Reklama

pátek 21. června 2019

Afgánec upálil finskou dívku zaživa.

21. 6. 2019    10news

95 komentářů :

 1. Všechny, kteří se budou k tomu chtít vyjádřit, je nutné upozornit, že pokud tento čin, kdy Afgánec upálil občanku Finska, budou chtít odsoudit, vystavují se nebezpečí, že budou vysledování Policii české republiky a obvinění z rasismu. V Evropě a také u nás jsou tvrdě odsuzované negativní komentáře k arabským migrantům, kteří se dopouštějí násilí a trestné činnosti na obyvatelích Evropy s poukazováním, že si jako Češi máme všímat toho, co dělají naši lidé a nemáme si všímat násilí páchané na nás ze strany arabských migrantů. Už to došlo do takových rozměrů, že se o tom pod pohrůžkou vyhazovu, bojí hovořit policisti a úředníci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle posledních zpráv z České televize, migranti z Afriky a Asie jsou všechno vědci, doktoři a inženýři, kteří nás přišli obohatit. Dle naší televize je to pro nás obrovské obohacení. Budeme tedy muset přehodnotit řebříček vnímaní kulturního a společenského obohacení. Je to tedy vše obohacení .

   Smazat
  2. Ano, myslet si o tom něco nehezkého, to je ideozločin! Nebo též předsudečná nenávist, jak se to teď nově nazývá.

   Smazat
  3. Stačí se jet podívat do Švédska, jak se obohatili. Myslím, že by dali cokoliv, aby se mohli odbohatit.

   Smazat
  4. my jsme ty smějící se bestie, my to umíme podat konstruktivně a třeba i přes to obohacení Ale obávám se, že i na to časem vymyslej - až teda budou uspokojivě dořešené ty prioritní záležitosti jako přehodnocení předsudečně nenávistných Benešových dekretů - nějakou dostatečně zamotanou skutkovou podstatu trestnou v minimální sazbě aspoň zabavením řidičáku a zabráněním přístupu do mobilních sítí - nějaké předsudečně nenávistné pošklebování, řekl bych

   Smazat
  5. Uražený kozomrd znásilnil a poté upálil za živa svojí "přítelkyni"...Evropská klasika příběhu "o veliké lásce a ještě větší nenávisti", která není ani ojedinělá a ani neočekávaná a budiž všem hloupým morkám toužícím po romantice, jako výstraha...Jak v té reklamě na dopravní nehody:" nemyslíš-zaplatíš!!!"

   Smazat
  6. A za dva roky ho pusti aby mohl provadet jeste horsi..Co delaji je v jejich zemich uplne normalni , tak proc je ve velkych mnozstvich nepusit na nas ??
   Ku..dy si nedaj pokoj nasili vseho druhu a uchylnosti zvrhlosti je pritahujou jako vosy na med..

   Smazat
  7. Ale chváliť znásilnenie a upálenie Fínky Afgáncom môžeme, či ani to nie?..:D

   Smazat
  8. To jsme to za 30 let demokracie a svobody dopracovali. Za starých časů sice nebyly banány a vložky, ale ani problémy takovéhoto druhu. Ono by to chtělo trochu uvažovat selským rozumem. Jak tak čekám na nové video Pjakina, narazil jsem na výborná videa na www.argument.cz, která se jmenují Ironické oko Argumentu a Analytické oko Argumentu, kde skvělá Ilona Švihlíková hovoří o aktuálních záležitostech dnešní doby. Kdo je zvídavý a chce být v obraze a tím méně přístupný demagogii sračkometů ČT, rozhlasu a jim podobných presstitutských kurviček, tomu to vřele doporučuji. Rudý dědeček

   Smazat
  9. A KDO JE TEN ANONYM, KTERÝ TADY VYHROŽUJE STÍHÁNÍM POLICIÍ ČR ZA ODSUZOVÁNÍ VRAŽDY?! JENOM ZRŮDA NEJHORŠÍ BY JÍ NEODSOUDILA!

