Reklama

sobota 22. června 2019

Demonstrace proti Babišovi

Croix
22. 6. 2019 Outsidermedia
Podstata věci spočívá v tom, že Babiš svým vítězstvím ve volbách a sestavením vlády, do jejíhož čela se postavil, odtlačil od centra moci „dobré hochy (i dobré holky)“, už tak dost frustrované opakovaným zvolením Miloše Zemana do prezidentské funkce.


…pardon za nezávislou justici… nám o tomto víkendu proběhnou v Praze na Letné. Nebudu teď rozebírat motivaci a míru porozumění aktuální politické situaci účastníků této a předcházejících takto oficiálně zaměřených demonstrací z nedávné doby, to má mnoho vrstev a určitě se najdou jiní, kteří se tomu budou věnovat s dostatečnou erudicí.

Rád bych se ale pozastavil nad tím, za co, či za koho, tam ti účastníci demonstrovali a budou demonstrovat ve skutečnosti. „Za nezávislou justici“, ani proti Babišovi to totiž není, resp. primárně není, ačkoliv si to tak patrně většina z nich malovala či maluje.

Proč to není primárně proti Babišovi? Protože kdyby byl teď čistě teoreticky předsedou vlády třeba Kellner, nebo Strnad, nebo lecjaký další miliardář, který nepřísluší k těm „správným hochům“, bylo by organizováno to samé. Změnilo by se jen jméno na cedulích a heslech. Ale tím, kdo šel s kůží na trh a podařil se mu úspěch ve volbách u zdaleka největší skupiny voličů, byl právě Babiš. Proto je teď předsedou vlády.

Jeho novum a síla je právě v tom, že jako první český miliardář – či chce-li někdo, jak se dnes říká, oligarcha – přestal uplatňovat svou moc a vliv proxy přes koupené šašky v politických stranách, jako tomu bylo dosud zvykem, kdy skutečně vlivní pánové žijí zdánlivě neúčastní na politice uprostřed svých rozlehlých nemovitostí zde, nebo i v zámoří. Babiš do toho šel otevřeně a uspěl. Ale kdyby to tak udělal třeba Kellner, měl by to „hnutí odporu“ na krku on. Nejde opravdu nevyhnutelně o konkrétní jméno. To je jen shoda okolností vyplývající z té verze reality, která se poskládala.

Podstata věci spočívá v tom, že Babiš svým vítězstvím ve volbách a sestavením vlády, do jejíhož čela se postavil, odtlačil od centra moci „dobré hochy (i dobré holky)“, už tak dost frustrované opakovaným zvolením Miloše Zemana do prezidentské funkce. Dvě nejvýznamnější státní funkce, vládu, plus i pozici předsedy sněmovny a situaci v parlamentu teď „dobrá parta“ nemá pod kontrolou, a kdyby jen to. Ale to si dál může každý domyslet, rozebírat do přílišných podrobností to v tomto článku nechci. Všechno se to samozřejmě promítá zpětně do ekonomiky a jinam, včetně nuancí české zahraniční politiky. A je z toho velké zle. Nejen v zemích českých.

Milošova a Andrejova vítězství mění reálně poměr sil v českém rybníce. Andrej v čele vlastní vlády, byť sabotované, jak to jde, oranžovou pátou kolonou „správné party“, znamená, že vláda už primárně nejde na ruku miliardářům ze „správné party“, prostě proto, že to už po dlouhých letech není výhradně jejich vláda. A jejich najatí šašci se z toho mohou pominout. Protože nejsou schopni plnit své úkoly, kvůli kterým jedině má jejich placená účast v politice nějakou cenu. A tím se dostáváme k jádru věci.

