Reklama

úterý 7. května 2019

Vraťte nám ČT! Občané se připojují k petici a připisují peprná slova

http://www.novarepublika.cz/2018/08/seminar-svoboda-projevu-pravo-obcana-na.html
6. 5.2019    Parlamentní listy
Petice s názvem „Vraťte veřejnoprávní média jejich koncesionářům!“, jež bojuje proti privatizaci ČT a ČRo do rukou jejich zaměstnanců, má už přes 1000 podpisů. „Chceme informace, nikoli interpretace.“ To je refrén komentářů, které se pod peticí objevují. „Propaganda ČT mi začíná připomínat propagandu ČST v osmdesátých letech,“ napsal například jeden z petentů Miroslav Hložek. "Česká televize je dlouhodobě neobjektivní a zaujatá a pobuřuje mě, že na tuto instituci musím platit koncesionářské poplatky, ačkoli ji již řadu let dobrovolně nesleduji,“ podotýká následně Oldřich Coufal.

„Když je demokracie, ať si tedy vysílají podle svého gusta, ale za svoje peníze. Proč mám ty lži platit?“ otázal se další, Václav Olšan. „Podepisuji, protože mi vadí sdělovací prostředky, které za moje peníze ničí naši společnost, naši civilizaci a naši svobodu,“ dodal Jan Skalický.

Petici najdete ZDE.

„Pan Moravec a paní Fridrichová si nezaslouží moje peníze,“ sdělil Rudolf Martínek. „Propagandistická masáž spojená s cenzurou a prezentací jen jednoho ‚správného‘ názoru v pořadech ČT již zdaleka přesahuje úroveň propagandy dřívějšího režimu,“ dodal Jaroslav Bednář. „Z ČT se stala arogantní, propagandistická, neobjektivní instituce, která zneužívá veřejné prostředky k politickému ovlivňování občanů dle vlastních postojů vedení ČT a úzké politické skupiny poslanců,“ napsal Zdeněk Neterda.

„Chci informace, nikoli interpretace,“ píše Michaela Auerová. „ČT lže, jako když Rudé právo tisklo,“ zmínil Kotek. „Pravda začíná tam, kde končí signál ČT,“ sdělil Petr Volejník.

„Zákony o České televizi a Českém rozhlase definují smysl a důvod existence těchto institucí (a tedy naplňování veřejné služby v médiích, za niž si platíme) takto: Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního resp. rozhlasového vysílání jsou zejména poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů, vytváření a šíření programů a poskytování vyvážené nabídky pořadů pro všechny skupiny obyvatel se zřetelem na svobodu jejich náboženské víry a přesvědčení, kulturu, etnický nebo národnostní původ, národní totožnost, sociální původ, věk nebo pohlaví tak, aby tyto programy a pořady odrážely rozmanitost názorů a politických, náboženských, filozofických a uměleckých směrů, a to s cílem posílit vzájemné porozumění a toleranci a podporovat soudržnost pluralitní společnosti,“ píše se v záhlaví petice.

„My, níže podepsaní, jsme přesvědčeni, že veřejnoprávní média tento úkol dlouhodobě neplní, jsou hlasateli jednoho typu názorů a ignorují nebo ostrakizují jiné, nepřipouštějí diskusi a likvidují názorovou pluralitu. Vyzýváme naše zastupitele, aby vrátili veřejnoprávní média do rukou těch, kdo si je platí, koncesionářů, a nepřipustili jejich ovládnutí jedinou názorovou a mocenskou skupinou,“ dodávají petenti.

39 komentářů :

 1. To je sice hezké, ale petici, za zachování současného stavu a nebo proti panu Jaklovi, podepsalo lidí násobně více.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JE JASNÁ ŠKODA,ŽE ZMANIPULOVANI OBČANÉ NESMI VĚDĚT

   že zlého ředitele TV tam instalovali proto,aby kradl zmanipulovanými informacemi hlasy voličů ve prospěch neomarxistické vlády gumocenzury brzké diíktatury falešné humanity a vadných paragrafů jimiž si instaluji SVŮJ
   policejni stát,aby oni zalepenim pus voličů zajistili dalši drancováni ČR a voliči nesmi vědět,že takové volby vůbec platit nemusi!

