Reklama

středa 22. května 2019

Třetinový model eurovoleb

Radim Valenčík
Radim Valenčík

22.5.2019 blog autora
Patrně nejlepší i nejobjektivnjěší rozbor toho, jak mohou dopadnout eurovolby najdete v článku Josefa Mači "O kolik vyhraje Babiš? Rozhodne to věc, o které voliči neříkají pravdu", který je ke stažení zde: 


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/o-kolik-vyhraje-babis-rozhodne-to-vec-o-ktere-volici-nerikaji-pravdu-72254?seq-no=4&dop-ab-variant=&source=article-detailPodle mě je to ještě trochu jinak. Nejlépe je vyjít z rozdělení:
1/3 : 1/3 : 1/3


Co tím mám na mysli? Z hlediska současného vývoje se politické spektrum rozpadlo na tři téměř vyrovnané (z hlediska voličské přízně) skupiny:


První třetina: Strany globální servility (cudně nazývané "proevropské" čím se má na mysli "prounijní"), tj. strany spoléhající na to, že politikou podporující ty největší lumpárny ve světě, což může vést až k horké globální válce, vydělají něco na podpoře ze strany jádra současné globální moci. Tradičně tam patří dnes již odepsaná TOP společně s KDU-ČSL, STAN, spadla tam "odklausovaná" ODS, ideově i eticky zhroucení Piráti, jejichž degenerace proběhla rekordní rychlostí, ČSSD, která petříčkovsky spadla pod úroveň historické zrady v roce 1914, když odhlasovala válečné úvěry a otevřela tím cestu k jednomu z největších masakrů v dějinách, potažmo i bolševické revoluci. Strany, které obsadily tuto parketu se poperou asi o třetinu hlasů, která bude mírně účelově nafouknuta hrou na "sociálno" a "liberálno"; ta ovšem jen kamufluje svinstvo, které se pod tím skrývá.


Druhá třetina: Strana politického lavírování a ekonomických zisků, tj. stručně řečeno Babišovo ANO, které se stalo výrazným fenoménem "strany nového (či spíše neurčitého) typu". Výhoda této strany spočívá v tom, že ve své třetině nemá nikoho, kdo by ji obral o hlasy.


Třetí třetina: Strany globální vzdoru (které samy sebe nejen označují za protiunijní či vlastenecké, ale samy sebe tak i chápou). Patří k nim zejména KSČM a SPD, které mají velkou šanci překonat hranici pro získání euromandátů, ale i spousta dalších politických stran, které mají šanci minimální či žádnou (některým jde jen o peníze z voleb). Odsud zřejmá i příčina rivality KSČM a SPD, dvou kohoutů na jednom smetišti. Z třetinového zisku jim podstatným způsobem odkrojí strany, které se do europarlamentu nedostanou, přetrvávající iluze o některých jiných stranách globální servility a nízká volební účast nespokojených, kteří se bláhově domnívají ze neúčast ve volbách je rozumnou formou protestu.


Tak jsem sám zvědav, jak to dopadne, protože na základě třetinového modelu bude možné upřesnit parametry vývoje preferencí do příštích sněmovních voleb, které už nejsou tak daleko.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6873-tretinovy-model-eurovoleb.html

67 komentářů :

 1. Ano, nejvíc mně mrzí, že se Okamura dal nalákat do souboje
  s autentickou levicí, která je protikapitalistická, protiimperialistická a rovněž i pronárodní. Na svůj "internacionalismus" ale nemůže jen tak zapomenout. To ovšem
  neznamená že souhlasí se stěhováním Afriky do Evropy, zaváděním multikulturalismu Merkelové, která v tom vidí novou
  rasu barevných "němců" a tím zastaveni degenerace dnes už
  tak pohodlných germánů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč Konečná hlasovala tak, jak hlasovala?

