Reklama

středa 19. června 2019

Brusel obvinil Rusko z pomoci ilegální migraci do EU!

-kou-
19.6.2019 RT a PrvníZprávy 
Institut EU pro bezpečnostní studie (EUISS) připravil zprávu o migrační krizi v Evropské unii, v němž obvinil Rusko ze všech zlořádů a zejména napomáhání migraci, aniž by se obtěžoval cokoliv dokázat.

Připomíná to ideologické výpotky obskurních organizací v České republice typu „Evropské hodnoty“ s pornohercem Jandou, jen není jasné, kdo inspiroval koho.

Podle autora dokumentu „chaos a nepořádek“ v zemích společenství začaly zejména prý kvůli činnosti Ruska, které údajně pomohlo nelegálním migrantům dostat se do EU vyvolat destabilizaci situaci v regionu. Zpráva dále uvádí, že Moskva a teroristická skupina „Islámský stát“ sledují „podobné cíle“.

Institut EU pro bezpečnostní studie (EUISS), financovaný Bruselem, zveřejnil zprávu o problematice sjednocení na hranicích, a v ní autor Roderick Parkes uvedl, že příčinou chaosu jsou sousedé EU: Rusko, země Středního východu a severní Afriky.

„Je možné, že neexistuje přímá hrozba invaze do EU, ale chaos zraje na svých hranicích od Kaliningradu až po exklávy v severní Africe,“ citovala zprávu RT.

Pracovník analytického centra EU uvedl, že Moskva „údajně“ pomáhá nelegálním migrantům dostat se do Evropské unie kvůli destabilizaci regionu. Podle autora dokumentu Federální bezpečnostní služba Ruské federace údajně uzavřela dohodu se zločinci.

Je třeba však zdůraznit, že jakýkoliv důkaz pro tato obvinění není ve zprávě uveden.

„Účastníci hybridní války se spojují s nestátními aktéry, aby civilisté pochybovali o tom, kdo je jejich nepřítel, a podporují své vlastní strategické zájmy. FSB (pravděpodobně) udělala v roce 2016 právě to, když uzavřela dohodu s pachateli trestných činů, aby pomohla nelegálním migrantům překročit východní hranici EU, a tím destabilizovat situaci v regionu,“ uvedla zpráva EUISS.

Parkes dále připomíná, že teroristická organizace „Islámský stát“ sledovala „podobný cíl“, když prohlásila, že jejich bojovníci vstupují do Evropy spolu s toky migrantů. Stojí za to dodat, že nikoliv poprvé Institut pro bezpečnostní studie EU dal na rovinu Rusko a IS.

Times: Nespokojenost lidí tvrdě zaskočila evropské vůdce!

Pařížský institut spojený s evropskými strukturami, navzdory tvrzení o„ intelektuální nezávislosti “, bohužel i nadále demonstruje celou řadu příznaků patologické závislosti na převažující politické situaci na Západě a nemůže vyhnout používání „propagandistických klišé" typu „chaos a nepořádek pronikající z Ruska“. „Enkláva“, „sovětští okupanti“ v zemích střední a východní Evropy nebo určitá linie Ruska k „podkopání důvěry v administrativu EU“. S překvapivou lehkostí a samozřejmě neobtěžováním přinést nějaké důkazy (které očividně neexistují) autoři dávají Rusko na stejnou úroveň se zločinci z IS jako spolupachatele nelegální migrace do zemí EU.

Co na to Rusko


Problém migrace pro Evropu je stále bolestivější, řekl Dmitrij Novikov, první místopředseda Výboru pro mezinárodní záležitosti Státní dumy.

„Jsou věci, o kterých lze hovořit vážně, ale existují i ty, které by se mohly narodit v nemocné hlavě s nezdravými fantaziemi. V tomto případě se jedná o takovou epizodu. V EU se schopnost projevit byť i povrchní, ale promyšlenou analýzu současných událostí stává čím dál menší ... A problém migrace pro Evropu je stále bolestivější,“ reagoval Novikov.