   Smazat
  10. Za starých časů....nebyli vložky a banány...docela erotický komentář,na druhou stranu, Žižkovi bojovníci potřebovali sudlice,cepy a vozy, holki si poradily a křižákovi banánem hlavu nerozbiješ.Smekám před Vaším věkem a přeji veselý život dalších třista let.

   Smazat
  11. Policie nás sleduje na internetu z kanceláře, na ulicích se ani neobjeví a když ano, tak šmírují za rohem, aby nebyli viděni. Takovou policii nepotřebujeme.

   Smazat
  12. Je jen dobře, že to všechno sleduje ať všichni ti panští knechti vědí, co si o nich lidi myslí a aby si už dopředu rozmysleli, na čí straně budou, na straně hajzlů, kteří je využívají pro své mrzké cíle, nebo mezi národ, ze kterého vzešli, kde mají své blízké...
   Jestli chtějí být mezi "mlýnskými kameny" zkorumpovaných vládnoucích elit, kriminality a barbarství krimigrantů na jedné straně a vlastním národem, který po nich bude nekompromisně vyžadovat plnit si povinnosti v zabezpečování jeho bezpečnosti...Výběr je jen a jen na nich...

   Smazat
  13. Nejsem anonim, jsem Karel Frýda ze severu a policii a panu Hamáčkovi vskazuju, že ja bych pověsil každého bez barvy pleti za takový zločin jak ten ve Finsku. Kdybych mohl chodit bez berlí, šel bych i fackovcat tu minářovu verbrž.

   Smazat
  14. Mně za pravdu o krutosti migrantů na fcb na týden zablokovali. Je to vše mířeno proti zdravému rozumu a vyzdvihují se ti primitivní zločinci.Tady nemají co dělat, je to boj se středověkem.

   Smazat
  15. Je mi to už jedno. Je to kretén, který by měl být veřejně popraven a to tak aby pomalu umíral a hezky si to užíval.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:07 Schovej si to na Letnou, tam si budou blbci místo vuřtů opékat makovice.

   Smazat
  2. Blbeček trolíček 19:07 ste už v koncoch, keby si aspoň čušal, pretože je to ľahko dohľadateľný prípad vo svetovej aj fínskej tlači,ale nie, ty sa musíš zhovaďovať.

   Smazat
  3. Ty si sám o sebe ako existencia Fake news..

   Smazat
 3. Nejlíp je se nevyjadřovat, když napíšu co si opravdu myslím, tak budu nenávistný, když napíšu co by chtěl vidět pan ministr, tak budu v podstatě schvalovat trestný čin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to zasranej kozomrd a Hanacek mu může jít nastavit prdel. Svině to jsou. Mám právo na svůj názor.

   Smazat
  2. Přístup finských oficiálních míst ke svému obyvatelstvu se dá srovnat s chovám k jatečnému dobytku..
   Chování toho kozomrda je přesně v intencích mu daných sociálně-kulturními a náboženskými dogmaty při jeho výchově ve válkou, barbarskými zlozvyky a mohamedánstvím šíleném Afghánistánu a proto se nic jiného od nich nedá ani očekávat a pokud to vláda a její instituce bagatelizují a kryjí, nesou za to blonďaté tele plnou zodpovědnost a tak je to i s institucemi u nás a ten sprostý zkorumpovaný sluha slouhů Hamáček, si za své vyhrožování zasluhuje pořádně nakopat tu jeho zdegenerovanou socanko-zrádnou trusnici, kterou poslední dobu povýšil za svého mluvčího. Doufám, že k tomu bude už brzy příležitost.
   Žádný strom neroste do nebe a ten asociálně pademokratický už vůbec ne.

   Smazat
  3. Držet hubu, držet krok.

   Smazat
 4. Co s takovejma zrůdama: četl jsem názory jako zavřít s přihřátejma na jednu celu a pod.. Myslím že by bylo lepší viníky znásilnění přeoperovat na ženskou (momentálně je to propagováno jako cool) a pak předhodit nadrženejm samcům k používání ať si to "užijou taky z té druhé strany" a výhoda je v tom že na rozdíl od přihřátejch dokážou najednou obsloužit až tři nadržené samce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 19:26 - a hele trollíci makaj přesčas

   Smazat
  3. 19:29, ale ne, to je jen závist. Ten Afghánec je hezkej kluk a tahá se s ženskou, která dokonce ani nemá fousy a chlupy na prdeli. To buznu 19:26 úplně rozhodilo.

