Reklama

pondělí 27. května 2019

Poděkování

27. 5. 2019
Vážení členové a příznivci SPD,
děkuji za podporu SPD v předvolební kampani, děkuji za projevenou přízeň ve formě 33 055 preferenčních hlasů.
Jsem si vědom obrovského úsilí členů a aktivistů, kterého jsem byl svědkem na ulicích měst i na sociálních sítích. Tato snaha se zhmotnila ve dva poslanecké mandáty. Svoje zvolení vnímám jako závazek pracovat ze všech sil pro dosažení společných cílů tak, aby se naplnilo očekávání voličů včetně dlouhodobého růstu podpory SPD jako vlastenecké strany, která se snaží o co nejlepší budoucnost národní komunity.

Ivan David

61 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ačkoli jsem je nevolil, mají na své stanovisko právo a za sebe jsem rád, že tam budou. Přikyvovače tato země potřebuje ze všeho nejméně. I když uznávám, že teprve čas ukáže, v co se ty dva mandáty nakonec promění.

   Smazat
  2. 11:03 Proč jste to taky nezkusil ?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. PoPi 11:03 - anonymní pomlouvačný pitoma se neudržel a musel si aspoň na chvíli zaštvat.
   Víš vůbec ty blbečku, co to fašizmus?!
   Doktor David je poctivý sociální demokrat, kterému se jeho původní strana dočista zbláznila a zaprodala. O Davida strach nemám. A že s námi žijí i idioti (viz 11:03) to už také dávno vím.

   Smazat
  5. Mám radost, že kvalitní, vlastenečtí kandidáti MUDr. David, a generálmajor Blaško se dostali do europarlamentu. A dvojnásobnou tím, že nemocní hnojometi, jsou proti tomu bezmocní.

   Smazat
  6. Je otázka, jestli po těch Sobotkách, Špidlech, Hamáčkách není termín sociální demokrat nadávka.

   Smazat
  7. 11:03 jestli si drahoušku myslíte, že není zcela zřetelné, že všechny ty provokace jsou výhradně z vašeho pera, tak se mýlíte. Je to všechno na jedno brdo, zřetelně se ukazuje, že jste mladý, naivní a neumíte ani psát, ani přemýšlet. Proč se vlastně diskuze účastníte, když většině diskutujících můžete tak leda "okopávat kotníky"? Za tu dobu, co tu zbytečně prudite jste se víceméně nenaučil nic. Nevěřím, že by vás za něco tak podúrovňového byl někdo ochotný honorovat.

   Smazat
 2. Gratuluji ke zvolení. Věřím, že budete svědomitě hájit zájmy naší země v souladu se svým poznáním reality.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jste špatně, zarezonujte si s neocony někde jinde.

   Smazat
  2. A z jaké dírky vylezlo to nemyslící uslintané anonymní stvoření 11:27?!

   Smazat
  3. 11:27 Na žádné kandidátce se žádný "Blažko" nevyskytuje. Nesvéprávní vašeho formátu by neměli být připouštěni ani pro rohlíky.

   Smazat
  4. proboha proč naty provokatéru furt reagujete? Nechodí diskutovat ale zvráceně se bavit tím že reagujete právě na ně

   Smazat
 4. Víc Davidů a méně Štětinů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Více Blašků, méně Teličků.

   Smazat
  2. Štětináč je starej plesnivej dědek, patří do penálu! Davidoj a jiným pitomiovcům nakope daleko líp prdele Šáša Vondra! Dokonce už i zhubnul - asi běhá a tránuje výkopy! _)))

   Smazat
  3. 11:31
   Jeden exot - Štětina, vypadl, druhý exot - Vondra, jej nahradí.
   To je neuvěřitelné, co se děje v mozcích lidí, že dokážou.

   Smazat
  4. To, že naší zemi přestanou v Evropském parlamentu špinit lidi jako Poche, Štětina, Telička a Svoboda je hlavním přínosem těchto voleb.

   Smazat
  5. 17.16 Však je Vondra a Piráti - denuncianti úspěšně nahradí. A to nevzpomínám na klerikály a "táborníky" (stanaře;-).

   Smazat
  6. No, Vondra včera na ČT24 mluvil rozumně.

   Smazat
  7. 28. května 2019 10:39

   Máte pravdu z toho interview na ČT24 asi způsobil mnoha svým voličům, nadměrné zvýšení tlaku. Zejména vychválením Orbána a Kaczyńskieho za tvrdé odmítnutí imigrantů muslimů a afrokánů.

