Reklama

úterý 11. června 2019

Absurdistán

Martin Koller
11. 6. 2019
Při sledování současné politické (ko)mediální scény jsem nemohl nevzpomenout jednoho ze známých reprezentantů pražské havlérky a předních slouhů cizáckých zájmů Kocába. Kdysi pěl o komunistickém absurdistánu, kde jsme podle něj žili. Absurdního bylo dost, ale současnost předstihuje minulost o mnoho koňských délek a trapný Kocáb už ani moc nevylézá, vyzdoben muslimskými parohy. Nemá se čím chlubit, kromě známé propagandistické lži na téma, že právě on zařídil odchod sovětských vojsk. Redakce NR (I.D., V.D.) se zcela neztotožňuje s výkladem marxismu, neomarxismu a euromarxismu.

Zařídili to pod vedením Gorbačova především slouhové cizích zájmů v rozloženém SSSR, kteří měli za úkol rozvrátit tamní armádu a z naší strany po odborné stránce československý generál Ducháček a jeho tým.

Jako největší absurditu nedávných dnů lze zmínit oslavy vylodění spojenců dne 6. 6. 1944 v Normandii, což vytvořilo v Evropě třetí, nikoli druhou frontu (ta už existovala v Itálii) proti nacistickému Německu a jeho satelitům. Hlavní spojenecké mocnosti byly USA, SSSR, Velká Británie a Francie. Nepřítelem bylo Německo, protože Itálie v té době už byla po kapitulaci a přeběhnutí na stranu spojenců. Přesto na oslavy v Normandii nebyl pozván žádný reprezentant Ruska, které je především, a zároveň jako reprezentant SNS (společenství nezávislých států) hlavním nositelem tradice vítězné války proti nacismu v Evropě. Zato se tam předváděla reprezentantka Německa Merkelová. Něco takového lze hodnotit jako urážku všech spojeneckých vojáků a odbojářů, kteří položili životy a přišli o zdraví, přátele a majetek v boji proti německému nacismu. Je to vyložená sprostota nejen ze strany Merkelové, jejíž vlezlost a drzost se vyrovná drzosti Allbrightové, ale i ze strany reprezentantů USA, Británie a Francie, kteří tam reprezentantku Německa pozvali. Pravděpodobně hlavní zásluhu na tom má její slouha Macron, který si chce hrát na de Gaula, ale ve skutečnosti je následovníkem Pétaina, zrádce Francie, který napomáhal německým nacistům. Je to další tah na cestě k vytvoření euromarxistické německé EU jako pokračování nesvobody a rasismu takzvané třetí říše.

Zde bych se po neustálých diskusích naposledy pokusil vysvětlit pojem euromarxismus i pro méně chápavé voliče ANO a Pirátů. Marxismus je ideologie vytvořená především Marxem a Engelsem a je založena na vládě dělnické třídy a ve prospěch dělnické třídy. Marxův a Engelsův protislovanský pangermánský rasismus, stejně jako některé chyby jejich teorie, která zároveň vystihla některé chyby kapitalismu, nemá smysl omílat v nějakých disputacích. Do podoby neomarxismu ji upravil Lenin a další, kteří ji bez ohledu na oficiální rétoriku přetvořili do podoby vlády nomenklaturních byrokratických kádrů, které vidíme zhusta i na naší politické scéně, a to ve vlastní prospěch. Právě tyto kádry zlikvidovaly kombinací neschopnosti a kolaborace s ideologickým nepřítelem SSSR a státy tehdejší socialistické soustavy. V západní části Evropy, ani v USA neomarxisté dlouhodobě neuspěli, protože kapitalisté dokázali zvyšovat žiovotní úroveň většiny obyvatel rychleji, než marxisté v SSSR. Proto je nahradil podvod století, euromarxisté, kteří se označují za demokraty, obhájce lidských práv, multikulturalisty a genderisty a hrají si na vykladače neomezeného dobra, pravdy a lásky. Výsledkem jejich práce je za třicet let destabilizovaná, ekonomicky i morálně rozvrácená Evropa na pokraji války od Portugalska až po hranice Ruska.

