Reklama

čtvrtek 23. května 2019

Tak zítra už to začne (i VIDEO)

Blogerka Janina z Londýna s vůdcem nové Brexit Party
Nigelem Faragem 
Janina z Londýna
23.5.2019 (ale psáno včera)
Zítra to začne! Britové startují volby do Evropského parlamentu. A hodlají rozpoutat peklo. Bez velkého přehánění se dá říct, že jde o konec Británie jak jsme ji znali. Ale i konec EU jak jsme ji znali (je jasné, že EU už se rozšiřovat nebude, naopak se začíná ztenčovat).

Vztek na Theresu May, která hraje jen na vlastním písečku a viditelně pracuje pro proevropské lobby, kterou je obklopena, rozčarování z komunistického lídra Jeremyho Corbyna, který nedokázal sjednotit Brexitem rozpolcenou stranu - to jsou jen jedny z faktorů naštvání voličů napříč politickým spektrem. Ti, co chtěli odejít se cítí zrazeni Labournisty i Konzervativci, Ti, co chtěli zůstat taktéž. Obecně se predikuje, že vítězem bude nová Brexit party (Strana Brexitu) Nigela Farage, který už dvacet let se snaží vyvést svou zemi z Evropské unie, a to se mu povedlo. Když ale viděl, že politici se snaží vycouvat, vrátil se do hry a okamžitě vedl v žebříčcích popularity - ano, mluvíme o muži, jemuž se v unii vysmívali a na domácí scéně ho nazývali extrémní pravicí. Tak tento ´extrémní pravičák´ teď přetahuje docela s úspěchem postupně i zklamaných pět milionů voličů z řad ultra levicových Labournistů, kteří se s ním spojují ve společném boji proti Therese May a Jerremymu Corbynovi. Nigel Farage je v tuto chvíli vnímán jako člověk, který by mohl Británii nejen ´vyvést z EU´, ale být novým ´Churchillem´, kterého Britové léta postrádají (Theresa May, ač se neustále snaží stylizovat do Margaret Thather, další silné lídryně Británie z minulosti, jí prostě nesahá ani po kotníky). Jak ukázaly výsledky nedávných komunálních voleb, které byly cca před třemi týdny, Remainisté, tedy ti, kteří nechtějí Brexit, volají po druhém referendu, už nevěří Konzervativcům ani Labournistům (právě zase ztrácí taktéž důvěru i k Jezzovi - J. Corbynovi), tak se vrací anebo nacházejí cestu k Liberálním Demokratům (obdoba ČSSD), kteří jsou ve vztahu k EU léta konzistentní.

To je to, co voliči chtějí. Ne alibismus, ne zkorumpovanou vládu, ne nejasné sliby, ne nejasné hlasování. Už je jedno, co zní z Čísla Deset (sídla premiérky) nebo z parlamentu. Po tom cirkuse a skoro směšném a trapném hlasování, které neustále z osady obklopující Big Bena zaznívá, už prostě nevěří těm, které zvolili. A tak se očekává velký vzestup obou stran. Ale především Brexit party. A poté převrat v britské politice. Britové už totiž možná nebudou chtít čekat do roku 2022 na další volby do parlamentu. Pokulhává jim i důvěra v Brexitáře v Konzervativcích (Boris Johnson, Domonic Raad) a tak panuje divné a divoké ´bezvládí´, kdy někdo sice Británii vládne, ale skoro nemá podporu lidí, což, a to si přiznejme, je v demokracii fakt průšvin.

"Naše vláda je zkorumpovaná, volili jsme odejít a ne odejít s nějakou prašivou dohodou," stěžuje si Derek, který volil Brexit. "Většina voličů Labournistů a Konzervativců je z nich znechucená," dodává Nicol, aktivní podporovatelka Brexit Party. Na konci videa malé upoutávky na zítřejší reportáže. Jaké nálady tu jsou - o tom vás budu informovat zítra. Více ve videu a držme Britům palce, protože teď dochází na lámání chleba a už nejde jen o EU, ani o britskou politiku, Britové chtějí ukázat nový politický model, založený na tak přímé demokracii, že i SPD Tomia Okamury bude kulit očka, abych tak kulantně a hovorově řekla. Více v mých dalších videích, zítra, pozítří a o víkendu vám budu vše prozrazovat. Držme si palce a i my v ČR volme hlavou a ne peněženkou naditou granty z EU.

Pro moje předchozí reportáže a analýzy mrkněte, prosím, na má další videa zLondyna.com:


Pěkný den JANINA zLondyna.com

18 komentářů :

 1. Doufejme, že Brexit dopadne ! Je nutné EU přeformátovat ! A to ve směru národních států !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím. Musíme v EU udělat format C

   Smazat
  2. Má to jeden předpoklad, že mocní ovládajíci Brusel budou ochotni sebereflexe, když ne tak tančíme dál.

