Reklama

čtvrtek 13. června 2019

Česká televize propaguje „porušení ústavy”

Erik Best
13. 6. 2019  EB
Skupina senátorů má v úmyslu podat proti Miloši Zemanovi ústavní žalobu a udává pro to několik důvodů. Jedním z nich je podle článku I, sekce C návrhu ústavní žaloby skutečnost, že prezident v květnu 2017 opakovaně deklaroval záměr vyhodnotit veřejně avizovanou demisi předsedy vlády Bohuslava Sobotky tak, že její důsledky vztáhne pouze na jeho osobu a do této funkce poté jmenuje někoho jiného s předpokládaným zachováním mandátu vlády jako celku. Podle senátorů je porušením Ústavy už samotná deklarace o takovém záměru. Česká televize si v roce 2017 do vysílání pozvala komentátory, kteří za to Zemana kritizovali. Průzkum veřejného mínění, který si tento měsíc ČT nechala zpracovat, však říká, že 37 % lidí si přeje „pokračování vlády bez Andreje Babiše a dalších lidí, kteří mohou být ve střetu zájmů.” Z ústavního hlediska to není možné. Proč by veřejnoprávní televize kladla dotaz, který předpokládá protiústavní jednání, a ještě o tom informovala jako o hlavní události dne? To je otázka na Radu ČT.

57 komentářů :

 1. Česká televize je řízená z velvyslanectví USA a činí kroky nařízené z tohoto velvyslanectví, které vedou k destabilizaci našeho státu. Děje se tak všude v Evropě, kde vládnou Američani. Cílem toho je neustálý chaos v zemích Evropy ve kterém není možné dosáhnout kontinuálního pokroku v životní úrovni obyvatelstva. A proč? Protože v USA je bída a svrab. 45% obyvatelstva USA žije z výplaty do výplaty a nemá žádnou finanční rezervu, miliony jsou závislí na potravinových dávkách ve formě lístků, zdravotní pojištění si nemůže dovolit většina obyvatel USA, počet vězňů na počet obyvatel USA je nejvyšší na světě. Pokud někdo hájí to co je v USA, ani neví, jaká je skutečnost a měl by tam jet, aby se přesvědčil. A proto USA přes své agenty v jednotlivých státech, tedy i u nás musí podporovat a organizovat chaos, ve kterém se není možné ekonomicky a společensky rozvíjet a který zajistí jenom to, že se pomalu a jistě amerikanizujeme , tedy že jdeme ke dnu. Je to podle hesla: "Když mně chcípla koza, tak udělám vše pro to, aby tobě chcípla taky".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl jsi nejdál v Chorvatsku pod stanem a meleš úplné hovna o tom jak to chodí v USA, blbe.

   Smazat
  2. Proč by měla být vláda bez Babiše a dalších lidí ve středu zájmu, asi jen Tomana, protiústavní? A proč by ČT neměla informovat o průzkumu, informuje o různých jiných průzkumech pořád.E.Best klade nesmyslnou otázku, asi aby se také opřel o ČT. Dobře že ji máme.

   Smazat
  3. ČT se už dávno demaskovala sama. Není tajemstvím, že generální ředitel Dvořák vstoupil v roce 1988 do KSČ, do funkce ředitele ČT byl zvolen Radou přestože prokazatelně lhal (psaly o tom tehdy téměř všechny noviny - můžete si dohledat na Googlu) Programový ředitel Fridrich pro změnu studoval před listopadem v Leningradu v SSSR. A to, prosím, není žadná fake news. Opravdu dobře, že je tu máme!!! Svou propagandistickou práci dělají prostě na výbornou. Tak jak se to v totalitě naučili. Drží se svých zásad a tak zásadové lidi potřebujeme jako sůl!

   Smazat
  4. Jak je možné že komunista, i když bývalý vede televizi ?
   Babiš stb a Dvořák předlistopadový komouš. Tak snad pražáci jdou ve stopách Gotwalda 1948.

   Smazat
  5. Ano, proto vysílá to, co vysílá. Nevím, jestli všichni pražáci jdou ve stopách Gottwalda (také žiji v Praze), ale musím přiznat, že většina z nich mnoho rozumu nepobrala. "A komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí."