   NEZAPOMEŇTE,MAJTELÉ VELKÝCH PENĚZ JSOU A BUDOU NENAŽRANI, OVŠEM VÁM NEPOMŮŽE NIKDO,KDYŽ SE NAMÍSTO POSTARAT SE O SVÉ PENIZE BUDETE BIT MEZI SEBOU OSTRÝMI MYŠLENKAMI!

   Smazat
  2. Když ředitelé ohlupovadel tvrdi,že patři těm,kteři v nich pracuji,proč jejich ředite,který si na zubožováni ovčanů nahrabal stamiliony a prý ta TV patři jemu nechce a neplati za za nás koncesionářské poplatky.
   Občané přestante si gratulovat navzájem,že jste mistři světa ve skoku na špek nastražený hlupákům,kteři se nechaji obirat o své penize maji rádi shrbené hřbety kandidátů na otroky dnes uchlácholených nizkýni platy,aby běhali jako veverečky v kolečku a jimi zvolené podivné krteatury dále měly možnost instalovat ředitele TV, lupiče vašich hlasů do doby,kdy ovčané poznaji,že takové volby vůbec platit nemusi!

   Smazat
  3. ČSV SE ZEPTALO KSČM JAK FUNGUJE JEJICH IDEOLOGICKÉ ODDĚLENI

   nebot v důsledku absence propagace ideologie KSČM v TV a sdělovadlech zároven i blokováni diskuznich rubrik pod jejich články na jejich webu KSČM ,kdy posilaji své sympatizanty ke kapitalistovi Zuckerbergovi na FB,ten prodá jejich data vydělá na nich a za to je zcenzuruje , nevidime tady na skvělém SVOBODNÉM lidovém webu jejich přitomnost.

   TAMNI PANI IDEOLOŽKA NÁS UJISTILA,ŽE PRACUJE 15 H.DENNĚ

   Tak jsme nabidli pomoc za použiti naši zdejši skvělé přimé občanské demokracie s doporučenim,že KSČM by mohla pro ulehčeni jeji práce a dosaženi mas a úspěchu v propagaci ideologie socialismu

   ZKUSIT NAVRHNOUT SVÉ VERCHUŠCE,ABY DALA OTEVŘIT DISKUZNI RUBRIKY PŘIMO NA WEBU KSČM ,KTERÝ PLATIME.

   Tim by jim tam ubylo práce,obsáhlo by se více voličů a vypadalo by to jako tady,kde poprvé v ČR funguje dobře přimá demokracie a neni třeba žádných peripetii s parlamentem.
   Samozřejmě jsme uslyšeli,že takový návrh musi schválit vedeni a ona je jen informátorka.

   TAK JSME JI SDĚLILI,ŽE ona sama je i JE ČLENKA ČSV A MŮŽE TADY SVOBODNĚ VYJÁDŘIT SVŮJ NÁZOR ZA SEBE.

   Uvidime,zda najde odvahu,objevi se tady,jinak ji stejně zas zatelefonujeme,zda by nšly podpisy na petici za ty blbé ředitele či co to jsou zač,kteři odmitaji odstoupit a drži se našich peněz jako klíšťata. .


   Smazat
  4. BRATRSKÉ HVzV PŘIŠLO NA TO PROČ NĚMCI ZBOHATLI

   a doporučuji je je napodobit,což by se hodilo do TELEVIZE.
   ČSV totiž vytvořilo PROGRAM,kde cilem je,aby bohatli ne majitelé velkých peněz,ale obyvatelé ČR a hlavně občané voliči.
   Jejich neobyčejně reálnou vizi zdejši HzNR studuje.
   Jsme totiž překvapeni,že zde NIKDO penize nechce a návrhy jak k nim přijit jsou vnitráky ČSSD mazány jako o život.
   Neni to náhodou blbé?Co vy na to lidovi komentátoři,dejte si řict a bojujte s námi intelektuálnimi špičkami nás voličů za naše penize at to stoji co to stoji!
   Pak se můžeme i mezi sebou poprat ostrými myšlenkami,tak co vy na to mizerové?