Celé se to nejvíce demaskovalo v závěru činnosti Sobotkovy vlády. Přes medializovanou aféru kolem bytů OKD vyšlo dostatečně zřetelně najevo, že pár posledních vlád bylo vlastně proxy-Bakalových. K němu si pak můžete připočíst do „správné party“ některé další. Jsou to zejména ti, kteří také financovali Drahoše proti Zemanovi. Jejichž politické projekty byly v posledních letech opakovaně neúspěšné. Všechno je to logické, jednoduché (odkryjeme-li svrchní krycí vrstvu, o což se nyní náznakem pokouším) a hlavně – zapadá to do sebe a vysvětluje problém – podle mě – bezezbytku. Vedle nejvlivnějšího Bakaly to jsou například majitel Jablotronu Dalibor Dědek, spolumajitel finanční skupiny RSJ Libor Winkler, vlastník skupiny Wikov Martin Wichterle, spoluvlastníci BDP Partners Vasil Bobela, Petr Pudil a Jan Dobrovský. Výčet není úplný.

Demonstrace a boj proti Babišovi s cílem jeho odstavení od moci jsou proto snahou o restauraci probakalovské vlády těch, kteří mají skutečný vliv a kontrolu nad příslušnými procesy.

Nevědomí demonstranti se tak stávají „kanónenfutrem“ těchto sil, jimž z nevědomosti poskytují patřičnou stafáž pro akceleraci všestranné kampaně vedené proti babišovské vládě.

Ať už si myslí, že demonstrují za nezávislou justici (hezké heslo, ale Benešová dlouhá léta v době předchozího vrcholu její kariéry nikomu takto nevadila), nebo přímo proti tomu „zlému“ Babišovi, v konečném důsledku se angažují a bojují za Bakalu a návrat jeho proxyvlády. Nic míň a nic víc.

Snahy organizátorů demonstrací, včetně té na Letné, o srovnávání, resp. vytváření za vlasy přitažených paralel ať už v rovině ideové, nebo početní z hlediska množství přítomných, nebo z hlediska účasti některých řečníků, kteří to měli zjevně personálně evokovat, s demonstracemi v roce 1989, mi proto přijdou panoptikální. Což jim neubírá na nebezpečnosti, neboť zároveň míří směrem ke zvrácení výsledků posledních parlamentních voleb, které se jim naprosto nehodí.


* * *


60 komentářů :

 1. Není náhodou, že předseda ODS Fiala dostal pokyn hlasovat o nedůvěře vládě ve středu 26. června. To je přesně termín valné hromady ČEZ (a tedy i jednání dozorčí rady ČEZu). Spojitost je naprosto jasná!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těch srazů řvoucích davů se zůčastní pouze blbci,kteří jsou ještě z velké části dovezeni a zaplaceni.Udivuje mi hloupost lidí ,kteří se tam nechají dovézt třeba až z Ostravy aby se vykřičeli a posloužili tím opravdovým lumpům.Dotují to velezloději jako třeba Bakala ,který okradl tisíce lidí o byty a oni mu ještě tleskají.

   Smazat
  2. Z těch bytů, které dostal od Sobotky grátis má na nájemném 250 milionů korun měsíčně!!!

   Smazat
  3. 18:47 "...třeba Bakala, který okradl tisíce lidí o byty..." - A že ho nežalujte?! Švýcaři už několik uhlobaronů skřípli! 19:33 by Vám k tomu mohl dodat detailní informace. Podle toho, co napsal, to taky nemůže bejti žádnej malej trouba. sck.

   Smazat
 2. Pane BABIS,
  kdyby jste resignoval , tak Vas cely svet bude povazovat za ZRADCE VOLICU , ZA ZBABELCE a slabocha !

  Vy jste vyhral volby a odstavit Vas z vasi pozice mouhou pouze volby !

  Ani vesnu at Vas nenapadne resignovat !

  Nechte vsechny podsvincata vyrvat a soustredte se na vasi praci !

  Rebublika vas potrebuje !
  Vase "provineni" zpociva v tom, ze jste udelal dobry dojem na naseho oblibeneho presideta Trumpu, a to vam globaliste nezapomenou !
  nick honnolulu

  OdpovědětSmazat
 3. Stádo, běžte si zahýkat na Letnou a podívat se zblízka na umělce. Oni vám tam odkecají pár frází a za pár dnů se pojedou schlastat zadarmo do Karlových Varů. Tam se budou řehtat kolik pitomců zase doběhli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zapis-z-jednani-se-sudetaky-v-marianskych-laznich-pred-26-mesici/
   Za "Českou televizi" se školení sudeťáků zúčastnila vedoucí zpravodajství ČT24 !!!

