Reklama

pondělí 27. května 2019

Podporu banderovců zaplatila ČSSD ve volbách do europarlamentu naprostým propadákem

Jaromír Petřík
27. 5. 2019   blog autora
Myslím si, že nikdo nečekal ve volbách do europarlamentu pro ČSSD takový debakl. Takže, je asi na místě, položit si otázku, proč levicově založení voliči ČSSD tímto způsobem odepsali.


Levice bývá spojovaná s politikou sociální spravedlnosti, která se zasazuje o růst platů, důchodů, zlepšování zdravotní péče, vzdělání a hlavně ochranu sociálně slabších.


Levicoví voliči jsou však vnímaví i na orientaci zahraniční politiky svých stran.
Pokud se týká mojí první věty, tak v záležitostech sociální podpory našich občanů Andrej Babiš zcela „vyluxoval“ hlasy levici nízkou nezaměstnaností, růstem platů, růstem životní úrovně, ale hlavně si získal důchodce vysokým navýšením důchodů a příslibem dalšího zvyšování. A důchodci přece jen tvoří významné procento naší voličské základny.

Co se týká mojí druhé věty, tedy orientace zahraniční politiky, tak levicoví voliči jsou citliví na agresivní politiku Západu a tíhnou spíše na východ – tedy k Rusku. A pokud se ohlédneme do nedávné historie co se týká politiky Západu a jejich vojenských agresí vůči jiným zemím, tak v posledních 20 letech Západ vojensky napadl tolik zemí, jako nikdy v historii. Srbsko, Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie se statisíci mrtvými jsou toho dokladem...

Pokud se ohlédneme na východ, tedy do Ruska, tam Putin 20let vede boj za stabilizaci a rozvoj Ruska, kdy naopak Západ podporuje každého, kdo vyvolává konflikty v zemích bývalého SSSR. Toto se týkalo v minulosti Čečenska, Jižní Osetie a nedávno východní části Ukrajiny.
ttps://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1426902-usa-a-gruzie-podepsaly-dohodu-o-strategickem-partnerstvi

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ukrajina-jedna-s-usa-o-nakupu-zbrani-uvedl-ministr-zahranici/r~e55f2b801b1d11e9be8b0cc47ab5f122/

Dá se říct, že Rusko vede spravedlivé války, zajišťující jeho vlastní bezpečnost, kdežto Západ vojensky napadá země, se kterými nesousedí, které nikoho neohrožují, ale odmítají se podřídit jeho diktátu.

A na toto jsou levicoví voliči citliví.


Co se týká Andreje Babiše, ten se k těmto otázkám příliš nevyjadřuje. V případu „Nikulin“ ministr spravedlnosti za ANO Robert Pelikán rozhodl v rozporu se zákonem (což potvrdil Ústavní soud) o jeho vydání do USA a obratem rezignoval. Náš rusofobní mainstream za tento čin Andreje Babiše nekritizoval a voliči ANO s tímto porušením práva Andreje Babiše nespojovali.
https://www.novinky.cz/domaci/502099-vydani-hackera-nikulina-do-usa-bylo-protizakonne-rozhodl-ustavni-soud.html

Ovšem, co se týká ČSSD, ta se s v rusofobii činí.

Korunu tomu všemu totiž nasadil náš současný ministr zahraničí Tomáš Petříček svojí návštěvou Ukrajiny, které se v poslední době vyhýbají i západní politikové, aby podpořil ukrajinskou vládu opírající svoji moc o banderovce. Hovořil o ruské agresi, čímž si s banderovci velmi notoval: 

Tato záležitost byla u nás značně medializovaná a tak se o této ostudě Tomáše Petříčka a ČSSD dozvěděl celý náš národ.

Jak víme, celý válečný konflikt na východě Ukrajiny vznikl tím, že Ukrajinci ruského původu odmítli uznat násilný převrat v Kyjevě, kdy byl nezákonným způsobem svržený legitimně zvolený prezident a pučisté okamžitě začali s výhrůžkami na adresu obyvatel ruského původu. Tak je prostě tito obyvatelé východní části Ukrajiny odmítli uznat za svoje nové vládce a v referendu se rozhodli pro osamostatnění. Kyjevští pučisté je vyhlásili za teroristy a poslali na ně ukrajinskou armádu, aby je zlikvidovala jako teroristy. Jenže se přepočítali, obyvatelé Donbasu ubránili svoje životy i životy svých žen a dětí a ukrajinská armáda za cenu velkých ztrát byla odražena.

A zatímco pravice neprotestuje proti porušování mezinárodního práva, pokud je páchané na občanech ruského původu – viz zaujatost a doposud žádný výsledek ve vyšetření masakrů:
tak levice vyžaduje dodržování mezinárodního práva a odsuzuje zcela jasné agrese.

A tady bych řekl, že Tomáš Petříček levici a tím pádem i ČSSD znemožnil úplně. Nikde jsem nezaznamenal ze strany voličů ČSSD, že by návštěvu banderovské Ukrajiny od Tomáše Petříčka schvalovali. Že je Ukrajina banderovská mohu napsat s klidným svědomím, když je jedna z hlavních kyjevských tříd pojmenovaná po Stěpanu Banderovi:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408952-z-moskevske-tridy-v-kyjeve-se-po-dekomunizaci-stala-banderova.html

A jaké zločiny páchali banderovci za II. světové války se dá snadno dohledat: 
https://cs.wikipedia.org/wiki/Voly%C5%88sk%C3%BD_masakr

Je zřejmé, že důvodů, proč levicoví voliči zavrhli současnou ČSSD je více. Některé z nich jsem uvedl v úvodu. Ale zahraniční politika, kdy ministr ČSSD podporuje nelegitimní násilné převraty a banderovce, je zřejmě na levicové voliče již příliš.

