Reklama

neděle 23. června 2019

Akce Milionu chvilek bez krvavého násilí úspěšné nebudou

Jaroslav Bašta
23.6.2019 PrvníZprávy
Aniž to čeští politologové zaregistrovali, do našeho veřejného života vstoupil unikátní fenomen, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jaroslav Bašta.Opakované protivládní demonstrace, které se snaží tímto plíživým způsobem vyvolat další východoevropskou barevnou revoluci. Pokoušejí se o to již dlouho, minimálně od 17. listopadu 2014, kdy do ulic poprvé vyrazily rozlícené davy vyzbrojené červenými kartami, rajčaty a vajíčky, aby tak daly průchod svému rozhořčení. Nelíbil se jim tehdy poprvé zvolený prezident Miloš Zeman a jeho výroky.

Jak se ukázalo vloni, ani opakované protesty, ani červené karty doplněné červenými trenkami nezabránily tomu, aby zůstal na Hradě i v druhém funkčním období. Tvůrčí invence a investice do českých demonstrací vložené se částečně využily v protestech proti zvolení amerického prezidenta Donalda Trumpa, ale symbolika evropského fotbalu zřejmě v USA narazila na kulturní bariéru.

Mám z transparentů demonstrantů s nápisy RUDÁ MARIE nepříjemný pocit
Zastáncům politické korektnosti a s ní spojeného nového totalitního hnutí, licoměrně nazývaného liberální demokracie, nastal v České republice na podzim 2017 další problém zvolením Andreje Babiše ve volbách do Poslanecké sněmovny přes dobře načasovanou snahu o jeho kriminalizaci. Jeho pragmatické spojenectví s prezidentem Milošem Zemanem mu pomohlo, aby se na druhý pokus stal premiérem vlády, která získala důvěru Poslanecké sněmovny. Ovšem, stejně jako v případě první i druhé volby Miloše Zemana provázely vítězství politického hnutí ANO protesty.

Již 17. 11. 2017 (tedy necelý měsíc) po „svátku demokracie“ zazněla studentská výzva „Chvilka pro Andreje“, která mu připomněla jeho předvolební sliby. Akci organizoval Mikuláš Minář. Během několika měsíců pak s dalšími studenty založil spolek Milion chvilek a přišel s první výzvou pro Andreje Babiše – Chvilka pro rezignaci (25. 2. 2018). Přibližně v té době začaly na Slovensku po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky protivládní protesty. Masové demonstrace vedly k rezignaci slovenského premiéra Roberta Fica po polovině března.

Česká demonstrace se stejným požadavkem přišla už za tři neděle. Od té doby jich bylo celkem 13 a největší, čtrnáctá se chystá na dnešek. Z vnějšího pohledu lze nejspíše kampaň Milionu chvilek označit za novou formu barevné revoluce. Splňuje základní definice – jde o protest proti (zkorumpované, nikoliv autoritářské) vládě, organizátory jsou studenti a nevládní organizace, mají jednoznačnou mediální podporu doma i v zahraničí. Formou i vytyčenými požadavky se velmi podobá svému úspěšnému slovenskému vzoru.

Zároveň se od „klasických“ barevných revolucí odlišuje tím, že poněkud připomíná vaření nastavované kaše. Kdyby nebylo neutuchající podpory médií středního proudu, včetně veřejnoprávních, účast na protestech by asi neměla stoupající tendenci. Pokud se bude dál hrát na výdrž, šance, že Milion chvilek se nakonec rozplizne, je dost vysoká. Protestovat proti vládě v polovině jejího funkčního období v dobách konjunktury představuje dosti riskantní až beznadějný podnik. Zejména když protesty kromě tlaku na rezignaci nenabízejí pozitivní myšlenky a program (nepovažuji za něj případnou vládní či ústavní krizi).209 komentářů :

 1. Příčina nebude asi nijak složitá. OSVČ z Prahy nechtějí přiznat příjmy a platit odpovídající daně. EET hrozí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!
   V mém okolí mám řadu známých OSVČ, kteří Babiše v predminulych volbách volili a dnes mu kvůli EET nemůžou přijít na jméno a to tak, že mnozí z nich krepci na demonstracích údajně z obav o naší demokracii.
   Přičemž ve chvíli, kdy je výzvu aby na mě nehráli habaduru a připomenu jim, jejich postoj k EET, tak diskuse konci...
   Zdr.
   JiB

   Smazat
  2. Já mám zkušenost, že lidi z mého okolí kteří něco dokázali, od nuly vybudovali stamilionové firmy, žádná privatizace, lidé skromní a poctiví, stojí za Babišem. Naopak máme tady totální chcanku, ověšenou exekucema jak vánoční stromeček, která bez jakéhokoliv taktu na vás začne blejt nějaký zvratky na Babiše.

   Smazat
  3. Oligarchové, páníškové poplyšákových vlád, ztrácí své výsadní "právo" na exkluzivitu, protože Babišova vláda dbá i na zájmy méně mocných, nebohatých Čechů - na které vlády "demokratických stran" (tak akorát podle 3. pádu jazyka českého) BZDILY A BZDÍTI BUDOU, že, Kalousku.

   Smazat
  4. Demonstranti dnes na Letné podpořili národní stát, tak jak to hlásá Okamura či Klaus. Babiš se má vrátit na Slovensko, protože je Slovák. To se ta Praha vylidní až odejdou všichni Slováci na Slovensko ...

   Smazat
  5. Kalousek má bobky z valné hromady ČEZu, která bude ve středu 26. června.

   Smazat
  6. 19:19 V odvetě již lidé v diskuzích píší ať Banga táhne zpět do Indie či Rumunska.

   Smazat
  7. Podle zkušeností z roku 1989 demonstrace a případná výměna vlády povede ke kráglování a štvanicím na všechny, kteří se vypracovali vlastní píli. Otevře se příležitost něco urvat pro lenochy, hlupáky, gaunery, zločince a všechny ty, co svůj život prochlastali. Soukromého sektoru se to nedotkne. Vlastníci firem se budou proti přebírání majetku bránit možná, že se zbraní v ruce. Na úřadech a různých veřejných institucích nastane peklo. Lidé dostanou strach a nikdo se nikoho nezastane. Budou se organizovat gangy k sesazení vedoucích. Těšme se!

   Smazat
  8. cituji..... v dobách konjunktury. Auor zřejmě žije na jiné planetě, či v jiné zemi.
   Doba konjunktury skutečně je, ale cenové.
   Brambory kg/36 CZK(přičemž minim.čtvrtinu vyhodíte), paprika kg/100 CZK, cibule kg/36 CZK,
   květák ks/38 CZK, česnek, petržel, vepřové z Portugalska, hovězí ze Španělska.
   Ale řepky je dost a komu to vadí dostane jednoduchou odpověď od AB - to je nařízení EU.
   Takže podle nařízení EU nesmíme pěstovat brambory, obilí, řepu a z ní vyrábět cukr atd.
   Snad tu řepku náš organismus stráví až se půjdeme napást.

   Smazat
 2. Nechápu, jak může jít někdo na Mádla s Isovou? To musí být absolutní ÍQváč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je vůbec za lidi? To musí mít v těch makovicích hovna?

   Smazat
  2. Herec Mádl by měl napsat 10x Otčenáš a stejně mu nebude odpuštěno.

   Smazat
  3. Jak může někdo plýtvat časem na něco, co jde přímo proti jeho zájmům?
   Mně to připadá jako kdyby krávy protestovaly za co nejrychlejší odsun na jatka.
   Nevím, jestli těm "lidem" z Letné, jestli je vůbec nazývat lidmi, protože člověk by se měl kategorizovat od určitého stupně IQ, dochází, že protestují za to, aby sem napochodovali sudeťáci a miliony negrů a aby náš stát zanikl?

   https://www.hoppner.cz/demonstrace-milion-chvilek-nejde-o-babise-ale-o-benesovy-dekrety-v-sazce-je-majetek-za-stovky-miliard-sudetsti-nemci-v-pozadi-protestu/#.XQ-f3K9R3b0

   Smazat
  4. Asi jim Mádl slíbil, že jim bába usmaží brambůrky v kotlíčku...

   Smazat
  5. 17:07 uhodil jsi hřebíček na hlavičku.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andreji-hosku-Zabal-tasku-a-vypadni-Budete-zirat-co-predvedli-dva-umelci-na-Letne-586523

   Někdo by těm bezmozkům měl vysvětlit, že jejich problémem není Babiš, ale Česká televize a spol., která jim ty hovna cpe do hlavy.