   Smazat
  2. 14:59 přesně tak! Voni o něčem pindaj a pak hlasujou úplně opačně! Podle mě se tam nechaj zblbnout, protože tenkrát protinárodně hlasoval i Keller, pak si to ale uvědomil a už se zblbnout nenechal. Podle mě by měl vzniknout nějaký národní poradní orgán, který by českým europoslancům jasně doporučoval, co je a co není v zájmu českého národa.

   Smazat
  3. Autentická levice zmizela kdesi v dálavách, vyměněná za parlamentní a eurounijní sesle. Prachy otupí jakoukoliv snahu o nějaké výdobytky pro ty druhé. Čím víc dám druhým, tím míň mi zbyde.

   Smazat
  4. PANE CENZORE PROČ BRÁNITE VOLIČŮM CHTIT DISKUSI

   o jejich Programu a mažete to?
   Jste tu za záškodnika občanů a zástupce skrytého neomarxismu a chcete škodit SPD?

   Smazat
  5. Žádný poradni orgán voličů nesmi vzniknout prý cenzor DVOŘÁK na to dohlédne a požadavky na něho bude mazat..

   Smazat
  6. Neni člověk neni problém!
   Chci,vaše mlčeni a to ve vašem zájmu a dám vám to najevo!

   Smazat
  7. Jsem připraven vás všechny občany olupovat.
   Nesmimse ničim lišit od vámi zvolených politiků!

   Smazat
  8. Moje pěst admina smrdi hřbitoven.

   Smazat
  9. Moje moc pocházi od boha,tak vás máznu a budete nejen němi,ale i slepí!

   Smazat
  10. Jestli si myslíte,že tu něčeho dosáhnete vyvrdu vás cenzurou z omylu.

   Smazat
  11. Můj pan docent nesmi diskutovat o vašich problémech a to nikdy.

   Smazat
  12. Jakákoli diskuse s intelektuálem panem docentre ve vašem zájnu bude tady s gustem zakázána

   Smazat
  13. PŘEKVAPIME KAŽDÉHO,KDO BY CHTĚL JAKOUKOLI NÁPRAVU

   bude mu umožněno mlčet!

   Smazat
  14. dnes jsem to paní Konečné napsal. Vzhledem k tomu jak hlasovala, bude můj hlas v eurovolbách patřit SPD.Dnešní komunisté neumí těžit z toho jaké svinstvo v dnešní době je. nepoukazují na to jaké špatnosti se dějí a jak se to řešilo před hadrákem.SPD má větší poteniál nás vyvést z největšího marasmu, a teprve až se tak stane, dá se uvažovat o volbě jiných subjektů

   Smazat
  15. NIKDY NEBUDE LÉPE NEŽ DNES!

   Smazat
  16. nEBUDE STAČIT MIT HOLÉ PRDELE A TVÁŘIT SE VESELE!

   Smazat
  17. Nejlepši by bylo oznánit policii,že tento web podléhá policejnimu zákazu a zákonu o policejnim státu scváleného vládou a každý policista ho může na tři měsice dát zavřit!
   podpis Zlostný admin!

   Smazat
  18. Jsem pro zavřeni tohoto webu stejně tu nic už neni!

   Smazat
  19. Jsem příliš líný psát proč vás máznu.
   Radsi oznámim policii,že tento web potřebuje celý vymazat a budumit od vás otrapové klid!
   Admin vr

   Smazat
  20. Udesna chyba tech co brani aspon trochu zivoty lidi v EU je ,ze se nazyvaji pravice.
   A toho novokomunisticky marxisti zneuzivaji a vyhrozujou Hitlerem..
   Chyba brexitu uz bude konecne po dlouhem trapeni Napravena..Odstranena NOVYM HLASOVANIM , ktery kazdej vi jak dopadne !! Tak se musi na ty fasisty zautocit Demokracii , ktera vzdy zvitezi...
   Spravnej nazev ale je strana Globalniho teroru.
   A ten prichazi ze vsech stran..
   Je na case aby si lide organizovali SVE VLASTNI VOLBY na misto podvodu z vlady. Zvolili ze sveho stredu normalni politiky a vykopli je kdyz zacnou bejt nenormalni posluhove tech ze do zahranici..

