Reklama

úterý 28. května 2019

Senzace: 7,7 procenta uprchlíků v Německu by mohlo pracovat…

-rp-
28. 5.2019 JournalistenWatch a PrvníZprávy
Co chtějí němečtí politici vládní koalice prezentovat jako "úspěch", to je prostě neuvěřitelné.
Muži uprchlíci si mohou najít práci snadněji než ženy uprchlice. To potvrzují i nejnovější údaje Spolkové agentury práce. Pravděpodobnost zaměstnání v následujícím měsíci podle agentury činila 7,7% pro nezaměstnané uprchlíky z hlavních zemí původu (celkem 118 000) v dubnu.


To je více než dvojnásobek v dubnu 2017. Pracovní příležitost je téměř stejně vysoká jako u nezaměstnaných Němců (8,4%).

Tato čísla nic neříkají. Protože otázka, kolik uprchlíků skutečně dostane práci, není zodpovězena. A údajně 7,7 procenta naopak potvrzuje, že 92,3 procenta uprchlíků nemá v příštím měsíci šanci získat práci. A jak víte, že existuje pouze 118 000 nezaměstnaných uprchlíků? A co další stovky tisíc lidí, kteří zde žijí "déle"?

Věci jsou ještě horší pro ženy, které uprchly. V dubnu měla výhled na pracovní místo pouze 1,4 procenta.

To je o 0,6 procentního bodu více než před dvěma lety a výrazně méně než u nezaměstnaných německých žen (8,1%).

Německo: Hromadné propouštění a současné hromadné přistěhovalectví

Studie Institutu pro výzkum zaměstnanosti uvádí důvody: Ženy uprchlice (zejména s dětmi) mají horší jazykové znalosti než muži a je méně pravděpodobné, že navštěvují jazykové kurzy, v neposlední řadě kvůli nedostatku času kvůli péči o děti.

Komisařka pro integraci spolkové vlády Annette Widmann-Mauzová (CDU) prohlásila, že „právě ženy s malými dětmi se příliš často dostávají při pohovorech kvůli pracovní místům do problémů vzhledem k jazykové nedostatečnosti.“

Často je jim odepřen přístup ke kurzům, protože nejsou považovány za „perspektivní pro trh práce“. „Proto migrační balíček nyní vyžaduje právní zlepšení," požaduje Widmann-Mauzová.

Dokonce jen humbukem je, že mnoho ženských uprchlíků z islámských zemí nesmí pracovat vůbec. Z domova může.


18 komentářů :

 1. Rychle kupujte Huawei. Brzy nebude.

  https://www.idnes.cz/mobil/telefony/huawei-vyrazeni-sd-asociace-wi-fi-aliance-bluetooth-microsd-karta.A190527_140944_telefony_ada

  OdpovědětSmazat
 2. Nemaji cas na praci musi organizovat lupicske gangy, pasovani a prodej drog, napadat se zbranemi obcany a okradat je, organizovat nakup zbrani a vyrobu vybusnin na teroristicke utoky atd. Pasovat vsechny rodinne prislusniky v poctu az 500 do EU.Nic z toho se neuverejni samozrejme.. Kterej Extremistickej rasista prisel na to je zamestnavat , pujde pred soud...
  Musi si poridit tez haremy 3-10 zen aby je zivily kdyz nejde kseft , nebo se omylem /nez se to vysvetli,ze nemohou nic spatneho kdy udelat/,dostanou do vezeni..
  Vice zen a deti je lepsi a obohati jejich zivoty nez mene...To da rozum..

  OdpovědětSmazat
 3. Kurva, do prdele, už si ujasněte rozdíl mezi slovem UPRCHLÍK a MIGRANT.
  Nepodporujte svou blbostí mediální manipulace.

  OdpovědětSmazat
 4. on i uprchlik za svobodou až zjisti že bez prace nejsou kolače tak procitne a někteři to budu brat jako podraz na ně zaměstnat někoho kdo nezna jazyk kdo nema evropske navyky a navic určitě nebude vstavat rano na povel a pracovat osm hodin denně u pásu to snad po nich muže chtit jen uplny blbec či dementni idiot nebo placeny terorista a valečny štvač

  OdpovědětSmazat
 5. postavit nadrženeho uprchlika na linku ve škodovce by anželu moc nepotěšilo když by misto vyroby řešili co uprchlik děla špatně nebo proč neni na lince a misto prace se modli jo ještě tak ukrajince tam je to sami inženyr a soustružnik co jen školu neviděli ale jsou zvykli na rozkazy živi rodinu na uka a to je jejich deviza jinak by taky letěli

  OdpovědětSmazat
 6. Tak už jste konečně pochopili,koho jste si zvolili do EP?A TADY to už běží dávno!Teď vám europosranci multikulti za KDU,PIRÁTY,TOP 09 a STAN,ANO, UKÁŽÍ,že nemáte do ničeho kafrat,když jste si je zvolili.Bude tady černo a hnědo .Vláda přijímá každého běžence a hned dostávají povolení k pobytu.Proto jich tady máme tak málo.Je to pravda?Pokud ne,tak to prosím,vyvraťte.

  OdpovědětSmazat

 7. Zakladame SADISTICKOU STRANU, (Pirati uz mame) .prihlasky prosim posilejte na adresu: Martin Lang, Jesenice u Prahy

  OdpovědětSmazat
 8. Hm. Hlavní problém je, že oni sem pracovat nepřišli, oni přišli kolonizovat a čerpat,sát. A někdo jim to umožnil, takže plán je plněn, nejde o práci, ale o metry čtvereční a smíchání obyvatelstva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudnutí, degenerace, i násilí. Kdo nesouhlasí, s tím si slouhové poradí.

   Smazat
  2. Kdy vás tu všechny vnitráci ČSSD vymažou,jste fašisti
   ALÁH AKBAR

   Smazat
  3. No vida, účinek na 10:20 už se dostavil.

   Smazat
  4. Neprisli , neemigrovali ale ZBABELE UTEKLI PODELANY panickym STRACHEM ,ze by museli branit svoji zemi a svuj narod. Potom si svoji zemi vybudovat.
   To je to nejhorsi a vzdycky to delaj pouze zbabely , podelany krysy ,kdyz se lod potapi.

   Smazat
  5. A svuj k svemu a proto je Merkele ,Macron, Chuncker a dalsi ,tak miluji a snazi se jim olizovat porad paty..

   Smazat
  6. Merkel "vystudovala" matfyz , kdyz Sauer/Taky kraut/ji ucil jako profesor a to je hned poznat a tak ona ihned pozna kdo je treba nuklearni fyzik, akademik , profesor a inzenyr a vidi ihned kdo v tom oboru vynika a ze jsou pouze na Strednim Vychode..
   Stred sveta vsi vzdelanosti, kultury nam nadrazene.
   Ubergerman hleda vzdy Ubermench.

   Smazat
 9. To si makrela nadělala do bot ale bohužel pravdu nikdy nepřizná že udělala chybu.

  OdpovědětSmazat
 10. ....a proč by pracovali, jen ať si válí koule. Na práci je bílý Evropan, to africké obohacení přece přišlo na semeno, to dá rozum. Zdravím soudruhy na vnitru,soudruhy vráblíky doufám, že je potěší, že nejsme úplní debilové a víme, jak se nám sprostě lže....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.