Reklama

pondělí 27. května 2019

Zlo slaví, ale v dálce začíná svítat

Martin Koller
27. 5. 2019
Eurovolby jsou u konce. Zlo stále slaví, ale ne všude. U nás se jedná především o oligarchu Babiše a jeho spolek ANO a Piráty. Znovu uspěli nestydatou komedií. U voličů Pirátů se ani nelze divit. Pubertální mládež je lehce ovlivnitelná a v současné společnosti, která je notně zhlouplá a dětinská mnozí zůstanou puberťáky až do smrti. Někteří naštěstí vyrostou a dostanou rozum. Jde jen o to, kolik bude kterých, protože budoucnost není růžová.


Potěšující je fakt, že nářez dostala protinárodní ČSSD, vedená podlézavými slouhy Babiše, Sorose, Allbrightové a německých euromarxistických zájmů Hamáčkem, Petříčkem, Špidlou, Prouzou, Jandou a jim podobnými. Rovněž komunisté by se konečně měli probrat a zbavit Babišových slouhů Filipa, Dolejše, případně dalších, kteří je vedou do zkázy. Bohužel uspěly ve své rozvratné činnosti rovněž desítky nevolitelných pidistraniček, které opět ubraly hlasy perspektivním kandidátům a určitě za to dostanou odměnu. Dělají to opakovaně a už bychom si těchto euromarxistických klaunů a klaunek, kteří vždy vylezou nedlouho před volbami a srší vlasteneckými hesly s podporou masmédií, měli všimnout.

V případě oligarchy a jeho party krasavic z Aspen Institutu Allbrightové se úspěchu divit lze. Vysoká podpora tohoto protinárodního hnutí je dána kromě krátkodobých investic a nestydaté a prolhané komedie snad už jen zarytou zvířeckou tupostí některých voličů. Především takových, kteří nechtějí vidět fakta a nechtějí si přiznat svoji omezenost a svoje chyby. Jinak by nemohli dát vysoký počet hlasů Charanzové, která opakovaně hlasovala v EU proti zájmům naší republiky. Totéž lze říci o Dlabajové. Obě jsou členky Aspen Institutu, stejně jako Hamáček, nebo generál Hanba-Pavel. Informací o jejich hlasováních bylo na internetu i mezi lidmi dost. Chtělo to jen použít mozek a nechovat se jako tupé stádo dobytka. Nelze než konstatovat, že voliči ANO jsou příznivci Allbrightové, Sorose a byrokratické diktatury rasistické EU, multikulturalismu, afroislámské invaze a války. Mají pravděpodobně radost z toho, že Babiš a jeho vláda prodali australské firmě, za níž stojí Allbrightová naše zásoby lithia v ceně řádově bilionů korun za 13 % ekonomického výsledku. Využili k utajenému prodeji povyku kolem Benešové a demonstrací a zmatku kolem voleb. Tomu se říká dárek. Místo aby se lithium těšžilo vlastními prostředky, prodalo za víc a využilo se ve prospěch státu, budeme se dále zadlužovat. Chvíle, kdy Babiš poníženě v kleče líbal ruku Allbrightové, která se zasloužila o vraždění v Jugoslávii a podporu afroislámské invaze, byla opravdu symbolická. Evidentní vlastenec a bojovník za český stát, národ a jeho zájmy.

Pokud se někteří omezení důchodci těší, že jim milovaný oligarcha zase přidá, těší se oprávněně. Ale mohou se taky těšit na růst cen, stejně jako po letošním přidání. Takže opět vlastně nedostanou nic, možná si spíš pohorší. Bohužel, mnozí nedokážou myslet lépe, než v horizontu následujícího dne. Žádné rasové afrikanizace IQ není třeba. V jejich případě jsme ji už dosáhli, možná i překročili. Oligarcha si na ty důchody vypůjčí a zaplatíme to samozřejmě i s úroky. K tomu dostaneme navrch tvrdší byrokracii, nárůst nesvobody, další chudobu a možná i jadernou válku. Děkujeme svému demokraticky zvolenému vůdci a jeho voličům. Bude hůř.

