Reklama

sobota 18. května 2019

Zrůdné stvořeníYekta Uzunoglu
18. 5. 2019
Defne Bayrak (Poklad Prapor) jednoho z nejnebezpečnějších “mozků” ISIS teroristů už zatkli Kurdské ozbrojené jednotky! Pocházela z bohaté rodiny, studovala žurnalistiku na jedné elitní istanbulské univerzitě a následně pracovala v prominentních provládních novinách, jako jsou Hürriyet, Vakit, Timeturk a Risale Haber. Nějak se seznámila opět na elitní istanbulské universitě s promovaným jordánským lékařem, za kterého se hned vdala. Prima pár, oba pocházejí z bohatých rodin, ona hned po promoci nastupuje, jako by byla zázračnou novinářkou, u největšího tureckého deníku Hürriyet a následně u dalších provládních novin. On nastoupí v renomované nemocnici v Jordánsku, kam odchází se svou “ženou”, která píše pro své deníky z Jordánska, je to ideální “moderní” dobře vzdělaný pár?! 


 

Dnes už ale konečně víme, že i její sňatek s člověkem, který chtěl pracovat jako lékař, a proto také studoval, aby pomáhal trpícím lidem, byl její kalkul. To byla ona, kdo s ním manipuloval a vedla ho k islamistickým teroristům a ten člověk se nejmenoval nijak jinak, než El Belavi – ano, jméno, které se dostalo jednu dobu do povědomí stovek milionů lidí na naší planetě! Tím, jak získal důvěru CIA a jordánské tajné služby tím, že v jejich zastoupení pronikl i v Afganistanu do struktur teroristické Al-Káidy, kde se dostal až k pravé ruce Usámy bin Ládina k Ayman al – Zawahiri.

A pak? Pak CIA mu tak moc věřila, že svolala v Afganistanu schůzku všech svých odborníku na teroristickou Al-Káidu, kam přišel jako jejich důvěrník a specialista El Belavi, aby zorganizovali napadení – zabití al – Zawahiriho! A pak? Na schůzce El Belavi spáchal sebevraždu s výbušninou, kterou nosil na sobě…. Jako důvěrník CIA prošel všechna kontrolní místa bez kontroly a sedm specialistů na terorismus CIA bylo na místě mrtvých a kolik zraněných následně podlehlo zraněním, to nevíme…

ALE před tímto aktem, o kterém jeho manželka musela vědět, chtěla, aby ji a dvě společné děti nejdřív odvezl do Istanbulu, což učinil za souhlasu CIA, což byla fatální chyba… Ona, než ho poslala na smrt a na smrt poslala další lidi, chtěla, aby byla se svými dětmi v bezpečí a kde jinde by mohla být v bezpečí, než dnešním Turecku?

Do dnešního dne ji mám před očima, jak když ji po tomto zrůdném atentátu našli novináři a ptali se jí na jejího manžela, chladnokrevné před kamerami odpověděla, že její manžel žádným teroristou není!

Jak se zdá, když někdo pracuje pro jakoukoliv tajnou službou podporující terorismus, je to úkol na celý život.

Už tehdy americké deníky jako je The New York Times psaly o té ženě, která už po skončení studia napsala knihu: “Usáma bin Ládin: Che Guevara východu…” a již tehdy americké velvyslanectví šifrovanou zprávou psanou americkým diplomatem v Turecku Douglasem Sillimanem, kterou poslal nejen na americké ministerstvo zahraničí, ale i na CIA a FBI, aby mimo jiné učinili vše, aby se tato žena nemohla pohybovat po světě!Ale ona se pohybovala svobodně všude, a to i po sebevražedném atentátu otce svých dvou dětí, kterého poslala chladnokrevně na smrt a následně se sebrala a se dvěma dětmi chtěla se svým doprovodem přes Turecko – Syrské hranice dostat k ISIS! Byla zadržena nic netušícími řadovými policisty, ale pak na pokyn někoho byla propuštěna! Dle všeho jí byla navíc poskytnuta pomoc, aby se “živa a zdráva” dostala k hlavounům ISIS v Sýrii! Tady se hned provdala za jednoho z pohlavárů pocházejících z Egypta! Kam ho poslala, to nevíme, ale zatím víme, že se následně stačila provdat za dalšího pohlavárů ISIS pocházejícího pro změnu z Turecka, kterému porodila třetí dceru! Kam ho ke smrti poslala zatím také nevíme.