   Smazat
 5. Lidé ze Sudet by měli přijet na Letnou v co nejhojnějším počtu a seznámit se s místem, protože se jedná o perspektivní plochu určenou k výstavbě malometrážních bytů, které budou potřeba po jejich odsunu. měly tam být objekty pro olympiádu, pak pro knihovnu od Kaplického, ale byty pro utečence ze Sudet mají přednost. Těch osm set nebude stačit, ani imigrantům, ani odsunutým.

  OdpovědětSmazat
 6. Rozhodně hodlám hájit svoje právo na názor. Mým názorem je, že mám právo být informován o trestních činech kterékoli osoby, ať už je jakékoli rasy, národnosti, víry, nebo státní příslušnosti i s tím, že údaje tohoto druhu nesmí být utajovány.
  Mým názorem je, že způsob chování, vnímání hodnot i reakce jednotlivců jsou v podstatné míře dány kulturou prostředím, ze kterého vycházejí. Z toho mi plyne, že jsem ostře proti tomu, aby stát, kterého jsem občanem a ve kterém žiji, připouštěl svévolné pronikání a usidlování osob s mentalitou hodnotově odlišných kultur na státním území.
  Petici v tomto smyslu jsem připraven se všemi náležitostmi podepsat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. ve všem s vámi souhlasím a rád se k vám připojím

   Smazat
 7. Jen tak mimochodem, co očekávají bílá děvčata, pokud se nechají sbalit Arabem?

  Honza, Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Afghánec není Arab.

   Smazat
  2. 21:53 Mentalita rovnaká, vštepená zdegenerovaným islamom.

   Smazat
  3. Afgánec je doktor nebo ing. ?

   Smazat
 8. Ani jednoho migranta do republiky ať si pošahanci vyřvávají na Letné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:08 Ani jednoho migranta do repbliky, to nemaj napsaný ve scénáři. A právě i proto aby náhodou někoho nenapadlo tohle vyřvávat, se účelově pořádají tyto die kundgebug. Rudý dědeček

   Smazat
  2. k 9:19 správně je die kundgebung.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:17 mas pravdu . Viac migrantov sem . Ved to je nic proti Rusku , tam je to hrozne uplne ako v stredoveku . Na kazdu zenu v Evrope aspon dvoch migrantov. Jako rychlo ich prejde feminizmus po par znasilneniach to stal nebude nic proti rusku ....Ty 22:17 si proste ma...r !!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 0:03 1:20, problémy, které předestíráte, jsou výlučně vaše problémy. Ne naše. Tak si je řešte buď doma v kuchyni s rodinou, nebo na procházce v lese sám. Ale tady najdete jenom pro vás nepříjemné ohlasy. Protože na hrubý pytel patří hrubá záplata. Zkrátka a dobře vytvořte si vlastní web pro vlastní soukmenovce a tam to perte s Radostou a ještě asi jedním blbem o sto šest. Víc vás tu není. Lze vás rozeznat podle pravopisných chyb.

   Smazat
  4. Souhlas 3:07, máte naprostou pravdu. Jsem sice volič Babiše (budu i nadále), ale dvojaký hlas elegantní kavárny, která na podiu hlásá plné pochopení pro voliče ANO a pod podiem i tisku jsme pro ni "stádo volů s koblihou v hubě". Tak těmto nositelům spravedlnosti a čisté demiklacie nevěřím ani slovo.