Rusko opakovaně zdůraznilo, že Moskva bojuje proti nelegální migraci. Podle FBS se migranti ze zahraničí se snaží využít Rusko jako tranzitní zemi, aby se dostali do západní a severní Evropy. V roce 2018 tak bylo zadrženo přes 2,5 tisíce migrantů, zejména přistěhovalců z Maroka, Nigérie, Bangladéše, Pákistánu, Srí Lanky, Vietnamu a Alžírska“.

Na EU útočí migranti a v Bruselu nevypracovali společnou politiku týkající se migrantů. Probíhají pokusy, ale stále není jasné, kdo je za ně zodpovědný, kde by měli žít. To vše vedlo k vážné krizi, protože s migranty vstoupil do Evropy terorismus, ale vedení EU tomuto problému nevěnuje dostatečnou pozornost. „Postoj k terorismu je naprosto dětinský. Společně s tímto nebezpečím nechtějí jednat, ale nemohou ho překonat sami. V Evropě vytrvale nevyvozují závěry ze svých vlastních chyb,“ konstatují ruští činitelé.

Vlastní neschopnost a vlastní vina


Je třeba také poznamenat, že terorismus a migrační politika jsou hlavními důvody, proč Evropané nedůvěřují institucím EU. S činnost orgánů v této oblasti je nespokojeno 48% obyvatelstva Evropské unie, podle loňského průzkumu Eurobarometru.

V letech 2014–2015 čelila Evropa bezprecedentnímu přílivu nelegálních migrantů z Afriky a z Blízkého východu. Podle Evropské komise od roku 2015 do června 2018 přijelo do zemí EU více než 1,6 milionu uprchlíků. Podle odborníků byla příčinou migrační krize „arabské jaro“, stejně jako důsledky těchto událostí - destabilizace situace v Libyi a Sýrii, vznik skupiny „Islámský stát“. A je třeba dodat, že lví podíl na destabilizacích a válkách měly Spojené státy a Evropská unie. Má snad Angela Merkelová, která migrantům otevřela evropskou náruč, ruské občanství? Jistě, hodit svoji vlastní vinu a neschopnost na Rusko je tak snadné a lákavé.

51 komentářů :

 1. Jinými slovy podle západních demokratických zemí, Rusko financuje nevládní, neziskové, nezávislé organizace západních demokracii, které dnes a denně pod různými záminkami po tisících dovážejí do Evropy Africké Asijské muslimy. Je to samozřejmě největší nesmysl pod sluncem. To by Merkelová byla tedy součástí Ruské vlády, protože ona byla ta, která pozvala všechny z Asie a Afriky do Německa. Západ ze všeho negativního obviňují Rusko. Přitom západ je ten, který bombarduje a zabijí miliony lidí po celé planetě v méně prosazování západních demokratických hodnot. Západ pokračuje v politice Hitlera jinými prostředky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropská instituce obviněním Ruska také říká, že migrace zvyšuje kriminalitu, zločinnost ve státech Evropské Unie. Ale pokud vím, tak Česká televize vysílá reportáže, že uprchlíci jsou inženýři, doktoři, vědci a samí odborníci, kteří jsou výkvět světové společnosti a měli by jsme být vděčni za muslimské uprchlíky.

   Smazat
  2. Na migraci se též silně podílí Izrael, jeho politika je na hraně "válečných zločinů". Toto politici EU a SS obdivují.

   Smazat
  3. 11:49...Někdo soustavně vyhejkává Středňák...Někdo zrušil Afghánistán,Irák,Sýrii, Lýbii...V ČÍM ZÁJMU!?!?!?
   Aby měl NĚKDO klid na práci...
   A Evropa vyžírá příliv nas®aného slimáctva,nó ;-(
   Helanov

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 21 15:
   Ty to musíš mít v hlavě hodně vylízaný. To jsi opravdu takový hlupák, nebo tě za to platí.

   Smazat
  6. 21:15
   Vrahy svými primitivními bláboly obhajuješ jenom ty. Léky pro tebe bych nakupovat nechtěl.

