Reklama

neděle 23. června 2019

Duté hlavy, vzhůru na Letnou!

Lubomír Man
23. 6. 2019
Běžte tam, utíkejte, rozviňte vlajky a roztáhněte transparenty na délku i šířku letenské pláně, protože dnes má tupost své pré. Křičte hulákejte, že chcete znovu u lékaře a v nemocnicích platit jak mourovatí, řvěte i vy důchodci, že se vám stýská po penzích ročně zvyšovaných o 40 kč, a vytleskejte si i vy učitelé, že chcete být znovu nejhůře placeným povoláním v republice, i vy dělníci, že chcete zas, jako kdysi, pracovat za pár šupů. A skandujte hesla vy všichni, kteří toužíte, aby se vrátil čas Kalousků, Schwarzenbergů, Topolánků, Bakalů a Krejčířů. Ječte, že se vám po nich stýská, že byste je zas chtěli vidět ve vládě i na Hradě, že toužíte po tom, aby hospodářský rozvoj republiky řídil politolog, aby se znovu jednalo o tom, jestli paní Němcová bude nebo nebude premiérem české vlády, aby ministerstvo dopravy znovu řídil pan Řebíček, aby úřady na úrovni dostali pan Herman i pan Štětina, aby se na ministerstvo zdravotnictví vrátil pan Julínek a do sněmovny pan Wolf, na ministerstvo obrany paní Parkanová, a ta, aby konečně získala možnost zazpívat Američanům, až ti budou konečně otevírat radarovou kouli v Brdech. Aby doživotně byl jmenován poslancem Marek Benda, aby z Olomouce povolali do Prahy na ministerstvo spravedlnosti či vnitra pana Langera, aby se do politiky vrátil pan Kocáb a abychom znovu obnovili snahu získat pro něj Nobelovu cenu. Aby média, včetně ČT, probojováva ještě více než dosud naši zcela jasně prozápadní orientaci, aby Ukrajina byla vyhlášena hned po Německu naším nejbližším spojencem. Aby důstojníci praporu Azov byli jako instruktoři povoláni k naší armádě a probojovávali zde návrat k osvědčeným tradicím zahraničních formací SS. Abychom po americkém vzoru zavedli v armádní i policejní praxi týrání podezřelých – např. osvědčený waterboarding, abychom – a znovu podle amerického vzoru – zavedli v praxi mediální i zpravodajské pořizování tzv. hlubokých falzifikátů, které dokonale znemožní rozlišit pravdu od lži. A všechnu možnou podporu dejme NATO a EU a běžme v té podpoře až tak daleko, že co nejvíce našich státních pravomocí odevzdejme těmto zastřešujícím organizacím a ponechme si snad jen to nejbližší, možná na okresní či jen obecní úrovni, které ještě dokážeme zvládnout. A nebuďme nacionalisty ani v kultuře, nechtějme všechno umět tak, jak to umí v zahraničí, vždyť spoustu pořadů si můžeme dovézt. Skvělých knih, filmů a TV pořadů je na světě dost a netrvejme na tom, že je musíme mít i my. Nemusíme, vzpomeňme Star Dance, Zázraky přírody nebo Dr. Martina. Buďme pokorní – a hlavně pokoru národa před cizinou si na Letné probojujme.

Ne už tedy vzhůru národe, ale vzhůru mezinárodní společenství, vzhůru NATO a vzhůru EU

To ať se rozlehne letenskou plání silou lví, a ať se to z Letné rozletí nad českou i moravskou kotlinou a nechť to nad našimi hlavami burácí až do konce našich dní.

109 komentářů :

 1. Babiše jsem nevolil,ale když vidím tu havel-soroš sebranku,tak mu to příště hodím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zlodějský miliardář má být spasitelem ? Autor zapomíná, že "přidání" důchodcům bylo nezbytnou podmínkou pro raketový nárůst cen především v oblasti potravin a nájmů !! Pan premiér jinak neřeší zdanění zisků komerčních bank, které pan Zeman rozdal svým kamarádům do zahraničí skoro zadarmo, držení koruny na zlodějském kurzu vůči euru a hlavně vyhýbá se zákonu o Přiznání majetku - proč asi ????

   Smazat
  2. Ano, máte pravdu, ta situace je smutná, když si má volič vybírat mezi Babišem a ještě většími kreaturami napravo od něj!

   Smazat
  3. 6:33 co máš proti kapitalismu, soudruhu ?

   Smazat
  4. 10:04 proti kapitalismu mám to, že je z principu nemravný, troubo (namísto soudruhu)! A to prosím, nouzí netrpím. Naopak.

   Smazat
  5. 10:04
   kapitalismus je odporný systém sobeckých, zlodějských a vraždících kreatur, buržouste.
   Další dotaz?

   Smazat
 2. Přesně tak pane Mane nemáme o ně zájem a žádných 200000 uřvánců nebude diktovat většině jak má žít. Uvidíme co řekne policie kolik jich tam bylo ale stejně to je jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ............. řvěte i vy důchodci, že se vám stýská po penzích ročně zvyšovaných o 40 kč.
   Jen bych chtěl pana Mana odkázat na obor "matematika" a to dělení.
   Pokud vydělíme průměrný plat průmětným důchodem za Nečase(fuj tajbl) a dnes za AB, tak kecy o řvoucích důchodcích vynechte.
   Jen prostá matematika ukazuje reálnou kupní sílu a to nepočítám neustálé obludné zvyšování cen, které dávno překonalo panem Babišem oslavovaných 900 CZK.
   Jinak lze s panem manem souhlasit.
   Demonstrace nejde po podstatných dnešních problémech - tomu odpovídá i přehled "účinkujících".

   Smazat
  2. Zcela souhlasíám s anonymem 22.37.Jen mám k panu Manovi jeden skromný dotaz.Proč si nevšímá toho,že jedním z podporovatelů demonstrací je Dominik Hašek,člověk,který v přátelském sportovním Utkání fyzicky napadl a zranil proptihráče?Pokud on podporuje tyto demonstrace,tak se nejedná o dobrou věc.Dominik Hašek své názoryx prosazuje i násilím!