   Smazat
  6. DĚLÁ SI JEŠTĚ NĚKDO ILUZE?

   Ve dnech 28. – 30. dubna 2017 se v Mariánských Lázních sešly špičky sudetoněmeckého Landsmanschaftu a konal se zde tzv. užší dialog v rámci vnitřního školení českých osob veřejného, mediálního a politického života. Školení vedl Steffen Hörtel v němčině.

   Mariánské dialogy byly vedeny na téma, které jsme popsali výše a sestávalo se ze tří základních fází:

   1. Rozštěpit české vlastenecké frakce tak, aby nebyly ochotné navzájem spolupracovat a neshromažďovaly odpor proti německým zájmům v ČR. Byli vytipovaní základní politici Václav Klaus st. v ČR a Jarosław Kaczyński v Polsku v rámci definování páteřních ohnisek vlasteneckých sil a prosazování českých i polských národních zájmů. Zároveň byl definovaný Andrej Babiš jako překážka v prosazování německých zájmů v ČR.

   2. Postupná relativizace historie tak, aby se stala kompatibilní s německým pohledem a uspořádáním Nové Evropy podle Berlína, kterou definovala už Angela Merkelová. Novodobí historici vykládající pokroucená historická fakta, relativizující řádění německých Nacistů, zveličující údajné vyhnání Němců po 2. světové válce (zakotvené na Jaltě).

   3. Přimět českou vládu, aby sama a DOBROVOLNĚ usilovala o zrušení Benešových dekretů. Němci sami nesmí vstupovat do těchto procesů, které byly ukotveny na Jaltě vítěznými mocnostmi, protože by postupovali v rozporu s mezinárodním právem. Dosazením proněmeckých politiků v cílových zemích na všech úrovní se ale dospěje k tomu, že rovněž sami čeští politici budou o zrušení Benešových dekretů DOBROVOLNĚ usilovat. To přece chtějí sami Češi, což už v rozporu s mezinárodním poválečným právem přece nebude.

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zapis-z-jednani-se-sudetaky-v-marianskych-laznich-pred-26-mesici/

   Smazat
  7. 18:29 A možná i to,že jim je bude rozdávat Svarinská nahoře bez!

   Smazat
 3. Pane Bašta, šíříte poplašnou zprávu. VY PŘÍMO VYBÍZÍTE K NÁSILÍ a na to je pragraf. Uvidíme co na to POLICIE!Napíši na vás udání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poplašnou zprávu šíříš ty, ty havloidní chcanko!

   Smazat
  2. Pavlíku Morozove,
   neplet si své dojmy s pojmy a nezaměňuj varování pana Bašty před něčím co reálné hrozi za navádění k tomu!
   JiB

   Smazat
  3. 17:12 myslíte, že pokud občan Bašta předpokládá, že oněch milion chvilek vyšumí, jde o poplašnou zprávu? Nebo se domníváte, když předpokládá, že bez násilí lze za současných poměrů těžko zbourat vládu, vybízí k násilí? Buď jste skutečný hlupák, nebo se snažíte v překrucování reálií předstihnou současnou opozici a nakonec i propagandu USA. Nezbývá, než vám blahopřát.

   Smazat
  4. Já jsem tam zaznamenal pouze silné protislovenské projevy. Je to jako v r. 1992.

   Smazat
  5. Nasilí čeká na tě, havlobanderskej šmejde! Až spustí kvílení "huíííííhuííííhuíííí" kdy ti zalehnou uši až neuslyšíš nic a s pachutí železa a smrti v hubě budeš pozorovovat jen děsivé němé umírání svých soukmenčiků v ohořelých vracích vejtřasek, pak věz že to udeřily kaťuše u nového Děbalceva, tentokrát v Čechách ... a to budetvůj den poslední!

   Smazat
  6. Pan 17:12 zjevně nerozumí psanému textu nebo neumí číst. Vzhledem k průměrné inteligenci havlo-kavárenské "elity" mě to nijak nepřekvapuje.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:14 Svazáku, vypláchni si pusu, a omluv se muži, který svým životem dokázal, že si zaslouží úctu, a posyp si hlavu popelem, protože ty jsi dosud dokázal jen "předsudečnou" nenávist, pochycenou od milionu úchylek nenávisti.

   Smazat
  2. Pan Bašta celý život bojoval proti bolševikům jako jseš ty a tobě podobní, proto ho ani tlupa primitivních bolševiků na Letné nemá šanci rozhodit.
   I když sečteš IQ půl milionu bolševiků, máš stále jen 80 a s tím si pan Bašta hravě poradí.

   Smazat
 5. https://www.hoppner.cz/posledni-orgie-milionu-chvilek-zaruceny-navod-jak-dostat-na-letne-pres-hubu-transparenty-k-vytisteni-zde-kdyz-extremista-vola-chytte-extremistu/#.XQ-W2vZuI2w

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hoppner píše dobře, asi začnu sledovat.

   Smazat
 6. Proč něco neuděláte vy, kteří se neustále zastáváte toho zloděje Babiše. Pouze tady čmáráte nesmysly., ale sílu a podporu nemáte žádnou. Dokážete jenom vymejšlet lež, jak jsou všichni zaplaceni, jak jsou zadarmo všichni sváženi a další přihlouplé bláboly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vytroubená trumpetko. Babiše v regulérních svobodných a demokratických volbách volilo přes jeden a půl milionů lidí. To je asi desetkrát víc, než se dneska sejde na Letné.
   Pokud nás naserete a my se zvedneme, tak vás umlátíme kšiltama od čepic, ty pičmunde!

   Smazat
  2. 17:39 Ale vy, se ty srabe nezvednete a o tom to celé je.Pouze a jen tady čmárat, navíc nemáte.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 17:30 + 17:45 A co vy? Jak to, že nejste na Letné spolu s těmi, kteří demonstrují proti výsledkům svobodných voleb, a za dosazení všech těch starých struktur, kteří tu vládli, když se tuneloval, a rozkrádal majetek tohoto státu? Taky tady jenom jalově čmáráte. Že byste se nedostali zadara do klimatizovaného autobusu? Nebo na vás nevyšel jidášský groš?
   17:57 Dám ti dobrou radu. Nikdy na sebe neprozrazuj, že si stříkáš do textilu. Jinak budeš od ostatních velmi trpět.

   Smazat
  5. A na co se zmůžete vy? Půjdete na hrad a dosadíte tam Kalouska? Nemáte v ruce mimo dolejzání do bruselský americký a německý zadnice vůbec nic, pobíháte tady s holýma prdelema.
   Ty to to furt nechápeš. Ty nasraný lidi nejsou teď na Letné. Ty skutečně nasraný lidi sedí doma. Ty maj havlouidů plný zuby už spoustu let. A stačí jiskra a nezbude z vás ani popel. Jen si zkuste vyvolat nějakou protiprávní akci a uvidíte ten mazec!

   Smazat
  6. Je to o inteligenci. My se hlavně zvedáme k těm volbám a to je rozhodující.
   Primitiv chodí demonstrovat a stejně mu to je k hovnu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je právě důvod, proč nemůže Milion pičusů nikdy uspět. Protože s takovým mentálním materiálem jako jseš ty a ty pošuci na Letné se nedá dělat vůbec nic.

   Smazat
  2. 17:36 patrně neumíte číst a pokud, tak nejste schopen porozumět pouhým několika jednoduchým větám textu. Vypadáte na odkojence televize. Jak se vůbec uživíte?

   Smazat
  3. Už jste ho udal?K ničemu nevyzývá .Na ukrajinském Majdanu si organizátoři demonstrací zaplatili snajpry kteří stříleli do demonstrantů ."Lidový hněv"svrhnul vládu.A co "student Šmíd"v roce 1989 ?A Kuciak?17 listopadu jestli ne dříve můžeme čekat nějakého "studenta Šmída"kterého si odpůrci vlády objednají aby hněv lidu smetl Babiše

   Smazat
  4. 17:36 a kurva. že ty udavači budeš od toho blba korzárskýho bartoše ?

   Smazat
  5. 22:21

   Už jsem tady na vás vy smradi podal hlášení na policii, brzo si vás podají. Vy nebudete nikoho osočovat nacistickými výlevy!