   Smazat
  6. 12:38 KECA NESMYSLY !
   Jsem Americky obcan uz davno ! Mam se dobre a nemam dluhy ! V kriminale jsem nikdy NEBYL, protoze nezeru drogy ! (A nezavreli me, ani kdyz jsem se kutalel s autem !) K doktorovi chodim na preventivni prohlidky zdarma ! Plati to pojistovna ! a musim tam chodit povinne, nebo dostanu pokutu $ 40 !
   Vy mate tak HLOUPOU propagandu , ze ja nepoznam o ktere zemi mluvite ! Pritom jsem zde doma !
   Tak jak si zde ustelete, tak si zde i lehnete !
   Amerika vam NEKLADE prekazky docilit toho co chcete !
   Kazdy si dela to co chce a usiluje o jeho sen !
   nick honolulu

   Smazat
  7. Ano,je to hezke zit v USA.Ja ziju v sousedstvi,ale jezdim tam.Takove zdravotni pojisteni nema kazdy American.Pokud nepracuje pro velice dobrou firmu.Kolik mate oficialni dovolene,zadnou.Kolik stoji zajet na prvni pomoc? Tim nemyslim vas,ale ty dalsi Americany.Kolik mate statnich svatu?Jak dlouho vam plati nezamestnaneckou?To jsou otazky se kteryma se vetsina Americanu potyka.Kolik u vas stoji leky? A kolik na to stat doplaci?Pokud mame dobre misto v kapitalismu,tak si nestezujeme,ja ho mam take.Jenze ja se take divam,jak zije muj soused,on nema takovou dobrou praci jako ja.Kdyz ma nekdo vyhodu z dobre prace,tak to nemuze prenaset na zbytek obyvatelstva,kteri to nemaji.Jsma lide a pomahme svym bliznim a nechlubime se tim,ja mam v praci lepsi vyhody,kdyz vetsina to nema.

   Smazat
  8. Když náš člověk v USA má problémy se zubami je pro něj výhodnější sednout do letadla a letět do České republiky a zajít si u nás k zubaři protože to výjde levněji, než si nechat zuby ošetřit v USA. Ti kteří, ale tu možnost nemají, tedy samotní Američani, musí čekat než někde na parkovišti supermarketu vznikne stan ve kterém ordinují zubaři, kteří poskytuji péči zadarmo, protože k zubaři si Američan nedovolí jít pokud nepatří mezi jedno procento těch, kteří vydělávají miliony dolarů. Náš člověk žijící v USA má možnost, pokud se mu nedaří, sebrat se a odjet zpět do ČR a aby si nedělal ostudu, vykládá, jak v USA je ráj na zemi. Neodpoví ale, proč z toho ráje utekl, když tam už v tom ráji byl. Nikdo, ani televize, ta naše, neukazuje jak celá řada velkých měst v USA, jako například Ditroid, hoří, protože město zkrachovalo, nemá na policii, nemá na hasiče a město ovládají gangy které denně vraždí a ovládají celé město.

   Smazat
  9. Nikde jsem neviděl tolik lidí s chybějícími zuby, jako v Rusku. V USA jsem byl, tam má drtivá většina lidí perfektně ošetřený chrup. Když k zubaři chodí jedno procento Američanů, je to pro mně záhada! Jak je možné, že 1 % navštěvuje zubaře a 90% má tak perfektní zuby?? Že by chodili to těch stanů u supermarketu? Na ty jsem ale vůbec při své návštěvě nenarazil. Vysvětlení záhady je jednoduché: anonym 6:25 jednoduše lže.

   Smazat
  10. Zdravotnická a pojištěnecká statistika uveřejňovaná v samotných USA ale spíš potvrzuje anonyma 6:25 a vás, anonyme 10:28 staví do nepříznivého světla jako pitomu.
   Zamyslete se nad sebou.

   Smazat
 2. 12:38-Je vidět,že vám to myslí.