   Smazat
  5. Zpanštělé vedení KSČM si nepřeje zpětnou vazbu od voličů, mohlo by to narušit jejich sebeuspokojení či "zimní spánek" v parlamentních lavicích. LZ

   Smazat
  6. Je mi záhadou co za lidi pracuji dnes jako ideologové v korpusu KSČM.
   Musi to být nějaci diversanti,kteři zablokovali diskusni rubriky na jejich stranickém webu,aby se nestalo,že ta strana nepoznala,že jedině přimá občanská demokracie je klíčem k občanům voličům,stejně jako to už prokazatelně funguje tady.
   To by vysvětlovalo proč posilaji kapitalistovi Zuckerbergovi své členy a sympatizanty,aby mu tam napsánim třeba jen jednoho písmene vydělali dalši miliardy aobjevili se tam jako zmizeli dělnici a ?rolnici na kteréuž Komuna ztratila vliv a oni dále slouži kapitalistům,aby je tam zcenzurovali.

   Smazat
 2. Česká televize patří velvyslanectví USA. USA těžko něco vrátí co si už přisvojilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak napišme přimo panu presidentovi USA ,že u nás vystrkuji rohy neomarxisté v TV a proto s nimi musime bojovat a jejich ředitele tv odstranit včas ,však je to mocný muž a měl i manželku Česku a tak myslim,že nebude váhat nám pomoci! vyznavatele matxismu odoperovat!

   Smazat
 3. Jsem pro formu televizní daně, na úrovni současného poplatku a dát divákovi možnost demokraticky rozhodnout, kterou stanici podpoří. Je to legální a podpoří to volnou soutěž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:14 Přesně tak pane souhlas.

   Smazat
  2. Nebo ČT zakódovat, ať ji platí ti, kterým obsah a forma vyhovuje.
   Občan by měl mít možnost volby - to je demokracie.

   Smazat
  3. Lidi nepodporujme tu ČT. zlodějku chátru !!!

   Smazat
  4. Fakt, nemá cenu vylévat si zlost nad jednotlivými rdaktory za tendenční komentáře. Přiměřenost by měla korigovat Rada pro televizi. Když nefunguje, tak by se měli naši poslanci zajímat proč. Cestou řešení by mohla být adresná volba koncesionářského poplatku. Jazykové vybavení kulhá nejen v televizi. Nejsem puritán, ale co někdy předvádějí v mediích profesionálové, to překonává meze. Když to většině vadí, tak by se to mělo změnit.

   Smazat
  5. žadny zakon to je nadlouhe lokte stači přeci palagrafek že kdo nezaplati bude odstřižen jako ten kdo byl přistižen přeci tak jednoducha věcička plati u mobilu debilu už leta a nikdo nemuže ani špitnout že je to ona diškriminacia ovšem naše posranci a sernatoři by potom nemohli kazat a ještě dojit a těžko by jim pak naivove dali sve hlaski za nikdy nesplnitelne vize z naši televise

   Smazat
 4. Nejen to o čem mluví petice, ale i bídná čeština nemalé části moderátorů a reportérů ČT s trapnými ééé, ééé, protahovanými koncovkami slov po vzoru pražských adolescentů, šoféry, pasažéry, helmami atd. namísto existujících českých výrazů, koncovek množného čísla ..., kde vzorem těchto deformací je VIP "moderátorka" ČT24, občanka Marcela Augustová. Na zvracení.

  OdpovědětSmazat
 5. Bandu ve vedení ČT-Dvořák,Šámal,Frydrich a radu ČT, zejména šéfa zpravodajství a ostatní pacholky je třeba odstranit.Zbytek pacholků se rychle přizpůsobí.

  OdpovědětSmazat
 6. Samozřejmě,že všichni koncesionáři chtěji výměnu všehoschopných ředitelských kreatur,které si o to koleduji už celé roky.
  Nebyl by tam recept jak ty nechutné neomarxisty odstranit,aby po nich nezbyl ani mastný flek?
  Dyť nakonec kvůli nim ani nebudou platit volby.
  Kdy začnou oni sami propagovat vznik nových polit subjektů,které prokážou,že s dnešnimi neomarxisty v gumovládě všiváků nemaji nic společného!

