Reklama

čtvrtek 23. května 2019

Pro ODS stále nejsou nepřijatelní

23. 5. 2019
Martin Lang, radní v Jesenici u Prahy a Pavel Novotný, starosta Řeporyj

76 komentářů :

 1. To je ta křesťanská láska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak mě napadlo pár variací na ušlechtilá havloidní hesla: "Nejsme jako oni (Jsme ještě horší)", "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí (Až je všechny podřežeme)".

   No jo no, kam se hrabou komunisti se svý třídním bojem...

   Smazat
  2. Ale pri tom na nas chystali ,aby se vratily casy,
   KDY uz,BEJT PODEZRELEJ BYLO TEZKYM ZLOCINEM..
   S presidentem samozrejme jsme na rade my vsichni..A nebude se nejak peclive vybirat kdo pro nej volili a nebo ne..

   Smazat
 2. Že by Lang byl až tolik zaháčkovaný na cirkevních restitucích?
  Právě tyto peníze byl použil pro sociální služby,které chce hodně pokrátit Schilerová i když je v jasném rozporu s Babišem,který tvrdí jak všechno prosperuje a daří se státu,nebo spíš Agrofertu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:48
   No jestli tomu co píšete skutečně věříte..pak se nedivím že jsme v takovém sajrajtu. Jan Hus kdyby byl pohřben, obracel by se v hrobu.

   Smazat
  2. 8:48
   To je docela možné, že v tom byla nějaká Langova zlodějina, obchod s pozemky ap. Nemyslím si, že by to byl až takový psychopat jenom z ideologie. Ale když jde o rychlý prachy...

   Smazat
 3. Začínám ty pražáky mít rád a rozumět jim. To není bezmyšlenkovitá stádnost jak by řekl C.G. Jung. To je naopak světovost. Kdo kdy ve světě viděl desetitisícové demonstrace proti člověku, který bojuje s justiční mafií ? Svět také pamatuje jak si Caligula do senátu nechal navolit koně. Naši milí pražáci ho trumfli. Za starostu si zvolili - hovado. Mám je rád. Je s nimi psina.

  OdpovědětSmazat
 4. Mimo toho nadpisu pana Langa s ním souhlasím!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, ods-áčtí zloději křičí - chyťte zloděje.
   Vláďa z Brna

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. A co takhle odstranit z diskuzí zvratek anonyma 8.55, kterej s tím sprostým zvířetem souhlasí?

   Smazat
  4. Tak jestli ten Lang nepůjde sedět tak mám pocit, že už fakt můžu říci cokoliv. Jo vlastně ani na to nemusím čekat. ODS= zmrdi.

   Smazat
  5. 10:23 STBáčku nežaluj a pokud neumíš číst, tak se vrať do školy. Já psal - mimo nadpis- a co je dál v jeho textu špatně? se vším souhlasím blbe.

   Smazat
 5. Někdejší premiér, a předseda ODS Topolánek svého času pronesl "Es kommt der Tag", a mluvil o "Noci dlouhých nožů", proslulý je taky jeho prostředníček, tak co chcete od jeho spolustraníků se stejným smýšlením.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to vašik šlohpero byl kultivovany a proškoleny komunisticky kadr v juesej -na rozdil od komunistickeho lampasaka a hulvata s hnojem v holinkach mirdy tupeholanka -ten jen zhasnul a když se začlo rozvěcet tak vovčani stejně neviděli dnes je to velice važeny rentier za jejich i moje kački ktereho když něco skřipe okamžitě volaji k uhašeni požaru a jeho rady snad ani nikdo nemuže zaplatit tolik kolik by si zasloužil ale to mlady a předčasně zestarly moravsky kmotr fiala nechce ani slišet ani vydět on je přeci pro tentokrat ta nova lepšoidni mladež leninova