Levicová strana si prostě nemůže dovolit podporovat režimy, které mají za hrdiny banderovce:
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2688647-porosenko-podepsal-kontroverzni-zakon-z-banderovcu-dela-valecne-veterany

Budoucnost ČSSD nevidím dobře.

Posledního, skutečně levicového politika Jaroslava Foldynu současná ČSSD vyštípala z vedení strany a Pocheho lidé nikoho jiného do vedení ČSSD nepustí.

Dá se říct, že ČSSD tímto směřuje k úplnému zániku, což je škoda u této naší nejstarší politické strany.

- - -

89 komentářů :

 1. Myslím, že to tak není. Lidé, volící dříve čssd, na Ukrajinu a banderovce celkem kašlou.Nevadí jim nic.. praxe je taková, že dříve se stádně volila čssd a nyní se stádně volí ANO. Navíc vláda ANO jisté úspěchy má, díky vlně krátké prosperity v ČR. Nezapomeňte na zvyšování platů...Ale věřit na nějakou hlubší reflexi ve voličstvu je papírová teorie. Stádo se žene.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem bývalý volič ČSSD a právě kvůli podpoře ukrajinských fašounů a kvůli zřizování takových šíleností jako "Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám", se mně z ČSSD obrací žaludek. Od středolevicové strany bych očekával úplný opak. Do takovýho humáče by nešel ani Kalousek.

   Smazat
  2. Ta strana je kompletně vytunelovaná. Celou ji ovládli američanama vyškolený kádři. Viz. Hamáček - Aspen institut, nebo cvok vyvlečený ze svěrací kazajky Petříček, atd.
   Je to vlastně typický způsob, jakým vládne americké Impérium ve svých državách. Jakýkoliv silnější politický proud podchytí, odkloní a ovládne. Následně ho sterilizuje, umrtví a vyplivne. Takto znásilňuje politiku vazalů donekonečna. Subjekty, které není možné ovládnout tímto procesem, démonizuje, staví mimo zákon, nebo likviduje.

   Smazat
  3. 20.25 velmi správně řečeno a definováno.

   Smazat
  4. Tož tak. Náměstek amerického velvyslance Petříček nám pohřbil ČSSD. Vypadá jak blbeček a jak to zvládnul, Co?

   Smazat
  5. Poche udělá špinavou práci za ostatní a pohřbí ČSSD úplně. Daří se mu to. Dík za jeho práci. ČSSD si na to stačí sama.

   Smazat
  6. 20:25 přesné a výstižné. Pošlete to socanum jako definici jejich konce. Ať zbytečně nebádají.

   Smazat
  7. ČSSD je normální evropská levicová strana. Přesně tak vypadá dnešní levice. Základem je úzká kooperace s velkým kapitálem a masivní podpora marginálních a nekompatibilních menšin na úkor většiny, která pomalu ale jistě začíná být na hraně diskriminace za hlasitého potlesku evropských liberálních levičáků. Dnešní pravý levičák vám zasahuje i do vašeho nejniternějšího světa, jakým je vaše rodina, vaše myšlenky a dokonce i vaše vyměšování. Do tohoto stádia to nedohnali ani komunisti a jejich cenzura i s propagandou vypadá oproti juvenilní a LBGTI politice levičáků jako nevinná dětská hra. Pravý evropský levičák, registrovaný jako třetí pohlaví, oblečený jen v tangáčích s bagančemi na nohách a duhovým přelivem ve vlasech bude v této pitoreskní a nepřirozeně odpudivé podobě zároveň chlípně zvlhkým zrakem vítat hordy muslimů ze subsaharské Afriky, kteří podobnými zmrdy hluboce pohrdají. Evropskému levičákovi nevadí, že jeho sestru někdo podobný znásilní a uškrtí v parku za bílého dne, nevadí to dokonce ani speciální sortě levičáků, šíleným feministkám, které jsou schopny za přidržení dveří nakopat chlapa do rozkroku anebo hnát k soudu. Vše nenormální a hysterické na co si jen vzpomenete a co hraničí s přežitím naší civilizace, to je dnešní levice. Definitivně odtržená od reality. Nepříčetně rusofobní, válkychtivá. Pokud je v ČSSD ještě někdo normální, ať rychle vystoupí, jinak ho tato Poche-strana úplně zahubí. Myslím, že pak by se měli spojit dohromady s TOP09 a KDU-ČSL, protože jejich politika a názory jsou v podstatě úplně stejné. Za chvíli do toho spadne i ODS.

   Smazat
  8. 22.23 Tohle není žádná levice, ale liberalismus převlečený za levici, což nastartoval ve velkém už kdysi Tony Blair, i když vývoj k tomu směřoval už minimálně od osmdesátých let.

   Liberalismus z principu nemůže být nikdy levicový, protože i když o všech oblastech tvrdí, že podporuje rovnost, v oblasti ekonomické jednoznačně staví na nerovnosti, vyzdvihuje svévoli jedince na úkor všech ostatních a propaguje náboženství, které je vždy mocenským nástrojem (s výjimkou čistě osobní a neorganizované víry). Podpora migrace tak ve skutečnosti není žádnou levicovou politikou, ale jde na ruku nadnárodním firmám a jejich zájmům. Rozbíjí nejen kultury, národy a tradice, ale především vazby člověka k místu, kde se narodil, a ke společenství, v němž se vytvářel pocit jeho identity. Jediný, komu to pomáhá, jsou zájmy globálního kapitálu. Skutečná levice bojuje proti státu jako utlačovatelskému nástroji (který právě ve své současné podobě hájí zájmy těch nahoře), proti kapitálu, soukromému vlastnictví a bezbřehému individualismu. Stejně tak i proti náboženskému dogmatismu.

