Reklama

pátek 31. května 2019

Zatím jen verbálně a obrazem

Ivan David
30. 5. 2019
Václav Dvořák i já máme také hezké zkušenosti. V neděli 26. 5. 2019 asi v 19.30 jsem čekal na tramvaj na Náměstí bratří Synků. Přistoupil ke mně muž, který řekl: "Ty seš ten, co přede mnou utíkal. Pamatuješ si mě? Chceš přes držku?... Bojíš se?" Na nástupním ostrůvku bylo několik lidí. Odpověděl jsem: "Dej mi pokoj!" Poznal jsem muže, který mi vyhrožoval před rokem, jak jsem popsal ZDE. Nastoupil jsem do tramvaje č. 14 a uvědomil jsem si, že i tehdy šlo také o tramvaj na stejné lince.


Nastoupil jinými dveřmi, posadil se a výhružně mě pozoroval. Tak jsem si ho lépe prohlédl. Po paměti jsem rekonstruoval jeho portrét. Výška asi 190 cm, atletická postava, věk asi 35 let, hustý tmavý plnovous, na hlavě měl čepici s kšiltem. Tentokrát vystoupil na Karlově náměstí. Nenapadl mě fyzicky zřejmě jen proto, že bylo i tentokrát kolem mnoho lidí. Na rozdíl od rok starého případu verbální útok nevysvětlil. Ani tehdy zřejmě nešlo o nahodilou záminku, ale o důsledek indoktrinace mainstreamovými médii.

Václav Dvořák zase dostal poštou hezký obrázek. Jde o fotomontáž na níž se vojáci zjevně baví vražděním mužů v civilu. Tvář jednoho z nich byla zaměněna za tvář dokumentaristy Václava Dvořáka, autora filmu "Uloupené Kosovo".

Není pochyb, že tyto zatím bezkontaktní útoky jsou plodem působení médií šířících intenzivně  tisíce chvilek pravdy a lásky.  Frustrovanému davu jsou nabízeni nepřátelé. Lidé v davu tak snáze zapomenou, že nevědí, jak zaplatit složenky a současně se utuží víra spotřebitelů jediného správného názoru. Vždyť zdrojem nenávisti autora fotomontáže i pouličního násilníka je zjevně jiný názor, jiné přesvědčení, jiná víra.

Ti, kteří fyzicky zaútočili na Ladislava Jakla evidentně také neměli jiný motiv. Profesora Jiřího Svobodu (tehdy předsedu KSČM) bodl "veselý tanečník" nožem těsně vedle srdce, Jiřího Dolejše zmlátili na ulici jako poslance KSČM, Pavla Dostála jako ministra kultury za ČSSD pořezali v průjedu žiletkou. Poslance Ferriho napadli možná kvůli nestandardnímu zjevu a pod vlivem alkoholu. To vše je nepřijatelné.

Média hlavního proudu mají normotvornou funkci a evidentně šíří nenávist. Je to další projev jejich úpadku. Současně je nenávist připisována bez důkazů politickým stranám, které si dovolují vyjadřovat jiný názor než ten správný dokonale prorežimní, politicky korektní.

139 komentářů :

 1. Je třeba u sebe nosit aspon pepřový sprej nebo taser.Musíme riskovat ,že když se budeme bránit obviní nás nezávislý tisk ,že jsme napadli o 30 let mladšího hromotluka -demokrata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Záměrné ničeni státu,oslabováni spravedlnosti a instalace ideologie neomarxismu jehož cilem je chaos anechie a ničeni bude mit za následek,že nakonec dojde tomu,že se každý občan musi připravit,že svoji ochranu převezme sám.
   Nástup fašismu jak to vidime všichni na Ukrajině,bude a je už prvni výsledek a cil těchto prý námi občany zvolených zástupců.
   Prozatim je vidět už to nekonáni státni moci jen jako vrchol ledovce,ale brzy bude slyšet všude

   "CHCEŠ DO DRŽKY?"JAKO VÝSLEDEK ČINNOSTI OHLUPOVADEL S ŘEDITELEM,KTERÝ MÁ PRÝ NAŘIZENO KRYTÍ ROZVALU!

   Smazat
  2. Je přeci zcela zjevné, že I.D. a banda jemu fandících bizarních čechomužyků, jimž 40 let žití v totalitě nenapravitelně zdeformovalo a pokřivilo myšlení i charakter, musejí odejít do prdele!

   Zlepšení morálního úpadku naší společnosti, přinese nejspíš až generační obměna - mladí lidé, nepoznamenaní žitím za ostnatým drátem.

   Sebevědomí, jazykově vybavení, s rozhledem a vzděláním - takže hůře manipulovatelní, odolní proti dezinformacím, demagogii a lžím všehoschopných prospěchářů jako je Zeman, Babiš, Okamura a komunisté.

   Budoucnost jednoznačně patří mladým.

   Ti, kteří již mají právo volit, by měli víc chodit k volbám - a nenechat O SVÉ budoucnosti rozhodovat infantilní ignoranty, které političtí podnikatelé a obchodníci se strachem spolehlivě utáhnou na vařené nudli, důchodce zaseklé v minulosti, ke které s nostalgií vzhlíží, protože dnešnímu světu už nerozumějí, ztrácejí se v něm a mají oprávněný pocit, že jim dávno " ujel vlak ", patologickou sedlinu naší společnosti, kterou cloumá jen nenávist, závist a zášť - k těm úspěšnějším, než jsou oni.