   Smazat
 8. Co na to naše slavná BIS a vnitro? Zdá se, že pan Minář je nadmíru geniální stratég a organizátor, nebo za tím někdo stojí. Poslední geniální stratég a organizátor se moc nepředvedl, když se země za jeho prezidentování dostala do blbé nálady,za což on už ovšem jakoby nemohl. Zdá se, že máme našlápnuto si něco podobného zopakovat s výhledem na pana Mináře, jemuž to opět někdo zkurví, ale dosud tajeného cíle bude dosaženo. Pak ti blbci z Letné teprve zjistí o co ve skutečnosti šlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ten "farář" se nenaučil ani mluvit z partesu. a to by rád dělal zrzka havla. terý to taky neuměl

   Smazat
 9. Novinář Jaroslav Kmenta uveřejnil zajímavé zjištění (i s obrázkem), které se týká nové strany Václava Klause ml. Sídlo hnutí Trikolóra Václava Klause jr. je uvedeno na adrese: Freyova 82/27, Praha 9. Z katastru nemovitostí vyplývá, že majitelem budovy je firma YUGRA ALLIANCE s.r.o.
  Jednatel a vlastník YUGRA ALLIANCE s.r.o. je podle obchodního rejstříku VOLODYA ELIZBARYAN, dat. nar. 25. února 1955, bytem Moskva, Serpuchovskij per. 7-1-69, Ruská federace.

  https://forum24.cz/ruska-trikolora-u-klausu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to sídlo měli na americké ambasádě, tak by to bylo v pořádku?

   Smazat
  2. pořád lepší,než kdyby byl majitelem Bakala.

   Smazat
  3. Ad 17:48 - Zase tapetuješ? - Kolikrát ještě se tě mám zeptat, co má Jarda Kmenta proti Arménům? Odpovíš mi vůbec někdy, tapetáři?

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:59 Dyť máš v hlavě nasráno, tak kam myslíš, že ti vedou kabely z vočí?.

   Smazat
 11. Na demonstraci ,sami teplí!

  OdpovědětSmazat
 12. Ahoj kokoti, kdo z vas je youtuber?

  OdpovědětSmazat
 13. Jó, mohli to klidně spojit s tím bordelem ,,Prague pride" . Vždyť je to skoro to samé a bylo by to už alespoň za námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 18:37 Prý zapěl i Tomáš Flus "Za co, bože, za co, zas neděle v prdeli a Babiš bude vládnout i v pondělí"

   Smazat
  3. To je přípravka milionu úchylek proti demokracii na listopadový majdan.

   Smazat
  4. 18:40 Za sebou to budu mít leda havlobaderský šmejdi na Letný, až na Petřín dotáhnem tuhlenctu Anču!:-)) - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 14. Jsem tu sám, nechci demisi, chci zmrzlinu.

  OdpovědětSmazat
 15. Je jenom otázkou času, kdy nějakýho Kalhouska nebo Němecovou napadne, že by bylo dobrý zabít nějakýho novináře. Na Slovensku jim to vyšlo. A tady s těma dementama od pirátů žádný demonstrace nepomůžou. Oni to vymyslej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na takovou věcičku mají dost času. Většinou to přijde
   po marných pokusech v rámci zákona.
   Takže, Bakalovi "novináři" bacha. Kuciáka taky odpravili jeho "přátelé".
   Říšský sněm !

   Smazat
 16. Stále pořád dokola ta samá kolaborantská špína, kterou lidi ve volbách už stokrát vykopali a stále se vrací. Ty samý tisíckrát profláknutý ksichty, kteří se snaží držet v pozadí a nasazovat koloušky, ale je to furt jedno a to samý!
  Havloidi, zalezte do kanálů a už nikdy nevylejzejte!!! Nikdo vás nechce! Nechceme sudeťáky, nechceme negry! Nechceme Brusel! Chceme suverénní, svobodný, národní stát!

  OdpovědětSmazat
 17. ...spojovat rozdělenou společnst? Zachránit planetu před ekologickou katastrofou a suchem? A konečně naslouchat nespokojeným lidem? Demisi? Demokracii bez korporací?

  Bože ti v tom mají hokej..


  OdpovědětSmazat
 18. Ješte 2 roku a múžem jako novovolič svobodne voliť a odfotiť si mobylem hlasovací lístek jak nás učili ve škole

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Hamáčku, můžu napsat, že mě Babiš nevadí? Nebo už je to nenávistný komentář?

  OdpovědětSmazat
 20. Za co, pane Bože, za co, zas neděle v prdeli a Babiš bude vládnout i v pondělí.

  OdpovědětSmazat
 21. Chvíli jsem sledoval na TV besedu i tu demonstraci. Jsem zděšen z české i slovenské části neobolševické části společnosti. Jednoduchá hesla naivní představy o společnosti, závist, fanatismus, prostě názory lůzy.Copak Ti nevzdělaní mladíčci, herčíci, šumaři by mohli něco dokázat? Taková společnost by nás vedla jen ke zmaru. Přestože jich bylo na Letné hodně - některé projevy i je musely znechutit. Běžte se doma vykoupat v teplé vodě a v bazénu a pak rozhodněte co budete dělat až voda nebude !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sorošova pozdní impotence. Někteří to jako fakt prožívaj, tomu nemůžu uvěřit:DDD. Sorošova kobyla je dávno mrtvá, to každý kdo tady 30 roků žil, ví. Von už i ten 89´byl hodně kašírovanej a přepálenej, ale dojímat se v týhle reality show je podle mě vrchol hlupáctví.

   Smazat
  2. Odpovídají Stoddardově definici víc než dokonale! - http://nadhlad.com/content/podclovek

   Smazat
  3. 18:46

   A což teprve, až od vás začneme čistit veřejný prostor, to teprve bude zábava! :-D Už se těším!!

   Smazat
 22. Ti zmanipulovaní hajzlíci dělají brjgl pro ty co by chtěli opět rozkrádat naší zemičku. Co jsou nějaké 4 - 5 miliardy Babišovic dotací oproti rozkradeným bilionům těmi havloidy že cháááá. Babiši vy.er se na ně na ty zloděje zlodějské.

  OdpovědětSmazat
 23. Je to legrace v Praze na place, dávají nás v televizi i rozhlase. Vyfrkli jsme požadavky, kolabujem vedrem, ale my se nehnem, jsou to oběti od dospělých, ba i od dětí.
  Jedno víme jistě, nechcem StBáka, někoho vám vyberem a za dalších třicet let se z toho opět kolektivně poserem.

  OdpovědětSmazat
 24. U nás bydlí taky jeden Klus, ale ten tu písničku zpívá trochu jinak.

  ….Nutno ještě říci k tomu všemu,
  že to dohnali k velkému extrému.

  Tak pozor na barevné revoluce,
  páté kolony jsou vždy někde po ruce.

  atd.

  OdpovědětSmazat
 25. Je to dobrý, už je chválí americký velvyslanec, že by válo z této strany.

  OdpovědětSmazat
 26. Ale tak organizátoři dozajista ví, že demonstrace vůbec nic nezmění. Jediné, oč zde jde, je založení nové havlistické strany a tyto taškařice jsou jen jejich PR. Podobné akce přece nemůžou vládu položit, takže havloidi si založí svoji novou stranu, což bude nějaký kříženec Pirátů a TOPhnusu. Neberte je tak vážně, poslední větší taškařici udělají v listopadu a pak "slavnostně" vyhlásí tuto novou stranu, v jejímž čele bude Minář z Milionu úchylek a budou tam i další podobné pochybné existence, jako třeba Pičínský, který se na demonstracích taktéž prezentuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bude to lákavé jako tisíckrát vyblitá kaše.

   Smazat
  2. 19:29 To je pro havloidy pochoutka, jako byste je neznal.

   Smazat
 27. Provokater a blb 17:12 , timto zpusobem se vyjadrovali , praskaci za ww2 na gestapu , vlastizradci .Doba se zrejme opakuje, jsou lide kteri absolutne neznaji a ani nevedi ze za vlastizradu po valce ,byl verejne obesen K.H. Frank.......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. To bych vůbec nesrovnával! Xenofilní rasozrádné teplomily z Letný s árijským rastencem a pravým Evropanem Frankem! Za Protektorátu byli naopak Češi uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Platilo a stále platí:

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“ K. H. Frank

   Smazat
  4. Anonymní23. června 2019 23:07
   Svatá prostoto, když může být za árijce považován Hitler a Gébls, tak potom už každý. Pro Vás by jistě byla ohromná čest, se v řadách SS zúčastňovat vyvražďování zbytku našeho národa.
   Němci vždy toužili získat naše území jako německý prostor. Palacký se jistě nevyznačoval Vaší jednoduchostí, takže jasně viděl, že v říši by český národ uvadal a byl potlačován. Proto odmítl se toho účastnit. To byl pravý Čech.
   Dnes se ta říše opakuje v podobě EU. Opět jde o likvidaci národa. V reprezentantech národa, vidím pouze jediného, který je schopen vyjádřit, že ta nová říše je proti našim národním zájmům – T. Okamuru. P.K.