Euromarxisté jsou bezcharakterní podvodníci využívající většinu médií kontrolovanou buď nadnárodními korporacemi, nebo euromarxistickými politiky cestou zákonů EU a nátlakových politických neziskovek. Ohánějí se marxistickou ideologií a rétorikou, vedoucí kádry jsou většinou povaleči a příživníci, ale ve službě nadnárodních korporací a oligarchů, kteří je platí. Typickým příkladem je banda zkorumpovaných a vydíratelných byrokratů, eurokomisařů a mnohých europoslanců, kteří ovládají EU ve prospěch Německa i většinu naší politické scény. Pro skalní marxisty, stejně jako voliče ANO a Pirátů proto znovu zdůrazňuji, že euromarxisté nejsou klasičtí marxisté, ani leninští komunisté. Typickými představiteli euromarxistů jsou reprezentanti pražské havlérky, konkrétně vedení ANO, Pirátů, ČSSD, TOP 9, KDU-ČSL, STAN a Filipovo vedení KSČM. Na oficiální rétorice příliš nezáleží, důležitá je služba cizákům a snaha o likvidaci států a národů a bezohledná hrabivost do vlastního konta. Vzorovou ukázkou výsledků politiky euromarxistů je v současnosti Ukrajina, tamní chudoba, fašistický teror, rozprodej státu, masová emigrace schopnějších a válka v cizích službách s připravovaným rozparcelováním této kdysi velké slovanské země. Centrem euromarxistů je v současnosti pravděpodobně Aspen Institut, jako ideologická základna a centrum řízené Allbrightovou a Sorosem. Dokladem je fakt, že členy jsou Bakala, Pavel, Charanzová, Hamáček, Dlabajová a pravděpodobně Petříček i Babiš, přestože nejsou zveřejňováni. Vysocí agenti a nomenklaturní kádry důležité pro cizí zájmy se nesměly registrovat ani v bývalé StB. Poté se z nich stali vůdčí disidenti.

Komedie na pokračování

Údajně více, než 100 000 demonstrantů poskakuje a povykuje opakovaně na pražském „václaváku“ v lítém boji proti Babišovi a Benešové. Většina z nich o problému nic neví, zcela jistě jsou tam jak pubertální mládežníci, kteří mají možnost se „fláknout“ ze školy, stejně jako placení profesionální demonstranti, kteří se už kdysi předváděli s červenými kartami, někteří opět dovezení ze zahraničí. Milion chvilek pro demokracii je typickým příkladem absurdistánu a chaosu. Pokud někdo prosazuje demokracii, měl by respektovat výsledek demokratických voleb. V českém absurdistánu svolává na tyto demonstrace i protinárodní ČT a v médiích se volá po blokádě komunikací, možná i po násilných útocích, tedy pomalu po terorismu. Dochází k fyzickým útokům. Příkladem obětí opakovaného euromarxistického násilnictví je reprezentant vlasteneckých názorů Ladislav Jakl. I to je dokladem rozvratu právního státu. Osobně vnímám demonstrace a rostoucí násilí jako chvilky pro euromarxisty a pražskou havlérku, ale především proti demokracii. Bez velké nadsázky bychom mohli mluvit o terorismu.

Za voliče ANO a fandu nejvyššího multimiliardářského oligarchy mne sotva kdo může považovat. Nicméně nevidím v současnosti žádný rozdíl mezi ANO a jeho oligarchou a komedianty na náměstích, kteří se opírají o profláknuté politiky z pražské havlérky. Jedná se o tahanici o podíl přístupu ke korytům, kde se oligarcha prokázal jako mazanější podvodník, zatímco jeho oponenti jako arogantní pitomci, zalykající se závistí. Obě skupiny jsou bezcharakterní a hrabiví slouhové cizích zájmů. Všichni hrají komedii. Slušní občané a vlastenci by se měli oběma skupinám oligarchově partě, stejně jako ostatním partajím pražské havlérky, které si hrají na opozici jednoznačně vyhnout, nepodporovat je a vytvářet vlastenecké subjekty zaměřené proti cizácké kolonizaci a jejím slouhům.

Problém je v tom, že obě strany bojují pro zmatení občanů pod falešnými vlajkami a řeší zástupné problémy, místo důležitých. Kdy se kupříkladu dočkáme masové demonstrace za celonárodní referendum k důležitým mezinárodním i domácím událostem a smlouvám? Kdy se dočkáme demonstrace proti prodeji českého lithia za zlomek ceny australské firmě, za níž stojí Allbrightová? Kdy se dočkáme demonstrace proti byrokratickému teroru EU a německému kolonialismu? Kdy se dočkáme demonstrace proti 800 miliardám, které odplynuly v minulém roce do ciziny? Kdy se dočkáme demonstrace proti tomu, aby nám naši vodu prodávali cizáci? Na to nemá opozice z chvilek pro demokracii koule, nebo spíš smrdí korupcí a cizáckými zadky. Každopádně, k důležitým tématům opozice ani nešpitne. Místo toho se řeší blbiny, aby se odvedla pozornost nemyslícího davu. A musíme se zeptat, kdo ty demonstrace platí, protože se řádově musí jednat o miliony. Není třeba velkého bystrozraku, abychom za komediemi na „václaváku“ viděli Sorose, Allbrihgtovou, jejich Aspen Institut, a především Merkelovou a sudeťáky.