   Smazat
  5. Vidím, ze aj bratři chápu, že to u nás ide dole vodou

   Smazat
 10. „Nehorázné zasahování do vnitřních záležitostí našeho státu.“ Okamura spatřil v návštěvě Čaputové do ČR ruku Sorose:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019062110193143-nehorazne-zasahovani-do-vnitrnich-zalezitosti-naseho-statu-okamura-spatril-v-navsteve-caputove-do/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta Pičutka ze Slovenska jen potvrdila,jak špatně tam na tom jsou, když si částečně zvolili a nechali podvodem mossadem podstrčit tu hlupačku...Ona jede navšívit Zemana a řekne mu, že "podporuje protestanty na Václaváku", kteří de fakto usilují o sesazení právě Zemana...ona fakt těch 12 poradců potřebuje, ale nikoli blbečky v postadolescentním věku, jaké si vybrala...
   Dále, Kiška založil partaj a huláká, že aby, "Slovensko bylo moderní európský štát, malo by zobrať aspoň niekolko tisíc bežencov..." a přitom se ten slizskej kretén a tamní vláda není schopen vypořádat s bordelem, který tam dělá půl milionu cigánů...Ti Slováci, každý z nich, mají vážný problém a má souvislost s hlavou...

   Smazat
  2. odskoč si na Chánov - a potom komentuj -

   Smazat
 11. rasa s 0 perspektivou, pololidé

  OdpovědětSmazat
 12. Více zdrojů potvrzuje, že se bude podávat asi 70 zatykačů na vysoké úředníky a politiky ve Washintonu DC, Virginii a New Yorku, a to tento týden, krátce poté, co byl potvrzen Jeff Sessions jako americký generální prokurátor. Zdroje z Pentagonu říkají, že mezi těmi, kteří mají být zatčeni, jsou demokratičtí senátoři Chuck Schumer, Richard Blumenthal i viceprezident, který vybral Hillary Clintonovou, Tim Kaine. Toto zatýkání bude následovat 474 jiných zatčení, která se konala minulý týden v Kalifornii, kde by zlikvidován pedofilní kruh, který sloužil Hollywoodu a elitám ze západního pobřeží. Je zajímavé si povšimnout, že Kalifornská zatčení byla hlášena pouze místními zpravodajskými agenturami a bylo zcela opomenuto velkými korpotátními médii.

  H

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéminkote, to je ale neštěstí, kam se ti správní hoši, co jsou zalezlí v Júesej prdelích, vrtnou. To je ale neštěstí, taky by to mohlo ohrozit tu Letnou, tak pěkně zrežírovanou i pan Rosák včera v rozhlase zval k účasti. To je ale neštěstí... Rudý dědeček

   Smazat
 13. No nevím, skoro to vypadá, jako by se vám to nelíbilo. Dávejte si pozor na slova! V tuto dobu zrovna vyšetřují případ znásilnění a vraždy (podříznutí) třináctileté Polky migrantem, a jediné, co ombudsmanku zajímá, jsou lidská práva toho migranta, jelikož ji nesmírně pohoršilo, jak s ním policajti v potyčce lomcovali, a protože ho vytáhli z bytu, byl ještě k tomu bos a v trenýrkách. To prý bylo příšerně kruté a ponižující. Samozřejmě nahá třináctiletá Kristina ležící někde vedle školy s roztaženýma nohama a odchlíplou zakrvenou hlavou je OK, prostě jinak znásilňovat a řezat hrdlo nejde, to dá přece rozum.

  Vzpomínám před 20ti lety na případ "autonehody" někde na Slovači. V autě Cikán ožralý jako slíva, bez řidičáku, který srazil ženu s kočárkem. Mrtvá žena i dítě. U řidiče nezájem a úšklebky. Protože měl těch promile víc, vzali ho chudáka do nemocnice, a jelikož se tamní podobný dobroser bál, že by mu mohl někdo rozbít ciferník, umístili ho do samostatného dobře vybaveného pokoje. Tam se pak na stráži střídaly fanatické hysterky z nějaké neziskovky, které se nechaly slyšet, jak je mu ubližováno a dokonce pro něj udělaly sbírku. Oběti je absolutně nezajímaly, zato chtěly soudit všechny, kteří pochybovali o vině toho nebožáka.

