Reklama

středa 5. června 2019

Dolanský z ČT rozmetal raison d´d’être humbuku na Václaváku

Lubomír Man
5. 6. 2019
"Raison détrem", čili nejbytostnějším důvodem včerejšího shromáždění na Václavském náměstí byl názor jeho organizátorů o tom, že předběžný audit EU o Babišově údajném pochybení při čerpání dotace na Čapí hnízdo je totéž, co audit konečný a definitivní, a že tedy už dnes je relevantní proti původci tohoto údajného pochybení co nejmohutněji a nejhřmotněji protestovat a žádat jeho abdikaci coby premiéra české vlády.


A to nejpřednostněji proto, že republika bude muset dotaci EU pro Babišovo ptačí hnízdo vrátit, a z nás všech – to je daňových poplatníků republiky - se stanou žebráci. Stejný názor plamennými slovy, pohyby i grimasami prosazoval pár hodin před manifestací na Václaváku i poslanec Kalousek ve sněmovně, zatímco premiér Babiš a ministryně financí Schillerová zde proti této zaručené Kalouskově tezi stavěli opak: že totiž po předložení průkazných českých argumentů je možné, ba dokonce i pravděpodobné, že audit definitivní bude mít ve srovnání s auditem předběžným povahu zásadně odlišnou, takže žebráci z nás nakonec přece jen nebudou. A současné bouření proti Babišovi se prokáže být bouří ve sklenici vody.

Ukázkově zde tedy tedy stál názor proti názoru a republika v tu chvíli stála na nejistých nohách: Jak to tedy je? Může se po předložení argumentů z české strany proměnit znění auditu předběžného v auditu definitivním až tak, že se peníze za Čapí hnízdo republika peníze do Bruselu vracet nebudou? Takže celý ten povyk z Václaváků, to svážení lidí do matičky Prahy, ty ohnivé a zapalující projevy z tribuny před sochou sv. Václava se prokáží být politickým humbukem, sloužícím těm, kteří nejsou ochotni čekat na nějaké volby a chtějí poměry u nás změnit násilně a na náměstí tak, jak je změnil Majdan na Ukrajině?

Odpověď přišla ze strany, odkud bych to rozhodně nečekal. A tomu, kdo ji dal, vděčně a s uznáním za statečnost tisknu na dálku ruku. Ve včerejší večerní debatě v ČT o předmětném problému vystoupil i bruselský zpravodaj Lukáš Dolanský a nejen tak ze vzduchu, ale jistě až po sondážích v kruzích EU, řekl toto: "ALE ONO SE DEFINITIVNÍ ZNĚNÍ AUDITU MŮŽE SKUTEČNĚ LIŠIT OD AUDITU PŘEDBĚŽNÉHO."

Můj dík a dík nás všech ctících nestrannost a objektivitu též zpravodajské redakci ČT za to, že tento Dolanského vstup nehodila do koše.

142 komentářů :

 1. Audit je tedy jiný výraz pro lhaní. V Maďarsku tak dlouho protestovali statisíce lidí proti Orbánovi, až získal parlamentní většinu. Jen tak dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Audit je šťára na objednávku.

   Udání je formou objednávky, kdy neplatí udavač, ale národ.

   Smazat
  2. Ti co ze zákulisí řídí tyto demonstrace se ve skutečnosti obávají Valné hromady ČEZ, která se bude konat 26. června. Součástí má být i zpráva dozorčí rady: https://www.cez.cz/edee/content/file-s/pro-investory/investor-relations/vh2019_xp7cwys8w/cj/vh2019_02_zprava-dozorci-rady-cz.pdf
   Strašliví kostlivci pro plzeňskou mafii (proto Bernard na demonstracích) a pro mafii okolo Kalouska jsou schováni pod bodem "o přehledu veřejných zakázek společnosti zrealizovaných od r. 2014".

   Smazat
  3. Pražáci, takto demonstrovali před 77 lety vaši dědové:
   https://www.youtube.com/watch?v=9wiB1fwR6Tw

   Smazat
  4. Bylo by krásné, kdyby Babiš zorganizoval referendum o CZEXIT. To by byl konec strkání špinavých rypáků z eurosajuzu do Čech.

   Smazat
  5. Je to skrytý útok přes ČR na V4. Na Slovensku se to povedlo jen napůl, v Maďarsku a Polsku se nedaří vůbec a u nás se místní Sorosem placené 5. koloně také nedaří, takže udavači od Pirátů požádali Brusel o zahraniční pomoc. Dokáží tím jediné, že nás nevoliče Babiše donutí ho volit a on bude mít přes 50 % !!!

   Smazat
 2. Babisi, ja byt tebou, tak okamzite prodam cely! Agrofert nemcum nebo jeste lepe francouzum. Okamzite dojde k drastickemu snizeni zamestnancu a omezeni vyroby na takovou uroven, aby bylo mozno dovazet potraviny jeste vice z SNR nebo Francie a pozdeji by doslo k likvidaci vsech provozu...(mame zkusenosti s novymi zahracicnimi majiteli "cukrovaru, lihovaru, papiren....atd. :)) Nemci nebo Francouzi by meli dalsi mnohem vetsi odbytiste svych vyrobku a 35 000 cechu by nakracelo na pracak....Tak by ses Babisi toho elegantne zbavil. Kasli na lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mily blbe, dnes se v CR vyrabi ve dvou cukrovarech vic cukru, nez se kdy vyrobilo v nekolika cukrovarech v komunistickem Ceskoslovensku. Komousi cukrovary jen a pouze drancovali. Viz jeden cukrovar na kolinsku, ktery komousi pouzivali od dob 1.republiky a pritom do nej nevrazili ani korunu.

   Smazat
  2. 16:35
   hlupacku zaslepenej, nic vic k tomu nemas? Ty se jednou svou nenavisti zalknes. Dej si pozor, at ti nepraskne zilka. Jo, jo. Je mi te lito. A prosim te, byl bych ti vdecny, kdybys me neurazel nebo se muzeme nekde sejit a rekni mi to do oci ano? Ne, na to jses priliz zbabely. Neprovokuj a utri sinudli :):) srabe.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 16:42
   copak copak, nic jineho nemas? To je docela malo, jo, tvoji komusticti rodice se musi divit :) Tak co? Sejdeme se? Dame rec :)

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 16:35
   7 zbývajících cukrovarů samozřejmě produkuje méně cukru než 50 cukrovarů za dob socialismu, i když ne v tomto poměru. Je to dané jednak produktivitou práce, ale také větší cukernatostí řepy a celkově vyšší kvalitou suroviny, protože po snížení osevních ploch tyto zůstaly zachovány spíše na kvalitnějších půdách.
   Do roku 1981 bylo postaveno a vybaveno technologickým zařízením české produkce mimo českých cukrovarů také 263 v zahraničí.

   Smazat
  7. noviczech
   ...víte, už za režimu byli v Československu "BLBOVÉ", co nevěděli, že práce šlechtí! Viděli jen západ s lepšími výdobytky! ALE, chcete být nezaměstnaní a nebo pracovat za výplatu co stačí jen na přežití? Ale IQ takových lidí je pod 80, takže, co jim chceme dnes vyprávět, jsou to " opravdoví chudáci"!!! Slyšíme je denně jako hlasatele v rádie či v televizi!!!

   Smazat
  8. anaechej toho blba 17:04.To oni jsou všichni takový.Řvá s davem to jim jde dobře,ale jeden najednoho to je horší.Flákneš mu facku a on tě půjde ještě udat,žes mu udělal bebí.Máš pravdu jeto sráč.

   Smazat
  9. 18.52 Doopravdy píšete o jistém poslanci s dámskou trvalou? Nemám námitek.

   Smazat
  10. Naše stará teta ve Vídni nezávisle zhodnotila náš polistopadový vývoj. - Kupodivu krade se u vás 30 let a ještě pořád máte co jíst. Tak jste byli asi docela bohatí. - Teta určitě nefandí komunistům, její rodlíče od nás utekli v roce 48 !

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. @ "Komousi cukrovary jen a pouze drancovali."

   ...a jak to bylo doopravdy?

   Tak třeba cukrovar Hrochův Týnec:

   http://www.zvedavec.org/komentare/2010/03/3584-zanik-cukrovaru-v-hrochove-tynci.htm

   Smazat
  14. 16:35 místo toho, abyste svoje tvrzení uváděl nadávkou, uveďte číselná fakta se zdroji a doplňte korekce k tomu, že od té doby uplynulo 30 let a nějak se vyvinuly technologie. Dál, že bylo upuštěno od dílem extenzivního hospodaření, vynuceného požadavkem potravinové bezpečnosti, tedy soběstačnosti ... Prostě, diskutujte na žádoucí kulturní úrovni. Chápu, že ne každému to intelekt umožňuje. Zdravím srdečně.

   Smazat
  15. Karpi i cukrovar v Havrani u Mostu je v pérdeli ...

