Reklama

čtvrtek 30. května 2019

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem. Tajné noční operace na letištích se tak ukazují jako pravdivé

30.5.2019 HöppnerZvědavec
Podíl žadatelů o azyl, kteří uvedli v průzkumu Federálního úřadu pro migraci a uprchlíky, že se do Německa dostali letecky, je 30%. Toto neuvěřitelné číslo vyvolává řadu otázek, například tu, kdo jim to zaplatil.V roce 2017 bylo podle německých médií uděleno v Německu imigrantům z arabských a afrických zemí 186 644 azylů. To znamená, že cca. 60,000 migrantů bylo jen za rok 2017 dopraveno do Německa letecky v rámci tajných operací německé vlády.

Odkaz zde

Nezávislá německá média již dlouho odkazují na svědecké výpovědi o nočních spojích, které v noci přistávají ve Frankfurtu a v Kolíně, ale nerolují na letištní ploše k terminálům, ale odjíždějí z plochy do odstavných hangárů i s cestujícími na palubě. Média kontrolovaná státem či zájmovými skupinami o tom mlčí.

Informaci o obrovském podílu letecké dopravy na masové imigraci do Německa zjistil poslanec za Alternativu pro Německo pan Leif-Erik Holm. Úřady se dlouho zdráhaly mu údaj poskytnou s tím, že veškerá statistika o migrantech a azylantech podléhá v Německu od roku 2017 stupni vysokého utajení.

Odkaz zde

Nabízí se varianta, že jsou imigranti přepravování do Německa pomocí neziskových organizací, které jim hradí letenky. Tímto způsobem nasunuli do Německa za posledních pět let odhadem 300 tisíc imigrantů.

Celkově je počet nových obyvatel Německa odhadován na přibližně tři miliony. Podle statistik již nyní žije v Německu 11 procent muslimského obyvatelstva. Vzhledem k produktivitě muslimských rodin však toto číslo rychle poroste.

Výdaje Německa na integraci imigrantů dosáhly v roce 2018 rekordních 23 miliard eur (téměř 630 miliard korun). Informoval o tom portál agentury Reuters s odkazem na vládní dokument německého ministerstva financí. Ve srovnání s rokem 2017 jde o nárůst přesahující 10 %.

Vlna imigrace, která nemá obdoby, nevratně změní demografickou mapu Evropy. Podle odhadů přibyly do Evropy za posledních pět let tři milionů imigrantů z arabské oblasti a Afriky. V roce 2100 tak zřejmě bude v Evropě většina muslimského obyvatelstva a bílí Evropané budou v menšině.

Článek vyšel 21. května 2019 na serveru hoppner.cz.


Poznámka editora

O podezření, že Němci (a nejen oni) dopravují tajně migranty do Německa a jinde letadly, jsme psali:
Německo se připravuje na hromadné letecké dovážení afrických migrantů do EU(listopad 2018)
Pověsti, že německá vláda tajně letecky šíbruje migranty do Německa, se ukázaly být pravdou (leden 2018)
Do Itálie začali dovážet uprchlíky z Libye letecky (prosinec 2017)

Takže co víme? Víme, že někdo vybavuje migranty kreditními kartami. Víme, že migranti mají s sebou moderní smartphony a jsou velmi dobře poučeni jak o trasách, tak o svých tzv. "právech". A teď víme i to, že je sem dopravují letecky, tajně, v noci a to ve velkém počtu. Dopravují sem (především) mladé silné muže naprosto nekompatibilního, nevzdělaného etnika s náboženstvím, které je konfrontační a nenávistné. Skutečnost je příliš strašná na to, aby se jí dalo věřit. Oni opravdu uskutečňuji Kalergiho plán. Důsledně a promyšleně. Tohle je genocida 500 milionů obyvatel Evropy.
33 komentářů :

 1. Přesně tak a my musíme volit politiky co tohle nedopustí. Tomu věřím už dávno četl jsem plán NWO.

  OdpovědětSmazat
 2. Před rokem byla podepsána Marakéšská deklarace (za nás ji tehdy podepsal Metnar), což byl dokument, legalizující migraci mezi částí Afriky a EU. Právě součástí této deklarace byla i preambule, ve které je výslovně uvedeno, že se doporučuje především migrace mladých mezi 18-24 roky věku. Nedávno byla v EP odhlasována deklarace, která zajišťuje Afričanům další práva na území Evropy, takže vše se vším souvisí. Letecký dovoz budoucích "Evropanů" podle Kalergiho představ je pak jen logickým krokem. Proč by se jinak někdo namáhal ty deklarace sepisovat???