Česká politická scéna se totiž nerozděluje na dvě skupiny, takzvanou proruskou a proamerickou jak se nás snaží oblbovat média. Proamerickou bychom mohli rozdělit na dvě, a to Trumpovskou, neboli vlasteckou a Sorosovsko-Allbrightovskou, neboli euromarxistickou, která má zásadní vliv v EU. O té druhé, se nikde nemluví, ani nepíše. Všichni se tváří, jako by byla americká a přitom je to banda lumpů, kteří nemají ideologicky, ani historicky s USA nic společného. Vyvolávají štvanice proti legálně zvolenému Trumpovi, stejně jako proti Zemanovi a jsou nositeli lži, otrokářství, násilí a války. Jako třetí, nebo spíše čtvrtou ideologickou skupinu můžeme uvést tu, kterou bychom mohli označit jako proevropskou a jedná se v podstatě o slouhy Sorosovsko-Allbrightovské bandy a pohrobků nacistického Německa reprezentované především klasickou pražskou havlérkou, konkrétně ČSSD pod vedením Hamáčka a Petříčka, ODS pod vedením Fialy a Němcové, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, KSČM pod vedením Filipa a nově Piráty. ANO se bez ohledu na vazby s pražskou havlérku dostalo do pozice spíše proamerické, takže se proti oligarchovi organizují demonstrace vedením německé EU. Bez ohledu na můj dlouhodobý kritický pohled na oligarchu Babiše a jeho protinárodní partaj, jejíž odkvetlé a pokrytecké grácie v EU Jourová, Charanzová a Dlabajová opakovaně hlasovaly proti naší zemi a národu jsem toho názoru, že organizátoři demonstrací a jejich tupé ovce představují pro naši zemi aktuálně větší zlo, než oligarcha.

Demonstrantům jde o posílení pozice Německa v naší zemi a celé Evropě. Stačí se podívat, kdo po něčem takovém volá. Je to lídr sudeťáků Posselt. A hned vidíme, odkud vítr vane. Stačí si připomenout úzké vazby Fialy, Kalouska, Schwarzenberga, Hermana, Halíka, Jandy, Hamáčka, Bělobrádka a dalších, Havlem, Landovským a Kocábem počínaje na Německo, případně německé Rakousko a vše je jasné. Historicky bylo Německo vždy naším nepřítelem, zatímco USA a Rusko našimi spojenci. V roce 1968 nás nepřepadlo Rusko, ale SSSR, který tvořilo Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko, Estonsko a další svazové republiky, a to ve spolupráci s NDR, Maďarskem a Polskem. Jestliže se v našich médiích donekonečna omílá srpen 1968 jako zločin Ruska, nemělo by se zapomínat na podíl Německa, jehož součástí je bývalá NDR, stejně jako Ukrajiny, nebo Lotyšska a dalších.

Demonstranti se snaží spolu s Babišem svrhnout povykováním zákonně zvoleného prezidenta Zemana. Ten má sice také nepřehlédnutelné nectnosti, počínaje nemístnou láskou k prohnilé a protinárodní ČSSD, sociální demokracii obecně a pangermánské EU, ale má rozumné názory z hlediska bezpečnosti v oblasti Palestiny, ohrožení Evropy afroislámskou invazí, a zároveň do určité míry aktivně prosazuje naše národní zájmy a brání aktivnímu přístupu naší republiky z hlediska vyvolání jaderné války v Evropě. To jen dokazuje, že volba byla správná. Demonstranti-komedianti z milionu chvilek pro Sorose by si měli vzpomenout, jak reagovali reprezentanti pražské havlérky na demonstrace občanů proti jejich arogantní vládě. Teď se jim to vrací, oligarcha na ně kašle, pokud je za tu komedii, která mu zvyšuje popularitu, přímo neplatí a národ na ně zaslouženě kašle taky, pokud ne něco horšího.