   Ramón

   Smazat
  16. 5. června 2019 18:52

   anaechej toho blba 17:04.To oni jsou všichni takový.Řvá s davem to jim jde dobře,ale jeden najednoho to je horší.Flákneš mu facku a on tě půjde ještě udat,žes mu udělal bebí.Máš pravdu jeto sráč.
   ----
   S takovým nic neuděláte. Zde je nutná znalost, například: "Malí lidé vědí, že jsou malí, tlustí lidé vědí, že jsou tlustí, jen ti blbci nemají ani tušení".

   Smazat
  17. Anonymní5. června 2019 22:31

   16:35 místo toho, abyste svoje tvrzení uváděl nadávkou, uveďte číselná fakta se zdroji a doplňte korekce k tomu, že od té doby uplynulo 30 let a nějak se vyvinuly technologie. Dál, že bylo upuštěno od dílem extenzivního hospodaření, vynuceného požadavkem potravinové bezpečnosti, tedy soběstačnosti ... Prostě, diskutujte na žádoucí kulturní úrovni. Chápu, že ne každému to intelekt umožňuje. Zdravím srdečně.
   ----------
   Všechno se dá vysvětlit, bohužel ne všem.

   Smazat
  18. 16:29
   No v tom že by došlo po převzetí firem k radikálnímu zdražení a dalšímu odlivu kapitálu do zahraničí v tom s Vámi souhlasím. Ale že Babiš je lhář a podvodník (jako většina lidí ve vládě a posranecké sněmovně - senát to je snad největší skládka odpadu společnosti a soudy a prokurvatura ty jsou třešničkou na dortu tak to je to včem se rozcházíme.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Ti, co rozkradli majetek státu a občanů v uplynulých 25 letech, ti kdož rozvrátili český průmysl, zemědělství, školství, zdravotnictví.... ti v české historii největší zločinci a zloději organizují na Vencelplacu demonstrace na ochranu diktatury kapitálu, která nám vládne! Ať nám řeknou, kde jsou ty stovky domovů mládeže, učňovských domovů, podnikových ubytoven, bytových domů, kde jsou ty stovky školek a jeslí pro děti, kde jsou dětská hřiště, pískoviště, kde jsou parky, kde by děti mohl volně běhat či jen se válet v trávníku??? Ne, parky jsou pos..né od psů, ti tam mají volnost, děti jsou zavřené v kotcích. A toto dílo skázy českého státu, zorganizované zločinnou diktaturou kapitálu, je dnes podporováno Milionem úchylek, které bylo samo porozené sorošovci a dalšími zločinci, kteří si říkají neziskovky. Sociální služby dostali letos 15,7 miliardy Kč a v květnu nemají peníze: Kdo ukradl těch 15 miliard. Zeptá se někdo na Vencelplacu? A zeptá se někdo na Vencelplacu, kdo je podepsán pod těmi tzv. zatímními audity - dnes pošťák snad donesl další výplod nacistického a na mysli chorého Bruselu, který rozvrat našeho státu pečlivě organizuje, aby ho mohl světové oligarchii naservírovat i na ukradeném českém zlatě. Kdepak jsou ty desítky tun českého zlata, ptá se někdo na Vencelplacu??? Ne Vencelplac pracuje pro zločinnou diktaturu kapitálu, pro zloděje a gaunery, proti státu a národu. A čím více tato lidská sebranka řádí jako puštěná u psychiatrie, tím více stmeluje lidi rozumu, cti a odvahy kolem Babiše a distancuje se od pražské kavárenské chátry!

  OdpovědětSmazat
 5. A ještě k 16:33
  Selhává Ti utajení. Kup si českou klávesnici, Marťane. Zatím na Mana nemáš - a ani mít nebudeš, s tím se smiř. Urážíš, prskáš jedovaté sliny, konec se blíží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Českou klávesnici v Bruselu nekoupíš ...

   Smazat
  2. kefalin prozradte nam akose ten ony cukor vyraba z hente repki ked už sa repa ani neseje bacha na to repka neni su repa ako neni kokot ako kokot -bodka

   Smazat
 6. Ano , je to tak a mladi nebo prihloupli ostatni priznivci prazske kavarny, chteji vlastni valku a az ji budou mit , tak se z nich stanou praskaci a uplakanci, jako v kazde generaci, ti co ji prozili.

  OdpovědětSmazat
 7. https://www.euportal.cz/Articles/21243-panika-ve-vedeni-ceske-televize-padaky-do-roka-hrali-vabank-a-uz-vedi-ze-prohrali-bud-babis-nebo-oni-s-podporou-protivladnich-demonstraci-jsme-to-prehnali-suskaji-si-mezi-sebou.aspx

  OdpovědětSmazat
 8. No toto?!

  https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/259703-eu-zpusobila-smrt-vice-nez-14-000-lidi-pravnici-se-obratila-na-soud-kvuli-migracni-politice/

  OdpovědětSmazat
 9. Oni mají sice plný Václavák, ale Babiš má plné volební urny!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Podle mne je to všechno jen o tom, zozeštvat Evropu tak, že dojde k občanské válce. Jen tak se dají sanovat US dluhy na úkor obyčejných lidí. Milion chvilek pro co? Leda tak pro nenávist.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak jsem se dočetl, že na hoaxech postavený mejdan na Václaváku byl na facebooku KSČM komentován jiným hoaxem o tom, kolik v Jablonném nad Orlicí dostávali účastníci protestů z Václaváku proti státu a národu na alimentech a cestovném. Takže bitva hoaxů, ve které zatím vyhrává ten grandiózní z Václaváku nad tím o alimentech pro účastníky.
  Dnes snad dorazil další hoax z Bruselu, již druhý, zdalipak je podepsán a kým? A proč nám ho nepošlou v češtině? Mají tam pluk českých překladatelů! A kolik hoaxů na podporu českého zločinu musí ještě z Bruselu dorazit, aby konečně se podařilo porazit ty, kteří v Česku brání stát a občany před zločinci z povolání!?
  Oč jde - bez hoaxů: jde o to, že Babiš se vysmekl z chomoutu diktatury kapitálu a vytvořil si představu, že kapitál padne, pokud se nezbaví u nás zločinnosti, která za vlád v minulých 25 letech dosáhla grandiózních rozměrů a sekery na majetku státu a občanů přes deset bilionů Kč (10 + 12 nul!)A tak si usmyslel Babiš, že se pokusí diktaturu kapitálu trochu polidštit. Bláhově si myslel, že přesvědčí oligarchy o tom, že by neměli jen krást, ale aspoň občas platit daně. A narazil. Diktatura kapitálu zde není na placení daní, stát patří kapitálu a občané také - ti ať platí. Jenže ten troufalec Babiš si stoji na svém a tak zastánci zločinného kapitálu z tzv. "tradičních stran" ještě srandovněji scuknutých do "demokratického blogu" (hned vlastně sbírka těmi partajemi vyrobených hoaxů) se ujali rozkazu kapitálu, takové nerozumy Babiše rázně ukončit. Zametli po svých partajních domech ze všech koutů hoaxy proti Babišovi a vyrazili do boje, zřídili z milionářského konta Milionový chlívek pro Václavák, prostě takový TOI-TOI a když to posvětili milionem úchylek, tak z toho bylo 120 tisíc lidí na obranu hoaxů z Bruselu. Upálit Babiše, na hranici s ním, rouhá se diktatuře kapitálu, protiví se zločinu. Tak s ním zatočit!Fuj tajxl PRAVDU, tu Václavák cupuje stejně, jako nedávno pražská kavárna na standartě prezidenta. Kdo takové odporné heslo ve státě, kde vládne diktatura kapitálu a lež, by strpěl? To ten zlosyn Hus a pak TGM ! Oni a pak jen vyvrhelové, jako je pisatel, drží pravdu. I s nimi na hranici!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti prodejní podvraťáci na podiu to dělají za bakšiš. Budou vždy sloužit tomu kdo jim nasolí víc. Jsou to většinou jedni a ti samí, prostě ta nejhorší šepleť ze současné "kulturní fronty". Skupina Buty, by měla přestat žrát,nebo za chvíli nevylezou na podium, jeden hezčí, než druhý, hlavně, že to mají v hlavách srovnáno. No a ten zbytek pod podiem, tak to je opravdu jen bučící stádo, stádo naprosto tupých dementů, kteří se domnívají, že ti komedianti tam šaškují kvůli nim. Vážení, oni vás mají hluboko v prdeli, jste jen užiteční idioti, nic jiného !!!

   Smazat
  2. 18:47
   Ať ti nepraskne žilka, nenávistný idiote!

   Smazat
  3. 18:53 Nemýlím li se, tak zajisté jeden z účastníků.

   Smazat
  4. 19:06
   Mýlíš se. Ostatně tak jako ve všem ve tvém neúspěšném životě.

   Smazat
  5. Anonymní5. června 2019 19:06

   18:53 Nemýlím li se, tak zajisté jeden z účastníků.
   Snad bude více rozumných, jinak by platilo: "Když budou moudří ustupovat, svět bude patřit hlupákům".

