Reklama

sobota 1. června 2019

Dva mopslíci štěkají na Dámu

Lubomír Man
1. 6. 2019
Přiznám se, že o působení ženského živlu v politice jsem si nikdy nemyslel nic moc. Stačilo nechat si v představě promítnout obrazy Němcové, Langšádlové, Pekarové Adamové, Černochové, Udženije, vzpomenout moudrostí, které kdy vyšly z jejich úst, i činů, kterými se proslavily, a závěr byl jasný. Drží si je tam proto, aby ve stranách nějaké ženské měly. Cožpak taková Langšádlová řekla kdy něco, co by šlo – byť jen o milimetr - nad vyjadřovací či duchovní kapacitu Kalouska či Schwarzenberga? Kromě její otevřené výzvy k válce s Ruskem, která jí ovšem důvěryhodnost nad jmenované dva nepřidala. A vešel obraz Němcové do našich myslí něčím pozoruhodnějším, než půjčováním svého služebního auta synovi, včetně obdarováváním ho dodávkami poslaneckého benzínu? Či že se svého času zcela vážně pokoušela stát se premiérkou vlády ČR?

Ne! Takže, jak už shora řečeno, na dané téma žádné pochvalné reference. Ale všeho do času, konkrétně pak do včerejšího večera na ČT 24, kde pod vedením moderátorky Augustové zasedli ve věci draftu Bruselu o záležitosti Babišova ptačího hnízda dva politici. Jeden z Pirátů a druhý z ODS, jejímž útokům z vnějšího televizního stanoviště, tuším v Brně, vzdorovala ministryně financí Alena Schillerová.

A u té dámy, vážení čtenáři a čtenářky, má skepse ohledně ženského působení v politice končí. Protože jak se příval útoků obou politiků, podobající se štěkotu vzteklých psů, tříštil o velkorysost, přehled, rozvahu i o nevyvratitelnou logiku, jež proti nim s nebetyčným klidem i převahou v hlase i v argumentech stavěla paní ministryně, přicházelo mi na mysl burcující přesvědčení, že právě teď, v tomto momentu, v pátek večer posledního dne května roku 2019, přichází nová a slavná éra působení žen v české politice. A že se toho dne povýšila laťka žádoucí politické úrovně nejen političek ale i politiků na novou výši, kterou budou od nynějška všichni poměřováni – a to ať už jim to bude milé, či nemilé. Ale že milé by to snad mělo být pro nás všechny, kteří je, ať už naživo či z televizních obrazovek, budeme napříště sledovat.

61 komentářů :

 1. I když odbočuji, tak něco podobného, jako naposled u Jílkové, nepříčetný hňup Herman a naprosto vyrovnaný pan Grospič.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po našem vitězstvi bude platit šarija pro všechny ženštiny a pro tu vaši zvlášt.
   Budou bity jak žito.

   Alláh akbar

   Smazat
  2. 10:58 když už, tak: Allahu Akbar vy jeden povedenej českej "muslime"! :-)
   Chcete-li konvertovat, měl byste si o své nové víře zjistit alespoň základní informace. Pak můžete zbytek života věnovat dalšímu jejímu studiu.

   Smazat
  3. No 4 ženy by se hodily,hnal by je do roboty a dělal by ty chybějici dětičky,které vládě chybi.
   Budouci prok islamu je tady
   Alahu akbaru.

   Smazat
  4. To je poněkud mylné, ty 4ženy nejsou zdarma a ne každý jouda si je může dovolit. Zkuste vypátrat jaké jsou podmínky k získání více žen! Možná si nebudete moci dovolit ani jednu. Marhaba habibi...

   Smazat
  5. No...když jim bude dělat pasáka. tak na tom i zarobí, né ?!