Dovedete si v současnosti na Zemanově místě představit cizácké slouhy Drahoše s dominou po boku a roztouženým Halíkem za zadkem, poskoka německých zájmů Fischera, na objednávku vyrobeného Hilšera, nebo dokonce Topolánka s jeho přisprostlým maskotem z Řeporyjí, který se považuje za génia? Vůbec je zajímavé, že se vedle partajních vůdců mnohdy profilují ve stranách a hnutích maskoti předvádějící se arogancí, případně i sprostotou. V TOP 09 je to Feri (kdysi Cikrt), v ODS Novotný, ve Filipově KSČM Dolejš, v KDU-ČSL Herman a Halík a v Hamáčkově ČSSD Janda i když není členem (dříve Dienstbier a Prouza). Otázkou je, kam zařadit takové euromarxistické kašpary, jako Peszinsky, případně takzvaný profesor Kohout, kterého zcela vážně prezentovala ČT jako vysokoškolského odborníka. Rovněž bývalý lektor marxismu-leninismu a lásky k SSSR Votápek už mediálně dost vyčichl a soudruh Štětina přišel o koryto v Bruselu, stejně jako další „charakter“ a slouha cizích zájmů Telička. Nicméně, především u posledního si můžeme být jisti, že brzy opět nejde správný anální otvor, jako vždy za posledních třicet let. Zmanipulovaní komedianti volající, jejich vedoucí určitě nikoli zadarmo, po chvilkách pro demokracii by si měli ponechat pár chvilek pro použití vlastního mozku. Možná by jim došlo, k čemu slouží. Jsou to trapně průhlední slouhové německého kolonialismu, takže dokonce i slouha cizáckých zájmů a oligarcha Babiš je ve srovnání s nimi trochu lepší možností pro naši zemi, kterou jinak pojímá pouze jako dojnou krávu obydlenou voly, pardon, voliči, případně bahnem, jak říkají poslanci nejen v ČSSD. Dopracovali jsme to za třicet let opravdu daleko.

45 komentářů :

 1. Hele článek jsem ani nedočetl, stačí mi jenom poslední věta a klidně, a bez jakýcholiv výčitek bych to podepsal. V internetu se hrabu skoro 20 let a už mám nějaké instinkty. Na vesnici kam jezdíme, mě měli za blba, který furt mele o internetu. Dneska už každý v hospodě machruje co přes mobil zjistí, já mobil nemám do dneška a jsem v pohodě. A o tom to je. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak to není vůbec divu, že je u nás tolik lidí v exekuci, když různým volům stačí přečíst poslední větu a klidně podepíší cokoli.
   A pak tito nesvéprávní pitomci mají tu drzost křičet jak byli podvedeni zlými kapitalisty.

   Smazat
  2. Hm jseš dobrej, akorát trochu mimo mísu. To že si někdy mohu přečístposlední větu, je spíše moje výhoda, které se nehodlám vzdát, pokud mne vyloženě nezklame, a žerůzní volové a nesveprávní pitomci mají tu drzost... tak to jeprostě jejich pitomost. Hej hou voli jdou.

   Smazat
  3. Také bych se raději nechlubil, že stačí poslední věta a podepíšu cokoliv. To je dost hloupé. Zvláště, když se pan Koller, kterého docela uznávám jako odborníka na vojenství, pustí do výkladu ideologií. Tam je docela mimo a jeho výklad teorie marxismu a přerůstání do euromarxismu je totální blábol, který slouží právě tomu, co sám označuje jako "zmatení občanů pod falešnými vlajkami". To, že si autor vytváří svou filozofii, ještě neznamená, že je správná.

   Smazat
  4. NEVÍM, opravdu nevím,

   proč panu autorovi vadí účast německé Královny převaděčů (Schlepperkönigin), Angely Merkel, na té oslavě !
   Ona přece zastupovala tehdejší Wehrmacht,
   je to tak těžké pochopit ?!
   Ostatně pochybuji,
   že by se Putin té pokrytecké taškařice zúčastnil...

   Smazat
  5. Já také,vždyď ani nevím,jak se s tím debilem manipuluje,a žiju dodnes,....akorát i ten počítač mi už dourvili těmi jejimi zurviš programy,navíc to jde čím dál pomalej místo aby to zrychlili,to je ten pokrok,čím hůř,tím líp,startuje to jako ERENA,to oni dovedou,zrušit Skype,máme facebook,ať se třeba doerou,vyhodí mne z novinek,máme Sputnik a jiné.....

   Smazat
  6. Merklová zastupovala na přehlídce východní Němce, kteří u Stalingradu stříleli do vzduchu. Jinak si to neumím fakt vysvětlit. Že nepozvali Putina je pokus o překreslení historie, ale Puťka nám ještě ukáže, zač je toho loket!!!