   Smazat
  6. Na mě ty chudáku 19:36 nemáš.Tak se podle toho chovej.Ty Jsi jenom malá ušlápnutá myš a tady si léčíš mindrák.Když budeš chtít tak ti hodím do klobouku.

   Smazat
 12. 18:47
  Dost trapné je to, že těm loutkám jako užiteční idioti slouží dědkové a báby v důchodu, kterým Babiš razantně zvýšil důchody, na rozdíl od Kalouska, který jim dal velké kulové. No a ta "kulturní fronta", jeden vypucovaný mozek vedle druhého, bez dotací by chcípli hlady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:47
   Dost trapné je to, že těm loutkám jako užiteční idioti slouží dědkové a báby v důchodu, kterým Babiš razantně zvýšil důchody, na rozdíl od Kalouska, který jim dal velké kulové. No a ta "kulturní fronta", jeden vypucovaný mozek vedle druhého, bez dotací by chcípli hlady.
   xxxxx
   Doporučuji zamyslet se nad statistikou hospodaření ministrů financí. Jsou tam uvedení: Kalousek, Sobotka, Janota, Mertlík, Rusňok, Tlustý, Svoboda, Pillip, Fišer, Kočárník, Babiš. Na 1. místě ntát zadluřil Kalousek a to částkou 667 150 658 676 Kč, za ním následuje Sobotka s 394 153 236 476 Kč a Babiš si dovolil snířit dluh o 48 400 541 815 Kč. A to se těmi "velice úspěšnými", kteří přivedli stát na současnou úroveň NEODPOUŠTÍ.

   Smazat


  2. xxxxxxxxx

   Píše se rok 1986. Dva chlapci moraváci jdou po václaváku a najednou se zastaví před kanálem. Ten se otevře a z něho vystrčí hlavu starý vysušený dědek a ptá se:

   „Chlapci, už skončila válka?“

   Chlapci si z něho vystřelí:

   „Ne, ješte ne.“

   Dědek si smutně povzdychne:

   „Do prdele s tím Napoleonem!“ a zaleze zpět.


   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

   Babiš a Kalousek přijdou do pekárny.
   Kalousek ukradne tři rohlíky, strčí si je do kapsy a říká
   Andrejovi:
   "Vidíš, jak jsem chytrý? Mám to, co chci, pekař nic
   neviděl a já ani nemusím lhát.
   Já jsem nejlepší poslanec!!!"
   Andrej odpovídá: "Krádež a klam, typická nepoctivost
   jakou předvádíš neustále.
   Ale já ti ukážu čestný způsob, jak se dostat ke stejnému
   výsledku."
   Babiš poprosí majitele pekárny o rohlík se slovy, že mu
   ukáže kouzlo.
   Sní jej, a požádá o další a další. Když sní třetí rohlík a
   pekař se začne zajímat,
   v čem spočívá to kouzlo, tak Andrej říká:
   "Podívej se Kalouskovi do kapsy.....!!!

   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

   Policajt v nociv Praze zastaví na ulici dva chlápky a legitimuje je. Oni tedy vyndají doklady. Policajt vezme první občanku a čte:
   "Ob-čan-ský prů-kaz."
   Pak vezme druhou a čte:
   "Ob-čan-ský prů-kaz. Vy jste bratři?"
   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   Jdou dva policajti v Praze po chodníku a najednou ten jeden se sehne, něco sebere a povídá tomu druhému: "Hele padesátikoruna, máme na pivo!"
   Druhý: "Zahoď to, sebereš taky každej papír!"
   První: "Počkej, Franto, padesát korun, za to máme dva panáky!"
   Druhý: "Říkal jsem ti, abys to zahodil a roztrhal, je to falešný!"
   První policajt tedy roztrhá bankovku a vyhodí ji.
   Pokračují v obchůzce a po půlhodině si na to ten první vzpomene a ptá se toho druhého: "Jak si to prosím tě poznal, že je falešná?"
   "Už si někdy viděl padesátikorunu, aby měla tři nuly?"

   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

   Policajt v Praze se chlubi kolegovi ze ma nove digitalni hodinky.
   Vtom je zastavi stara pani a pta se, kolik je hodin.
   Policajt na ni chvili kouka a pak ji odpovi ze nevi.
   Kdyz babicka odejde, kolega se divi. "Prosimte, proc jsi te pani nerekl, kolik je hodin?"
   ".... a ty bys vedel, kolik je 11 deleno 46?


   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   No co taky čekat v Praze!!!

   Smazat
  3. :DDD

   Skvělé!
   Padesátka, Napoleon, rohlíky, digitálky.

   Smazat
  4. Zřejmě jste ještě mladý nebo mladá. Ale z mladého blbce vyroste starý.

   Smazat
 13. Ale pořád to není nic proti serveru Novinky.cz - to jsou novinářské kurvy ef ef. Denně sprosté a dehonestující články, které převrací ten slavnej "audit" sem tam, ubohé a pitomé jako byl svého času ten novičok. A slézá se tam na diskuzích banda neskutečně sprostých a nenávistných sráčů, a ty nadávky na Babiše - to je takovej hnus, že to snad ani není možné. Kdyby naše země byla právním státem, takové sračky by si nikdo nedovolil. Denně sprosté články o Babišovi, denně kopce sprostých nadávek - nic jiného tam není. Jak to může ty dementy pořád bavit? Vždyť jsou to psychopati - jinak to není možné pochopit. Každý článek převracenej ze všech stran, ale jinak stejnej, a jak píšu - ty neúnavné, sprosté diskuzní příspěvky, těch dementů je asi tak sedmdesát, stále se slejzaj, každej vyblije svoje dva nenávistný, sprostý příspěvky - jako společnost jsme na nejhlubším možném dně, co je vůbec možné. Na dně smradlavé senkrůvny, sračky tečou všema směry, nenávistní parchanti se v tom rochní - prostě absolutní hnus. Něco tak hnusného tady zatím ještě nebylo, co si novinářské kurvy dovolují je vrchol. Celé je to začátek konce. Majdan už začal - rabování obchodů a zapalování aut začne o něco později. Každej zmrd to vyhodnotil tak, že si může dělat co chce.

  OdpovědětSmazat
 14. Je nutné okamžitě vystoupit z EÚ a NATO, aby byl v republice klid. Pan Babiš je perfektní vůdce, který šlape politikům co se podíleli na rozkradání ČR na paty.
  Na druhé straně se smíchy za břicho chytám když slyším o tom ubohém a potratovému stádu, které na povel vůdce řve a neví o dané situaci nic. Proč toto ubohé řvoucí stádo neřve na ty politiky, co se podíleli na rozkrádání ČR? Protože je tak hloupé, že nezná historií po roce 1989.
  Volil jsem pana Babiše a chci, aby vládl po celé volební období.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:26 Já jsem sice pana Babiše nevolil, ale jsem každopádně přesvědčen o tom, že toto je ta nejlepší vláda, včetně presidenta ČR, po sametové šaškárně. Jako jasný důkaz je kvikot podvraťáků, jako Topolánek, Sobotka,Kalousek,Němcová, Fiala, Langer,Vondra atd. atd. K tomu není co dodat.

   Smazat
  2. Naprostý souhlas.Také pana Babiše nevolím,ale je to jediný silný vůdce,který tuto republiku,plnou slušných lidí,ale bohužel i dementů,může vyvést ze straček!Tady se přeci nejedná o něj nebo pani ministryni.Tady se jedná o záchranu svébytného státu,kterému nemá nikdo právo diktovat,jak má žít.Jinak se i díky takovým hňupům,jako je Milion chvilek pro "demokracii",staneme úplnou kolonií Německa.Boj o nadvládu začíná a to velice tvrdě.Hajzlové,úplatní defraudanti po r.89,jsou na svých místech,nebo se na ně derou.S jedním cílem,odstranit Babiše a zakrýt svá zvěrstva!A bučící stádo pod koněm jim v tom pomáhá.

   Smazat
 15. co jsem naložil to vezu řikaval autobusak když se cestujici jebali mezi sebou podobnost s demonštranty čistě nahodna docela věřim že dotace jsou jen proto aby rozeštvali narod viz dotace na zatepleni baraku na ekologicke kaburky na deštofku na auto rybniček či mlejnek cyklostezky co nikam nevedou a nikdo na nich nejezdi krom těch co si je vybrečeli a v propasti macocha rozhlednu či jine pitomosti většinou jen pro par vyčuranku ostatni okrouhaji a budou za pitomce že neuměji sosačkem čerpat je vidět že už fšechno funguje a soudruzi z evropy nemaji jinou zabavu na praci než rozhazovat z cizich kapes a do svych kapes většinou přes přibuzenstvo přikradat a aby to nevypadalo že nic nedělaji a nekontroluji ani sami sebe tak jednou za sto let vyhlasi že objevili mega podvod ktery předtim schvalili jako zuper projekt hodny přištiho tisicileti i to je dukazem že v kolonich se ma makat a ne jako luza žebrat o dotaci partičku komunistickych kapitalistu z brusele co nas tlači do jeji prdele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi autista nebo jen dement s nedokončenou základkou? Ten tvůj výšplecht se nedá vůbec číst.