Zlo tedy slaví a opravdu symbolicky. Dnes je to 77 let, co českoslovenští parašutisté zlikvidovali německého rasistu a zastupujícího říšského protektora Heydricha. Určitě by dnes slavil taky. Jednotná Evropa pod německým vedením byl nacistický a pangermánský sen. Dnes by určitě jásal Heydrich, stejně jako Frank, kterého naše justice nechala po zásluze pověsit, nebo Henlein, který v hrůze před spojeneckým soudem spáchal sebevraždu. V EU se možná dočkáme jejich rehabilitace a prohlášení za hrdiny sjednocené Evropy, kteří to mysleli dobře. Každopádně nacistický sen se plní i bez války, stačí domácí posluhovači protinárodní EU, Sorose, Allbrightové, Merkelové, Macrona a jim podobných. Sami socialisté, aktuálně euromarxisté. Ti dnes slaví. Jenže nic netrvá věčně. Padla i římská říše, zbavili jsme se rakušácké okupace, nacisti vydrželi šest let, komunisté, kteří to mnozí mysleli dobře, ale v praxi mnohdy dělali špatně, vydrželi čtyřicet let. Právě z řad protekčních komunistických nomenklaturních kádrů, které pohřbily předlistopadový režim a jejich potomků se rekrutují současné euromarxistické elity. Babiš, Petříček, Charanzová. Stačí se podívat, kdo je a byl tatík euromarxistky Charanzové, stejně jako euromarxisty Petříčka.

Nicméně uspěli dva jednoznačně vlastenečtí kandidáti. To je první svítání svobody, i když možná vzdálené. Je otázkou, zda jich v praxi nebude víc. Například Sáša Vondra je proamerický, tudíž by měl být proti EU. Ale bude proamerický pro Trumpa, nebo pro Sorose? Uvidíme. Je třeba sledovat a zveřejňovat, jak kdo volí. Každopádně jsou tu dva symboličtí jednoznační vlastenci, David a Blaško. Jako ti dva stateční parašutisté Gabčík a Kubiš. Dva proti nenávistné hydře, která chce ožebračit a zničit náš národ, kdysi nacistické, dnes euromarxistické. Tehdy jako dnes, stejně jako kdysi československé odbojáře, je čeká boj se zlem, lží, sprostotou, korupcí, hrabivostí, prolhanými a cenzurovanými médii, stupidními ideologiemi a rasismem. Zbabělců a zrádců bylo a je vždy dost. Ale byli také vlastenci a hrdinové, kteří nekolaborovali. Buďme jako oni, vraťme se ke kořenům. Spolupracujme s vlastenci doma i v zahraničí proti diktatuře bruselských euromarxistů. Naše dva úspěšné vlastence čeká boj s arogantními a agresivními cizáckými přivandrovalci, kteří chtějí vládnout v naší zemi, případně ji rozkrást a ponížit, stejně jako oligarchové Ukrajinu. Na jedné straně vábení koryty, na druhé ohrožení, že podivně skončí jako vlastenecký jugoslávský prezident Miloševič, nebo geniální komunista Ransdorf. Snažme se je podporovat a nezapomínat ani na jiné vlastenecké kandidáty, kteří v souboji se zlem neuspěli. Budeme je potřebovat.

45 komentářů :

 1. Dobře pane Kollere už teď zlo si nebude moc dělat co chce.Bude to ještě boj ale povede se nejsme sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme pane Kollere za projevené názor a víme, že nejsme osamoceni a že přece jen se začín šířit boj za přežití národa ! Je to běh na dlouhou trať.

   Smazat
  2. Pane kollere, píšete dobré články, ale teď jste vedle jak ta jedle!
   Jak se jmenuje trojský kůň USA CIA) v EU?
   Alexander Vondra!!!
   (Pro neznalé: Bývalý velvyslanec ČR v USA Alexander Vondra je dodnes aktivním agentem CIA...)

   Smazat
  3. Zajímavý problém, jak se pan Vondra, pokaždé díky preferencím dostává mezi vyvolené. Musí mít někde skrytý početný harém ctitelek, nebo stadion fandů či ovkádá černou magii, protože si to jinak nedovedu vysvětlit. Stálo by to za analýzu, alespoň podle krajů.

   Smazat
 2. S tím svítáním si myslím , že jste velký optimista

  OdpovědětSmazat
 3. V Rakousku germány podporovaní ekologisti svrhli kancléře Kurze, který s žádnými Ruskami nikde nechlastal.
  Už by tu Mutti měl někdo dát do kontejneru.