   To, co popisujete, je maximálně tak tzv. "nová levice", což já osobně považuji za majstrštyk (neo)liberálů a globalistů - uzmuli levici dva nejdůležitější koncepty, tj. boj za svobodu a rovnost, naplnili je zcestným obsahem, který sice zdánlivě vyvolává představu, že jde o boj za lepší příští, ve skutečnosti však jen nahrává zájmům těch nahoře, a ve výsledku se tak podařilo totálně paralyzovat jakékoli levicové snahy.

   Migrace znemožňuje těm dole uvědomovat si společné zájmy, naopak vytváří mezi nimi permanentní konflikt (podle hesla rozděl a panuj), snižuje cenu práce i lidskou důstojnost a vytváří onu (neo)liberály opěvovanou flexibilitu práce, ve skutečnosti však totální vykořenění. V tomhle prostředí, v němž si pár jednotlivců na vše dalo nálepku "soukromé vlastnictví" je znemožněno vytvářet komunitní způsob života. Navíc je vše posíleno odebráním i té poslední jistoty, mít peníze v ruce, neboť měna státu se dostala do rukou soukromých institucí (např. VISA, MasterCard). V okamžiku, kdy bude uzákoněn zákaz použití fyzických peněz, skončí jakékoli poslední zbytky jakékoli svobody.

   Tzv. neomarxisty nelze považovat za reprezentanty levice, protože ve skutečnosti kopou za tu druhou stranu, což si ve svém svatém nadšení v boji za "práva" menšin nejsou schopni uvědomit. Skutečná autentická levice na úrovni politiky de facto neexistuje. Nedovedu si představit někoho, kdo vystoupí například s požadavkem na přeformulování konceptu tzv. "soukromého vlastnictví" a jeho vyřazení ze souboru tzv. "lidských práv" jakožto principu, který ve skutečnosti ta lidská práva naprosto rozbijí, protože je dána neomezená možnost jeho kumulace na úkor všeho a všech. A to nemnohými a skrze bankovní a jiné mechanismy, které vytvářejí peníze z ničeho.

   Smazat
  9. Také se provalilo, že ČSSD v r. 2004 aktivně pomáhala získat Bakalovi levně OKD. A k tomu zcela zdarma více než 40 tisíc bytů.

   Smazat
  10. 23:01, jistě, souhlas, děkuju za odpověď. Já vím, o co se jedná. Tu současnou levici samozřejmě za levici nepovažuju, a vím, že to je produkt jisté části nadnárodního kapitálu, jejichž prvním ovocem už v 60.letech byla třeba RAF.

   Já jsem nas®aný na to, jak se původní levicové myšlenky díky zmagořeným a zkorumpovanými hajzlům totálně zvrhly. Ne že se nechali jenom koupit a propagují globální kapitalismus, ale že se zcela obrátili proti těm, které měli zastupovat.

   Ale ani to jim nestačilo. Oni se obrátili proti vlastnímu národu jako takovému, který byl vždy považován za velkou devizu a základ společnosti. Proti národu jako základu státu. Postavili se proti vlastní kultuře, a co je ještě horší, proti lidské přirozenosti. Také rodina je základ státu a oni bojují proti rodině jako takové. Přesněji, bojují proti rodině svého vlastního kmene a národa. Vnucují chování, které je nenormální nejen v lidské společnosti, ale v celé živočišné říši. Nepřirozenost a oikofobie vede k záhubě.

   Možná jsem to měl napsat jako "levice", ale obávám se, že levicové ideje tahle špína poškodila natolik, že pojem levice nebo sociální demokracie bude navždy spojován s buzerantem kouřícím ptáka nějakému migrantovi z Čadu, který spolu s uječenou feministickou úderkou svými smradlavými pařáty sahá po vašem dítěti. A tyhle smilnící směsky různých barev, které v různých jazycích hlásají rovnost a bratrství v jejich zvrhlém podání, vám zároveň v druhém kroku zboří váš čtyřsetletý kostel na vsi a donutí předělat na mešitu. Stejně tak svědomitě plní zadání svého Mastera, a v případě Ruska, největšího geopolitického nepřítele anglosaské rozpínavosti, skončí všechny ty pusté žvásty o lásce mezi národy, a z "levice" náhle vyhřezne typická neonacistická pudová nenávist vůči "cizí krvi" a "cizímu kmenu".

   Neomarxismus původní levici totálně zamořil, dokonce i tu naši tzv. "konzervativní", co zde bačovala za komárů a navzdory všemu byla přirozená, normální. Tohle se musí z politického života vyříznout úplně a vytvořit něco nového, nějaký mix zdravého rozumu. Doufám, že to už začalo.

   Smazat
  11. Je to úplně jednoduché. Ta strana prostě hledí víc na to, co na její jednání a výroky řekne Brusel, než na to, co na to řeknou voliči. No a tak teď voliči řekli a co je jim platný Brusel, který je přece do EP nezvolí.

   Smazat
  12. 19.31 Tak to myslíš špatně, pravdu mají diskutéři pod tebou

   Smazat
  13. 9:26 K tomu bohužel není moc co dodat. Snad jen to, že migrace dále podporuje organizovaný zločin, drogy, prostituci, ilegální prodej zbraní atd., na čemž opět vydělává jen velký kapitál, protože pro kapitalismus je trh jako trh, legální stejně jako černý, důležitý je zisk a likvidace konkurence. Takže ta "levice" či nová levice či neomarxisté jsou opravdu jen nástroji globální moci.