  OdpovědětSmazat
 3. Každý typický uprchlík si koupí letenku a v cílové stanici sežere doklady.
  To je skoro definice uprchlíka.

  Kapitáni EU jsou, zdá se, pevně rozhodnuti namíchat evropský lid těmito skvěle vychovanými, vzdělanými a slušivě opálenými mladými muži.

  Vzhledem k tomu, že se nám tu ti uprchlíci rychle namnoží a brzy nás přehlasují, za tichého aktivního souhlasu našich elit,
  prozradím Vám, jak se stát muslimem, abyste se ve své vlastní rodné zemi nestali ze dne na den NEČISTÝMI.

  Naučte se větu: Není boha kromě boha a mohamed je jeho prorok.
  Nejlépe arabsky:
  la alh 'iilaa allah muhamad rasul allh.
  Což se píše takto:
  لا إله إلا الله محمد رسول الله.

  Potom nebudete podrobeni poplatku za vyznavačství jiné víry, ani podříznuti jako bezbožní, ale pouze se budete muset pětkrát denně pomodlit, držet ramadán, a nebylo by ani od věci podívat se do Mekky.

  Myslí-li si někdo: přežili jsme nacizmus, přežili jsme komunizmus ... , tak přibrzděte.
  Islám nepřežijete jinak, než jako muslimové.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PB Přesně tak Islám nepřežijete jinak, než jako muslimové.

   Smazat
  2. Ale ne. Je to genocida bělochů, islám je pouze prostředek, zbraň.
   Jestli si myslíte, že konvertování nás uchrání před likvidací...
   No, do sta let, spíš dříve, to tu bude vypadat jako všude v Africe. A takhle se to táhne dalších 25km.
   Jen mi není jasný smysl tohoto páchání sebevraždy.
   Nebo snad vraždy ?

   Smazat
  3. Užgrundaný Čechomužik30. května 2019 13:14
   Islám a hordy muslimů, jsou nástrojem na likvidaci evropských národů a států. Sjednotí nás ta muslimská složka Evropanů, se kterou se pokřížíme. Pokud na to EU vyhlásí nějaké dotace, tak se pokřížíme s radostí a o závod.
   Jaký to má smysl? Snadnější vykonávání moci nad velkým územním celkem, které bude vyžadovat menší počet zbytečně korumpovaných podsluhů, z řad jelit evropských národů. P.K.

   Smazat
  4. 13:14
   Banksteři, top korporace a vojensko-průmyslový komplex si myslí, že mohou tímto zabít masy lidí a sami tomu uniknou ve svých chráněných sídlech, nebo v USA. Všechny strany na tom bohužel profitují a dlouhodobě spolupracují.

   - banksteři a vojenský komplex - z muslimů lze snadno udělat radikály a poštvat je proti Rusku - dlouhá léta dělají teroristy různě na Blízkém východě, Sýrii poničili, proč to tedy nezkusit ve větším měřítku?
   Oni si myslí, že tím se VYHNOU TŘETÍ SVĚTOVÉ a zároveň Rusko rozloží a ovládnou

   - korporace z toho těží, protože se razantně zvýší počet spotřebitelů - fakticky se masivně tunelují státy a zisky jdou korporacím

   - Saúdi, Katar a spol. chtějí islámem ovládnout svět, takže jim to vyhovuje. A s USS korporacemi a vojenským komplexem spolupracují už dlouho.