   Smazat
 28. Já jsem demonstrant, kdo je víc? Vadil truhlář Klement, než mu játra ztvrdla v cement, teď tu vládne Andrej, tak mu to tedy na tý Letný nandej, nandej, bejby.

  OdpovědětSmazat
 29. Demisi, demisi, nebo aspoň sexmisi.

  OdpovědětSmazat
 30. Mně zaujal ta internacionalizace. Bezmozky z Letné podpořily demonstranti v Honkongu! To je velice zajímavé. Že by obojí bylo řízeno z jednoho centra? Proč by nějakýho Číňana na druhým konci planety měl zajímat nějakej Babiš?
  Ale jinak to do sebe krásně zapadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem ani nevěděl, to je úplně směšné, čeho jsou schopni.

   Smazat
  2. Výborně nácku, aspoň víme, co jsi zač.

   Smazat
 31. Ten, kdo stejně jako já nechápal násilí zahájené podobnou akcí v únoru 1948, dostal vcelku jasnou odpověď. Tohle nedopadne dobře. Pokud si tento uřvaný dav skutečně vytrucuje, resp. vynutí odchod vlády, dá tím jasný signál, že výsledky voleb jsou pouhou iluzí a vládnout bude ten, kdo dokáže zmobilizovat uřvaný dav. Jedno jakým způsobem. jestli je uplatí, nebo obalamutí nějakým laciným slibem.
  Dnes jsme se přiblížili fašismu blíž, než kdykoliv před tím. Už jsme jenom kousek od polovojenských bojůvek a fyzické likvidace nepohodlných názorových oponentů.
  Už chápu, proč brali komunisté a před nimi fašisté, novináře a uměleckou frontu tolik u huby. Za propagaci této formy změny politiky by se mělo věšet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já to vidím tak, že čím víc jich je, tím víc z nich čouhá impotence a zoufalost jak sláma z bot. Vždyť tam nezaznělo vůbec nic. Žádné myšlenky, jenom křeč.
   Celé to absurdní divadlo nejlépe reprezentovala dvojka magorů Svahilec a Tukan.

   Smazat
  2. 19:41 Pro tohle se umetala cestička od roku 1989, to je ta "nepolitická politika"

   Smazat
  3. 19:41
   Pokojnější demonstraci než byla tahle, těžko ve světě a v historii pohledat.
   S tvými fantasmagoriemi o jakémsi fašismu, bojůvkách a likvidaci oponentů můžeš vystupovat na silvestrovském večírku, pomatený volku.

   A tvá závěrečná výzva k "věšení" jen podtrhuje jaký jsi vyšinutý magor.

   Smazat
  4. 20,06
   Vyšinutý magor jsi leda ty. Za politiku byl zmlácený Jakl. A požadavky demonstrantů se stupňují. Navíc, události na Majdanu nám ukazují jednu z možných cest. Někdo tam pošle někoho zabít a pak už se dav nedá zastavit. Nakonec, až dav poslouží v roli užitečných idiotů, může a silně pravděpodobně bude velmi rychle umravněn. A s ním budeme umravněni všichni. Pak se dá očekávat cenzura i politicky motivované kriminály.

   Smazat
  5. Hezky, moc hezky jsi se odhalil, nácku 23:27. Jsme zkušenější, máme vojenský výcvik, umíme střílet i házet granáty, je nás víc. Chceš si to rozdat? Tak pilně trénuj, trénuj a trénuj, míň kňuč na internetu a až se trochu vyrovnáš prostému průměrnému členu Domobrany, tak se přihlaš. Bude sranda.

   Leo

   Smazat
 32. V Oregonu hrozi nasili proti Globalistum , tak zavreli statni budovy !
  V Tennessee je skupina - IDENTITI EUROPE - ktera activizuje stat proti Globalistum !

  Tennessee, byl vzdy stat hudby a prtatych *Hillbillies, kteri v lesich vyrabeli alcohol (nelegalne) !
  [*Hillbilly = hloupy venkovsky honza v anglictine !]

  Panove , kdyz i v takovych statech se zacina intenzivne politicky zit, tak z toho bude fackovacka !
  NEMENTE VLADU bez voleb !
  Prime ministr Babis, stejne jako president Zeman maji 100 % legalitu !

  Svet vam NEUZNA novou vladu, nebude-li zvolena legalne !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty buvole naivní! Máme dopustit, aby se zase zvolil xindl typu Ovar a Bureš? NIKDY! Ti musí pryč a zakázat i ty jejich brlohy. A samozřejmě,vze to svět přijme a jak rád. Přesně tohle se po nás chce, vyklidit bolševiky. My ctíme evropské hodnoty a jsme připraveni bojovat proti chátře na východě. Vždyť proto má tady USA svoje vojska a základny. My tady chce jaderné báze s chceme, aby posloužily na zničení rudých sviní. Ten tvůj Trump je postaven až za ušima, VIVAT HILLARY CLINTON! Doufám, že vám brzo Demokraté zakroutí krkem.

   Smazat
  2. 0:23 Inu nezakroutí ničím, páč jsou zdegenerovaní a na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím zvaný "EUrohovnoty" v důsledku nichž přestala být bílá civilizace invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
 33. Tak dnes to byla proti komunistickému estébákovi skutečně vydařená akce, tisíce slušných lidí vyjádřilo svůj názor za podpory elity národa, úspěšných vědců, herců, sportovcú, profesorů. zpěváků, lékařů a VŠ studentů. Tak jen tak dále.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jste mě pobavil. Vašnosti, voni jsou hlava.

   Smazat
  2. 20:01 A co jste dokázal vy? pouze přihlouplý koment.

   Smazat
  3. Blb z 19:54 Kdyby byl babinský skutečně stbák, tak by
   to vše dělal daleko rafinovanější.

   Smazat
  4. proč přihlouplý? Uspěšní a známí lidé prostě stojí na straně demonstrantů. Estébáka opouštějí i dřívější pomýlení jako pivovarník Bernard, architektka Jiřičná, žokej Váňa, kuchař Vaněk a další. Zatím zůstávají Marie Rotrová, primitivní Franta čech a intelektuální gigant Jarda Jágr, ale tomu jde hlavně o peníze, protože jich mnoho prohrál po kasinech a tak je už ochoten dělat i reklamu na vodnatá Vodňanská kuřata.

   Smazat
  5. 19:45 zápis ve dvanácti svazcích uložených ve slovenském ústavu nelze jen tak falšovat. Stb byla polovojenská organizace a nebylo možné tam jen tak někoho napsat, aby o tom nevěděl. Slovenský soud rozhodl jednoznačně ač se estébák Bureš snažil, jak mohl.

   Smazat
  6. Nikoho takového jsem si nevšiml. Viděl jsem dva magory Svahilece a Tukana.

   Smazat
  7. Jde o masy tvořené jedinci odpovídajícími Stoddardové definici podčlověka! - http://nadhlad.com/content/podclovek

   Smazat
  8. 20:21 tvůj dědek a fotr tam byli taky, tak to nedramatizuj. Že to nikdo nedotáhl na premiéra,
   kdo za to může.

   Smazat
  9. 19:54 samí nešťastníci, co jim hrozí že budou muset platit daně.

   Smazat
  10. bene 20:21, vy jste vskutku takový ten jednoduchý, naivní trouba. StB, tedy Státní bezpečnost, byla bezpečnostní službou na ochranu státu, takovou, jakou má každý stát, například USA, ty v mnoha dalších podobách. Tedy bezpečnostní služba se zaměstnanci ve služebním poměru vůči státu, pod přísahou s přiznanými hodnostmi a výsluhou. Což ovšem neznamená, že stejně jako v jiných státech nemohli švindlovat se zápisy o konfidentech, aby zveličili svůj služební úspěch, nebo se nepodíleli na penězích pro simulovanou činnost. O tom i Hollywood ve svých filmech. Taková ta "tajná" činnost má své možnosti i temné stránky, dětino, zvlášť s tím termínem "polovojenská". Ne, běžná, i když nějak specializovaná, neveřejná policejní služba. Na internetu si najděte její členění. Nic zvláštního ve světě.