   Smazat
  6. 11:55 Když to "Allahu Akbar" nedokážete ani správně opsat, natož vyslovit, tak se raději modlete ke křesťanskému "pánbíčkovi", aby si vás nějaký ortodoxní muslim nevyhmátl s podezřením, že si děláte z islámu šoufky. A to děláte. A taková věc je velice nebezpečná. Zjevně ani netušíte, s čím si zahráváte.

   Smazat
 2. Oni vědí že nemají šanci aby je lidé většinově zvolili tak to zkouší přes Čapí hnízdo. Jenomže naštěstí mají smůlu Babiš řekl že neodstoupí za žádných okolností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na rozdíl od aktérů demožumpy má pan premiér Babiš všech pět pohromadě. Vydržet a při parlamentních volbách je vyfackovat z Parlamentu !!

   Smazat
  2. 0:27
   Souhlasím, ale i s ANO a jeho předsedou BABIŠEM
   Václav

   Smazat
  3. 0:27 "Pan premiér Babiš má všech pět pohromadě..."
   - ??! Pohromadě má nejvýše 4! S tím pátým to má dost nalevačku - rozsévá po světě schízu, kam šlápne. sck

   Smazat
 3. Podívejme, to jsou ale paradoxy! Čeští komouši se zamilovali do oligarchy, miltimiliardáře, druhého nejbohatšího Čecha, Babiše. A rvou se za svého miliardáře do krve při obhajobě jeho dalšího bohatnutí prostřednictvím dotací plynoucích z peněz daňových poplatníků.
  To je opravdu na nějakou hlubší psychologickou studii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to tak není ani náhodou, ty kecy 0:27 může zbaštit jenom debil. Babiše já nemusím ani náhodou, ovšem to proč po něm jdou je to, že jim zabral místečko u koryta a oni ODS, KDU ČSL, Piráti, ČSSD, starostové a ti další šmejdi, nemůžou krást jako doposud a tak jim najednou jde o demokracii(krást) a svobodu (oblbovat lidi a krást) především, ale o tu jejich, na lidi absolutně s.rou.
   pokud to nepochopí většina národa, nemáme vyhráno. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Jak jste 0:27 přišel na to, že se do Babiše zamilovali komouši? Těch bylo v dospělé populaci ani ne 14 %, z toho polovina kariéristů co převlékli kabát a nejméně třetina je po smrti. Ale Babiš má až 30% volební úspěch ať do něj opozice v čele s ČT řeže jak chce? Nejste vy s těmi komouši už naprosto zaostalý, zastydlý hlupák?

   Smazat
  3. Zlatý oligarcha na kterého nadávají pravdoláskaři, Umlauf a Koller, zajišťuje ČR vysoký růst HDP, netuneluje jako ti šmejdi se Sobotkou a Bakalou OKD, platí daně v ČR a ne v Grónsku, to není paradox šmejde!

   Smazat
  4. Jaké peníze daňových poplatníků, peníze po zaplacení daně jsou peníze státu. Pro poskytování dotací jsou dána přesná pravidla. Kdo tato pravidla splní má na dotace nárok. Platí to jak pro Pavla stejně tak i pro Petra. pojem "peníze daňových poplatníků"vymysleli novináři aby si zasloužili mrzký jidášův groš.

   Smazat
  5. 1:41
   Jenom naprosto v podvodech na lidi převyšuje své protivníky. Jako je ace miliony chvilek, kteru založil asi serioš. Babiš by si asi mohl založit univesitu pro sedmilháře a podvodníky nového věku.

   Smazat
  6. 5:30 Ony se ty penize rodi na stromech nebo lihnou ve stajich? Kdy jste si takhle naposledy natrhal?