   Smazat
  21. Nevěřte ksčm ani slovo stali se z nich služební liberálové a hlasují proti ČR. Za dobré koryto udělají všechno rádoby komunisti.

   Smazat
  22. Pane Dvořáku 14:59, já jsem sice v rozhodující míře na Vaší straně, ale ať dělám co dělám, topornost Vašeho typu nechápu. Velet, řídit, nebo vést prostředky, které jsou k dispozici se všemi těmi technickými finesami? Za všech těch omezení? To jste na to natolik sám, nebo do hry, krom fámulů, nikoho nepřibíráte?

   Smazat
 2. Strany globální servility - to je trefné:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místo poměru 1/3 : 1/3 : 1/3 navrhuji 1/10 : 9/10. Ta desetina, to je Praha, která škodí České republice. Proto kroužkujte (bez ohledu na stranické preference) pouze kandidáty, kteří nebydlí v Praze.

   Smazat
 3. Ad Václav Dvořák 22. května 2019 14:59
  No, objevují se úvahy, že její sekce GUE/NGL
  vzala toto hlasování jako jistý záchranný bod pro oprávněnou migraci (ohrožení života) a za hlasování Konečné jí přislíbila
  silnější podporu ve věci dvojí kvality potravin,
  což státy Záp. Evropy přímo nepostihuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Vl. Černík 22. května 2019 15:27

   "V minulém týdnu rozvířily politické vody informace, že Marrákešská deklarace může způsobit příliv migrantů z Afriky do České republiky. Situace se takto nemá, ale přesto stojí za to podívat se blíže na tento text. Kritizovat na něm je opravdu co.

   Marrákešskou deklaraci podepsaly státy EU se státy Afriky a navazuje na již dříve přijaté deklarace a prohlášení v rámci dialogu o migraci a rozvoji.

   Nejdříve je třeba zdůraznit, že deklarace je nezávazná. Jenže proč by měl stát podepisovat i nezávazné dokumenty, které jsou problematické? Příště se kvůli podpisu na této deklaraci může Česká republika dostat pod mezinárodní tlak, aby podepsala závazný dokument s odkazem, že již jednou s podobnými principy souhlasila."?

   Kateřina Konečná, převzato z jejího profilu

   Smazat
  2. No to je právě to. Proč to ta slépka Konečná podepisovala? Dokument je to hrozný, byť zatím nezávazný. Za dva roky už to bude závazné, a to právě proto, že už to jednou čeští blbečci, co nás mají v Bruslei zastupovat, nezávazně podepsali. A ona ta Káča má ještě tu drzost, že žaluje SPD, která na tuhle její levou upozornila.

   Smazat
  3. No ty si taky skutečný blb. Jako ta z
   16:49
   Tady nejde o nějakou šlechtu ale o princip. Pro základní usnesení o rasismu a útlaku afričanů hlasovala nejen nějaká Konečná ale většina lidí z ksčm co jen tak nemohou ztratit tvář, vůči světovému kapitalismu, kolonialismu a organizování válek, terorismu a bezuzdného vraždění.
   Co je důležité, nehlasovali na rozdíl od Štětiny či
   Šojdrové o nějakých kvotách či povinostech pro přijímání uprchlíků. A to je sakra rozdíl.
   Takový Okamura si takové věci může dovolit ale to je vše. Nic z toho co prezentuje splnit nemůže.
   Tím jeho snažení nechci očerňovat, jen mi je z jeho
   nechutné kampaně proti komunistům špatně.

   Smazat
  4. 19:23 slépka, blbečci, Káča to jsou ty argumenty od jednoho veleducha, se kterým cloumají spíš dojmy, než znalost věci a okolností ...

   Smazat
 4. Babiš se bojí. Měl by se k nám postavit jako chlap, říká pořadatel demonstrací Minář

  Pan Minář je demokrat? Ani náhodou, je to jen příživník a bláboliska. Babiš by měl zarazit příspěvky neziskovkám, pak bude dost nabitý Úřad práce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Exhibice pana Mináře na Václaváku mi připomněla, že je mezi námi i homosexuální menšina, která je napojená na státní penězovod. Minář je ale hezký hošan, že?!