   Smazat
  11. StB byla založena na ochranu zájmů republiky za Masarykova Československa. Ale vysvětluj to blbům.

   Smazat
  12. StB býka zločinecká organizace vytvořena proti zájmům pravého obyvatelstva tohoto území, která potlačovala jejich práva. Agent, jako Bureš, by měl být popraven, a jeho majetek vrácen ten, které StB poškodila. Tím myslím naše krajany i šlechtu. Jim v podstatě patří celá země. Je načase, aby se dobrali svých oprávněných požadavků a o to se v listopadu postaráme.

   Smazat
  13. 23:22 - nácek má z dějepisu 5, ale z nenávisti 1.

   Smazat
  14. 23:22 krajany vyhnané ze Sudet, rozumí se, a k tomu nám dopomáhej Bůh, je třeba dodat, že?

   Smazat
  15. 23:22 Inu "nepostaráte". Páč každý Majdan končí Děbalcevem! Historie se definitivně na staletí rozhodne vždy pouze na válečném poli a tam vás rozdrtíme z definitivní platností! My za sebou máme vojnu, což tihle buzíci netušej že existuje! My nemetáme shnilá vejce, ale protitankový granáty - z lehu i na třicet metrů! Nechodíme totiž jako buzíci cvičit s gločíkem či odlehčeným poloplastovým samopálkem jednotlivejma na papírový figuríny, ale umíme se pohybovat přískoky a v kotrmelci palbou ze dvou sapíků současně kosit dlouhou dávkou protivníka! Dokážeme řídit tanky, ovládat raketomety i BUKy! Ne vaše přihřátý parťáky z Letný, ale skvělý Igorem Iványčem vyzkoušený protiletadlový systém, kterým sundáme všechny zrzavý hajzly, ať si říkaj Veškrna, Hejvl nebo Minář, kdyby se snad pokoušel uletět před popravou! Až spustí kvílení huííííhuíííííhuííííí! - hromový rachot kaťuší, kdy uslyšíš jen vlastního tepu a s pachutí železa a smrti v hubě budeš v němé hrůze pozorovat kruté chcípání svých soukmenčiků v ohořelých vracích vejtřasek, pak věz že nastala tvá poslední Hodina, havlobanderče ...

   Smazat
  16. ... a pokud budeš mít tu smůlu že to přežiješ, pak vě že budeš před popravou celé hodiny klečet na žhavým železe a před křížem Imperátora Igora Iványče jako tyhle dvě židobolševicko-sionistické euroatlantické poběhlice a kurvy přijímat v bolestech Boží Pravdu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Smazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. ČT se ale opravdu (za naše peníze) velmi snažila, protože podporovat protivládní demonstrace jistě patří mezi základní úkoly televize veřejné služby. No, budiž jí odpuštěno, protože bez její obrazovky bych přišel o moudra Sandry Pogodové, Simony Babčákové, Radka Bangy a dalších gigantů ducha. Ale vážně, musím upřímně přiznat, že vůbec nechápu ty statisíce účastníků demonstrace na Letné, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas a peníze na akci, která hlásá stupidní a na první pohled prolhaná hesla s cílem zakrýt skutečné záměry. Opravdu si neuvědomují fakt, že organizátoři nepokojů nenabízí nic kromě chaosu? Pokud by se demonstrovalo proti porušování Benešových dekretů, vracení majetku aktivním německým fašistům, zneužívání veřejnoprávních sdělovacích prostředků, podporování fašizace Ukrajiny, zvyšování nebezpečí světového válečného konfliktu atd. atd., tak to bych chápal, ale napadat ministryni spravedlnosti několik hodin po jejím nástupu do funkce pod naprosto smyšlenou záminkou - to hlava nebere. Jsou ti lidé normální?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:00 A o to právě jde, aby se neprotestovalo proti prolamování Benešových dekretů, tak musej telecí hlavy dostat náhradní činnost. Buřty, pivo a nenávist. S "úspěšnejma osobnostma" to jde jako po másle.

   Smazat
  2. Přesně tak viz zde:

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zapis-z-jednani-se-sudetaky-v-marianskych-laznich-pred-26-mesici/

   Smazat
  3. Češi aby přežili, budou muset být z oceli. A bude se rovnat zázraku, jestli se jim podaří ubránit si svůj stát.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 21:17 kdyby strejda Adolf žil, ten by tě jistě pochválil, kurvo fašounská.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Takové jako je 23:18 jsme v 45 expedovali do Bavorska. Očividně jsme pár těch hajzlů přehlédli...

   Smazat
  8. A už mažou, kurvy nacistický. No uvidíme v listopadu. Těšte se zmrdi!

   Smazat
  9. 0:17 Smazán budeš, nahoře i dole obřezanej negrofilní buzíku, shoříš v ohni nového Děbalceva! A pokud budeš mít tu smůlu že to přežiješ, pak budeš před popravou hodiny klečet na žhavým železe a před křížem Imperátora Igora Iványče jako tyhle dvě židobolševicko-sionistické euroatlantické děfky a přijímat v bolestech Boží Pravdu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Smazat
 36. Darebáci se chtějí opět dostat k tučnému lízu, o tom žádná. Nedopusťme to, již žádného šaška Vaška.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celé Slovensko ho nenávidí.

   Smazat
  2. 20:34 Je to tak, Babiš nusel dokonce ze slovače zmizet, hořela mu tam už koudel.

   Smazat
  3. Já myslel Vaška Havlů.

   Smazat
  4. 21:03 Ale Václav Havel ze Slovenska neutekl jako Babiš a dodnes je tam po něm pojmenováno mnoho ulic a náměstí a nikdo je neruší.

   Smazat
 37. Od zítra se v hospodě U Minářů bude pít bez EET. To budou davy. http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_res.cgi?ico=46686924&jazyk=cz&xml=1

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 39. Zajímavé!Zdá se,že euroatlantická civilizace ztratila schopnost vyprodukovat kvalitní vůdce.
  Takový vůdce musí být tak trochu alfasamec,byť i třeba v sukních (Thatcherová)...
  Havel v krátkých kalhotách, Aspergrová Gréta,teďka ten Minář...co to znamená?
  Možná to znamená,že doopravdy velcí kluci nasaděj někoho,koho budou moci snadno vodit.
  Někoho,jehož myšlének se nebudou muset obávat.
  Tudíž heroj dneška=ctižádostivý narcis.
  Že se ve všech případech jedná o marketingové produkty je zjevné!
  Macron,Kiska,Čaputová,vyrobit mislytele z kohokoli nou probléma ;-(
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alfa samci stojí na opačné straně barikády.
   Je vyloučeno, aby se alfa samec spokojil s rolí Sorošova pičmunda.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. To je známá věc, že masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, ale ani vyzáblého ryšavého narkomana s krosnou plnou sraček na hrbu, nýbrž potřebují opravdového muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!"

   Smazat
 40. Tak za a. Těch proklamovaných třista táců tam nebylo ani náhodou.
  Před srazem dostali befel, aby se maximálně roztáhli a vytvořili tak optický dojem početnosti. Na m2 jich bylo max dva až tři.
  Za b. Nebylo k vidění nic proti EET. Samozřejmě záměrně,
  aby si lidé neudělali skutečný obrázek o co jde.
  Pro zájemce neplatit žádné daně je problém EET stěžejní.
  A EET je pro ně Babiš. Vše ostatní je jen vata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že nebylo? A jaks to kurva spočítal? 319 762 přesně!

   Smazat
  2. 23:13 Málo! Na takovej xindl by v tomhle malém počtu bylo škoda patrony! Až jich bude aspoň půl mega, tak si na nich vyzkoušíme tuhlenctu Anču! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 41. Tak v Kyjevě ta "sranda" přišla na 4 miliardy dolarů, jak přiznala Nulandová. Kolik je to bude stát v Praze?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Praze to organizovali Němci, ale Američané je klepli přes prsty a zorganizovali v Německu akce proti RWE. Proto to v Praze proběhlo v klídku - jak na prvního máje.

   Smazat
  2. 21:26 Děkujeme pane prezidente Trumpe!

