Reklama

úterý 21. května 2019

V Německu je paralelní spravedlnost, potvrzují to rozsudky proti migrantům

-rp-
21. 5. 2019 JournalistenWatch a  PrvníZprávy
Po skandálních rozsudcích německé „plyšové spravedlnosti“ v několika krvavých případech nejbrutálnějšího násilí migrantů přinesl mírný verdikt proti dvěma Afgháncům v kauze "zabití Köthen", pohár nyní přetéká.
Na demonstraci v Köthenu pochodovalo v neděli večer 300 demonstrantů na místo činu, kde na hřišti 23letý Němec Markus B. přišel o život.

Soudci, kteří projevili svou solidaritu s Afghánci, odsoudili Afghánce za smrt mladého muže na méně než dva roky. Cynický rozsudek něco signalizuje.

„Výrok v případě smrti mladého muže padl - a nadále vyvolává obavy. Pravicová spontánní demonstrace 300 lidí mířila na místo činu, píše se v článku Die Welt, kde mezi řádky je vidět také soucit s „importovanými agresory.“ Článek je velmi ovlivněný Stockholmským syndromem, kdy se 20 levičáků vydalo do ulic pod heslem "Dessau Nazifrei".

Finská policie bude cenzurovat zprávy o násilných činech azylantů

Spontánní demonstrace občanů Köthenu proti přílivu migrantů a následném rozhodování soudů o jejich násilných činech pod heslem: „Pro spravedlnost - proti plyšové spravedlnosti s mrtvými muži a noži“. Bernd Hauschild (SPD), starosta Köthenu zdůraznil, že mezi účastníky demonstrace jsou i „pravicoví extremisté“. Jeho slova, která vyřkl po smrti 23letého Němce, se dnes musí zdát jako posměch příbuzným oběti.

V září 2018 krátce po smrti Markuse napsal starosta Köthenu na zpravodajskou platformu n-tv: „Právní stát bude využívat všech prostředků důsledně, soudnictví a policie pracují v úzké spolupráci. Tragická smrt mladého muže je mi velmi blízká a já hluboce lituji toho, co se stalo".

Zároveň starosta SPD varoval před demonstracemi proti zločinu, ke kterému došlo téměř současně s útokem nožem v Chemnitz. Opět se očekává podobně skandální verdikt.

Německá spravedlnost má nativní zkušenosti této země pro porážku, zabíjení a bití mrtvých a v současných podmínkách není vůbec schopna soudit za vraždu nebo zabití, ale okamžitě rozhoduje ve prospěch násilného pachatele. Nemají snad soudci a státní zástupci děti, nebo existuje něco jako „paralelní spravedlnost“ pod rouškou tolerance? Když se podíváte na výsledky voleb, většina lidí je s těmito cynickými rozsudky spokojena.

- - -

16 komentářů :

 1. Ono to je daleko horší a my musíme dělat vše pro to aby jsme to neměli taky:

  V Německu bylo dosaženo i dalšího nového rekordu, a to v počtu zahraničních vězňů ve věznicích. Uvádí se, že vězeňské orgány věnují zvláštní pozornost vězňům s islámským původem. V současnosti v Německu žije zhruba šest milionů muslimů, což představuje 7 % z celkové německé populace (82 milionů). Naproti tomu podle shromážděných údajů tvoří muslimové zhruba 20 % z 65 000 vězňů v německých věznicích. Místopředseda SPD Radim Fiala v březnu k této věci uvedl, že tímto způsobem se projevuje „fatální selhání sluníčkářského multikulturalismu“ v Evropské unii.

  Padl rekord! Tak vysokou částku německá vláda za migranty a uprchlíky ještě neutratila:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201905219945690-padl-rekord-tak-vysokou-castku-nemecka-vlada-za-migranty-a-uprchliky-jeste-neutratila/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:59 Táhni do hajzlu pravdoláskařský zmetku.

   Smazat
  3. No jo pravdě a lásce vadí ta pravda spíš by se měli jmenovat lež a nenávist. My průměrný voliči SPD víme co se děje na nás žádné sladké lži neplatí. Nemáme zájem o žádné západní „radosti" s migranty. Chudák ziskovkář by si chtěl mastit kapsu a bezpracně žít.

   Smazat
  4. A tech 300 lidi soudci jeste nezavreli. Za ty
   protesty ? Hanba a beda. To se bude resit v OSN a v Komisi EU pro lidska prava a antipravni soudce ztrati zamestnani..

   Smazat
  5. Pokud by ta zvláštní péče pro muslimské a negerské kriminálníky obnášela:
   a).kriminál s prací v lomu
   b).ráno jako snídaně deset ran knutou,v poledne čočka,chleba a voda,k večeři při nesplnění normy deset ran knutou a chleba+voda
   pak bych s takovou péčí neměl problém.

