Reklama

neděle 19. května 2019

Zvěrstvo předsedy oblastního sdružení ODS proti presidentu nutno řešit trestně

Jiří Jaroš Nickelli
Jiří Jaroš Nickelli
19.5.2019  
 ČSOL Brno I
Napadání presidenta republiky pana Ing. Miloše Zemana se žel, stalo jakýmsi kodifikovaným mediálním a politickým trendem současné politické nekultury naší společnosti. Hanobení hlavy státu, které jak známo již jednou vyvrcholilo odpornou krádeží a ničením presidentské standarty, však nyní překročilo veškeré úrovně myslitelné v civilizované demokracii.


Předseda oblastního sdružení ODS a zastupitel Jesenice u Prahy pan Martin Lang sepsal trestuhodný pamflet, jenž zveřejnily Parlamentní listy 19.5.2019. Z obsahu ohavného metabolátu pána z ODS vyjímáme tvrzení, že "senilní bolševik Zeman je prase, které je nutno podřezat jako přestárlou svini, vykrvit a zbytky spálit". Dále pan Lang běsní proti poslancům,kteří zdanění církevních restitucí schválili. Podle pana Langa je nutno rovněž tyto zabíjet - "nositelům zla uřezávat hlavy a sračky, co po nich zbudou, pálit".
Jak hodnotit tento výlev "pana Bestie Triumfans"? Nezbývá nic jiného, než trestní oznámení.
Proč? Pro podezření ze šíření poplašné zprávy o presidentu, jenž podle autora prý je "morální zrůdou jako Hitler, která nedodržuje žádné smlouvy". Poslance, kteří rozhodnutí sněmovny schválili, je podle autora třeba jako "smradlavá prasata" vybíjet, protože to "nejsou lidé a je dovoleno je zabíjet".

Podle mne také autor naplnil podezření z trestného činu hanobení rasy národa a přesvědčení v posledním bodě, neboť nejhrubším možným způsobem napadl jednak presidenta, jednak množinu poslanců a s nimi sympatizujících voličů. Autor nejenom napadá tuto množinu občanů států ale upírá jim dokonce právo na život, navrhuje jejich podřezávání,uřezávání hlav a pálení jejich pozůstatků jako jakéhosi odpadu. Rovněž srovnávání pana presidenta s Hitlerem je provedeno bez jakéhokoli věcného důkazu a způsobem srovnatelným naopak u pana autora s jednáním hitlerovců vůči tzv. neárijcům. Autor obviňující pana presidenta a legitimní poslance sněmovny z trestuhodných činů, naopak se sám chová nepřijatelným a hrubě odsouzeníhodným způsobem. Vyvolává dojem nabádání k jednání,vzato historicky, typického pro SA many a SS many III.Reichu.

Je tragické, že ODS má ve svých řadách takové členy. Místo vyjádření, že "se bude vážně zabývat jednáním svého člena", bylo na místě okamžitě pana Langa ze strany vyloučit,a to za jeho chování a vyzývání k trestným činům hromadné vraždy, vyvolávající dojem jednání v duchu kreatur hodných poraženého Islámského státu. Tam se usekávaly hlavy nevěřících,pokud je známo a dokumentováno.

Doufejme,že orgány trestního řízení spravedlivě zhodnotí odporný čin pana Martina Langa, nehodný poměrů České republiky,která sice již zažila hodně z Hulvátova, ale dosud se ještě nepropracovala k něčemu tak hnusnému a dehonestujícímu celou množinu nevinných občanů. Je též možné, že tento čin spadá rovněž do oblasti vyšetřování psychiatrů...neboť vedle trestně podezřelého obsahu vyvolává dojem obří duševní magorie. Nyní se stalo a příslovečný kalich jedu přetekl. Občané by měli protestovat proti tak odporné bestialitě. Takto si ODS volební hlasy v nastávajících volbách rozhodně nezíská.


Dr. Jiří Jaroš Nickelli, ČSOL Brno I.
v čele s legitimní hlavou státu

54 komentářů :

 1. Na jedné straně je množství lidí souzeno za vlatně hospodské řeči a druhé straně posranci a senátoři , ministři nejsou postižení za vlastizradu, pohrdání českými dějinami a pod.