  OdpovědětSmazat
 3. Jak se říká všeho do času, Ušáci už začínají ztrácet nervy, věrohodnost a pravdivost, už ztratili dávno. Teď jim došlo, že jejich podlé a nečestné jednání, zejména v tomto století, je přivedlo do slepé uličky a ve finále si vždy šlápnou na ty samý hrábě. Jak dál nevědí a když to nejde silou, musí to herdek jít jako doposud, ještě větší silou. Jenže ouha zase slepá ulička a rána do čenichu, zase těmi stejnými hráběmi. Docela se tím bavím a mohlo by to být i veselé, kdyby to nebylo příliš nebezpečné. Jak říká Pjakin, i kočka zahnaná do kouta je nebezpečná jako tygr, natož Ušáci, kterým jde o kůži. Bohužel pro ně, je nepotkává nic co by si měrou vrchovatou nezasloužili. Nevím ovšem zda s příspěvkem z 12:38 bude souhlasit Hoňolulan, na druhou stranu, je mi to ale stejně šumafuk. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědku, byl jsi takhle v předjaří 45 v Drážďanech?
   Sloup dýmu byl vidět od mohyly na Hvězdě.

   Takovejch měst, často se středověkými hrázděnými centry byly desítky, ne-li stovky.
   Civiové vyhlazení pronic zanic.
   V Japonsku skutečně stovky.

   V šedesátých letech Američani nasypali do Větnamu víc bomb, než do Evropy za války.
   Rozhodně bych je nesrovnával s kočkou zahnanou do kouta.
   Která vás poprská.

   Smazat
  2. Drážďany a ten zbořenej kostel jsem někdy v 70 tých letech taky viděl, než ho znava postavili. O To aby Ušáci Putina, potažmo Pjakina poprskali nemám strach, oni vědí co dělat a taky to dělají, napsal jsem, i kočka zahnaná do kouta, ne že jsou Ušáci kočka, kočku jsme měli a byla tak dobře vychovaná, že bych ji neurážel přirovnáním s Ušáky. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Rudy dedecku ! 13:03 - Urcite mas nejake hobby, inklinace, nebo nejaky sen ! Zadna zeme ti ho nedokaze uskutecnit a splnit tak brzi, jako Amerika !
   12:38 rika nesmysly !
   Never mu , on zde nikdy nezil !
   Je skoda, ze starneme ! Kazdy den je darem nebes !
   Ziji v NEJKRASNEJSI casti Floridy ! Kterou jsem si sam vybral a penzi mi posila vlada ve Washingtone !

   Kdyby se mi zde nelibilo, tak bych se prestehoval treba do Vidne nebo do Curichu, ale zde je to DALEKO, DALEKO lepsi !

   Bordel ve svete delaji Globaliste ! To nema s Trumpovou administraci nic spolecneho !
   nick honolulu

   Smazat
  4. A až se tam podmínky změní, což se v USA může stát ze dne na den, to když do čtvrti se nastěhují distributoři drog, nezbude než odtud utéct. 22.00 je už asimilovaný američan, který i když je po uší ve sračkách pořád se zubí na okolí širokým úsměvem a říká jak je OK.

   Smazat
 4. Ve vedení ČT jsou vlastizrádní hajzlové-Dvořák Petr,Šámal,Fridrich,Ondrůj,Mrzena a další a v radě ČT jsou ještě další hajzlové řízeni z velvyslanectví USA.Zajímavé na této skutečnosti je to,že poslanci ČR se těchto hajzlů bojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto je dobře, že se jich Zeman ani Ovčáček, Soukup a jim podobní, nebojí. Včera se mi líbilo přirovnání, každá doba má své Moravce.

   Smazat
  2. Zatím to vypadá, že babišovi je ČT volná
   Dokonce hnal sněmovnu do schválení zpráv o televizi
   tak mi to vysvětlete

   Smazat
  3. Stejně se nevyhne tomu, aby tam konečně udělali pořádek. Pěstovat si rakovinu s myšlenkou, že mně možná nesežere, je hloupá úvaha, protože jinak se promešká vhodný čas k likvidaci.

   Smazat
 5. Šmejdi:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Senatori-se-sesikovali-k-obrane-CT-i-Ceskeho-rozhlasu-Hlasovali-jednomyslne-585285

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zástupci lidu lidem přímo zvolení ve svobodných, demokratických volbách. Smiř se s tím, komunisto.