   Smazat
 5. Proč chodit k volbám, když není koho volit, jak sám autor článku potichu připouští. Druhá věc, Při daném volebním systému se nepodaří nic prosadit i kdyby v celé V4 vyhrály protiunijně zaměřené strany. Pouhým sčítáním mandátů na úrovni matematiky žáka třetí třídy se dá lehce zjistit výsledek. Právo veta malým státům, míněno na počet obyvatel, demokraticky ukradli a tím to končí. A dělat někom stafáž? Ne. A nakonec? Za výsledky voleb budou zodpovědni všichni ti, kteří k nim půjdou. Přiznejte si, že je to pravda a mnohým se uleví. Přehlasováni jsme totiž už předem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O Vás by Werich asi řekl: "Částečně za peníze, částečně z blbosti." Nevolit může jen trouba. A to je ještě otázka, zda Vy to skutečně uděláte, zda k tomu tady jen nenabádáte ostatní, zde konkrétně vlastenecké voliče a sám pak nepoběžíte jako srnka volit Eurostát. Děkujeme, nechceme, takže I. David a SPD. J.

   Smazat
  2. Opomenul jste to sčítání, pane. O to tu jde, ne o to, zda půjdu nebo nepůjdu volit. O tom tu řeč nebyla. pokud uvažujete logicky, víte že mám pravdu a vaše reakce pramení z frustrace, protože víte, stejně jako mnoho jiných, jak volby skončí. Kdyby volby mohly něco změnit, určitě by je dávno zakázali.

   Smazat
  3. Ubohý defétisto 17:52. Sabotovat eurovolby znamená sabotovat zájmy české společnosti! Jdi i s těmi svými "propočty" do řiti.

   Smazat
  4. To by se Kalouskovcům, socanům a Fialovcům hodilo, že? Tůdle!

   Smazat
 6. Velmi mne překvapuje vyblití nenávisti ke Konečné od lidí, kterým skutečná levice umožnila neupadnout v zapomnění. To jsem nečekal. Vidina peněz do vlastní kapsy udělá ze zdánlivě slušných lidí svině. Konečná je v politice možná deset let. Kapitalismus se tady zaváděl před 30 léty. Kdo u toho byl, je bez jakékoliv pochyby jasné. Konečné se nikdo neptal. Kde se v tom člověku bere takové zlo, že se tváří jako neviňátko. Že si aspoň náš docent uchoval nadhled. Jeho hypotéza se prověří za několik dní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P. Konečnou jsem vnímala pozitivně do spuštění předvolební kampaně. A to nejsem volič KSČM. Ale i tak jsem o ní do EP uvažovala. Svým agresivním způsobem vystupování a také skandálním hlasováním v EP, mě velice zklamala. A myslím, že nejen mě, ale i spoustu voličů její strany. Oni se to teď snaží nějak zašmudlat a dopatlat do voleb. Doufám, že za to, jak hlasovala, jí to voliči "spočítají". V EP tito lidé nemají co dělat, jenom tam škodí. K čemu nám jsou hezké kecy, jak se tam bije za české občany, když je pak svým hlasováním pasuje na občany třetí kategorie, protože tady ve střední a východní Evropě už občany druhé kategorie jsme od svého vstupu do EU. Svými projevy se kandidáti KSČM do EP nejen ideologicky, ale i přímo fyzicky, postavili po bok pomatencům Pirátům. Rozdíl je už jen v té "trávě". J.

   Smazat
  2. Vážená paní J., Kateřina Konečná je celoživotně rozpolcená "komunistická" ŠLECHTA se vším, co slovo šlechta obnáší! Její otec působil před rokem 1989 na postu tajemníka pro zemědělství na OV KSČ v Novém Jičíně. To bych jí nezazlíval, ale výhody z toho plynoucí ano, co mi hlava nebere, jest níže. ↓↓↓

   "Za svůj politický vzor považuje Kateřina Konečná "KSČM", bývalou britskou konzervativní premiérku Margaret Thatcherovou"!?!