Defne Bayrak a její manžel, lékař, kterého poslala na smrt

Přestože byla autorkou výše citované knihy, přestože psala v “prominentních” provládních novinách kde propagovala radikální islám, přestože už tehdy na ni americké velvyslanectví v Turecku upozornilo všechny odpovědné instituce své země, a přestože před atentátem v Afganistanu, kde zemřelo sedm vysoce specializovaných agentů CIA na terorismus, nikdy ji nikdo v Turecku nezadržel, nevyslýchal a neomezil její pohyb jak se, zda ba naopak…

Přednedávnem ji zadrželi konečně kurdské ozbrojené síly bojující proti ISIS v Sýrii, když se svým 4. “mužem” a třemi dětmi a dalšími zrůdami z ISIS chtěli dostat k tureckým hranicím, tedy do Turecka a začala zpívat…

Její praví zaměstnavatelé by ji raději viděli mrtvou než ve výslechových místnostech Kurdů! Tady dochází k odhalením nejen toho atentátu v Afganistanu, kde zemřelo sedm odborníků CIA na boj terorismu, co řadu let zabraňovali smrti nevinných lidí v Evropě a v USA, a ti měli své skutečné rodiny a tím i děti…

Tato zrůdná bytost v ženské podobě je nyní v rukou Kurdů a zvrací své zrůdnosti…

46 komentářů :

 1. Normální islámská fanatička jsou naprosto stejní doufám že zazpívá o praktikách cia.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak se vam libi novy nacismus a Apartheid /vynalez britu/,v EU a dalsich civilizovanych narodech? Ma dvoji ucel, znicit vse a mezitim protoze je nadvyroba cpat miliardy do afroarabskych pribehliku aby pomohli korporacim..Ktere dostavaji od statu, ktere to loupi z nas a pak neni na veci zcela nutne a nezbytne , ktere jsme celozivtni praci jiz zaplatili i uroky.
   Kazdy nacisticky rezim pak usiluje aby ziskal mlade , kteri jsou ve vyvoji a plni hormonu , ktere jim odvadeji pozornost od nacistu a jejich sluhu..Ktere je obepinaji a sviraji jako chapadla a neviditelna mriz, a dostavaji je do sparu slizke nizke, sprostoty demokratickych Pornografii nekonecne ohyzdnosti a uchylnosti..

   Smazat
 2. Volební kampaň do EU vrcholí: Okamura mluvil na Piazza del Duomo v Miláně. Co řekl?:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201905189928503-volebni-kampan-do-eu-vrcholi-okamura-mluvil-na-piazza-del-duomo-v-milane-co-rekl/

  OdpovědětSmazat
 3. Dr. Yekto, co s ni budou Kurdove delat ?
  Napiste nam neco o zviklostech tureckych a vasich bojovniku , at se poucime ! A reknete nam, kdo jsou prarodice Kurdu ! Jsou to Medove ?
  h.

  OdpovědětSmazat
 4. Honolulu 0:48, 0:58, už jste z toho rauše venku? Tak se přestaňte zesměšňovat! Poděkujte adminovi, že ty vaše trapasy vymazal. Já bych je tam, k vaši ostudě, nechal ...

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Také nenávidí Západ a USA především, nenávidí západní hodnoty, nenávidí "zvrácenou" západní kulturu, nenávidí západní svobodu, demokracii, bohatství.
  Je to prostě takový soudruh Vašek Dvořák v sukních.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 8:13 máš to v gebuli riadne pomotané. Ona predovšetkým nenávidí každého, kto nie je "pravoverný" moslim, takže nenávidí aj teba. Serie na kultúru, či európske"hodnoty", demokraciu a pod., jediné, čo takíto vymletí nenávistní fanatici chcú, je to západné bohatstvo a tvoju hlavu!

   Smazat
  2. A ešte niečo: aj my nenávidíme tú západnú "demokraciu", ktorá ňou nie je, zvrátenú západnú "kultúru", ktorá žiadnou kultúrou nie je, západnú "slobodu", ktorá o skutočnej slobode ani nechyrovala, západné "hodnoty", ktoré nemajú hodnotu ani lajna na ceste, západné bohatstvo, ktoré je bohatstvom pár ľudí a je nadobudnuté ožobračovaním ľudí na západe, východe, severe aj juhu!