  OdpovědětSmazat
 4. Velmi výstižné a zároveň velmi smutné, hlavně ta pasáž o tuposti elektorátu konjunkturalistické strany oligarchistického traviče potravinami, zdivočelého chazara rodem z Ukrajiny a Slovenska, agenta min. STB a CIA, Bakšiše...

  OdpovědětSmazat
 5. Nemám rád prolhané Chazary.

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Koller má stejného nepřítele, jako Sorošovi zaměstnanci, není vám to divné?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svita kdyz porad vladnou Fuckrela, Fuckron, Funcker, Fuckrosove, Fuckrump a Fuckwits ,peclive vybrani z celeho sveta a spolehlive chteji znicit svet.

   Smazat
 7. jak se da udělat z dvaceti štyř tisic hlasu při znamem počtu čtyř potencionalnich milionu voliču volebni vitěztvi když v procentech vitěz dostal teměř třicet procent takovy sistem nema chybu a je zcela nenapadnutelny a svatějši než slovo boži ati co udajně vyhrali se budodu modlit aby koryto nikdy nevyschlo

  OdpovědětSmazat

 8. Zakladame SADISTICKOU STRANU, (Pirati uz mame) .prihlasky prosim posilejte na adresu: Martin Lang, Jesenice u Prahy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do vlády půjde spolu s Demokratickou stranou recidivistů.

   Smazat
  2. Zakládáme znovu satanistickou stranu!!
   Jako přihláška člena litr čerstvé krve novorozence (libovolné rasy).

   Smazat
 9. Poopravím, atentát na pana Heidricha byl hanebným teroristickým činem českých západních výsadkářů. Takto vysloveno při setkání našich milých krajanů Sudetoněmeckého lancmanšaftu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To říkal říšský protektor K.H.Frank, exministr Herman či expředseda Bělobrádek. Nebo dokonce politologický předseda Fiala? Prosím o upřesnění. Děkuji.

   Smazat
  2. Ani jeden z nich. Byl to skalní milý krajan Sudeťák, kterému tleskal ten, na kterého jste zapoměl - Schwarzenberg. Zeptejte se ho. Rád vám to potvrdí!

   Smazat
  3. Nase nejmilejsi Germansky spoluobcany , ktery nam poridil a upekl s US presidentem Wilsonem a pridali jeste Slovaky ,abychom katastrofe urcite nemohli uniknout ,taticeeek Masaryk ....

   Smazat
 10. Stále dokola seopakuje manipulace slovem "euromarxismus".Marx byl proti kapitalismu, jehož podstatu správně definoval a zveřejnil v Kapitálu. Noví vůdcové Evropy a jejich zástupy úředníků a realizátorů proti kapitalismu ani náhodou nejsou, naopak. Slovem "euromarxisté" poškozuje se do budoucna možný návrat socialismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolaboranti a sluhové nadnárodních korporací jsou označováni jako "neomarxisté". Hahaha. To slovo se používá jako strašák a s levicí či levicovostí nemají jeho nositelé pranic společného.

   MM

   Smazat
  2. Je to velká rafinovanost, to používání pojmů neomarxismus a euromarxismus. Jde o to zhnusit lidem marxismus, aby se už nikdy lidé nepokusdilio spravedlivou společnost. Překvapuje mě, že spousta autorů, kterých si jinak vážím, na tuhle vějičku nasedli a v podstatě intenzivně pomáhají těm, proti nimž píší. Jsou to ale paradoxy, což?

   Smazat
  3. 14:47 Souhlas!Pojmy"euromarxismus a neomarxismus"neexistují.Jsou to bláboly,které si vymysleli příznivci antimarxismu a odpůrci marxismu,kteří by toto rádi podvrhli jako myšlenky Marxe a Engelse.Pan Koller,s jehož názory lze většinou souhlasit,je s používáním pojmu "euromarxismus"v každé druhé větě již trapný!

   Smazat
 11. Jestli někde svítá tak leda někde v tramtárii,i kdybysme ty volby vyhráli, tak je to 21 kusů mezi 700,nebo kolika. Oni nás z EU nikdy nepustí a reformovat se to nedá. Dobrovolně jsme vlezli do IV říše a teď si pár století počkáme než se z toho vymotáme, stejně jako v případě Rakouska Uherska. V tom případě také rozhodovaly vnější podmínky a ne volby v rámci tehdejší říše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0851
   Pár století přežijeme. Přežili jsme Tisíc let, přežili jsme dokonce i Věčné časy, pár století nesmíme vzdávat.