   Smazat
  3. Panáčku,kdo jsou ti vaši prý ,úspěšni.Je to ta prolhaná třida Šmejdů,kterou si prý sami zvolime,neomarxistická mládež,která nechce nic jiného než rozval a anarchii,aby poté mohly masy jimi zfašizované ,lépe akceptovat vaši modlu K.Marxe
   Vždyt už je každému z vaši pražské kavárny povalečů špatně,tak co tu sprostě poštěkáváte namisto,aby jste pumpli fotra o bakšiš?

   Smazat
  4. Prosím, můžete mi přiblížit, mně staré hlupačce, jaká je ta vaše budoucnost?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Děkuji za odpověď. Myslím, že stav vaší mysli je zjevný.

   Smazat
  7. 6:59 a násl.:
   Nitezsche měl pravdu. Stop.
   Kdy a kde vám tam můžu pomoct ??

   Smazat
  8. Jsem poměrně slušný a vzdělaný člověk, ale z příspěvku mládežnického anonyma 6:59 je mi fyzicky zle. Ten chudák nezvládl ani základní gramatiku (mužyk - odkdy se píše po ž y, asi od té doby, co do škol neúnavně dochází Člověk v plísni a jemu podobní ideologicky zapálení aktivisté). Ty (zřejmně také mládežníku), toho se svou negramotností asi mnoho nevybuduješ. I když stavět hydroelektrárny jako svazáci v 50. letech bys mohl. I tvůj slogan "Budoucnost patří mladým" jakoby vypadl z 50.let. Tehdy se razilo heslo "Mládí vpřed!" Ale ti svazáci byli tenkrát alespoň nadšení a pracovití a z tebe kape jen nenávist a zloba. "Obyčejný fašismus." Fucking shit idiote.

   Smazat
  9. Nenechte se mýlit, 6:59 sedí možná v pěkné kanceláři a běží mu státní plat. Ten tady otravuje už dlouho.

   Smazat
  10. 1. června 2019 6:59

   Jistě máš na mysli tyto dva mladé, němčinou vybavené JUNÁKY ↓ ?!

   https://uloz.to/!tnPwSwPz/nez-abych-poslouchal-blbce-radsi-spim-predseda-top-09-a-ministr-zahranicnich-veci-ceske-republiky-karel-schwarzenberg-nebo-jdu-do-lesa-ale-kde-je-cesta-jpg


   Ten vohnout nesedí, ale leží tady ↓

   https://uloz.to/!6oe1Tv6Dx/ct24-majdan-9-5-2014-jacenuk-turcinov-chcipaci-vyobcovani-lidem-kyjev-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-caklej-kocab-slizkej-bursik-hrabivej-schwarzenberg-chameleoni-kolonie-prazsko-nekonecny-stredoevropsky-mindrak-krasno-exhavel-bmp

   Ramón

   Smazat
  11. Já stále trénuji a těmto "pětatřicetiletým hromotlukům" dokážu připravit takové překvapení, že na ně nadosmrti nezapomenou. Jen ať to zkusí, bude o užitečné idioty méně. Hrubá síla bývá až příliš často spojena s mentální retardací, to by pan doktor měl vědět a podle toho se i zařídit.

   Smazat
  12. Anonymní 1. června 2019 7:31
   Spíkre OSV s tím Marxem si to všechno kazíš. Marx byl nejchytřejší ze všech a se všemi vyje*bal, tak se nepřidávej k jeho závistivcům, kteří na něho kydají špínu.
   Bylo by lepší se od něho něco naučit a využívat to proti pitomcům, kteří se po něm opičí a nic nechápou ..

   Smazat
  13. Nechápu, proč toho sprostého svazáckého dementa nesmázli - 6.59

   Smazat
  14. 6:59 je těžce pracující, vzhledem k časnému ránu, sedí v neziskovce a ruší, provokuje, shazuje, ironinzuje dle zadání, ale vzhledem k jeho bezobsahového a pravidla češtiny nezvládnutého projevu asi nebude moc úspěšný. Proto kvalitu musí nahradit kvantitu a někdy i po pracovní době.

   Smazat
  15. 7:31 Vyser se na Marxe a na ty tvoje Neo, blbe. Rozumíš
   tomu všemu jak koza petrželi.

   Smazat
  16. 1. června 2019 8:27 : bohatství přináší zpupnost, zpupnost přináší válku, válka přináší chudobu, chudoba přináší pokoru, pokora přináší mír

   Smazat
  17. Friedrich Nietzche je všeobecně známo, byl duševně nemocný člověk, který trpěl paranoiou, sociopatií (strachu z lidí), kterým se pernamentně vyhýbal. Byl zavřený po léta sám v jednom pokoji ve Švýcarsku, odkud psal tato poselství antikrista, jímž sám sebe označoval. Venčila jej jeho sestra!

   Nietzcheho "díla" zveřejňovala a prospěch z nich měla, rovněž jeho sestra, která se stýkala s Hitlerem, díky oslnění z jeho pozdějších pomatenin, které jej oslnili natolik, že se v duševně nemocném člověku Nietzchemu Hitler vzhlédl. A po jeho vzoru zavřel se do masivních, betonových bunkrů a rozpoutal peklo na zemi pro "podřadný" lid? Vše jako u Nietzcheho podobně ukončilo cyankali. 1. června 2019 8:31, vyber si příhodnějšího klasika ANTIKRISTE zweieinhalb.

   Ramón

   Smazat
  18. 15:54 Jednoho ukázkového sociopata tu můžeme nechat, ať máme studijní exemplář jako v patologickém muzeu.