   Smazat
 6. Já myslím, že pan Lang odkryl jádro věci, s čím jeho soukmenovci tajně naprosto souhlasí ale báli by se to vyslovit tak pregnantně. Zbabělci! No naoko mu vyčiníme a za rohem mu poklepeme přes rameno. Myslím, že tím ukázal úroveň(spolu s Novotným, Hřebejkem, Hrušínským...)našich demokratů. Já mu jeho zanícenost věřím. Jo, kam se hrabeme svou upřímností na tyto lepšolidi. Lang, opravdu dobrý...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Pan"?? Jakej ta zrůda může být "pan"? Je to úchylnej a perverzní zmrd, už teď měl viset na šibenici za žebra hajzl mizernej sprostej. Jak si tohle vůbec může dovolit? Za tykadla na plakátě šel obyčejnej šofér do vězení, a tahle svině vypouští veřejně z huby takovej kanál - smrt všem lidem? Co si myslí to hovado? Čím si tyhle smradlavý hovada v politice myslí, že jsou? Nadlidi? Bozi? Vletět mu do kanclu a ušmiknout jeho sprostou kebuli - nestačil by říct ani pumpička "pan" jeden zasranej!

   Smazat
  2. Pane 10.10 jsem přesvědčen o tom, že vy jste skalním přívržencem pana komořího Langa! Jen chcete poukázat na to, že i jeho odpůrci mohou býti prasata!!! Tak kápněte božskou!

   Smazat
  3. Ty holt jsi potrefenej chudinka 12.11- Co s tím žvástem chceš docílit? Abych se nasral ty kryso? To sotva. Krysy všude hubí - jednou dojde i na tebe. Už za chvíli. Kdybys měl rozum, skončíš to sám.

   Smazat
 7. ODS je banda dementních nabubřelých imbecilů,proto tyto hajzle rozumný člověk nevolí.

  OdpovědětSmazat
 8. Odéesák Lang srovnává přijetí zákona o zdanění náhrad církvím s nezaplacením mzdy zaměstnanci nebo nezaplacením "živnostníkovi". Zajímalo by mne, co Lang a jeho Strana ODS dělala a dělá, když od roku 1989 je tato praxe v našem státě zcela "běžná", zvláště za vlád vedených ODS !
  Nevyloučení ing. Martina Langa, absolventa ČVUT, obor kybernetika z ODS svědčí o tom, že jeho fašistické názory, označujíce své spoluobčany za "zvířata" jsou pro tuto stranu zřejmě charakteristické a přijatelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínejme datum založení ODS ... 20. dubna... KDO MĚL NEDOŽITÉ VÝROČÍ NAROZENIN?

   Smazat
 9. Vážení, "Pravda a láska již zvítězila". Zvítězila již dávno a mnozí to ani nepostřehli. Zvítezila ihned po majetkovém převratu v r.1989. Pravda a láska zvítězila, ale směrem k penězům. Bylo to vidět i na posledních protivládních demonstrcích v Praze, kde jsem ono heslo také viděl a oněm demonstrantům to také ještě nedošlo..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ty budeš letos 17. listopadu zřejmě hodně trpět.

   Smazat
  2. 9:29 Jako všichni oklamaní, a probuzení.

   Smazat
 10. Je to jednoduché, Lang je prodloužená páka černoprdelníků. Jinak to být nemůže, krom toho je to také primitiv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo na moravě je sice hodně stran stejně jako včezku ale moravaci jsou všichni stejně agenti vatikanu o jehož přatelstvi s hitrelem nelze pochybovat přestože se tolik snaži viz čunkove s dvoji občankou tupolanci langrove a lihovci s narodovci obecně jedina možna varianta je odtrhout se od moravy a typražske přemnožene posrat presto curik tam kam patři

   Smazat
 11. Hodně politiků vykřikuje o křesťanské lásce k bližnímu, ale myslí jen na sebe. Tam nepomůže ani 10x Zdrávas a ani 10x Otčenáš.

  OdpovědětSmazat
 12. Tady je názorný příklad toho, že ODS je teroristická organizace, když rázně nevystoupila proti tomu potencionálnímu politickému vrahovi!

  OdpovědětSmazat
 13. Lang má dluhy, žena s ním nespí a jeho děti ho mají za kreténa. Proto tak zuří. Ale jako každá správná kunda nepochopil, že problém je on a léčí si mindráky na ostatních.
  Proto s ním žena nespí, děti ho mají za kreténa a občané za kopku hnoje, která se náhodou naučila mluvit a psát.
  Možná by sám zasluhoval, co jiným přeje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když je to tak, tak jak je možný, že byl zvolen jako radní?