   Smazat
 16. Babiš prodává nejen koblihy, ale i jogurty lepší než Danone, Jogobela, Boni... Co nám zbylo po Bakaloví ? Nešťastní horníci v Ostravě. Doba se zbláznila, zlý oligarcha Babiš má v programu víc sociálních cílů, než celá slavná levice. Taky by mne dřív nenapadlo, že Kabáti budou na aktivech kulturní úderkou. Už máme i třídního nepřítele - Babiše. Už nám chybí jen výstřel z Aurory. Možná se čeká až přijede z Finska Kalousek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. My se tu dobře bavíme, pěnu u úst má jen 20:38 a v kalhotách nemá asi vůbec nic.

   Smazat
  3. Reději posrané spoďary než nasráno v hlavě!!!!

   Smazat
 17. Není nic křivějšího, falešnějšího a prolhanějšího než tyhle sračkostránky, jejich provozovatelé, autoři, diskutéři.

  Moc dobře si vzpomínám jakou jste tu vedli sami špinavou protibabišovskou antikampaň před pouhými 16 měsíci před parlamentními volbami.

  Namátkou pro osvěžení paměti:

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/babisovo-ano-je-napojene-na-zlocince.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/andrej-babis-jako-mor-vceliho-plodu.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/03/doba-dilo-andreje-babise.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/mylne-hodnoceni-politiky-babise-aneb.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/06/zdanim-vam-kazdou-korunu-sam-jsem-pred.html

  atd atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:35
   To jsou věci, že? Na to vaše blbá hlava není připravená, dostávat informace z různých úhlů pohledu a muset si utvářet názor sama. Holt vy to potřebujete tak nějak vše dokonale předžvýkat a naservírovat, abyste věděl co si máte kdy myslet. Budiž, každý nemusí být schopen používat mozek. Ale být na to ještě hrdý, tak to je zase úplně jiná třída.

   Smazat
 18. Tak uz i ruske rakety nebude nikdo pouzivat. To se zdejsi ruda smetanka posere vzteky na prikaz Kremlu:

  https://www.czechcrunch.cz/2019/06/elon-musk-se-raduje-pentagon-zakazal-pouzivat-ruske-rakety-pro-vynaseni-americkych-druzic-do-vesmiru

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo se neposere, to jenom pár blbů skočilo na ušáckou propagandu. Nezapoměňe učili se jí od německých válečných zločinců, které si nejenom k tomu účelu stáhli do Ušákova. Vzpomenete si na má slova. Hej hou.

   Smazat
  2. 20:46 V současnosti nemá Amerika vlastní rakety (jinak by je nepochybně od Rusů nekupovala), takže zřejmě Amíci polezou do vesmíru po žebříku. Hm. A vy jim tu prekérní situaci zjevně škodolibě přejete. To od vás opravdu není pěkné. :-)

   Jinak doporučuji osobní návštěvu RF, abyste na vlastní oči viděl, jak vypadají sankce ve skutečnosti. Když o něčem žvaním, tak je dobré vědět o čem. Ne jenom přebírat plky, které jsem někde četl.

   Smazat
 19. Vysvětlí mi někdo, proč se musí pokakat 1/2 národa příkazem z Kremlu a proč to musí udělat druhá na příkaz z Bílého domu ?

  OdpovědětSmazat
 20. Takže protože loutkovodiči vidí, že jejich vliv a moc pomalu, ale jistě slábne a ve volbách nemají šanci, tak zkoušej další možnost k puči. Napráskali na Babiše v Bruseli a vyhnali tupé pražské stádo do ulic, že i jinde se najde dost placených nebo navedených, je zcela jisté, třeba švihlé Brno to jsou ty volové od montébů. Děsím se představy, že aby se jim to povedlo, jsou schopní někoho účelově zabít, vždyť už se fašizující elementy začínají aktivizovat. O tomto dobře ve svých videích mluví Pjakin. Demonstrace a jejich vyvolávání mají loutkovodiči vmalíku a je to takové vedení stáda tam kam oni potřebují. Kdo toto nechápe tak demonstruje. Rudý dědečk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A A A Ždanov.
   Á.

   Smazat
  2. Já si myslím, že degradace výrobní inteligence klesla díky montovnám a skladům a pokles náročnosti maturit se konečně projevuje na náměstích. Dobře zaplacení zaměstnanci v cizích firmách, bankách a ajťáčci patří ke globalistům o politiku se nestarají, v horším případě jsou obchodovatelní. Jsem bílý mileniál s VŠ.

   Smazat
 21. Vážení vrťme se ke komedii na Václaváku.
  ČR byla oškubána o 20 miliard, za 6 a půl roku natvrdo se to vyplatí, zvláště ve chvíli, kdy je místo politiků odsedí koník. To je přece Česko! A JE TO VENKU- proč vadí Benešová na vnitru.............
  https://aeronet.cz/news/svodka-mafie-2-vysetrovaci-spisy-karel-zenon-a-sky-soft-odhaluji-napojeni-cssd-a-top09-na-financni-toky-podnikatelske-a-justi cni-mafie/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aeronet je nevěrohodný a manipulativní web, v tomto má ale exkluzivní informace přímo od policie. Celý problém je v tom, že zloděj křičí, chyťte zloděje, prostě, mafiáni se rvou o koryta. Tato situace nemá řešení, jedni na druhé a naopak vědí hodně. Kdyby nezápasili o prachy, domluvili by se. Dokud se nezačnou vyšetřovat zlodějny z devadesátých let, nikam se nepohneme. Naopak, demonstrace povedou k totálnímu vítězství nadnárodního kapitálu a zničení českého národa- konečné vítězství

   Smazat
 22. Ty wole, tak uz nikdo nechce ruske rakety. Nanejvys tak Kim-Ir-Poser-sen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:43 když oslovujete svoje soukmenovce, tak to budete muset na jiný (tedy váš) web.

   Smazat
 23. Takže podle posledního sčítání živnostníků a jiných podnikatelů na venzelplatz, je jich 120 000 ks.
  Samozřejmě nutno odečíst několik tisíc čumilů a jiných
  pobíračů dávek od séreše, kapesních zlodějů, kurev a pasáků,
  a podobných existencí. Někteří se přišli podívat, ne za vstupné ale naopak za peníze, podívat na tu vyžranou kozatou
  hérečku, kurva je to, Čvančarara čim čim.
  Takže ty všechny zástupné problémy, jako ty dotace, jsou jen
  a jen problém oněh živnostníků, a to je EET !!!
  A ten problém je - NEPLATIT DANĚ !!!
  A mnozí z nich ty daně neplatí ani dnes. Chcete účet, ptají se stále.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U Čvančarové to nejsou kozy, ale cejcha nadzvedávající placky. V podprsence má jak špeky, tak placky. Já tam byl, jás ní hovořil.

   Smazat
 24. Jiří Jírovec5. června 2019 22:29

  Audit je nástroj, který hodnotí, zda je určitý proces, spíš čast než celek, v souladu s pravidly (například s mezinárodní normou). Pomineme-li forenzní audity, které jdou do detailů, lze říct, že běžný audit obsahuje pozorování a doporučení, která mají být presentována v takovém množství a formě, která podněcuje ke zlepšení.

  Závěrečná zpráva je vždy kompromisem. Původní verze zprávy (draft) se vždy mění a je nemyslitelné, aby se dostala na veřejnost.

  Audit může být pravidelnou součástí procesu, který vede k certifikaci instituce a může být proveden (nezávislou institucí) na požádání v rámci přípravy na certifikaci.

  V Česku byl v roce 2017 přijat Lex Babiš. Nikdo samozřejmě neanalyzoval, co v praxi znamená. Nastalo uspokojení, že "máme něco na Babiše".

  V srpnu 2018 vyšla směrnice EU o střetu zájmů politiků. Nějaký unijní hlupák přišel s nápadem, že střet zájmu spočívá i v tom, že politik (například Babiš) „Má přímý ekonomický zájem na úspěchu skupiny, kterou vložil do svěřenského fondu.“

  Jen naprostý idiot by přestal mít zájem na tom, aby si jeho majetek nevedl dobře.

  Střet zájmu se ale může projevovat i opačně. V případě, že politik svůj majetek prodal, nemusí se chovat neutrálně, ale může, podle své pozice způsobit, aby si jeho bývalý majetek nevedl dobře.

  Dalo by se pochopit, kdyby čeští zákonodárci požádali EU o pomoc s případnou úpravou české legislativy, aby splňovala požadavky EU.

  Nic takového se nestalo. Nastal boj o kapitalismus s čistou tváří a Piráti poslali udání k EU. Cosi ve smyslu, že Babiš je ve střetu zájmů. Občan se ovšem z medií dozvěděl, že EU vyšetřuje Babišův střet zájmů, ergo Babiš je podvodník. Neboli, jak praví Kalousek, je lupič.