   Smazat
  7. 21:15 Víte, "všude plno informací", ale pokud jsou podávány vaším způsobem, tj. samá vulgarita, tak, chlapče milý, je to nevěrohodné. Kdo by věřil sprostotám, které tu servíruješ. Opak je pravdou. Tvoje příspěvky jsou kontraproduktivní. (Víš, co to cizí slovo znamená? Že působí právě opačně, než pisatel chtěl.) Poraď se se svým "řídícím důstojníkem", jak bys měl změnit sloh, stylistiku, obsah. Ona je to věda snažit se lidi manipulovat a ty to prostě neumíš. Asi jsi moc mladý. Myslíš si, že když někoho nazveš idiotem, tak se dotyčný lekne a řekne si: "Jejda já jsem idiot! Musí to tak být, když mi to ten koumák řekl. Musím si honem myslet to co on říká!" Sám asi tušíš, že je to průser. Asi bys měl být vyměněn za někoho vzdělanějšího a zkušenějšího dřív, než přesvědčíš celou republiku o pravém opaku tebou hlásaných pravd... :-) Nešťastníku. Mám chuť tě bonznout.

   Smazat
 2. CO SE TÝČE MIGRACE,KTEROU PRÝ ZAVINILO RUSKO,JE PŮL BÍDY

  zkuste si dát do hledáčku slovo BASILEJ III a uvidite co se na nás žene jako povodeň,přičemž paňě Putinova centrálni banka už má ďábelský plán s názvem

  O LHŮTÁCH REALIZACE BASILEJE III,

  pokud to neuděláte nedozvite se co vás všechny čeká v průběhu dalšich měsiců a roků!
  Ten kdo o tom prý nic nevi,kde jsme telefonovali na jejich čislo 224 411 111 je naše ČNB,která se prý nebude rozpakovat a podobný plán jako putinova banka nevchce zveřejnit,máme se prý tam ptát a hlavně podat žádost o informaci pisemně.
  Tak se přátelé tam ptejte.

  JE PRAVDA,ŽE SVĚTOVÁ VLÁDA BCBS DALA DOPORUČENI BIS A TEN MMF UŽ 29.03.2019 2 REALIZACI BASILEJE III?

  A oni budou šokováni tak,že vám o této katastrofě nic neřeknou a na svých stránkách NENAPÍŠI!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Je to PŘESNĚ NAOPAK!!!
  Po kleknutí IS si Rusové,ale i Číňani pro "svoje" džihádisty spořàdaně dojeli a odvezli si je domů k potrestání...Číňani se zmocnili Ujgurů a Rusové cvoků z Kavkazu a muslimů s ruskými pasy.
  Evropané nic takového neprovedli a ještě brblaj, když Syřené nebo Iráčané ufiknou hlavu grázlovi s evropským pasem.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Helanová dejte tu návrhy jak se máme bránit i my,co vy na to.

   Smazat
  2. 11:46...To kdybych věděla...Já se zmůžu jen na to že volím SPD.
   A chci věřit že se v Bruseli konečně vytvoří nějaká silná antisystémová frakce.
   Helanov

   Smazat
  3. Ale Juncker zase chlastal jako prase a ma vidiny misto ruzovejch slonu..Uz Vlasta Burian o mozkovy paralyse z alkoholu prednasel ve filmu.

   Smazat
 4. Tomu se říká chucpe. Ale pro osoby, které sledují rozhlas, tv a noviny, to stačí, ty sežerou všechno jako králíci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před našim ministrem vnitra ČSSD se nikde ovčané schovávat budou,budou dopadeni našim tiskem a TV.
   Určitě pro srandu králikům za všech okolnosti znovu ČSSD zvoli!

   Smazat
 5. Neschopnost EU vyřešit problémy s migranty . Nějaký problém ? Vůbec ne . Jednoduše to hodili na Rusko . Další důvod na uvalení sankcí .