  Dopadlo to pro něj dobře, dostal nějakou směšnou podmínku, což je pro recidivistu odměna. Vyfotili ho před budovou soudu s velkým úsměvem a "véčkem", doprovázen nějakými fanynkami z neziskovky. Po jeho řádění zůstal muž bez ženy a syna a tříletý chlapec bez matky a sestry. To byl okamžik, kdy mi boxer sám naskočil do dlaně. Ještě že jsem nebyl poblíž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. myslím si že stejně smýšlejících je nás víc a že se s tím počítá v plánech EU , nebo v plánech majitelů EU .Toto nepřijatelné chování imigrantů bude gradovat a bude růst aktivní odpor našich obyvatel . Toto přeroste v otevřenou válku . Proti svým lidem budou zasahovat vlády současného typu . Budou probíhat občanské války . Sníží se počet vzdělaných evropanů a to EU bude vyhovovat . Nevzdělaný člověk = snadno ovladatelný člověk . A nevzdělaný imigrant jim bude dobrým , hlavně neúprosným sluhou či vojákem . My z Visegrádského prostoru jsme díky vzdělanosti jejich velkým problémem a proto i u nás se řízeně snižuje vzdělanost .Po podrobení obyvatel se bude výběrově likvidovat nepohodlné . Dál už nechci pokračovat . Ještě toto, někteří naši politici o tom ví a myslí si , že budou mezi vyvolenými , je to jejich zasloužený omyl!

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:26
   Ani s tím vystaveným smajlíkem nepůsobíte moc pobaveně.
   Zkuste se napřed uklidnit a až pak zapřemýšlet nad skladbou vět, aby působily pobaveně a nečouhal z nich tolik hněv, zuřivost a frustrace.

   Smazat
  2. 06:56 Jak vidno, tak sis na ty svý geniální myšlenky přivstal. Jestli máš nějakou babu, tak to musí být taky "inteligent".

   Smazat
 15. Co na to Kalousek a reportérka českého rozhlasu ? Taky se chcete obohatit čecháčkové

  OdpovědětSmazat
 16. Tak co dedkove, kdo z vas najde odvahu prijit na Letnou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Být součástí stáda si spojujete s odvahou??? No, vaší bezpříkladnou chrabrostí musí být doslova oslněno celé okolí.

   Smazat
  2. Já tam byl už mnohokrát a nikdy sem se nebál a to i když doma hrála Sparta! Teď zrovna nemám chuť zkoušet svoji odvahu. M.R.

   Smazat
  3. Sorosův jatečný dobytek chodící po zadních nohou, aby měl přední volné k robotování má sraz na Letné, aby byl zaměstnán rozptylován a nevšímal si, že mu mezitím likvidují státnost, kterou on už dávno zaměnil za tupou stádnost..
   Jednou se za tu svojí hloupost budete stydět sami před sebou i před svými potomky stejně, jako to dnes dělá většina těch idiotů, co na té Letné před 30 lety "zvonila klíčema".
   Jste stejní pitomci, jen o nějaký ten rok starší a blbější, protože ač ten velký podvod máte denně před očima nevidíte jej, přestože alternativu k němu můžete v pohodě sledovat on-line, což ti hlupáci před 30 lety neměli...
   Jste ještě o řád blbější, než vaši fotři a hloupější, než vaše matky...
   Je mi vás líto, ale to "fatální šlápnutí do hovna" a trápení se jeho následky si plně zasloužíte...
   A jedno vám prozradím: To vaše ovčí bečení, vám bude prd platné a budete si muset pokorně počkat do dalších voleb", neb korytáři Babiš a Spol. a Hamáček s blbem Onderkou mají své zájmy a na ty vaše z vysoka serou...
   No a ještě rada nakonec: vemte si pití a dodržujte pitný režim a na hlavu kšiltovku, ať vám sluníčko ještě víc nepřipeče to nanicovaté lejno v hlavě a že nějaký permanentní revolucionář z rodiny Uhl-Šabatová, nebo jejích okolí mezi vás nehodí nějako rachejtli ze Sivestra a vy se tam neušlapete připosraní a leknutí, neb manifestace, kde neteče krev s nikým nepohnou a když tak nikoli k tomu, aby odstoupil, ale aby se ještě víc nasral a zatvrdil viz.Francie a Katalánsko...Takže: "Bon divertimento, amigos stupidos!!!"