   Smazat
  3. Přesně jsi se Jano popsala. Jsi podobné zrůdné stvoření jako ta fanatička.

   Smazat
  4. Anonymní hlupák 8:13 podsouvá nenáviděným osobám postoje a názory, které nikdy nezastávaly. Není schopen vzdorovat Dvořákovým názorům faktickými argumenty, tak se snaží oklikou dehonestovat jeho osobu.
   Je pro upřesnění: kritika zločinné politicky západních elit, především amerického "deep state" není "nenávist k Západu". když konstatuje, že rozervané džíny, které jsou dnes v módě, jsou projevem sebedestruktivní kultury, tak to nemá nic společného s nenávistí ke kultuře, atd.
   Jestliže Nová republika, v jejíž redakci je také Dvořák, bojuje za svobodu slova a proti cenzuře a manipulacím ČT a mainstreamu, za přímou demokracii, tak to asi není nic protidemkratického, jak se snažíte nesmyslně tvrdit.
   Co já vím, i ten váš poslední vývod, že nenávidí bohatství je také nesmysl. Dvořák psal, že podnikal, či ještě podniká. Tak to asi nečiní z nějaké nenávisti k bohatství. Nebo jo?!

   Leo

   Smazat
  5. 8:58 je nepřemýšlející lejno, které jen trousí nenávist ve veřejném prostoru. Paní Jana to jasně napsala, čím pohrdá a co nenávidí. Je to postoj plebejce a demokrata. Na takových lidech stojí zdravá společnost. A idiot 5:58 je hlupák, sluha sluhů, který svými demagogiemi a urážkami připravuje smrt naší civilizace.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Honolulu měl jsem Vás za chytřejšího. Vytahujete se znalostí historie, bible a všeho možného, takže by jste měl vědět o tom že všichi lidé pochází i podle moderních poznatků skutečně z jednoho páru v Bibli nazvaných Adam A Eva. Vše další jsou mutace v probíhajícím čase. Jde o to v jaké společnosti vyrůstáte a k jaké cítíte sounáležitost. Jste typický katolík a to mluví za vše. Jsem věřící ale ne v to co Vy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.31 Přečtěte si pro pobavení i pro poučení knížku Bradforda ROARKA "Černošský pán Bůh a páni izraelité, starej zákon a proroci... a pochopíte afirmativní vzdělanost většiny Američanů... nad něž není. I starej dobrej Honolulu mi připomíná nějakého toho plantážnického kazatele;-)... který má kontrakt na Trumpa, tak občas troubí za trumpetu... samozřejmě jenom z Jericha.

   Smazat
  2. A propos, 9.31 tam máte vyřešenou i otázku lidských plemen... Jediná ženská stvořená Pánem Bohem přeci byla běloška Eva... a ta měla samé syny... takže pokud Pan Satanáš, věčný nohsled Pána a napodobitel-plagiátor nestvořil z ČERNOZEMĚ plodné ženské pro ty syny a vlastního Adamáše;-), musela se většina potomků Adama a Evy oženit s nějakou šikovnou opicí, nebo s plodnou ženskou na kontrakt od Pana Satanáše... Protože mezi lidmi a kozami, ovcemi a lamami, ba i velbloudicemi, je přeci jenom velký rozdíl v genomu, připadá v úvahu nejspíš ta opice dnes již s člověkem plně asymylovaného druhu - jako neandertálci například... nebo to, ŽE NÁBOŽENSTVÍ JE VĚROHODNÉ JAKO POHÁDKY O ALIBABOVI A NÁMOŘNÍKU SINDIBÁDOVI A "FŠECKO FŠECIČKO BYLO JINAK"...

   Smazat
  3. 10.32 OMLOUVÁM SE ZA "TVRDOU" ASIMILACI

   Smazat
  4. 10:18 a 10:32 děkuji za upozornění, rád si to přečtu.

   Smazat
  5. V knize Genesis není napsáno, že Eva byla běloška!

   Smazat
 11. Odborníci CIA na terorismus? Proboha, vždyť sama CIA je synonymem terorismu! Dokonce státního terorismu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vžyť, TAKŽE NEZPOCHYBNITELNĚ ODBORNÍCI NA KVADRÁT...

   Smazat
  2. Odborník na terorizmus je přece ten, kdo ho praktikuje!

