Reklama

sobota 29. června 2019

Babiš zpevňuje, Hamáček padá, Staněk nejpopulárnějším ministrem ČSSD

Ministr kultury Antnín Staněk (ČSSD)
Jiří Vyvadil
29.6.2019  VašeVěc
Dělat politiku není zase tak složité. Když už tedy politici nejsou schopni vnímat nálady svých voličů, měly by je nakopnout alespoň průzkumy. Mohou se zajisté mýlit, ale určité trendy z nich lze jasně vypozorovat.


Do voleb do Senátu a místních zastupitelstev neskutečně zasáhla aféra s pretendentem na funkci ministra zahraničních věcí Pocheho. Vyvolával doslova odpor levicové veřejnosti svým euronekritickým uvažováním, avšak s výjimkou tehdejšího statutárního místopředsedy Zimoly a poslance Foldyny Hamáček a spol., Hamáček stále trval na jeho nominaci. Nakonec ustoupil a nechal si vnutit typického představitele rétoriky TOP 09 a STAN neskutečné střevo Tomáše Petříčka. Výsledkem byl debakl ve volbách do Senátu a komunálek. Volby jsou totiž často o symbolech a pocitech.

Hamáček se začal bránit tím, že je třeba vyčkat voleb do Evropského parlamentu…

A tak se čekalo. Volby do EP zasáhly demonstrace pravicové opozice a umělců proti premiérovi Andreji Babišovi, ministryni spravedlnosti Marii Benešové a ministru kultury Antonínu Staňkovi. Zejména umělci byli doslova říční po odvolání ředitele Národní galerie Fajta a ředitele Olomouckého muzea. Zatímco Babiš hrdinně vzdoroval a bojoval i za svou ministryni spravedlnosti (mimochodem pikantně kdysi místopředsedkyni ČSSD), Jan Hamáček vydržel držet ministra kultury jen jediný den. Ale když snad největší megaloman ČSSD, statutární místopředseda Onderka s cílem zalíbit se moderátorovi Moravcovi na Staňka v přímém přenosu zaútočil, byl to konec. Zatímco normální lidé, oněch cca 55% z nichž by si jistě mohli sociální demokraté ukrojit podstatný díl, ostře nesouhlasí s pohrdavými postoji „umělců“ a naopak Staněk jim mluvil z duše a tím byl doslova požehnáním pro jinak beztvarou politiku ČSSD, Hamáček a spol. vystartovali a požadovali (a požadují) jeho výměnu.

Doslova předvolební idiocie. To jistě může požadovat pravicová opozice a Piráti, kteří jsou s protibabišovskými umělci na jedné barikádě, ale pokud to požaduje ČSSD, která by chránit normální lidi proti elitám, je to na kazajku.

A když Hamáček si šel ještě promluvit s chvilkaři, kterou ta obyčejná část veřejnosti doslova nesnáší, je jasné, že je stejně šílený jako Sobotka.

Opětovně v těchto chvílích jsou to znovu jen Zimola a Foldyna, kteří rozumně doporučují, aby ČSSD držela Staňka.

Hamáček a spol to tak nevidí.

Nuže podívejme se, jak to vidí voliči.

SANEP včera přinesl výmluvnou míru podpory pro jednotlivé ministry. Zatímco premiér své postavení zpevnil, takže odpor chvilkařů, pravice a Pirátů mu zjevně pomáhá, Jan Hamáček, předseda ČSSD tvrdě propadl o 7% a naopak onen Hamáčkem a Onderkou zavržený Staněk naskočil o 7% a stal se nejoblíbenějším ministrem za ČSSD.

A mezi námi, jeho bojovný a zároveň vtipný projev během tyátru odvolávání Babišovy vlády bylo snad to nejlepší, kromě občasných glos Václava Klause ml., co šlo poslechnout.

Ono to pomalu vypadá, jakoby se Hamáček dohodl s pravicovou a pirátskou opozicí, že udělá vše proto, aby ČSSD zmizela z Poslanecké sněmovny, aby opozice jednoho dne s odřenýma ušima mohla Babiše porazit.

Mimochodem, k personální politice Hamáčka se podívejme, jak to vypadá s jeho esem Tomášem Petříčkem. Je samozřejmě poslední ze všech ministrů s 12% a to si dokonce o 2 % od dubna polepšil.

Pojďme to shrnout.