  Potíž je v tom, že proces schvalování dotací je složitý a musel by být analyzován velmi podrobně, aby bylo možné navrhnou řešení, aby politik v žádném střetu nebyl.

  "Demokratická" opozice se uchýlila ke šmejdskému jednání. Vyšla z draftu, který nebyl určen ke zveřejnění a vyvolala debatu ve Sněmovně. Své si přisadil i státní zástupce Pavel Zeman, když řekl, že draft obsahuje závažná obvinění a tak si nechá udělat vlastní analýzu. To je samozřejmě naprosto neprofesionální přístup. Zeman buď neví nic o auditech a nebo se přidal k těm, kteří se chtějí zbavit Babiše.

  Je zřejmé, že ani premiér si nemůže jen tak něco přihrát. Obvinění zní, že kdyby mohl, tak by to udělal. Stejný argument se používá proti Benešové. Kdyby mohla, tak by systém soudů a zastupitelství změnila. Jenže to nelze udělat dřív než za dvě nebo tři volební období.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. skutečný Jiří Jírovec6. června 2019 0:02

   K příspěvku 22:29

   Protestuji proti tomu, že si moje jméno kdosi vypůjčil a žádám, aby tento příspěvek byl stažen. Pokud se tak nestane, končím s diskusemi na NR. Tento server má povinnost zaručit, že příspěvky neporušují zákon. Musí tedy chránit svoje autory.

   PL mají u diskuse tento disclaimer: "Přestože Vaše osobní data chráníme, v případě podezření z trestného činu však poskytneme orgánům činným v trestném řízení dle 8 odst. 1 trestního řádu plnou součinnost a předáme veškerá dostupná data, policii a vyhlásíme celostátní pátrání, pomůže i Canadian Security Intelligence Service. Prosíme, pomozte nám zachovat diskusi věcnou a smysluplnou na povel pana Jiřího Jírovce. Děkujeme za pochopení."

   Pokud NR má "dostupná data", která se dají předat orgánům činným v trestním řízení, nechť je preventivně používá pro ochranu svých nepostradatelných autorů. Žádám exemplární potrestání člověka, který nese také jméno Jiří Jírovec s tím jsem se skutečně ještě nesetkal ani v seznamu? Zaregistruji se a zřídím si individuální autentický blog.

   Smazat
  2. Jiří Jírovec je natolik autentický ve svém nadhledu a širokém záběru hodnocení reality, že nějaký "skutečný Jiří Jírovec" může zmást jen toho, kdo se o politiku nezajímá.Zdeňka Radičová

   Smazat
  3. A státní zaměstnanci, kteří se stali politiky ve střetu zájmu nejsou? Vždyť to obrovské navýšení mezd státních zaměstnanců dělají také pro sebe - až skončí v politice a vrátí se do úřadů. Jenomže tohle navýšení platů pro státní zaměstnance nás stojí desítky miliard korun.

   Smazat
 25. Takže ještě něco, kdo má zájem se něco dozvědět, hlavně to jestli není za vola, doporučuji Rukojmí Petr Novák PRO TEBE SPRAVEDLIVÝ DEMONSTRANTE!!! Hej hou

  OdpovědětSmazat
 26. Scházelo pouze 6 hlasů a mohl být v ČTK vedle Petra Žantovského Michal Semín, tak v rozhodující volbě, držme palce!

  »Stránka SvoboduMédiím.cz, odkud je medailonek Semína převzatý, jej představuje jako konzervativního katolíka či místopředsedu Akce D.O.S.T. Zároveň uvádí, jak Semín kritizuje papeže Františka, Prague Pride, ale naopak obhajuje Rusko a cituje antisemitské zdroje.

  Je tak možné, že Semín se dočká stejného „přivítání“, kterého se dostalo Ladislavu Jaklovi a Vadimu Petrovovi, tedy novým členům RRTV, či Petru Štěpánkovi, proti jehož nominaci do téhož orgánu protestovali lidé tak dlouho, než sám kandidaturu vzdal.

  „Česká televize je nástrojem levičácké propagandy neomarxistických směrů, jejichž součástí je i homosexualismus!“ cituje Semína facebookový profil. A dodává: „Když nemůžou politici zaútočit na média přímo, zkoušejí to přes mediální rady, je to jejich nová fronta. A zatím se jim daří, protože to zdánlivě pro veřejnost vypadá neškodně. Ale členové dezinformační scény postupně začínají převládat jak v Radě ČRo, tak v radě ČTK. Pokud ovládne Mordor média, ovládne zemi, viz Polsko a Maďarsko. Je tomu třeba věnovat stejnou pozornost jako nezávislé justici,“ zní z facebookového profilu Visegradský jezdec.

  „Kde se tohle pořád bere? Má ta žumpa někde dno?“ zeptal se následně jeden z diskutujících. Další se pak nad příspěvkem Visegradského jezdce pozastavil, a to proto, že v Semínově medialonku je mimo jiné uvedeno, že spekuloval o útoku na newyorská dvojčata v roce 2011.

  „Spekulovat o útoku na Twin Towers se nesmí! Spekulují o tom docela seriózní lidé. Kretén je tenhle Semín zcela nepochybně, ale zrovna kvůli tomuhle ne. A papež František se také nesmí kritizovat! Myslím, že on by byl první, kdo by s tím nesouhlasil. Příspěvek mi přijde totálně ujetý,“ poznamenal diskutující.«PL

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 27. Díky pane J. J. 22:29 za konečně věcný a logický pohled na problematiku, jak ji otevřel diskutovaný článek. Jsem zvědav, s jakou ubohostí budou někteří předchozí, nebo noví diskutující reagovat. Krom toho jsem překvapen, že nikdo nepřišel s myšlenkou, že jde o součást tažení proti V4+, když došlo k aktivitám proti stabilitě vlád naposled na Slovensku a Rakousku, (možná i v Itálii) a dodnes celkem neúspěšně trvajícím vůči Maďarsku a Polsku. Nápadné mi připadá, že jde o státy, které se brání "migraci", nápadné je, že každá ta aféra až doteď celkem vynechává Putina.

  OdpovědětSmazat
 28. proc cpete do televize tolik penez?a k tem mejdanum na vaclavaku,no do letne to ma daleko.co dal? Prazska smecko????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohoto chtějí zřejmě dosáhnout!

   https://uloz.to/!I2FWkpesPCLt/milion-chvilek-pro-majdan-tohoto-chcete-dosahnout-hrobnici-ukrajiny-pltomcl-prazsko-neni-usa-ani-use-bibstaini-nekonecny-prazskostredoevropsky-mindrak-vuci-sssr-nyni-usa-vzdycky-most-zdravi-stiny-valky-a-bombardovani-havel-mkv-mp4

   Smazat
 29. No, jenom řeknu svůj názor. Bureš je jedním z nejbohatších lidí v této zemi. To, že k tomu využil, využívá a využívat bude dotací není pochyb. Jedna otázka je, zda by takto bohatý člověk nevyužil při podávání žádostí o ně těch nejlepších právníků a odborníků, které v této zemi máme? Podávat žádost o mnohamilionovou dotaci a splňovat podmínky pro její přidělení asi nebude stejné, jako žádat o dotaci na kotel, nebo nový medomet.
  Druhá otázka je, kolik dalších subjektů, nejenom v této zemi, žádalo a čerpalo podobné (nebo stejné) dotace? Troufnu si odhadnout, že Bureš nebyl rozhodně sám a celá řada dalších, z nichž někteří mohou být i blízcí páně Kalouskova (třeba jeho čestný předseda Karel), čerpali také. Pokud by se vytvořil právní precedens pro vrácení, museli by vracet všichni (vč. Karla).
  Smyslem akce je vyvolat hysterii a odstranit Bureše dřív, než přijde nějaké finální rozhodnutí. Podobný spěch je vidět při volbách, kdy jsou nasazováni kandidáti v relativním spěchu, kdy se obtížně dohledává jejich minulost. Voliči pak často skočí na špek jejich líbivému zevnějšku a komerčně upravenému "životnímu příběhu". Viz. Macron, nebo Čaputová.
  Spěch je špatným rádcem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu soudruhu, my potřebujeme lidi jako Bakala a Soroš.

   Smazat
  2. 7:19 To my víme, svazáku z páté kolony milionu úchylek. Potřebujete dokrást, co ještě zbylo.

   Smazat
  3. zhnusený6. června 2019 6:33
   Systém dotací je korupční nástroj EU, vůči evropským státům. Nejspíš jsou vědomě přidělovány, v rozporu s komplikovanými pravidly. Proto také ministryně Dostálová (ANO) vyhrožovala, že když se budou kontrolovat dotace na babišovu technologicky ne/inovativní pekárnu, že se budou kontrolovat všechny a odhadnula to na vracení cca 30 mld Kč. P.K.