  OdpovědětSmazat
 6. Včera jsem připálil guláš. Může za to Putin! Kdybych si udělal boršč, tak se mi to nestalo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:05 Ale člověče dělat si boršč, to jste správný Evropan ? Bude Vám špatně, budete se metabolicky cítit jako Rus :-)

   Smazat
  2. 13:20... Těžko říci jak mu bude metabolicky.Vzhledem k tomu,že červená řepa,zelí a brambory stojej daleko víc než banány,tak se prohne...Ale zasejc by si mohl nasušit banánové chipsy a metabolicky se připravovat na Afriku.
   Helanov

   Smazat
  3. 12:05 příště vařte eintopf,bude to brzy naše národní jídlo.

   Smazat
  4. 13 20:
   Vzhledem k tomu, že ten boršč bude uvařen z belgické červené řepy, polského zelí a francouzských brambor, tak se rusky metabolicky cítit nebude, ani kdyby Putina na kolenou prosil.

   Smazat
 7. Takže ty nýmandi co u nás demonstrují jsou agenti Ruska. Ty západní krysy nic jiného neumí než lhát a podvádět. Jde to vyřešit jednoduše posbírat je na moři a vysadit v Africe.

  OdpovědětSmazat
 8. Ta zpráva o migrační krizi a roli Ruska je natolik absurdní a směšná, že ji vůbec nemá cenu komentovat. Snad jenom to, jaká hrůza se spolupodílí na řízení EU. Doposud jsem si myslel, že to tam nejvíce mrví (stíhá to i doma) jenom politický turista s názvem Jiří Pospíšil :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Bohatě by stačilo, kdyby si někteří idioti zpětně přečetli své vlastní projevy tykající se migrace. Naposled to byl tuším papež v Bulharsku a nějaký trotl z OSN.

  OdpovědětSmazat
 10. Teď v současné době na televizní obrazovce ČT probíhá tisková konference Holanské vyšetřovací komise k havárii letu MH 17. Západ opět zneužívá atentát na letadlo, letu MH 17, který provedla Ukrajina na pokyn USA k štvaní proti Rusku. Vůbec nebere na vědomí skutečnost, že tragédie se stala nad územím Ukrajiny, která řídila letadlo a navedla ho celkem záměrně nad území, kde probíhaly útoky Ukrajiny na její obyvatelstvo vedené fašistickými oddíly Ukrajiny. Zodpovědnost Ukrajiny podle Holanďanů není žádná. Celá tato šaškárna při které západ provedl vraždu svých 300 lidí a která se neustále využívá ke štvaní proti Rusku, je největší ostudou vyšetřovatelů, kteří plní zakázku zadavatelů z USA a západních demokracii. Příbuzní nebudou mít právo na odškodnění, protože ten, kdo to vše zavinil, provedl a organizoval, tedy Ukrajina společně s USA, ti samozřejmě podle Holanské komise nejsou za nic zodpovědní. Fakta západ neuznává a překrucuje si je ke svému účelu. Není to první krát, kdy USA obětovali pasažéry velkokapacitního letadla ke svým provokacím. Jeden se odehrál v osmdesátých letech nad poloostrovem Sachalin, kdy Američani navedli letadlo Korejských aerolinií nad území tehdejšího SSSR a vyprovokovali jeho sestřelení a celé toto pak využili k obrovské propagandě proti Rusku. Naopak, když sestřelili Američani dopravní letadlo Iránských aerolinii s 250 lidmi na palubě, tak Američani, kteří to provedli, byli vyznamenáni armádou USA. To samé se stalo, když stíhačka USA v Itálii nedovoleně podletěla lanovku v Alpách a přerušením nosního lana zavraždili 50 lidí a letci USA byli odvelení do USA a vyznamenáni. Je faktem, že se připravuje válka proti Rusku, kterou potřebuje USA k řešení své ekonomické situace a která odvede pozornost k neutěšené situace v samotných USA. Není to první krát, kdy se řeší problémy válkou. Tak to bylo se vznikem první a druhé světové války a nyní se stejným způsobem připravuje třetí světová válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předseda komise jasně řekl, že bylo dosaženo cíle. Západ provedl provokaci a obětí provokace je 280 cestujících západu. Západ se neštítí ani obětovat vlastní lidi k dosazení svých cílů.