   °°°°°°°°°°°°°°°

   "Margaret Hilda Thatcherová, BARONKA Thatcherová z Kestevenu, nositelka těchto kapitalistických řádů LG, OM, DStJ, PC, FRS, HonFRSC.

   Do aktivní politiky se zapojila v 50. letech 20. století. V roce 1959 byla zvolena do Dolní sněmovny jako poslankyně za britskou Konzervativní stranu. V roce 1970 ji předseda vlády Edward Heath jmenoval ministryní pro školství a výzkum. Po Heathově prohře v obou únorových i říjnových volbách roku 1974 byla zvolena vůdkyní Konzervativní strany. V roce 1979 se stala po předčasných volbách ministerskou předsedkyní, kterou zůstala více než jedenáct let až do roku 1990. Po skončení politické kariéry se stala členkou Sněmovny lordů, avšak v posledních měsících života se již jejích zasedání neúčastnila.

   Ve svém působení v čele britských vlád po dobu tří volebních období prosazovala konzervativní hodnoty a politiku rázných ekonomických a sociálních reforem, které měly posílit tržní hospodářství. Tato politika, která dostala název thatcherismus, byla založena na ekonomickém liberalismu a obsahovala prvky jako snižování daní, omezování vlivu odborů a regulaci imigrace. Pro svou nekompromisnost a rozhodnost získala Thatcherová přezdívku Železná lady. Prosazovala také samostatnou a silnou zahraniční politiku Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, jejímž výrazem byly četné výjimky, které pro zemi získala v rámci Evropské unie, a také válka o Falklandy v roce 1982."?!?

   Paní J., co lze k těmto megerám dodat M.T. & K.K.?

   Charanzová, Pospíšil, Svoboda, Konečná a ti další, jedno jest! Kdo je volí, to je ...

   Ramón

   Smazat
  3. Ramone bez toho dlouhého. Jsi skutečný blb. Jako ta z
   16:49
   Tady nejde o nějakou šlechtu ale o princip. Pro základní usnesení o rasismu a útlaku afričanů hlasovala nejen nějaká Konečná ale většina lidí z ksčm co jen tak nemohou ztratit tvář, vůči světovému kapitalismu, kolonialismu a organizování válek, terorismu a bezuzdného vraždění.
   Co je důležité, nehlasovali na rozdíl od Štětiny či
   Šojdrové o nějakých kvotách či povinostech pro přijímání uprchlíků. A to je sakra rozdíl.
   Takový Okamura si takové věci může dovolit ale to je vše. Nic z toho co prezentuje splnit nemůže.
   Tím jeho snažení nechci očerňovat, jen mi je z jeho
   nechutné kampaně proti komunistům špatně.

   Smazat
  4. Ty anonymní vemene 22. května 2019 19:36

   "Margaret Hilda Thatcherová, BARONKA Thatcherová z Kestevenu, nositelka těchto kapitalistických řádů LG, OM, DStJ, PC, FRS, HonFRSC"! Je uprchlice a afričanka? Co mi tu plácáš o migraci! Odpověz mi na zalíbení se komtesy Konečné v barónce Thatcherové, čím ji inspirovala? Nadutostí a nelidskostí, ty třešničko na koblize: „S jakými lidmi, pro jaké lidi“?! Bída a utrpení v celém vedení KSČM. Jediná strana, kde má vedení, největší PANDĚRA!!!