   Smazat
 12. Róbert Švec vymyslel, jak na zahraniční neziskovky. Sorosovi se to rozhodně líbit nebude:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201905199931464-robert-svec-vymyslel-jak-na-zahranicni-neziskovky-sorosovi-se-to-rozhodne-libit-nebude-video/

  OdpovědětSmazat
 13. noviczech
  ...CIA rozdávala v jejich zemích čokoládu a bonbóny, dávali dary chudým, pomáhali v nemocnicích uzdravovat nemocné, zkrátka CIA je velmi dobrá, hodná organizace, která chce svět zachránit! On i náš Jánošík a nakonec i Jan Hus byli velmi zlí lidé! Ale to jsme zjistili, až když k nám do Československa přišli přátelé od Amíků a CIA!
  Nesouhlasím s vražděním, ale shlédněte, co dělali SS gestapo po vstupu do Sovětského svazu, shlédněte, co dělali američtí vojáci ve Vietnamu!!! Je lehké soudit vraha, ALE......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...jaké ALE???

   Smazat
  2. novivzech
   ...napovím! ALE, kdo je zde skutečný vrah! Shlédněte označené snímky a vraždil by jste, ...asi jako ta paní! Najděte si na netu, jak učila CIA Osama bin Ladina, když byl jejich členem, mučit jiné vězně! Pak by jste řekl(a), státy které toto provádí vymazat ze světa! Bohužel...!!!

   Smazat
 14. Dokud teroriské souží, jsou jim užiteční...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Přesně tak, milý soudruhu a soukmenovče Davide!

   Až na ty hloupé překlepy (vážně bys neměl psát příspěvky a články „pod vlivem“) máš Leninsko-putinskou pravdu: Dokud Kurdové páchali teroristické útoky ve prospěch fašistických USA, tak jim byli dobří.
   A jakmile začali být fašistické vládě USA nepříjemní, byli prohlášeni za teroristy.


   My roduvěrní Češi a Rusové, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti ovšem víme, že vražda na tyranu NENÍ zločinem.
   Tudíž víme, že humánní likvidace
   • žoldáka NATO a EU
   • zarytého obránce kapitalismu a demokracie
   • třídního nepřítele
   • národního nepřítele
   • příslušníka nepřizpůsobivé menšiny (Sudeťáka, Pražáka, sionisty, křesťana, intelektuála …)
   není zločinem, nýbrž NÁDHERNÝM národně-revolučním činem.


   Prostě: S.s. Uzunoglu (+ všichni ostatní kurdští komunističtí partyzáni) je naším spolubojovníkem stejně jako islamisti, v našem ODVĚKÉM slovanském boji proti Evropě a jejím hodnotám, především proti křesťanství, falešné humanitě, demokracii, kapitalismu a tzv. lidským právům.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   ----------------------------------------------------------------------------------
   Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

   Smazat
  5. Jen tak mimochodem, milý soudruhu a soukmenovče Davide:
   Rač si KONEČNĚ povšimnouti, že zde, na naší (stále ještě) milované Nové Republice, financované Velikým Ruskem, řádí jakési smradlavé cenzorské hovado.

   Takže prosím, až si povšimneš, jak kdosi przní Tvoje ipsissima verba o nepřípustnosti cenzury v naší rodné Západní Asii, zkus zde udělat pořádek, KONEČNĚ UŽ !!
   Tohle bys zvládnout mohl a MĚL, na rozdíl od zcela marné snahy prodrat se k evropskému korytu v barvách krachující Pitomiovy pidistraničky, že.

   Děkuji Ti předem, a zůstávám se soudružsko-soukmenoveckým pozdravem

   Čest a Nazdar!


   P. Radosta

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. Přišel Radosta a všechno je v prdeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.47 Opravdu? Já ještě ne, a možná ani jiní z nás, takže nám pěkně prosím, popište, JAK TO VYPADÁ U RADOSTŮ DOMA;-) když tam Radosta přišel...

   Smazat
  2. 14:47 = idiot ktery neni prinosem.

   Radosto ! To co jsi napsal uz vi, cele moje okoli a zaujalo je to !
   Mam vyridit podekovani ! Viden a tebou zminena strana je popularni u Amiku !

   Smazat
 17. Pane Dvořáku, nemohl byste prosím pana Radostu preventivně zablokovat? Aby alespoň jeho příspěvky nezabíraly tady tolik místa..! Ještě nikdy nepublikoval nic jiného, než arogantní kraviny.