   Smazat
  2. Pro 10:34 To Pavel Novotný byl zvolen také a dokonce za starostu. A je ze stejného chovu jako zmiňovaný "politik". Podobné výrazy používá i naše umělecká "elita". Běžně Hřebejk pro kterého jsou občané jiného názoru než jeho "rudohnědá sra.ka" (cituji z jeho extempore po první volbě M. Zemana prezidentem), paní Sommerová by ne-havlistům rovnou vzala volební právo atd. atp. Lang není výjimka. Jen se neudržel přetvařovat za demokrata a vycáknul.

   Smazat
 14. Myslím, že by se měla iniciovat veřejná diskuze, není možné tolerovat politiky, kteří mají fašistické názory a jsou schopni takové brutální nenávisti a vulgarity. Tohle není ničím omluvitelné.

  OdpovědětSmazat
 15. Co znám několik voličů ODS, tak to jsou buď bývalí komunisti, nebo jejich potomci a nebo super zloději. Kde je paní zděšená ? Banda prašivců, to se ani nedá komentovat.

  OdpovědětSmazat
 16. Taky si nepřeji aby u nás takový fašouni většinově vládli.

  OdpovědětSmazat
 17. Tak už mám ve věci jasno. Nechápu, proč tady to NR zveřejňuje. Je to odporný a sprostý, a když já jako obyčejnej občan - ne politickej hajzl veřejně napíšu totéž, jsem odstraněn z diskuze a blokován Bloggerem. Takže - čím jsou oni lepší? Je to stejná pakáž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:22
   Je to uveřejněno jako odstrašující příklad toho, jak přemýšlí funkcionáři strany, která jde do eurovoleb, nikoliv jako názory NR. Jestli sem píšete sprosté komentáře, jako Lang, nebo Novotný, a vyjadřujete tak vaše vlastní úchylné názory, tak je správné, že vás smáznou.

   Smazat
  2. Aha - tak už mám jasno anonyme 10.38. Tak když já napíšu, že lidi, kteří z pozice "politika" si můžou dovolit a dovolujou dokonce zveřejňovat takovej nenávistnej a úchylnej hnus, a já napíšu pod článek, kterej ten hnus prezentuje, že už teď by měli být pověšeni za koule do průvanu, je třeba mně smazat jako úchyla? No super. Tak to už chápu, proč byl u nás zrušen trest smrti, kterej i odporný, úchylný vrahy a zrůdy živí, vzdělává a dobře vykrmuje v takzvaným kriminále, a pak je s novou identitou vypouští zpět mezi normální a bezbranné občany - ono je to kvůli lidumilům jako jste vy. No nevím, vždycky platilo, že na hrubým pytli má být hrubá záplata - ale holt žijeme v období změn. Normální mravy změnit za úchylné je asi běžné.

   Smazat
  3. 10:57 Jestli si libujete v sadismu, máte potěšení z násilí, a máte chuť dělat s úchyly totéž, co oni by rádi udělali, jak se sám vyjadřujete, pak jste stejný úchyl, jako oni. Trestat mají soudy, lynč je nepřijatelný, a vzbuzuje jen další nenávist, a násilí.

   Smazat
  4. Chudáčku 11.22 - nejhloupější úchyl jsi ty. Duševní mrzáček.

   Smazat
 18. a tohle sprosté nekulturní nenávistné HOVADO Lang buzerantovi Fialovi v ODS nevadí...Lidi nevolte tyhle odéesácký svině...

  OdpovědětSmazat
 19. Kdyby takový výrok pocházel od KSČM, SPD nebo ANO, tak by nestranná ČT na toto téma vysílala 24 hodin denně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně.Prezidentův překlad Pussy riot (kunda) obíhal media asi tak půl roku v deseti článcích denně, komentáře v TV denně, ryk nenávistného davu na diskuzích byl strašnej, prezident se musel omlouvat, diskutovat o tom, psalo se o něm že je ožralej ovar, a tak dále, a tak dále. A to byla prosím jenom "kunda" zatímco tohle nedefinovatelné svinstvo se zatím v TV nekomentovalo - jak to? Ale možná že všechno ještě přijde? Taky deset článků denně na tema podříznout tu prezidentskou přestárlou svini a spálit? A diskuze k tomu, a komenty v TV? Už se na to těším.