   Smazat
 4. Pan Babiš udělal pro republiku podstatně více jako ODS, TOP-09, KDU-CSL a nespolehlivá ČSSD (co neplatí dluhy rodině Altnerů) dohromady. Je potřeba se zamyslet, kam se posunula ČR pod vedením ODS, TOP09, KDU-CSL a dluhy neplatící ČSSD. Za pomoci těchto vlád se ČR stala kolonií západu (máme rozvrácené zemědělství a český průmysl. Do ČR se dováží podřadné potraviny a salmonelou nakažené maso z Polska. ČR potřebuje více takových lidí, jako je Andrej Babiš, Miloš Zeman, Tomio Okamura a vůdce typu ruského prezidenta Vladimíra Putina. Smíchy za břicho se chytám, když poslouchám takové šašky jako je Fiala z ODS nebo Pospíšil z TOP 09, který kromě jiného pohlašoval že MY jsme Brusel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejenže ČSSD neplatí dluhy, ale oni JUDR. Altnera připravili o život. Místo, aby mu zaplatili, tak s pomocí "nezávislých soudů" dosáhli toho, že jim Altner měl zaplatit miliony. Následoval infarkt a úmrtí...

   Smazat
  2. .......kam se posunula ČR pod vedením ODS, TOP09, KDU-CSL a dluhy neplatící ČSSD.
   ČR se posunula do oblasti btrestnost pro ty, kteří si ji mohou koupit.
   Bohužel s ANO to ČR též nevyhrála, Jen jedna zvrácená ideologie nahradila tu předešlou s malými obměnami a jinými účinkujícími.
   Kdyby demonstrace byly namířeny proti klesající životní úrovni(lidem se maže med kolem huby rostoucímí platy, směšným zvýšením důchodů, nízkou zaměstnaností atd.), proti nesoběstačnosti ČR v čemkoliv( vyjma korupce, pokrytectví,podněcování k nenávisti vůči všemu neamerickému), což je cena za členství v EU - maso,cukr,brambory(kdysi jsme byli velmoc) a jiné komodity dneš dovážíme za přemrštěné ceny(dnes 22.6.2019 -ervená paprika v Penny již za 100 CZK, atd., atd.
   Vše, co se děje včetně demonstrací je jen odvádění pozornosti.
   Jedna moudrá žena řekla: " Není problém nasytit chudé, ale ty bohaté.
   Bylo by bláhové si myslet, že potomci bohatých začnou pracovat a tvořit nějaké skutečné hodnoty.
   Budou to pouze jen další hladové krky.
   A demonstrace jsou jen vlastně požadavkem ,počátkem cesty k zavedení referenda o odvolání bezpáteřních pijavic, majících občany-ovčany na háku.
   Jak bídně na to jsme ukazuje tabulka:
   http://www.nahrejto.cz/pics/f28021b1387eb47ba92ede028b1e1cf2.jpg

   Vždyť i v tom "chudém" Řecku jsou na tom lidé lépe než v ČR.

   Smazat
 5. Výborně pan Karel Srp:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019062210196420-karel-srp-kluci-z-milionu-chvilek-pro-demokracii-ocekavaji-funkce-show-at-je-valka-ne/
  !ve státní správě, která by měla být přísně neutrální, se objevují propagační letáky týkající se, nota bene, protivládní aktivity. Zvláštní, že k tomu dochází přímo ve vládní budově ministerstva, resp. na dveřích konkrétního úředníka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:08 Ten rozhovor je velmi trefný, a to, co si úchylky dovolují je skandální. A vy 17:08, neváhejte přiložit ověřitelné důkazy pro vaše tvrzení, nebo se kliďte od normálních lidí mezi vaše příbuzné křiváky.