   °°°°°°°°°°°°°°°

   Ty plácáš o těchto podpisovatelích, já o nich píši až nyní:

   Připomeňme si proto, kdo pro citovanou imigrační rezoluci z českých europoslanců hlasoval (detaily na straně 68 a 69): Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

   Seznam hlasování v Evropském parlamentu o imigraci.pdf

   Celoživotní nestraník Ramón

   Smazat
  5. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takze-tady-je-mate-Tihle-cesti-europoslanci-hlasovali-pro-podporu-migrace-uprchliku-a-kvot-582445

   Smazat
  6. Ten, co se dodnes neprobral 22. května 2019 19:36, Lenine, máš po ruce Ramu? Tak si ji flákni na svou hlavu!? ↓↓↓   Prezidentem byl Havel zvolen 29. prosince 1989, více než měsíc po vypuknutí sametové revoluce.

   „Bylo to velmi zvláštní. Když jsem v televizi sledoval rozpravu před volbou a viděl jsem, jak mé zvolení doporučují do jednoho, komunističtí poslanci jménem všech možných státem dosud řízených organizací, od Svazu žen až po Československou lidovou armádu, měl jsem vskutku pocit absurdity. Vždyť titíž lidé ještě před několika dny či týdny hlasitě schvalovali mé stíhání či věznění!“?

   https://www.novinky.cz/historie/485154-jak-byl-zvolen-sametovy-prezident.html
   Seznam hlasování v Evropském parlamentu o imigraci!

   https://uloz.to/!zNke8eGnerij/getdoc-pdf

   Ramón

   Smazat
  7. 20:14 Ty vemeno ramonovo. Jsi fakt blb. Meleš furt dokola ty své nesmysly za jediným účelem, oblbnout
   stejně blbé jako ty.
   Vybíráš rozinky za svých hoven a jsi na to ještě pyšný, magore.

   Smazat
 7. V podstatě není důležité, kdo bude ve volbách do EU zvolen. EU je "nereformovatelná"...!
  Důležité je, že v předvolební kampani se otevřely a rozšířily možnosti změnit "tok" informací našim občanům.
  Zástupci (kandidáti) skoro všech kandidujících politických stran, hnutí a seskupení měli možnost vystoupit v médiích s dříve veřejně nepublikovanými informacemi, sdělit svůj náhled na řízení státu a společnosti, navrhnout řešení k nápravě. Změnily tak celkové prostředí ve státě a posunuly vývoj státu a společnosti žádoucím směrem. Zatím něco v současnosti u nás "nepředstavitelného"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. L.S.22. května 2019 16:13
   Nechápu Vaše myšlenkové pochody. Není důležité, kdo bude ve volbách zvolen, ale stačí, že ti správní přednesou svoje názory v předvolební diskuzi. Tím je výsledek zaručen, protože ti nesprávní, kteří ve volbách vyhrají, ho zřejmě podle Vaší teorie převezmou. Že Vy si děláte legraci? P.K.

   Smazat
  2. 17:30 Co myslíte, záleží více na těch 21 zvolených do EP na milionech našich občanů, kteří se prostřednictvím předvolebních debat mohli dozvědět "pravdu" ?

   Smazat
  3. L.S.22. května 2019 18:27
   Pokud v té naší liberální zastupitelské demokracii, ty miliony tu poznanou pravdu neuplatní u voleb, tak na tom jejich poznání nezáleží. P.K.

   Smazat
  4. 18:41 To si komunisté před r.1989 "mysleli" také...

   Smazat
  5. L.S.22. května 2019 19:04
   Asi mi uniká souvislost, ale budiž. P.K.

   Smazat
  6. Jakou pravdu? Všichni kandidáti se v různých televizích vyjadřovali pro Evropskou unii jako hujeři. Jedině David vzdoroval, ale toho zdusili jak před vystoupeními, tak i během nich. Političtí boxeři proti intelektuálovi.

   Smazat
 8. podle mně bude účast v eurovolbách okolo 25%. ale je-li malá naděje jak změnit fungování EU, zkoušejme ji, než li jen rezignovaně nadávat.A taky je nutné s lidmi mluvit. Je to těžké, často už se nevedou polemiky ale jakýkoliv jiný názorový oponent je nepřítel...určitě lidi časem prozří

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale tady jde právě o ten čas, oni měli třicet let na destrukci a stále mají převahu. Zato mi tolik času nemáme... Ale i tak, k volbám a využít i každou další příležitost, jak situaci zvrátit. Pokud to vzdáme, už předem vyhráli! J.