   Smazat
 3. Chvilky nenávisti se pomalu mění a budou měnit na Chvilky trapnosti...
  Hlupáky nikdo nepřesvědčí o jejich hlouposti, časem si svoji hloupost musí uvědomit sami ..
  Ti co před třiceti lety protestovali, také už většinou vystřízlivěli ...

  OdpovědětSmazat
 4. Mně naprosto fascinují naši umělci. Ta jejich zásadovost nezadat si s nějakými politickým lumpy. Tak pan Myšička takto umělecký ředitel Dejvického divadla přečetl zdravici Petra Pitharta, bývalého premiéra. Ale pokud je mi známo, a mám správné informace tak pan Pithart má toho bývalého trochu více. V 50. letech v této zemi zaváděl lido demo zřízení a po něm i socialismus. A asi si při kolektivizaci vesnice, likvidaci živnostníků a v poji proti třídnímu nepříteli nevedl špatně. Dotáhnul to až do ÚV KSČ. A ani tam nehrál druhé housle. Byl členem předsednictva. A ne ledajakým. Rovnou vedoucím ideologického oddělení! Tedy soudruh nejkovanější z kovaných. Ale třeba jsou to pomluvy. Pak ale v 68.vsadil na špatného koně a byl odejit. Spolu s řadou jiných podobných soudruhů (Kantůrej, Ruml,Dientsbier....) se přidali ke svým bývalým nepřátelům a stali se disidenty. A tak byl pan Pithart v Občanském fóru, Občanském hnutí, Demokratické levici až zakotvil u lidí, které v době své slávy nejvíce potíral - ideologických nepřátel lidovců. A jako vždy - byl vždy včas a na správném místě. Tak se mu dostalo poct jako za mlada - tu českého premiéra, tu předsedy senátu a jiných prebend. Inu opravdu vzor pro revolucionáře z Letné. Pan Myšička se prý s myšlenkami pana Pitharta ztotožňuje. Jeho věc. Jen by si měl ujasnit se kterými a z jakého období.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že socialismus v 50tých letech obsluhoval jeho otec v různých funkcích. Pokud by nedošlo k Jaru68 a zřejmé participaci jeho otce na událostech, zřejmě by byl synek osvědčeným kádrem...
   Jinak znám zkušenost z blízké rodiny s tímto vzorem dnešních stávkařů, jako s bezpáteřním jedincem, takže jeho názorové "flexibilitě" zcela věřím... ;-)

   Smazat
  2. Tak o tom, že Myšička je psychopat, není třeba pochybovat.

   Smazat
  3. 23:45... Dejvické divadlo asi není spokojeno se státním příspěvkem.
   Vidí to jako naši Indové, kteří mají pocit,že jim ty dafki na sosyjalce gádžové kradnú :-DDD
   (Akorát Dejvickému divadlu to kradne Babiš.)
   Helanov

   Smazat
  4. 22:46 Petr Pithart je naprosto nedůvěryhodná osoba, už hlavu radši nevystrkovat.

   Smazat
 5. Počet demonstrantu se rovná městům Ostrava a Karviná dohromady. Takže zadná sláva. Babiše jsem nevolil,pokud budou předčasné volby dám mu hlas. Bratrstvo kočičí pracky musí chodit k volbám, jinak nezvolí štětináče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako Ostravák protestuji proti tomu, abychom byli srovnáváni se sebrankou z Letné. V Ostravě se na demonstraci těchto klaunů sešly cca dvě stovky lidí. Ostrava má zhruba 280 tisíc obyvatel.

   Smazat
  2. Omlouvám se. Ostrava je třetí největší město v čr hned za Brnem.

   Smazat
 6. Milion podpisů dosud nezískali ani nikdy neshromáždí, a tak mobilizují s podporou Bakalových novinářů z ČT, ČRo aj. a se zahraniční pomocí protizákonné svržení vlády neparlamentní cestou. Milion chvilek posiluje jen Piráty a Ano, ostatní jim dělají kompars a po předčasných volbách na podzim se TOP, STAN, KDU, ČSSD, nedostanou do Parlamentu. Jak a koho chtějí dosadit na ministerstvo a do vlády?

  OdpovědětSmazat
 7. Ty dělníky vynechte písalové, tam se nic nezměnilo! Statistika z Prahy z huby provládního nohsleda, vydělte ji dvěma!

  „Buď si stále vědom toho, že nevědomost nikdy neučinila nic zlého, že zhoubný je jedině blud a že se na scestí nedostáváme pro to, co neznáme, nýbrž pro to, o čem si myslíme, že to známe“?

  Jean Jacques Rousseau

  OdpovědětSmazat
 8. Tak se vyřvali,promluvili i najatí herci a klídek ,snad do listopadu.Dnes asi kolem 13 hod v metru vnucovali asi 17 ti letí aktivisti letáky "Letná"úplně bez zájmu skoro všech cestujících.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle uceni Marxe chteli fanaticti bolsevici porazit Kapitalismu dle navodu knihy Kapital.
   Slibovali hory doly proletariatu,vse bylo uplne jasny na schuzich,shromazdenich, panelovych diskusich atd, kde se hyrilo vedeckym materialismem a spoustou jinych ved...Napr, humanista provdolaskar lidstva Einstien proslul tim ,ze kricel aby se vyrobily Atomove zbrane. Zrejme si myslel ze se budou pouzivat pouze na veverky..Bolsevici s miliardami publikaci a propagandistickych brozurek a letaku pak nejen ,ze marxisti kapitalismus neporazili !! Chybicka se vzdycky vloudi a casto zpusobi I Golemovske velikosti tragedie . Vrhli se zaludne a necekane aspon na nas, fanaticky,zbesile na nas proletariat a zbidaceli nas a zotrocili zhruba zpet nekam do roku 290 ,nikoliv 2000..Stezi jsme prezili..
   A tak slavne zvitezili aspon nad nami..
   Ani dnes to nejsou DUTE HLAVY. Smrtonosny Fanatici ,zase neco Priblizneho marxismu + neporazitelneho Kapitalismu s programme vrazdeni a nasili, chystaji a nepochybne to same a to se porad opakuje..Take diskuse nekonecne o problemech demokracie, ktera nikdy neexistovala, Oligarchie, plutokracie, vlady elit,ale nikdo s nabytymi intel-chytro-vedomostmi se s tim nehodla zabyvat..
   A jdou nam po krku a neprezijeme..
   Minulost a historie fanatismu to rika jasne a presvedcive..
   Dle navodu Pentagon, kterej konal cviceni s nametem jak prepadnout Iran, zjistil,ze je lepsi nenapadnout..Moc prej lepsi..
   Tak Trump prohlasil,ze vymrsti dnes velky sankce na Iran a s velkym potesenim. Masove vrazdeni a deti jsou prvni na rade jako obvykle. , prvni na rade ,JAKO V IRAKU prijdou nejdrive na radu male bezmocne deti, ktere, bez bez leku, potravin a vseho co potrebuji tezko preziji Blitzkrieg Trumpovych Sankci,aby nejen se udrzeli na zivu ale vyrostli zdrave..Cim vice obeti tim vice poteseni pro Trumpy, Albricht, Obamy,a Hitlery..Kolik tisicu , nebo statisicu zahyne se nevi a taky je jasny ze 80 milionu iracanu zacnou prchat a samozrejme do EU a jinam, kde teprve masakry vypuknou..!!
   6 milionu z Pekla Kolumbie jich napriklad muselo utect do sousedni Venezuely a fake media jasaji jake Obrovske problemy s Trumpovyma smrtonosnyma sankcema tam prozivaji prave ted..
   ...Je dobre ,ze pripominaji casto holocost, nebot je zase na programu a rozbiha se "uspesne'..USA first ostatni zit nemuseji..
   A NEBUDOU.