  OdpovědětSmazat
 7. U nás je největším nositelem "fake news" Česká televize!

  Přesné hodnocení pasuje na naši Českou televizi . Již dlouho je pro občany vodítkem a měřítkem kdo lže a kdo mluví pravdu ! Moravec a jeho parta to snad dělají podle pokynů KGB a GRU a Cibulka to také tvrdí a tomu já věřím od doby kdy si nechtěl v Brně sednout ke starému Šabatovi tajemníku KV KSČ co si hrál na disidenta. Výsledek jeho výchovy je vidět na jeho dcerušce, zeťovi i povedeným vnukům a vnučkách. Koho Česká televize chválí a tlačí do vlády prohrává u voličů a koho pomlouvají, neustále na něj útočí a posílají na něj Šumany ten volby vyhrává ! A tento trend je stále větší a pomlouvání a udávání nepomáhá. Přestaňte v ČT lhát, dezinformátoři non plus utra a vyjeďte z jejich útrob, které jste zahnili svou prohnilou propagandou, totalitní vyčůránkové!

  OdpovědětSmazat
 8. Já byvch navrhoval strčit těm ředitelům do zadku dynamitovou patronu se zapáleným krátkým doutnákem.
  Stejně nám žádné informace nepřinášeji a jen si představte jak by utikali.
  Pánbůh je měl doposud rád a umožnili jim lehký peněžni život tak by je taky mohl k sobě povolat úplně!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:04 Jestli si myslíte, že jste to napsal vtipně, tak jste na omylu. Nejen, že je to za mantinelem, ale je to mimo stadion. Jestli to nebyl blbý vtip, tak se nechte dobrovolně vyšetřit.

   Smazat
  2. Pane řediteli z 13.02

   dnes se počitaji jen rady jak vás máme poslat na orbit.
   Konečně jste se ozval,vy taky nehrajete fair play a kradete naše koncesionářské poplatky v miliardových výškách, tak by jste shora měl lepši přehled.

   Napište raději něco pěkného ,čim potěšite své diváky na př kdy vaše stezka povede přimo do kotle panu Belzebubovi,co?

   Smazat
  3. ČSV nepolitická Společnost voličů MÁ PRO REDITELE

   sdělovadel svělou práci.
   I oni jsou našimi členy ČSV,takže by mohli sepsat: My dezinformátoři to nandáme všem a obrátime vám ty kabáty.
   Najdeme si ten náš tzv Národni program naděláme z něho faširku a ukážeme vám

   JAK ON NEJDE A BUDETE MIT PO VTÁKÁCH!

   A to vám tu všem doktorům a inžinýrům A DOCENTŮM pošlu písemně.Pak můžete mudrovat všichni kolik vás tu jenom je.
   Vámi požadovaný solidárni stát na misto kapitalismu bez přivlastků, prý vycházejici z gangsterismu, pošlu do prdela a bude klid!

   Smazat
 9. Tu proamerickou propagandu už není možné poslouchat.Podívejte se na zápis tehdejší policie o američanech.Hanba našim zaprodanců co se snaží měnit historii.http://www.skrytapravda.cz/domaci/2458-masakr-tridy-plne-deti-v-plzni-ale-primator-baxa-ods-adoruje-zabite-valecniky-pattona-kteri-neexistujiPři "osvobozování" PLZNĚ zemřel jeden am. voják , když v podnapilém stavu spadnul z nákladního auta!
  PLZEŇ 1945
  https://drive.google.com/file/d/13szVr8sUgkMiFLHYwRt4FR67Mm51MnhE/view?usp=sharing

  OdpovědětSmazat
 10. Jdou chýry,že ti ředitelé ohlupovadel chtěji zašmelit 4 miliardy rezerv,pak řici,že penize nemaji a proto zvýši ovčanům poplatky a ty budou platit naviíc
  všichni i když TV nebudou mit nebot takový zákon oni Parlamentu nař svoji "fake" petici..
  Už i žádaji Parlament,že prý jim hrozi PUTIN,který snad má řidit tu jejich neomarxistickou TV jak vzteklý,aby penize kradli jak straky,a jen tak se konečně obyvateČR naštvou a udělaji mejdan.w

  Ti ředile jsou totiž všemi mastmi mazani a přelsti i naše rudé kozačiska, no ni?.