   Smazat
  2. nic není definitivní, ale jak přesvědčit mladé, co je v životě důležité?Nijak, musí na to přijít sami.

   Smazat
 9. NE → Ing. KLÁRA DOSTÁLOVÁ, od 2007 přisátá na dotacích, většinově zbytečných PROJEKTŮ (?) z EU, tzv.Centrum evropského projektování a.s., romáky k sobě do Hořic NECHCE, jak je to možné takový skvělý DŽOB? (Sem je dáme do bytových domů, tady, támhle, co nejdál od ANO šlichty).

  Co Vám můžeme nabídnout K.D.?

  Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  zapsáno 27. prosince 2007
  Zprostředkování obchodu a služeb
  zapsáno 27. prosince 2007
  Kopírovací práce
  zapsáno 27. prosince 2007
  Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  zapsáno 27. prosince 2007
  Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně LEKTORSKÉ ČINNOSTI (největší vyjebávka a dojná kráva z EU)!
  zapsáno 27. prosince 2007
  Vydavatelská a nakladatelská činnost

  http://www.cep-rra.cz

  Vypis veřejného rejstříku:

  Klára Dostálová Ing. Hořice - události, poslední změny v rejstřících.

  Datum Události, změny:
  10.3.2018 Správní rada Horská služba ČR, o.p.s.
  10.3.2018 Správní rada Horská služba ČR, o.p.s.
  16.3.2016 Správní rada Horská služba ČR, o.p.s.
  16.3.2016 Správní rada Horská služba ČR, o.p.s.
  20.6.2015 Správní rada Horská služba ČR, o.p.s.
  12.11.2013 Správní rada Revitalizace KUKS o.p.s.
  26.6.2013 Člen statutárního orgánu Centrum EP
  26.6.2013 Člen dozorčí rady Stavokomplex CZ a.s.v likvidaci
  24.6.2013 Vymazán člen představenstva, předseda Centrum evropského projektování a.s.
  27.7.2012 Správní rada Revitalizace KUKS o.p.s.
  23.3.2009 Zapsán člen představenstva, předseda Centrum evropského projektování a.s.
  23.3.2009 Vymazán prokurista Centrum evropského projektování a.s.
  27.12.2007 Zapsán prokurista Centrum evropského projektování a.s.

  Během svého působení v CEP, čelila podezření z manipulace tendru na opravu náměstí v Hořicích. CEP připravilo žádost o dotaci a ve výběrovém řízení následně zvítězila firma Hochtief, kde byl prokuristou její otec Vilém Tvrdík.

  Tendr přitom pro město zajistila krajská firma CEP, jehož ředitelkou je Tvrdíkova dcera Klára Dostálová. Rekonstrukce náměstí stála 161 milionu, z toho 89 milionů dala Evropská unie.

  Ztráta paměti zúčastněných, šlo pouze o NÁMĚSTÍ v Hořicích?!

  Starosta Hořic Ivan Doležal je přesvědčen, že se nakonec ukáže, že byla zakázka v pořádku. „Já bych v tom neviděl žádný problém,“ sdělil. Dodal, že si už nepamatuje, kdo tendr připravil. „Předpokládáme na to měli nějakou vybranou firmu,“ uvedl starosta Doležal. Na výběr stavební firmy si nepamatují ani úředníci hořické radnice ...!?!

  https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/1168128-horicke-namesti-rekonstruovala-firma-propojena-se-zadavatelem-tendru


  ANO baviče Andreje tzv. "projektových manažerů" a SOSÁKŮ peněz z EU volit, rozhodně NEBUDU!