   Smazat
  2. 4:42 - proč smolíš takové blbosti. Psát hovadiny, to tě baví?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 7:10 Jako blbost mi to nepřipadá! Výskyt podlidí v množství jaké se ukázalo např. na Letný zcela ospravedlňuje potřebnost institucí, jakými bývaly blahé paměti Mathausen, Treblinka či Osvětim!

   Smazat
 9. Klaus starší se neudržel: Organizované demonstrace, sváží lidi zadarmo z Moravy a ještě jim platí. Fanatička Maláčová. Ostuda Petříček. A Kalousek se asi prošel s Walkerem:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klaus-starsi-se-neudrzel-Organizovane-demonstrace-svazi-lidi-zadarmo-z-Moravy-a-jeste-jim-plati-Fanaticka-Malacova-Ostuda-Petricek-A-Kalousek-se-asi-prosel-s-Walkerem-586480

  OdpovědětSmazat
 10. Moc pekne napsano!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 11. Nejaky vyrostci, nedovzdelanci nebudou odvolavat vladu, ministry a pod. Politicka opozice s demonstranty souhlasi a podporuje je, tak by mohli PODPORIT zakon o REFERENDU, o PRIME DEMOKRACII z dilny SPD-Okamury.A bude to demokraticke!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A právě to se veterináři, nikdy nestane pouhé proklamace do éteru rádia Jerevan.
   Pan Tau

   Smazat
  2. V žádné zemi, ani kapitalistické, ani socialistické nebudou patnáctileté děti určovat, kdo má být prezidentem... Prohlásil vyžraný soudruh Štěpán v ČKD. Jeho duch už je tu zas.

   Smazat
  3. Vyžraný, nevyžraný - v tom měl pravdu. To Gazdík by naopak rád. To by bylo hlasů, nejen Viki by mu to tam hodila. A Koudelka by dodal budoucím 16-letým voličům ty správné učební materiály.
   Kdopak co ví z těch maladých třeba ve 25 o životě bez reklamních tanečků ...

   Smazat
 12. Na Tadesco Benjamin Fulford pravidelně píše zajímavé glosy o situaci a vývoji v nejvyšších sférách Chazarů, kteří dělají celosvětvý bordel. Jenomže poslední vývoj ukazuje, že jsou odstřiháváni od zdrojů. Takže až jim dojdou penízky, tím pádem skončí veškeré barevné revoluce ve světě a i u nás. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://tadesco.cz

   Smazat
  2. To je nějaká parodie, nebo jsou ty pičoviny tam myšleny vážně? A diskuse regulerních bláznů pod článkem je také výživná.

   Smazat
 13. Táhni buzno na Letnou !

  OdpovědětSmazat
 14. Pana Klause staršího jsem dlouho neměl rád, ale teď se mu hluboce omlouvám. On i celá jeho rodina je poctivě vlastenecká, hájí české zájmy. Pan Václav Klaus senior situaci s umělými demonstracemi popsal naprosto výstižně. Nevíte, zda na Letné dnes mluvil taky Tomáš Klus? Bývá mu přezdíváno "smažka", to znamená silně feťácké sklony. A Tomáš Klus je opravdu zvláštní nafoukanec, zhruba totéž platí i pro jeho "slavnou" manželku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud posloucháte Klause juniora, pochopíte, že v rodině dostal velmi dobrý základ. Ta ostatní individua bych v této souvislosti nejmenoval.

   Smazat
 15. Mám toho proti kobliháři hodně, nevěřím mu ani fň,doma si hraje málem na patriota,do Brusele vysílá pěknou verbež.(Telička,Jourová, Charanzová,samé výživné týpky.)
  V dobrých časech seká dluhy, dělá co sosanům na očích vidí...
  Ale musím smutně konstatovat,že je to asi MOMENTÁLNĚ nejhezčí holka z ošklivince.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká politika, když potřebujete mít kontakt s "verbeží", musí to provádět také "verbež", už kvůli tomu, aby nebyli nápadní. Každý pracuje v rámci svého pochopení na své zájmy, v rámci svého nepochopení na zájmy cizí.

   Smazat
 16. Tedy pane Man, z vás to tedy pěkně vypadlo. Ale je to tak, celá ta opozice byla kdysi u moci a dokázala jediné, přidávat bohatým a brát chudým. Přinejlepším snížením daní, kdy prý se přilepší všem, ale ve skutečnosti těm chudým se přidá pár stovek a těm bohatým několik desítek tisíc. A to je přeci spravedlivé. Ono ale i dnes platí, že důchodům se přidá úžasných 900 Kč, ale poslancům (viz podzim 2018) rovnou 6500 Kč měsíčně, což je pouhý 9% růst, a to bychom vlastně měli brát jako značné utažení opasků poslanců neboť původní návrh byl dokonce 20%, za který se jako jediní plně postavili Piráti ale samozřejmě i spousta dalších opozičníků, jako třeba ODS. Ten ale jen shodou okolností neprošel.