   Smazat
  4. Opět někdo, kdo asi už taky něco pamatuje, má v hlavě mozek a hlavně ho používá a taky je už docela správně nasranej, čemuž se po 30 letech tohoto slzavého údolí, nelze divit. Rudý dědeček

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Ona tě ta zábava, ty blbečku z 10:11, brzy přejde tak, jak přešla tu hloupou Finku a zbydou vám jen takové onánie, jak bude na Letné a to jen ve vzpomínkách.

   Smazat
  7. Pomlouvači 10:11, nemusím milovat komunistickou totalitu, abych viděl a věděl, že současný režim je nemravnější, že celý ten dnešní "blahobyt" budovaný 30 let je postaven na výprodeji národního majetku, ztrátě národní samostatnosti a bilionového zadlužení. V tom, co dovedu, schopnosti se o sebe postarat, získat užitečnou prací a poctivě udržet majetek, jsem připraven se s vámi srovnávat a dokonce, se vší pravděpodobností vás zahanbit. Nafoukaný, uřážky plivající klacku.

   Smazat
  8. 11:08 V cem chces soutezit, kdyz tady porad jen knucis, jak se mas spatne?

   Smazat
  9. 8:15, ty hele, uvědomuješ si, že "Letňáci" se klidně můžou stát obětním masem pro český Majdan? Takže moje odpověď je NE. Ne proto, že bych se nebál umřít pro vlast, ale nechci být hloupým obětním beranem pro zájmy cizinců.

   Ale ani tak bych nešel. Vy mě k smrti nudíte. Jste hloupí a trapní. Trapní ve své hlouposti s jakou necháte sebou manipulovat lidi, kteří vás využívají ve svůj prospěch a následně vás odkopnou. Na Letné jsem kdysi byl. 25.11.1989.

   Smazat
  10. 11:56, nekňučím, nezobecňujte. Mám se líp, než jsem se měl a mohl se mít za komunistů, i kdyby tady byli dodnes. Jenže, já se nepotřeboval a nepotřebuji mít materiálně lépe, rozhodně ne za cenu, jakou lidsky i materiálně, jako národní společenství, tratíme díky současnému nemravnému režimu. Což pochopit zřejmě přesahuje možnosti vašeho intelektu. Dál si tedy vegetujte.

   Smazat
  11. tím nemravným režimem myslíte privatizaci , nebo vlády ODS či ČSSD . Podle čeho usuzujete , že za vlády komunistů po třiceti letech byste se neměl líp .

   Smazat
  12. 0:02 neměl líp, n e ž s e m á m d n e s ! Ale nijak by mi to nevadilo, víme (nemohl bych např. vlastnit a výhradně ke své potřebě využívat rozsáhlé pozemky, několik bytů, nemovitosti k podnikání, což je ovšem protivahou ztráty sociálních jistot)?
   Nemravným režimem je kapitalismus, vláda ODS i způsob vlády ČSSD jsou jeho důsledkem.

   Smazat
 17. 8.15 ty tam jdeš? Tož ty jsi ale statečný!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovce cítí sílu jen přes stádo, takže věc naprosto přirozená, jen nechápu zdroj jejich strachu a nutnost dokazovat si svou zbabělost spolu s Mádlem , Čvančarovou a tím zběhlým teologickým hochštaplerem a štváčem...

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč vlastně? Co těm dědkům je do tech imbecilů? Je demokracie, tak proč proti někomu stát občan proti občanovi? To chcete? Kdyby byl náš stát jako třeba Francie , tak by je měl spacifikovat sám!!!

   Smazat
 19. Kriminálník ztotožněn podle otisků prstů:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemci-vedli-migranta-ktery-je-obvinen-ze-znasilneni-Cesky-jako-agresora-586383

  OdpovědětSmazat
 20. 10:31-Rudí dědci se na vás můžou vys.at, žádných milicí potřeba není a už vůbec ne těch "lidových". Nic z toho vašeho volského bučení a ovčího mečení nevzejde...
  A co by taky mělo vzejít z kombinace umělecké impotence,
  a nekritické sebestřednosti a frustrace zmatených a znejistěných ovcí, neschopných vyznat se v tom co je a co není v jejich zájmu?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem pochopil, nabyl jsi toho dojmu, že v tvém výsostném zájmu je urážet ostatní, kteří mají jiný názor a podsouvat jim ohavné vlastnosti a tituly.