   Smazat
  2. Ať do Jesenice spádné meteorit!!!

   Smazat
 20. Typický představitel té "osvícené demokracie"! V Sýrii to jeho soukmenovci v "Isil" vyškolení Anglosaskými službami předvedli celému světu jak se to dělá v praxi a tak se nedivme našim Langům,že nám chtějí tyto demokratické vymoženosti zavést také.Opravdu elita národa jeden vychvaluje Banderovce za pogromy v Oděse a na východě Ukrajiny, další by podřezával všechny co mají jiný názor než on no prostě demokracie jako vyšitá!!!Když souhlasíš s připojením Krymu k RF jsi na černé listině,tady politici veřejně propagují násilí a naplňují skutkovou podstatu trestného činu §356 Podněcování k násilí vůči skupině osob a co dělají orgány činné v trestním řízení a naši ochránci Evropských hodnot?! Prd, za vystrčenou zadnici na US vojáky hrozí až rok na tvrdo a tady by podřezávali presidenta a nepohodlné občany a politiky a naše policie a justice mlčí a mladí demonstrují proti juDr Benešové.Opravdu "Český ráj to napohled"!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nepotřeboval jsem ani Langa, abych si udělal obrázek o členech ODS, já jsem už celé roky alergický na čelnou představitelku ODS paní Miroslavu Němcovou, nějak se mně při jejích projevech dělá špatně od žaludku a chce se mně zvracet, nemohu si pomoci, ale podle ní hodnotím celou tu jejich sebranku

   Smazat
  2. 10:46 a nějakého mlaďocha, který si dovolil pomáhat Doněcku proti vraždění banderovců, tak toho si ta naše soudní mašinérie soudí za terorizmus? Vypadá to, že tady v Česku nám politici budují fašistický systém!

   Smazat
 21. A proto, vážení voliči, všichni v pátek a v sobotu k volbám a volte výhradně kandidáty z ODS. Je to stejná ODS, která tuto zemi nechala rozkrást, stejná ODS, která se za to dokonce ani nestydí, ODS, která by vám ráda vrátila na výsluní svoje recyklované politiky typu Tupolánka a spol. Opakuji, volte ODS, stejně tady už není co rozkrást!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Takže tady je máte: Tihle čeští europoslanci hlasovali pro podporu migrace, uprchlíků a kvót:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takze-tady-je-mate-Tihle-cesti-europoslanci-hlasovali-pro-podporu-migrace-uprchliku-a-kvot-582445

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Než, aby tady byl politický systém ovládaný politiky a veřejnými činiteli jako je Lang (na druhé straně třeba kámoš banderovců Petříček apod.), tak možná bude daleko lepší, když se politici nahradí zcela novým náboženstvím a když se tu v Evropě vybuduje celoevropský chalifát. Kromě té změny politického systému to bude mít řadu přínosů: a) zvýší se odolnost obyvatelstva vůči klimatické změně (snědé obyvatelstvo má výrazně lepší odolnost), b) sníží se ekonomické (ale i energetické, surovinové atd.) nároky na jednoho obyvatele na celosvětový průměr (dnes je EU asi na čtyřnásobku), c) snížením životní úrovně se skokově zlepší ekologická situace v Evropě. Takže vůbec nechápu, co tím svým linkem o hlasování europoslanců sledujete. Já za tím vidím pouze snahu odvést pozornost o fašistického trouby Langa!