  OdpovědětSmazat
 17. Pane profesore Mane , ja ve vas videl muj vzor ! Prestoze jsem ztravil 11 let ve 4 tride pomocne skoly, tak jsem se profesorem nestal ! Furt jsem propadal !
  Huuuu, ha, ha, ha....

  A dnes jsem se dozvedel, ze ta mlada generace co protestuje je samej opozdenej nedomrdek, a neuznava volby, protoze nevi vo co kraci ! !

  Zde vidite, ze vase zivotni snazeni bylo MARNE ! Vychoval jste BLBCE !
  Povzdechl si NICK HONOLULU !
  ------------------------------------------------------------

  Lide v Cesku ! U nas (Jihozapadni Florida), je 35 stupnu Celsia , silne zareni a vlhkost !
  More se vyparuje a hlasilo radio , ze ta voda spadne v Evrope !

  Budete mit potopu ! V pripade, ze se utopite, rozzehnu za vas svicku a pomodlim se ! Zatim nevim ke komu - hrisnici !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý krajane, je od vás bohulibé, že myslíte na nás nuzné a nevzdělané domorodce, kteří čekají až nás vysvobodíte z toho komunistického pekla.
   Možná byste si raději měl obejít ten váš domeček pečlivě zkontrolovat zda máte zatlučená okna, nabitou pistoli a vrátit se do sklepa. Jsem si jist, že by vám první tornádo mohlo natrhnout "věneček", pokud tak už neučinili vaši opálení spoluobčané.
   Svíčku za vás pálit nebudem, ale když si pořádně připlatíte, jak je tam u vás zvykem, tak mi vám tu natrženou řiť u nás doma zašijem.

   Smazat
  2. To je dobře emigrante,jen se tam upal. I já se modlím od rána do večera, aby tam žuchnul Yellowstone, a bude po tom americkém snu. A hlavně bude po dovážení demokracií do celého světa.

   Smazat
 18. Soros boys vám v reálu předvedli, jak je snadné začít "Kulturní revoluci" ve stylu Mao Ce-tunga. Stačí k tomu tlupa fetek, homoušů a iciků. Jepičí život tohoto rádoby hnutí mohou prodloužit už jen tím, že se vrátí domů, příští měsíc se vydají na Svatý kopeček, pak na Velehrad, no a pak do samého Říma, aby mohli svatému otci políbit jeho svátost. A když dá Bůh, tak se neprodleně vydají do svaté země a tam v Palestinských pouštích i zůstanou.
  To si parta Bakalových fetek myslí, že řídit stát se dá tak, že si zahulej a sejdou se místo mše v neděli na náměstí? Už jim chybí jen tmavě modré pracovní uniformy a flinty, aby mohli jít střílet vrabce, jako hlavní škůdce neúrody a hladomoru, po vzoru rudých brigád. Jak takové kulturní revoluce končí už víme.
  Když jsou tak zásadoví, proč si zvou na tribunu soudruhy typu Svěráka nebo Pitharta. Už tam chyběla jen Šiklová s Moučkovou a Jiřinka Bohdalová.
  Teď je třeba se poohlédnout v zákulisí, kdo tam tahá za provázky.
  A měřit mu stejným metrem, pěkně podle paragrafů TR zákona.

  Tenhle výkřik do tmy nemá budoucnost. Polovina z těch přerostlých dětiček jen fetuje a nikdy neviděli práci. A ta druhá polovina se živí od klávesnice počítače.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:57 Kam až muže klesnout místní hlupák je v tomto blábolu obsaženo.

   Smazat
  2. Jistě těmi pokleslíky myslíš tribunu na Letné, viď!

   Smazat
 19. VY TAM V CESKU nemuzete a nesmite ZMENIT VLADU, PROTOZE SI TO PREJE PARTA GLOBALISTU ! Svet vas prestane vnimat, jako normalni fungujici stat !
  Bude s vami pohrdat !

  At je vlada jaka-koliv, tak ma legitimitu zvolenim !

  Pane Babis NEUSTUPTE ani o krok ! LOSE FACE (ztrata tvare) je neco neprijatelneho v ocich Ameriky !
  At jeci jak chteji !
  Vlada se nemeni Majdanem , ale volbami !

  Soros nerepresentuje Ameriku !
  Amerika = administration of president Trump !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to my přeci víme, protože jsme na Letnou nešli.

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. !!!! Z tohoto mají ti gauneři z Letné vítr, z retroaktivity !!!!
  Kriminální případy 90. let - iDNES.cz
  https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/kriminalni-pripady-90-let.K64261

  OdpovědětSmazat
 22. !!! Privatizaci provázely zločiny. KSČM se povedlo prosadit usnesení o "excesech 90. let" !!!
  https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/privatizace-byla-zlocinna-kscm-s-ano-i-piraty-prosadili-usne/r~4acb8200884411e9ae850cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
 23. Bakala na útěku ve Švýcarsku? Pokud překročí hranice měl by být zatčen.

  OdpovědětSmazat
 24. Svěrák v podvečer volal radostně něco jako "Probudili jsme se". Z. Svěrák se možná probudil u Chocholouška. Pan Jaroslav Uhlíř dělá chybu, že se od Svěráka nechal dotáhnout na tohle pódium. Metelesku Svěrák občas vyšiluje, jako když zcestně tvrdil, že Schwarzenberga naučí česky. Z pana Svěráka teď čiší nenávist k výsledkům svobodných voleb. Velmi špatný konec jednoho Cimrmana ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jsme se dožili znehodnocení Járy Cimrmana, kdo by to byl řekl, že jsou tak hloupí ?

   Smazat
  2. 24. června 2019 2:48

   Nekompromisní postoje komunisty a dotačního parazita Zdeňka Svěráka z roku 1977 (Rudé Právo) a symbioza jeho skálopevných názorů v roce 2019, charakterově pevný most přes okrádání v ČT! No zkrátka TOP-pák!