   Smazat
  2. Verim tomu, ze Rusko ma nejake eso v zalohe, ktorym dokaze, ze nie oni, ale niekto iny zostrelil lietadlo.
   Zatial ho neukazuju, nechavaju demokraticku vysetrovaciu komisiu na pokoji.
   Po sude podla mna vsetko ukazu,, a ukaze sa aj prava tvar demokratickeho sudnictva.
   Este bude velka sranda.

   Smazat
  3. 14 03
   Napsal jste to naprosto perfektně v přesných souvislostech. Díky i za připomenutí dřívějších amerických sviňáren. Sám si pamatuji na hysterii Západní propagandy nad sestřelením letu KAL 007 nad Sachalinem v roce tuším 1983 - byl jsem v tom roce na vojně. Později předvedené důkazy, které jasně dokázaly přesně koordinovanou akci Západu s obětováním 250 ti pasažérů letu už západní média samozřejmě ignorovala a ignorují dodnes.

   Smazat
 11. Ach jó- Němci dovážejí tajně migranty letadly po 300 kusech. Jak jsme svědky, některá exempláře vyhostí a světe div se DO ČECH ! Ten poslední tady v Terezíně znásilnil 16 ti letou dívku- na poli. Lidi- vždyť je to tady totální absurdistán a ještě se to svede na Rusko.Navíc nám ještě nějaký Jarda z miliónu chvilek bude diktovat, co máme dělat?Klidně si tu totalitu tady vybudujte, ale již se žádných voleb nezúčastním - jistě k vaší radosti. Pak již vám budou stačit rodiny Kalousků a dalších abyste s minimem voličů prokázali 100 procentní důvěru národa. Běžte do pr..le!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15 59:
   Právě proto musíme chodit k volbám, aby se z tohoto dnešního Absurdistánu nestalo Kalouskovo, Kalousek nebyl prezident, Janda předseda vlády a Minář ministr vnitra. Mohli bychom lehce skončit v lágru za ostnatým drátem s elektřinou.

   Smazat
 12. Brusel obvinil Rusko z pomoci ilegální migraci do EU!???
  Ta potratová EU se z tech veder úplně pomátla.Je velice špatné, že ČR setrvává v potratovém, zahnívajícím destrukčním a nefunkčním spolku zvaném Evropská unie. Je nutné aby Babiš vyhlásil referendum o odchodu ČR z EU. Stejně se tento prevítský spolek rozpadne - poslední platí vše.
  Díky EU se ČR má zničenou výrobní základnu a zemědělství a stala kolonií Západu.

  OdpovědětSmazat
 13. Brusel je schopen obvinit Rusko z čehokoli. Teď se vytasili s obviněním konkrétních Rusů ze sestřelení civilního letadla, samozřejmě bez důkazů, čistě vylhaná zpráva. A naše Televize slintá blahem a šíří nenávist na plné pecky. A Zloději, kteří dělají republice ostudu už třicet let, řvou z obrazovky chyťte zloděje! To by bylo, aby se nakonec neválčilo.
  Takto začínal německý fašizmus v dvacátých a třicátých letech minulého století!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:07
   Psychopatický tajtrdlíku, vyhledej pomoc lékaře. Tady nejsi na psychiatrii. Chápu, že to nepoznáš, ale na tvé bludy a primitivní vulgarity není nikdo zvědavý.

   Rudý škorpión

   Smazat
  2. Prosím redakci o smazání vulgárních příspěvků 21:07 a 21:09, které jsou nezákonné, neboť hanobí národ (rasu, etnické nebo jiné skupiny osob.) Trestní zákoník 40/2009 Sb.

   Smazat
 14. CHamtivý prasata začala války v Kosovu, Iráku, Afgánistánu, iráku, Lybii, Sýrii a podporovala chaos na Ukrajině a teď to hážou na Rusko. Všichni jsme jejich války a řízenou demolici 11/9 viděli v ČESKÉ televizi....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...už před Kosovem podporovala ta chamtivá prasata džihád v Bosně proti Srbům! Na to by se nemělo zapomínat, kdo jsou spojenci a spolubojovníci!

