Reklama

čtvrtek 23. května 2019

Takže tady je máte: Tihle čeští europoslanci hlasovali pro podporu migrace, uprchlíků a kvót

redakce Parlamentních Listů
22.05.2019 ParlamentníListy
Před blížícími se volbami do Bruselu se čím dál častěji řeší, kteří čeští europoslanci hlasovali ve prospěch imigrace, uprchlíků či kvót. Například lídryně Kateřina Konečná z KSČM kvůli tomu podala na SPD trestní oznámení. ParlamentníListy.cz vyhledaly příslušné „přijaté texty“ a zároveň neskutečně dlouhý zápis s hlasováním.

Pokud jde o zmíněnou komunistickou europoslankyni, tak Konečná 26. března hlasovala pro „Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP))“, ve kterém se v článku 23 říká: „Evropský parlament… žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“ (Tedy pro všechny migranty, ať už legální či ilegální!!!)


Lidé afrického původu jsou obzvláště vystaveni rasismu, diskriminaci


V této rezoluci, kterou se naše redakce pečlivě zabývala, se též hovoří o tom, že osoby afrického původu v Evropě čelí diskriminaci v mnoha oblastech.

Podle tohoto usnesení „rasismus a diskriminace, které lidé afrického původu zažívají, mají strukturální povahu a často se prolínají s dalšími formami diskriminace a utlačování na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, etnického nebo sociálního původu, genetických rysů, jazyka, náboženského vyznání nebo přesvědčení, politických nebo jiných názorů, příslušnosti k národnostní menšině, majetku, narození, zdravotního postižení, věku nebo sexuální orientace.“
vzhledem k tomu, že pojmy „afrofobie“, „afrifobie“ a „protičernošský rasismus“ se vztahují k určité formě rasismu, včetně jakéhokoli násilného činu nebo diskriminace, které mají kořeny v historickém zneužívání a negativních stereotypech a vyúsťují ve vyloučení a dehumanizaci lidí afrického původu; vzhledem k tomu, jak uznal komisař Rady Evropy pro lidská práva, že toto souvisí s historicky represivními strukturami kolonialismu a transatlantickým obchodováním s otroky (z přijatého textu B8-0212/2019)
Evropský parlament „vzhledem k tomu, že stále více afrofobních útoků v Evropě v poslední době přímo směřuje na státní příslušníky třetích zemí, zejména na uprchlíky a migranty; žádá členské státy a orgány EU, aby uznaly, že lidé afrického původu jsou obzvláště vystaveni rasismu, diskriminaci, xenofobii, a obecně nerovnému požívání lidských a základních práv, což představuje strukturální rasismus, a že mají nárok na ochranu před těmito nerovnostmi jako jednotlivci i jako skupina včetně pozitivních opatření na propagaci a na rovné požívání svých práv“.

Připomeňme si proto, kdo pro citovanou rezoluci z českých europoslanců hlasoval (detaily na straně 68 a 69): Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
(Čeští poslanci, kteří hlasovali "nezávazně" pro migraci, včetně té ilegální, jsou zvýrazěni barvou)

Dále se v textu Parlamentních listů píše o Podpoře přesídlování a přijímání uprchlíků, opět je k tomu přiložen seznam českých europoslanců, kteří hlasovali pro, a o Kvótách na imigranty.
K tomu je přiložen další seznam českých europoslanců, kteří tím podpořili usnesení včetně kvót na imigranty.

Celý text najdet zde.

74 komentářů :

 1. Autor(autoři) článku si asi nevidí ani na špičku nosu. I tady přece platí, že není všechno černé, jak se to na první pohled jeví. EP správně připravuje Evropu na budoucnost a na rychlé sjednocení pod praporem islámu, protože křesťanství to nedokázalo. Připojuji text (v uvozovkách), který jsem dával pod článek k fašounkovi Langovi: "Než, aby tady byl politický systém ovládaný politiky a veřejnými činiteli jako je Lang (na druhé straně třeba kámoš banderovců Petříček apod.), tak možná bude daleko lepší, když se politici nahradí zcela novým náboženstvím a když se tu v Evropě vybuduje celoevropský chalifát. Kromě té změny politického systému to bude mít řadu přínosů: a) zvýší se odolnost obyvatelstva vůči klimatické změně (snědé obyvatelstvo má výrazně lepší odolnost), b) sníží se ekonomické (ale i energetické, surovinové atd.) nároky na jednoho obyvatele na celosvětový průměr (dnes je EU asi na čtyřnásobku), c) snížením životní úrovně se skokově zlepší ekologická situace v Evropě. Takže vůbec nechápu, co tím svým linkem o hlasování europoslanců sledujete. Já za tím vidím pouze snahu odvést pozornost o fašistického trouby Langa!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OMLUVME POSLANCE TRPÍCI INTELEKTUÁLNIM DEFICITEM