   Smazat
  3. 17:15 V dokumentech Státní bezpečnosti Karel Srp figuruje jako její tajný spolupracovník HUDEBNÍK (registrační číslo 25280), vedený v kategoriích důvěrník, v letech 1979–1982 jako agent a roku 1983 jako důvěrník.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Srp_starší

   Smazat
  4. Mohu se optat, komu STB nejvíc překážela?

   Smazat
  5. 17:57 Všem slušným lidem???

   Smazat
  6. 17:57 To verím, že prekážala všetkým tým, čo teraz vykrikujú čosi o "slušnom Slovensku" či "slušnom Česku". Tým, čo o slušnosť ani nezavadili, ani vtedy a ani teraz.

   Smazat
  7. 17:36 I kdyby autor, který to napsal do wikipedie, měl pravdu, vůbec nic nemění na obsahu rozhovoru. A ten je kvalitní.

   Smazat
 6. http://www.rukojmi.cz/clanky/8374-13-otazek-pro-milion-ceho-na-letne

  OdpovědětSmazat
 7. Rudi dedci jsou uz ted posrani strachy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z těch dvou procent voličů? (srv. článek J. Kellera, pův. povoláním sociologa v Právu.

   Smazat
  2. Jsem už stařena z dříve rozkulačené rodiny, ale ten siláček ze 17:09 se mi vůbec nelíbí. Urážet lidi uměly jen kádry minulých elit. Můj otec, říkal poturčenec horší Turka. Prý mezi samozvanými brigádami, co vyháněli Němce z pohraničí bylo hodně udavačů. Tak každý "ultra" skryt anonymem, nebo schován v davu je mi podezřelý.

   Smazat
  3. Večer po válce bylo vždy nejvíc partyzánů... ;-)

   Smazat
 8. Kdyby Babiš poskakoval před velvyslancem USA jako kašpárci v Polsku, žádné demonstrace by nebyly.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto. pojďme společně demonstrovat proti Babišovi, proti všem těm kapitalistickým šmejdům a vraťme sem socialismus.Společně to dokážeme. Radosto veď nás!!!

   Smazat
 10. Vě hře jsou miliardy za vytunelované OKD a lithium. Záleží kolik dementů šmejdi seženou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vytunelované OKD a připravovaný tunel Sucho, loupež Budvaru a Letiště Ruzyně, dnes pojmenované po ožralovi Havlovi. Máme se na co těšit a banda poskoků nám to srovná na Letné. S USA na věčné časy a nikdy jinak.

   Smazat
 11. Je to dlouhodobě připravované - bod 1. plánu jim nevyšel - vyhrál Zeman, pokud by vyhrál někdo jiný, vláda by už padla.
  Je to pokus o státní převrat a je třeba si prostudovat článek 23 LZPS (Listiny základních práv a svobod), protože pokud nekonají k tomu určené orgány, je ohroženo demokratické státní zřízení. Každý demokrat by proto měl být připraven na to, že demokracii bude třeba hájit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jste viděl demokracii? Znáte nějaký stát, kde je demokracie? Který? To že mééédia lžou a na základě livých informací jsou voleni politici, tomu se říká vláda lidu?
   Koukněte se kolem sebe, na ty desítky tisíc špinavých zapáchajících, nemocných lidských trosek, co se válí po ulicích, to je demokracie? Tohle určitě hájit nechci.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 18:57 - přesně jsi popsal demokracii, pravdu a lásku.

   Smazat
  4. 17:58 Komu vlastně nevyšel ten bod 1 plánu? A kým je to dlouhodobě připravované? Můžete být konkrétní?