   Smazat
  2. 16:39 Svazáku, tohle já stoprocentně uznávám, ale to ještě neznamená, že senátoři nejsou kritizovatelní, když páchají zlo. Jdi, a přednes prosím tu tvoji krásně formulovanou větu všem milionům úchylek nenávisti, kteří se s tím, co jsi napsal ne, a ne smířit, a na náměstích řvou, že demokratické volby prostě neuznávají, a chtějí ke korytům oni sami s těmi, kteří už tam byli a taky kradli. Když u nich uspěješ, dostaneš určitě nejmíň koblihu.

   Smazat
  3. Každý může hodnotit naše politiky a pro svou stupiditu a protičeský aktivismus si označení šmejdi zaslouží. Smiř se s tím, šmejde 16:39.

   Komentáře senátorů jsou taky kouzelné:
   - Senátoři se děsí "vlády jedné strany", kdyby byla ČT zrušena? Jak to může být vláda jedné strany, když tu máme spoustu jiných médií včetně internetu a tam do vlády buší také? Tak jsou to idioti nebo jo?
   - Když je taková automatika, že politici tam dosadí jen sobě pohodlné lidi, jak naznačuje dvojice Smoljak a Horská z KDU, tak to dokazuje, že nyní tam sedí poskoci jiných politiků a ta ČT skáče podle jejich not, jinými slovy nezávislost tam není. Tito troubové se klidně střelí do vlastní nohy.
   - Na jednu stranu tvrdí, že ANO, SPD a KSČM hlasují spolu, ale pak tvrdí, že ČT by byla "pod kuratelou jednoho politika“. Wagenknecht zvolený za Piráty ukázal, že mu piráti asi ukradli i to IQ. :)
   - a vrcholem debility je místopředseda Senátu Jan Horník ze STAN "Babiš je typický predátor. Zabíjí, aniž musí." Jenže typický predátor nezabíjí, když nemusí, to ví i mnohé malé dítě. STAN asi opravdu znamená "Spolek Troubů, Analfabetů a Nedouků". :)

   Rudý škorpión

   Smazat
  4. 16:39 vedení ČTV jsme si volili, o tehdejší stávce jejího osazenstva jsme demokraticky rozhodli?

   Smazat
 6. Šmejdi:
  https://www.lidovky.cz/svet/cesi-strileli-z-kulometu-ze-strechy-narodniho-muzea-rika-navrhovatel-zakona-o-okupaci-ceskoslovenska.A190613_144959_ln_zahranici_mha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šmejde 16:30.
   On je v celé dumě jediný, kdo něco takového opakovaně, neúspěšně navrhoval. Takže plátek se jen snaží pošpinit Rusko. Naši lepšolidi jsou ve svých myšlenkových pochodech mnohem zábavnější. A hlavně je ten odkaz na hnojomet na hony vzdálen od tématu článku.

   Smazat
  2. 16:47
   Prolhaný rusácký blbečku:

   V roce 2016 tři komunističtí poslanci ruské Státní dumy navrhli přiznat sovětským účastníkům okupace status veteránů, který by bývalým vojákům přinesl sociální výhody. Mluvčí českého ministerstva zahraničí Michal Bucháček řekl, že návrh nedávno projednali ruští političtí představitelé u kulatého stolu.

   Návrh zákona předložila ruská komunistická strana (KSRF), která také zmíněné setkání u kulatého stolu 30. května zorganizovala. Schůzky se podle informace na webu KSRF zúčastnili zástupci všech poslaneckých frakcí, členové výboru pro obranu a představitelé ministerstva zahraničí i společenských organizací. Výsledkem setkání více než 60 účastníků bylo schválení rezoluce s výzvou poslancům, aby předlohu zákona podpořili.

   Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cr-ministerstvo-zahranici-okupace-rusko-1968-uznani-okupantu-veterany.A190603_155846_domaci_chtl

   Smazat
  3. 17:09
   Nemyslící neziskovný blbečku:

   Takže nebyl jeden, ale tři, no to je terno. :-) A oni pozvali různé lidi na nějakou diskuzi k tomu. No fakt? To je pro tebe španělský vesnice, s někým diskutovat, že? To chápu, že u vás v neziskovce nebo na na koleji to asi moc nepěstujete, mezi tím modlením k vlajce EU ap. :) No a na té diskuzi asi mnozí zjistili to samé, co Američani, kteří ten status přiznávají prostě všem vojákům, i kdyby za sebou měli špínu ve Vietnamu nebo jinde. Jaká to byla akce nebo válka, to neřeší. No to je pro tebe šílené, že by to nějaká skupina lidí včetně několika poslanců a úředníků navrhla v Rusku pro ruské vojáky, že? To je nápor na tvůj zakrnělý mozek, co? Nechceš prášky? Pokud jestli to půjdeš rozchodit ven, je tam vedro. :))

   Rudý škorpión

   Smazat
  4. Vlastizrádný Rudý idiote, zřejmě jsi extrémně retardovaný. Návrh podali 3 poslanci, ale PRO byla celá Komunistická strana!
   Zákon posléze podpořily všechny poslanecké frakce, zástupci Ministerstva zahraničí atd.
   Že situace byla a je vážná dosvědčuje to, že dokonce i jinak velký přítel Ruska na ni musel rázně reagovat.

   Tvé zlehčování invaze Rusáků do Československa a současného postoje rusáckých poslanců, ministerstva zahraničí atd. jen svědčí o tom jaká jsi vlastizrádná svině.

   Smazat
  5. 17:52 to je tak, když příslušníci Wehrmachtu , dokonce i Waffen SS pobírají důchody, úměrně k odslouženým letům. Dokonce i v Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Ostatně, může to nástupnický stát řešit jinak, když jde, ať chce nebo nechce, o jeho občany?
   Rád bych věděl, být vy voják základní služby, navelet vás potírat třeba maďarskou "kontrarevoluci", jak byste nešel a nakonec, třeba, nezůstal tam 10, nebo až 22 let. Račte prosím přemýšlet bez toho, že máte rudo před očima.

   Smazat
  6. 17:52
   Nemyslící vlastizrádný idiote. V retardaci jsi velmi pokročilý, když jsi doteď nepochopil, že se jedná o pouze o návrh zákona a výsledkem té diskuze, kde byli lidi z různých míst včetně několika poslanců, byla výzva poslancům. Takže plácáš nesmysly, nepodpořily to všechny frakce a není mi známo, že by to parlament už odsouhlasil. Tvůj páníček nebo kámoš je asi blb jako ty a řekl ti to špatně. :)

   Každopádně i kdyby to už schválil parlament, bude to v Rusku stejné jako v USA. Nebo USA už jsou také zločinci? :)

   O invazi jsem nijak nemluvil, ale tvoje lhaní mě nepřekvapuje, ty nemyslící uřvané prase. Jestli jsi na základce propadl, běž se učit, abys nepropadl podruhé. Kecy na NR ti nepomůžou. :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
  7. 17:52 No, a situace taková, že to neschválili. Váleční veteráni z Vietnamu jsou tobě bližší i z tvého vyjadřování, to je znát z tvé nepříčetné nenávisti. Utři si pěnu od úst, aby tě ta kyselina nesežrala zaživa, ty veteráne.

   Smazat
  8. nejvic řvou tzv štabni krip- li kteři nevi že veteran je ten kdo bojoval pod rozkazem tam kam ho poslali no a hrdinove jako zeman vlastnici modrych knižek kviči jakoby prošli druhou světovou s maršalem malinovskim a česka myš ktera řve nějake ruske medvědy jen tak nezvikla ato je dobře když je to dobře i v usacku viz vietnam a dalši dobrodružstvi amikovych mirotvurcu

   Smazat
 7. No, sice jako, menší zlo, ale Zeman byl taky slušnej dobytek, když na Letný hřímal bez kontextu čísla vycucaná kdoví odkud, jak jsme na tom bídně...
  Ano - přiznávám - taky jsem tam byl. A taky jsem vřískal. Protože jsem neměl důvod nevěřit. A spravedlivé pobouření byla jediná správná reakce. Bylo to poprvé, co jsem o nějakém Zemanovi slyšel.  *********

  Pokud jde o podíl výdajů na vzdělání na národním důchodu, kleslo Československo za posledních 20 let z 22. na 72 místo na světě.

  (hanba, hanba, hanba,...)

  Zadruhé:
  Pokud jde o podíl vysokoškolsky vzdělaných osob na obyvatelstvu, je Československo se 6 procenty na 49. místě a předstihuje nás i Nepál se sedmi procenty.