   Alespoň někteří členové RAF tenkrát zřejmě věřili, že konají ve jménu nějakého pofiderního vyššího dobra. Bohužel ale v reálu pomohli vypracovat, vypilovat a etablovat v praxi techniky a metody rozvratu státu, které vzápětí začaly využívat tajné služby velmocí při pořádání barevných revolucí a jiných podobných "dobrot".

   Smazat
  14. Jako státní zaměstnankyně (učitelka, dnes již ve výslužbě) jsem volívala ČSSD, vždyť koho taky jiného? I toho Sobotku jsem zkousla, i když to byl trochu mimoň odtržený od reality. Ale po tom, co předváděl pan Poche a jeho nepodařený klon Petříček, je pro mě tato strana nevolitelná, dokud tam nepřijdou nějací úplně noví lidé, nezatížení minulostí (což se pochopitelně nestane - proč by tam lezli). Takže se skřípotem zubů volím "Okatou můru". Myslím, že za pana Davida ani za pana generála Blaška se nebudeme rozhodně stydět.

   Smazat
 2. Hajzle socanský je třeba ještě vyházet z koryt v ČR a nahradit je normálními občany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych velice rád ty "normální" občany viděl !!Celý problém ČSSD, celý problém našeho vládnutí, celičkým problémem je podělaná Praha ! Seberte umělcům granty, ať se živí za svoje vydělané prachy, zrušme všechny neziskovky, udělejme jejich audit a se stáním povolením jen ty, které pomáhají skutečně a všechny peníze pro ně z tuzemska i ze zahraničí výhradně přes státem hlídaný fond. Omezit podnikání všem korporátům s daňovou registrací mimo ČR -pochybné "ráje". To není socialismus, to jenom zákon práva a pořádek !!

   Smazat
  2. Jan Žižka před bitvou: "Což nás mohou porazit ti služebníci lži? S námi je pravda a proto naše bude i vítězství!"

   Smazat
 3. Ve volbách kandidovalo moc stran,ale nechápu,jak někdo mohl schválit název hnutí "ANO vytrolíme europarlament".Kdo chtěl volit ANO a nebyl pozorný,mohl se splést a jsem si jistý,že se tak i stalo. Je to záměrně zavádějící název a neměl být povolen.To je jako kdyby si jiné hnutí dalo např. název TOP 9.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Několik koblihářů znám a nejsou to složité postavy, ale že by byli až tak hloupí? Je to možné, když volí komunistického estébáka.

   Smazat
  2. A koho by jsi tam chtěl, ty vejlupku ? Pořád je lepší koblížek s marmeládou nebo s pudinkem, než se dívat na přihlouplé umělce řvoucí z pódia nebo kyselý ksichty modrech ptáků !

   Smazat
  3. bene bene 20:00 jde vám o to, aby tato republika prosperovala při tom, že se budou podílet všichni občané tak, aby byla vyloučena bída i bohatnutí bez toho, že bylo odpovídajícím společenským přínosem, nebo o kádrování podle měřítek, která společnosti vnutili architekti dnešních potíží? Nejste natvrdlý, nešťastníče?

   Smazat
  4. 22:14
   Souhlas, aspoň prodavá koblihy, na druhé straně jsou jen slibotechny. Nejvíc mě rozesměje jejich samochvála a také jak vždy zdůrazňují své inteligentní voličstvo s vysokoškolskými diplomy. Nakonec se pravda ukáže, lidé nepřehlédli Jesenice gate.

   Smazat
  5. Moc se mě líbí, jak všichni ví, že Babiš byl konfidentem STB, jen si vzpomeňme, jak dramatik-kulisák a demokrat Václav Havel byl chován jako dítě na nohách říšského protektora Heidricha, někdy mám pocit, že se to začíná opět vracet. Rodina Havlů profitovala za II.světové války z kolaborace. A to si skoro nikdo netroufne říci. Lidé nemají úctu k ničemu a jen obdivují peníze. Dlouho jim to vystačí, ale jednoho dne zjistí, že je to málo. Ve školách se učí blbiny, ale jak umí násobilku, vybraná slova či zeměpis, to jim uniká. Děti ze školky jedou učit děti do Švédska hrát kuličky. Co z toho mají? Nic a společnost též nic. Je to vyhazování peněz na nesmyslné projekty. V Praze se dělá geo průzkum na D trasu metra, ale padá jim 90% mostů. Nikdo za to ještě nebyl potrestán. Atd. atd. ...

   Smazat
  6. Za ty mosty zodpovídal na magistrátu socialista Dolínek. Ano to je ten, který minulý týden také demonstroval proti Babišovi a Benešové.

   Smazat
 4. Foldyna by měl přejít k SPD za Ivanem Davidem. Nechápu, co tam v tý šílený straně ještě dělá! Jak to může vydržet mezi těma idiotama?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Foldyna-Konec-CSSD-Lidi-nas-zacali-nenavidet-Chceme-je-trestat-za-to-co-pisou-na-internetu-Vykaslali-jsme-se-na-ne-582955

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky bych to tak viděl. S tou pražskou garniturou socani nemají šanci.S těma pražskýma posrali, co se dalo.

   Smazat
  2. Socani = Štětinové. Stejně odporní.

   Smazat
 5. Domnívám se, strana která má v názvu sociální a chová se jako pravicová, je prostě nečitelná a tedy nevolitelná. Co Sobotka zasel, začíná dozrávat.