  OdpovědětSmazat
 11. Co si můžete myslet o člověku, který přijde do ČT kázat o dezinformacích a neví nic podstatného, další slovák v žoldu NATO a EU, působící a rozvracející Českou republiku, jasno nemá tento kretén ani ve svém jménu Frantisek Frantisek Vrabel' nebo Frantisek "Frank" Vrabel nebo Frank Vrabela nebo Frantisek Frantisek Vrabel-Elon Musk a naposledy Franta Vrábela jeho kolegyně, zlatokopka Libuše Šmuclerová (Haškova) - předsedkyně představenstva - CEO, Czech News Center; František Vrábel - CEO

  Pouze jediné: je to ohlupovací stroj na prachy, skrz duchy. Faktické informace stojí na dokladech, které lze prověřit. Názor stojí na víře a hodnotách jedince a prověřovat nelze nic. Pan učenec Vrábel uvedl jako příklad dezinformace, že "na ukrajině vládnou fašisti". To je zejvně něčí názor. Jiný má zase názor odlišný. Je zřejmé, že tento člověk si plete faktickou informaci s názorem a vůbec mu není trapně, když ještě poučuje ostatní za naše prachy. Je zjevné, že těmto lidem jde o cenzuru názorů a peníze!

  https://rocketreach.co/frantisek-frank-vrabel-email_8896390

  Frantisek "Frank" Vrabel - CEO - Semantic Visions | LinkedIn

  https://cz.linkedin.com › frantisek-frank-...
  https://semantic-visions.com/news/

  Umíme sestřelovat ruské ”dezinformační rakety”. Politici ale problém trestuhodně podceňují, říká datový analytik Vrábel | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
  https://archiv.ihned.cz › c1-66266500-u...
  2. 10. 2018 · Naši politici trestuhodně podceňují závažnost dezinformační kampaně, kterou vede Rusko proti Česku a celému západnímu světu, říká datový analytik a hlavně paranoidní pacient, František Vrábel. Jeho společnost, která sleduje ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://pornfile.cz/hledej?q=Evropsk%C3%A9+Hodnoty%2C+%C5%99editel+Jakub+JANDA+%26+Franta+VR%C3%81BELA+%26+Fake+NEWS+%2C+alias+gay+porno+Patrik+JAKL%2C+most+mezi+Ladislavem+Jaklem+%28RRTV%29+a+Jandou+%28EH+-GP%29.mkv.mp4

   Smazat
  2. 23:12, a to se tento CLAVIN & BUKVIN chvástal, jak má pod kontrolou CELÝ SVĚT INTERNETU & FAKE NEWS, tlučhuba, pouze straší starší občany, aby se báli, číst NEZÁVISLÁ MÉDIA a neposílali nikomu, ŘETĚZOVÉ E-MAILY. Lidičky, PRĎTE na něho na Trotlla FRANKA Vrábel'/Vrábelu/Vrábela/Vrábel je ti IDIOT jako ten BUZERANT s kterým "zarábá" do RITI!

   Vy si můžete dopisovat, CO CHCETE A S KÝM CHCETE, tento hótentót Vám do toho NESMÍ PINDAT, Vám jsou jeho debilní, zlodějské grantové aktivity, rovněž ukradené!!!

   Buďte v klidu, Ramón.

   Smazat
  3. Vrábel je podvodník, který tvrdí, že jeho software rozpozná fake-news od pravdy a pravdivých informací. Během rozhovoru se ukazuje, že si plete informaci s názorem!!! A za názory chtějí dneska ti momentálně mocní lidi pronásledovat stejně jako za minulého režimu.
   S totalitáři, tentokrát ne prosovětskými ale pro změnu proamerickými, je nutné znovu zatočit!!!

   Smazat
  4. 9. května 2019 6:00

   Naprostý souhlas ČT přes tohoto "slovenského FRANKA" a Libunou ŠMUCLEROVOU, tu známe velmi dobře přes Haška, milovnice $ s NOVA ŽELEZNÝM, další milovník všech peněz!