   Smazat
  19. Všim tim bordelem je vinen BUREŠ,
   PĚSTUJE SI NA TO SVÉHO MINISTRA VNITRA a nechce ho zpopelnit!
   Mohli by se oba ted brzy opalovat na rozptylové louččce,

   Smazat
  20. VITE,ŽE SE SOCIALISTÉ V NĚMECKU JSOU NAPOLO MRTVOLY?

   předsedkyně podala výpověd a začiná tam CIRKUS katastrofy jak byk.
   Je sice pravda,že tam maji dobře vyvinutý systém zástupů,ale to nic nepomůže!
   Jejich šrot Program je táhne do sraček odkud vybruslit se jen tak nepovede
   Ted zbývá té rozbiječče EU makreli se jít tak jedině vycpat aebo se začit družit se zelenými teroristy.
   Jsme zvědavi,jak ti němčouři z toho ted vybrusli.
   Musi jednat a slabá AKK nebude mit pravděpodobně s kým.
   Každý dalši přeceda tamni SPD dostane bombu do čenichu,když bude dále makreli posluhovat!

   CO VY NA TO LIDOVI KOMETÁTOŘI?

   Smazat
  21. Domniván se,že voliči v Německu maji rozbiječky EU pani MERKEL plné zuby a té chcipajici vládni koalice taktéž.
   Zvolili cestu rozflákat tu padajici koalici pomoci zelených,kteři ted budou muset převzit roli kladiva a vyvinout doposud nevídaný teror.
   Naši teroristé v ČR tzv pyjáti je budou prý napodobovat, nebot jsou to jen opičáci!

   Smazat
 2. Mezi základní funkce státu patří zajištění bezpečnosti občanů. Když to stát nezvládá, tak je to problém vlády a ministerstva vnitra.
  Premiér Babiš by měl začít jednat a vyhodit ministra vnitra. Nový ministr vnitra v první řadě musí zakročit proti mědiím, která za tím jednámím indoktrinovaných vyšinutých blbečků stojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatímco současný ministr vnitra Hamáček je zbabělé prase, které raději "preventivně" vyhrožuje občanům a řeší výroky o muslimech kdesi v "Tramtárii" nebo tlačí na demisi vlastního ministra a ingoruje chování zřejmě zloděje ve funkci ředitele, kvůli kterému začali řvát kámoši zloděje. To je ministr vnitra asi jako Hitler ministr lásky. :-)

   Smazat
  2. 23:01-Vážený pane, právě tem Hamáček/humáček dělá přesně to, co se od něj žádá-zpochybnit schopnost státu plnit si svoje základní funkce, bezpečnost veřejnosti především a nechat ji napospas gangům kriminálníků a zblblých anarchistů a band oligarchů a imigrantů a tím likvidovat naši státnost. Přijde brzy doba, že naše paralyzovaná policie bude muset být nahrazena vskutku lidovými milicemi a domobranami...tento stát se rozkládá, je rozkládán zvrchu, zvenčí i zevnitř a útoky na jeho hlavu zahumenkovými vepři typu Novotného to jen dokládají...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 5.18
   Velice dobrý příspěvek, jen nevím, zda píše pouze za sebe, nebo za "my mladí fašisté". Toto vyjádření již není od debila (i když je rozděleno na 5 stupňů postižení), ale od idiota samotného, nebo toho, kdo toto sdružení těžce psychycky postižených zastupuje.

   Smazat
  5. 5.18 Mluvim za miliony lidi kterei procitli z vasich lzi "priteli" co tak radi vysvetlujete

   Smazat
  6. Asi jsi se spletl. Za miliony chvilek. To asi souhlasí. O lidech se raději s tvým intelektem nemiňuj.
   Václav

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Také si myslím, že ministr vnitra už měl být odvolaný a nebo policejní president. Večer se lidi bojí vyjít na ulici, protože "nepřizpůsobivý" se celý den válí a večer si "jdou vydělat". To že je svoboda a demokracie? Stydím se za to, že jsem kdysi dal hlas tzv. "demo" straně. A co moje lidská práva, jsou dodržována? Též ne.

   Smazat
  10. 8:58 Proboha, a kdo by podepisoval nezávazné marakéšské deklarace ?

   Smazat
  11. Stále a pořád nechápu, jak je možné, že se nechá "řádit" Dvořákova televizní sebranka sviní. Tam bych nechal jenom Alenku s počasím a uklízečky, "prověřené". Je to zbabělost před hysterickým jekotem kokotů z debobloku? Je to
   posrání z jekotu bruselských kokotů? V tom případě si Babiš zaslouží, aby mu ty dotace sebrali.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý nicku Honolulu. Občas bývají Tvé příspěvky zajímavé, ale tenhle je docela hnusný. Poporvé mne napadlo, jestli nejsi psychicky nemocný...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. honolulu 23:22, chováte se jako šašek, vyhýbáte se odpovědím na korektně pokládané otázky, buď lžete, nemístně nadáváte, nebo hloupě přeháníte. Občas světlými okamžiky už svoji trapnost nenapravíte. Je mi vás líto.

   Smazat
  4. 0.17
   Nevyjádřil jste se k jeho postižení mírně? Je to chytrák, který má dojem, že "vzít roha" je hrdinstvím. Utíkali zbabělci, hrdinové zůstali, protože si váží republiky. Takže se nedivte, že Hoňsilulu se dozvěděl, že je zbabělec, takže špiní stejně, jako u nás debilblok opozice.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sranda? Tak jako v Johannesburgu nebo v Rhodesii? K tomu to spěje!