   Smazat
 23. Ale možná je to konec ODS. Bude se muset přejmenovat, protože už je zveřejněn evidentní důkaz o tom, že je to zločinné spolčení ( ani komunisti v osmačtyřicátém si nedovolili veřejně publikovat v novinách takové zrůdnosti proti obyvatelům) jako se už čtyřicet let nadává komunistům a vyžadovalo se od nich přejmenování. Neustále se volá po jejich zrušení -viz zrůda bratr Kalousek - takže teď bude nutno prokazatelně zločinné spolčení ODS zrušit. Všichni budou držet huby a zalezou. Jak by mohli dál fungovat veřejně jako opozice? Cokoliv namítnou, bude okamžitě smeteno s tím, že jsou zločinci nejtvrdšího kalibru. Určitě nemůžou zůstat v opozici, možná nastane parlamentní krize. Určitě to tak nemůže zůstat bez odezvy. Za bývalé "totality" už by ten parchant byl teď v klepetech a rozhodovalo by se o jeho možné popravě. Vyhrožovat občanům pozabíjením? To se přece nemůže nechat jen tak ani v demokratické byrokratické exekutorské totalitě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale ve standardním fašistickém státě to je možné, tam se to může nechat být

   Smazat
  2. 11:23 No v Rusku tam nic nepíšou dopředu, tam přímo kritiky režimu vraždí. Tak že ty fašisty hledejte v Rusku.

   Smazat
  3. Ale plosím tě, koho ti tam tak zavlaždili, brepto? Jmenuj, bude slanda!

   Smazat
  4. 17:07 to je místní retarda Pepek, neberte ho vážně

   Smazat
  5. 17:07 Nevím proč patláš, asi retard? Jinak od roku 2 000 do 2 018 bylo v Rusku zavražděno 48 novinářu, celkem lehce dohledatelné hlupče.

   Smazat
 24. Ten pán co nakreslil Langerovi tykadla v Olomouci měl vlastně veliké štěstí. Nedovedu si představit jak by asi rozhodla paní JUDr Langerová v případě, že by se dotyčný vyjadřil na adresu jejiho manžela tak, jak to hovado z Jesenice. Myslim že by z lochu již nevylezl.

  OdpovědětSmazat
 25. to ODS se mi začíná líbit, k tomu ještě ta zrosolovatělá brusel z řepákova, to nemá chybu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. + Petr Fiala jakožto vůdce ODS,která je odnoží Sudetoněmeckého Lansnmanšaftu !Fta Fialy a Posselta to dokumerntují!ODS není jenom zločinecká tlupa ,ale kolaborantská tlupa,která již začala vyzývat i k vraždám prezidenta republiky a zvoleným poslancům !

   Smazat
  2. Asi jejich sponzorům ze Sudetoněmeckého landsmannschaftu již tečou nervy.

   Smazat
 26. Nevím, že se tomu co je napsáno "odeesákem" na prezidenta republiky může ještě někdo divit, když všichni vědí co jsou členové ODS za lidi, kteří rozkradli programově celou republiku, schválili zabíjení lidí vojsky NATO po celém světě.
  Jsou lidi, kteří pokračují v politice fašistickéhoNněmecka.

  OdpovědětSmazat
 27. Možná vás pobavím, ale já bral ODS vážně, jako seriozní pravicovou stranu, která potáhne ekonomiku dopředu. První desiluze nastala v 90.tých letech,to do nefér privatizace se namočili mnozí z ODS. Korunu všemu nasadili její lídři "s koulema", Topolánek+Nečas. Dnes blahopřeji junioroviK, že byl vyloučen, protože tato společnost není vhodná pro slušné lidi. Dnes marně hledám stranu, která by aspoň trochu mohla splnit mou představu, slibovat umí všichni, vymlouvat se, proč sliby neplní umí taky všichni. Piráti místo tahu na státní digitalizaci, se stali cestovní agenturou. Hamáček je druhý Bohouš. Andyho ženou k soudu, u Filipů jsou jen živnostníci (krom Konečné) a Okamury se trochu bojím. Jakostarostům nevěřím a Kalouskovi s Pospíšilům už vůbec ne. Lidovci, přátelé Posselta a restitucí nejsou šálek mého čaje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to hoď Davidovi. Jde o osobnost a ne o partaj.