   Rozčílilo mne to záměrné strašení STARŠÍCH OBYVATEL, kteří se mají při vstupu na net, BÁT UŽ PŘEDEM!?! A to uctívání časopisu Respekt (inteligenti), dle toho podvodníka s bradou na kabát a urážení čtenářů a diskutujících zde na NR. Nechť se FRANK vrátí zpět i s Pérem FENIČEM domů do rodných KROMPACH.

   Ramón

   Ps. Uložil jsem je a oni je přiřadili do gayporna s Jandovou prdelí, další deviant i s udiveným Klepýtkem s ČT?! Hlavně aby jim to v NARATIVU společných dezinformací, klapalo HOŠANŮM.

   Smazat
 12. Propaganda ČT mi začíná připomínat propagandu ČST v osmdesátých letech a nejen to.Hajzlové ve vedení ČT a ČRo jsou někým řízeni a snaží se manipulovat s názory občanů za jejich peníze.Ti co mají možnost tento stav změnit-poslanci-se těchto hajzlů pro mne z nepochopitelných důvodů bojí.Mohu se jen domnívat,že na tyto poslance něco mají pro diskreditaci jiný důvod mne nenapadá.

  OdpovědětSmazat
 13. Vedení a zaměstnanci ČÉTÉ jsou řízeni kapitálem, jeho penězi, stejně jako zákonodárci a přesto ještě navíc musí na ně platit občané ČR, tedy na jejich nenažranost a protiobčanské aktivity. To si prostě tzv. parlament poskoků kapitálu tak odhlasoval a my občané, jako blbci a navíc skopoví pod knůtou otrokářů žijící a držící ústa, srovnáváme i krok. Naopak včera nám na staromáku "demonstranti ukázali", že diktatura kapitálu v "organizaci protestů" je dokonalejší, než kdy byla za soludruhů v socíku! Lidé, nebuďte za blbce, i když je to za prachy!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Tak jim nic neplaťte. Je přece naprostý nesmysl řvát tady jak nás ČT ohlupuje a jak nám vymývá mozky a přitom jim za to platit. Televizor vyhoďte na sběrný dvůr, přestaňte platit koncesionářské poplatky, k získávání informací používejte internet a věnujte se svým koníčkům, rodině a přátelům. Každý den se vám bude dobře usínat s pocitem, že České televizi neplatíte žádné finance na své vlastní oblbování i oblbování své rodiny.

  OdpovědětSmazat
 15. Já si dobře pamatuji co říkal Rudolf Desenský majitelce psíka když si stěžovala, že stále utíká. Řekla víte proč vám stále utíká? Protože mu to dovlujete. Už víte proč žereme sračky ze supermarketů a proč posloucháme sračky v Dvořákovic ČT? Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 16. Hajzlové v čt a čro to mají dobře zajištěné,viz
  https://www.penize.cz/bydleni/326421-velky-prehled-kdo-musi-platit-koncesionarske-poplatky-kdo-ne.

  OdpovědětSmazat
 17. Média se stala velmocí, my voliči jim konkurujeme jen jednou za čtyři roky. Vždyť i volení poslanci se jich bojí. Je moc dobře, že máme svobodu slova, ale nesmí se zneužívat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT je plná vlastizrádných hajzlů,které je třeba zlikvidovat a nemusí to být hned fyzicky.

   Smazat
  2. 21:36 A kdo by je měl nahradit? Snad cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak, známý to čichač prdů téhle židočekistické poloopice?!? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Tento gauner sedmilhavý omámen jimi se usiluje mermomocí zabránit, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých za bílýho dne křepčících podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 18. S peticí souhlas. Ale úplně tak jednoznačné to také není. ČT opravdu není jen propaganda. Jsou tam i programy pro děti, je tam art, je tam spoustu dokumentů, ekologických pořadů, která žádná jiný televize určitě nedá. I když je pravda i to, že propaganda se dělá už i pouhým výběrem tzv. vhodných pořadů. Ale to co dělá celé zpravodajství ČT je opravdový propagandistický hnus. Opravdu to chce více informací a méně, a když tak alespoň vyvážených, interpretací.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.