  (kdó za to muže, kdó za to muže, ...)

  Zatřetí:
  Z 28 šetřených evropských zemí má československo druhou nejvyšší úmrtnost dospělé populace v Evropě a je na prvním místě v úmrtnosti dospělých mužů a na prvním místssě v úmrtnosti na onkologické choroby.

  Začtvrté:
  Spadem škodlivin na kilometr čtvereční za rok jsme bezkonkurenčně na prvním místě v Evropě 25 tunami pro srovnání u Švédska je to půl tuny.

  Zapáté:
  Podíl devastovaného území českosllovenska je 32% z celé plochy. Coč je opět první místo v Evropě!

  (fanatický, nepříčetný pískot a řev)

  Ještě dvě skutečnosti a blížím se závěru.

  Zašesté:
  V oblasti technického rozvoje jsme na úrovni Alžírska a Peru, hluboko pod Portugalskem.

  Za sedmé:
  Za posledních 40 let jsme v hrubém společenském produktu na obyvatele klesli z desátého na 40té místo na světě.

  Pokládám proto za absurdní jestliže systém nekontrolované moci, který takto předvádí svoje dlouhodobé výsledky se nyní obává, že tato ekonomika bude rozvrácena dvouhodinovou generální stávkou. Pokud se nám tento systém podaří pouto stávkou narušit, bude generální stávka nejefektivnější investice v našich hospodářských dějinách.

  (potlesk, vřískot)

  A poslední dvě věty. Jsem samozřejmě rád, že naším vedoucím představitelem již není člověk, který nedokázal zformulovat jedinou souvislou větu a domnívám se, že by ho měl nahradit který je lepší než on pokud jde nejenom o vyjadřovací schopnosti. Proto jako prognostik vidím jedinou cestu ke skutečně žádoucí budoucnosti. Tato cesta se jmenuje svobodné volby.

  (frenetické hurá, ... už je tady, loterie (?) už je tady)

  *********

  43:40
  https://youtu.be/WWZpriBuHkI?t=2617  Později Miloš Zeman přiznal, že si čísla vymyslel, aby připoutal pozornost.

  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1121245-stacil-jeden-clanek-a-vsichni-ho-znali-ted-chce-na-hrad


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže teď mu ta ta Letná už jenom vrací.
   Karma je zdarma.

   Smazat
  2. Drahoš by byl lepší?

   Smazat
  3. copak milouš ten lhal vždycky až se za kočarem prašilo ty jeho vymysly na letne tak to fakt bylo na chocholouška třeba že naše školstvi je na stošedesatem mistě za bangladeži ale byla revoluce s převratem a davy freneticky jasali ženy brečeli jak male děti muži se hlasili k policii a na vojnu a vašik s miloušem na tribuně už věděli že je to doma

   Smazat
 8. Anonymní13. června 2019 16:29
  Byl jsi nejdál v Chorvatsku pod stanem a meleš úplné hovna o tom jak to chodí v USA, blbe.
  ============================================================
  Prosím, ynteligente, uveď ty fake news, nebo hoax nebo tu dezinformaci na pravou míru, tzn. vyvrať to, co pisatel tvrdí a přidej k tomu pár zkušenoswtí z tvého života v júesej. Díky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, vole. Průměrný plat v USA je v současné době 28 dolarů na hodinu, což je cca 630 Kč! Nezaměstnanost je rekordně nízká 3.6%!

   https://www.bls.gov/news.release/pdf/empsit.pdf

   V USA se mají obecně špatně jenom nefachčenka, fetky a pod.

   Snem půlky světa je žít a pracovat v USA.

   Bláboly vytažené z prdele, že ČT je řízena z US ambasády ani nemá cenu komentovat. Dokázat je má ten kdo je vymýšlí.

   Smazat
  2. Proč má USA tak obrovský státní dluh ? A jaké jsou tam ceny ??