   Nová filmová vlna vyniklá za komunistické totality jistě "umělecky impotentní nebyla", že?!

   Nekritickou sebestředností, aspoň podle tvého písemného projevu, trpíš spíš ty, ó nejchytřejší.

   Tvoje povrchní názory neopírající se o fakta, ale o pohádky šířené médii a některými psychopatickými politiky tě dovedly právě do onoho stáda frustrovaných, zmatených a znejistěných ovcí, které nejsou schopny se "vyznat v tom co je a co není v jejich zájmu".

   Zítra vás vyženou média na pastvu na Letnou.

   Řezník, milé ovce, na vás už čeká.

   Leo

   Smazat
  2. Je mi líto, že generace 70tniků už pochpila, že na Letné pro ni není místo (protože všichni jsou rudí ďědečkové i když řadu z nich rudý systém soudil), žel ani 50tníci nejsou vítáni (Hutka na tribunu s kytarou nesmí). Tak mi prozraďte, za koho se kope, do koho se kope jsem nepřehlédnul.

   Smazat
  3. Leo, já měl na mysli ty zítřejší demonstranty vedené a hecované Mádly a Issovými...asis´to nepochopil....

   Smazat
 21. Jakmile si mohamedáni zřídí v jednotlivých západoevropských zemích své chalífáty, tak všechny tyto násilníky propustí a prohlásí za hrdiny ve jménu džihádu. A nebude to trvat víc, než pár desetiletí, vše zařídí vysoká porodnost muslimek a nekončící migrační invaze. A s muslimofilním Al Hamajdou či jemu podobnými kreaturami ve vládě se to jednou bude týkat i ČR.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. prejsť sa po 22.00 hod po Václaváku ....

  OdpovědětSmazat
 26. Španělsko:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-tohle-se-radeji-posadte-Kriminalita-imigrantu-ve-Spanelsku-kterou-verejnost-nemela-znat-Urady-tajily-treba-hromadne-znasilneni-12lete-holcicky-586421

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zvedá se mi z toho žaludek ,která vláda a v čím zájmu toto trpí !

   Smazat
 27. Evropská hloupost a velkoruská moudrost

  No tak se podívejme: Jakýsi Středoasiat je v Evropě odsouzen za humánní likvidaci své ženštiny …
  Mohlo by se něco takového stát ve Velikém Rusku?
  Inu, mohlo, samozřejmě: Kdyby onou zlikvidovanou byla např. dcera významné osobnosti a oním likvidátorem méně významná osobnost, tak by významný otec zlikvidované ženštiny nařídil jeho likvidaci.

  Ovšem soud a rozsudek za VRAŽDU… Totální nesmysl, ve Velikém Rusku, v největší a nejkrásnější západoasijské zemi, kde zítra již znamená předevčírem.

  Ano, ve Velikém Rusku ženštiny musejí nás chlapy poslouchat, normálně.
  A když neposlouchají, tak máme – my pořádní slovanští chlapi – VÝSOSTNÉ PRÁVO je trestat. A znovu a znovu, když trest neplní svůj účel.
  Je jasné, že občas takovou neposlušnou, nechápavou ženštinu ukopeme k smrti –pak musíme zaplatit pokutu, když jsme přitom dělali v baráku hluk a sousedi nás udali za rušení nočního klidu.
  (Přirozeně: Naše humánně ubitá ženština nesmí být dcerou někoho mocného – jinak je s námi konec, jak popsáno výše.)

  Ano, tak se na to musí: Naši starší ruští bratří slovansky humánně ubijí či ukopou 14 000 (slovy čtrnáct tisíc) svých ženštin KAŽDOROČNĚ.