ČSSD neklesá, kvůli účasti v Babišově vládě, ale kvůli svému naprosto absurdnímu chování, které jde proti mínění sociálnědemokratických voličů.

Nepředá-li Hamáček s Onderkou žezlo Zimolovi s Foldynou, ČSSD zanikne.


75 komentářů :

 1. Je to debil, který snad nemá ani mozek v hlavě. Že je stejně šílený jako Sobotka? To si nemyslím, ten je daleko šílenější, protože je úplně tupej. Dávám mu tak pár měsíců, protože takovýho škůdce, ČSSD ve svých řadách ještě nikdy neměla. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to debil, jen vzorně poslouchá. Nedávno na sebe při tiskovce prozradil, že jeho partnerem při jednáních je ministr spolkové Svobodné země Bavorsko. Spíše bychom měli zjistit kdo kdysi školil ty Mladé socany, z jejichž líhně se vyklubali takovýhle nýmandi.

   Smazat
  2. Umí ministr Hamáček něco jiného než vyhrožovat? Nedělal to i expremiér Sobotka, vrchol jejich činnosti budě ta, že se nedostanou do Parlamentu. a DOBŘE JIM TAK.

   Smazat
  3. Al Hamajda - Aspen institut
   Ve správní radě institutu zasedají např. Madeleine Albrightová, Condoleezza Riceová, Javier Solana

   Smazat
  4. Staněk že je nejpopulárnější ministr ČSSD? Jak na to autor přišel, nějakým průzkumem v ČSSD? To by ho asi kolektivní orgán ČSSD nezbavil úřadu. A jak je Staněk populární v kulturní obci, která za jeho odvolání shromáždila několik tisíc podpisů?

   Smazat
  5. To 16.53
   Kdyby hloupost nadnášela budete létat jako pták.

   Smazat
  6. 16:53 Populární u lidu! A ne u nějakých zdegenerovných zrzavých a přihřátých havlobanderčiků!

   Smazat
  7. Nezáleží na tom, jestli je ministr kultury oblíbený u herců, kteří jsou jedna ruka s ODS a TOP09 a půjdou po krku KAŽDÉMU ministrovi za ČSSD. Důležité je, jestli jeho politice rozumí lidé. A jak to vypadá, voliči mu rozumí víc, než jeho stranický předseda. Hamáček je největší škůdce ČSSD minimálně od roku 1989.

   Smazat
  8. Jinak se Hamáček zase ocitl v pastičce, kterou si sám podepsal. V koaliční smlouvě je údajně napsáno, že pokud z vlády vystoupí ministři za ČSSD, premiér podá demisi celé vlády. Vtip je v tom, že jestli neodstoupí jeden ministr (například Staněk), neodstoupí všichni minitři za ČSSD a pravidlo o demisi tak nebude platit. Dovedu si představit, že Babiš si nechá Staňka a doplní vládu lidmi z SPD nebo tam dá nějaké osobnosti mimo politických stran a bude mít menšinovou vládu s podporou SPD a KSČM. Ještě se máme dočkat věcí :-)

   Smazat
  9. Jiří Paroubek se znalostí vztahů kolem ČSSD odhaduje.....

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Prezident-Smardu-nejmenuje-Jiri-Paroubek-se-znalosti-vztahu-kolem-CSSD-odhaduje-proc-587342

   Smazat
  10. Petice za odvolání ministra kultury Staňka podepsaná umělci (zřejmě týmiž, kdo chtějí bránit veřejnoprávní ČT, protože je živí) je kolosální nesmysl. Kdo, z normálních, finančně gramotných lidí, by chtěl odvolávat ministra, který odkryl trestuhodné několikamilionové obohacování sebe sama (jeho předchůdce Fajt)a další finanční podvody na MK. Není tedy divu, že v nezávislém průzkumu (Stem, Median...)je ministr Staněk z ČSSD před Hamáčkem, Petříčkem...a dalšími názorově pomýlenými funkcionáři.
   A mimochodem členem Aspen Institute je i gen. řed. ČT Petr Dvořák!!

   Smazat
 2. Placení politici přes oligarchické kruhy. Nic víc, nic míň.