   hlasujicich proti těm,kteři je zvolili,zvláště deprimujici a zklamáni vyvolávajici je KSČM,kde bohužel převzali řizeni diversanti ve vedeni a přes všechnu snahu sdělit členům této padajici strany,že bude po nich a současně i našich nadějich do nich vkládaných veta se to v důsledku jejich nevzdělaných tzv vedoucich dubových hlav nepodařilo.
   Stádečko lumiků se řiti dále k okraji propasti rychlosti blesku.

   VŽDYT BY STAČILO,KDYBY SI PŘED SPANIM ČETLI KAKARÁM MANUÁL NA JEJICH VYVRAŽDĚNI A NEUSLI BY.

   Malá ukázka súry č.4-89 i vás jistě osvěži.

   A přáli by si,aby jste se stali nevěřicimi jako oni,aby jste byli stejni.Neberte si mezi nimi přátele dokud se nevydaji na stezku boži.A jestliže se obráti zády pak je chytte a ZABTE,KDEKOLI JE NALEZNETE!
   A neberte si z nich ani přátele ani pomocniky!

   Smazat
  2. Ted už chápu,proč se tu nečekaně objevila nepolitická Společnost kritických voličů,která vytrvale žádá vznik nových polititických subjektů,které by už svým jimi navrhovaným Programem dokázaly zajistit většinu voličů ve Sněmovně!

   Smazat
  3. O čem to vypovídá – pokud jde o českou společnost?

   Video zde: https://youtu.be/ttahculXaHk

   Smazat
 2. No jo, volby jsou tu. A předvolební kampaň frčí na plné obrátky.

  OdpovědětSmazat
 3. Pojďte k volbám! Ti, kdož chtějí zaplavit Českou republiku migranty z Afriky a muslimy, totiž určitě k volbám půjdou!

  http://svobodnenoviny.eu/pojdte-k-volbam-ti-kdoz-chteji-zaplavit-ceskou-republiku-migranty-z-afriky-a-muslimy-totiz-urcite-k-volbam-pujdou/

  Česká probruselská levice se hroutí a vzteká se jak rozmazlený fracek.

  http://svobodnenoviny.eu/ceska-probruselska-levice-se-hrouti-a-vzteka-se-jak-rozmazleny-fracek/

  Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci!

  http://svobodnenoviny.eu/kdo-nejde-volit-podporuje-politiku-eu-imigraci-a-islamizaci/

  Nizozemská vláda přistižena při ukrývání závažných trestných činů spáchaných migranty:

  http://svobodnenoviny.eu/nizozemska-vlada-pristizena-pri-ukryvani-zavaznych-trestnych-cinu-spachanych-migranty/

  OdpovědětSmazat
 4. 11:46 marně se vás snažím pochopit, ale vy nabízíte budoucnost v předpeklí = Chalifát, nebo v pekle = Říše pana Langa. Děkuji nechci. Nebo to má být kanadský vtip, pak mi není moc k smíchu. Ve vší slušností, vám musím za sebe vzkázat : napsal jste pitomost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předpeklí a peklo to je vaše terminologie, to je váš osobní názor. Poněkud vám asi uniklo, že na Zemi došlo ke zlomu ve všech oblastech (ekonomické, finanční, energetické a surovinové zdroje, ekologie, životní prostředí ...), už ani superbohatí nemají z tohoto stavu kam utéct, i když s snaží (viz třeba na Mars). Proto se bude muset celé lidstvo transformovat na snížení spotřeby. A protože jak známo bohatý se s chudým dobrovolně nikdy bratrsky nerozdělí, nezbývá, než mu ty chudé přidělit a rovnou nastěhovat do domu. Mimochodem, podle jedné studie MMF bude možná třeba znovu obnovit otrokářský systém, protože v historii lidstva se jednalo o historicky nejstabilnější sociálně-ekonomický systém, který přetrval několik tisíc let :-)