  Máme již připravenu 28

  Zdraví Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ramóne, nechápu. Proč sem dáváš tenhle text? Vysvětli. Díky.
   MM

   Smazat

  2. MM → Pokud se ti nelíbí roluj! Dík.

   Ramón

   Ps. Vymyslela a uskutečňuje s magistrátem své ministerské podrazy, které se nyní konkrétně dotknou mého bezprostředního okolí a mnoha majitelů bytů, mimo jejího bydlení v Hořovicích! Dnes jsem byl podepsat petici, proti jejím zhovadilým nápadům. VYKOUPIT vedlejší bytový dům v exekuci po jednom hovadu, místo POSTAVIT a poté do něj vecpat, víš koho né. Zničí mnoha solidním majitelům, jejich "poklidné" bydlení. Ona sama bude za prachy z EU vysátých dotací, vyprasená v pohodě ve svých stále klidných Hořovicích! Odstěhuj se do Mostu a nebudeš se, již tak naivně tázat. Budeš v pološeru!

   https://mostecky.denik.cz/zpravy_region/opozice-nechce-v-chanove-kontejnery-radni-chteji-prvni-modul-vyzkouset-za-rok-20190517.html

   Smazat

  3. MM, nechápu. Proč sem nedáš vlastní text? Vysvětli. Díky.

   Ramón

   Smazat
  4. O: v Hořicích!

   Smazat
 10. Mají více "možností"a všade se to děje-Rakousko USA....
  Naprostý volební bordel. Student objevil chybu, která mohla silně ovlivnit české volby
  https://www.youtube.com/redirect?event=comments&stzid=UgxFAtZpQUD1TIds6Oh4AaABAg&redir_token=jQu9S954K0g0gmMSJbpSy2OSqXB8MTU1NTkzMjE4NEAxNTU1ODQ1Nzg0&q=https%3A%2F%2Fwww.parlamentnilisty.cz%2Farena%2Fmonitor%2FNaprosty-volebni-bordel-Student-objevil-chybu-ktera-mohla-silne-ovlivnit-ceske-volby-577644
  10 000 falošných volebných preukazov? Manipulácia 1. kola prezid. volieb 2019? | 29.3.2019
  https://www.youtube.com/watch?v=gzFY8yNGhIw

  OdpovědětSmazat
 11. Milí kolegové, pamatujte hlavně, že máme spoustu pidistraniček, aby se odebraly hlasy euroskeptikům do ohromného pytle propadákům.

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Valenčík zaručeně není estébák. To jen v Tvé hlavě. Ale nepopírám, že s ním také v mnohém nesouhlasím. Například v tom , že naprosto nechápe, že mládež je naprosto politicky vygumovaná. Jedni pro to, že vstoupí do špatné školy která je vlastně nic neneučí a dnes vlastně mohou se svými "znalostmi" uspět jen v organizacích typu Člověk v Plísni" a pod. A druzí kteří se dostanou do státních služeb dostanou také politickou masáž hodnou nacistické propagandy a nevěří ani svým zkušenějším rodičům. Tento vývoj je horší než byl u nás po Bíle Hoře v době TEMNA.

  OdpovědětSmazat
 13. Kdo nejde k volbám, ať se pak nediví. Příkladem nám může být senát. I s pár hlasy se tam dostali šílenci Hilšer, Fišera nevim Drahoš a senát s většinou z debilbloku místo konstruktivní činnosti akorát škodí. A kdo se dostal do AEP? Štětina Šojdrová, Svoboda a další vlastizrádci. Budu volit gen. Blaška a se sebezapřením p. Davida. Zároveň odkazuji na nový článek Aeronetu ohledně kandidáta do EP č. 7 Vašíčka z SPD. Už v minulosti AE varoval před kreaturami typu Vašíčka nebo Čížka a měl pravdu. Byl u Soukupa a co tam prováděl za divadla, to se jen tak nevidí. Pokud ho Okamura neodvolá, pak SPSD hnije zevnitř

  OdpovědětSmazat
 14. Vašíček či Čížek, asi stejní blbci jako zdejší ramon.

  OdpovědětSmazat
 15. Teď by si to žádalo vyhodnocení. Skutečně je ta voličská přízeň rozdělená na třetiny?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.