   Smazat
  5. To 19:37 Těmi, co se jim to povedlo na Slovensku, těmi, co se jim to nepovedlo v Maďarsku. Například. To 18:16 Milej zlatej, vy netušíte, co to demokracie je. Demokracie je vláda většiny. Bez přívlastků. Přívlastková "zastupitelská" demokracie je vláda většiny prostřednictvím volených zástupců. Pokud jsou lidé blbí a k volbám buď nejdou, nebo si naběhnou tu na koblihu, tu na nějakýho národního oumělce z reklamy, nebo "Ulice", není chybou demokracie, ale pitomostí voličů. Přeštěte si článek 23 LZPS, nastudujte si k tomu výklad a zamyslete se. Je třeba se vrátit ke kořenům, k demokracii, ke svobodě slova, k ostrakizaci. Nejdříve je ale nutné porozumět základním pojmům. Co byste jiného než demokracii chtěl? Diktaturu? Zamslete se .... nad sebou i nad pojmy, které používáte.

   Smazat
  6. Ad 20:21 :
   Souhlas. ALE: Policie se bojí, státní zastupitelství a soudy jsou zkorumpované a jdou na ruku sluníčkářům. Až bude článek Listiny svobod, práv a povinností znít takto, tak to občané mohou spustit naplno:

   Článek 25

   (1) Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu.
   (2) Podmínky a podrobnosti k držení, nošení a použití zbraní upravuje zákon.

   (Nové rozšířené a upravené znění pro posílení ochrany demokracie.)

   Smazat
 12. Jo budou zítra vřískat a nic si nevyřvou a doufám že se bude konečně něco dít s causou OKD. Zloděj bakala a jeho pomocníci do tepláků kraďouskovi budou slušet hnědé tepláky. Jako stranická uniforma.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak do toho rvete,urazejte.Demonstrace ceho?Umite jen urazet nejslabsi clanek nasi spolecnosti duchodce????Ale oni za vase posrane zivoty nemuzou.Nemate pred sebou nic a za sebou jen prazdnotu.

  OdpovědětSmazat
 14. Ještě nám tu chybí nějaké pěkné, nosné heslo, třeba "kdo neskáče, není Čech". Zpitomnělí a zpovykovaní Pražáci by si měli zítra na Letné zaskákat, ovšem pod jiným heslem třeba "Kdo neskáče, není prasák, pardón Pražák". Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudý dědo, proč urážíš nás Pražany? Redakce NR jsou veskrze Pražané.

   Smazat
  2. A Rudý dědečku, normální Pražáci vůbec na Letnou nejdou, až z Moravíííííí sem dovážejí tisíce užitečných idiotů, kteří místo aby v Ostravě již dávno demonstrovali,jak je okradl BAKALA, tak lezou do Prahy řvát. Brečej sice dobře, ale na blbým hromě.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku ptáte se proč?
   Protože od vás vždycky vyjde nějaká prasárna. 1918 likvidace Rakousko-Uherska....kdyby ne toho, nebyla by jistojistě druhá světová. Takže by nebylo ani 20 milionů mrtvých. 1939 plný Václavák vítá Hitlera se zdviženou pravicí aby 1948 zase lidové milice zlikvidovaly za blaženého řičení davů svobodu a demokkracii získanou likvidací Rakouska-Uherska. No o Pražském jaru se nemá ani cenu zmiňovat, to bylo úplné šlápnutí do hovna, které opět jako vždy vedli Pražáci. A korunu tomu dal zrzavý opilec, který tu zruinoval i to poslední co ještě zbylo po komunistech. Stačí ten výčet? Nebo máte pocit, že tyhle prasárny vymyleli ti "vidláci" jak se o nás vy uvědomělí Pražané běžně vyjadřujete?

   Smazat
  4. Čulibrku...nepodsouvej někomu jeho hříchy. Politika se dělá v tom vašem malostranském bordelu. A podívejnse na mapu, kdo koho volí a pak něci kecej o Moravě....Troubo

   Smazat
 15. Tito největší zloději jako pátá kolona USA se snaží rozvrátit zbytek státu - rozvrátili školství, zdravotnictví, z kultury vytvořili pražskou kavárnu.... A tito největší zločinci se nyní scházejí na Václaváku, jako sluhové diktatury kapitálu a také nacistického landsmanšaftu.... Kolik rozkradli za 25 roků vlády? 10 bilionů Kč státního a občanského majetku, nasekaly pro občany dluhy za 2,5 bilionů a udělali zahraniční dluh za více jak 4 biliony Kč. Kdo to zaplatí - za všechny ty zlodějské partaje tzv. demokratického bloku? A tito zloději křičí chyťte Babiše. Jen idioti mohou demonstrovat proti Babišovi, Benešové, Zemanovi. Jen najatí poskoci Západu, loutky Bakalů, Krejčířů a Kožených....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký zločinci? Na Václaváku bylo 120 tisíc lidí. To tam byli samí zločinci?