   Smazat
 30. Václavák měl spíše protestovat proti této zhovadilosti Tomáše Bandery Petříčka: https://aeronet.cz/news/cesko-prijme-40000-migrantu-z-ukrajiny-rozhodla-o-tom-ceska-vlada-na-zaklade-podnetu-zahranicnich-montoven-v-cr-ktere-nechteji-ceskym-delnikum-navysovat-mzdy-ty-by-se-pry-zacaly-pomalu-blizit/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČSSD se stále schovává za Babiše, ale této zemi škodí daleko více (mimochodem, v případě dovozu ukrajinských nádeníků poškozuje nejenom ČR, ale i Ukrajinu). Jenom českým donašečům (do Bruselu) a totálním hlupákům může vadit, když někdo dokáže vrátit na dotacích zpět do ČR zlomek toho, co tam ČR každoročně zaplatí. Právě kvůli těmto bonzákům přichází ČR o desítky miliard, protože na rozdíl třeba od Poláků nedokáží naši politici vystupovat v Bruselu jednotně a bojovat za Česko. Naši politici jsou boží hovádka, která si nevidí na špičku svého nosu!

   Smazat
  2. 8:27 těch 160 tisíc Ukrajinců, to je (bude) počet legálních. Daleko více je tu ale těch, kteří tu pracují nelegálně na turistická víza! Ty nikdo nepočítá? Mně to připadá, že dochází ke zcela úmyslnému a systematickému ničení původního obyvatelstva na evropském protektorátním území Čech a Moravy. Na Ukrajině jsou tak jako tak připraveny zdrhnout milióny obyvatel, protože bez penězovodů z přerušených obchodních vztahů s Ruskem by tam jinak pochcípali.

   Smazat
  3. 8:27 To víme, i bez opožděných zpráv, přikrášlených manipulací, a děsem fiat-alternativy čučkaře. Nečtu. Dávat odkaz na jeho bisweb, který je nepřátelský, a pomlouvačný směrem k SPD, a náhodou vždy před volbami, je zpozdilé, nebo účelové.

   Smazat
  4. 8:44 sorry jako, vašemu příspěvku vůbec nerozumím

   Smazat
  5. 9:06 Tomu rozumí jenom vlastenci, kteří přemýšlejí o tom, čeho chce každý manipulátor dosáhnout. Kdo nechce rozumět, je zbytečné ho přesvědčovat.

   Smazat
  6. 9:16 článek obsahuje jednoduché a pochopitelné sdělení o dovozu ukrajinských makáčů, vy žijete asi v jiných sférách, nám pozemským bytostem nepochopitelných, včetně vašeho komentáře s osobitou a neuchopitelnou terminologií :-)

   Smazat
  7. 9:22 O čem je článek je jasné každému i z jeho odkazu, to není nutné zdůrazňovat. Dávno před ním o tom bylo psáno i jinde. Jde o samotný web, který není alternativou k mainstreamu, ale manipulativním, antisemitským webem neznámého čučkaře, který stejně, jako vy občas přikrášluje svoje konstrukce o nadpozemské sféry, kam podle vaší rétoriky, odkazující na "jiné sféry", dobře zapadnete i vy. Vetkněte si svého chráněného, neznámého čučkaře za klobouk, a neotravujte s ním.

   Smazat
  8. 9:38 vůbec vaší slátanině nerozumím zejména proto, že používáte mně neznámou terminologii, třeba "chráněný čučkař", který je majitelem nějakého antisemitského webu, kterého vy, který jste z jiných sfér znáte, já nikoliv, jenom nálepkujete jenom proto, že s někým nesouhlasíte ?

   Smazat
 31. Z rozpoutané hysterie, kterou vyvolali udavači z ČR a čeho se velmi ráda chopila "úderka" z EU vyplývá, že do politiky nesmí bohatí, od toho je přeci politika, aby pak teprve zbohatli, a dále ti, kteří mají bratry, sestry, sestřenice - přijatelní jsou pouze sirotci.............úžasné zjištění obdobné předepsanému zahnutí okurek.....

  OdpovědětSmazat
 32. 125 000 lidi. Kdyz komunisticka luza z techto stranek svola nejakou schuzi, sejde se maximalne 15 dementu. A to jeste musi byt zadarmo koralka, pivo a parky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ten, kdo se nechá zmanipulovat uplacenými manipulátory, ten je sám dement, protože za kulisami probíhá velkorysé dojení a tunelování Česka, které má za následek třeba totální nedostupnost bydlení, ale blbečci jsou navigováni, aby se zabývali bruselskými dotacemi, hezké, moc hezké, jen tak dál :-)

   Smazat
  2. "125 000 lidi" kde?

   Smazat
  3. 8:40 No a co? Soudruha Adolfa Hitlera vítalo v Praze před pár desítkama let ještě daleko větší dav. Někteří s úslužně zvednutou pravicí!

   Smazat
  4. Svazáku 8:40, aby bylo jasno:
   https://www.facebook.com/notes/jan-p-hanousek/kolik-lidí-se-opravdu-vejde-na-václavské-náměstí/10150760817614411/

   Kolik lidí se opravdu vejde na Václavské náměstí?
   24. dubna 2012 v 4:40
   a) Podle Wikipedie má Václavské náměstí rozměry 682 m x 60 m (= 40920 m2) - realita je ale trochu jiná, protože skutečná šířka náměstí je v rozmezí zhruba od 44 m (v místech nejužších) do 64 m (v místech nejširších).

   b) Podle ČÚZK je výměra Václavského náměstí 42255 m2, v čemž je ovšem zahrnuto i těch několik záhonů v dolní i horní části náměstí a dokonce i kus magistrály. Celková plocha záhonů je cca 700 m2 (v dolní části Václaváku) + 1000 m2 (v horní části), plocha prostoru za sochou sv. Václava (zeleň + magistrála) je cca 4300 m2 => dohromady je tu tedy minimálně 6000 m2, na kterých nikdo stát nemůže => 42255 - 6000 = 36255 m2 => a když vezmeme v úvahu stromy a stánky, myslím, že 36000 m2 je docela objektivní (resp. ještě celkem nadsazený) odhad plochy Václavského náměstí, na které by se skutečně mohl někdo nacházet.

   Jaká je tedy skutečná kapacita Václavského náměstí?
   Je možné, aby se tam vešlo 120000, nebo dokonce 160000 demonstrantů?

   Pokud bychom předpokládali, že se na metr čtvereční vejdou čtyři osoby, tak při 36000 m2 získáme úctyhodných 144000 - nutno ovšem vzít v úvahu, že to by na Václaváku nesmělo být žádné pódium a demonstranti by museli být naskládáni pravidelně po půl metru, ode zdi ke zdi, odshora dolů, tělo na tělo, bez možnosti pohybu.

   Při třech osobách na metr čtvereční (což je myslím ještě stále dost absurdní představa) už je celkové množství jen 108000 demonstrantů.

   Při vcelku uvěřitelných dvou osobách na metr čtvereční dojdeme k 72000, čemuž by odpovídal (když vezmeme v úvahu, že někteří lidé v průběhu demonstrace přícházeli a odcházeli) i ten policejní odhad, tedy oněch 80000 až 90000...

   120000 proklamovaných odboráři? Nepravděpodobné!
   160000 jako maximální kapacita Václaváku? Absurdní!

   Smazat
  5. Dobový tisk z Prahy!

   https://uloz.to/!McN7HLLP5/c-slovo-9-5-1945-praha-vita-sovetske-spojence-17-11-1989-praha-vita-americke-spojence-rok-2022-praha-uvita-cinske-spojence-rok-2032-praha-ocekava-mimozemske-spojence-z-iss-prazaci-jiz-presivaji-oci-sikmo-dle-charakteru-havel-avi-png

   Smazat
  6. Nacistická pražská kavárna tvrdí v tom videu (viz příspěvek 8:18), že na Václaváku bylo 200 tisíc lidí.

   Smazat
  7. Policie v 18:30 odhadovala účast na 70 000 lidí,“ řekl ParlamentnímListům.cz Hamáček. Rozdíl mezi údaji organizátorů demonstrace a odhadem Policie ČR tak činí neuvěřitelných 50 tisíc lidí. :)

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/120-tisic-lidi-na-demonstraci-Ne-100-tisic-Ne-90-tisic-Ne-80-tisic-hahaha-to-tezko-Tady-mate-oficialni-cislo-ministra-vnitra-584363

   Smazat
  8. 11:27 a 13:14
   Šmejdi a podvodníci z Milionu úchylek zřejmě slíbili svým chlebodárcům, že dovezou na Václavák nejméně 120000 lidí a za to dostanou bonus a narazili na realitu, troubové. Tak se to pokoušejí kamuflovat trapným lhaním, aby bonus dorazil. :)

   Smazat
 33. Podtitulek z článku na "prvnizpravy.cz": "Já tedy nechci brát nikomu iluze, ale když naposledy v Praze protestovalo přes sto tisíc lidí a zpívali Pravda vítězí, tak z toho byla největší rozkrádačka národního majetku v dějinách, píše na facebooku slovenský poslanec Ĺuboš Blaha."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně, místo, aby si lidé dávali pozor na to, jak jsou okrádáni, tak se odvede jejich pozornost jinam

   Smazat
  2. když slyším plamenně soptícího politika (třeba Kalouska), jak hovoří o svých osobních zásluhách a o tom jak bojuje za demokracii, tak si dnes automaticky sahám na kapsu s penězi, aby mně je neukradl :-)

   Smazat
 34. NEJHORŠÍ JE NA TOM TO , ŽE NEVÍ PROČ VLASTNĚ TADY JSOU !!!