   Smazat
  7. Čulibrku, vyhodnotil jsi to správně. Souhlas .

   Smazat
 2. Opet hodnotny a vystizny clanek. Ale ja bych uz neco delal. Myslim fyzicky...zacal bych cistit stat od skodne...!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Ale videli jsme Trumpetovu okrasu tradicne se priblble usmivajici Makarona jak sazi stromy s Trumpolinou Nakrobabu jez slavi jiz sedmdesatku a je asi perrvert kdyz si klofla chobota jiz pred pul stoletim Podivana skutecne k pohledani jen tam chybel hovnocuc aby foukal penu.Ale pry byl na parade v LA za stesticko v ruzove podprsence ,svet se meni je to hnuj deti trilete na parade buzerantu se motaji v duhovych barvach chlapecek 3 roky v sukynce z pruhu temer jeste neuzmi chodit ale jiz je buzerant ,spolecnost k pohledani A takove zrudy jako Biden jez toto prosadil s zidy se ceni a skace po podiich a kvaka jako cely zivot slibuje ze bude nejlepsi president a davy debilu pisti a houkaji a do toho zpravy kde komentuji ruzne barevne opice z ostrovu neustale se smejici jako idioty na cokoliv .Prokladano reklamami cca 30 min z hodiny ,budte radi co mate jeste v Cesku az tohle dorazi domu na plno tak radeji skocte z mostu v Nuslich

  OdpovědětSmazat
 4. Autor článku p. Koller konečně uvedl, jak definuje po svém termín neomarxismus a euromarxismus.
  Jeho neomarxismus se zhruba rovná všeobecně používanému termínu trockismus. Trocký, nikoli Lenin, byl duchovním otcem permanentní zrady marxistických ideálů a propagátorem světové revoluce chaosu. Pokračovatelem této zrady byl Chruščov a další ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvhodnějším termínem vystihujícím podstatu ideologie označované neomarxismem je pseudo revolučnost s jejími pseudo revolucionáři.
   V dnešním absurdním Světě je také všecho pseudo- ..., hloupost, šunt a odpad považující se a presentující se jako něco vznešeného ..

   Smazat
 5. Ten Koller asi vůbec nepochopil, z jakých pozic byla 2.sv. válka vedena a komu sloužila. Je mi ho líto.
  Zároveň cítím hlubokou úctu ke všem obětem, které zahynuli na všech stranách konfliktu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koller pochopil ale vy dva jste asi velci volove

   Smazat
  2. Zdravím Vás pane Kollere ,už se po vás stýskalo.Každý týden se toho tolik stane a obyčejný člověk nemá ten Váš humor, s jakým to dokážete odlehčit.Díky.Bavíte mně stejně jako Terezka Spencerová.

   Smazat
 6. Některé pasáže jsou opravdu dobré, na druhou stranu autor také dokazuje, že hlavním problémem je, že nikdo neumí a nezná vše, takže dokud se lidé nebudou umět tolerovat a nedokážou spolupracovat, tak aby nastala rovnováha "zisků obou či vícero stran", potud svět ani tady ta naše kotlinka nespočinou v klidu a prosperitě.

  Na druhou stranu, to "hledání cesty" i s pomocí občas i prudších konfliktů, je asi přírodou naprogramovaná strategie, jak zachovat možnost přežití druhu i v rámci extrémnějších změn podmínek. Vedlejším efektem u lidí je bohužel až příliš časté využití té krajní "agresivní strategie" i tehdy, kdy nejde o přežití.

  OdpovědětSmazat
 7. Z dějin 2. svět. války se málo připomíná, že Hitler a Stalin byli na začátku spojenci, že měli smlouvu tzn. o neútočení, ve které se dohodli o zaútočení např. na Polsko (Hitler 1. září 39 ze západní strany, Stalin dva týdny nato z východní strany). Ještě na 1. máje 1941 se vojenské přehlídky v Moskvě účastnili zástupci Wehrmachtu (koneckonců Hitler byl předsedou socialistické dělnické strany a 1. máj slavil) - to už Česko bylo 2 roky okupováno. Hitler a Stalin byli zkrátka dva gauneři, co spolu dohodli špinavý pakt, potom Hitler svého kumpána podvedl dříve, než to stačil udělat Stalin. Výsledkem bylo, že Němci byli za pouhé 4 měsíce u Moskvy a následující 3 roky je Rusové za pomoci zbytku světa a největších lidských obětí tlačili zpět. O tom se v současné oficiální propagandě mlčí a mlží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle mohl napsat jenom Helmut von Sajrajt.

