Reklama

úterý 21. května 2019

Schizofrenní ČT

Erik Best
20. 05. 2019  EB
Před týdnem citoval investigativní pořad Reportéři ČT právníka Petra Kuhna z kanceláře BADOKH, který pracuje pro věřitele OKD, že má důkazy o tom, že 24,5 miliardy Kč bylo Zdeňku Bakalovi a jeho partnerům v letech 2006-2007 z OKD vyplaceno nepochybně protiprávně. To je předmětem občanskoprávního sporu a ani Kuhn, ani ČT, se nevyjádřili, zda mohlo jít o trestný čin. Česká televize měla šanci zeptat se na to nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, když byl o tři dny později hostem Interview ČT24. „Byl spáchán trestný čin? Má v případu jurisdikci Česká republika? Pracují na případu policisté a státní zástupci? Jaké jsou šance, že peníze budou vráceny do OKD?” ČT se Pavla Zemana na žádnou z těchto otázek nezeptala. O investigativě pořadu Reportéři nepadlo ani slovo. Místo toho se mluvilo o problémech Andreje Babiše. ČT je schizofrenní: v jednom pořadu Bakalu odsuzuje, v jiném ho chrání.

14 komentářů :

 1. NÁŠ POLITICKÝ SYSTÉM JE ILUZI OBČANSKÝCH SVOBOD

  Nevadi.přidejte se ke kritickým voličům a oni už nebudou potřebovat ředitele ohlupovadel.
  Přemýšlejte spolu s nimi jak takové škůdce nahradit.
  Už si na nás nahrabali stovky milionů at tedy plati za nás koncesionářské poplatky,když ty ohlupovadla prý patři jim!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepoužívejte sloveso hrabat! Matete mládež.
   Je sakra rozdíl, když si nahrabete seno pro králíky
   a když ukradnete sousedům okolo seno pro své králíky i když použijete hrábě.
   Gauner musí vynaložit mnohdy velké úsilí, ale prací se to nenazývá.

   Smazat
 2. Nejenom politický ale celý státní systém je výsměchem morálky a lidskosti. Zdegenerovaných zvrhlých parazitů díky našemu vzdělávacímu systému, propagandě a vazbám na degenerující státy rychle přibývá a nemám ani ponětí co to srovná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to ste, pazgnechti cinkali klíčema vod trezorů.

   Smazat
  2. V Nemecku zacina zakaz nozu. tedy se bude mimo jine jist nenakrajene jidlo /kuchar taky ma zakaz, jidlo se normalne v kuchyni roztrha /,tedy pouze vidlickou nez nejakej pozvanej Humanista nekoho vidlickou taky zapichne. Bude pak zakaz vidlicek, nez nekdo nekoho prasti rukou. Bude zakaz rukou. Nez nekdo nekoho poradne nenakopne a s rozbehem jako v Africe SchwarcTerminatora , kterej za to jeste Korektne podekoval !! Myslel si,ze ma nekdo velkej jazyk , je na to zvyklej...Podekovani a lasku vam , kez znely by jak zvony, vzdyt je ne sam jsou nas miliony !!
   Pak se tedy normalka zakazou nohy...

   Smazat
 3. Kdyby jen ČÉTÉ, ale shizofrenní jsou i její hlasatelé politiky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jen blazen by šel proti proudu ke zlatemu korytu tradičně staletimi historicky prokazane pravidlo radi vždy po proudu a nikdy nebudeš litovat stači juknout na marcelku vlaštovku ktera ani nebude moci umřit pač neni nahrada krom jejich děti jak plave už šest desitek let na ministerstvu propagandy bez ohledu zda gotwald novotny dupček husak havel či klouz s koblihou a vovarem

   Smazat
 4. Evropská Unie mohla být společným prostorem spolupráce, prosperity, demokratických svobod a nerušeného rozvoje a vzájemného obohacování evropských národů. Místo toho se stala byrokratickým molochem, který si neumí ani ochránit vlastní hranice, ale absurdně se snaží reglementovat veškeré aktivity svých obyvatel, napadá jejich tradice a odlišnosti. Taková Unie musí zaniknout — a zanikne.

  OdpovědětSmazat
 5. Nevím jak to je v dalších zemích, které byli v sovětském bloku, a které mění svou tvář. Posuzovat mohu jen Slovensko z Českem a za poslední tři roky jsem nabyl dojmu, že česká žumpa je mohutnější a smradlavější. ČT, ČRo, soukromé noviny melou dokola jen zemákovice, které už nikoho nezajímají. Připadá mi, že tato doba, že je toto doba zániku. Tak néjak to bylo před rozpadem sovětského bloku. S tím rozdílem, že tehdejší moc mimo Rumunska si nedovolila napadnout domácí obyvatelstvo. Mžná brzy uvidíme jak se to vyvrbí.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 6. To je normální. Oni to dokonce už někdy udělali svému vlastnímu zpravodaji, který poskytl ve vysílání nějakou informaci ze zahraničí a další dny tahle informace byla zatlučena a už se dělal mrtvý brouk, protože vedení zpravodajství Prolhané české TV usoudilo, že je to nepohodlné.

  OdpovědětSmazat
 7. Hele brambory nebudou a nebo předražené, tak alespoň vykopat ty šmejdy z ČT.

  OdpovědětSmazat
 8. Jako bývalý zaměstnanec zloděje bakaly mu přeji aspoň 15 let za katrem. Jestli 24,5 miliardy není trestný čin tak musí pustit všechny zloděje co zavřeli.

  OdpovědětSmazat
 9. tady nejde o penize tady jde o pravdu alasku co jeto 24 milard proti cirkevnimu tunelu či bilonovemu statnimu majetku rozdanemu našim přitelum nejvěrnějšim skonečnim řešenim jako vynikajici kolonie kde nikdo neprotestuje ale maka tisikrat lepe jak otroci v africe či na balkanu a ani poledne nedrži ato za minimalni mzdu a dodržovani dietni stravy doporučenou odborniky z hlavniho vudcova stanu z brusele

  OdpovědětSmazat
 10. Už zase máme program, řešíme 5 poslanců, kteří se za naše peníze rekreovali v Chile, máme palácové revoluce proti všem v kultuře, ještě jsme neodsoudili premiéra za Čapí hnízdo, Ratha za krabici od bot. Promiňte, ale to jsou jendrobné, miliardy věnované Bakalovi, darování Mostecké uhelné, lithia za 13%, dary církvi o tom ani muk. Ale dluhy se platit musí, hurá na zadlužené důchodce, exekuce na ně.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.