  OdpovědětSmazat
 35. 9:02 tento článek si zaslouží přečtení: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/posledni-velke-protesty-v-praze-vedly-k-rozkradeni-narodniho-majetku/

  OdpovědětSmazat
 36. Není nic křivějšího, falešnějšího a prolhanějšího než tyhle sračkostránky, jejich provozovatelé, autoři, diskutéři.

  Moc dobře si vzpomínám jakou jste tu vedli sami špinavou protibabišovskou antikampaň před pouhými 16 měsíci před parlamentními volbami.

  Namátkou pro osvěžení paměti:

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/babisovo-ano-je-napojene-na-zlocince.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/andrej-babis-jako-mor-vceliho-plodu.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/03/doba-dilo-andreje-babise.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/mylne-hodnoceni-politiky-babise-aneb.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/06/zdanim-vam-kazdou-korunu-sam-jsem-pred.html

  atd atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:35 Na nic jiného, než CTRL+C, CTRL+V do každého článku na NR se nezmůžeš. Ještě napiš, kdo ti ten text pro tvoji opakovanou jednoduchou akci, odpovídající tvému jednoduchému myšlení sesmolil. A pokud se ti to povede, zkus ještě doplnit, pro sem tedy vůbec lezeš, když tě to evidentně ještě více poškozuje.

   Smazat
  2. 9:45
   Lezu sem proto, abych křivákům, falešníkům, podvodníkům, lhářům a hajzlům jako jsi ty sdělil, co si o vás normální lidé myslí.
   A co mi napíšeš k té pomlouvačné kampani o které jsem psal a dokázal ji?
   Nic. Protože jsi jen jednozávitový prvok schopný jen prdět.

   Smazat
  3. V 9:51 a před tím se projevuje individuum, které nechápe, že tento blog zveřejňuje články a informace, kterým se vyhýbá informační, vesměs profesionální, tedy propagandistický informační mainstream. Neschopen takového rozlišení se dožaduje postojů a informací, které ho nebudou nutit k přemýšlení, nebudou vyvolávat obavy a tak mu zachovají zdánlivou pohodu pro duševní přežvykování. Pro takové se ustálil pojem ovce. Většinou i sobecké.

   Smazat
  4. 12:34
   Ničeho se nedožaduju, chudáku. Jen na příkladech dokazuju, jací jste podvodníci.
   Dnes vulgárně a agresivně urážíte a odsuzujete ty, kteří jsou proti Babišovi. Přitom ještě před pár měsíci, když se vám to hodilo, jste Babiše hanili sami a ještě víc.
   Dokazuju, že vaše názory jsou stálé asi jako korouhvička ve větru, že na vaši podporu se dá spolehnout asi tak jako že cikán přijde zítra do práce.

   Smazat
  5. 15:27 není zřejmé o čem a o kom mluvíte. Ti, kteří tady diskutují, nejsou žádnou organizovanou skupinou, kde by účastníci za sebe vzájemně nějak zodpovídali, nebo byli jakkoli jednotně vedeni. Takže, pokud máte výhrady, reagujte adresně buď na obsah publikovaného článku, kde je uváděn zdroj i autor, nebo na konkrétní koment, který je označen nejméně časem vložení. Buďte si jist, že přihlouplost vaší předchozí argumentace je nadávkou hned v první větě jen a jen potvrzena. Mějte se. JiH

   Smazat
 37. Bez bratrské pomoci Armády Ruské federace agenty CIA a Mossadu NEROZDRTÍME !

  Náš drahý soudruh a soukmenovec Man má doslova Leninsko-putinskou pravdu: Současná vlna protibabišovských, antizemanských, antiputinských demonstrací je ZCELA STEJNÝ humbug jako vlna antisocialistických demonstrací v Prohraném listopadu 1989.

  Tentokrát si ovšem NESMÍME DOVOLIT neleninsky ustoupit agentům Západu!
  Tentokrát musíme placené agenty CIA a Mossadu ROZDRTIT, na Václavském náměstí nebo na Letné, kde jich bude ještě víc!
  Ano, musíme postupovat PŘESNĚ STEJNĚ, jako postupovali naši čínští soudruzi právě před 30 lety, na náměstí Tchien-an-men:
  Nepřátele míru a socialismu ROZDRTIT pomocí tankových pásů, na odpornou krvavou kaši, třeba VŠECHNY.
  A ty zbabělejší z nich, kteří se na poslední chvíli vyhnou jedoucím tankům, tak jednoduše postřílet, v naprosté pohodě.

  A bude opět klid na práci.
  A naše vlast bude VZKVÉTAT, stejně jako ČLR, KLDR, Venezuela, Kuba, a hlavně samozřejmě Veliké Rusko.


  Je zde ovšem jistý problém: Naše žoldácká armáda nemá na drcení statisícových demonstrací dost tanků.
  A naši staří komunisti, většinou zchátralí starobní důchodci typu s.s.Mana …
  Ti se už do demonstrujících študentíků netrefí ani z bezprostřední blízkosti, i kdybychom jim místo samopalů dali do rukou brokovnice.
  Což samozřejmě neuděláme, protože ti geronti si nevidí ani na špičku nosu, a střelili by spíš nás mladé komunisty a putinisty než třídního nepřítele, že.
  (Mimochodem: Náš drahý s.s.Man se RAPIDNĚ rozpadá i duševně, viz jeho bláboly typu "Raison détrem".)

  Prostě: Na rozdrcení prokapitalistických, prodemokratických agentů-kavárníků potřebujeme PŘÍMOU POMOC nepřemožitelné Armády Ruské federace.
  A Veliký Putin, BJJP, to řekl našim národním Vůdcům Milošovi a Babišovi zcela jasně: „Nepošlu svoje molodce do boje proti žoldákům NATO a EU. Nejdřív vy Češi musíte odejít z obou paktů a vyjádřit tak svoji touhu po návratu do Velikého Ruska. Teprve pak pošlu naše tanky na Prahu.

  Ano, nejdříve se musíme odtrhnout od Evropy a vykadit se na všechny evropské hodnoty; teprve potom přijdou krásní ruští vojáci, rozdrtí havlisty a srovnají Prahu se zemí.
  Potom už snadno provedeme odsun zbytku nepřizpůsobivých menšin, nepřizpůsobivé jedince pošleme kopat uran, a všechen majetek buržoazie a sedláků znárodníme prostřednictvím Milošových dekretů.

  Takže víme, co dělat:
  Volme ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @ "tak jednoduše postřílet, v naprosté pohodě"

   Kdepak.
   dneska frčí "podříznout jako přestárlou svini, nechat vykrvit a spálit..."
   - jestli cituju přesně.

   Smazat
 38. Přesně tak neúspěšný politici dělají brajgl a myslí si že se tak dostanou k moci.

  OdpovědětSmazat
 39. A jestli se stydím za Babiše? Nevolila jsem ho a nejspíš ani volit nebudu. Ale zrovna včera ta samá EU už začala vypisovat mastnou pokutu pro Itálii kvůli rozpočtovým pravidlům, vyzvala britského Farage, aby prý „vysvětlil“ jakési „dary“ za půl miliardy liber, mezitím dál stíhá Poláky, atakuje Maďarsko, trapně mlčí k sestřelení rakouské vlády s pomocí naaranžované pasti, z čehož vyplývá, že akceptuje i podrazy a švindly… Chci říci, že zatímco tady u nás se všemi silami kolem premiéra vytváří dojem blížící se „velké české babišovské apokalypsy“, stačí se na vše podívat s trochu větším nadhledem a uvidíte, že EU práská bičem na všechny strany a stává se to každodenní bruselskou normou vůči nepohodlným. A davy nepohodlných přitom houstnou, zatímco těch „pohodlných“ ubývá…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6. června 2019 10:30

   1***

   Smazat
  2. Brusel? No, to je taková soudobá obdoba středověkého Vatikánu. Tam také Češi donášeli, žalobničkovali udávali - a nejen Husa, prostě jsou mezi námi, kteří se konfidentství a udavačství nikdy nezbavili - stačí nahlédnout i jen do Švejka a vzpomernout na Hanku, na Emanuela Moravce - samozřejmě že i ti dnešní to dělají za peníze - viďte vy piráti desperáti! Tak člověk pak neví, co je či bylo horší gestapo? Nebo dnešní udavači Česka v Bruselu. Zdalipak se někdy české soudy se soudobými kolaboranty vypořádají?
   Babiše jsem nevolil, ale budu, chci žít, chci žít ze své práce a ne z nakradeného, jako ti udavači do Bruselu a ta vřískající opozice na Václaváku a "demokratický blok" největších gaunerů v historii Česka.
   Okupace, to je u nás skoro permanentní jev, jen se mění okupanti, 300 roků to bylo Rakousko-Uhersko, pak 6 roků nacistické Německo, pak, pak pak a dnes jsou to USA: jezdí si po naší zemí jako po divokém západě, nařizují kolik musíme vydávat na zbrojení, proti komu máme vést války, přes Brusel nám pak nařizují zákony, působení státní správy, fízlují nás i na WC, jaký máme mít kanonefutr a komu máme líbat pozadí! Tak kdyby také jenou Václavák se zvedl proti soudobé okupaci, bylo by u nás hej. Ale Václavák naopak jde okupantům na ruku, stejně jako diktatuře kapitálu.
   Já vím, že ta okupace dnes není horší, než za nacismu, ale také ne lepší, než z r. 1968 okupace Poláky, občany SSSR, Maďary, Bulhary! Jenže nestěžujme si. Německo je trvale okupováno USA armádou od konce 2. světové války a prý je to pro Němce i zajímavý kšeft. Tak nevím, ale u nás okupanti naštvali stovky řidičů na dálnici, když si ji okupovaly pro sebe.