   Smazat
  7. 1:41 "Zlatý oligarcha . . . , netuneluje jako ti šmejdi se Sobotkou a Bakalou OKD, . . ." - Ještě
   že jste to připomněl! Co je vypátráno nového na
   poli privatizace OKD? Znáte versi pana prezidenta?
   Jeho příběh a v Jeho podání by posluchače určitě nenudil! sck

   Smazat
  8. Babiš!? Jak víme, všichni oligarchové si žijí v poklidu s rodinami a za politruky odees, stanu, pirátů, toponuladevět, socdem, luďáků atd. tahají jako za loutky a ti jim plní všechna jejich přání - do krve bojují za to, aby nemuseli platit daně, aby měli k dispozici daňové ráje. A pak přijde nějaký blázen, třeba Babiš, který si myslí, že se kapitalismus bez trochy humanismu a sociálna neobejde a je na politrucké scéně, hlavně Valdštejna, vzpoura loutek. A tak kdo je špatný? Ne kožení, ne bakalové... ale Babiš. To je přece nad slunce jasnější a když pak oliogarchové vlastní propagandistickou mašineriíí i s pisálky navíc k těm politickým loutkám, tak jsou věci, jaké jsou. Na náměstích se srocují Miliony úchylek a rámusí za korupné pana Sereše a dalších. Jak prosté, jednoduché a účinné. Ale máme přenechat své životy bakalistům a jejich nezkrotné touze bohatnout na válkách, masakrování lidí a nebo máme si chránit oligarchu, který nevidí budoucnost v krvavé diktatuře kapitálu, ale v kapitalismu s aspoň trochou lidského vzhledu. Zatím pro polidštění kapitalismu hlasuje u nás 30 % lidí, třeba i další přijdou k rozumu, jen aby nebylo pozdě! Hlavně pro jejich děti!

   Smazat
  9. 0:27 – Nejsem člen komunistické strany, ale jsem si jistý tím, že komunisté jsou na straně Babiše proto, že mají, stejně jako spousta jiných lidí, třicetileté zkušenosti s lidmi typu Pospíšila, Fialy, Kalouska, Langšádlové, Pekarové a jim na roveň postavených. A nakonec - v jakém poměru je eventuálně několikamilionová dotace proti rozkradení celé republiky, zničení průmyslu či zemědělství? To není věru na psychologickou studii, ale na léčbu. Ale myslím, že by vám nepomohla.

   Smazat
  10. 0:27 - souhlasím, na tobě by se psychiatři vyřádili. Jen nevím, jestli by to k něčemu užitečnému bylo!

   Smazat
  11. 0:27 U vás závist a tupost je nebezpečné spojení.

   Smazat
  12. 14:16 chybí tam Němcová-rohlíková.

   Smazat
 4. https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/219411000370531/video/699936

  OdpovědětSmazat
 5. je to podobné - ak dostal niekto dotáciu, tak mu ju ktosi schválil, a ten zodpovedá za to, že to urobil, koniec.... nech ju vráti nie nejaký fiktívny !štát" - ale tí, čo tresli pečiatku dať - a sedia v Bruseli - hotovo - a malo by platiť, dali, tak žiadne vymáhanie sa nekoná, raz a navždy si dá pokoj každý úradník, že sa nechá ukecať - deje sa to v Česku a aj na Slovensku - tak čo,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 6. Přesně to jsem si říkal, kromě ministryně spravedlnosti Benešové, která ale je maličko osobitá, ale to může být dáno věkem, tak tohle je první ženská, která zatím vystupuje s přehledem, kompetentně a noblesně. A ani není vyděšená a odhodlaná, jak bývají ty výše jmenované. A navíc není stranička.

  OdpovědětSmazat
 7. Tato dama je opravdu to nej co jsme od sametu ve vsech vladach meli. Ona muze byt prvni zenou, ktera bude predsedou vlady v teto zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, po političkách, které pokračovaly v tradici Zemínové, Hodinové-Spurné se našla jedna normální nehisterická a s logikou. Držím jím palce.