  Ano, tak se chovají POŘÁDNÍ SLOVANŠTÍ CHLAPI, kteří jednou vnesou pochodeň pravé chlapské svobody do Evropy, a dá-li Nesmrtelný Lenin, i do Ameriky.
  Pak bude konec s evropskými hodnotami, neboť naše hodnoty západoasijské je převálcují tankovými pásy - jako Čínská lidová armáda demonstrující studenty.
  A bude klid na práci a na legraci po práci, konečně, na věčné časy a nikdy jinak.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 21. června 22:17) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 28. Potomek primitivních antirusistů zlikvidoval vnučku primitivního antikomunisty!

  Z dobře informovaných velkoruských vládních zdrojů přišly ŠOKUJÍCÍ informace:
  Onen Afghánec, jenž zlikvidoval svou neposlušnou ženštinu finské národnosti, je potomkem zrádných afghánských emigrantů.
  Ano, jeho rodiče z Afghánistánu ZBABĚLE uprchli před zdrcující sovětskou ofenzívou, někdy v polovině 80. let.
  Ano, kdyby se z nich nestali běženci, mohli být už DÁVNO mrtví, jako ostatních cca 2 000 000 zrádných afghánských „civilistů“, primitivních antirusistů, stavějících se do cesty rusko-sovětským humánním střelám a bombám, během bratrské internacionální pomoci SSSR Afghánistánu.

  A ta neposlušná Finka, jež se odvážila odporovat svému chlapovi (ve Velikém Rusku by ji její chlap humánně ukopal, a chlapi od milice by věc řešili přinejhorším nevelkou pokutou) – tak ta byla vnučkou jednoho ze SPROSTÝCH finských vojáků, stavějících se do cesty nepřemožitelné Rudé armádě, v zimě 1939-40 osvobozující Finsko od Finů.

  „To jsou paradoxy, co?“, jak říkával soudruh Gottwald.
  Ano, jsou.
  Jaké z toho všeho plyne poučení?
  Jednoduché: Co Velké Rusko/Sovětský svaz činí, dobře činí.
  Proto, drazí soudruzi a soukmenovci, budou-li vás a celou vaši rodinu naši ruští osvoboditelé stavět ke zdi, jednoho krásného dne, neklaďte hloupě marný odpor: Oni mají Leninsko-putinskou pravdu, a vy (my VŠICHNI roduvěrní Češi) nemáme jinou možnost než ji pokorně přijmout.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 22. června 14:14) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 29. Pokud začnou stavět mešity, tak to bude začátek konce naší kultury a etnika západních slovanu.
  Marcel. Zdravím letnou a smažky (-:

  OdpovědětSmazat
 30. Je to hajzl na pohled a je jedno jakou má národnost! Hlavně ,že má svá práva a ta holka má h... Neměla se kamarádit s ním... Je to jak za Komančů člověk si ani nemůže říct co chce to je demokracie radost na pohled

  OdpovědětSmazat
 31. Nevím proč bych se neměla zajímat o to co se kde děje .Musíme se zajímat o to před čím musíme chránit naši vlast,ženy, dcery vnučky .Naši evropskou kulturu ,která se s jejich pojetím zvyků a života absolutně neslučuje . A hlavně nepochopím ,proč ,když jsem tady doma se mám někomu kdo sem bez dovolení vleze přizpůsobovat !!!  OdpovědětSmazat
 32. Zadávání svůj komentář jako anonym,ale ne proto,že se stydím,nebo bojím. Prostě neznám tu adresu,pod kterou jsem se měl přihlásit. Jmenuji se Jan Jirka,žijí na Praze 8 ulice V Mezihoří 1211/13. To,co tady napíšu,by měl vyznávat každý slušný člověk.Upálení zažívá je nevýslovně krutý čin,viděl jsem video,jak to postihlo jednu turistiku. Dlouho žila a já plakal. Je to zvěrstvo tak se chovat k živé bytosti a je zločin pronásledovat lidi za to,že tento zločin odsuzují.Že se nestydí politici,kteří fandí multikulturalismu. Rozum to nebere. Prej že chudáci uprchlíci,prej že nás kulturně obohatí. Fuj!!! Je jich tu už plno a říkám na rovinu. Jsem míromiluvný snad slušný člověk,ale kdyby mou přítelkyní napadla nějaká muslimská zrůda, zabiju takového "člověka".

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.