   Smazat
 5. Média to je velký problém, vytvářejí podhoubí pro bujení nenávisti. Dneska a to Babiše vůbec nemusím, vytvořili v České televizi štvanici na Babiše a to zcela neuvěřitelným způsobem, jednostranně na něho nasazovali a hnusné spekulace nebraly konce. Asi je nejvyšší čas s tím něco dělat, protože jak je vidět pokoj si nedají a včera už bylo pozdě. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 6. Buďte opatrní, přestává to být sranda.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Jiří Jírovec31. května 2019 23:49

  Problém je v tom, že to politikům z druhých stran nevadí a státní zástupci ani policie nekonají. Když na Albertově házeli vajíčka na Zemana, zahrálo se to do autu. Vždyť si za to mohl sám, neměl na Albertov chodit. Ukradení standarty a vyvěšení červených trenýrek byl umělecký počin a žert.

  Kdyby se někdo přiblížil k Bílému domu, tak ho ochranka odpráskne.

  Když se upálil Palach byla tehdy televize plná politiků, kteří říkali tohle nedělejte, tohle přece není náš styl.

  Kde je naše politická elita, když dochází k napadání politiků? Proč strážci demokracie nezvedli svůj hlas. Kde byl Kalousek, Fiala (ODS), představitelé Parlamentu, kde byli Piráti a další? Kde je Drahoš, který by prý sjednocoval lidi? No stalo se to nějakému Jáklovi a ten je nebo byl spojenec Klause st., takže dobře mu tak.

  V Česku bohužel určují směr spratkové mezi poslanci ve Sněmovně a mezi rádoby elitou na ulici. Udavačství se stalo metodou boje mezi politickými stranami.

  Jednací řád Sněmovny dává možnost vyloučit poslance z jednání:

  § 19

  (1) Předsedající může za nepřístojné chování ve Sněmovně uložit poslanci pořádkové opatření, kterým je napomenutí, a za opakované nepřístojné chování vykázat poslance z jednacího sálu nejdéle do konce jednacího dne, v němž k vykázání došlo.

  (2) Proti rozhodnutí předsedajícího o uložení pořádkového opatření napomenutí nebo vykázání z jednacího sálu se může poslanec odvolat ke Sněmovně bezprostředně po jeho uložení. Sněmovna bez rozpravy rozhodnutí předsedajícího potvrdí nebo zruší. Rozhodnutí Sněmovny je konečné.

  (3) Vykázaný poslanec musí mít možnost účastnit se hlasování.

  Je směšné sledovat trapné škemrání předsedy a místopředsedů Sněmovny o klid. Mnozí poslanci se chovají jako spratkové. Proč je předsedající nevykáže podle výše uvedeného paragrafu?

  Stejné platí o jazyku, který poslanci používají. Používání slov jako srab nebo zmrd svědčí o chabé intelektuální úrovni těch, kteří je používají. Daleko závažnější je označování Babiše za estébáka a zloděje. Předsedající by měl řečníka, který je používá, zarazit a vysvětlit, že otázka spolupráce Babiše s Stb nebyla vyřešena. Pokud jde o trestní stíhání (za Čapí hnízdo) Listina základních práv a svobod určuje, že každý občan je nevinen dokud soud nevynese pravomocný rozsudek.

  Jen Okamura se zastal člena své strany. Všichni ostatní papaláští šmejdi si ve Sněmovně natřásají peříčka, jak to dávají prostřednictvím 800 pozměňovacích návrhů k další fázi EET sežrat Babišovi a Schillerové.

  Lžou o zavírání malých prodejen a hospod. Ono je to ovšem tak, že malé prodejny patřily pod Jednotu a hospody pod Restaurace a jídelny. Ty prodejny přešly pod skupinu COOP, která zavírá ty, které se jí nevyplatí. To se dělo dávno před zavedením první fáze EET.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to na vládní krizi podle toho jak socani začali útočit na Babiše kvůli Agrofertu.Proto bych doporučoval SPD ,aby se nepřidávala k útokům na předsedu vlády.Třeba s ním bude sedět ve Strakovce

   Smazat
  2. 16:31 Už aby to bylo

   Smazat
 9. Neomarxistická demokratura napájená nenávistnými projevy k vlastencům, obráncům české kultury, způsobu života našimi masmédii, politickými neziskovkami!Láďou Jaklem to začalo, jak to pak skončí?

  OdpovědětSmazat
 10. Jestli se tohle nezastaví, jakékoliv "demokratické" volby budou demokraticky zrušeny a budou nám vládnout politické neziskovky a nadnárodní korporace a to je pravý, nefalšovaný fašismus.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Je třeba zjistit, která neziskovka ho má na výplatní pásce? Musel Vás sledovat. Dají se někde sehnat fotografie živočichů, které krmíme pro Soroše? Udělejte si šmejdotéku i s fotografiemi.

  OdpovědětSmazat
 14. honolulu 0:14, chováte se jako šašek, vyhýbáte se odpovědím na korektně pokládané otázky, buď lžete, nemístně nadáváte, nebo hloupě přeháníte. Občas světlými okamžiky už svoji trapnost nenapravíte. Je mi vás líto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. Dávejte na sebe majzla NR, pohráli si se mnou MAZALI?! Než jsem mohl odeslat, jede v tom MV - ČR PRAHA! Pražáci ani netušíte, jakého hada si hřejete na svých prsou.

  Dobrou noc přeje Ramón

  Ps. "Zatím" pouze zastrašování, ale i to má účel ...!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smazali E-mail sdělení, přílohy nedotčeny!? Kdo?!