   Smazat
 9. 17:43 pokud skutečně ten nejchudší občan USA nemá vyšší životní úroveň než nejchudší z další nejbohatší země, pak je v USA cosi v nepořádku, protože počítáno na hlavu mají USA největší energetickou spotřebu, západní oblasti USA jsou jedním z nejznečištěnější části světa, o kriminalitě, negramotnosti atd. atd. nemluvě. Pokud jste tam skutečně byl a nebyl nějak dotován, musíte vědět do jaké míry bylo nutné pracovat, do jaké míry jste nesměl mít smůlu a jaká jste, chtě nechtě, podstupoval příkoří a rizika. Laskavě mi to vyvraťte, ale počítejte s tím, že jsem se nenarodil včera, ani v květináči ... Těším se. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:47 oprava, východní oblasti a na severu u jezer ...

   Smazat
 10. Také jsem tomu kdysi neveřil.
  Když se stane něco v Rusku, tak to jede od rána do rána na čt. Když se něco stane v USA, tak se čeká na noty a za dva tři dny to mudí vyplavat krátkou zprávičkou. Ty jsi to ještě nezaregistroval ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nežeby byl vovar muj šalek ale machrovat muže ledatak na bohouška sveho nemanželskeho levaka a socana ale aby se zavděčil honoraci tak si hraje na řiditele ruska řek bych že asi vyloupl lahev staličnej aby si dodal kuraže -on i soudruch husak asi moc dobře věděl co je to za pako že ho vyhodil ze strany do kotelny

   Smazat
 11. jo když se dekorujou henlajnovy pohrobci tak si nikdo nedovoli kritizovat a pan prasedident hraje neslišiciho naopak všichni napřič genose partai krom filipka radi jezdi na sudetoněmecke srazy na žranice a dekorovani a někteři už preluduji že se srazy buodu konat u nas a za naše a taky už se přepisuji dějiny aby se němci na nas nezlobyli že jsme je vyhnali a propaganda ala gebls už jede na plny pecky i na čete tvaružek už vyslicha jak budeme vitat

  OdpovědětSmazat
 12. Jo, je to kašpar, ale náš kašpar, nejmenší kašpar z těch všech kašparů, co se nabízeli. Není zasahováním do vnitřních věcí jiného státu, kecat mu do toho, komu vylepší důchody zvlášť, když ho v uniformě, tedy rozkazem, vyslal na cizí území? Především vojáky povinné základní služby, kteří si tu profesi nevybrali? Ty protesty nadmíru sluší snaživému Zaorálkovi, doktoru marxleninské filosofie a ekonomie. Má na to vzdělání, že?

  OdpovědětSmazat
 13. Kdybych si ty vykulené kluky v těch kolonách z 21. srpna 1968 a dalších několika dnů invaze nepamatoval, kdybych nezažil snahu některých vysvětlit nám, že nás zachraňují před Bundeswehrem a vojsky USA, kdybych nevěděl, že krom pár důstojníků a ještě jen občas, nemohli nižší hodnosti a vůbec vojáci základní služby vystrčit celých těch dvacet let nos z kasáren a jistěže to většinou nebyli profíci, jistěže se nestřídali po měsících, jistěže nejezdili domů na "opušťáky" ani na dovolené.
  Proč zrovna oni mají trpět újmu z té nenávisti živené většinou těmi, kteří tu morální újmu a potupu, ani důsledky zjevného odporu nezažili? Tak jak jsem byl proti tehdejší invazi vojsk Varšavské smlouvy a neslevil, jak dodnes mi reflexivně běží mráz po zádech, když slyším přistávat turbovrtulák, něco blízkého tuším IL 18 , tak jsem znechucen pokřikem všech těch, kteří se naprosto nesmyslně cítí !morálně! zasaženi tím, že vojáci, zejména základní služby, byli nuceni před jednapadesáti lety někde intervenovat a potom, jako víceméně věznění, roky sloužit a dnes by mohli být uznáni veterány a bože chraň, měli mít lepší důchod! Vy svatoušci!.
  Hloupá pomstychtivost vůči nevinným. Kolikpak jich bylo, kteří někomu vlásek zkřivili? Většina těch našich mrtvých, za 20 let, byla obětí dopravních nehod. Znal jsem osobně takové čtyři, málem, a byl jsem mezi nimi. Účastníci těch nehod ze sovětské strany, bez zvláštních analýz, utrpěli drakonické tresty. Byli informováni pozůstalí. Nepochybuji, když vím, že oběti havárií vojenských vozidel Rudé armády z invazního proudu prvních dnů, byly pochovávány při silnici. Bez označení hrobu!
  Tolik pamětník, uprchlík ze Sudet roku 1938, pamětník Protektorátu, začátků povstání 3. května 1945, synek z „vyakčněné“ rodiny v únoru 1948, izolovaný v normalizaci za postoje k Pražskému jaru, ale nezvonící klíči s podzimem 1989. Přesto, žádná socka dnes.