  OdpovědětSmazat
 2. Ti, co se narodili v těch správných rodinách se dostali, kam potřebovali.
  Všude nás řídí efektivní „manageři“, kteří se narodili v těch správných rodinách, a to je ta jejich kvalifikace.
  Je nutné zavést osobní odpovědnost úředníků za kvalitu jejich práce a na konci roku je hodnotit podle předepsaných parametrů.
  Vždyť jak to dnes chodí?
  Když je někdo šéfem železničních drah, jsou jeho synové důležitými železničáři, když řídí banku, jsou ze všech obratem ruky bankéři. Když bude odpovídat za kvalitu své práce, tak si na ni nebude moci troufnout, protože dobře ví, že je v daném oboru úplná nula.
  Teď své úřednické funkce dostávají na základě rodinných konexí, no a potom se jich začnou ptát na to, co doopravdy umí. „Nic neumíš? ...Tak jdi studovat!“
  „Já nic neumím, a pracovat se mi nechce, zato nenávidím Rusko a obdivuji USA.“

  OdpovědětSmazat
 3. Blázny nelze soudně trestat, je ale možné je proti jejich vůli soudně umístit a izolovat v patřičném ústavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle Lang není blázen, je plně svéprávný a byl zvolen. Není tedy psychicky nemocný a musí nést následky svého konání ! Pro začátek 15 let natvrdo ! Státní zastupitelství tohle dopustilo netrestáním urážek pana prezidenta !

   Smazat
  2. Poslanec muže hanobit hlavu státu a nic se neděje. Poslanec, který má svůj názor na Donbas bude a je skandalizován, protože to není v zájmu svobody a demokracie Západu. Nyní kladu otázku, co to ta svoboda a demokracie je? Je jen pro "zmetky" tohoto státu, kteří nemohou být trestáni za zlodějiny a svinstva. Kdyby kdokoliv toto dělal v zaměstnání, tak letí, že si ani nebude moci vybrat svou skříňku. Senátor Láska a jeho spolek chtějí dávat trestní oznámení na presidenta, co však pro lidi a tento stát udělali. Musím použít toto slovo "hovno". Co udělali politické nuly Jurečka, Bursík ….

   Smazat
  3. Konkrétně Bursík má na svědomí kůrovcovou kalamitu v ČR. Škody jdou již do miliard.

   Smazat
 4. oprava: za vlastně hospodské řeči

  OdpovědětSmazat
 5. Překvapilo mne, že hnědé košile oblékají v ODS. Mám 100 připomínek k akcím pana prezidenta, ale je to můj prezident, protože ho zvolila většina. Jestli je volený zastupitel nejlepší z občánů Jesenice, pak mám obavy zda tam nežijí kanibalové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlepšího muže vyhodila ODS ,Klause ml. a zmije si hřeje na prsou!!!

   Smazat
  2. ODS a CSSD jsou spolky nemyslicich individui

   Smazat
  3. Proč by si kretén z ODS Jesenice nekopl. Když hulvát Pavel Novotný, nejznámější starosta za ODS vulgárně nadává svým občanům z okna, tak mu předseda Fiala zavolal a poděkoval mu. Třeba očekával také podobný telefonát...

   Smazat
 6. Přesně tak, je to náš prezident.

  OdpovědětSmazat
 7. Jesenice, Řeporyje - výkvět fialové ODS. Bůh a Příroda nás chraň!

  OdpovědětSmazat
 8. KONTAKT na toho fašistického psychopata Langa z ODS:

  mlang@lgsystem.cz


  Pokud chcete, napište mu. Vypadá to u něj na...
  - silnou psychickou poruchu
  - chorobnou nenávist k Zemanovi, to je až o zdraví (to duševní už má Lang v prdeli)
  - nenávist k jiným názorům a jiným politickým stranám... možná i nenávist k vlastnímu národu, ale to není jisté
  - primitivní myšlení
  - nevzdělanost
  - nějaký zlodějina v pozadí církevních restitucí, kterou ten zákon omezuje. Buď je Lang sám domluven na nějaké zlodějině s představiteli církve (třeba že získá levně nějaké vydané pozemky), nebo jeho kámoši či sponzoři.