   Nekompromisní postoje od roku 1961 člena Komunistické strany Československa (KSČ) → Zdeňka Svěráka z roku 1977 (Rudé Právo) a symbioza jeho skálopevných názorů v roce 2019, charakterově pevný Most! No zkrátka TOP - ák!

   Vážení, není Vám divné, že se ten Čonkin ze sebe nepozvrací?

   Svěrák a Bartoška,

   jsou největší dojiči státního rozpočtu. Svěrák který točí filmy o které není moc velký zájem, ale snaží se na to vyždímat co nejvíce financí ze státního rozpočtu. Kdyby nebylo Formana, tak by po něm v USA ani pes neštěkl. No a Bartoška ten pro změnu to dojí přes Karlovarský filmový festival. Před pár roky se dostalo ven, že za ten festival si vyinkasoval pro sebe asi 7 mega. Navíc tam chlastají to nejlepší a baští to nejdražší. Vždyt to zaplatí ti tupci z národa, celkem 100.000.000.-Kč! A ČT rozpočet 8.000.000.000,-Kč, poslanci zrušte koncesionářská poplatky zákonem, dokud máte potřebné hlasy, nebuďte sraby, žijeme v tržním hospodářství, ČT - Čro jej narušují a pokřivují tím celý mediální trh v naší zemi. Amerika vzor vzorů, nic takového nemá! A my z Miliónů chvilek, umělci, osobnosti celého širokého spektra z Prahy, to jenom c úctou přivítáme. Pravda a láska zvítězí!

   Zkusme Svěrákům sáhnout na dotace pro jejich paskvily, kterým říká filmové umění a uvidíte jak bude kvičet. Svěrák byl aktivním komunistou a dnes za to kárá Babiše, proč třeba neprotestuje, že bývalý předseda ZO KSČ na Prognostáku dělá šéfa Hospodářské komory? Ten mu asi nevadí, protože mu asi něco pošle. Ať dělá se svým také vyčůraným synáčkem filmy za své a pak se uvidí, kolik na nich vydělá. Byla by to asi bída.

   https://uloz.to/!UWuN4RIb6UGl/nekompromisni-postoje-komunisty-a-dotacniho-parazita-zdenka-sveraka-z-roku-1977-rude-pravo-a-symbioza-jeho-skalopevnych-nazoru-v-roce-2019-charakterove-pevny-most-pres-okradani-v-ct-no-zkratka-top-pak-mkv-mp4-jpg-png

   Smazat
  3. Asi omyl 11:47, občan Vladimír Dlouhý, současný šéf Hospodářské komory, slyšel jsem od věrohodného zdroje, nebyl předsedou ZO KSČ na prognosťáku, ale instruktorem ÚV KSČ pro Prognostický ústav ČSAV, krom toho také měl být nejlepším střelcem z kulometu jednotek Lidové milice Středočeského kraje (možná má onen diplom i s rámečkem schovaný)! Kdopak to můžete potvrdit?

   Smazat
 25. To je strašná bilance! Až když je pan Man všechny vyjmenoval, s každým jménem se mi vybavila jeho kauza a příslušný provar peněz daňových poplatníků. Všechny omílané Burešovo dotace jsou proti tomu jako srovnávat vykradení kostelní kasičky s bankovním trezorem. Je neuvěřitelné, jak krátkou mají lidi paměť.

  OdpovědětSmazat
 26. Pokusim se neco vysvetlit - slusne a jak nejlepe umim !

  Ta vase mladez, ktera demonstruje na Letne , vidi Ameriku, jako kompaktni politicky celek, ktery si idealizuji !

  Kvuli vasi fanaticke cenzure - oni, (vasi mladi na Letne) maji ZKRESLENY pohled a nerozlisuji DVA hlavni politicke proudy v Americe a NEJDE a NEJDE, to nikomu vysvetlit, ze ten nazor je chybny !

  Zatim co Hillary representovala nekolik skupin, ktere se zahrnuly pod spolecny nazev Globaliste, tak Trump representuje to, cemu se rika - Nacionaliste, Patrioti, Vlastenci !
  Takze na Letne vase popletena mladez se sice hlasi k Americe , ale vas president Zeman a premier Babis svym myslenim, maji k Americe presidenta Trumpa blize, nez vase mladez na
  Letne ! Vase mladez na Letne se hlasi k agende Sorose !
  Aniz by o ni neco vedela !

  To co Soros a jeho lide propaguji, je v primem rozporu s tim o co usiluje president Trump.
  nick honolulu

  (At se vam to libi, nebo nelibi , tak president Trump vyhra volby v roce 2020 !
  Znam ameriku a vim jak lide smysli !

  To, ze mladez na Letne je hloupa, je vina vasi cenzury a medii ! V Cesku NENI dostatek informaci o smysleni americke ulice. O skutecnych problemech Americanu, vy nepisete vubec nic !)
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si zabodoval Floriďane, naprostý souhlas!

   1***

   Ramón

   Ps. Apartheid, ti dal školu života!

   Smazat
 27. Takze se vsi odpovednosti lze rict , ze 250 tisic obcanu CR
  jsou dute hlavy , co by byla reprezentacni vzorka hejkalu , cimrmanu a svejku , jak rekl p.Klaus st.cesi knouraj !

  OdpovědětSmazat
 28. 250000 bláznů ! co s tím Chocholoušku ?

  OdpovědětSmazat
 29. Cesi nepochopili , ze Babis je najvacsi hrac na trhu a zapad
  ho potrebuje dostat z trhu , jeho drubezarne , pekarne , chemii .Vy Cesi ste zavistlivy , nepochopili ste , ze v osobe
  Babisa ste dostali to najlepsie co ste tu mali, lenze vas zere, ze Babis je slovak , to nemozete pozrit !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jdi ty brebto. Jestli budou předčasný volby, takto všichni na truc házíme Andymu. A že je Slovák nám vůbec nevadí. To si přála ta kráva Basiková, aby vypadl na Slovensko. Tak to sem netahej.

   Smazat
 30. Pane Babis !
  Narod vas zvolil a vy mate povinost k narodu !
  At Vas ani NENAPADNE se podvolit ulici,
  ktera prohrala volby ! To by byla velka ostuda !