   Smazat
  2. Historie nezačala uzavřením smlouvy mezi Německem a SSSR. Několik let před tímto aktem uzavřelo Polsko s Hitlerem smlouvu o neutočení a přátelství. Stalin chtěl uzavřít protihitlerovskou koalici s tzv. západními demokraciemi a byl odmítnut a západ nechal a pomáhal Hitlerovi zbrojit a nechal obsadit Hitlerem Československo. II: sv. válku zavinily západní státy, které podporovaly Hitlera.

   Smazat
  3. Nechte toho 7:09, je to vůl a vykládá, co mu nabulíkovali na ČT a ta Discovery...

   Smazat
  4. Typické pro každého propagandisty je, že vytrhává fakta ze souvislostí a to mu umožňuje naspat dost nesmyslné závěry, které neodpovídají skutečnosti. To je případ zde pravidelně bláblícího blba (dnes 7:09). Ostatně ČT je takových šmajdů plný barák.

   Smazat
  5. Nikdo zde nezareagoval na fakta: uzavřelo Rusko s Německem pakt nebo ne? Napadl Sovětský svaz Polsko 2 týdny po Hitlerovi nebo ne? Byli na vojenské přehlídce 1.máje v Moskvě zástupci Wehrmachtu? Byli Němci za 4 měsíce u Moskvy? Opět mlžení o tom, co Stalin chtěl, co kde nechtěl, ale fakta hovoří zcela jasně!

   Smazat
  6. Anonym 8:10 opět mlží - zapomněl napsat, že Polsko mělo pakt o neútočení i se Stalinem. Zatímco Hitler aspoň ten svůj pakt s Polskem několik měsíců před útokem vypověděl, Stalin se s takovými detaily nezdržoval a zaútočil na Polsko za platnosti smlouvy o neútočení - byli to zkrátka oba dva diktátoři a gauneři.

   Smazat
  7. 7:09 jste buď zmatený, nebo vědomě lžete. To, navýsost hloupě! Hitler se Stalinem nebyli spojenci, ale oba státy měly smlouvu o vzájemném neútočení a obchodu. Dále, v dodatku, vymezení východních hranic SSSR podle po První světové válce uznané hranice, tzv. Curzonovy linie, která do jisté míry akceptovala původní hranice carského Ruska. Naproti tomu Polsko mělo pakt Piłsudski-Hitler z roku 1934 uzavřený na 10 let. Tak se v tom vyznejte, chytrolíne. Faktem je, že Rudá armáda na tehdy polské území, aniž mohla narazit na vážný odpor, vstoupila až po pádu Varšavy, když polská vláda opustila území státu. Polskému velvyslanci v Moskvě se sovětská vláda za tento akt omluvila.
   Vezměte na vědomí, že Polsko mezi světovými válkami drželo území carského Ruska, částečně rozpadlého Rakousko Uherska, že s vojenskou porážkou Polska toto území převzal Sovětský svaz a, že tato území jsou dnes součástí Ukrajiny a Běloruska. U nás se takovým územním posunům říká restituce. Něco proti restitucím máte?

   Smazat
  8. 17:28 Ještš bych doplnil, že polská armáda se při ústupu dostala až do Íránu.

   Smazat
  9. Kdy vytáhnu z mlhy, co napsal 17:28:
   Hitler se Stalinem sice nebyli spojenci, jen spolu měli spojeneckou smlouvu.
   Rudá armáda na základě této smlouvy "vstoupila" (tzn. zaútočila) do východní části Polska.
   Polsko měla smlouvu s Hitlerem.
   Co už zapomněl napsat je:
   Hitler tuto smlouvu vypověděl měsíce před útokem.
   Polsko mělo i smlouvu o neútočení se Sovětský svazem, kterou Stalin porušil a zaútočil na Polsko.
   17:28 propagandisticky mlží, zamlčuje, přesně podle instrukcí z Kremlu.

   Smazat
  10. Pane 7:09, placáte nesmysly, papouškujete jen propagandistické rusofobní výplody pražské kavárny. Stalin v roce 1939 opakovaně vyzýval západní mocnosti k vytvoření protihitlerovské koalice a byl odmítán. Proto, když pochopil, že stojí proti Hitlerovi úplně sám, uzavřel smlouvu o neútočení, aby získal čas. Obsazeni území na západ od SSSR v r. 1939 bylo strategickou nutností. Kdyby Hitler zaútočil z Lotyšska a Finska, atd., tak vy už tady dnes nejste. Navíc se jednalo o historické ruské území. Naopak západ Hitlera všemožně podporoval, a to jak materiálně, tak finančně, a proti jeho rozpínavosti nehnul prstem. Nemluvě o vojenských dohodách s nacistickým Německem (např.Anglo-Německá námořní dohoda z r.1935).