  OdpovědětSmazat
 18. Po pečlivém prostudování všech zdejších přispěvků se mi informovanost nezvýšila, škoda času.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obdivuji vaši mimořádnou informovanost, která nemá kraje ani dna. Vaším zdrojem je asi ČT, že.

   Smazat
  2. 15:06 - Kdo ti dal pravo nekoho umlcovat ?
   Hnupe, seber pravo druhym a jednou ztratis svoje !

   Smazat
 19. Stojí za to si přečíst:
  - Jana 8:29, trefně označila dnešní sračky prezentované mainstreamovými médií a politiky
  - eventuálně ještě pan Leo 9:07

  OdpovědětSmazat
 20. Tohle by se u nás v Západní Asii stát nemohlo, díky Leninu a Putinu!

  Co se stalo?
  Došlo k DALŠÍ úspěšné primitivní protiruské, protinárodní provokaci CIA a Mossadu, tentokrát v Rakousku.
  Konkrétně proti vládní straně FPÖ („Svobodní“).
  Připomeňme si, že FPÖ je strana národně-socialistická, po německy NACISTICKÁ.
  Neboli rakouská obdoba maďarské Fidesz-MPS našeho spolubojovníka Orbána, resp. francouzské Národní fronty naší spolubojovnice Marine Le Penové.
  U nás je obdobou FPÖ samozřejmě ANO, strana našeho národního Vůdce Babiše.

  Předseda FPÖ, bytostný národní socialista Heinz-Christian Strache, se vyšvihl až na post místopředsedy vlády díky svému HRDINNÉMU boji s přistěhovalci, především Čechy a muslimy.
  Zuřiví obránci kapitalismu a demokracie se ho tudíž chtěli zbavit, jakkoli.

  Což se jim podařilo, Leninu žel.
  Agenti CIA a Mossadu na něho nalíčili průhlednou past: Na Ibize ho pozvala do své luxusní vily jakási ženština, představila se jako neteř významného občana Velikého Ruska, a nabídla mu vzájemně výhodnou spolupráci: Její významný strýček (tzv. oligarcha) koupí nejčtenější rakouské noviny (u nás by to byl Blesk), a předělá ho na partajní noviny FPÖ – po vzoru s. Orbána.
  FPÖ díky tomu vyhraje volby, Strache se stane kancléřem, a jako výraz díků za zvolení přihraje jejímu strýčkovi nějaké hezké státní zakázky.
  Statečný odpůrce kapitalismu a demokracie Strache samozřejmě vřele souhlasil. Ihned jmenoval pár novinářských hyen, které ho drze kritizují - proto musejí být vykopnuty.

  Prostě: Vypadalo to nadějně – po vítězství FPÖ by se Rakousko významně posunulo k Velikému Rusku, po vzoru naší vlasti: Největší noviny ovládané pokrokovými silami, spojenými s předsedou vlády, státní zakázky dohozené spřáteleným ruským firmám, KGB/FSB v zemi nerušeně pracuje …
  Opravdu SKORO jako v naší vlasti.

  JENŽE !
  Na veřejnost nyní pronikl videozáznam celého setkání údajné ruské soudružky a soukmenovkyně s Rakušáky, a je malér jako Brno!!

  Ano, Rakousko prostě NENÍ na úrovni Česka a Ruska: Kdyby se takové video vynořilo u nás, o našem národním Vůdci Babišovi, tak by se samozřejmě nestalo vůbec nic – náš národní Vůdce Babiš by nám v pohodě vysvětlil, že jde o politickou kampaň, a byl by opět klid na práci.
  A ve Velikém Rusku by pachatelé takové provokace proti Velikému Putinu, BJJP, byli brzy humánně zlikvidování, nejspíš čečenskými bandity nebo poloniem či novičokem, že.

  Co teď? My Češi toho moc nezmůžeme, takže jen musíme držet palce našim soudruhům a soukmenovcům z KGB/FSB, aby se jim podařilo vysvětlit (tradičně přes Facebook apod.) rakouským voličům, že musejí FPÖ volit znovu a znovu, dokud jejich země nebude osvobozena od EU, kapitalismu a demokracie, stejně jako Česko a Maďarsko.

  Ach, kéž by se to podařilo! A kdyby si Rakušani SAMI pozvali na pomoc nepřemožitelnou Armádu Ruské federace, jako my Češi … Ano, to bylo vážně SKVĚLÉ !

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POPÁTÉ, neboť ten původní (z 19. května 3:17) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.