   Smazat
  2. 12:06 Já chápu pohnutky 11:46, které ho vedou k takovým závěrům, a proto je tak důležité zúčastnit se voleb, a vyloučit možnost, aby se do europarlamentu znova dostali kandidáti se stejnými motivy jednání. Volit budu jediné vlastenecké hnutí, které má šanci se do europarlamentu dostat, tedy SPD.

   Smazat
 5. Aáááá, takže taky Jan Keller, hvězdná modla zdejších přiblblíků, také hlasovala PRO :-D

  OdpovědětSmazat
 6. Pořád se tady podsouvá, že něco ta Konečná podepsala. Jen ta
  Konečná, jako by to nepodepsali i ostatní poslanci za KSČM.
  To co podepsali, ona a ti ostatní, proti tomu nic nemám.
  Je to jen obecná preambule o diskriminaci, kterou prováděly
  a provádí bývalé koloniální velmoci, včetně dnes i USA.
  To za druhé a třetí, o podpoře přesídlování a kvotách, což
  je to co z nás, kromě lidovců a pravice, nikdo nechce, to
  komunističtí poslanci nepodepsali.
  Je mi líto, že z toho udělali guláš hlavně lidé kolem Okamury.
  Že by stále ta lítost, že to jsou komunisté, kteří podporují
  vládu oligarchy Babiše a ne oni, byť jen ve věcech které prospívají lidem. Ne lepšolidem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravice podporuje "přesídlování a kvóty"? Nepamatuji se, že bych někdy něco podobného slyšel od europoslanců ODS. Vy ano?

   Smazat
  2. Tady se jedou bomby! Rozjel se bratrovražedný souboj o ustálenou skupinu cca 15% voličů - životních zoufalců, mezi Okamurovci a KSČM.
   I když se tady neustále silácky bijí v prsa, že je jich většina, aby si dodali síly a odvahy, ti chytřejší z nich vědí, že víc jich ve skutečnosti nikdy nebude. A tak ber kde ber. Klidně i od jediného potenciálního spojence.

   Smazat
  3. 12:24 Ale milánku máme spojence po celé Evropě je čas skoncovat s pravdoláskaři a jejich lži.

   Smazat
  4. 12:24 U hokeje si nachystám volební lístky a budu přát skopčákům aby dostali aspoň 5 fíků.

   Smazat
  5. 12:42
   Poslouchej, ty hloupá trubko, já myslel, že chcete z Evropy naopak odejít a ne tam hledat nějaké spojence! Spojence pro co?

   Smazat
  6. 12:47 Hale pokud se eu navrátí před lisabonskou smlouvu bude to v pořádku. Spojence máme pro navrácení samostatnosti státu a zamezení migrace tak čus debílku.

   Smazat
  7. 12:53
   Takže tady v ČR vládnout nechcete. To je dobře.

   Smazat
  8. 12:53 A to se zamázne i migrace z východu?

   Smazat
  9. 12:23 Vy proti tomu nic nemáte? Takže už se jistě těšíte, až pár Afričanů ubytujete u sebe doma, když chcete, aby EK umožnila migraci. Článek 23 z toho pamfletu k tomu totiž přímo vyzývá: "Evropský parlament žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU."

   Smazat
  10. 13:20 Zřejmě ne zcela chápete smysl věty. Dovolím si zvýraznit podstatná slova: "...s ohledem na STÁVAJÍCÍ právní předpisy a postupy zajistily BEZPEČNÉ a LEGÁLNÍ cesty....". Tak to u nás přece funguje i teď. Podle STÁVAJÍCÍ legislativy jsou u nás LEGÁLNĚ přijímáni uprchlíci. Na deklaraci se můžete dívat i tak, že vyzývá k nepřijímání NOVÝCH právních předpisů ohledně uprchlíků a k blokování pro stát NEBEZPEČNÝCH a NELEGÁLNÍCH cest. Pak je tato deklarace naprosto v pořádku. Proč v ní hledat něco, co tam ve skutečnosti není?