   Ramón

   Smazat
 5. Bohužel dva mandáty v moři ližprdelníků a neomarxistů nic moc nezmohou ani se zahraničními partnery. Jak se ukázalo naši občané jsou nepoučitelní a pořád si myslí, že ten EU hnus to s námi jako myslí dobře. Nemyslí a budeme to muset okusit do hořkého konce. Je politování hodné, že se občané nepoučili a zase volili kaloskovce, zhulence a podobné profláklé kreatůry schopné za mrzký obolos prodat i svou duši. Takže volby dopadli špatně a sešup do nového SSSR bude pokračovat. Neomarxisti a sorošovci všech odrůd opět vyhráli. Poděkujme Praze a lidské lhostejnosti.

  OdpovědětSmazat
 6. Gratuluji ke zvolení pane Davide.
  Ladislav

  OdpovědětSmazat
 7. Novým europoslancům za SPD gratuluji a přeji hodně sil do práce v novém prostředí
  Tony

  OdpovědětSmazat
 8. Už hodinu po volbách se na seznam.tv věnovali novému europoslanci za gen. H. Blaškovi.
  Komentář poskytl Filip Vích – „specialista“ na sociální sítě
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/novy-europoslanec-spd-general-sirici-dezinformace-ktery-popira-sestreleni-letadla-k-jeho-volbe-vyzval-aeronet-72832?seq-no=1&dop-ab-variant=5&source=article-detail&autoplay=1

  Autor článku a seznam.tv si zřejmě neuvědomili, příp. nechtějí uvědomit, že jejich vyjádření naplňuje skutkovou podstatu předsudečné nenávisti šířené proti novému europoslanci za SPD gen. Blaškovi, kterou zavedla vláda ČR na podnět ministerstva vnitra.

  https://www.ceska-justice.cz/2019/05/vlada-zavedla-pojem-predsudecna-nenavist-nespravnym-chovanim-se-muze-dopustit-kazdy/?fbclid=IwAR32xJw8ejqhc1JlD7kt1AGv5s3dE7P2NLlE82mJ0ZE0G_6s4s8e8SPer-o

  OdpovědětSmazat
 9. Že jsme zvolili pana Davida a pana Blaška je správná cesta pro naši zem.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak jsem se právě dočetl, že patřím do skupiny, těch hloupějších obyvatel, protože jsem volil SPD. Ti chytřejší prý volili Piráty. S hrdostí prohlašuji, že je pro mne čest, být v této zemi prohlášen za nevzdělaného vola a nemít s voliči Pirátů nic společného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smažky mají poškozené mozkové závity, a ti, kteří je podporují, si myslí, že jsme hloupější, protože je nechceme mít legalizací drog, a podporou jiných podivností, poškozené jako oni.

   Smazat
  2. 27. května 2019 14:31

   My jsme "hloupější" v tom, že jsme nechali jen tak, od těch "chytřejších lépe vychcaných a zákeřných" → v ČT ani slovo, zmlátit Láďu Jakla spojeného s SPD, nyní člena RRTV. Kdo napadá za názor je totalitář, který usrává strachy, že ho někdo odpojí od koryta!

   Ramón

   Smazat
 11. Gratuluji a mam radost.

  OdpovědětSmazat
 12. Hlavne ze si komous ktery se dal k nacistum a ktery chce EU rozbit v tom EU dukladne nahrabe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:38 Mýlíte se, komouš Štětina a komouš Telička už v EU (díkybohu) nepůsobí, ale nahrabali si opravdu dost.

   Smazat
  2. Ještě je s otazníkem, jestli komouška Ďourová bude hrabat i nadále.

   Smazat
 13. Pane Davide rádo se stalo. my děkujeme za to, že můžeme mít novourepubliku.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. politický turisto,teď musíte zničit tu nenáviděnou Evropu! Jinak vás ti chytří voliči typu pana Baldy dál volit nebudou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:30

   Vám se to už celé plete. Jde naopak o záchranu Evropy, vy náš malý vítači kulturních obohacovačů a udatný vojevůdče proti Rusku, s nohami trčícími z americké posrané řitě.

   Smazat
  2. 16:30 Měl bys jít pomoci Štětinovi s tou trávou, on jí bude z jedné strany sekat a ty z druhé spásat.

   Smazat
  3. 16:30 Kam bys zařadil takového Teličku? Ten si může stranickejma legitimacema tapetovat pokojíček.

   Smazat
  4. 16:30 Máš pravdu, ti opravdu chytří voliči křepčí s Flusem na náměstí a křečovitě svírají zapůjčené transparenty s moudry pro anglické čtenáře.