   Smazat
 42. "Demonstrace" na Václaváku či na Letné jsou ty nejsměšnější, které se snad kdy odbývaly na našem území. Ví se sice proti komu se demonstrřujre, ale neví se proč, respektive záminku bylo nutné vykonstruovat. Prý se účastnilo 250 tisíc p oslů páté kolony diktatury kapitálu, alias USA. Jenže ti s rozumem a trochou vzdělání s pražskou kavárnou nehrají a stále zůstává tedy 8 milionů Čechů s rozumem. Už proto, že se nechtějí přiřadit k podpoře největších zlodějů v historii našeho státu - doba TEMNA po Bílé Hoře proti těm 25 rokům vlády "tradičních" stran pseudodemokratického bloku byla rájem. Podpora těm, co rozkradli majetek státu a občanů za 10 bilionů Kč, těm co občany zadlužili 2,5 biliony Kč a vytvořili zahraničení dluh ve výši 4 biliony Kč jistě je projevem debility - nebo dokonce idiocie??? Ti největší političtí gauneři a největší zloději nyní vytvořili frontu za ochranu Bakalů, Krejčířů, Kožených. Frontu za prodejnou policii a soudy. Ostatně co v kapitalismu se nedá koupit, nakonec i blbci na demonstraci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pražané demonstrují: https://www.youtube.com/watch?v=9wiB1fwR6Tw

   Smazat
  3. 21:27 Nevím, kdo je "Rusak", možná jsi opomněl písmenko, a jde o tvůj ruksak, plněný předsudečnou nenávistí. Ale vím jistě, že nemáš peníze na českou klávesnici. Napiš mi tvoji adresu, přispěji ti na ní. Pošlu ti víčko od pet lahve.

   Smazat
  4. 21:27 Ty už Česky nepiš západní poskoku a a běž uklidit Letnou od havlozvratků.

   Smazat
  5. Lidé, přečtěte si pořádně toho nácka 22:53. Vyhrožuje demokratickému zřízení, hlásá násilný státní převrat! Co děláš BiSko?!

   Smazat
  6. 22:59

   Nechtěj mě rozesmát ty kurvo! Kde píšu o násilí? Ani číst neumíš a tohle má volební právo. BIS hledá právě takové šmejdy, jako jsi ty, volič Bureše a bolševiků. My jsme demokraté a demokraticky si vezmeme, co je naše. Tak jako na Ukrajině, která konečně nastoupila na správnou cestu. My chceme Majdan!! A jestli neodprejsknete po dobrém, my si prostředky najdeme.

   MY MÁME PRAVDU!

   Smazat
  7. 22.30 Ukázali jste komu, co? Že lze do Prahy SVÉZT tlupu, kterou si televizáci nedovolili zabrat ne z výšky pasu, ale ze střech okolních domů? Jako bylo možné už před válkou filmového týdeníku? Nebo ZABRATAT PROSTÝM DRONEM CELOU PLOCHU - JAK VYPADÁ ZAPLNĚNOST PLOCHY - A NE JENOM KOLEM KAMER NEBO KOMEDIATSKÉHO PÓDIA S KECPULTEM? A i kdyby tam byl kdoví jaký dav, kolik % elektorátu to představuje? Příjdou-li všichni k volbám a hodí to JEDNÉ STRANĚ, kolik % dají dohromady? Splní 5% hranici ke vstupu do parlamentu? Počítejte, CO ve skutečnosti ukazujete, voni chytrolíne...

   Smazat
  8. Zde! - https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Ten když ti dá po tlamě, havlobanderčiku, tak už se ani neoběsíš!:-)))

   Smazat
  9. 22:53 Víš co zmetku fašistický NASRAT JO NASRAT jen si něco zkuste a ten váš poskok hamáček bude muset konat.

   Smazat
  10. 23:15 Je to tak, protože dnes jsme pašalík zdegenerovanýho Západu, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím! A když nebude Čtvrtý Řím, pak bude nová Zlatá Horda! Tuvin Šojgu - druhý muž a nástupce Putina v Rusku bude jejím prvním chánem. Páč čím jest Rusko samotné, když ne nástupcem oné říše Mongolů", v reálu ale šlo o říši Eurazijců! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara), což souvisí s ruskou "civilizační volbou" - více o tzv. eurazijském Projektu se dá více dočíst bohužel pouze ve slovenštině ZDE - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-etnonacionalisticka-historia-ruska-cast-1/
   Však také Moskevské knížectví nebylo jen legitimním nástupcem Byzance jakožto pravoslavný Třetí Řím, ale také dědicem právě oné Mongolské říše, jejíž bylo několik století ulusem! Však také první car Ivan IV. byl sice po linii otce přímým potomkem Rurika, po matce ale chána Mamaje, vládce Zlaté hordy, tedy potomka Čingischána! Ruský historik proto nazývá carskou říši eurazijským Projektem! A tento Projekt nejen že nekončí, ale on přežije i neslavnou jepičí pidiříši zvanou "Euroatlantida" s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  11. Jen se ještě chvilku čiňte, fašouni a náckové. Ještě se chvilku naparujte v té poLetenské euforii. Dostanete přes držku a s nakopanou prdelí se zastavíte až v Mordoru, tady u vás doma.

   MM

   Smazat
 43. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 44. Počet podporovatelů pana Mináře proti estébákovi Burešovi teď po demonstraci stoupá závratným tempem. 410700 a to už je síla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:34 že ty budeš ten zrzavec, kousek havlova hovna, osobně, že se tak vychvaluješ.
   kdo ti těch 410 tisíc věnoval ? Bakala zřejmě.

   Smazat
  2. 21:34 Fahrenheita? Dej si obklad, a leduj.

   Smazat
  3. O mě nejde, lidé po celé republice spontálně podepisují petici za demisi slovenského komunistického estébáka, který se snaží ovládnout naši krásnou zem. Ať táhne na slovač. Už je jich tam 411 tisíc.

   Smazat
  4. 21:55 To je na pováženou. Teplota ti stoupá děsným tempem, a ty proti tomu nic neděláš. To je nebezpečné, šetři se.
   A ti poblouznění lidé, co prý podepisují petici, chtějí pana Babiše, o kterém vše věděli už když byl v předchozí vládě (tedy roky!) coby ministr financí, a nevadil jim, tak ti ho chtějí nahradit těmi, kteří tvrdě pracovali na tom, abychom z rozvinuté země skončili, jako rozvojová země, a nasekali biliony dluhů? Nebo kým? Nebo co chtějí? Nové volby? A když dopadnou stejně, nebo ještě hůř pro ty, co tam demonstrují, budou chtít zase tu demokraticky zvolenou vládu svrhnout? Konečně zkus pochopit tu tvoji, a jejich stupiditu. A pokud ti to nepůjde, tak se třeba zvencni.

   Smazat
  5. Ti chytřejší z koblih se od estébáka odvracejí, poslední průzkum udává 27,5%. Naopak odpůrců estébáka přibývá aje to radostný pohled. Bureš se jeví volaaký nervozní. Počet podporovatelů demise stoupl na 411600. Půl milionu bude vypadat hodně dobře, tak jen tak dále.

   Smazat
  6. 22:31

   Bureše jednou někdo podřízne, to mu nemůže projít. Majetek bude zkonfiskován. Bolševici končí. Já bych to viděl na naše krajany, pan Posselt je opravdu velice slušný člověk

   Smazat
  7. ben I kdyby milion je to jen 10% voličů a vy máte smůlu nic si nevyřvete a většina vás volit NEBUDE.

   Smazat
  8. 22:57

   Ty píčo, my se vás ptát nebudeme, my přijdeme a VLÁDU SI VEZMEME ZPĚT!!!

   Volby si ty pýčo strč do prdele! My s vámi budeme jednat tak jako vy dosud. Budeme mluvit vaší řečí, které rozumíte - pěkně po bolševicku. Na procesy pamatuješ ne? Vy bolševici dostanete svoji polívku, kterou jste si navařili.

   Smazat
  9. 23:03 Víš co si vezmeš ty pirátský potrate tak maximálně ten tvůj smrad s tví hnusný huby. Prohráli jste nikdo normální vás volit nebude jste VYŘÍZENÝ.

   Smazat
  10. Táhni kozom...

   Smazat
  11. 23:03 - NEZNA SPRAVNOU cestinu !
   Krasne veci se nepouzivaji jako nadavka !
   h.