   Smazat
 8. Zastavení dotací nepostihne A. Babiše, ale zaměstnance v celém české zemědělství, potravinářském průmyslu, dodavatele i odběratele Agrofertu a rovněž spotřebitele. Dotace jsou určeny ke snížení nekalé konkurence, ke snížení rozdílu mezi podstatně nižší podporou českého zemědělství ve srovnání s ostatními státy EU. Přímá platba na hektar zemědělské půdy je v EU rozdílná, např. pro ČR 90 eur, v Dánsku aj. zemích 350 eur. O dotace přijdou i další zemědělské podniky v ČR. Žádný projekt doma ani v zahraničí by neobstál při tak zaměřené hloubkové kontrole. Zvýší se ceny potravin, zvýší se podíl zahraničních potravin na našem trhu, klesne zaměstnanost v zemědělství a potravinářském průmyslu. Část politiků a médií provádí dlouhodobě „Hon na Babiše“ z politických důvodů bez ohledu na důsledky, aniž si připustí, že jsou manipulováni a zneužiti pro „vyšší cíle“ jako Greta Tintin Eleonora Ernman Thunbergová jen určitou lobbistickou skupinou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dotace, to je jedna z neřestí této fáze diktatury kapitálu. Deformují zcela trhovcové hospodářství a pokud je uváděn Agrofer, můžete si za to jeméno dosadit jakoýkoliv podnik a myslím, že nejen zemědělský. Kolik bylo vyplaceno z daní zaměstnanců jen na tzv. pobídkách? A jako dotace dostávají ti, co je musí platit??? Víte,k že mnozí si z dotací do zemědělství u nás již pořídili docela pěkné statky??? Tedy aspoň desítky hektarů pozemků???
   Hon na Babiše - no to je sám o sobě dobrý kšeft, jednak pro politické loutky z Valdštejna - kterým navíc kape velice tučné koruponé za výkony na podporu diktatury kapitálu bez skrupulí - jak se krásně culí všichni ti odesáci, topnulydeváťáci, luďáci, stanáci, piráti, socdemáci..., jak mají nastláno v korytech! A nyní se podařilo vypěstovcatz Miliony úchylek na podporu diktatury, válek, nemravnosti a hulvátství a dosazovat je jako bezduché figury na nové Hitlerplacy!

   Smazat
  2. Kladivem místo na čarodejnice, hurá na Babiše. Fakt je, že s řepkou to přehnal, hnízdem to podělal, ale má taky pozitiva. Firmy fungují, zisky jsou daněny doma a na rozdíl od jiných oligarchů je pod takovou kontrolou jako nikdo. Takže nevím proč má být číslo jedna mezi škůdci. Navíc mi vadí, že ti co ho soudí neupekli ani jednu koblihu pro lidi. Přemýšlím, zda nejde o krycí manévr pro rošťárny, které lze skrýt za předhozené hlavní téma.

   Smazat
 9. Já jsem paní Schillerovou neslyšel, ale ženská má od přírody větší vyřídilku, pokud je navíc ještě chytrá a má nějaký ten morál, pak to je dobrá zpráva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opakovala furt dokola asi čtvrt hodiny, že musíme počkat 3 měsíce na konečnou finální zprávu, než se o tom můžeme vůbec začít bavit. To je celé.
   A místní volci s Manem v čele se z ní můžou štěstím bláznit a už ji pasují za skvělou premiérku :-D

   Smazat
  2. 9:40-:-D-ale ona by byla skutečně skvělá!

   Smazat
 10. Šaškárna s eurodotacemi odhaluje pravou podstatu Evropské unie.
  Eurohujerští blbečkové, kteří ji rozpoutali, lidem ukázali že EU je jenom korupční struktura, která slouží nadnárodnímu finančnímu kapitálu, který si prostřednictvím dotací kupuje poslušnost od oligarchů po běžné občany.
  Všechny krmí potištěným papírem a sklízí vděčnost od vykrmovaného dobytka.
  Ti co tu "dotační kampaň" "antibabiš" rozdmýchávají, jsou tak blbí že nechápou jak si "se*ou do vlastního také dotovaného hnízda".