   Smazat
 7. Níže uvedení jsou vlastizrádní hajzlové:všichno do jednoho
  Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom kdo je "vlastizrádce" ty naštěstí nerozhoduješ.

   Smazat
  2. 12:45 Takže volíš ODS jako já?

   Smazat
  3. To by si měli přečíst voliči kobliháře ani asi nevědí koho volí:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Aliance_liber%C3%A1l%C5%AF_a_demokrat%C5%AF_pro_Evropu

   Smazat
  4. 12:49, odpovídajícího na 12:45.
   Nelichotivé. Ale pro ODS jsi v cajku. Jsi v lajně Langa, a Novotného.

   Smazat
  5. Zatančil by svůj taneček p. Novotný před mešitou s holým zadkem ! i u nás by to byla opovážlivost !!!

   Smazat
  6. Autor 12:45 nám nezištně připomenul seznam národních protivlasteneckých vyvrhelů, kteří se dostanou do pekla, kde je spálí oheň pekelný. Po pravdě řečeno si to zaslouží všichni z pravicových stran včetně našich předstíraně sociálních demokratů. Co je to vina za restituci kapitalismu proti podpisu textu, který tady doslova sotva kdo může citovat. Nejdůležitější bylo vyvolat štvanici proti komunistům. Najednou ti skvělí morální politici zjistili, že za všechno kromě Putina může hlavně Kateřina Konečná. Už se těším, že si na NR poslechnu brilantní projevy našeho nejskvělejšího politika na plénu EU v ryzí angličtině s oxfordským přízvukem.

   Smazat
 8. Nad některými příspěvky musím kroutit hlavou, protože je napsali takoví malí Trumpové, kteří se snad domnívají, že si nejlépe ubrání své nakradené bohatství a udrží svou životní úroveň, když postaví plot, aby mu do země nepřišel nikdo z těch okradených zemí. To je zcela směšné. A žádný plot nepomůže Evropě a nepomůže ani Česku, i když Česko má tu smůlu, že na úroveň západu se zatím nedostalo a že sice nikoho neokradlo (naopak, Česko bylo a stále je vykrádáno také), ale platit (rozmísťováním migrantů) bude stejně jako ten západ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Faktem je, že stěhování národů probíhalo vždycky a že ho nic nezastaví. Smůla dnešní doby je v tom, že hladových lidí jsou dnes miliardy a že se stěhování urychlilo díky komunikačním systémům.

   Smazat
  2. 13:14 Podle jednoho historika žili Slované v České kotlině tisíce let a přivandrovaly sem jiné kmeny a národy a vůbec není pravda, že se Slované (Češi) přišli až v první polovině prvního tisíciletí z východu. Dá se to prý dokázat i pomocí analýzy DNA!

   Smazat
  3. Anonymní23. května 2019 13:14
   Jak je nemožno řešit chudobu světa migrací, ukazuje video, na těchto stránkách:
   http://svobodnenoviny.eu/znovu-uprchlicke-kvoty-za-6-minut-muzete-mit-jasno/
   P.K.

   Smazat
  4. 14:01 vy jste se asi na to video nedíval, nebo jste nepochopil podstatu toho, co vlastně ilustruje. Toto video neilustruje dnešní stěhování národů, ale ilustruje přetrvávající fakt, jak bohatý západ dnes vykrádá chudší země světa tím, když tyto země okrádá o ty nejschopnější a vzdělané lidi, kteří by mohli svoje země pozvednout. Je to jenom ilustrace neokolonializmu.