   Smazat
 2. Je správné, že tato strana prosazuje Brexit, který si odhlasovali. Na rozdíl od nafoukané nány Theresy Mayové, která to zjevně celé sabotovala a věnovala víc času bláboleném o vlivu Ruska na Brexit ap. nesmysly. Už z toho je vidět, jak zdegenerovaní britští politici pohrdají vůlí vlastních občanů.

  Problém pro Británii je, že Nigel Farage je zřejmě islamista a prý mu na straně Ukip vadilo, že není hodná na muslimy, kteří se v Británii roztahují (nevím to jistě). Takže to vypadá, že ať už by volby vyhrál kdokoliv a Británie odešla z EU, nebo ne, tak vyhraje vždy pro-islámská strana.

  Doufám, že nemám pravdu a naivní voliči Farage nebudou potom šokováni.

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
 3. Tyto tanečky politiků okolo brexitu, kteří, místo aby respektovali výsledky referenda, znamenají jediné: dohodli se , že se nedohodnou a budou vytahovat další referendum a to tak dlouho, až se ureferendují, podle přání Brusele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nekonečna komedie kdy menšina ovlada většinu podle toho jak se vyhaja a mě přijde že přesně tak jak soudi naši nesmrtelni a neodvolatelni soudci o tomže by je někdo mohl třeba pokutou či zastavenim činnosti do vyšetřeni snad ani nikdo znich neuvažuje a kdyby nahodou tak uspořadaji veřejnou honitbu na černou soudcovskou vovci a tou vovci nemisli naši marunu to ani nahodou stejně jako neni nahoda že je to v unii ta jejich nesmrtelnost a nezavislost a stoprocentni pravda nenapadnutelnym pravidlem

   Smazat
 4. Níže uvedení jsou vlastizrádní hajzlové:všichno do jednoho

  Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to všichno?

   Smazat
  2. Omlouvám se za překlep správně -všichni..a navíc
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-odmita-trestat-Orbana-zaluji-do-EU-Pirati-Je-to-vazne-582358

   Smazat
  3. 20:00 Hajzlové co v eu hlasují proti ČR migrace atd.

   Smazat
  4. 19:54 Hajz a vlastizrádce jste vy. Tento dokument co někdo podepsal není zákon, ale pouze nezávazné zdělení, doporučení jak se k migrantum chovat. Nikoho nezavazuje přijímat uprchlíky. Hlavně si kopnout co.

   Smazat
  5. Vy nezávazný hlupáku 9:32, proč tedy "naši" europoslanci hlasovali pro "nezávaznou" deklaraci?

   Ona se z ní do dvou let stane závazná!!!

   Smazat
 5. Dnes každý blbec říká, že p. presiden Hácha byl zrádce.
  Kdo nás vlastně zradil v r. 1989? A za našimi zády prodal vše co se zde za dobu ČSR od od vzniku přes okupaci germánů až do roku 1989 vybudovalo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:32 Co se po komouších prodalo? pomalu nic. Kdo by chtěl ty komoušcký, naprosto nekonkurenční podniky, kde se vyráběly krámy které se vyvážely pouze na Východ.Díky Němcum za to, co zde vybudovali po roce 89. Konečně trochu solidní výrobky.

   Smazat
  2. 9:29 mlč. Jsi jen trapák, propagandista nového Satana. Lež a překrucování je tvoje metoda. O HOSPODÁŘSTVÍ "REÁLNÉHO SOCIALIZMU" VÍŠ ÚPLNÉ PRD! Jsi úplně zdělanej, vzdělej se!

   Smazat
 6. Proč si taky nemůžu udělat selfie s Nigelem Faragem?

  U nás demokracie znamená vládu Hamtáčka, který každého, kdo nemlčí, zavře na dvacet let.

  Z Londýna a neni blondýna.

  OdpovědětSmazat
 7. Co je to vlastně ten parlament nebo parlament v eurosojuzu : je to loutkové divadlo, kde se hrajou pohádky pro dospělé (horory jsou pohádky pro dospělé)
  Rozdíl mezi tímto divadlem a loutkovým divadlem pro děti je pouze ten, že po skončení pohádky v loutkovém divadle pro děti se loutkovodiči obecenstvu ukážou !!

  PS: hodil jsem tam č.:28 - to je jediná naděje

  OdpovědětSmazat
 8. I já jsem vhodil č. 28 jakožto jedinou naději. Škoda, že globalistům se podařilo (nevím jak) naše vlastenecké síly roztříštit. Vlasteneckých uskupení jsem včera ve volbách napočítal nejméně pět, spíše deset, ale z nich šanci na křesla v Bruselu má asi jen č. 28. Cožpak nešlo vlastenecké síly nějak sjednotit do jednoho proudu? Škoda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.