  OdpovědětSmazat
 11. Milý autore, ono to s těmi muži politiky nevypadá o nic lépe, než s těmi ženami. Je zajímavé, jak výjimečně v politice se uplatní souběh vzdělání, inteligence a mravnost. A když už takový "malér" nastane, ta se všichni ti političtí idioti shluknou, aby "malér" ukamenovali či ukřižovali. A protože i národ je dobře manipulovatelný, pak vítězí ten, kdo má v rukou propagandu - tedy 6 velmoc, která vždy měla velké problémy s mravností a zejména pravdou! Pravdou? No proto, že pravda - to je něco co, se neslučuje s diktaturou - i s tou diktaturou peněz, ve které dnes žijeme! Takže nedivme se, že u nás dnes vítězí lež, podlost, miliony úchylek a desperátství a zase zbuntovaná ulice!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:40 "...souběh vzdělání, inteligence a mravnosti, ... "malér", problémy s mravností a zejména pravdou... - Vyprávět Járům Cimrmanům
   o Mistrovi Janu Husovi je přece taková HLÍNA!
   A Čobol se tu jejich češtinu naučil ajn-cvaj.

   Smazat
 12. Problém je u tzv "opozice", která věnuje své úsilí proti jedné straně a hlavně jedné osobě! Proto jim nezbývá čas dávat DOHROMADY republiku tak, aby nastalo zlepšení ve všech oblastech a ve všech VRSTVÁCH OBYVATEL.

  Uvedu několik příkladů pro porovnání, že současná koalice (TAK SILNĚ OKOPÁVANÁ) se o to alespoň snaží.

  Beru v úvahu vládu "tyrana a zloděje" od roku 2013 a ten samý časový horizont před jeho "vládou", kdy excelovala opozice.

  Tak třeba, o kolik si polepšili důchodci, lékaři, zdravotní sestry, učitelé, lidé s minimální mzdou? jedná se přece jenom o MILIONY lidí! Nebo si snad někdo myslí, že jde jen o skupinky?
  Srovnejte to s Kalouskovým přidáním důchodcům o 40 Kč, slovy ČTYŘICET KORUN za rok! Není to výsměch? A co zadlužení? Jaké bylo v tom čase a jaké je dnes? Jaký byl růst HDP a jaký je dnes?
  Pár "maličkostí", ale srovnává to snad někdo z těch "škarohlídů"? TO VŠE rozděluje společnost! Úzká skupina lidí bude VŽDY nespokojena, ať bude u vlády kdokoliv! Jen je třeba se podívat blíž, co to je za skupinu(y)

  Problémy byly jsou a budou za každé vlády, ale pro ty miliony lidí, které si polepšili, jsou spokojenější.
  Proto se ani nedivím že ten "tyran a zloděj" má takovou podporu mezi lidmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je, že současné spokojené skupiny mohou spokojenost vyjádřit jen volbami, kdežto opozice vlastnící média a toužící po ztracené politické moci, ženou své ovečky do ulic. V pořádku, až se karta obrátí, budou mít odbory a skupiny bez zastoupení tolik peněz a mediálního krytí jako "Kavárna"?

   Smazat
 13. Jiří Jírovec2. června 2019 12:54

  Dalším takovým mopslíkem je „Arogantní fracek“ Dominik Feri. Říkám to pořád, že dnes je snad už rasa pro každého kdo není naprostý debil irelevantní.

  Frackové a podobná svoloč není závislá na rase. Zamyslete se nad tím, to co o Ferim už víme dávno z medií. Tedy to že je to arogantní fracek, zakomplexovaný z toho že je politický nikdoš.

  V životě ničeho nedosáhl, pouze mu šlo, dle jeho slov o získání vlivných kontaktů a zaplacení pobytu v Praze, přes parlamentní sezení pouze na prdeli a mediální teatrálie, jako oběť rasismu.