  OdpovědětSmazat
 6. Už můj děda říkával že socani jsou napůl včela napůl pes a podle mě kromě v prvopočátku nikdy pořádnou sociální politiku nedělaly a to je mi 75. Voliče měly právě ze starší generace a ta si řádění banderovců při přechodu přes Českoslovenso pamatuje. Mladí voliči volí piráty protože to zní dobrodružně a žijí tak trochu paraziticky na rodině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají se od koho učit. Pan Zima (rektor Univerzity Karlovy) nám předvádí, jak přesně ví, co má dělat ve funkci prezident republiky, jaké povinnosti by měl plnit a jak je plní. A ukazuje, jaký že je hrdina. Protože ví, že se mu nic nestane. Ale to není jeho práce. On má odpovědnost za univerzitu, kterou vede! Jak je možné, že tam trpí genderovou pavědu? UK má TŘI!!! lékařské fakulty. Na každé se učí anatomie člověka, gynekologie a porodnictví, stejně tak jako psychologie i psychiatrie. Takže stovky studentů jsou (snad)schopny rozeznat chlapa od ženské a ví jak se dělají děti. I průměrně informovaný člověk ví, že existuje lékařská věda "sexuologie". A přes to všechno se na této univerzitě učí s vážnou tváří, že pohlavích je více a lze je kdykoliv změnit. Podle nálady. Nejstarší univerzita na sever od Alp (1348) vydává magisterský titul za "Genderový rozbor knihy Ondřeje Sekory Ferda Mravenec" (to je opravdu fakt!). Ferda to i Pytlíkem za trápení Berušky pochopitelně od vedkyň pořádně schytali. Ale tady je pan rektor "tááááákhle maličký"!!! Ani nešpitne. Pan Hamáček po vraždění na Novém Zélandu vyhlásil:"O všech vás vše víme. Cokoliv by byť jen připomínalo schvalování bude přísně potrestáno"! A vyfotil se k tomu i s policejním ředitelem. Toto vystoupení je hodno SS-Gruppenführera Kurta Daluege při Heydrichiádě! Jen ty rudé plakáty s černými jmény na nárožích a jejich recitace v médiích chyběla k dokonalosti. Schvalování je jedna věc a vybízení k vraždění věc druhá. Když vzteky nepříčetný ODS-ák vyval veřejně!!! k zavraždění prezidenta ("podříznout, vykrvit a spálit jako starou svini") a povraždění všech poslanců, kteří nemají jeho názor, pan ministr vnitra mlčí! Ani špitnutíčko! A přece zde došlo jednoznačně k trestnému činu. Tohoto máme volit? Jeho a jeho bandu? Tůůůůdle! Jo a komunisti s Filipem v čele jdou v těsném závěsu.

   Smazat
  2. 20:36 Tak to jsem netušil, že na Karlovku už dorazila inkluze. Máte nějaký odkaz ?

   Smazat
  3. Pro 22:01 byl na Parlamentkách. I s oponenturou jakési docentky téže pavědy, která ji pochválila za využití jakési mřížky při odhalování zvlčilosti mužských (byť hmyzích) padouchů. I ta mřížka se jmenovala po jakémsi vědci. A byl tam svého času i odkaz na jinou podobnou vědeckou práci, o genderovém rozboru filmu "Sněhurka a lovec". Autorka chtěla dokázat naprostou tupost hlavní hrdinky pomocí feministických archetypů. Odkaz tam dal MUDr. Macek (i s komentářem). Nutno ale podotknout, že v tomto případě šlo o práci pouze bakalářskou. Maně mi přišla na mysl vzpomínka na jisté sovětské vědce stejného ražení. Profesorka Lepešinskaja a akademik Lysenko. Oba oblíbenci vůdce světového proletariátu s. Stalina. Pochybovat o jejich hodnocení, že kybernetika, psychologie stejně tak jako sociologie jsou buržoazní pavědy sloužící k ohlupování pracujícího lidu zavánělo gulagem. Ale práce kateder genderových studií by měly být veřejně k dispozici. Tak máte-li chuť a žaludek, jistě si nějako najdete a bude to počteníčko.

   Smazat
  4. Ještě pro 22:01 Právě jsem to vygůglil:))) Zkuste zadat: "Genderové stereotypy v knížce Ferdy Mravence". A je to toho více. I z Liberce. Tam to autorka bere od podlahy. Pohádky z gruntu všechny.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. A ještě si zadejte "Genderová analýza filmu "Sněhurka a lovec". Jen na ukázku: " Primární základ tvoří feministické teorie, konkrétně se pak věnuji především kritické feministické archetypální analýze a metodě vzdorného čtení". Jen jsem zaměnil úroveň. Ta o Ferdovi je bakalářská, kdežto toto veledílo je magisterské.

   Smazat
  7. Zasit nenavist mezi narody,postvat proti sobe nabozenstvi a nyni uz i postavit zed mezi zeny a muze .A pak se da tomu vsemu dobre vladnout.

   Smazat
  8. Můžete založit a financovat Paměť národa, ale mezi námi občlidmi existuje skutečná, neplacená Paměť národa a tu neokecáte.

   Smazat
  9. Chudák Ferda Mravenec. Gendeři nechte ho být, ať se z něj radují naše milé dětičky. Fakt úlet, když se analyzují kreslené postavičky a je to odborná práce.

   Smazat
  10. 22:01
   https://is.cuni.cz/webapps/zzp/detail/173699/

   Smazat
 7. Není pravda, že nikdo nečekal propad ČSSD, Zeman se svou berlou mrazilkou ukázal Sobotkovi jejich blízkou budoucnost. Jinak řečeno, po tom co v politice předvádějí za veletoče, by asi bylo divné kdyby skončili jinak. Já jsem kroužkoval Davida a Blažka, takže po volbách Zemana, Le Penové, Putina, Trumpa a jim podobných jsem navýsost spokojen. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně. Zbývá privatizovat lihový... éé pardon, (kdysi dávno) Lidový dům a ZAPLATIT z trženého NA ROZLOUČENOU DLUHY.