   Smazat
 2. Každá společnost ve svém vývoje dosáhne bodu, kdy začne degenerovat. Evropa v současné době dosáhla bodu degenerace. Konkrétně v Německu se vláda na čele s Merkelovou rozhodla okrást generaci Němců, která si prošla po roce 1945 těžkým obdobím znovuvybudování státu. Němcům jsou krácené důchody a prodlužován odchod do důchodu a miliardy EUR jsou vynakládány na živení milionů muslimů, kteří se ničím nepodíleli na německé ekonomice a jenom z ní čerpají obrovské částky a neodvádějí německé ekonomice vůbec nic. V době, kdy německé rodiny si nemůžou dovolit víc než jedno dítě, muslimové mají i dvanáct patnáct dětí a dál se množí geometrickou řadou, obsazují města, vytvářejí no gou zóny a není daleko doba, kdy přestanou úplně respektovat právní řád Německa a budou si dělat jenom to, co oni uznají za vhodné a co je v zájmu islámu. Merkelová zařídila příliv milionů muslimů a zavedla celou Evropu na sestupnou trajektorii ve vývoji. Merkelová zařídila, že sice muslimům se nepodařilo dobít Evropu vojensky, ale dobudou Evropu přes takové politiky, jako je Merkelová a celá Evropská komise. V Africe čeká víc než miliarda muslimů, kteří mají namířeno do Evropy a Mekelová říká: "My to zvládneme". Jak to Němci zvládají je to vidět na soudnictví, když muslimové můžou vraždit místní obyvatelstvo a nic se jim nestane a jsou povzbuzování k dalším vraždám Němců. Degenerujeme všichni v Evropě, když nechráníme naše děti před muslimským morem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní21. května 2019 12:06
   Bod degenerace. Co si pod tím představit? Já si pod tím představuje ztrátu schopností i odhodlání, bránit své zájmy třeba silou. Ve světovém měřítku jsme bohatí a nebojovní. Lepší pozvánku pro naše chudé a bojovné likvidátory, nemůžeme vystavit. Pokud Merkelová naši odevzdanost ještě výslovně vyhlásí, výsledek je předvídatelný.
   V dnešní informační době můžeme vidět, že ten úpadek nepřišel samovolně, spontánně, ale že byl pečlivě připravován. Byli jsme odzbrojeni, byla zrušená povinná vojenská služba, výzbroj a kasárna byly rozkradeny. To byl také důvod, proč se naši politici na tomto rozvratu obranyschopnosti, radostně podíleli – lukrativní spoluúčast na rozprášení miliardových hodnot.
   Dále, lidská práva, politická korektnost, práva sebeobskurnějších menšin povyšována nad zájmy celé společnosti, atd., také nepřišlo samovolně. Považovali jsme to za hrozivě zábavný sen, který už, už musí skončit. Zcela jsme opominuly, jak jsou tímto vývojem likvidována naše práva, včetně práva na obranu vlastních zájmů. Ale dnes to díky informatice již víme, nic nás neospravedlňuje, tomu nečinně přihlížet a nebránit se, nehájit své dědictví. Čím později k tomu přistoupíme, tím to bude pro nás krvavější. P.K.

   Smazat
 3. Když se podíváte na výsledky voleb, většina lidí je s těmito cynickými rozsudky spokojena.
  Tím je to dané a degenerace mládeže to urychlí.

  OdpovědětSmazat
 4. Kto chce kam, pomozme mu tam.

  OdpovědětSmazat
 5. ... u nás to není lepší... hajzl z Chomutova při úmyslné čelní srážce zabil moji těhotnou dceru /31 let/ a její matku a dostal 2!!! roky, odvolal se a soud mu to snížil na 18 měsíců...

  OdpovědětSmazat
 6. Nemyslím, ze by zrovna tohle Němce nějak zvlášť trápilo, právě naopak. Němci i v soukromí pravidelně dávají na charitu a hodně se tím zaobírají. Pro běžného Němce není problém posílat pravidelně až 20% ze své mzdy na sociální programy třeba do Afriky. Takže pokud byste se zeptal kteréhokoliv Němce na názor, zda by se měl tento příspěvek zvýšit, jsem přesvědčen, že 80% řekne"JA!". Alespoň já mám takovéto zkušenosti.
  Mnohem víc je trápí třeba ekologie a fakt, že nejsou zrovna dobře zabezpečeni proti útoku zvenčí. Takže běžný Němec se kromě soukromých a pracovních věcí zajímá hlavně o zelenou energii, recyklaci odpadů, environmentalistiku, a v poslední době také dost o obranu státu, jelikož NATO se přestává jevit jako stabilní prvek. Právě tento faktor považují za alarmující. Mají strach. Oni vědí, že jsou poměrně zranitelní a to hodně Němců znepokojuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německá nátura je,že bychom měli mít jeden názor a věřit v jednoho vůdce

   Smazat
 7. Když si je tam pozvali, tak je přeci nemůžou až tak zavírat,jenom proto, že jim někdo naskočí na nůž. V našem městě taky dělají pro hosty všechno možné. Oni k nám jezdí za zábavou a my k nim pro rohlíky.

  OdpovědětSmazat
 8. Netvařme se ale, že to není s dvojím metrem u českých sloupů státu jinak!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.