   Smazat
  11. Jestli tady někdo propagandisticky mlží - jste to vy: kolik omáčky se musí použít k vysvětlení jednoznačného faktu, že Hitler se Stalinem uzavřeli špinavý pakt, že na jeho základě Stalin obsadil východní kus Polska (+ území v Pobaltí, ve Finsku), že v rámci spojenectví se zástupci wehrmachtu účastnili vojenské přehlídky v Moskvě ještě 1. máje 1941 - to jsou fakta. Co Stalin chtěl, co pochopil a nepochopil, jak "mazaně" oblbnul Hitlera, že se s ním domluvil na obsazení Lotyšska a Finska (odkud pak Hitler nemohl zaútočit) - to vše je mlha a vata - šířená hlavně stalinskou propagandou po válce - aby se nepoznalo, do byl Stalin zač. To nejlogičtější vysvětlení je, že dva gauneři uzavřeli špinavý pakt, a jeden z nich tu mafiánskou dohodu porušil dříve, než to stačil udělat ten druhý. Výsledkem bylo, že za 4 měsíce byli Němci před Moskvou a následující 3 roky je Rusové za pomoci Ameriky a zbytku světa a za strašných lidských obětí tlačili zpět.

   Smazat
 8. Já bych doplnil: II: sv. válku zavinily západní nadnárodní zejména banky a korporace firem , které podporovaly Hitlera a umožnily jeho vyzbrojení.Pak se jim to vymklo z rukou a slouha přestal poslouchat.Něco jako amíkům po 2 sv.válce na různých místech světa.
  Článek hodnotím pozitivně i když zasluhuje po této stránce doplnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitler financoval svoje zbrojení ze státního rozpočtu s vyvoláním inflace (Např. vydáváním tzv MEFO směnek) a od 1939 vysáváním cizích obsazených území. Nadnárodní banky rozhodně nelze obvinit, že by Hitlerovi nějak významně pomohli - je to typické přání otcem myšlenky - uvážování lidí zvláštního ražení a uhlířské víry.

   Smazat
  2. Pane 13:08, jste nesmírně naivní. Přečtěte si např. něco o bance BIS. Ty vaše MEFO směnky zrušili před začátkem války. A myslíte si, že v těch vysávaných zemích nemuseli za výrobu platit? Myslíte, že jim dělníci např. ve Škodovce ty kanóny dělali zadarmo?

   Smazat
 9. Ten Koller je už dlouho srát nebude, měl by si obstarat ochranku, aby nedopadl, jako ten Jákl...
  On má jediný štěstí, že ta novodobá progresivní mládež buď číst vůbec neumí, nebo nevydrží číst až do konce a když vydrží až do konce, tak stejně únavou horko-těžko přelouskaný text nepochopí a nebo taky už vůbec spisovné češtině nerozumí a nechápe smysl psaného...
  Ale já si myslím, že ty jeho články veřejnost čte jen ve velmi omezeném kruhu, jinak by mu už dávno agitátoři a politruci progresu vyhlásili válku a nasměřovali naň ty uvědomělé aktivisty, co chtějí zlepšit svět mlácením čekatelů starobního důchodu na potkání...

  OdpovědětSmazat
 10. Clánek pana Kollera jako vždy rasantní, přes některá
  tvrzení, která by zasluhovala větší diskuzi je prodchnutý obavou před zničením naší národní samostatnosti a svébytnosti, před úplným dovykradením
  a destrukcí našeho státu. Volte SPD a budoucí Trikolóru.

  OdpovědětSmazat
 11. "Na oficiální rétorice příliš nezáleží, důležitá je služba cizákům a snaha o likvidaci států a národů a bezohledná hrabivost do vlastního konta."

  100%

  OdpovědětSmazat
 12. Skvěle pane Kollere západ stvořil nacismus na zničení socialismu. Že pozvali makrelu je jasné. Potřebují ji na nové tažení proti Rusku. Komunisté měli též utopistickou vizi světa ale do žádných sociálních experimentů se nepouštěli. Tyhle sorosovi poskoci jsou daleko horší než oligarcha. Pusťte si 1 díl seriálu návštěvníci a teď promluví mluvčí delfínů.......