   Smazat
  5. 14:34 i soudruh Trump chce dávat zelené karty jenom těm vzdělaným, ty ostatní chudáky nechá na byt a stravu jiným zemím

   Smazat
  6. Anonymní23. května 2019 14:34
   Poctivě jsem na to koukal a pochopil jsem to tak, že to přijímání migrantů, které v Americe vynucuje deep state (a v Evropě také), nelze zdůvodňovat tím, že se jim poskytuje nějaká pomoc. Musí se s pravdou ven, že to vynucování přijímání migrantů, je realizace kalergiho plánu, na likvidaci evropských států a národů (v USA nápodobně).
   To tzv. stěhování národů není spontánní, ale je to důsledek aktivity sorošových cestovek, tedy neziskovek ve spolupráci s Frontexem. Jak uvádíte, je to svinstvo nejen vůči USA/Evropě, ale také vůči těm vyrabovaným zemím. Proto se s tím nelze smířit a je nutno s tím bojovat. U nás neznám spolehlivějšího bojovníka, než T. Okamura a jeho SPD, kterou má pan David tu čest reprezentovat. P.K.

   Smazat
  7. 14:48
   To přece dělá USA od svého počátku. Vysává vzdělance z celého světa, prototože je sama neumí vychovat.

   Smazat
 9. Tento předvolební výkřik je zcela mimo mísu. Nedávno to přece zcela přesně popsala právnička Klára Samková. Europarlament ani europoslanci nemají žádnou zákonodárnou, natož výkonnou moc, to vůbec není systém parlamentní demokracie na úrovni jednotlivých členských států EU. EP je jenom taková "žvanírna", která něco může akorát doporučit EK, ale EK se návrhy EP vůbec nemusí řídit a také se jimi neřídí! Takže si zvolte do EP koho chcete (třeba české velikány Teličku a Pospíšila), nic se stejně nezmění (akorát budou mít vyšší důchody)!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stará pravda zní, že "kdyby volby mohly něco změnit, tak by je zakázali". Potvrdily to i poslední volby prezidenta Ukrajiny :-)

   Smazat
  2. to máte pravdu, a tuto zvrácenost je nutné lidem začít vtloukat do hlavy, protože pokud jsme dobrovolně vstoupili do paktu ze kterého se stal chlív nebo lágr, musí být automaticky možné odtamtud odejít a konečně být suverénní a nezávislou zemí

   Smazat
  3. 14:27 Nevím kde žijete,ja žádný chlív ani lágr nevidím už 30 roku. Jo před rokem 89 to byl ruskej LÁGR. A kam by jste vašnosto odešel? vy suveréne státní. Tyhle hloupé žvásty zase vypouští pouze hloupí lidé!GRATULUJI

   Smazat
  4. Paní Samková je odbobou Babiše mnění své názory za pochodu. Rychlost jejich přesunů v politice to dokazuje. Ale musím jí příznat, že si zkusila i žít s naturalizovaným romem. Asi pro zkušenosti. Každá kráča musí vše vyzkoušet.

   Smazat
 10. Demagogický blok a piráti jsou vítači a komunisti se zbavili komunistů. Zbývá ANO a SPD. Nevím, zda se v ANO poučili a co jim nalezlo na kandidátku, ale do parlamentu EU ne. Zbývá SPD a kroužkuji pana Davida.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:53
   Bez požehnání Babiše se ve vládě a ANO-NE staně ani lístek nehne. Sliby se slibují a blázni se radují.