  Prostě typická modrá straka, průměrný člen ODS. :)


  Poznámka: Nemohla by podat trestní oznámení kancelář prezidenta, až se o tom dozví?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trestní oznámení může podat každý občan, který si toto přečetl, a kterého toto pobouřilo. Obyčejný občan za tykadla přimalovaná na hlavy pomazané na pouličním plakátě musel jít do vězení - tedy občan, který podá trestní oznámení, by měl žádat o vyšetření, zda se nejednalo o trestný čin zneužití pravomoci úřední osoby, trestný čin hanobení jednotlivce i skupiny obyvatel, nebezpečné vyhrožování a vědomé šíření nenávisti. Ten duševně postižený hajzl by si šel sednout - ale asi do blázince. Určitě by to bylo kvalifikováno tak, že současná politická špína už mu sedla na mozek - tak by se mohl hájit kterýkoliv špindíra páchající v ČR politické zvěrstvo, protože to už nic jinýho než zvěrstvo není. A druhé zvěrstvo jsou media a mediální průmysl.Tyhle prolhané mediální kurvy kdyby musely podléhat přísné kontrole svých žvástů, asi by se přestalo brebtat o "demokracii" a přirovnávalo by se to k "totalitě" ale proti svinstvům, které v současné době denně vyhřeznou na veřejnost jak nemocná střeva z břicha, byla "totalita" úplný čajíček,zajišťující společnosti mravnost, vkus, kulturu a řád. Tohle současné svinstvo zničilo všechny občanské hodnoty, které způsobují, že lidé zůstávají lidmi a nemění se v nenávistné, perverzní, úchylné a vraždící bestie.

   Smazat
 9. 22:50 - No jo, ale stari Rimane rikali, ze : "Orel nechyta blechy" !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se velmi mýlíte! Jednak tu nejde zdaleka jen o prezidenta. Jednak, pokud něco takového nebude adekvátně potrestáno, bude to signálem pro další "prasata", že si mohou dovolit kdeco.

   Smazat
  2. Kontrolní otázka: Jak dopadli staří Římané ?

   Smazat
  3. "Orel mouchy nechytá" - tak je to správně.

   Smazat
 10. Je zajímavé, jaké členy ODS ze svých řad exemplárně vylučuje, a naopak jaké si ve svých řadách hýčká..!

  OdpovědětSmazat
 11. Možná by se mohla udělovat cena za nejhorší sprosťárny. Máme Ropáka, Balvana... tak proč neudělit Sviňáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smraďoch - cena pro největší politické prase

   2019 - historicky prvním Smraďochem je Martin Lang z ODS... Výhra je metrák hnoje na hlavu. :-)

   Smazat
 12. Tohle měl udělat někdo z ANO, nebo SPD, to by byl rachot a ono nic. Sorošova demokratická media mlčí, není to divné?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0.16
   Přišel mi balíček se 2 videí. Na prvním je Soroš, který vypovídá, jak do ČR jezdil již před "hadrákem". Dále mluví, jak tady vše organizoval a jednal nejen s Havlem, ale i s Čalfou a že se rozhodli provést změnu režimu. Sám se jmenuje za stvořitele "sametové revoluce" a předem informoval Havla, že bude presidentem. V závěru zpovědi uvádí, že za Havlem ještě mnohokrát, když byl presidentem přijel. Proto mě nepřekvapuje, že neziskovky mají dosti peněz na demonstrace. Dne 17.11.2018 pan B. (nemám povolení pána, i když ho znám, jméno uveřejnit) ve 23.57.06: "Byl tam můj vnuk. Dostal pětikilo za to, že nesl ten jediný trasparent,který byl proti vládě"
   V druhém videu je Havel oblečen do uniformy hradní stráže a při pochůzce se učí tasit šavli z pochvy.

   Smazat
 13. Hmm, Lang... Lang; aha, Nejvyšší komoří Filip LANG - od roku 1580 von Langenfels... Byl (jako Karl MARX) konvertita ke Katolicismu, i když pocházel z dobré židovské rodiny. Lobista, pletichář a schwindelmeister;-) - na císařský dvůr přišel chudý, aby zbohatl zázračně jako Capo di tuti Capi v USA. Šel přes mrtvoly, jeho pýcha a neúcta k samému císaři rostla tak, že i Císař nakonec pochopil, že je pro něho jenom Gój k exploataci... a po účasti ve spiknutí Matyášově byl Lang uvězněn, zbaven majetku, a na přelomu let 1608/1609 byl prý ve vězení tajně popraven.

  Jeho potomci žijí dodnes. Není ten Martin LANG jedním z nich? Morálně by to odpovídalo...

  OdpovědětSmazat
 14. 0:52 - NENI ! On je potomek Frantiskana, ktery prisel k zaveru, ze udela z Muslimu Katoliky a to v Egypte na zacatku 18-teho stoleti ! Kdyz se mu to nepovedlo, tak se pridal k Zidum v Alexandrii a jeho pra-pravnuk nasel spravnou cestu a z Zida se stal znovu Katolikem...
  (Snadno ke zjisteni !)