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dvoraku / Cenzore, ty karikaturo inteligence , uz jsem te chtel pochvalit za smysl pro humor a ty jsi to
   zase posral !
   Ty kdyz budez zit v Cesku dalsich 100 let, tak nikdy nebudes Cech !

   A tu fotku, kde mas opuchlou makuvku, jsi vyrobil sam !
   A my oba dva vime proc !
   nick honolulu
   ----

   Už to tady bylo psáno. Nemáš jako "všeho schopný utečenec" hodnotit dění v ČR. Pokud své "humory" mají být humorné tak už ty "vyblitky" máže "ten co nebude Čech". Ty to udělat nemůžeš, protože ty máš pouze na debilní zprávy. A pokud se hodnotíš jako čech, tak já jsem minimálně japonec.

   Smazat
  2. 6:12 Kde by se ten kretén komoušskej na to zmoh? Tu fotku jsem dělal já a plno dalších! Jako třeba tuto - https://i1.imageban.ru/out/2019/04/17/a99289c81eda004f7104ba8103ca2735.jpg

   Tu nahoře mi ale udavač Hoffstein, ten polykač putleroffskejch prdů nechal smazat z hostingu, dobytek! Teď bych si ji vlastně moh stáhnout znovu, dík článečku ale seru na to, mám plno nápadů na další, lepší - chycht!:-)))

   Smazat
  3. @admin: Prosím smazat debila 7:03

   Smazat
  4. "Nemazat!" nám vzkázala policie, aby byl zachován usvědčující materiál.

   -redakce-

   Smazat
 18. 6:12 - Cenzore ty NEjsi Japonec, ty prouhledny UFOune !
  Byl jsi uz davno zarazen !
  Pretahovani o nasmerovani nalad a hodnot v Cesku, prohravas a ty to dobre vis !
  A tvoje reakce je velka sranda ! Mimo to vojaci ze Zatce se na tebe chystaji, coz to bude dalsi sranda !

  A smir se s tim , ze kazda zeme v Evrope je ohodnocovana, aby nezustala pod vlivem zivocichu , jako jsi ty !
  nick honolulu - hodnotitel / analyst !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K 6.33 Placenému vlastní nenávistí se odpovídá takto - Tvá nenávist tě sežere. A moc to bolí.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Je jaro, kdysi kluci tou dobou randili s holkama na Petříně a pozvali ji na Nebozizku na jedno točené za 1.20 Kč. Dnes věnují své mládí politice a Milionům chvilek, kde se zorientuji jak na "lásku a pravdu". Výsledkem je jen násilí,

   Smazat
 19. Tyhle fašisty z milionu úchylek nenávisti vyrobil tento režim, a poradit si s nimi neumí. A jestli ano, tak nechce, a ještě přikuřuje. Což je ještě horší, protože musí vědět, kam vedly stále drzejší, neurvalejší projevy kriminálnických hnědých fracků v 30tých letech 20tého století. I v tomto ohledu zlatý socík, který by je srovnal, že by se z toho pos.ali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:40 Vyspělost společnosti se pozná podle toho, jak se dokáže postarat o ty nejslabší. Žijeme v 21. století, po dvou válkách, v které umírali po milionech nevinní lidé, a tak by mělo být lidstvo dostatečně z historie poučeno. Redukce lidstva by pochopitelně vyhovovala největším lidským zrůdám, které se mylně domnívají, že ony by byli ušetřeny toho, co sami rozpoutaly. Šetřete klávesnici, i mírumilovné lidi.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Bořivoji Pauku, My jsme nyní za těch třicet let v kapitalismu moudrostí a věděním VYSPĚLI? A v čem, že tu vyťukáváme abecedu SPOLEČNĚ i s tebou 1. června 2019 7:40, stále dokola?!

   Včera jsem zhlédl dokument o Mexico city, amerika jimi opovrhuje, mě příjemně překvapili svou infrastruktůrou i architektůrou. Šesti proudé silnice v obou směrech, samozřejmostí! Tak jsem se vyspělý "germáne" zamyslel, že u nás by se taková jedna silnice stavěla pravděpodobně 873 a půl roku, jak jsme na rozdíl od mexičanů a rusů VYSPĚLÝ, viz. Brno <=> Praha?!

   Ramón

   Smazat
  4. 13:38 Krom vypůjčeného přiléhavého a velice popisného slůvka "užgryndaných" tu v tom textu od Pauka NIC nepochází! Ani termín Podlidé on nikdy nepoužil, ačkoliv je to totéž:-)))

   Mexikány známe,ne:? Nebejt bílýho Opeřennýho hada Cortéze, tak si ti primitivové dodnes po tisících ročně zaživa vyřezávaj srdce z těl na kamenný desce v Tentočtitlánu! A páč maj zkaženou podřadnou krev i dnes, tak tam ročně padne kulkou či nožem v zádech víc lidí než v Iráku a Afganistánu dokupy ...

   Smazat
  5. 16:41-Tu zkaženou krev uznávám ale kým zkaženou? Možná Indiáni byli blíže přírodě. A že neznali kolo? Co je lepší, souboj osobností nebo armád otroků řízené (kým asi)?