   - neziskovky, sluníčkáři, Antify a spol. z toho mají prachy, to jsou ale ve výsledku jen poskoci banksterů a korporací, takže ta nejslabší skupina

   Všechny tyto strany se vzájemně doplňují a těží z toho. Kdo bude zničen, bude evropské obyvatelstvo. Bohužel Němci už měli razantněji zakročit proti vlastním politikům, jenže jsou natolik vymytí nebo líní, že toho nejsou schopni a opozice sice roste, ale je pořád poměrně slabá.

   Můžeme jen doufat, že slaboch Babiš necouvne a nezačne s touto praxí i u nás. Hamáček, který se těsně před volbami odkopal jako prodejná svině, by to zavedl klidně hned.

   Rudý škorpión

   Smazat
  5. PB fuck you.

   Smazat
  6. PB 12:24, nepřežili jsme "komunismus" nevzdělanče, protože tady, ani nikde na světě nebyl. Přežili, přesněji prožili, jsme komunistický režim, který nastolil "reálný socialismus", tedy podmínky, kdy všechny výrobní prostředky byly v rukou státu. To znamená, že výroba neprobíhala za účelem dosažení zisku, ale za účelem pokrýt potřeby obyvatel. To se pochopitelně nemohlo zamlouvat světovému kapitálu, takže tento režim, pod hospodářským a dalším mocenským tlakem padnul. Aby ne, když celý ten pokus byl uskutečněn v podstatně chudší a historicky méně rozvinuté části světa, ke všemu výrazně oslabené světovou válkou.

   Smazat
  7. Přátelé, až dojde k prvnímu blackoutu, nikdo si nekoupí ani flašku vody, natož aby někam telefonoval. Žádný hokynář už nebude stát o peníze, protože nebude jasné, co banky (bude tam zhasnuto, nikde ani noha).Věříte, že pologramoti rozchodí elektrickou síť?
   Vlaky? Splachovací záchody ve městech?
   Laciné stanice pro pásmo CB (27 MHz) nebo dvopásmové
   VHF (Baofeng cca 1000 Kč) vám mohou prvních pár dní poskytnout spojení se známými, pokud ovšem už teď nějaké máte. Městský rozhlas (bezdrátový) má akumulátory asi na 50 minut hovoru po případném ukončení dodávky proudu.Může vás informovat např. o tom, kde se vydávají potraviny a pitná voda. Všechny telefonní mobilní sítě se v roce 2002 zhroutily, pokud se nacházely v záplavových oblastech (Kopecký, Blackout, E-Republika).

   Smazat
  8. 17:22 Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
  9. Anonymní1. června 2019 15:45
   Státotvorný český národ, má velkou historii. Byli jsme středem celoevropské říše, byli jsme také v čele evropského odboje, proti zkaženým papežencům.
   Český národ se vždy o svůj stát zasloužil výkony a hrdinstvím svých členů. Legiemi v době I. SV, které založil T.G.Masaryk a účastí ve vítězných zahraničních armádách za II. SV. Za zvláštní pozornost také stojí hrdinský výkon českých parašutistů, v úspěšném atentátu na druhého nejvyššího pohlavára nacistické „tisícileté říše.
   Čím se proslavil Váš národ? Že nese Tóru, ale neřídí se jí a jiným brání ji poznat? Anebo tím, že na ukradeném území založil stát, který je zdrojem stálých krveprolití? P.K.

   Smazat
  10. Fotka je dulezita , je videt ,ze to jsou afroarabove vybrani v vojenskem veku aby stupnovali teror a nic jineho...Aby branili svoji zemi , nebo si ji poctivou praci vybudovali. To radeji jako krysy v panickem strachu prchaji aby mohli slouzit Merkel a spol..vrazdami a teroristickymi utoky na ty co se nemohou branit..A jsou predem odzbrojeni !! Za tim ucelem !! I Zakony a policii a soudy a vladami, ktwere jsou uhlavni nepritel nas vsech....