  To že někde nesedí za pokladnou v supermarketu je způsobeno tím že kalouskovci potřebovali do voleb někoho mladého a tmavého (nemyslím to pejorativně), protože to je segment voličů, které to táhne.

  A bujné afro taky není k zahození. Vytáhli ho na radnici a parlamentu a on získal pocit, že je nějaké velké zvíře. Přitom je tam jen jako face top09. Politickou moc má asi takovou jako babišův šofér. Ono je to vlastně docela smutné až trestuhodné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobre, ze takovy debil jako ty, muze postekavat pouze na onskurnim serveru. Jinak na tebe sere bilej tesak.

   Smazat
  2. 15:20 Už raději nic neříkejte a hlavně nepište! A především nepoužívejte slov, která neznáte. (Co znamenají a jak se píší.
   Bude to tak pro všechny lepší. A především pro vás člověče nešťastná.

   Smazat
  3. 12:54 Už tady byli Stanislav Gross, Marek Benda, příklady táhnou..

   Smazat
  4. 2. června 2019 15:20

   Á Feri se probral a opět chce mít oplácané, rudé tváře pod svým drnem v hlavě a na hlavě. O panu Jírovcovi, nomáde jen dobře, to si zapamatuj! Ty OBSKURNÍ kreatůro?

   Ramón

   Ps. Nezlom si oči až toto budeš číst, lingvistiku.

   Smazat
 14. Ad 20.19.: ví, prosím, někdo přesně, jak je to s českým lithiem? Nějak se po něm, zřejmě podruhé, slehla zem. Proč asi? Děkuji, A.Š.

  OdpovědětSmazat
 15. Ještě chvíli bude Sorosova 5. kolona v ČR pořádat štvanici na Babiše a vydávat to za obranu demokracie, tak já nevolič ANO začnu toho Babiše volit...

  OdpovědětSmazat
 16. Však ona už se o to Benešová postará. Bejbiš nebude sedět (v koutě)!

  OdpovědětSmazat
 17. Obdobný dojem jsem měl dnes při sledování Partie na stanici Prima.Pospíšil tam působil jako rošťák ze školy a paní Benešová jako zkušená učitelka nepoužívající rákosku. AS že by byla na místě!

  OdpovědětSmazat
 18. Upřímně řečeno, předsedu vlády, pana Babiše, pokládám za vlastizrádce, aniž by mě zajímaly dotace, zda na ně měl či neměl nárok. Je to licoměrník bez vlastního názoru, který bude schopen bez mrknutí oka vtáhnout nás do těch nejhorších sraček, budou - li si to přát naši spojenci z EU či NATO. Postě mu nevěřím. Není po mě důvěryhodný. Na druhou stanu je mi jasné, že dotace jsou jen zástupný důvod, jak se ho zbavit, a otevřít cestu do vlády a parlamentu ještě větším eurohujerům, než je on. Inu, vláda je obrazem lid, kterému vládne. Jsou to spojené nádoby, takže bychom si měli v první řadě vymést před vlastním prahem my, občané ČR...

  Honza, Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Názor mám stejný jako pan Honza, jenomže to co tady za hrůzy bezmála 30 let, prováděly ty ostatní strany je nedostižné. A na podzim budou chtít, těch 30 let zlodějin, tunelů a podvodů na voličích, oslavovat. 23.května bylo výročí jedné z pražských defenestrací, většina médií zrovna držela bobříka mmlčení a tak to vyšumělo do ztracena. Rudý dědeček

   Smazat
  2. A kterou cestu si Honzo a "rudý dědku" vyberete? Jsou vždy tři cesty, levá, pravá, obojetná. Prvé dvě jsou revoluční, máme na to?

   Smazat
  3. I když jsem nebyl tázán.

   V první řadě zdravím pane Mírku, na rovinu MY jako společnost se svými povahovými rysy na to nemáme. Zároveň postrádáme skutečného alfa samce, to co jsme nuceni volit, je stále dokola nouzová haše na našich hlavách.