   Smazat
 11. A to se kamaráde z 13:14 velice pleteš. Že žádný plot nebo hradby nikoho neochránil? Ž to nepomůže Evropě? To jsi se dočetl kde? Nebo je to z té tvé hlavy? Proč by je jinak budovali lidé po celá tisíciletí. Právě ti co neměli dobré hradby a silné a dobře vyzbrojené armády velice špatně dopadli. Někdy padli i ty dobře vybudované hradby a ploty chránící města a hrady, ale většinou to bylo podlou zradou nebo zbabělostí obránců, kteří nakonec zbaběle vyjednávali a neměli vůli vytrvat v boji. V celé historii je toho spousta příkladů, ale také toho, jak hradby pomohly odrazit nepřítele. Mimochodem díky nim a statečné obraně se udržela Vídeň při poslední muslimské expanzi než dorazila pod vedením polského generála vojska z dnešního Polska, Čech a Litvy a pak udělala z Aláhistů fašírku a poslala je k Muhamédovy. Byli to právě malé pevnosti a kůlové ploty s příkopy, které vzdorovaly na jižní Moravě postupujícím osmanům do Čech a ochránili posádky i pomocí orkánových děl a pušek (první víceranné polní systémy předchůdci o hodně pozdějších kulometů). I Čínské říše vzdorovali dlouho Mongolským nájezdníkům jen díky pevným hradbám. A co Maltezští rytíři? Jak by asi dopadli bez pevných hradeb na pláni proti náletu muslimských kobylek. Podobná hloupá poraženecká tvrzení nás dovedou ke zkáze. Národ, který si nebrání a nehájí své teritoriun, své zájmy je odsouzený k zániku a zotročený zmizí. Podívej na malý Izrael obklopený nepřáteli. I obyčejné tlupy šimpanzů to ví a navzájem bojují velice krvavě o svá teritoria a zdaleka nejsou jediní. Co třeba smečková zvířata nebo i kolonie hmyzu. To co vykládáš je čistá hloupost, neomarxismus a najivita. Příroda tak nefunguje. Lidé změnili pouze techniku, ale nikoliv sami sebe a svou zlotřilou povahu. Od dob Abela a Kaina se nic na podstatě lidí a jejich loupeživosti a chamtivosti nezměnilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Porovnáváte neporovnatelné a ještě k tomu v krátkých časových úsecích, které jsou hlediska dlouhodobého vývoje a historie lidstva zcela bezvýznamnými epizodami. Ano lidé sice budovali hradby po celá tisíciletí, ale některé byly zbořeny hned, některé později, žádné nevydržely tisíc let, jejich zboření je otázkou času. Opakuji žádný plot (hradby) nepomohou, to je jenom krátkodobá iluze. Stěhování národů je dlouhodobá záležitost, kde jednotlivá bitva (které zmiňujete) nemá vůbec žádný význam. Odpovězte si třeba na otázku, kde jsou dnes maltézští rytíři. Příklad Izraele také není na místě, protože je mu pouze 70 let, nachází se na dřívějším arabském teritoriu s názvem Palestina a už i Amerika má s jeho přežitím problémy. Mimochodem, díky arabské natalitě budou stejně za pár let většinovým obyvatelstvem muslimové. Z historického hlediska přežije jenom ta kultura, která nevymírá. To není případ demografického vývoje v Evropě i v Česku (i Česko dnes roste díky migrantům) :-)

   Smazat
  2. 14:00 Plot? Směšné! Na západním pobřeží USA stojí mnoho vil boháčů, které mají pěkné ploty, ale táboří jim na pozemku američtí bezdomovci. Tak proč byste vy sám nemohl strpět nějaké u sebe, i když budou z dovotu?

   Smazat
  3. 14:18 mimochodem, ani Československo se nedožilo stoletého výročí, ale to některým českým omezencům nevadí, aby nepoučovali Čínu s historií dlouhou 5 tisíc let

   Smazat
  4. 14:18
   Máte pravdu.

   Smazat
 12. 13:51 Co to blábolíš? Jak by jinak bylo možné, že EU právo je nadřazené národnímu a nutí nás implementovat kdejakou zhovadilost do našich právních norem? Naposledy např. to za vítěžství označované zlegalizování dvojí kvality potravin. Pokud se ten brak z dovozu tak dá označit. Nebo EET. To je geniální nápad koho? Kdo protlačuje odzbrojení obyvatelstva a zpřísnění držení zbraní u nás, kde máme jeden z nejlepších zákonů k držení zbraní? Kdo měl úžasný nápad a prosazuje to zakázat užívání olova pro rybáře a do nábojů. Kdo zakázal Čechům označení rum na Tuzemáku, kdo zakázal použití názvu pomazánkové máslo? Kdo rozhoduje o tom jestli si smíme stavět jaderné bloky nebo plynovody? Kdo nás donutil souhlasit s podporou fotovoltaiky a ventilátorů, EKO? Cáluješ to také v zálohách za elektřinu. Kdo omezil výkon vysavačů, zakázal klasické žárovky? Kdo uměle udržuje posouvání času 2x ročně? Kdo zakázal používání rtuťových teploměrů přesnějších než ty elektronické sračky? Kdo zavedl nám kvoty na všechnu zemědělskou výrobu až chcípla atd...Nebyla to náhodou ta EU a její komise a rada? Tak tady nežvaň jak nemají žádnou moc a je to jako nezávazné. Prd je nezávazné. Zažil jsem dobu bolševíků a to co si dovoluje EU dnes k národům by si bolševická RVHP ani ve snu nedovolila. Natož SSSR. Jak Češi vyváděli, když nám Rusáci omezili obsah motorů vyráběných Škodovek a na Tatru si netroufli prosazovat třeba Volhy, Čajky nebo u náklaďáků ZIL a URAL.Žádné kvoty na výrobu čehokoliv si ani ve snu nedovolili. To si dovolovali jen nacisté. A kde byli ti bojovníci proti komunismu co jich je dneska? Tenkrát bych je spočítal na jedné ruce. Dnes se holedbá půl národa jaký, že to byl odbojář, Ale u bolševíků byli 2 miliony lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:25 máte sice hezké argumenty, ale 13:51 má pravdu, konečně i vy- to evropská komise, které se europoslanci nevzepřeli. Z takového spolku cvoků opravdu pryč