  OdpovědětSmazat
 15. Lang, Fiala, Novotný a další existence jsou jen důkazem toho, že zapáchající a hnijící spodina politického spektra má již svoji vůdčí stranu a osobnosti. Již není pochyb o tom, že se ODS stala vůdčí stranou před TOPkou a Starosty a Lidovci ve věci dehonestací a sprostých urážek spojených s návodem na fyzický útok, na úmyslné poškození zdraví, resp. návod na zbavení života vrchního představitele státu, prezidenta republiky. To je ovšem anarchie. Pokud nebude stíhání proti takto vykřikujícím jedincům, resp. představitelům stran a spolků zabráněno trestním a soudním řízením, nezbude nic jiného, než vzít v potaz jejich výzvy a vykonat to na nich samotných z důvodu preventivních !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady se stíhají jen ti, kteří přimalují volům tykadla.

   Smazat
  2. Co do preventivního účinku jediné správné řešení! A co vnejdříve,že?

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. 3:15 - ale pozde , uz si to 100 lidi precetlo !

  OdpovědětSmazat
 18. notak se jednomu modremu ptakovi uvolnil spodni svěrak ja bych řekl že na popravu to neni ale humanitarni blazinec a kazajka tak to určitě ovšemže ostanim strakam až na par statistickych vyjimek zatim svěrak drži zuby nehty přestože tak radi by se uvolnili

  OdpovědětSmazat
 19. Naprostý souhlas

  OdpovědětSmazat
 20. Přeji dobrý den,
  docela se divím, že velká část naší společnosti se diví jednání jakéhosi Langa. Lang byl natolik hloupý, že jen viditelně zveřejnil to, po čem tato "umělecká a duchovní elita národa" touží, co třeba plánuje. Jejich nenávist a zášť je stejná jako u tohoto Langa a jejich nápady a ideje tak souznějí s např. konečným řešením židovské otázky, které tak rozvinuli k dokonalosti němečtí nacisté či bolševickým kdo nejde s námi jde proti nám. Že Lang není osamocený blb, to lze dokladovat na starostovi Řeporyjí, zvaného s oblibou " protekční spratek". To jsou jen dva vyčnívající hroty onoho ledovce nenávisti a zášti, kterou si ona partička ve svém okruhu pěstuje a kterou se živí. Jsou to lidé, kteří si myslí, že dějiny lidstva začaly někdy v únoru roku 1948. A teprve tehdy vzniknul režim, který je provokuje k zuřivým, nenávistným a zvěrským nápadům. Vždyť na koho by se vylévaly kbelíky špíny a nenávisti, nebýt komunistů a bývalé KSČ. Z mediálních výstupů této nenávistí kypící grupy pomatenců mi připadá, že vše co bylo případně před únorem 1948 byla selanka. Selanka s hodnými pány továrníky a velkostatkáři, šlechtou, která by se pro dobro svých poddaných doslova roztrhala. A všichni ti kněží, biskupové a kardinálové v čele s papežem v potu tváře klestili lesy, aby z nich nadělali úrodná pole, ty pak orali a sklízeli úrodu. Nebo kladli pěkně společně onu pohádkami opředenou "cihlu k cihle". Takto lopotně klér doslova potil krev, aby si vybudoval své majetky, které jim pak zlí komunisté ukradli. No a je zcela zřejmé, že co bylo ukradeno, musí být vráceno, řečeno slovy právě tou grupou pomatenců, kteří si pak do svého čela zvolí, tu ušišlaného protekčního spratka, jindy hulváta s choutkami srovnatelnými s choutkami velitelů nacistických koncentračních táborů a gulagů. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dopručuji polský film Klerus(2018):

   https://www.csfd.cz/film/650136-kler/prehled/
   Smazat
 21. Přesně tak fašoun z ods promluvil měli by ho zavřít aspoň na tři roky. Mohl by se v lochu multikulturně vzdělávat.

  OdpovědětSmazat
 22. No co, takhle se podává v ODS žádost do poslanecké sněmovny. Ujistil vedení o svém demokratickém smýšlení.:))

  OdpovědětSmazat
 23. Ten řepoň z Řeporyjí Novotný už inspiroval svou rodnou ODSS.
  Jako známku přerodu, by si fašouni z ODSS mohli změnit znak.
  Tomu holoubkovi by mohli odříznout hlavičku.