   Smazat
 20. Fotku přidal nějaký skutečný vlastenec do diskuse sem - https://aeronet.cz/news/volici-spd-vyslyseli-vyzvu-aeronetu-a-prokrouzkovali-anti-nato-generala-do-evropskeho-parlamentu-hynek-blasko-z-osmeho-mista-preskocil-ostatni-kandidaty-a-do-eu-parlamentu-usedne-spolu-s-davidem/

  Pod ní je můj comment! Bez cenzůry!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jste špatně. Ten antivlastenecký, čučkařský plátek útočného, slabomyslného manipulátora, který celou dobu dehonestoval SPD, a v poslední chvíli zabrzdil, když věděl, že pan generál v eurovolbách uspěje, si vetkněte třeba mezi jeho věřící sektu.

   Smazat
  2. 7:45 Vašnosti, pokud seronet nečtete, jen příspěvky, tak to zasejc jó. Je dobré zkoumat vědomí rádoby-občanů.

   Smazat
 21. 7:30 Pravda, Aeronet je sice krajně podezřelý web, ale jedno je jisté - neslouží židočeksitické svoloči! Na rozdíl od NR a jiných postkomoušských rasozrádných chazaroidních úchyláren ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to zajímavé, ale taky antisemitismus je mu, vám, a jeho dalším soukmenovcům vlastní, a tolerovaný. Normální člověk rozlišuje podle morálních kvalit, nikoliv podle rasy.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 7:58 Rasovou nenávist na základě původu, i nepodloženého fakty, bez ohledu na kvalitu člověka, propagují nacisti, rasisti, a fašisti. Nechte si svoje zvrácené, teorie pro čučkařský plátek, a netahejte to svinstvo na NR.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 8:42 Rasisti, kteří o sobě smýšlejí jako o nadlidech jsou z celé lidské společnosti právě ti nejzdegenerovanější. S jejich psychopatologickými profily, a sadistickými sklony, potřebují vybít tu inteligentnější, kvalitnější, a mírumilovné jedince, aby jim zůstali jenom hloupí otroci, kteří by na ně pracovali. Kdyby takové lidské zrůdy neexistovali, lidstvo by bylo mnohem civilizovanější, technicky rozvinutější, a na zemi by se všem žilo dobře.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 16:44 Někteří lidoopi jsou dosud necivilizovaní, jak ukazujete. Kdyby byli, byli by si rovni, a prosti názorů svých zaostalejších příbuzných z džungle.

   Smazat
 22. 7:28 - Genarala Blaska neznam vubec ! Jsem Vam vdecny za nove weby.
  Zitra se na to podivam - na Tvuj web nicku Valduku !
  U nas jsou 2 a.m.
  Tak good night
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolule ať je teda nějaká sranda! Vtip nad kterým jsem se opravdu pobavil. Podělím se s tebou: Jen Češi dokážou zastavit amerického agresora bez jediného výstřelu! Toje u nás aktuální...No prostě sranda, kterou ty tam někde ve světě nemáš...Že to sem nepatří? Furt lepší než ty tvoje slátaniny, které já už osobně nečtu. První a poslední příspěvek pro tebe.

   Smazat
 23. Pane MUDr. Davide, tomu vašemu povídání o Vašem skoronapadení vám tak nějak nevěřím. Nepřihříváte si trochu polívčičku? Jinak máte naprostou pravdu. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. M.R. myslíte si, že ten přibližný portrét debila, který pan doktor David zrekonstruoval, je také vymyšlený? To nemyslíte váženě, že by pan doktor nahrával náckům z milionu úchylek nenávisti.

   Smazat
  2. Ne, tak to opravdu nemyslím. M.R.

   Smazat
  3. Pravděpodobně se jedná o člověka ,který se léčil nebo léčí na psychiatrii.Kdyby pana doktora zmrzačil stejně by ho nepotrestali.Proto je třeba se aktivně bránit a hlavně si krýt záda.Možná by ho některý psychiatr poznal

   Smazat
  4. 8:29 Pokud seš z tý Prahy, tak není nemožné že tě někdo
   trefí do té řepy co máš na krku.
   Pak nám napiš.

   Smazat
 24. Tak nějak mě napadá, jestli není na všechno už pozdě. Vondra, místo aby seděl v base za Prompro, tak se dostane ke zlatému korytu. Tupý blb, se ztopořenou tyčinkou taktéž, místo toho ale veřejně podporuje řvoucí idioty. Noblesní Němcová s hrdostí a vtyčenou hlavou, opouští při inauguraci, Vladislavský sál, chvíli poté ji následuje i jeji vlastní prdel, ale při vyhrožování prezidentu republiky, podřezáním tato "Dáma", ani nepípne. Dostali jsme se do pěkné prdele. Věřím, že kdyby se dostali k lizu opravdu slušní poctiví lidé, tak nás přijede humanitárně zachránit NATO. Současný bordel někomu setsakramensky vyhovuje a Putin to rozhodně není !

  OdpovědětSmazat
 25. A nezapomeňme, že se mezi námi dnes vzhledem k "demokracii" volně pohybují i spousty psychopatů, kteří jsou velice náchylní k propagandě "mejstrýmu" a pak "jednají", tedy i vraždí - a nic se jim nestane, neb jsou uznáni jako nesvéprávní. Nejeden lékař/lékařka sešli takto ze Světa, i psychiatři, neb když nic jiného, tak často vidí psychopaté své zdravotní/duševní problémy, jako vinu lékaře/lékařky!

  OdpovědětSmazat
 26. Tak si bude třeba koupit něco na ochranu pepřový sprej nebo něco takového. Oni kdyby mohli tak udělají to co je na obrázku.