  OdpovědětSmazat
 3. Já potřebuji nové volby a to co nejdřív. Ze setrvačnosti dostali můj hlas ČSSĎáci, všem se omlouvám byl to kiks. Už se nebude opakovat, Hamáček je Bohouš II a vyvolat páď vlády trucem o ministra kultury je pitomost. Zalíbili se mi Piráti, ale do digitalizace se neženou (asi to byla jen reklama před volbama). Teď přikecávají do školství (nepovinná matika, češtína a druhý jazyk !!!), tak se u mne sami vyřadili. SPD divně taktizuje a Demontážní blok je pro mne nevolitelný. Od školy fandím a pomáhám obětem šikany, tak dám hlas Babišovi i když si myslím, že stát není firma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:20 Urážet a vyhrožovat umíš, teď ještě ukaž propustku z ústavu v Bohnicích, rozumprde. V.J.H.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Aspen institut - tam si je můžete prohlédnout

  OdpovědětSmazat
 5. Tomio Okamura ve varu: Nějaká elita určí, co je správné, jiné názory zašlapou. O našich voličích tvrdí, jsou hloupí. Mně to připomíná nástup Hitlera!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tomio-Okamura-ve-varu-Nejaka-elita-urci-co-je-spravne-jine-nazory-zaslapou-O-nasich-volicich-tvrdi-jsou-hloupi-Mne-to-pripomina-nastup-Hitlera-586689

  OdpovědětSmazat
 6. Vedení ČSSD samotnou stranu potápí. Stali se z nich zaprodaní eurohujeři, jako jsou piráti, ODS, TOP-09, KDU-ČSL, STAN, ... .
  Jsou prostě s takovými v jednom pytli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. misto aby socani jasali nad stankem že chytil solokapra na švestkach a oni budou za vzorne chlapce tak hamtaček ho chce vyhodit a dosadit bodreho venkovana ktery je v rodne visce misto kulturniho domu a kostela dohromady cožoto že se projevil jako idiot je přeci super v demokracii maji idoty radi jeto jejich kravni většinova skupina ktere vlak ujel už při veškrnově převratu ale to jim nevadi počkaji si jestli pujde okolo kouzelny dědeček a zachrani je stale ještě nevi že stoji na blbem peronu a na zrušenem nadraži i sjejich jejich preferencemi davno odval uragan nove doby

   Smazat
 7. Dále v rozhovoru prezident uvedl, že mu jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček řekl, že vyšel průzkum agentury SANEP, podle kterého je nejpopulárnější ministr za ČSSD Antonín Staněk a druhý Mirek Toman.

  „Přesně ti, kteří lezou krkem těm… Jak se jmenuje ten pitomeček? No, ono je tam těch pitomců víc. Myslím toho z Prahy… Dolínek (pozn. poslanec ČSSD Petr Dolínek),“ vyjádřil se Zeman k situaci.

  Zeman tak na čtvrteční tiskové konferenci na Vysočině oznámil, že o přijetí rezignace dosavadního ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) bude rozhodovat až po vyšetření trestního oznámení, které dotyčný podal. Prezident tak odmítl přijmout ultimátum, které mu dalo ČSSD. Uvedl, že tento stranický krok považuje za drzost.

  ČSSD původně prohlásilo, že pokud k odvolání Antonína Staňka a jmenování nového ministra Michala Šmardy do stanoveného termínu 30. června nedojde, pak premiér Andrej Babiš od šéfa ČSSD Jana Hamáčka obdrží dopis, podle kterého by měla být na prezidenta podána kompetenční žaloba. Nicméně termín, který Hamáček stanovil, je poměrně dost šibeniční.

  Babiš o kompetenční žalobě

  Jedinou osobou, která může tento spor u Ústavního soudu kvůli neodvolání či nejmenování ministra vyvolat, je právě předseda vlády. Andrej Babiš však nevidí jediný důvod, proč by měla být na prezidenta podána kompetenční žaloba.

  OdpovědětSmazat
 8. Vcera lidi v Karlovych Varech skandovali, ze je Okamura curak a ze se ma vratit do Japonska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě to nebyli lidi ale co jsi napsal ale ještě k tomu smradlaví.

   Smazat
  2. To byli jiste ti z filmove elity.Ti,kteri se cpou granty a dotacemi z nasich penez.A hlavne :ti slušni.