   Smazat
  5. 17:16 Asi by bylo zajímavé chtít po nich překlad....

   Smazat
 15. Být citlivka, tak se právě cítím rochu nas*** .... uražen. Nejsem příznivec a ani člen SPD, přesto jsem Vám "to" "tam" zakroužkované hodil. Poděkujete i mně? Nejsem ale citlivka, tak mi bude stačit, když mi poděkujete tím, že budete řádně vykonávat svůj mandát ve prospěch občanů ČR.

  OdpovědětSmazat
 16. Gratuluji pane Doktore.Dost jsem věřil, že to vyjde,ale "bobky" jsem měl, ne že ne. Věřím, že s panem generálem Blaškem budete v EP slyšet, a že "dobroserům a sluníčkářům" u nás způsobíte mnoho vrásek a "řídké stolice". Mimochodem, u nás jste skončili druzí hned za ANO.
  Jen doufám, že si při práci europoslance pořád najdete čas na NR. Je to jedno z velmi mála míst, kde se ještě dá svobodně a věcně diskutovat (navzdory pitomým trollům),a získat informace, které jinde nepustí. Držte se.

  OdpovědětSmazat
 17. I já gratuluji panu doktoru Davidovi k jeho zvolení do EP.

  OdpovědětSmazat
 18. Stale mam nazor, ze p. David neusiluje vubec o to, ze by se melo vse zmenit, aby se vsichni lidi v CZ meli dobre. Ted, co je v parlamentu EU, uz od nej absolutne zadne usili necekam. Sveho dosahl, ted bude mit dost penez i bez NR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste pomlouvačný pitomec. Mlčte, než si uděláte ještě větší ostudu.

   Smazat
  2. 21:44 - podle sebe soudím tebe.

   Smazat
  3. 21:44 jste skutečně takový vůl, že de můžete domnívat cokoli o výnosnosti blogu Nová republika? Jste schopen svoje lživé tvrzení nějakým způsobem obhájit?

   Smazat
 19. Blahopřeji Dr. Davidovi i gen. Blaškovi. Škoda, že 70 % národa jsou ignoranti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:14 Asi duchem chudý? kde jste vzal 30% národa, který vás fašouny podporuje?Tady jasně vydíte, že více jak 95% lidí nejsou zas tak hloupí jako voliči SPD.Ještě, že jste nenapsal 110%, tak jako dříve komoušáci. Dnes jim sklaplo, to čeká i vás SPD. A nebude to dlouho trvat.

   Smazat
  2. 22:14 Co ten pravopis mladý muži? Dokud nebudete mít na háku Čj pro 3. ročník ZŠ, tak se vám bude každý jen smát a představte si, ani nebude brát vážně vaše duchaplné příspěvky.

   Smazat
 20. Také gratuluji oběma pánům a nepochybuji,že odvedou kvalitní práci!

  OdpovědětSmazat
 21. Přeji mnoho úspěchů při jednáních se separativci z Česka i Unie, kteří zapomněli, že Evropa není pro každého. Kolik kostelů bylo zničeno v Africe či na Arabském kontinentu! Kolik mešit se postavilo v Evropě za posledních 10 let. Má rodina volila SPD - 4 hlasy.

  OdpovědětSmazat
 22. Blahopřeji našim vítězům a mám radost že jsem zakroužkoval správně. PRAPRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 23. Vážený pane exministře Ivane Davide,
  blahopřeji Vám k vítězství a stejně tak i panu generálmajoru Blaškovi. Volil jsem Vás jakožto poctivého vlastence, věřím Vám, obdivuji Vaši pracovitost a děkuji za Vaše perfektní články a poskytnuté rozhovory. Mějte hodně sil!
  Srdečně Urbánek Václav (účastník BSD)

  OdpovědětSmazat
 24. Zastánce exekutorů a zákonů z roku 2001, člen ovarový vlády zvolen...to je nářez..ha ha..??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:51 Co se nervujete, vás zastupovat nebude. Vy tam budete mít jiné čisté, poctivé a neposkvrněné duše! :-D :-D :-D

   Smazat
  2. 6.51 člověče je mi vás skoro líto.
   K psaní konin a neumných provokací v jakoukoli nelidskou hodinu "Vždy připraven!"

   Smazat
 25. Pane doktore, na aeronetu se snaží Vás dát do souvislosti s podpisem jakéhosi exekučního zákona. Mohl byste to prosím trochu okomentovat ? Aeronet je nedůvěryhodný, ale zajímá mě, na jakém základě se pokouší své spekulace stavět.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.