   Smazat
  2. 14:25 No vy jste totálně mimo, pouze se zmíním, Tuzemák není RUM jako originál Rum je z třťinového cukru, pom. máslo není máslo které má minimum 82% tuku atd... Hlavně, že napíšete blábol co

   Smazat
  3. eFPe
   Stručně- nemáte pravdu asi mluvíte z hladu. Než něco napíšete tak o tom přemýšlejte. Máte-li čím.
   Vláda a parlament a hlavně senát nikdy odjítí nepřípustí. Prostě pod hadráku jsem si samy nasadili chomout.

   Smazat
 13. U mě tedy tábořit nějací přivandrovalci z prdele světa s nahou prdelí rozhodně nebudou. To možná u Vás a ještě si je živte, když budete blbí. Možná Vás pak pěkně vystěhují nebo jim můžete demokraticky všechno předat a dělat jim otroka. To bych chtěl vidět, jak v USA na pozemcích pracháčů bivakují lůzrové a houmlesáci. To jsi četl kde? To říkali u Soroše na školení neomarxistů? V USA by s nimi zrovna udělali hodně rychlý fofr. Tam se na soukromý majetek nesmíš ani blbě podívat a zdaleka nejen tam. V Mexiku tě klidně odprásknou. A že prej ploty nejsou k ničemu. No, aby jste jednou ty ploty hodně rychle nestvěli. Nebo ten žvást, že Čechy rostou díky migraci. Další blábol od Kalouska nebo Pospíšila nebo nějakého zhulence od Pirátů. Člověče ty musíš mít srandovní představu o světě. Hlavně se to podle ní nesnaž vnucovat druhým. Tohle sociální inženýrství je ještě větší zkáza než byli bolševíci. Ani ti nebyli takoví vypatlanci a to byli také internacionalisti a že prej v komunismu bude všechno patřit všem a každý si vezme zdarma jen co bude potřebovat a kolik bude potřebovat a bude skromnej a pracovat pro blaho všech až do sedření. Fakt nevím co vám dávají na těch srazech za hulení, ale musí to být fakt extra třída matroš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že zjevně neumíte číst a že proto nemáte informace z domova ani ze světa, to, že jste podle slovníku poněkud omezený typ, to je ryze váš osobní problém. Jenom mě překvapuje, že to zde dáváte tak ostentativně najevo, jiný by se za to musel stydět. Asi jste nejenom omezenec, ale i hlupák. Poslechněte, nejste vy ten Pepek Vyskoč? :-)

   Smazat
 14. Za to ty máš vytříbený slovník a extra tvrdou tíhu důkazů. No prostě "demokrat" jako vyšitý. O tom Pepkovi si táké slyšel na školení? Nebo že by na instruktáži u neziskovky, případně od US ambasády? Nebo jste to probírali na přednášce ve škole? Ty budeš určitě děsně študovaný intelektuál a světa znalý expert. Že? No dej si čouda a bude ti zase fajn, když nemůžeš rozdýchat mé odpovědi a nemáš argumentaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s hlupákem se nedá věcně diskutovat, toho lze pouze ignorovat