   Smazat
 9. Všechna Sorošova média lžou, jdou proti Babišovi a ten má 30%, klobouk dolů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:22 "...Sorošova média lžou, jdou proti Babišovi a ten má 30%..." - Klobouk dolů, máte právní názor
   jak pan prezident. A TO JE INŽENÝR PŘES EKONOMII!
   TOŤ VĚDA VJED! Od nynějška budem po volbách měnit zákony podle procent vítězem dosažených! PO KAŽDÝCH VOLBÁCH! sck

   Smazat
  2. 14:18 Copak se po každých volbách nemění zákony podle podle toho, kdo má v parlamentu většinu? Tomu se říká parlamentní demokracie. Parlament může většinově odhlasovat i zločinné zákony, jako byly třeba Norimberské nebo podobné u nás. Ale není to vinou zvolených zástupců, je to vinou hlouposti voličů, kteří se nechají zmanipulovat vznešenými řečmi lumpů. Mám pocit, že mezi ty méně myslící občany patříte i vy.

   Smazat
 10. https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/SANEP-Premiera-Andreje-Babise-protesty-prozatim-posiluji-587080

  OdpovědětSmazat
 11. Je neuvěřitelné, kam jsme se to až dostali, když každá hajzlbába bude dávat prezidentovi nějaká ultimáta. Co kdyby ty hajzlbáby byly dvě a každá chtěla něco jiného? Co pak? Jedinou možností je takové pokusy ignorovat. Prezident Zeman to dokáže, premiér Babiš nyní skládá zkoušku dospělosti (v politice).

  OdpovědětSmazat
 12. Ten hradní po...., jen čeká áž to Hamáček odpíská a dosadí do vlády toho šíleného Pitomia. To Hamáček naprosto přesně ví a tak tu hloupost neudělá a děděk utře. Nic horšího na hradě za 30 let nebylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vzdělanost a rozum jsou podle vás horší, než notorický ožrala - grafoman navazující bezprostředně na politiku zastupujících říšských protektorů... je váš názor pochopitelný, i když neakceptovatelný.

   Vztahuje se Klausova amnestie i na "privatizace" psacích prostředků? Třeba na památku?

   Smazat
 13. Uz aby to Hradni hovado natahlo brka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milion chvilek pro demokradcii

   Smazat
  2. 14:16 na rozdíl od vás něco takového nenapíšu ani o Schwarzenbergovi. A že je to větší škůdce a přísavka. Prostě se to nesluší, víme?

   Smazat
  3. 14:16 přejícímu spoluobčanovi připomenu jednu moudrost - přej a bude ti dopřáno -.

   Smazat
  4. 16:48 Pán 14:16 určitě myslel knížepána Schwarzenberga. Pokud vím, tak přesně on vlastní hrad a je řádné hovado. Název jeho hradu "Orlík" vyvolal v autorovi podvědomě příměr s natahováním brk.

   Smazat
  5. To vám nepomůže, páč historie se rozhodne dříve či později na bitevním poli a tam vás rozdrtíme z definitivní platností! My za sebou máme vojnu, což tihle vandráci z Letný nemaj tucha co vůbec je! My nemetáme shnilá vejce, ale protitankový granáty - z lehu i na třicet metrů! Nechodíme totiž jako buzíci cvičit s gločíkem či odlehčeným poloplastovým samopálkem jednotlivejma na papírový figuríny, ale umíme se pohybovat přískoky a v kotrmelci palbou ze dvou sapíků současně kosit dlouhou dávkou protivníka! Dokážeme řídit tanky, ovládat raketomety i BUKy! Ne vaše přihřátý parťáky z Letný, ale skvělý Igorem Iványčem vyzkoušený protiletadlový systém, kterým sundáme všechny zrzavý hajzly, ať si říkaj Veškrna, Hejvl nebo Minář, kdyby se snad pokoušel uletět před popravou! Až spustí kvílení huííííhuíííííhuííííí! - hromový rachot kaťuší, kdy uslyšíš jen vlastního tepu a s pachutí železa a smrti v hubě budeš v němé hrůze pozorovat kruté chcípání svých soukmenčiků v ohořelých vracích vejtřasek, pak věz že nastala tvá poslední Hodina, havlobanderče!

   Smazat
  6. Čéče ty jsi překonal Radostu, páč si dobrej za pažbou.

   Smazat
  7. Po Milďovi přijde na hrad Andrij. Konečně budeme mít prezidenta i my Rusíni.

   Smazat
  8. Nic ve zlém, nejmenoval se tvůj otec Vasil? Páč máš vyjadřovací nadhled jako jeden můj spolužák ze střední taky Rusín, který se báječně vyjadřoval v krasoslovech a je s ním prča dodnes.