   Je snazší založit novou, realisticky levicovou národní stranu ze zdravého materiálu, než se pokoušet restaurovat škůdci prolezlou, zadluženou, červotočivou stranu která zapomněla, co znamenal její název v době, když sice vyhráli volby, ale Bohumínským usnesením spláchli šanci na VĚTŠINOVOU levicovou vládu do pravicové latríny - kam po dalších peripetiích dospěla... když to chápou čím dál větší počty jejich bývalých voličů.

   Smazat
 8. Co se podpory důchodců a rústu životní úrovně vůbec týče, tak mně nezajímá, proč to Andrej Babiš udělal. Pro mně je rozhodující, že to udělal. Prostě obyvatelé mají něco ze sučasné prosperity. Tzv. "pravice" by mluvila o zodpovědném splácení dluhů a šetření na horší časy. Ale když byla u vesla tak dluhy rostly a nejen že nic neušetřili, ale prošustrovali i účet penzí. Konkrétně pan Kalousek. Pamatujeme si ten jeho nápad s účtenkami, které rozesílal. Ale jen před volbami. Tam to dělalo nějakých 120 tis., které prý dluží každý občan ČR. Po skončení svého působení jako ministra financí už nic neposlal. Musel by napsat něco přes 200 tis. TAkže z prosperity se pakují akorát různá stavební či jiná loby. Občánek platící daně utře ústa.
  Co se soc. dem týče. tak její současné vedení někdo trefně označil za "přivřené Sobotkovy kšandy". A jak je vidět, rozhodli se tuhle partaj prostě zlikvidovat. Už třetí volby, které projeli naprosto katastrofálně. Ale se neděje. Není proč vyvozovat nějakou odpovědnost. Vždy se zaměří na následující volby (jsou každý rok nějaké) a prý v těch příštích karta obrátí! A my všichni uvidíme. Jenže vedení doplňují mimo blbců už i grázlové. Takže se těším na krajské volby příští rok. Jsem zvědav, s čím na nás Hamáček vyrukuje. Jaké nosné téma si vybere.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Čechách máme takové pořekadlo: Starého psa novým kouskům nenaučíš. I kdyby ta současná suita socanů otočila a začala mluvit jinak, stejně by jim už asi nikdo neuvěřil. I účelová lež zůstane prostou lží.
   Restartu socanů by musela předcházet radikální personální výměna. Nové tváře se těžko spojují se starými výroky. Jenomže, kde je vzít? Sobotkova klika spolehlivě vypudila každého, kdo jen o půl hlavy vyčníval nad Sobotku (což nedalo ani moc práce). Dnes je tato partaj plná šedých myší a nevím o nikom, kdo by připadal v úvahu do role lídra. Tahle partaj je ztracená.

   Smazat
  2. 20:18 O jakém zvyšování životní úrovně tu mluvíte ? Jde o pouhé zvyšování státního dluhu, které nic dobrého nepřinese.

   Smazat
  3. Vždyť zvýšení důchodům není žádný dar, není to ani splátka dluhu za inflaci, po 10 let nezvyšování. Naopak by mne zajímalo, kolik důchodců se spravedlivého důchodu už nedožilo. Tak nevím proč by měli důchodci projevovat vděčnost. Naopak, možná tak projevili a splatili svůj "dík levicové, socialně citlivé" ČSSD.

   Smazat
  4. Vláda ČR, jejíž součástí jsou i ministři za ČSSD hodlá v roce 2020 přidat důchodcům k důchodu v průměru 900,- Kč. Chvályhodné, pokud se nepodíváme na inflaci. Stávající inflace je dle ČSÚ 3%. Dle ekonomických odborníků je inflace spotřebního koše pro důchodce dvojnásobná oproti inflaci spotřebního koše pro ostatní obyvatelstvo. Průměrný důchod je udáván ve výši 13 200,- Kč, šest procent z této výše tak tvoří částku 792,- Kč. Reálně tedy důchodci dostanou přidáno 108,- Kč. Úspěch či neúspěch. Není to tak dávno, kdy Kalousek při nulové inflaci přidával důchodcům 54,- Kč.

   Smazat
  5. Je pravda ,že se všechno zdražuje .Babiš dal a ještě dá 900 Kč,Kalousek dal 40 Kč a také se tehdy zdražovalo

   Smazat
 9. Na Slovensku sa vytešujú PROGRESÍVNY DŽENDERISTI.
  A Kiska povedal že 28 okresov Slovenska si želá zmenu.
  A bodaj aj nie keď Bratislava chce zmenu, a Slovensko jej namiesto PROGRESÍVNYCH DŽENDERISTOV, navolí ĽUDOVÚ STRANU-NAŠE SLOVENSKO. Pri účasti 20% voličov, do EU. A 31 okresov naopak zvolilo ĽUDOVÚ DEMOKRACIU a che aby sa ďalej budoval socializmus. Kisku, aj Bratislavčanov potom bolí hlava že po tridsiatich rokoch budovania kapitalizmu, si želá 31 okresov zachovanie socializmu, prostredníctvom ĽUDOVEJ DEMOKRACIE.

  OdpovědětSmazat
 10. V Německu se už 100 let mezi lidmi traduje rýmovačka :
  Wer hat uns verraten ? Die Sozial Demokraten !!
  To samé platí Čechách.

  OdpovědětSmazat
 11. Pokud by za tím neúspěchem ČSSD měla být jen podpora banderovců, tak by se hlasy voličů musely přelít mezi strany protibanderovské. Ale ono je tomu spíše naopak, hojně posílily strany lokajské, plnící požadavky USA a Bruselu dříve, než by musely být vysloveny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:09 Tyhle volby bych úplně nebral jako průkazné, účast v nich tak poloviční než při volbách do sněmovny nebo komunálních. Nejvíc se volilo v Praze, proto ta relativně vysoká podpora exotům Pirátů, TOP09 a STAN. Babiš to hraje na všechny strany, takže bojuje i nebojuje s EU současně a může jej volit tedy stoupenec i odpůrce Unie.