  Nejaky mladicek nazrzlik z Vodnan, vas nechce v uradu !
  To je mooooc srandovni ! (Kde jsou asi Vodnany ?)
  h.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento příspěvek určitě nepsal pan Man, ten museli vyrobit v propagandistickém oddělení Agrofertu. Tak skvěle pochválit vůdce Bureše by pan Man sám určitě nezvládl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolego, učte se. Pochvala je nejvyšší stupeň manipulace.

   Smazat
 32. Myslím, že hustota blbců na čtvereční kilometr český průměr nepřevyšuje tu americkou. Spíš naopak.
  Pokud se na Letné sešlo 300 000 blbců, jsou to cca 3% z 10 milionů. Což není tak mnoho. Z mnoha indicií vyplývá, že množství amerických blbců o dost převyšuje český průměr. Možná za to může minulý režim, který, i přes značnou ideologii, kladl důraz na vzdělání. Generace, která prošla socialistickým školstvím je o poznání vzdělanější, než většina Američanů, která je vedena k hlouposti o několik desetiletí déle, než současní Češi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je taky důvod, proč žádná česká univerzita nikdy nebyla a dosud není v prvních 200 nejlepších univerzit na světě. Tradičně tam jsou univerzity z USA, v posledních letech se tam dostaly už čínské školy - ale komunistické univerzity tam zkrátka nejsou.

   Smazat
  2. Ten žebříček je určitě nějaký cinklý, měl by se udělat nějaký lepší, třeba univerzity euroasijského svazu, kde by se zohlednila vysoká úroveň diskutujících na tomto serveru (kteří umí spočítat procento blbců v Česku a v USA, a umí zhodnotit úroveň vzdělanosti - to jsou prakticky géniové).

   Smazat
  3. Všichni jsou blbci, jen ty jsi letadlo, magore.

   Smazat
 33. Popsáno naprosto přesně, děkuji.

  OdpovědětSmazat
 34. Len tá sakrálna obeť chíba len tá obeť"

  OdpovědětSmazat
 35. Před takovým bezcharakterním hnusem, jako je Český umělec, se dá jen odplivnout. No a ten zbytek nýmandů, to je pouze k politování.

  OdpovědětSmazat
 36. Ať si dementi řvou,patří se na ně vysrat,Babiš a Zeman reagují výborně,ignorace je nejlepší způsob jak je poslat do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 37. Aeronet dne 23.6.2019: "Milionový chlívek na Letné vítal na pódiu římsko-katolického jáhna ze Sudet, ale většina zmanipulovaného davu netušila, že v pozadí řídí všechny demonstrace proti Babišovi 3 mocenské skupiny se společnými zájmy! Minářova a Rollova neziskovka už dokonce požaduje, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých médií, která nakoupil, protože jeho rezignace z pozice premiéra už někomu nestačí! Dalším cílem je likvidace Agrofertu, zcela zřetelně jako klíčový bod všech demonstrací!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když to psal Aeronet, tak to stoprocentně není pravda. Kdo chce být dobře informovaný, ať si přečte Aeronet a s jistotou bude vědět, co není pravda.

   Smazat
  2. Kolego, myslíte, že jáhen ze Sudet byl pozván na podium, jen aby havloidní řeč nestála ? Jste hlupák.

   Smazat
 38. Soudruhu Mane, to byla nádhera před rokem 89 co, to se vám v pruvodu vyřvávaly ty vaše rudé bláboly,něco jako dnes jte si nedovolil rudochy kritizovat, to jste měl staženou prdel!tak holt si zvykejte, máme demokracii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec ne, před rokem 89 to byl stejnej humus jako teďka. V tom právě spočívá ta tragedie, že jsme ztratili 30 let.

   Smazat
  2. 10:59 Možná to byl stejnej humus, ale rozhodně přehlednější. Ten dnešní je daleko spletitější a zákeřnější. Na orientaci (politické) dnešní mládeže se to pěkně projevuje. Ale nelze se divit, když je podrobena soudobé "výchovně vzdělávací masáži".

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 16:31 já ten celý komunistický režim prožil, kritizoval, což bylo všeobecně známo, ale zavřen jsem nebyl ani vyslýchán. Pravda, bylo mi domlouváno. O vysokou dělnickou kvalifikační třídu, tím dobře placenou práci, mě to nepřipravilo a to jsem vydělával o dost víc, než můj nejbližší nadřízený. Nevím, jestli dnešní dělníci jsou na tom taky tak. O tom mi, pěkně prosím, zvlášť vy 16:31, vyprávějte. Předem a ze srdce děkuji. Zazobaný důchodce.

   Smazat
 39. Srovnávání dnešní demonstrace Milionu chvilek s r.1989 (nebo i s manifestací !! r. 1948) se silně zjednodušuje a tlachají se při tom samé nesmysly.

  Obě demonstrace byli vyprovokovány malichernými manipulacemi, r. 1989 - bijí naše studující děti a jednoho studenta zabili, dnes - ovlivňování "nezávislé" justice, "zneužívání" dotací jediným člověkem - "stíhaným" premiérem.

  Když už se podaří zfanatizovat davy, tak nastoupí skutečné požadavky, v r. 1989 svobodné volby, dnes lynčování premiéra a prezidenta ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi


  1. Naše Justice by měla být vyházená z oken komplet, je arogantní a na morek kosti prohnilá i s komunistou Rychetským (ÚS) a komunistou Šámalem (NS), to je mor naší země!


   Milión chvilek pro demokracii tohoto chlívu.


   Smazat
 40. 10:19 Vám připadá jednání Babiše a ruské onuce Zemana jako normální? Nikdo nikoho nelynčuje, pro vaši info.Jen se poukazuje na fakta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, všichni jsou svatí, jenom Zeman a Babiš jsou zloduchové ..., další primitivnost které dav svatoušků rád podlehne, jsou přeci ti jediní spravedliví ..

   Smazat
  2. Jediným faktem je, že vy jste korunovaný blbec. "Ruská onuce", "čínská onuce", "izraelský šváb", tohle může napsat jen nemyslící hovado o našem prezidentovi, který chce partnerství a obchodní vztahy se všemi.
   Ještě jste zapomněl na to, že je"slovenská onuce", "německá onuce", "polská onuce" a bůh ví ještě jaké "onuce". Ze zhovadilých zmanipulovaných lidí, jako jste vy, se mi zvedá žaludek. Buďte rád, že jsme se osobně zatím nepotkali. To by byla facka!