   Buď zdráv jako Páv!

   222

   Smazat
  9. Jedno moudro z jeho úst znělo "Krocanovi se sic říká Krocan, ale de-facto jde o jinej druh psa!".
   Tak se stalo, páč se vsadil, že na dálku pozná, podle zvuků, jakékoliv zvíře aniž by ho spatřil.

   Měj se krásně a skládej básně!

   222

   Smazat
 14. 14:16 Včera se zubatá spletla, šáhla po Čubovi, tak snad příště!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:16 + 14:38 => nějak nám tu přibývá slunéček sedmitečných. Tak kluci hurá do kavárny a pří kafí naplánovat, kdo má ještě zemřít. Možná navštivte kurzy Wudu.

   Smazat
 15. Viděl jsem dokonce pohřbívání některých politiků, že prý to je údajně sranda. Ale pak jsou mediální miláčkové, proti kterým kdyby si člověk dovolil setinu této „legrace“, tak se zřejmě zboří svět. Takže lidé z té správné party tak trochu propadli názoru, že humor je jenom jejich nástroj.

  A tak se pošklebujou. Ale já se vždycky strašně bavím, když můžu sledovat, jak jsou vykolejení, když někdo tu srandu namíří proti nim a jejich světu, jejich nezpochybnitelným idolům. Přece si nikdo nemůže dělat srandu z Havla, například. To se jim zastavuje srdce a tuhne jim krev v žilách.

  Před lety se mě úplně vážně ptal nějaký novinář, že nějaké divadlo pořádá taškařici pohřbívání Václava Klause, tak jestli se na to půjdu podívat. Tak jsem mu řekl, že ne, ale až budou dělat pokračování s pohřbíváním Karla Schwarzenberga, takže bych dorazil rád. Přál bych vám ho vidět.

  Pošklebování a srandičky na ty, kteří si to v jejich očích zaslouží, to je něco úplně jinýho. A v jejich očích je to správné. A pak když úplně stejný metr nasadíte na jejich miláčky, tak se pohoršují, že nastal konec světa.

  OdpovědětSmazat
 16. Co by jste čekaly od zdegenerovaných zvrhlých parazitů? Čím víc budou útočit tím víc budou nenáviděni a je jim to divné. Přeci chtějí pro nás jen to nejlepší. No zvrhlíci co by jste od nich chtěly. Mají jen tu svojí nenávist a strach z práce.

  OdpovědětSmazat
 17. ... co bychom od nich chtěli ? To je nezáviděníhodné, nenávist a strach z práce... A tolik práce máme před sebou. Poté, budeme muset vsichni máknout. Ale asi můj příspěvek je idealistický. Práci mám rád, smysluplnou a tvůrčí.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 19. ... jsem asi popleta, je to TAM 2krát.

  OdpovědětSmazat
 20. ... vy se sem ABC asi moc nehodíte, jste moc opatrný a doufáte asi ve vnitřní přerod člověka ? Naštěstí většina lidí v mé vlasti může být v klidu. Tento přerod postupný, to je hlavní myšlenka děl Lva N.Tolstoje ; asi dost bolestivý, jako žena nevím , zda bych to znovu vydržela, naštěstí se to mé duše už netýká !

  OdpovědětSmazat
 21. Kdyby dnes pan Hamáček prodělal přijímací pohovory do 1. třídy základní školy, byl by prohlášen hyperaktivním dítětem, ale na rozdíl od jiných politiků by přijat byl. Hořeší je, že tímto testem zralosti prošli mnozí politici kteří nedozráli dodnes.

  OdpovědětSmazat
 22. Jsou okamžiky, kdy je dobré projevit nesouhlas a říci: Ne mým jménem! Nechci být člen strany podporující zneužívání moci, ani strany bránící názorové pluralitě. Proto končím po 25 letech, čtvrtstoletí života, členství v sociální demokracii.

  Zdeněk Koudelka

  OdpovědětSmazat
 23. Vážení kolegové, nějak se tu množí příspěvky, zpochybňující inteligenci našich politiků. Vytáhněte hlavy z písku. To nejsou politovánihodní nesvéprávní chudáčkové, to jsou trestuhodně, morálně selhavší lidé. Lidé, kterým je ukradený zájem společnosti.
  Jestli to dělají z přesvědčení, neboť nenávidí svou zem, nebo za peníze, za hmotné zajištění své rodiny, není podstatné. Určitě nelikvidují náš stát z hlouposti, ale promyšleně, dle instrukcí našich nepřátel. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Součástí lidské inteligence je i chápání svého vlastního jednání z hlediska racionality a směrování vlastního života.