   Bylo mi potěšením Ramón

   Smazat
 19. Já jsem pro Babiše, zatím není nikdo lepší. Nikdo z těch co příští na něj nemá. Nebo chcete Bendu, Feriho, Vondru, Pospíšila, Fialu či snad piráta ?

  OdpovědětSmazat
 20. skutečný Jiří Jírovec3. června 2019 7:03

  K příspěvku 12:54

  Na rozdíl od autorů, kteří se kryjí anonymem publikuji vše pod svým jménem.
  Protestuji proti tomu, že si moje jméno kdosi vypůjčil a žádám, aby tento příspěvek byl stažen. Pokud se tak nestane, končím s diskusemi na NR. Tento server má povinnost zaručit, že příspěvky neporušují zákon. Musí tedy chránit svoje autory.

  PL mají u diskuse tento disclaimer: "Přestože Vaše osobní data chráníme, v případě podezření z trestného činu však poskytneme orgánům činným v trestném řízení dle 8 odst. 1 trestního řádu plnou součinnost a předáme veškerá dostupná data. Prosíme, pomozte nám zachovat diskusi věcnou a smysluplnou. Děkujeme za pochopení."

  Pokud NR má "dostupná data", která se dají předat orgánům činným v trestním řízení, nechť je preventivně používá pro ochranu svých autorů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiří Jírovec3. června 2019 13:39

   Chlape, kde to žijete, já Vás zdravím jako svého jmenovce. Vy jste si patentoval celosvětově své křestní jméno i přijmení. Já ho mám pouze v rodném listě, člověče až doposud, jste byl přesvědčen, že jste jediným JJ na světě, to je mi překvapení.

   Kolik je Šarapatků, kteří za toho Šarapatkou nemohou, kupříkladu bývalý velvyslanec a poslanec za stranu Úsvit Tomia Okamury. Já Vám mohu pouze doporučit, zaregistrovat svůj vlastní blog, namísto pouhého podpisu. JRJ

   Zde mě máte!
   https://cs-cz.facebook.com/public/Ji%C5%99%C3%AD-Jirovec

   Smazat
  2. Drahá Jírovčata, nebojujte stačí se dohodnout, každý Novák už dávno ví, že se představí jako Červená Karkulka.

   Smazat
  3. Jiří Jírovec je natolik autentický ve svém nadhledu a širokém záběru hodnocení reality, že nějaký "skutečný Jiří Jírovec" může zmást jen toho, kdo se o politiku nezajímá.Zdeňka Radičová

   Smazat
 21. skutečný Jiří Jírovec3. června 2019 7:03
  Skutečně myslíte PL jako věrohodného, diskuzně nezávadného zdroje, nebuďte k smíchu. Zůčastnil jste se někdy jejich diskuzních příspěvků, to je skrumáž sprostot, bez hlavy a paty. To jste zrovna neuvedl příklad vzoru a morálky na úrovni. Mainstreamem je brán jako jeden z největších šiřitelů fake news po Aeronetu. Zlatá Nová republika. P.K.2

  OdpovědětSmazat
 22. Skutecny Jirovce , proco si se vracel k hurvinkum , tebe NEvymazou a ty brecis , a me mazou porad !
  Huuuu, ha, ha, ha, ha - Dvorak to zase posral !
  Cenzori, vy privilegovane poloopice ! T.j. velka sranda , Jirovec to da do Strasburgu !
  PRESIDENT TRUMP, je nejlepsi president od dob Ronalda Reagana a jeho politicky boj je giganticky a
  velmi zajimavy !
  Ja nemohu nic napsat , protoze ten vas narodni HEMEROID - CENZOR - vrtichvost Dvorak vsechno smaze !
  Skutecny Jirovec ho nezajima !
  To co se deje v Cesku je nova doba TEMNA ! Nedejte se a delejte s tim neco !
  nick honolulu - I'am CONSCIOUS OBSERVER !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.