   Smazat
  2. 21:13 Vyslanče páté kolony, to ti řekla ČT, a milion úchylek. Ale ti lhali, a dosud se ani neomluvili. Lhaní je jejich hlavní náplní práce. Zeptej se policie, ta to odhadla max. na 70tisíc, a Hamáček ti to potvrdí.

   Smazat
  3. 21:21 Ok, bylo tam 70 tisíc lidí. Byli tam samí zločinci? Bude zítra na Letné čtvrt milionu zločinců?

   Smazat
  4. 21:13. Na Václaváku mohlo být max. 70 tisíc lidí i s turistama. tak nemlaťte nesmysly.Výsledky voleb jsou rozhodující. Pražáci si můžou řvát, jak chtějí. Vždy jich bylo na Václaváku hodně - hajlovali za Hitlera, tleskali Gotwaldovi a novináři psali - popravte Piku, Horákovou i ty zrádce okolo Slánského. Nic se nezměnilo.

   Smazat
  5. a na těch max 70tisíc jsi přišel jak?

   Smazat
  6. 21:45 To potvrdila policie 70000 zoufalců.

   Smazat
  7. Velvysůanec USA řekl že tam bylo 150 000 lidí. Když to řekne on, tak je to vždy pravda. Tak že ocas dolů a vrnět na vlně USA.

   Smazat
  8. 21:13 kdo je schopen úvahy nebo má odpovídající přehled ví, že na půdorys pochůzného Václavského náměstí se 120 tisíc demonstrantů nevměstná. Leda by se ušlapali.

   Smazat
  9. Počty demonstrantů se uvádějí podle toho , jak se to komu hodí . Počet i malého množství užitečných idiotů se patřičně nafoukne pokud je to výhodné pro ty kteří to stádo sehnali dohromady . A naopak pokud jsou demonstrace pro někoho nepříjemné a i nebezpečné bude počty demonstrantů bagatelizovat a minimalizovat . Tak tomu bylo vždy .Jenom s tím rozdílem , že dnešní demonstranti na Letné se nemusí obávat , že do nich bude stříleno . Proto tam asi jsou i když mnozí snad ani nevědí proč a proti čemu demonstrují .

   Smazat
 16. ad 21:13
  Zločinci - to určitě ne, ale jak se říká, dobří idioti - to určitě.

  OdpovědětSmazat
 17. My vám KÁLÍME na 3 000 Kč na ruku a pivo zadarmo, vy mizerní kapitalisti a demokrati!

  Ano, my horšolidi zítra na Letnou nepůjdeme a JUST nepůjdeme, i když víme, že bychom tam dostali tři tisíce Kč a pivo zadarmo!
  Přitom ty tři tisícovky by mnohým z nás pomohly vyžít do další žebrácké výplaty, do dalšího prachmizerného důchodu!!
  Ale my raději UMŘEME HLADY, než bychom zradili našeho národního Vůdce Babiše!
  My raději vytáhneme schované samopaly SA-58, pečlivě uložené ještě ze šťastných dob, kdy jsme sloužili u SNB nebo Lidových milicí, a půjdeme bojovat za pokračování návratu naší vlasti zpět do Velikého Ruska!!!