   Chytrý člověk ví, kdy jeho jednání přinese pro něho pozitivní nebo negativní důsledky v celém jeho životě, jedná na základě svého svědomí.
   Bezcharakterní, nemorální lidé, vlastně blbci, jednají jenom podle svých namyšlených představ a emocí bez přemýšlení (neumí racionálně přemýšlet) jenom pro okamžitý prospěch, budoucnost svého života nevnímají, ... taky se jim všechno vrátí jako bumerang.

   Smazat
  2. 20:21 - máš pravdu - oni nejsou neschopní ale všehoschopní !!!

   Smazat
 24. Je to tak. Chování ČSSD se ani po Sobotkovi nijak zvlášť nezměnilo a v další vládě je opět ta strana, která vládu neustále shazuje a vyhrocuje různé krize. Speciálně ta na ministerstvu kultury byla naprosto zbytečná. Staněk je jednoznačně lepší kandidát než kdokoliv jiný a jeho odvoláním, o jehož důvodech se navíc nikde nemluví, se Hamáček dostal na úroveň Sobotky, který také naprosto malicherně protibabišovsky poplival svoje jinak celkem úspěšnou, vládu. ČSSD jednoduše nedělá politiku ale pouze politický marketing = politikaří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČSSD - její ideologie není pomáhat chudým ,ale krást chudým a aby za ně platili dluhy, klanět se fašistům na celým světě !

   Smazat
 25. Všechno začíná a končí u základní myšlenky naší nejstarší politické strany. proč byla založena? Aby chránila pracující. Aby jim pomohla vytvořit základní podmínky pro život. Minimální mzdu, nárok na placenou nemocenskou, několik dnů dovolené na odpočinek, ochranu života a zdraví při práci,... A o co se stará ta současná ČSSD? Aby měli lehkoživky vyšší sociály. Z našich daní. Aby se lidi z nevýrobní sféře, jakou je třeba naše kulturní fronta, nebo nebývale narostlý byrokratický, státní aparát, mohli topit v nezaslouženém blahobytu. Hamáčkovi, stejně jako Sobotkovi, uniká základní fakt. Socky, až na vyjímky, volit nechodí a kulturní a byrokratická fronta většinou volí pravici. Tak že zatímco nám socani luxují státní pokladnu, aby si uplatili voliče, na ty, kteří tuto společnost skutečně živí a kvůli kterým byla tato partaj založena, hází z vysoka kakáč. Pro ty mají akorát vyšší daně, příkazy, zákazy, evropskou integraci a tisícové kvóty migrantů.
  Hamáček by měl sestoupit z nadoblačných výšin a alespoň rok žít mezi normálními lidmi- svými původními voliči. Potom by možná pochopil, proč mu klesají volební výsledky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že tyto strany nevedou Slované, Germáni, Francouzi, ale cizokrajní obyvatelé, kteří se snaží zotročit evropské národy. Třeba Albrightová, německý prezident Steinmayer, Hermann, David Rockefeller atd. Podívejte se na jejich fotografie, pořád tomu nerozumíte?

   Smazat
  2. Prasáček, Tlamáček, Špekáček nedodělal VŠ, neměl nato, tak to předvede sulcdemákům, tím že ty na rozdíl od VŠ dodělá. Držím mu všechny čtyři palce!

   Smazat
 26. Jiří Vyvadil očima Reportérů z ČT "Paulem Josephem Goebbelsem" a Člověkem v pí.., tzv. pračkou na špinavé peníze, které ze zákona nesmí být pod kontrolou státu NKÚ, ačkoliv do nich, ministersta s (ne)volenými lidmi ve VLÁDĚ, to zdůrazňuji! Pumpují naše peníze, jaká neustálá drzost a Babiš ze strachu o své peníze, rozháže peníze z rozpočtu ČR. Viz. Alena Schillerová, právnička (?) rozdala přes ""svůj"" rezort MFFKV 54.000.000,- našich (čti jejich ANO?), státních korun pro STÁŘÍ, navíc ta rapucha naslibovala ČT, po vypískání davem?! Lázeňský Hotel Thermal | Karlovy Vary - Balíčky | toprague.cz - Komplexní léčebný pobyt pro Prahu se příští rok ihned opraví, firmu i peníze v rozpočtu na to MÁME. Jak je to možné, vždyť nejsou peníze na sociální služby, zdravotnictví čekají horší časy, tak doprdele, kde ty ulísanci ke komediantům a neziskovkám z ANO, ty prachy ze strachu o koryta našli? Pane M. P., již jste prohlédl, co jsou za ksindl, propojený ze všech profláknutých stran?