  OdpovědětSmazat
 13. Podepisuji do posledního slova. Pan Koller je nejlepší komentátor v Česku!
  Chtěl bych vyzdvihnout to, že oni nejenom hájí cizí zájmy, oni je i neustále řeší, mediální agenda sestává jenom z řešení cizích zájmů. Mě to vůbec nezajímá, všechny ty hovna jdou proti mým zájmům.
  České zájmy, jak je vyjádřil pan Koller nikdo neřeší. Mně to připadá, jak když je půlka republiky na fetu? A ona opravdu asi bude, když se do parlamentu dostal takový odpad jako piráti. Tyhle smažky mají sudeťáky za krajany, naší zemi za jejich domovinu a nemůžou se dočkat, až tady bude zasedat landsmannschaft. Prostě totální výsmah! Tohle je krajně nebezpečné! Tohle směřuje k tomu, že jednoho dne tyhle smažky nabídnou náš majtek a naši zemi sudeťákům. Režimní propagandě se podařilo v kombinaci s fetem vymazat mozky celé generaci.
  Prostě hrůza!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ladislav Větvička
   Muj projev pro Sudetoněmecky lancmančaft: „Lidice už nesu duležite“

   http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=94345

   Smazat
 14. Od Kollera jako vždy dobrý, jen jak vždy tu opět cudně pomlčel úlohu na bídě tohoto světa euroatlantických sionistů, jimi ovládaného západu a celosvětového finančního systému a jemu podléhajícímu i systému tzv.nevládek a kecálistických institutů k budování paralelních, protiústavních a parlamentní demokratický systém zimpotentňujících, mocenských, nikým nevolených struktur, jejich aktivity dnes vidíme i mj. u těch "milionů filcek" toužících svrhnout vládu zdivočelého hokynáře Babiše prostředky mimo volby, neb v nich by to zas prosraly...Naše budoucnost vidím na Ukrajině: Oligarchizace, ztráta státní suverenity, úplné přímé řízení z vnějšku, zneužívání k prosazování politiky sionistických nadnár. elit, odprůmyslnění, celkový pokles živ. úrovně, totální pauperizace a snižování počtu pův. slov. obyvatelstva v kombinaci se zahlcením imigrací a zneužití zbytku potenciálu k novému "Drang nach Ostu" a to vše pod velením nadnár. sionistů, jako je Soros, Albright atd. a jejich místních pomocníků a zrádců...
  Vše, co se s Evropou děje, je jen poněkud vylepšené repete 2. světové války se vším všudy a všeho, co jí předcházelo...Ta nadcházející válka má stejné cíle i ty, kteří za nimi stojí a pan Koller moc dobře ví, kdo to je, ale nepíše to, protože by si zde už příště ani neštrejchnul...

  OdpovědětSmazat
 15. Pan L.Větvička 10:19. Díky za pravdivý a velmi poučný článek.
  Je vidět,že vyjádřit názor jde jednoduše,bez emocí a kulturně!

  OdpovědětSmazat
 16. No, pan Koller, ve svatém nadšení, tak nějak opomněl alesoň naznačit, co mají Neomarxismus a Euromarxismus, krom názvu, společného s Marxem jako filosofem.

  OdpovědětSmazat
 17. Absurdistán. Mladí umělci se pouštějí do lidí, kteří volí vládní koalici za nevzdělance. Zvlášť aktivní jsou ti pohrobci flanďáků viz Mádl a předseda těch chvilek rozkoše. Jak si ti spratci dovolují kritizovat nás nevzdělané. Jsem již sice důchodce ale po třech VŠ mně to myslí a volím hlavou ane podle madla prádla.Mít ho v ruce, tak bych mu jich nandal na prdel.

  OdpovědětSmazat
 18. Nepodceňoval bych zásluhy pana Kocába. Měl a má stejný poměr k vodce, jako carský oficír.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kocáb je stejně tragická figura jako Hrušínský. Už prostě nepochopí, vo co go.

   Smazat
  2. 19.33
   Kocáb se stal slavným, ale zásluhu neměl. Viděl jsem reportáž, kterou uvedla ve videu překladatelka, která s Havlem v Moskvě byla při jednání o odchodu vojsk z ČR. Protože po návratu neměl Kocáb "žádné zásluhy", předal mu Havel "tuto zásluhu". Nevím, za jakou protislužbu.
   Z článku je divné, že mezi vítězné moscosti je také Francie. Nevím, zda je pravda, kdo byl při Mnichovské dohodě o nás, a pak vítězná.....

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.