kuby,
   ty máš co do huby,
   statisíce Čechů pod hranicí chudoby.

   O ty se starej, svazáku.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Pravda za pravdu, po zemětřesení na Haiti, tam Kuba poslala cca 30 lékařů.

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:28 Za to tebe Vrábel nakrmil až, až, ty hladovej mužiku.

   Smazat
 26. Ano, lidi v naší a nejen naší společnosti lze dělit na blbce a neblbce. Přitom kategorie blbců je jednou míněna spíše jako gaunerů schopných všeho, jsou to takoví univerzální vrahové duší ve službách kapitálu. A pak ti druzí, kteří věří, že ti výše uvedení jsou političtí geniové směřující poctivě naší zemi k budoucnosti. Srážka s tím prvním typem je o žifvot, s tím druhým k pláči.Ale pozor, stejní blbci byli i za socíku, jen nyní jsou katastroficky pomnožení. A neblbci? To je mravenčí práce, než se najdou. Stejné je to ovšem i s chytráky - ale to jsou většinou gauneři, kteří ty blbce vyrábí - obojího druhu. Tak prostě to rozdělila a opanovala nám vládnoucí diktatura kapitálu. Máme se smířit? Dnes jsem koukal na ČT2 na agitky do voleb do tzv. parlamentu EU a nevěřil jsem svým očím, kolik partají kandiduje - zase rozděl a panuj. A pak se "kandidáti" zlobí, že Češi kašlou na takové volby! A voliči se zase diví, jací idioti z Čech v tom Štrasburgu se vykecávají - či spíše drží hubu a krok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslechni si nebo si přečti jaké postoje zaujímá a jaké myšlenky přináší doktor David z SPD. Seber rodinu a pojďte všichni k volbám. Naše rodina to Davidovi hodí.

   Smazat
  2. No to se vynořilo kandidátů ! 40 partají! Ten demagogický bok se nám nějak rozmnožil, v diskuzích se jich 90% zbytečně vykecávají to samé. Volte SPD nebo KSČM!

   Smazat
 27. Co chcete? Mír nebo války? Pokud jste kapitalista, tak jistě války, neb ty pracují pro vaše bankovní konto. Pokud jste člověk, tak asi Mír, nepřejete si vraždit či být vražděn. A kdy nastane ve Světě mír? Až budou uvalena embarga a sankce na USA a až bude cvičit armáda OSN na hranicích USA s Kanadou a Mexikem.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Ten rozhovor jsem viděl na vlastní oči. Chvíli jsem si myslel, že ten chlapík, který se označoval za specialistu a fake news, se diváky snaží pobavit parodií na mnohé podobné pořady "naší" ČT. Vážná tvář redaktora Takáče, což je fakt velmi smutná postava televizní obrazovky, mně ale tuto naději rychle vzala. Setkali se prostě dva naprostí idioti, kteří jsou v hloubi duše nevyvratitelně přesvědčeni, že diváci jsou mnohem větší blbci než oni. Takové "vrábely" by ČT měla zvát častěji, člověk se zasměje a přibude koncesionářů, kteří ztratí chuť ty bezcharakterní šašky platit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11. května 2019 21:01

   1***

   Ramón

   Smazat
  2. Děkuji, Ramóne. :-)

   Smazat
  3. 11. května 2019 21:37

   Nebudeš mi věřit, ale přísahám, že jsem si myslel, že to jseš TY ;-)

   Smazat
  4. 21:01 Každý se musíme nějak uživit. Někdo je lékař, někdo zedník, řemeslník a pak jsou ti jiní.

   Smazat
 33. Cenzore ty jsi neublizil me, za smazani informaci o Americe , ale tvym spoluobcanum !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, valná většina si tvé dobrosrdečné poselství přečetla, včetně mě! Jen se nemůžeš divit, proameričtí maxiaktivisté, většinově z Prahy (dnešní haranti exkomunistů), zde v České republice, já jsem na ně rovněž alergický, práskají hubou, jak kovbojové a dříve chodili do postele spát s rudou knížkou, aby ji mohli včas tasit!

   A do toho bombardování Sarajeva, napadení Iráku USA, to je jen zlomek nelidskosti. Dle těchto slov chlapského doznání tvého prezidenta D. Trumpa, doufejme, že se sviňárnami globalistů zakročí?!

   Tento krátký dokument si viděl? Mě příjemně překvapil ...

   https://uloz.to/live/!vbsNTFBugDb8/v-ct24-neuvidite-doznani-trump-o-jejich-napadeni-iraku-syrie-libye-atd-tit-cz-zlocinec-toman-zdrhl-z-cssr-pres-most-do-usa-andrtakavi-mkv-mp4

   Ramón

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.