   Smazat
 12. Pane Petříku! ČSSD nezaplatila za volbu banderovců. Zaplatila za pohrdání českými pracujícími lidmi. V jejich vedení jsou jen lidé, kteří o práci nevědí nic. Jsou to naprostí ignoranti kteří si práci zaměňují se žvaněním.
  Příkladem jsou poslední premieři: Toho blba který byl za neschopnost si nepamatuji ani jménem, Gros, Paroubek (přesvědčoval jako zastupitel Prahy, že nebezpečí zátop nehorozí), Sobotka (neuvěřitelný pracovitý blb - rovnou ze školy, Hamáček blbec, který jako naprostý idiot byl prosazen jako dočasný předseda PS ( z místa se už neodsunul). Jeden jako druhý pracovali jak mourovatí (ale pro sebe). Staří socialisté, zakladatelé této strany by se za ně styděli. A voliči co jim zbyli no tak ti jsou asi .....Stejné je to i s původně revolučnější stranou KSČ (dnes KSČM)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:33
   Doplňuji jméno toho prvního idiota(archiváře)Špidla.
   Bylo to takové vemeno, že jsem i jeho jmého zapomněl.

   Smazat
 13. Socani doplatili na to, ze se nedokazali zbavit rudohnedych zmetku jako Foldyna nebo Hasek. Ti by se lepe uplatnili u komousu, nebo Okamurovych neonacistu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:34
   A ty by jsi se asi upatnil jako paciet na psychiatrii.
   Václav

   Smazat
  2. Měl by nastoupit přítel Zaorálek, Sobotka a přítel Špidla, ten zajistí zdroje.

   Smazat
  3. 21:34, taky myslím,bze normální lidé jako Foldyna a Hašek by měli tenhle hnůj rychle opustit, pokud si neporadí s Pochem, který z ovlivňuje úplně všechno.

   Smazat
  4. 21:34 Zavři tu držku vaše nadvláda nad Evropou skončila už si nebudete dělat s Evropou co chcete. Fašisté jste vy liberální odpad.

   Smazat
  5. 21:34 není liberál, ale nenávistné hovado.

   Smazat
  6. 21,34
   Jsi velmi ubohým zaměstnancem ministerstva pravdy. Tvým úkolem je rozeštvávat diskuse a vyvolávat pochybnosti. Ve skutečnosti lidé jako ty diskuse a lidi na nich stmelují a rozptylují poslední pochybnosti u váhajících jedinců. Já jsem zažil minulý režim, který se na sklonku své éry choval naprosto stejně. Loď se potápěla, ale my jsme se všichni museli tvářit, že se nic neděje. A stejně, jako kariérním komunistům to bylo pendrek platné, bude to na hovno i vám, dobroserům. Lidem, kteří v realitě žijí, nemusí nikdo předkládat nějaké fantasmagorické vize. Vaše doba se pomalu chýlí ke konci. A vy to víte a proto jste tak nasraní.

   Smazat
  7. 5:42 přesně tak, to je přece placený agent provokatér Pepek Vyskoč na sazený na NR, nechápu, proč mu diskutující na ta prázdná provokativní hesla naskakují, já na něj házím bobek (kterej smrdí stejně jako Pepek)

   Smazat
  8. Foldyny si vážím, je to chlap, ostatní jsou čajíčkové a důslední pokračovatelé Bohouše. 21:34 trpí barvoslepostí.

   Smazat
 14. K (hořkému) pousmání bylo dnešní Onderkovo odůvodnění volebního debaklu, které poskytl pro ČTV.
  Onderka prohlásil, že lidé dost dobře nepochopili dobrou snahu soc.-dem. partaje.
  Mám však za to, že lid obecný tu "dobrou snahu" soc.-dem. pochopil víc jak dobře.
  A podle toho také i do EU parlamentu volil ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to už během svého života vidím po několikáté. Oni jsou tak skvělí, ale lidi, ti blbci, je prostě nechápou … Nejlíp, kdyby si tedy sbalili saky paky a jeli se vyplakat americkému strýčkovi na ramínko … A už tam někde zůstali.

   Smazat
 15. Ono to není jen podpora fašistů ale dělání politiky stop09. Jejich lídři se veřejně hlásili k pravdoláskařům chtěli vítat migranty a nás trestat.

  OdpovědětSmazat
 16. Ladislav Jakl byl brutálně napaden v pražském metru:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ladislav-Jakl-byl-brutalne-napaden-v-prazskem-metru-583094

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nácek dostal par facek?

   Smazat
  2. Anonymní28. května 2019 0:39
   Nácek dostal par facek?


   není hezké tak mluvit o Ferim.

   Smazat
 17. já jsem na Lisový Dům to samé včera napsal, že jsem téměř 20let volil ČSSD a díky jejich podpoře Banderismu na Ukrajině,je už nikdy volit nebudu. Že má ten Zaorálek ještě tu drzost se objevovat na veřejnosti, ČSSD se stalo stranou, kterou řídí US Embassy v Praze.

  OdpovědětSmazat
 18. Hezká pohřební řeč a bohužel pravdivá.

  OdpovědětSmazat
 19. ČSSD není a od počátku dvacátého století nebyla levicovou stranou, jen stranou, která se snažila uhladit konflikty mezi prací a kapitálem, netouží po změně..