  OdpovědětSmazat
 14. NEVIM KDE, se u vas bere tolik negativniho mysleni ohledne Ameriky !

  Utekl jsem po prichode Sovetu do JAR ! A v Americe ziji po padu Rhodesie (31.5.1979) ! (Od 7. cervna 1979) ziji v Americe a rikam vam je to FAIN ZEME !
  Zit mezi Americany je daleko snadnejsi, nez zit mezi vami !
  Vzajemne vztahy jsou lepsi ! Jsou kamaradsti a pracoviti !

  Problemy, ktere tato zeme ma, jsou jine, nez o jakych mluvite ve svych predstavach ! Oni mysli jinak a maji jine priority a jejich zivotni uroven je lepsi, nez je vase !
  Pokud nezacnou chlastat, nebo zrat drogy !

  NEGENERALIZUJTE JE ! Pouze nezodpovedni nadelali dluhy a pouze hloupy zerou drogy ! - A konci za to v kriminale !

  Normalni lide s tim neprijdou do styku !
  nick honolulu

  (Musim se priznat, ze drogove epidemii, ktera zachvatila nektere staty ani NEROZUMIM ! To je problem doktoru a nemocnic !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu 22:25, mohl byste vysvětlit na koho nebo na co tady zrovna reagujete?
   Chápu, šel jste za lepším, jedno kam a za jakou cenu, jste stále ještě naživu a správnost svých rozhodnutí a svoje schopnosti si nemůžete vynachválit.
   Navíc, máte nutkání informovat o tom, hádám, všechny Čechy a Moravany, kteří zůstali doma, protože nejsou tak chytří a zdatní jak vy.
   Spokojen?

   Smazat
 15. No jo médium co má špatný název „Česká"televize patří kraďouskovi a spol. Teď zase napadají presidenta proč se Zeman a Babiš nebrání soudní cestou ono by to ty nýmandy pak přešlo.

  OdpovědětSmazat
 16. 23:18 - malo me ctete ! Nedavam na obdiv moje spravne rozhodnuti, ale zacal jsem psat na ceske weby, abych vas VAROVAL, pred osudem mesta meho mladi - Johannesburgem !
  (Ja to mesto mel rad a jeho tragicky osud ceka i Prahu , Brno a jina ceska mesta ! )

  Samozrejme, ze jsem s tim, s cim jsem prisel mezi vas - s varovanim, dopadl velmi spatne !

  Nikdy, mi nebylo tak nadavano !

  A ted je to zabava ! Krati se vam koudel u zadnice ! A jako Cech puvodem vam to nepreji , ale jako Johannesburgcan mam z toho zlomyslne zadostiucineni !

  Jsem stale jeste nazivu ?.... Uz ani moc ne !
  Moji nejblizsi kamaradi jsou uz vsichni pryc a z emigracni vlny 1948, uz nezije nikdo !

  S nami odchazi zkusenosti, ktere vy nemate s nasilnou integraci !
  Bude vam tezce v budoucnosti !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu 1:24, ale jděte, já si Vás čtu, hlavně jako člověka, docela dobře. Proto jsem se Vás i několikrát zastal. To ovšem neznamená, že kdejaké pitomosti, kterou produkujete, nebudu odporovat. S tou imigrací Vám, rozumí se, dávám za pravdu.

   Smazat
  2. Příspěvky Honolulana jsou praktickým varováním před českou emigrací všude po světě. Vesměs vejtahové s pramalým vzděláním a absencí inteligence a vychování.

   MarekT

   Smazat
 17. Podle bývalého velvyslance České republiky na Ukrajině byl UKrajincum vojákům ze
  srpna 1968+priznan statut veteránů v roce 2004 protestoval Zeman? Může dnes

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.