  OdpovědětSmazat
 27. Láďu Jakla znovu zmlátili a lidovci se tomu smějí. Všichni to vidíte, hřímal Okamura ve Sněmovně:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ladu-Jakla-znovu-zmlatili-a-lidovci-se-tomu-smeji-Vsichni-to-vidite-hrimal-Okamura-ve-Snemovne-583644

  OdpovědětSmazat
 28. Tak jsem se teď díval na toho Blaška..:

  https://www.barrandov.tv/video/156017-duel-jaromira-soukupa-30-5-2019

  ..a jsem opravdu na rozpacích - Ten pán působí na mě dost nepřítomně, zpomaleně až retardovaně.. Ale budiž. Při hlasování se snad nesplete...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:37 Karpi, nepřisuzujte mu vaše vlastní nedostatky.

   Smazat
  2. Já pana generála taky neznám, ale podle toho, že jej vyštval do důchodu ctihodný Saša z Promopro, tak to bude slušný člověk.

   Smazat
  3. Karpi k panu generálmajorovi Ing. Blaškovi, byl životní osud, převelice krutý. Kdo z nás by to unesl, obrovské celoživotní kruté břímě, které ho nikdy už nepřebolý! Vygooglujte si ho a pochopíte ...

   Ramón

   Smazat
  4. O: nepřebolí

   Smazat
 29. Vždy jsem věřil, že se nám podaří dotáhnout to do té jediné správné svobody a demokracie, kdy nám nikdo na základě "závadného" politického názoru nezablokuje kariérní růst a nebude nám bránit ve studiu jako vstupence do řídicího a přerozdělovacího aparátu. Pouze nám vyrobí pocit permanentního ohrožení a pokud by to nestačilo, tak nám rozbije hubu, případně nás fyzicky zlikviduje. To je vrcholné stádium svobody a demokracie, jak by jistě souhlasil i pan Hitler.

  OdpovědětSmazat
 30. V demokratické společnosti, má právo na násilí pouze stát. Když si toto privilegium nedokáže, nebo nechce udržet, dochází k rozkladu. Příkladem je Ukrajina. Policie na Majdanu nekonala, ale sluníčkářsky pouze statovala a dala průchod násilí. Její členové také patřili mezi první oběti ostřelovačů.
  Že u nás stále probíhá snaha rozpoutat nějaký převrat, je evidentní. Obávám se, že stát na to nereaguje dostatečně. Zřejmě na základě instrukcí deep „demokratů“, podobně, jako byli instruovaní na Majdanu. Nejspíš by mělo v první řadě dojít k prověření činnosti neziskovek a posouzení jejich prospěšnosti/škodlivosti, pro náš stát. Nelze nevidět, že z nich jsou vytvářena centra paralelní moci, poslušní vykonavatelé přání deep „demokratů“. Jako byli připravováni v Chartě 77. Vondra je jedním z těch odchovanců. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:40 Policie na Majdanu nekonala, protože hlupák Janukovyč souhlasil s návrhem západu, že policie nesmí mít zbraně. Tak byla splněna jedna z podmínek realizace převratu.

   Smazat
 31. Ježíši Kriste, vždyť tady už si každý léta dělá co chce a když se ozvete, tak reálně riskujete, že dostanete přes pysk, nebo vám poškodí majetek. Politici by si měli uvědomit, že toto chování pomáhali vytvářet a přestat se divit. Na našem maloměstě například nefunguje noční klid, psi kadí před vrátky a nikdo už si toho nevšímá, taky tu máme minimum konfliktů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Radosto, polib mi prdel.

   Smazat
  3. Ještě bys chytl opar.

   Smazat
 32. Dva roky (1946-48) jsem jako malý chlapec žil v nejistotě. 41 let v totalitě (pro mě šťastná doba dětství, manželství, děti). 30 let(1989-2019) v demokracii ze které se mi čím dál, tím víc dělá špatně. Dnes v 73 letech jsem zhnusen z té nenávisti a blbosti co kolem mne kvete. V.J.Horák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je mi vás líto, kam jste to dopracoval.

   Smazat
  2. Troubo, nemusíš mě litovat, dopracoval jsem se k dobrému důchodu a přeji Ti štěstí v duši. Omlouvám se za tykání. V.J.H.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Ty chcípneš také zmrdíku, tak moc nejuchej

   Smazat
  5. p.Horák

   Važte si aspoň těch let, která stála za žití. Myslím že valná část z dnešních generací už to štěstí mít nebude a čekání na perspektivu se ukáže tím jediným, co v životě zažili.

   Smazat
 33. Radosto, není Ti trapně? V.J.H

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 34. Podle mých pozorování je společnost rozdělena podle druhu myšlení: kritické na jedné straně a magické na straně druhé( J. D. Woolley: „magické myšlení se vztahuje k víře v osobní moc kontrolovat či způsobovat vnější události v reálném světě navzdory kulturně a racionálně přijímaným zákonům kauzality“)
  Proto je tak těžké vysvětlovat cokoli demonstrujícím za jejich KDYBY-kauzy.
  Zdeňka Radičová

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 36. Zpěvák Hutka, jinak příznivec TOP09, nám vyhrožuje Majdanem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je fakt příznivcem TOP 09? Vždyť po celou dobu emigrace byl na sociálních dávkách. To snad nejde dohromady s ideologií této strany.

   Smazat
 37. Politici se se svým vlezdo...sami připravují dobu, kdy místo blce a manipulanta Moravce je bude masírovat nějaká dvanáctiletá mentálně postižená holka-kluk, (možný i jiný název). A budou jako oslíci dělat Iá.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 38. Joo, v Praze už není blaze. Je třeba se ozbrojit a po prvním náznaku útoku střílet.
  Fašizující ultrapravice se zhlédla v Německu třicátých let
  a také se inspiruje v nekonečných seriálech o Hitlerovi na
  "ČT 2".
  A hlavně ta jistota, že po nich "socialistické" ministerstvo vnitra nepůjde.