   Smazat
  11. My staří to nějak doklepeme.
   Mladí by se možná měli učit ruštinu. V Rusku je hodně muslimů, ale umírněných

   Smazat
 4. (Tereza Spencerová)

  "stovky somálských rodin z Londýna posílají své děti zpět do Somálska, aby je uchránily před zabitím při útoku nožem… jen za letošní rok bylo v Londýně zavražděno nožem už 59 lidí… fascinující… Somálsko bezpečnější než Londýn…"

  https://prima.iprima.cz/ranni-kavicka-terezy-spencerove/3052019-svet-pri-ctvrtecni-ranni-kavicce-terezy-spencerove

  a původní zdroj

  https://www.bbc.com/news/uk-48353960

  OdpovědětSmazat
 5. Mrkněte večer po 22 hod na Fligtradar24! Jedno letadlo za druhým ze Stř.Východu do Německa. Žádné pravidelné linky!

  OdpovědětSmazat
 6. Na co je elitám Evropy vzdělání, když nejsou schopni ochránit Evropu před její likvidací. Každý člověk vidí, že to co se děje, je genocida, která má formu přesunutí afrického obyvatelstva do Evropy za účelem likvidace původního obyvatelstva Evropy, kteří nebudou mít za několik let v Evropě žádné práva a budou poislamštěsní, nebo zavraždění. Největší paradox je že největšími zastánkyněmi muslimských uprchlíků jsou ženy, které čeká v budoucnu nosit zahalené pytle a hlavně budou mít ty samé práva jako ženy V Saudské Arábii, to znamená žádná. V Africe je připraveno přes miliardu a třista milionů muslimů, kteří všichni chtějí do Evropy a neziskové organizace podporované z rozpočtů států Evropy financují v obrovském množství přesun muslimů do Evropy. To, že to je vše řízené, perfektně organizované, o tom dnes už není žádných pochyb. Pořád se všichni ptáme a kdo to organizuje, když se k tomu otevřeně, kromě Merkelové, nikdo nehlásí. Otázka je prostá. Organizují to všichni, kdo proti tomu otevřeně nevystupují a kdo nepodnikají rozhodné kroky proti likvidaci Evropy. Bohužel u nás kromě SPD jsou všechny ostatní strany, které podporují naší likvidaci. Je to řízené z centra a jsou za tím miliardy převáděné přes zákony o neziskových organizacích. U nás je neziskovek přes tisíc a vyčerpávají ročně několik miliard, které chybí na důchody a zdravotní péči. Koncepce likvidace Evropy je řízená z USA, které dobře ví, že dovozem afričanů do Evropy bude Evropa rozvracená, tak jak je tomu v USA, kde dovezení afričané se do dnešního dne ne jenom nepřízpůsobili, ale naopak začínají provádět pogromy proti bílému obyvatelstvu. Jinak v Jižní Africe, kde převzali moc černoši, vraždí bílé obyvatelstvo otevřeně a bílým nezbývá než z Jižní Afriky utéct. To jsou všechno známá fakta a enně je možné se o tom přesvědčit ve zprávách na internetu a dokonce je to uveřejňováno na naších médiích, ale zdá se, že všichni děláme jako že se nic neděje a čekáme až nás muslimové přijdou podřezat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud naše ochránkyně práv Šabatová otevřeně vystupuje za provokatérku, muslimku a otevřeně vystupuje proti ředitelce Střední zdravotní školy, která se ničeho nedopustila a jenom vyžadovala splnění toho, co dodržují všechny ostatní žákyně a co je napsané v naších zákonech. Parlament zvolil Šabatovou a celý parlament vše dělá pro to aby u nás bylo čím nejvíce imigrantů. Zatím jenom nepřímo protože všichni vědí, že naše obyvatelstvo je proti tomu, aby jsme byli poislamštění, ale už v naších školách působí neziskové organizace, kterého nalejvájí do naších dětí multikulturalismus a za několik let naše děti budou proti nám vystupovat, za co největší přesun muslimů do Evropa a k nám..

   Smazat
  2. Rusové se s nimi nes*rou! **. A u nás to záleží na rodičích, kteří si musí na své děti udělat čas a vysvětlovat jim, co je v budoucnu může čekat...