   Smazat
 40. Volit Piráty, to není chyba, to je diagnóza.:))
  https://www.expres.cz/zpravy/marketa-gregorova-pirati.A190604_113452_dx-zpravy_stes

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají vyhulené mozky, a proto budou usilovat o to, aby budoucí generace byla taky blbá:
   https://eurozpravy.cz/domaci/skolstvi/259805-povinna-maturita-z-matematiky-do-veci-se-razne-vlozili-pirati-zde-je-jejich-navrh/

   Smazat
 41. 10:30 k podstatě problému, stručně a výstižně.

  OdpovědětSmazat
 42. 10:30 Přesně ta, pouze zmanipulovaní čeští tupci se mohou na ulici radovat, když Česko přijde díky českým bonzákům o nějaké dotace z Bruselu. Asi ti tupečkové nevědí, že Brusel bude brzy krátit dotace, že Česko bude vyřazeno z jakýchkoliv příjmů dotací a bude platit jako mourovaté třeba zrovna na francouzské zemědělce. Hlupáci se ale radují, jak okradou Babiše nebo Tomana, ale tím i Česko a jejich zaměstnance :-)

  OdpovědětSmazat
 43. 10:30 Dokonale , pravdivě popsaný současný stav. To by měl snad chápat každý trochu myslící člověk. Ovšem ne to stádo debilů, na Václaváku. Věřím že kdyby se jednoho po druhém ptali, proč vlastně manifestuje, tak minimálně polovina zůstane stát s otevřenou hubou a bez odpovědi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6. června 2019 15:24

   Důležitější je pódium, ti dole doufají, že je zaberou kamery ČT, když "byli u toho" a ONI jsou u všeho, jen jako kompars, těm na pódiu!

   Tady dole máte tabulku dotací pro pražskou "uměleckou" vyžírku ve stamiliónech (cca 700.000.000,-Kč), pod touto fototabulkou je písemně popsán, kdo a jak rabuje dotace od ČR občanů, přes audiovizuál, nehorázné sumy?! A jsou to přesně ti, co mají hubu stále dokořán Hřebejk, Mádl, Trojan a spol. A to nejsou všechny položky! Paradoxně, ti nejvíce divácky a komerčně úspěšní nedostanou nic?! „Český občane, jsi dojná kráva i velký vůl ...“, to kojit spolu s úředníky, politiky, ČT atd.,atd., ta Praha, to je Otesánek Otesánků.

   https://uloz.to/!3mfSuT2AmAIc/o-co-jim-jde-hrebejk-madl-trojan-a-spol-podivejte-se-jak-cesti-filmari-doluji-stovky-milionu-od-statu-pouze-od-31-7-2016-do-31-8-2016-prijato-21-zadosti-s-castkou-218-000-000-kc-tabulka-prijemcu-most-k-politikum-mkv-jpg

   Ramón

   Smazat
  2. https://ac24.cz/-/privatizaci-provazely-excesy-i-zlociny-usnesla-se-snemovna-podivejte-se-jake-strany-ignorovaly-hlasovani?redirect=%2F

   Pro otevření možnosti vyšetřování a potrestání zlodějin za nezaplacené podniky privatizované v letech 1992 – 1998 při dnešním zasedání Sněmovny nehlasovaly tyto strany: ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN. Proč asi? Návrh naštěstí bez problémů prošel 108 hlasy.

   Smazat
 44. Podle europoslance Jana Kellera chtějí někoho povolnějšího. Kdyby Babiš nevystupoval proti povinným kvótam a nekritizoval plány na redukci zbytku suverenity členských států, žádný audit by se nekonal. To Keller uvedl v rozhovoru pro slovenský web Hlavne správy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/keller-chteji-nekoho-povolnejsiho-misto-babise-rozhoduji-bankeri/

   Smazat
  2. za kvalitu dat auditorů z EK včera horoval německý eurokomisař "pro všechno" Günther Oettinger. Vzhledem k tomu, že je to dřívější komisař pro energetiku (v minulosti řešil tranzit přes Ukrajinu tak dokonale, že Evropa byla málem bez plynu), tak pozdrav bůh, pánbůh s námi :-)

   Smazat
  3. 16:57 Odkdy se vy komousi ohanite bohem?-)

   16:46 Keller je ostravsky slintal a uz davno neni europoslancem. Zaplatpanbuh.

   Smazat
  4. 18:17
   A ty jsi slintal z kterého ústavu. Kellerovi nesaháš zjevně ani po kotnínky podle tvých blábolů. Nic si nedokázal, ničemu nerozumíš, kloudnou větu neumíš napsat, ale plivat na druhé bys uměl. Ty jsi takový lidský dobytek, že?

   Smazat
  5. Koller je kokot, který lže, vymýšlí si, vaří z vody. Tento "lídr" nedokázal v EP vůbec nic, celou dobu o něm nebylo vůbec slyšet. Byl tam zcela zbytečný, páté kolo u vozu. Ale zlaťáky se kutálely, tož co.

   Smazat
  6. 20:10
   Další slinty a plivání jako od nevzdělaného dobytka. Zaprvé je to Keller a ne Koller, zadruhé v čem lhal a vymýšlí si, jste schopen to říct, nebo to je nad vaše síly? A že o něm nebylo slyšet? No já o něm slyšel, ale i kdyby ne, o kterém našem EP bylo slyšet? O drtivé většině z nich vůbec nic. Takže co to tady furt plácáte za nesmysly?

   Smazat
 45. Další hnus:(

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Trapas-britske-kralovske-rodiny-na-oslavach-Mezi-viteze-druhe-svetove-valky-zaradili-Nemecko-584397

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tam meli zaradit ruske nacisty?

   Smazat
  2. 18:43
   Došly ti léky na hlavu?

   Smazat
 46. NEJLEPŠÍ ONLINE LÁSKA SPELL CASTER PŘIJÍMEJTE EX LOVER,
  HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND NEBO BOYFRIEND ZPĚT. PŘIDEJTE HIM UP NA WHATSAPP: +2349083639501
    -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com
  Ahoj, jmenuji se Darci Lyne, přečetl jsem si post-komentáře online novináře Los Angeles, který odhaluje, jak 2 měsíce poté, co ho jeho žena opustila a on také řekl, že Dr. manželka se vrátí po 2 letech odloučení. Obrátil jsem se na téhož doktora NOSA kvůli mým výzvám v životě, mám tyto mocné záměry, že věci budou fungovat pro mě, věřil jsem ve svědectví, že skutečný život dokazuje. Uvědomil jsem si, že by bylo dobré se o to podělit, protože vím, že bude inspirovat i ostatní. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na osobní kontakt BLACK MAGIC SPELLS Caster - e-mail-blackmagicsolutions95@gmail.com
  Nejsem si jistý, jestli jsem to mohl udělat bez něj. Vzdal bych se a věřil, že protože můj manžel viděl někoho jiného a on říkal, že jsme skončili. Poté, co Dr.NOSA nakrmila kouzlo Magic Love, můj manžel mě zavolá na mobilní telefon a vrátí se domů. Mockrát vám děkuji za to, že jste po 3 letech odloučení vrátili domů svého manžela. Jsme navždy zadlužení. dnes svědčím s radostí a štěstí světu ... také, můžete
  WhatsApp s ním-- +2349083639501
  Láska kouzla Win-zpět Ex milenec
  Úspěch a propagace kouzlo kouzla
  * šarm štěstí - BUSINESS STAR
  * oddělení - OCHRANNÝ HÁK
  * prokletí rozlišení
   * Rozvod problém řešení?
    * řešení nemoci a nemocí těla
  * Chcete milostné kouzlo pro nového milence?
  duchovní očištění
  * magie plodnosti - ŽENY
  * Bezdetné řešení problému?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.