   Smazat
 15. Proč se neustále někdo hájí prolhaným, proruským plátkem jako jsou Par. listy.? Vždyť 99% jejich blábolu je jedna velká lež.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý pitomo, Parlamentní listy jsou deník, který nabízí své stránky všem českým politikům, ať jde o poslance, ministry, senátory či hejtmany, radní či starosty. Nejde o šíření nějakých zpráv, ty jeden mamlasi, jde o názory. Rozumíme? Názory!!!
   Jestli jsi takový dééémokrat, že ti některé názory vadí, pak věz, že PL otiskují názory politiků z celého širokého politického spektra. Takže nejde o lhaní, nejde o fake-news, ale o mínění. Rozumíš? Mínění!!! Obecný útok na nejčtenější české internetové médium se ti nemůže zdařit. Maximálně si přivodíš mrtvičku, ale ta je mozková, ta ti nehrozí.

   Smazat
  2. 16:06 kašlete na něj, to je ten retardovaný agent-provokatér Pepek Vyskoč, je tu služebně nasazenej, je to 100%ní blábolista

   Smazat
  3. tomu blbovi náčelník zablokoval PL, proto píše hovadiny z doslechu

   Smazat
  4. 15:56 než mít za souseda takového omezeného hlupáka jako jste vy, tak to už je pro mě opravdu stonásobně lepší náš černý soused z Ugandy

   Smazat
  5. 15:56 Můžete prosím některou z těch lží uvést? Opravdu mě to zajímá. Pro vás to jistě nebude problém, když jich tam na rozdíl ode mně vidíte 99%. Předem děkuji.

   Smazat
  6. 15:56 jste naprosto skvělý, jiného by musela posuzovat LPK (lékařská posudková komise), ale vám stačily pouze dvě krátké věty na prokázání vaší diagnózy "blb obecný" :-)

   Smazat
  7. Parlamentní listy zveřejňují články keré nejsou v rozporu s právem. Bohužel diskuse k těmto článkům jsou opravdu mimo mísu. A to hlavně od takzvných kavárníků. Sprostota, hulvátství a dušení omezenost.

   Smazat
 16. 14:48 Němci jsou lepší koumáci, migrantský plebs nechají do EU putovat přes moře a potom pěšky, zato inteligenci si dovážejí letecky přímo do hangárů - viz článek: https://aeronet.cz/news/skandal-v-berline-nemecke-urady-nechtene-priznaly-ze-30-uprchlickych-migrantu-prichazi-do-nemecka-ne-po-zemi-ale-priletaji-v-letadlech-oficialni-dotaz-poslance-afd-na-nemecke-urady/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověk, který věří aeronetu a jeho velkohubému tlachalovi (pravděpodobně když ne přímo čučkaři, tak spolupracovníkovi) je opravdu případ pro Dr. Davida.

   Smazat
  2. 18:51 já mu také nevěřím, pravdu se dozvídám denně od pražských svazáků z ČT

   Smazat
  3. 20:46 Tak je jako prašti, nebo uhoď.

   Smazat
 17. 16:21 vždyť u nás v Česku to probíhá prakticky stejně jako v SRN (akorát nemáme tolik letadel, tak musejí jinými dopravními prostředky, třeba vlakem): https://aeronet.cz/news/ceska-republika-masivne-dovazi-tisice-migrantu-jenze-je-nedeklaruje-jako-azylanty-nybrz-jako-vizovane-cizince-s-povolenimi-k-pobytu-mame-dukazy-originaly-smluv-cisla-a-objemy/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:11 Jen hlupák jako vy, muže napsat odkaz na špínu špín, prolhaný AERONET. Je dokázáno, že tuhle srač... čtou a věří lidé s IQ pod 70, jen tak dál.

   Smazat
 18. Celej článek je těžce manipulativní. Celá tato záležitost není právně závazná, pouze doporučení, tak nevím o co komu jde.

  OdpovědětSmazat
 19. Níže uvedení jsou vlastizrádní hajzlové:všichno do jednoho
  Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:02 Gratuluji, děláš ze sebe totálního blba!!!

   Smazat
 20. koukám že trollíci makaj přesčas - asi maj slíbený prémie (v případě úspěchu jejich chlebodárců)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.