  Ano, všichni placení agenti CIA a Mossadu z celého Česka se zítra sejdou v Praze, aby se přidali ke kavárníkům, aby společně SPROSTĚ volali po návratu do Evropy, po zavedení evropských hodnot v naší západoasijské vlasti!
  Jak dobře víme, všichni protisocialističtí, protibabišovští provokatéři dostanou jednorázovou odměnu 3 000 Kč. A nyní se dozvídáme, že nepřátelé míru a socialismu-babišismu-putinismu nabízejí demonstrantům i PIVO ZDARMA !!!

  Naštěstí náš národní Vůdce Babiš je ideově NESMÍRNĚ pevný komunista, je ostřílený spolupracovník naší StB a KGB/FSB.
  Proto neodstoupí a neodstoupí, i kdyby se na Letné sešlo JEŠTĚ VÍC agentů CIA a Mossadu a havlistů než na konci tragického oku 1989.
  Proto vytrvá na postu národního Vůdce až do opětovného příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace, moloděc!

  A pak přijede i Veliký Putin, BJJP, a potvrdí ve funkci oba naše národní Vůdce – Miloše i Babiše, doživotně.
  To zas bude radosti na Starém bělidle i ve zbytku naší vlasti!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, Radosto, tak tobě už definitivně hráblo. Ale jestli tam nepůjdeš jenom proto, že se bojíš, že bys tam dostal tři tisícovky, tak buď v klidu. Klidně tam jdi, žádný prachy se tam rozdávat nebudou.

   Smazat
  2. Radosto, poslední informace je, že všichni, kteří jsou mimopražští, budou za vstup na Letnou platit 1000 korun!!! To jsem zvědavá, kolik vás tam tupí Moraváci přijede.

   Smazat
 18. Na tohle se raději posaďte: Kriminalita imigrantů ve Španělsku, kterou veřejnost neměla znát. Úřady tajily třeba hromadné znásilnění 12leté holčičky:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-tohle-se-radeji-posadte-Kriminalita-imigrantu-ve-Spanelsku-kterou-verejnost-nemela-znat-Urady-tajily-treba-hromadne-znasilneni-12lete-holcicky-586421

  OdpovědětSmazat
 19. Trefný článek. Bohužel Babiš sám předvedl, jak hasit oheň benzínem a doufá, že z nastálé nenávistné situace bude profitovat. Je smutné, že jeho příznivci v něm vidí odpor proti bakalům a zájem o národ. Ale "podle činů poznáte je...", a Babiš proloboval v parlamentu tunel s řepkou a jeho parta "profesionálů" je v nehorázném střetu zájmů. Ministr "superstar" zdravotnictví sedí ve správní radě dvou pojišťoven, tak čí zájmy bude asi obhajovat? Když se ho v rozhovoru Soukup dotázal, jak hodlá řešit zoufalou bytovou situaci, tak se na něj obořil, že "to je kapitalismus a lidi to chceli, tak to mají...", neboť dozajista nepůjde proti proti zájmům developerů, bank a realitním spekulantům. O ministru zemědělství nemluvě a ta věrná soudružka z financí, která s AB zaklekla na drobné, v úpadku se zmítající živnostníky místo korporací a bank, které vyvádějí ročně stovky nezdaněných miliard. Babiš prostě a průkazně zastupuje zájmy "velkokapitálu", jehož je on sám reprezentant.
  Přesto respektuji volby, ale chápu frustraci některých protestérů, kteří jsou navíc opět podváděni organizátory majdanů...

  OdpovědětSmazat
 20. Dívám se na ty pomatence naLetný, Babiš dokonce může i za kůrovce, no přátelé je to na blití.

  OdpovědětSmazat
 21. Díky za přenosy z Letné, ČT24 to zvorala, protože narušovala přimý přenos nejapnou diskuzí, naštěstí byly i jiné přenosy. Po pečlivém poslechu, kdy se opakovaly požadavky A na demisí jak je už známe, ale očekávaný plán B co se plánuje dál chyběl. Jakoby se aktivita zastavila na půli cesty, jakoby se vystřídalo všechno střelivo. Možná je to tím, že chybí osobnosti, pan Mináŕ je jen snaživý amatér. Uvidíme co bude dál.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.