   Smazat
 12. Pane Kollere bacha při cestě tramvají...vy si koledujete. To nevyhrožuji, naopak!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Celá "západní demokracie" je grandiózní podvod. Kapitalismus totiž vylučuje demokracii. Věc se má takto, pane Kollere. V dálce může začít svítat teprve až to pochopíme.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Koller tak tomu říkám článek i pro lidi kteří se málo zajímají o to co se děje. Pohybuji se hodně mezi lidmi živícími se otročením a můj dojem je že přez mé rady voli Babišáka pro to že na něj většina středních podnikatelů kteří je zaměstnávají nadává jako tichý protest. Přitom jim stále opakuji staré přísloví: Kdo chce z vlky žít musí s nimi výt. Volil jsem a kroužkoval pana Davida a Blaško. Jste můj kandidát na prezidenta.

  OdpovědětSmazat
 15. Pane Koler žádné zlo neslaví, to jen většina lidí není hloupá jak si vy myslíte. Nevím proč chcete neustále EU rozvracet, v čím zájmu? Tuším v RUSKÉM, čím slabší a rozpolcená EU, tím lépe pro Rusa.Rus je dnes čiré zlo světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi pěkně vymydlená palice. EU je fašizující nástroj na ovládnutí Evropy. Slouží pouze nadnárodním korporacím, omezuje vnitřní demokratická uspořádání členských zemí, její představitelé podnikají sociální inženýrství s migranty. V EU není ani špetka demokracie a její propaganda dnes už může zabrat jen u opravdu hodně omezených individuí! Koukni do zrcadla.

   A ta protiruská vzteklina, která tě popadá, se dá léčit. Kup si do Ruska zájezd, abys tu příště neplácal voloviny.

   MM

   Smazat
  2. 9:12 Dejte již pokoj s tím Ruskem. Jedině kdo se do Evropy sere je Amerika a její globalistická chamtivost..

   Smazat
  3. 12:49 ANO, a Krym také napadl a anektovalo USA co BLBE. Pro 9:32 jen blázen se jede do Ruska nakazit AIDS.Co hledat u tzěch ožralejch hovad?

   Smazat
  4. 9:16 Krymčané se rozhodli referendem a USA utřela se základnou, víme BLBE.

   Smazat
 16. Kurva, to snad není pravda, zcela vážně dávat na roveň samozvané vlastence, komoušské žvanily Davida a Blaška s hrdiny Gabčíkem a Kubišem.

  V dálce možná svítá, ale v palici dalšího komouše, Kollera, panuje tma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediný žvanil jsi tady ty, blbečku. Nálepkovat vlastence Davida Blaška může jen opravdu vymytá palice nenávistného pacienta. Máš štěstí, že tě kryje anonymita. Jinak si už počítáš zuby na zemi.

   Smazat
  2. 9:25
   Dnes mám volno, můžeme si dát sraz kdekoli v Praze. Uvidíme, čí zuby budou na zemi, "vlastenecký" kreténe.

   Smazat
  3. 9:42 Pepku, vodprejskni

   Smazat
  4. Gabčík s Kubišem byli přeci sionisty vycvičený protičeští teroristi! Za Protektorátu byli přeci Češi uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Naopak výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz huhňavý Václav Klaus Perokrad. Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“
   K. H. Frank

   Židobolševický mor mohl být našimi blanickými rytíři zastaven! Ránu mu bohužel zasadilo chování dezertérského lejna (tzv. legionářů!) za WWI.! Kdo nám pak už mohl důvěřovat? I tak velice pozdní nábor, zahájený až v květnu 45 (sic!) dal dokupy aspoň rotu evropských rytířů! - https://www.armyweb.cz/clanek/svatovaclavska-rota-aneb-cesi-v-ss

   Smazat
 17. DEfinice EP od Petra Hájka: Žádný parlament to samozřejmě není. Nemá vládní většinu ani opozici, nevytváří zákony, nemůže vyslovit (nevolené) vládě nedůvěru, nemůže se rozpustit a vyvolat předčasné volby, pokud vládnoucí elity ženou ovládaný celek do záhuby a tak dále a tak dále. Je to prostě obrovské „imaginární“ mrtvé těleso, které stojí daňové poplatníky (i naše) astronomické (virtuální) peníze. A to všechno jenom proto, aby se EU tvářila jako (demokratický) stát, kterým ovšem není, neboť ani podle svých „základních smluv“ být nemůže.