   Smazat
  2. Máš recht, dík (já = 11:50)

   Smazat
 28. Jistě se nedá říct, že komunisté přišli k moci mávnutím kouzelného proutku a nebo úderem pěsti do stolu. Jejich nástupu jak v carském Rusku, tak následně i u nás předcházelo společenské pnutí jež mělo myšlenkový koncept v postulátech myslitelů světa na západ od naší hranice, v emancipačním hnutí zbídačené chudiny a mocenské manipulaci dělnickým stádem. Vždy však šlo o katarzi dějů předchozích postupně narůstajících v odkládaných a neřešených poměrech v lidském společenství. To samé však platilo i o nástupu fašismu. Průvodním jevem nástupu fašismu jak v Itálii, Německu, Polsku, Belgii, Holandsku, Finsku......Slovensku byla pozvolna narůstající agresivita části společnosti přesvědčené o své jediné pravdě. Růst agresivity byl o to rychlejší oč byla většinová společnost netečnější a oč byla silnější podpora viděná v zahraničních příkladech. Jakým šílenstvím skončila fašistická touha po jediné pravdě by měl znát každý člověk minimálně ze základní školy. Počínání stran demagogbloku ve smyslu rétorické agrese a používaného výraziva je téměř ukázkovým příkladem hnědnutí této části politického spektra. Výrok soukmenovce Langa již není ničím jiným než faktickým důkazem fašizace těch jediných správných a plnohodnotných z nás a zároveň i hnědnutí části společnosti v zájmu prosazení jejich zájmů.

  OdpovědětSmazat
 29. ještě že má ódéeska zděšeného Marečka a slušnou Mirku.Komunisté bohužel neumějí prodat to, co bylo za minulé éry lepší a co šlo do kopru.Jelikož opravdu cítím, že bychom měli být konečně nezávislí- kdo tvrdí že jsme je osel,a proto k volbám jdu a volím 28

  OdpovědětSmazat
 30. Tak jsem zvědav, co na to orgány činné v trestním řízení. Pokud nic, pak ve spojení s nálezem Ústavního soudu ("hotelier")je toto nejspíše přesně tou situací, kterou předpokládá článek 23 LZPS.

  OdpovědětSmazat
 31. kdyby se drželi svých tradic,mohli by porazit bureše-dostali by minimálně 35%hlasů!!!

  OdpovědětSmazat
 32. Prislo k prehmatu !
  Lang to nepsal na adresu presidenta Zemana !
  On to napsal na adresu CENZORA !

  OdpovědětSmazat
 33. Doufám, že pan Martin Lang bude mít dost času někde ve vězení přemýšlet. Předpokládám, že i v demokracii je trestné vyzývat k zabití kohokoliv a on, jako politik, věděl, že pokud použije takový slovník, tak se to rychle rozšíří. Takže opravdu chtěl to co píše realizovat. BUDE POLICIE KONAT???

  OdpovědětSmazat
 34. V. Klause ml. ODS málem ukřižovala za jeho výrok ve Sněmovně
  a hned ho vyloučila. Má dvojí metr, tenhle hnůj jim nevadí.
  Pokrytecká strana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. straně fašistického ražení (i když dovedně maskovaného slušňáckým maskotem Fialou v čele) přece nemohou vadit projevy fašizmu

   Smazat
 35. Budu se opakovat: "A proto, vážení voliči, všichni v pátek a v sobotu k volbám a volte výhradně kandidáty z ODS. Je to stejná ODS, která tuto zemi nechala rozkrást, stejná ODS, která se za to dokonce ani nestydí, ODS, která by vám ráda vrátila na výsluní svoje recyklované politiky typu Tupolánka a spol. Opakuji, volte ODS, stejně tady už není co rozkrást!!!"

  OdpovědětSmazat
 36. Strážmistr z Putimy a Fiala z ODS stejná sorta

  OdpovědětSmazat
 37. jako stači vrahovi litovat sveho činu a omluvit se pozustalym tak i politikum stači řici jakože ajm sorry aje vymalovano ovšem aby si tohle nahodu nemysleli všichni to plati jen pro někoho stejně by mohl odpovědět poškozeny třeba vraždou vraha tak jako napadeny napadnutim trotla ato z jakekoliv stranny včetně

  OdpovědětSmazat
 38. Už je to dávno co tady na nt poosal diskutující svůj sen: Procházím se krásnou dlouhou alejí a větve stromů jsou ozdobeny modrými ptáky. Co k tomu dodat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.