   Smazat
  12. 23:22

   Že prej volby, kurva jaký volby? Ty si myslíš, že si zas necháme instalovat Ovara zmrdem jako jsi ty?

   Smazat
  13. 0:31 To si uslintanej hnusák co v životě nic nedokázal pochcanej mamánek kterého nikdo nechce zase to projedete neboj. Naštěstí Češi nejsou hloupí pirátský bezmozku. K volbám chodím pravidelně abych vám udělal radost.

   Smazat
  14. 0:31 Máš pravdu! Každý Majdan končí Děbalcevem! Žádný volby, ty jsou pro děti! Historie se rozhodne vždy na bitevním poli a tam vás rozdrtíme z definitivní platností! My za sebou máme vojnu, což tihle buzíci netušej že existuje! My nemetáme shnilá vejce, ale protitankový granáty - z lehu i na třicet metrů! Nechodíme totiž jako buzíci cvičit s gločíkem či odlehčeným poloplastovým samopálkem jednotlivejma na papírový figuríny, ale umíme se pohybovat přískoky a v kotrmelci palbou ze dvou sapíků současně kosit dlouhou dávkou protivníka! Dokážeme řídit tanky, ovládat raketomety i BUKy! Ne vaše přihřátý parťáky z Letný, ale skvělý Igorem Iványčem vyzkoušený protiletadlový systém, kterým sundáme všechny zrzavý hajzly, ať si říkaj Veškrna, Hejvl nebo Minář, kdyby se snad pokoušel uletět před popravou! Až spustí kvílení huííííhuíííííhuííííí! - hromový rachot kaťuší, kdy uslyšíš jen vlastního tepu a s pachutí železa a smrti v hubě budeš v němé hrůze pozorovat kruté chcípání svých soukmenčiků v ohořelých vracích vejtřasek, pak věz že nastala tvá poslední Hodina, havlobanderče ...

   Smazat
 45. "Líbil" se mi na té podiovce jistý soukromý zemědělec Šebek,
  sám statkář, vykořisťující své poddané, jak slintal na adresu statkáře Babiše. Závist z toho, že je nic proti babinskému,
  z něho jen tekla.

  OdpovědětSmazat
 46. Blb jako ty určitě není !

  OdpovědětSmazat
 47. https://www.dotaceeu.cz/cs/Jak-ziskat-dotaci/10-kroku-k-ziskani-dotace. Tento proces probíhá při získávání dotací.
  Jak chce někdo žalovat jen žadatele o dotaci, ať mi laskavě vysvětlí. Všechny projevy kolem toho jsou jen bláboly a důkaz lenosti autorů.

  OdpovědětSmazat
 48. No, když už jsme u toho Babiše, tak proč se tak natahuje jeho
  obvinění ? Neměl by zakročit prezident ! Klaus nechal amnestovat skutečné zloděje, prý pro dlouhé řízení a nečinnost
  soudů.
  Komu vyhovuje současný stav !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Estébákovi Burešovi a proto zdržuje vyšetřování jak se dá. Minulý týden podal on a ostatní na poslední chvíli další protest proti stíhání. Z vlastních dětí udělal nesvéprávné dementy aby nemohly vypovídat. Ale voda se začíná vařit.

   Smazat
  2. Babišovi se prodlužuje vyšetřování proto, aby ho lůza hecovaná protistátními elementy v médiích mohla neustále vláčet na veřejnosti,. Kdyby proběhl nestranný a spravedlivý soud, neshledal by na Babišovi nic špatného. Tedy mimo to, že při privatizaci přebral:

   Smazat
  3. 23:03

   Bureš je stvůra, ten nemá na světě co pohledávat, protože všude bude škodit.

   Smazat
  4. 0:11 Na tom něco bude. Je to populista, věří v demokracii a to je levicová úchylárna židomasonců! NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze kasta pánů nadaná Vůlí k moci a masa otroků podléhající otrocké morálce! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí z Václaváku či Letné! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy.

   Smazat
 49. Vážím si slušných lidí, kteří na Letnou přišli i když já bych tam nešel. Ale nemohu si vážit těch sprosťáků, kteří nemají ani kouska slušnosti .a studu v těle a mluví k lidem. Tohle Vy slušní lidé co jste tam byli chcete? Já tedy ne.

  OdpovědětSmazat
 50. Počet demonstrantů se rovnal městům Ostrava a Karviná dohromady. Takže bratrstvo kočičí pracky musíte jít k volbám a zvolit si svého šťetináče (-:

  OdpovědětSmazat
 51. Domnívám se, že se ve společnosti nahromadila kritická míra nespokojenosti, kterou se za dostatku finančních a technických prostředků, za profesionální režie, zdařilo orientovat proti vládě a prezidentovi, když na dav, tak jako vždy, zabírají vznešené řeči a romantizující obrazy cílů, o které má být usilováno. Nic nového včetně psychických účinků na účastnice a účastníky s řečníky souznějícího davu. V televizním přenosu bylo vidět i slzící ženy s tváří v hlubokém, takříkajíc nábožném vytržení. Tak se choval dav i při odsouzení Jana Husa, za Vítězného února 1948, nakonec i v listopadu 1989 a ne nakonec, i při projevech Adolfa Hitlera a Benita Mussoliniho, samozřejmě při mnoha a mnoha dalších v historii. Vzato dohromady, kolikrát to ale šťastně dopadlo?
  Jedno pozitivum tu ovšem vidím, občan Minář přednesl text v dobré dikci, dobré češtině, působící vlastenecky, dav zapěl státní hymnu. Tedy, hraje se tu na národní notu a funguje to i na střední a mladší generaci, kupodivu! Takže kam, vy milionchvilkaři, kam pod tím koloritem, kam a v čím žoldu, za čí podpory a pod čí režií, kam to míříte? Něco skutečném programu, krom destabilizace ústavních institucí, konečně něco povíte? Když takhle si ponecháváte volné ruce a pouze boříte?

  OdpovědětSmazat
 52. Vy bolševičtí hajzlové a ten váš mazající eunuch
  Tak jsme vám to ukázali!
  A teď už víte, co bude v listopadu. My jsme národ, my jsme síla! Kdo se nám postaví? My můžeme všechno a vezmeme si to. VY NÁM UŽ VLÁDNOUT NEBUDETE - NIKDY!. O to se postaráme.

  Nechceme tady tupou kleptokratickou vládu se soudně stíhanými zločinci a estébáky, nechceme tady posraného "prezidenta", který je všemu světu pro smích, nechceme tady zločinecké bolševické strany, které si uzurpovaly moc, my chceme svobodu a demokracii.

  Nechceme prcat s Rusákama a Čínou, nechceme s nimi nic mít. S ruským póvlem se nespolupracuje, ruský póvl se střílí. Chceme tady základny NATO, chceme tady raketové jaderné báze, chceme, aby se odsud v co nejbližším čase zaútočilo na ten všivý agresorský stát, co vraždí po celé planetě nevinné lidi už stovky let! Pryč s pochybnými památníky a hroby, které sem instalovali před 74mi lety a které nám připomínají čtyřicetiletou podobu.

  Rusáci musí ven ze země - VŠICHNI.

  A jestli ne, skončí hodně špatně. Jak to řekl pan diplomat Bartuška? Prostě sejmout, podříznout a zahrabat u silnice. Toť vše.

  My chceme, aby se tahle země vrátila jejich původním majitelům, kteří vztyčili Mariánský kříž na Staroměstském náměstí, chceme, aby se vrátili naši němečtí krajané, chceme, aby zde opět kvetla řeč a kultura předků lidí, kteří zakládali tento stát, zvelebili ho a které jste následně zákeřným způsobem oloupili, povraždili a vyhnali. Chceme, aby se vrátila zpět elita země - šlechta, jíž uzmul majetek ten váš hnusný zmrd Masaryk, a odporný skřet Beneš, co se miliskoval se Stalinem v teplé lázni.

  Chceme, aby zde proběhla řádná a rozsáhlá privatizace, nemíníme platit línou a všivavou chátru, co volí ANO, SPD a KSČM a šoustá s Rusákama. Požadujeme vložit státní majetek včetně agendy většiny resortů do privátní správy, nejlépe nadnárodním korporativní uskupením, jelikož jen tak bude správa plně efektivní a nebude se živit všelijaká nízká svoloč.