   Leo

   Smazat
  3. Hlupáku vzpamatujte se, prezident Zeman je politik světového významu a málokdo se mu může rovnat. Jednou to možná pochopíte.

   Smazat
  4. Asi nepochopí, protože k tomu nejspíš nebude mít dosti času. Jelikož si s mnohými jemu podobnými zadělává na hodně zlé konce ...

   Smazat
  5. 11:01 No, je to spíš politik lokálního významu. Politici světového významu se chovají a jednají jinak.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Jak jste, 10:24 přišel na to, že prezident republiky Zeman je ruská onuce? Uskutečnil stejné státní návštěvy jako Angela Merkelová nebo francouzský či severoamerický prezident nebo britský předseda vlády a vy se čílíte. Prodal nás snad do poddanství, máme tady nebo tudy brouzdá armáda Ruské federace? Jsou snad pro republiku na závadu hospodářské vztahy všemi směry? Máte značně zatemněno.

   Smazat
  8. 12:17 "Politici světového významu se chovají a jednají jinak" (než Miloš Zeman). Třeba jako Donald Trump, nebo Boris Jonhson... Vzato historicky, třeba i Winston Churchil. Vy znalče etikety a diplomatického protokolu.

   Smazat
 41. Petice Andreji Babišovi, aby neustupoval zmanipulovaným či placeným křiklounům z ulice:
  https://www.petice24.com/petice_andreji_babiovi_aby_neustupoval_zmanipulovanym_i_placenym_kiklounm_z_ulice#form

  OdpovědětSmazat
 42. Na pláni vyvesili transparent: VÝDOBYTKY SOCIALIZMU SI NEDÁME!! Z KOMUNISTAMI DO BOJA, ZA LEPŠIE SLOVENSKO!!
  JEDINE ZA SOCIALIZMUS!!! Alebo: CHCEME NÁVRAT SOCIALIZMU POD VEDENÍM KSS!! ZBOR NÁRODNEJ BEZPEČNOSTI NASTOLÍ V REPUBLIKE PORIADOK!! Z KOMUNISTAMI PROTI NESLUŠNÝM OBČANOM SLOVENSKA!! Na pláni sa to hemžilo, recesisti si dokonca pripravili aj červené vlajky z kosákom a kladivom. SO SOVIETSKÝM SVAZOM NA VEČNE ČASY A NIKDY INAK. Ba dokonca si zaspeivali aj Internacionálu, Hor sa svetu proletári....

  OdpovědětSmazat
 43. JSOU TO ČUČKAŘI:-))
  Tohle dokázali komouši každý rok ...a už v květnu!! ....hned prvního!!!:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už tě tu někdo dnes opravoval, že ti připomněl, že čučkař je fízl.

   Smazat
  2. 23:07 "čučkař", vzato z nářečí okolo Uherského Brodu je v původním významu označení pro málo schopného člověka. Když už tedy poučujete. To už tady bylo také vysvětleno, víme?

   Smazat
 44. Popravdě se na Letné sešla nejen duté hlůavy, ale semo tamo i naduté! Jen idiot může demonstrovat na straně Bakalů, Krejčířů, Kožených, na straně tzv. "tradičních stran demokratického bloku", který má na svědomí rozkradení státního majetku i majetkuobčanského za neskutečné biliony Kč. Byly to tyto partaje, dnes v opozici, které nasekaly dluhy za 2 biliony, stály u vzniku 4bilionového zahraničního dluhu. Byly to tyto partaje, které zřídili úřad ekonomických katů - exekutorů, kteří ekonpomicky popravují tisíce českých dětí!!! A tomu všemu zločinnému svinstvu fandí Letná, Václavák - prostě pražská kavárna. Nejsou náhodou sešlostí právě zlodějů, kteří křičí, chyťte zloděje? Babiš snižuje zadlužení, zvyšuje platy státních a npřímo ostatní zaměstnanců, racionalizuje státní byrokracii, zvyšuje důchody, bojuje proti vymírání národa, podporuje mateřství a jistě znovu se budou rozvíjet státní mateřské školky a jesle, bude vrácena specializovaná péče potřebným dětem.... A proti všemu pozitivnímu v našem státě dnes bojuje na straně diktatury kapitálu a jako pátá kolona USA Letná a Václavák! Probůh, kde se vzalo u nás tolik blbců v souručenství s gaunery a zloději???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:25 Ten král blbcu, dutá hlava celkem pasuje na vás!!!! Mluvit o 250 000 lidech jako " duté hlavy " muže pouze ubožák.Vy jste nic nepochopil, to co Babiš dělá, dělá pouze aby mu takoví blbci jako vy dali hlas a mohl vesele krást dál, víme. Podporujete veřejně zloděje, to vám nevadí?

   Smazat
  2. Nechci se do vašich sporů míchat, ale není mi jasné, za co ten 1/4 milión lidí v Praze demonstroval, co chtějí? Prosím vás, co ten Babiš ukradl, že se k tomu sešlo tolik lidí?

   Včera jsme viděl v Reportérech ČT takovou podivnou "reportáž", jak mimopražští jednou na Letnou. Samý živnostník. Asi na tom EET něco bude. Proti nim dost nevtipně "reportéři" ČT natočili v nějaké venkovské čtyřce pár zoufalců u piva, jakože "typický vzorek" Babišových fandů. Měli představovat ty "burany".

   Protože znám manýry ČT, tak je mi to stále méně jasné. Proč stavět dělňasy a důchodce proti živnostníkům?

   Co v tom hraje ten Babiš?

   Smazat
  3. Pane 10:49! Zač demonstrovali "duté i naduté hlavy"? Za ty pořádky, které zde panovaly 25 roků pod vládami tzv. tradičních stran tzv. demokratického bloku, Letná obhajovala politiků největších zlodějů v dějinách českého státu hájila poskoky diktatury kapitálu a stala se sama jejich služkou. K čemu je letenský boj proti zavádění pořádku do financí, pořádku do prodejných sloupů republiky - než proto, že je tento boj sám ve službách zlodějů, grázlů. Minulé vlády byly zločinné a když to chce ta současná vláda zastavit, tak Letná protestuje!!!m Komu tedy jinému Letná slouží, než zločinu!!! A že by to dělal zadarmo, Pochybuji, buďto musí jít u mentálně padlé, nebo zkorumpované. Zdraví lidé s normální myslí tam nemohou lézt.