   Smazat
 7. Zapomínáte na to, že většina z nich jsou primitivové, kteří žijí ve středověku!

  Všechno, co údajně vymysleli, ve skutečnosti přebrali od Číňanů, Byzantinců a dalších národů, které si podrobili silou!
  Vite, čeho se bojí nejvíce?! Že je dostane žena - "to potom pro ně po smrti neexistuje žádný ráj a 70 hurdistek (panen) každou noc! Jen věčné zatracení...
  1400 let jen vedli dobyvačné války - a nakonec stejně podlehli a museli s ostudou vyklidit pole!
  Neznám horšího nepřítele, než matku, která chrání své potomky!
  A manželé nebudou stát stranou a přihlížet, jak jejich ženy jsou znásilňování a děti brány do otroctví!
  Nakonec se ubráníme a pošleme středověk zpět do historie a na smetiště dějin!
  Ale předtím poteče spousta nevinné krve - pokud se nevzpamatujeme včas!

  OdpovědětSmazat
 8. je to okupantský hnus, že demokrati.

  OdpovědětSmazat
 9. Nejsem idiot - takže bych rád zjistil, jestli některá slova textu jsou zkomolena úmyslně, nebo je to chyba editoru.
  Určitě jsem nenapsal, že " ženy jsou znásilňováni" a jiné nesmysly! Než článek autorizuji a odešlu, vždy jej po sobě několikrát přečtu a opravím případné chyby...

  OdpovědětSmazat
 10. Doufám, že noví emisaři z Francie a Itálie v Bruselu zlikvidují nově vzniklou a dobře prosperující cestovku z Afriky do Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše SPD se přidá také - a o Maďarech vůbec nepochybuji!!!

   Smazat
 11. Dobrá finta, vracejí je po desítkách a dovážejí po statisících. Pravda, tady žádní nejsou, tedy legálně.

  OdpovědětSmazat
 12. Každá rasa a náboženství se snaží přežít, kromě bělochů
  a křesťanů. To mi hlava nebere

  OdpovědětSmazat
 13. zřejmě tu faunu z Afriky vozej i k nám : https://aeronet.cz/news/dead-flights-v-praze-na-ruzynskem-letisti-pristavaji-a-startuji-letadla-z-turecka-s-vypnutymi-lokalizacnimi-transpondery-uplne-stejne-podivnosti-hlasi-pozorovatele-a-spotteri-na-nemeckych-letistich/

  OdpovědětSmazat
 14. tá fotka je z roku 2016 a ide o vracajúcich sa migrantov z Lýbie naspäť do Nigérie. Je to holandský humanitárny projekt...
  https://www.libyanexpress.com/holland-funds-migrants-return-home-project-from-libya/
  zdielate fake news, potvrdené

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek není o doprovodné fotce. Pokud to tvůj mozek nechápe, je mi tě líto, ale je to tvůj problém.

   Rudý škorpión

   Smazat
 15. Stovky nelegálních muslimských migrantů z Afriky Storm letiště Charlese de Gaulla v Paříži Křičel „Francie nepatří francouzům!“
  https://beforeitsnews.com/v3/global-unrest/2019/2518440.html

  OdpovědětSmazat
 16. Vygooglujte si "Kalergiho Plan" a tam se doctete co Evrope globalni sioniste naplanovali uz v roce 1927 a dnes uz plne realizuje. Plan je genocida bile rasy tim, ze importuji z Afriky primitivni a nadrzeny mlady muze a dovoli jim z nasilnovat mlade bile zeny. Policie se bilich zen nezastane, vse utaji a znasilnovani legalne pokracuje.

  OdpovědětSmazat
 17. Vo co go. Vždyť létání je nejbezpečnějším druhem dopravy.
  Na vodě se musí pro tak drahé náklady stále vypravovat záchranné plavidla.

  OdpovědětSmazat
 18. Nemusím Okamuru za tu skupinovou fotku z kavárnou. Ale SPD je zatím jednou alternativou pro naši pěknou zem.
  Marcel

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.