   Smazat
 15. Ten vtip už tady koluje, že jelita z EU a USSA si navykla, že z každého problému stačí obvinit Rusko a je to, není potřeba problém řešit a oni prokázali, že tento absurdistán je realita.

  Máme tu neziskovky převážející migranty, financované různými Soroši, bankstery, velvyslanectvími (Británie a USA), západními korporátními instituty... kde je tu Rusko? Přitom celou dobu lžou, jaké je to obohacení a jak na to migranti mají svaté právo a najednou je to strašně zlé a oni chudáci tomu jako že chtějí bránit? Haha, když pro to několik let skoro nic neudělali? Když demonstrace lidí, co se bojí o svou bezpečnost, označují za extrémisty, fašisty a vyhrožují jim? Jak tuto absurditu v EU a USSA nazvat? Napadá mě třeba...

  KDYŽ SE IMBECILITA ZACYKLÍ
  :)

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
 16. RUSKÝ SVINĚ CO SESTŘELUJÍ CIVILNÍ LETADLA JE NUTNO VYHLADIT DO DOBY KAMENNÉ!!!!!!!
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, mám pro tebe něco: V dnešní době se stále více uplatňuje staré známé "všichni jdeme sborem za tím prvním volem!". Je to stále dokola jako podle filmového scénáře z Holywoodu, podle kterého se točí filmy pod značkou "false-flag" (viz třeba Kubrickovo přistání na Měsíci). To na veřejnost vystoupí nějaká pověřená loutka-vůl (Mayová, Blair, Powel atd.) s nesmyslným prohlášením bez důkazů a bez jakéhokoliv objektivního vyšetření a všechny loutkové státy a kolonie se musejí povinně přidat a šířit tuto "pravdu od vola" i ve svých koloniích. Protože se v Holandsku nenašel vhodný, mediálně známý lhář, tak tentokrát jako vola nastrčili Bellingcat.

   Smazat
  2. ...A JEST-LI MI NEVRÁTÍTE VNITŘNÍ KLIKU.....VYHLADÍM VÁS DO DRUHOHOR!!!!!!

   Smazat
 17. Evropští fašističtí buzeranti , jste směšní!!!

  OdpovědětSmazat
 18. 21:02 ty budeš chlapče brzy lynčován známe tvý číslo komplu a tvoje bydliště takže si dávej pozor na to co vypustíš z té tvoji nevymáchané tlamy !!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Už jsi našel CAPS LOCK, výborně, teď ještě aby ti nepraskla cévka, byla by tě škoda :-))))

  OdpovědětSmazat
 20. Pane doktore Davide a pane Dvořáku. Neměli by jste se podívat na toho blázna, co tady píše tučným textem ? Podle mne splňuje všechny předpoklady na ústavní léčbu pod dozorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Splňuje a taky by si měl zopakovat základní školu, když ten labilní jedinec potřebuje několik dní, aby něco spočítal - a ještě s pomocí dalších (asi podobně postižených jedinců jako on). :-) I když tragické vzdělání nebude ten úplně největší problém vzhledem k jeho primitivní nenávisti a zakomplexovanosti.

   Smazat
  2. Pane Dvořáku když mě dáte klíče já vám pomůžu s úklidem odpadu.

   Smazat
 21. Od lidí od Aše na západ nelze nic jiného očekávat než lež a podrazy, co my s těmi lidmi máme společného? Nic, u nich jsou charakterové hodnoty na úrovni 0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máme s nimi společné pouze to , že jsme se sami a dobrovolně stali jejich kolonií .

   Smazat
 22. článek jsem nečetl, ale nadpis že Rusko je původcem migrace mne dostal. Konečně vím, kdo platí organizace typu ĆLOVÉK V PLÍSNI,miliony chvilek, senát ČR a ostatní vlastizrádné organizace.

  OdpovědětSmazat
 23. DEMOKRACIE DŮKAZY NEPOTŘEBUJE!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.