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Kollere, pokud by mělo začít svítat, muselo by se do EU parlamentu dostat vlastenců mnohem více. Obávám se, že výše zmíněná definice od p. Hájka je velmi blízká skutečnosti. I kdyby měl EU parlament mít jakousi možnost korigovat směr k odebrání suverenity národních států, musel by ten zájem být podpořen ve většině zemí EU volbou odpovídajících kandidátů.
  Další otázkou je, nakolik jsou jedinci odolní moci peněz, kterých se jim dostane ... dostatek? S výplatou "půl mega" měsíčně se proti zájmům zaměstnavatele protestuje mnohem hůře. :-)
  Jsem poučený optimista:
  Vláda bude v Bruselu, parlamenty jednotlivých zemí budou (jsou) pouze správní orgány plnící vůli vlády, v pozadí oligarchové (nadnárodní firmy), státní aparát k udržení pořádku a .... dělný lid vytvářející hodnoty, včetně střední třídy. Mocně zdaněné, hodnoty vytvářející obyvatelstvo, uvedené do stavu kdy mzdu odevzdá za nájemné bydlení a potraviny ..... Někdo se bude mít lépe, jiný hůře, ale postupně se životní úroveň sníží všem. Čas je náš nepřítel.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 19. Že autor považuje špinavé umaštěné dredy desperátů-pirátů jako za nedobro v ČR, lze dobře pochopit. Stejně jako lze dobře pochopit, že podobně umouněná česká mládež v otrhaných džinách a vyšmajdaných keckách s vyprázdněným nitrolebím je volí. Ovšem ne nepodobným nedobrem pro ČR jsou i trotlovské strany, které kandidaturou se obohatili na účet daňových poplatníků se slibem, že vytrollují Brusel - a vytrollovali české občany. Proč ale sem řadí autor stranu ANO, která za pár let, co je u moci, udělala pro občany ČR neskonale více, než všechny její vládní předchůdkyně za 25 roků!!! Že přitom nečiní pomyšlení diktatuře kapitálu, považují myslící za spíše výhodu a že nerozkrádá dál stát jako všechny předchozí - a nejen megazloději z dob vlády sT0PO9 majetek státu a občanů. Vím, že vrtá hlavou autorovi, proč ANO, vedené oligarcehm, nepracuje na rozvratu státu jako vlády předchozí, proč má solidní sociální program, o kterém se předchozím vládním poskokům kapitálu ani nesnilo. Tedy jen díky ANO mohou u nás slušní občané ještě žít a dýchat. A jak se ukazuje antiANO propaganda, byť překonávající vše, co dokázal kdysi Goebbels za nacismu, je neúčinná!!! I Baťa byl kapitalista a podobně jako Babiš věděl, že kapitalismus nemůže fungovat s totálním přehlížením sociálních problémů, jak to činili s velkorysostí, se kterou i kradli - dřívější vládci státu!

  OdpovědětSmazat
 20. Pan Koller = jistá režizéérka, ta by dovolila volit jen těm "chytrým".

  OdpovědětSmazat
 21. Pane Kollere nenazývejte některé důchodce omezenci, že nevolí dle vašich představ. Krávy s vámi nepásli. Vaše jedovaté plivání se všem taky nemusí líbít.

  OdpovědětSmazat
 22. Pane Koller, opet kazdy odstavec je pravda, cetl jsem to driv,..ale ja jsem presvedcen, ze "ticha" vetsina k volbam nechodi, ale uz by chtela "problemy" resit razantne! Slunickari lzou, nerespektuji volby, kradou, vlada nase penize rozdeluje politickym neziskovkam,...atd....Resit to jako na Islandu: vsechnu "skodnou" zneskodnit, zavrit, znarodnit vse nakradeno,...je spousta vlastizradcu, kteri by zaslouzili trest smrti, zabaveni osob.majetku, provest lustrace,...kdy zacneme !?
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 23. Piráty zdaleka nevolí jen pubertální mládež - ale i ta má víc rozumu než venkovská nevzdělaná lůza volící SPD, debile Kollere. Nefetovala tvoje matka když tě kojila?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.