  OdpovědětSmazat
 24. A co NA TO milka němců. Ještě se nezděsila ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mirka NATO-milka si po večerech šije hnědou košilku.

   Smazat
  2. Mirka NATO-milka nic nešije již od mládí umí jen krást a podvádět.

   Smazat
 25. Je dobré vědět co radikální strana ODS plánuje dělat s oponenty,kteří nebudou souhlasit s jejich politikou!!Je to v nich zažrané jako MOR ten jejich netolerantní fašismus!Tito jedinci z ODS mohou veřejně podporovat zavraždění Prezidenta nebo vraždění osob a nic se jim nestane!Jsou beztrestní!Naštěstí je chrání ten jejich ředitel co dostal vyznamenání od C.I.A. !!

  OdpovědětSmazat
 26. Je to pěkná přehlídka ODS za posledních téměř třicet let: Ministr financí Klaus nezná špinavé peníze; nejvyšší prokurátor Šetina nechá mobily vězňům; ministr hospodářství Ježek nekontroluje svůj rezort, neboť, jak vyhlásil: stát je špatný hospodář a proto ho není třeba kontolovat; ministr Dyba vyhlásil, že veksláci a prostitutky jsou nejlepší podnikatelé a proto se máme od nich učit. Kromě toho, začátkem devadesátých let chtělo ODS zrušit část železnic a prodat je. A co pan ministr Ruml a páni Helbichové.
  A v současnosti: otitulovaný ze všech světových stran maestro Fiala, přítel Sudeťáků; a co Tošovský obchodník se zlatem. A co absolventka Střední zemědělské technické školy a již téměř třicet let nás obštastňuje jejím neodolatelným šarmem.
  A co svatý muž Nečas se svou milkou Mme Nagyovou, toho času Nečasovou a možná, že už jen do času.
  O Langovi a Novotném není třeba ani mluvit, to udělají jiní v dostatečné míře.
  Takže dámy a pánové vaše firma mi připomíná jeden film ze začátku šedesátých let, který se jmenoval: Mezi námi zloději.

  OdpovědětSmazat
 27. Langovi by nejvic sluselo aspon 5 paragrafu a 5x5 let za mrizemi. Kdyby CZ byl normalni stat.
  Mysli si snad nekdo, ze normalni je? Ja ne. Stat by zasluhoval aspon 5x tolik co Lang.

  OdpovědětSmazat
 28. Jestliže po onom incidentu v australské mešitě Hamáček hrozil trestním stíháním každému, kdo by dal najevo, že se mu to líbí, člověk, který vyzývá k vraždě vlastního presidenta a případně dalších poslanců, by měl být okamžitě izolován, souzen, a v případě, že bude shledán příčetným, také odsouzen. Pokud nebude shledán příčetným, měl by být jako nebezpečný šílenec umístěn na vhodné uzavřené oddělení psychiatrie a to na dobu neurčitou, nejlépe nafurt.

  OdpovědětSmazat

 29. Dobře mu a všem těm odsáckejm slušňákům naložil Soukup:

  https://www.barrandov.tv/video/155040-moje-zpravy-20-5-2019

  Od 20:00:00 minuty.

  Taky jsem zvědav jak se z toho "...vyšmudlaj"

  OdpovědětSmazat
 30. 9:19 Vy sledujete toho blázna Soukupa? No to potom gratuluji, své k svému. Vy jste rozumu moc nepral co.

  OdpovědětSmazat
 31. Roman Smetana byl odsouzen ke sto dnům vězení za to, že kreslil tykadla politikům
  Brno - Roman Smetana, který byl odsouzen ke sto dnům vězení za to, že kreslil tykadla politikům na předvolebních billboardech, byl dočasně propuštěn na svobodu.

  Ve čtvrtek o tom rozhodl Nejvyšší soud, který před několika dny obdržel stížnost proti jeho odsouzení.

  "Nejvyšší soud rozhodl o přerušení výkonu trestu do doby, než o stížnosti pro porušení zákona senát trestního kolegia rozhodne," řekl Aktuálně.cz mluvčí soudu Petr Knötig.

  Mluvčí olomoucké věznice Markéta Zimová potvrdila, že příkaz k jeho propuštění již obdrželi. Smetana olomouckou věznici, kde byl doposud uvězněn, opustil krátce před druhou hodinou.

  OdpovědětSmazat
 32. Asi nebyl ODESÁK.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.