   Smazat
 45. Ti lidé jsou v prosté té většině obyčejně nasraní, potřebují se v davu proti komukoli vyřvat, nebo jeli levně na výlet, nebo dostali zaplaceno, nebo jim zaměstnavatel doporučil, aby se tam jeho pohůnkům, nebo jemu samému ukázali. Faktem je, že celý ten proces a každá ta akce má všechny znaky profesionalismu a nepochybně, spolehlivou finanční základnu. Lze si všimnout, že otevřený účet "chvilek" zaostává daleko za reálnými náklady akcí. Leda by viděné služby byly poskytovány s víc, než s padesátiprocentní slevou. Povídejte to pitomcům, kteří se domnívají, že jejich nespokojenost vyřeší změna "do neznáma". To už tady bylo a pomohl si kdo?

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 47. Hlavní jádro sleziny na letenském pískovišti tvořili podnikavci, stankaři a přištipkáři co by živnostníci, které už "ničí" EET či je to čeká. Proto ten Babiš, kterého by rádi viděli v kleci a s ním i tu ministryni pro spravedlnost, která ho má před tou klecí zachránit.
  Ty další dvě třetiny jejich rodiny, studenti co nechtějí
  slevy, dorostenci co ještě neviděli Prahu a spousta všelijaké
  verbeže, kapsářů a prostitutek.
  No a také nezbytní hérci a zpěváčci s tumáš flusem na čele.

  OdpovědětSmazat
 48. Nejen Soros, Rothschild, USA a Izrael – ale i EU platí dutohlavé demonstranty!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  S.s. Man má přímo Leninsko-putinskou pravdu: Na Letné proti socialismu-babišismu-putinismu protestovali
  • dutohlaví mladí, jimž se líbí kapitalismus a demokracie, s nezaměstnaností a bídou
  • dutohlaví staří, jimž se líbí kapitalismus a demokracie, s bezdomovectvím a NEZMĚRNOU bídou

  My plnohlaví, neboli my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti jsme na Letnou samozřejmě nešli, přestože organizátoři dávali KAŽDÉMU demonstrantovi 3 000 Kč na ruku a pivo zdarma do ruky.

  Teď pár čísel: Na Letnou přišlo hrubým odhadem 300 000 dutohlavých havlistů-kavárníků (profesionální, placené agenty CIA a Mossadu nezapočítávám).
  Takže jen náklady na slíbenou odměnu těmto dutohlavům byly vyšší než 900 000 000 Kč (slovy devět set milionů korun)!
  K tomu si připočtěte náklady na
  • pronájem celé Letné
  • pronájem obřího pódia a všech těch aparatur, které jsme viděli ve zpravodajství
  • Jidášský groš pro všechny ty zrádné umělce, kteří neváhali VEŘEJNĚ plivnout špinavou slinu na oba naše národní Vůdce Miloše a Babiše (od Svěráka po jakéhosi Kluse)
  • zisk všech zúčastněných neziskovek
  a jsme na částce DĚSIVĚ převyšující 2 000 000 000 Kč (slovy dvě miliardy korun)!!!

  Kde na to bere, ten tzv. Milion chvilek pro demokracii?!
  Copak je bohatý jako náš národní Vůdce Babiš?
  Nebo dokonce jako Vůdce všeho Slovanstva Veliký Putin, BJJP?!?!
  Inu, je.
  Je, protože za tímto Milionem chvilek stojí MILIARDY krvavých € i dolarů, vlastněných Sorosem, Rothschildem, USA a Izraelem (což bylo jasné už po demonstracích na Václaváku a dalších asi 450 místech naší zubožené, okupované vlasti) a také EU (což vyšlo plně najevo až včera).
  Jak to vyšlo najevo?
  Hloupou chybou Evropanů, dědičných nepřátel nás Západoasiatů: Agenti EU podlehli předčasné radosti z množství dutohlavů, a začali VEŘEJNĚ mávat VLAJKAMI EU !!!!!

  Když jsem uviděl (v TV zpravodajství) ty hvězdnaté vlajky okupantů a vykořisťovatelů vlát nad hlavami zástupů dutohlavů, tak se mi zastesklo po mých s.s. prarodičích: Moji soudruzi a soukmenovci prarodiče by NIKDY nedemonstrovali za kapitalismus a demokracii, neboť – stejně jako s.s. Man – doslova MILOVALI svoje boty-důchodky a hubertusy, v nichž stávali fronty na:
  • maso (každý pátek)
  • knihy (skoro každý čtvrtek)
  • banány a mandarinky (každé Vánoce)
  • WC papír a vložky (vždy během přechodného nedostatku těchto tovarů v maloobchodní síti)
  • Lenina do Mauzolea (během každé návštěvy Moskvy)
  • zájezd s Čedokem na Západ (jednou za 10 let)
  • Škodovku (jednou za život)
  • atd. apod.

  Ano, o něčem TAK KRÁSNÉM + NAPLŇUJÍCÍM dnešní zubožení důchodci mohou jen snít.
  Ale oba naši národní Vůdcové Miloš a Babiš pracují, seč jim síly stačí, aby se ty krásné časy vrátily, spolu s nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
  A pokud jim pomůžeme, my plnohlaví, tak se jim dílo podaří: Ruská armáda se vrátí, a s ní příslovečný slovanský socialistický blahobyt, v němž se tak NÁDHERNĚ žije všem plnohlavcům, členům Strany a spolupracovníkům (neřkuli rovnou členům) naší StB.

  Pomůžeme jim?
  No samozřejmě, že pomůžeme: Vždyť my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti jsme horšolidi s IQ<100, my plnohlavci.
  Proto BYTOSTNĚ nenávidíme všechny evropské hodnoty, především kapitalismus a demokracii.
  Proto za nastolení socialismu-babišismu-putinismu rádi položíme životy, v nejhorším i svoje vlastní, že.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 24. června 2:23) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.