  Nebude dovoleno, aby se tady zas seskupily nějaké šmejďácké spolky typu ANO, SPD A KSČM. Chce se mi zvracet, když na tu pakáž vzpomenu. Musí být zrušeny! Nebudou tady štvavé plátky jako tenhle, tahle špína musí pryč!

  Já tady chci mít obyvatelstvo, které koresponduje s evropskými hodnotami a takového je ve světě spousta, ne tahle zapšklá, špinavá, proruská chátra. Příští president ať je raději Ahmed, jen ne Myloš.

  PŮJDETE KONEČNĚ DOPRDELE!!!!!

  Zkuste se nám postavit. Nepůjde to. Ukázali jsme sílu, dokážeme přijít v půlmilionovém množství a my si tu svoji pravdu vydobyjeme. Tak jako v roce 1989. Teď to bude přesně o 30 let, kdy vás vy bolševická chátro konečně totálně vykořeníme spolu s vašimi kurátory z ambasády Pod kaštany, kde nezůstane ani kočka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedastudovaný srači 0.28 jen si přivydělej dale nočni šichtou za svého levičaka el Hamajdu z ČSSD.Už ti dneska mliko z tvého Richarda malem vystřelio oko a tak se hleď se v mama hotelu plazit před fotrem,aby ti dal bakšiš na travu,kterou jako osel potřebuješ žrat až ti z prdele půjde smrad a bobky!
   Pošli Babišovi žadost at ti uřeže koule a ty vepřova hlavo pak můźeš v jeho skvělem tisku psat fistulkou a vzit si tvoje bolševiky za vzor.

   Smazat
  2. Není podstatné co údajně "chtějí" podlidé z práglmajdanu! Páč každý takový Majdan dřív či pozdějc skončí Děbalcevem! Historie se rozhoduje na bitevním poli a tam vás rozdrtíme z definitivní platností! My za sebou máme tvrdou vojnu, což buzíci z Letný ani netušej že existuje! My nemetáme shnilá vejce, ale protitankový granáty - z lehu i na třicet metrů! Nechodíme totiž jako buzíci cvičit s gločíkem či odlehčeným poloplastovým samopálkem jednotlivejma na papírový figuríny, ale umíme se pohybovat přískoky a v kotrmelci palbou ze dvou sapíků současně kosit dlouhou dávkou protivníka! Dokážeme řídit tanky, ovládat raketomety i BUKy! Ne vaše přihřátý parťáky z Letný, ale skvělý Igorem Iványčem vyzkoušený protiletadlový systém, kterým sundáme všechny zrzavý hajzly, ať si říkaj Veškrna, Hejvl nebo Minář, kdyby se snad pokoušel uletět před popravou! Až spustí kvílení huííííhuíííííhuííííí! - hromový rachot kaťuší, kdy uslyšíš jen vlastního tepu a s pachutí železa a smrti v hubě budeš v němé hrůze pozorovat kruté chcípání svých soukmenčiků v ohořelých vracích vejtřasek, pak věz že nastala tvá poslední Hodina, havlobanderče ...

   Smazat
  3. ... a pokud budeš mít tu smůlu že to přežiješ, pak budeš před popravou hodiny klečet na žhavým železe a před křížem Imperátora Igora Iványče jako tyhle dvě židobolševicko-sionistické euroatlantické děfky a přijímat v bolestech Boží Pravdu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B411.png

   Smazat
  4. Lidi, nechte toho idiota 0:28 být. On má za úkol rozdmýchávat mezi lidmi nenávist. Ale účelem diskuzí na NR je sdílení různých pohledů na dění, a nikoliv poskytování prostoru k vyvolávání těch nejodpornějších pudů deviantů, jakým ten noční škůdce je. Jeho loutkaři se radují, když je úspěšný. Je to přípravka na listopad. Nedopřejte jim to. Doufám, že ho správce webu smaže, a už ho sem nikdy nepustí.

   Smazat
  5. 0.28

   Kafire,křiženče prasete a psa,zviřat nečistých,nepomůže ti nam muslimům lezt do prdele.
   Takové jako ty,buzeranty přikazuje naše svata kniha shazovat hned jak převezmeme moc, ze střech,aby se naučili létat, tak se připrav ty nevěřici pse se před tim posrat strachem!
   Alahu akbar!

   Smazat
 53. Je to taková mazaná kulišárna. Na podzim se má slavit, 30 let od sametového pšouku, jenomže se nemá co slavit. Jenom zloději co si nahrabali Macek, Bakala a spol budou oslavovat, to je pokus přesměrovat hněv podvedené většiny na Babiše, to není jen těch x idiotů na letné, Babiš který pro lidi udělal možná nejvíc a nakradl nejmíň, a na to se hodí co nejvíce debilů a vidíte sešli se skoro všichni. Jenomže co to je proti těm,kteří tam nebyli? Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proti těm, kteří tam nebyli? Vy jste udělali "happening" pod koněm. A kolik lidí tam přišlo? 14, 17...? A kolik že jich bylo proti vám na opačné straně? 50, 60...? Jděte už konečně doprdele! Ty vaše rusofilní sračky vám už nikdo nežere. To vaše strašení migranty, to vaše štvaní proti USA a našim krajanům ze Sudet, pravým obyvatelům téhle země. Už máme plné zuby těch vašich bojkotů NATO, dezinformací ve veřejném prostoru a korumpování soudnictví - vrcholem všeho je Jakl a Benešová. Máme dost těch vašich estébáků a uslintaných dementních rusofilních kriplů, Soukupovy štvavé kampaně. Hnusíte se nám i celému svobodnému světu. Už toho máme dost. Vypadněte ze země!

   Smazat
  2. 9:10 Vaši krajané nejsou našimi krajany. Jsme Češi, a tahle zem je naší rodnou hroudou, na kterou máte sice zálusk, ale ani vašemu krajanovi Hitlerovi se nakonec nepodařilo si tuhle zem přivlastnit, a její český lid zlikvidovat. Ani vám se to nikdy nepodaří. A paní Benešové, pana Soukupa, nebo jiných vlivných odvážných se smyslem pro spravedlnost se nemusíte obávat, pokud nemáte nastřádány zločiny, kvůli kterým byste mohl skončit v teplákách.

   Smazat
  3. 9:10 Plně souhlasím s tímto názorem a ty v 9:45 si trhni.Pokud fandíš Soukupovi, tak jseš stejnej dement jako on.Co by tak asi s námi NĚMEC dělal? po komouších zaostalou zemí?

   Smazat
  4. 10:04 Tahle zem nebyla před 30ti lety ani zaostalá, ani zadlužená jako dnes, vyráběli jsme od špendlíku po lokomotivy vše. Status rozvinuté země jsme ztratili před 2ma roky, kdy nás přiřadili k rozvojovým zemím. A co by s námi dělali, ukázal Hitler. Co chtějí, na to se zeptej třeba Posselta. Jakou radost mají hitlerčici z prolamování tzv. Benešovo dekretů, se zeptej třeba Walderode. Jestli jsi zloděj, nebo si děláš zálusk na majetek po náckách, je tvůj vztek pochopitelný, protože se bojíš následků, a dobře ti tak.

   Smazat
 54. Ti gauneři mají strach z nepromlčitelnosti jejich neuvěřitelných zlodějen z devadesátek, stejně tak jak tomu bylo po 68. Je zde hodně ale hodně vážených občanů ČR kteří ještě dokonce svého bídného života skončí v kriminálech že cháááááá

  OdpovědětSmazat
 55. Kriminální případy 90. let - iDNES.cz
  https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/kriminalni-pripady-90-let.K64261

  OdpovědětSmazat
 56. !!! Privatizaci provázely zločiny. KSČM se povedlo prosadit usnesení o "excesech 90. let" !!!
  https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/privatizace-byla-zlocinna-kscm-s-ano-i-piraty-prosadili-usne/r~4acb8200884411e9ae850cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
 57. Bakala na útěku ve Švýcarsku? Pokud překročí hranice měl by být zatčen.

  OdpovědětSmazat
 58. 0:28 mas v tom poradny Gulas !

  To co ty chces je mozne pouze po viteztvi Hillary Clintonove a ta je v politickem duchodu , Globaliste to v Americe prohrali !

  Zajem o utok na Rusko, te radi do stejne skupiny, jako jsou zmineni Globaliste ! A opakuji, ti prohrali volby v
  Americe !

  Babise muzes vymenit za nekoho jineho, az po vyhranych volbach, ktere urcite za 2 roky prohras !

  Takze te ceka pouze zklamani !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.