  KOmunisti sice levice jsou, ale jsou zcela neakční, ospalí a neříkají nic podstatného, proto,, a jen proto se může stát, že takové strany jako je ANO a SPD s vaužitím levicové rétoriky přebíbají voliče,a někdy, jako u MUDr. Davida, i lídry. Soudím, že toto účelové spojenectví nevydrží, už proto ne, že jak ANO tak SPD jsou strany pravicové a slpouží kapitálu, ne lidem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bylo haf unuděného postelového psa.

   Smazat
  2. 6:28 Pravdu díte. Jen se bohužel (neo)liberálům a stoupencům globalizační ideologie natolik podařilo pomíchat význam politických pojmů, že už to dnes skoro nikdo nepozná. Pravice tak v očích běžného jedince údajně bojuje za svobodu a rovnoprávnost, kdežto levice představuje nerovnost a bezpráví, i když je tato představa úplně postavená na hlavu. Zkušenosti s tím máme už od devadesátých let, kdy lidé zcela evidentně volbou ODS volili proti svým reálným ekonomickým i sociálním zájmům.

   Smazat
 20. třeba soudruh toman jako bolševicka hvězda ministrem je určitě vyborna volba jak stranu posunout do pryč když už všichni potahnou za hamtačkem koukam občas na němce a tam neustale běži reklama na telefony žauvaj jakoby se ani nic nestalo a ještě slibuji slevy zato naše socani chtěli vyhlasit valku snad i maocetugovi a čouenlajovi ktery jsou padesat let po smrti ja vim že anžela znich ma velkou radost jak každa spravně nadržena svazačka to same je z banderovci pomatence petřička z rodiny bolševiku či brněnskeho mirně retardovaneho rambou džinsbira či onderky i se soudružkou šabat včetně jeji povedene rodinky

  OdpovědětSmazat
 21. Nejsem politolog, ale tu dardu ČSSD jsem čekal. Oni si neuvědomují, že lokajů EU, NATO, USA a pod. je na politické scéně habakuk, jediné co je může spasit, je to, když se alespoň občas vůči některé z uvedených organizací vymezí. S Pochem a Petříčkem to ovšem půjde ztuha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:38 Jenže oni by to tak museli především cítit, ne se řídit podle aktuální politické poptávky. Mně osobně prostě nejvíc zklamali tím, že nectí nic z toho, co by měli. Vámi jmenovaní nejsou nějaký stranický náhodný či nechtěný defekt kazící jinak zdravou stranu, ale symptom neschopnosti této strany hájit zájmy těch, kterými se celá desetiletí zaštiťují. Jak tu už psali jiní, nechali se takovými existencemi zcela prolézt a rozežrat. Až se rozpadnou a zcela je rozcupuje nesplacené Altnerovo dědictví, tak tyhle existence se na čas uklidí na teplá místa a pak vzhůru zlikvidovat další stranu.

   Smazat
 22. 8:38...absolutní souhlas

  OdpovědětSmazat
 23. Buzková, co by socanská ministryně školství, posílala své dítě do soukromé školy. Další oblézají plesy v opeře. Tak nějak si představuji ryzé a důvěryhodné sociální demokraty.

  OdpovědětSmazat
 24. Proč štěkají na Foldynu? Protože si na nic nehraje, je svůj a dokáže si postavit hlavu. To je to poslední, co by vedení současné ČSSD mohlo potřebovat. Viz. ten slavný poradce B. Sobotky a jeho e-mailové pokyny.

  OdpovědětSmazat
 25. Úplně stačilo napsat: ČSSD přešla k politice TOP0,09 a je jasno. Více už netřeba vysvětlovat. Tuto politiku začal razit už Sobotka a vrchní islamizátor Al Hamajda tu stranu dorazí definitivně. Jeho nedávné výhružky občanům byly snad tou poslední kapkou.

  OdpovědětSmazat
 26. Radujme se, veselme se. Jestli byly tyto volby lakmusovým papírkem před hlavními volbami do Parlamentu, tak nezbývá než, klobouk dolů a vyslovit soustrast Hamáčkovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to, že jeho ministerstvo zaregistrovalo podobný název strany jim to patří.

   Smazat
 27. Když je řeč o tak.zv. euromarxismu, tak to o čem se hovoří (jeho podsta, není místo psát co to je) nemá s marxismem nic společného. Obecně se říká , že E.U. ovládají euromarxisté, absolutní neesmysl. Jsou to pouze liberálové, kteří ne jen, že podporují současnou globalizaci, kterou zcela ovládají nadnárodní korporace a finační sektor. Evropské struktury jsou zcela závislé na nadnárodních korporacích. Jedině z těchto důvodů je EU nereformovatelná, protože nám to ti co mají pod palcem "peníze a lidi" prostě nedovolí.

  OdpovědětSmazat
 28. ČSSD začala pohřbívat již kauza Altner.Pokračoval majdanista Zadolárek a korunu ji nasadili Aspen Hamáček a Petříček. ČSSD je již politická mumie. Paroubka dehonestovali, lidé jako David odešli sami. Divím se Foldynovi co tam ještě hledá.

  OdpovědětSmazat
 29. Ještě 2 roky /?/dosloužit v Babišově vládě a po neúspěšných volbách to sněmovny zaplatit dluhy a tu partu rozpustit.A to si pište ,že ty volby budou pro socany neúspěšné

  OdpovědětSmazat
 30. Další hřebík do rakve Petříček, podpora Ukrajinskych benderovcu. Hlavně že nešel položit věnec Čezkoslovenským hrdinům v Kyjevě.

  OdpovědětSmazat
 31. Myslím, že levicově smýšlející lidé socany nevolí. Možná se
  pár naivů našlo ale to bude asi vše.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.