  OdpovědětSmazat
 39. Když to tady tak letem světem projíždím, tak si říkám, že
  nějaký ten 25. únor 48 nebyl marný.
  Jenže jak to bývá, tak mně by určitě pověsili a ti všichni
  anti / profašouni by byli zázrakem na straně vítězů.
  Takového Radostu bych viděl na místě Urválka.

  OdpovědětSmazat
 40. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 42. Já jsem si koupil již plynovou pistoli, kolem mého bydliště je plno Ukrajinců, takže je jen otázka kdy na mě zaútočí. Budu nosit i nůž, a klidně ho skolím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:42- potom jste hloupě investoval. V hovoru s nimi byste pochopil, že jsou politování hodní a na skutečné násilníky je Vaše plynovka jen "voda na mlýn" jejich právníkům. Ale to Vám "na onom světě" bude jedno.

   Smazat
 43. Pane doktore Davide,
  myslím, že je velká škoda odstranit ty jistě "ineligentní" komentáře fanatiků multikulti "demokratické" fronty.
  Sestavte z tech příspěvků třeba článek, ať všichni mohou ocenit inteligenci, vzdělanost, kultivovanost a vysokou morálnost kavárny ;-)

  OdpovědětSmazat
 44. Myslím, že každý kdo se někdy pokusil vzepřít zlovůlí nějaké mafie, se s nějakou formou šikany setkal a pocítil ji na vlastní kůži a kdo ne, kdo se naopak za svůj "boj se zlořády" těší podpoře mainstramovych médií, tak ten je naopak součástí většího spiknutí. Někdy se pro něj používá výraz Dep state. Známe to všichni z vlastní zkušenosti. Každý podle velikosti kurího oka na které šlápl.
  Blbé řeči v tramvaji a nebo na zastávce jsou sice zjevným důkazem indoktrinace Pražské kavárny jejich médií za naše peníze, ale jsou to pořád jen blbé spontánní řečí a nic víc. Zcela něco jiného je však obrázek, který dostal pan Dvořák! To už je zjevně plánované zastrašování-trestny čin, které svědčí o tom, že pan Dvořák někomu šlápl na hodně velké kuří oko. To se s tim tramvajovým kriklounem nedá srovnávat.
  Zdraví
  JiB

  OdpovědětSmazat
 45. Naprosto klasikou ostřelování nepohodlných za panování diktatury kapitálu je u nás postava Babiše. A proč Babiše? No ten blázen se vydal na otevřenou scénu české politiky, místo, aby jako ostatní oligarchové u nás a ze zahraničí řídíli profit svých firem ze zákulisí přes politické loutky - odesáky, topO9, luďáky, stany, desperáty piráty, socdemáky... - proč si myslíte, že všichni ti uvedení bojují skoro až na krev za to, aby kapitál nemusel platit daně??? Proč bojují na podporu válek ve světě a třeba i u nás, proč bojují za Majdany, proč kopou za kapitál a kopou do občanů??? Samozřejmě - diktatura světového kapitálu skomírá, když nemasakruje svět válkami, když nejsou žebránci, bezdomovci, nezaměstnaní a nevymírá národ - proto ta snaha uvedených partají se podbízet posluhou kapitálu a plnit jejich příkazy. A pak přijde jeden blázen, který jde sám na politickou scénu a chce se obejít bez těch zkorumpovaných politických poskoků - co může čekat jiného, než ostřelování těmi poskoky! Babiši, Babiši, jak jsi mohl žít poklidně i s celou rodinou a za ty politické idioty těch jmenovaných partají tahat jako za maňásky ze zákulisí někde třeba ze Seychel! Takhle máš proti sobě všechny ty bakaly, kožené...poskoky z Valdštejna, Serešovce i jejich klaku na náměstích včetně Milionu úchylek!

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

   Smazat
  3. a zitra zas v sest ,cest ,v sest soudruhu Radostu

   Smazat
 47. Citát: "Takže víme, co jsou tihle namyšlenci, co žijí v přesvědčení, že jsou něco víc než my ostatní, co si myslí, že jejich pravda je ta jediná správná, a co se obvykle označují za liberální demokraty, leč nejsou ani liberální, ani demokraté, za lidský odpad. Prostě namyšlená, namistrovaná, leč vygumovaná, totalitní „lepšolidní“ hovada." uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.

  OdpovědětSmazat
 48. Pane Davide,
  děkuji, že jste si vybral tak nebezpečnou cestu při hájení našich zájmů. Dovolím si několik knížecích rad:
  1. nosit u sebe nesmrtící zbraň: https://gunshop.cz/produkt/elektricky-paralyzer-scorpy-200/
  2. vyhýbat se riskantním situacím - místa výskytu libfašistů, osamělá místa, místa blízko kolejí metra,...
  3. mít a při riskantní situaci zapnout nahrávací techniku: https://www.cool-mania.cz/spy/spionazni-kamery/spy-kamera-v-knofliku-mp850

  OdpovědětSmazat
 49. 4. ještě dodám, že o dotyčném víte poměrně dost (vzhled, místo výskytu) a on spáchal minimálně přestupek - obraťte se na policii, europoslance nelze jen tak odbýt! Jinak až se vám něco stane kavárna tvrdit, že jste si to sám zinscenoval (jako u Jakla).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.