  https://uloz.to/live/!WxN1JXib/obcan-vaclav-havel-tuneluje-tragikomedie-cr-1989-cover-avi

  222

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O ČSSD zde nepíši o mrtvých jen dobře, nechme je v hibernaci (KSČM to je Großfotze) (!)

   222

   Smazat
 27. S tim jak roste venkovni teplota, vlhnou rude trencle nespokojenych dedecku. Ti nejvic rozzureni maji vzadu skrtatko a zapaluji:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako vždy jsi (6:19) to hned po ránu rozsvítil, rozumprde. V.J.Horák

   Smazat
  2. V.J.H. *****

   Smazat
 28. Hamáček by mohl dělat pokladníka u STAN, na nic jiného se nehodí. Dělá vše pro to aby zničil ČSSD.

  OdpovědětSmazat
 29. Babiš je hajzl, ale ti z "Milionu" jsou ještě větší kreatury.
  V kauze Staňek vůbec o nějakého Staňka nejde. Je to jen Babišův průser do kterého mu pomohl mstivý dědek z Hradu. Nezapoměl na Nikulina a další příkoří a dává to Babišovi sežrat i s navijákem. Počkal si lstivý Milda až bude Bureš oslaben demnonstracemi a ten je tak trochu v řiti. Sic se zdá, že kdyby socanská chátra vypadla z vlády, nahradí je "šikmooká brigáda", ale tu má bureš zkázanou tahat do vlády od samotné Mutter Makrel, která tahá za nitky dotací bez kterých bureš nic neznamená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Makrela končí, nemůže před kamery ve stoje, přepadl ji psycho nervový moribundus třes s malátností, ztráta rovnováhy a z toho plynoucí psycho mdloby. Jó psychično je zlý pán, bude se bát davu z kamer a sebe sama. Bude se muset naládovat takovou dávkou prášků neuroleptik, že po nich všade usne! Merkelová svůj imigrační průser dohrála, u těchto teflonů, dobře jí tak, já ateista prohlašuji: „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě“, v NDR byla komunistkou z rodiny faráře, než se v NSR, stala kapitalistkou, konečně spravedlnost. Toto zadostiučinění, čeká mnoho kandidátů u nás i v zahraničí i KGBáka udavače a marxistu Jense Stoltenberga, momentálně "šéfa" v NATO? Babiši co StB, KGB a nyní CIA ...?

   222

   Smazat
  2. https://uloz.to/!Yud5DaUNX/angela-merkel-v-mladi-byla-komunistka-a-koketovala-s-idealy-raf-zde-v-uniforme-svobodne-nemecke-mladeze-v-ndr-angela-vyrustala-v-tehdejsim-vychodnim-nemecku-nyni-ji-veli-a-vydira-usa-slouha-bolsevik-stetina-havel-jpg

   Smazat
  3. Merkelová nebyla komunistka, byla členkou mládežnické organizace FDJ.

   Smazat
  4. Rozklikl jste si ji v té slušivé uniformě v NDRjugend 12:35?

   Smazat
 30. Co vod nich chcete? Dělaj co umí a je to na nich vidět. Blbí na práci a líní přemýšlet. To je dnešní Sociální demokracie.

  OdpovědětSmazat
 31. Babiš to the castle !

  OdpovědětSmazat
 32. Postřeh je správný, ono jde opravdu v ČSSD o záměrnou sebedestrukci, vyřadit se z parlamentu, ale hlavním cílem tohoto pejzatého vedení ČSSD je připravit půdu pro instalaci americké základny v ČR, o to tady jde, proč se ČSSD tak snaží, aby se sebezlikvidovala. Ve hře je tu nic míň, než americká základna v ČR a k tomu je potřeba zlikvidovat ČSSD. Babiš se už potom přizpůsobí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.