Reklama

pátek 14. června 2019

Generální tajemník OSN: „Otevřené hranice jsou zdrojem evropské síly“

Generální tajemník OSN António Guterres
14.6.2019  SvobodnéNoviny
Členské státy EU musí předat svou pravomoc omezovat přistěhovalectví technokratům, neboť podle generálního tajemníka OSN Antonia Guterrese „byl kontinent v průběhu své historie obohacen rozmanitostí“.


Poté, co získal Cenu Karla Velikého za jeho globalizační a protinárodní postoje, která byla v minulých letech udělena takovým postavám jako je Angela Merkelová, papež František a Emmanuel Macron, Guterres začal hlásat, že Evropané „se obracejí dovnitř, ponoření do paměti zlatého věku, který pravděpodobně nikdy nebyl.“

Během svého projevu, který byl plný hlásání o morálce, prohlásil: „Asimilace několika kultur a dědictví bylo výchozím bodem evropské kultury,“ a zároveň zdůraznil, že palác Karla Velikého v Aachenu „si vypůjčil několik prvků římské a byzantské civilizace“.

Podle pana Guterrese nemůže evropský občan jednoduše „chránit bohaté dědictví kontinentu,“ pokud nesouhlasí s neúnavnými vlnami masového přistěhovalectví z třetího světa a zavazuje se snížit emise uhlíku na nulu do roku 2050 a splní „Agendu OSN 2030 a jejich cílů udržitelného rozvoje,“ která usiluje o realizaci doktríny kulturního marxismu, jako je rovnost výsledků na základě pohlaví, nekontrolované zákony o potratech a propagace životního stylu LGBT pro malé děti.

Myšlenka Evropy „nemůže být založena na mentalitě „my“ versus „oni“, poučoval portugalský politik a dodal, že neexistuje „žádná alternativa“, než otevření hranic Evropy třetímu světu. Guterres také uvedl, že „uzavření dveří žadatelům o azyl nechrání, ale škodí tomuto dědictví“.

„Všechny společnosti mají tendenci být, nebo již jsou multi-národnostní, multi-kulturní a multi-náboženské. To musí být považováno za bohatství, ne za hrozbu,“ trval na svém Guterres, než požádal Brusel, aby zboural vnější hranice států EU a přinutil daňové poplatníky, aby posílali peníze na globální Jih s cílem dosáhnout „vyváženého přístupu přistěhovalectví,“ který by řešil příčiny migrace při zachování práv a důstojnosti migrantů “.

Generální tajemník OSN během svého projevu zdůraznil, co označil za tři bezprecedentní výzvy, které „klepou na naše dveře“ v „této době velkého geopolitického nepořádku“: xenofobní „nenávistné projevy“, které údajně „podněcují terorismus prostřednictvím sociálních sítí,“, změna klimatu vyvolaná lidmi a masové přistěhovalectví.

Nebezpečí spojená s radikálním islámským terorismem nebyla během jeho řeči nikdy zmíněna. Varoval však, že „agenda pro lidská práva ztrácí půdu pro národní agendu suverenity“.


* * *


34 komentářů :

 1. Pročpak Antonio Guterres nesměřuje svou výzvu třeba vůči Izraeli, který je uzavřený málem jako KLDR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože Izrael není vůl a kašle na tohle obohacení.

   Smazat
  2. Protože právě jejích souvěrci diktují Antoniovi co má říkat

   Smazat
  3. Protože Izraelci si s memorandy proti osídlování Západního břehu svědomitě vytírají řiť.
   Teďka "poradce" Kushner vymyslel "Plán století",že teda vlastně i Západní břeh patří Izraelitům...
   OSN možná trošinku zakvičí,ale...zas bude klid po pěšině.
   Stejně jako když Trump přiklepnul Izraeli syrské Golany.

   Helanov

   Smazat
  4. Když jim patří Washington a celé východní pobřeží... US, EU a arabských diktatur generality salutují a prosí rabíny o rozkazy - hned je svět jednotnější, poslušnější, prostě globálnější... a když i bouda Společnosti národů II., OSN, stojí v Americku, tak každý Generální nájemník - ééé pardon, tajemník, by měl problém, kdyby jim USA uzavřelo vodu, elektřinu - nevím, jestli je v budově OSN plyn... zmrazilo konta... a nakopali celou OSN do brusele.

   Tumáš, Čerte, kropáč - když už ocasem na mši válečnou zvoníš!

   Smazat
  5. Na praseti se nesmi zadat moc. Prase Antonio musi opakovat co ma porucene..

   Smazat
 2. Tihle ptáčci mluví jen o vnitřních hranicích v EU.
  Jenomže ty jsou v ohrožení jenom a jedině kvůli cílené účelové likvidaci pravidel na vnější hranici EU!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Vláďa, souhlas, vždyť Guterres je exponentem multi-kulti a nového řádu!

   Smazat
 3. Ono dnes už nejde jen o zachování Evropy jako takové, její tradic a bohatství, nejen hmotného ale i kulturního ale dnes jde už především o zachování holé existence její obyvatel.

  OdpovědětSmazat
 4. Povolit migrantum 30 dni na návrat zpátky.

  OdpovědětSmazat
 5. Má on nějaké potomky?

  OdpovědětSmazat
 6. Doslova jebnuty clovek.
  On si mysli, ze ked napusta do Europy cierne kobylky z Afriky, tak povodny obyvatelia budeme iba lezat, a migranti na nas budu robit.
  Omyl. Oni budu lezat, mi budeme makat.
  Na ct2 davali asi pre 2 mesiacmi dokument, ze 60 percen obyvatelstva Portugalska ma DNA po cernochoch, po otrokoch, ktorych pred niekolkymi storociami dovazali do Portugalska na otrokarske prace.
  Stavim sa, ze ak by tomuto idiotovi zobrali vzorky DNA, jeho predkovia bili otrokari.
  On sice trocha zbledol, ale myslienami je stale pri svojich predkoch, ktory makali ako otroci.
  A teraz nam to chce vratit, aby biely makali na ciernych.

  OdpovědětSmazat
 7. Až přestane fungovat stát, tak přejdeme ke kulometům, jimiž budeme hájit alespoň hranice a vchody svých domů.

  OdpovědětSmazat
 8. To dějiny nepamatují, hovada která s takovým údilím a energií makají na záhubě své vlastní civilizace. Už teď je radost koukat na některé reklamy, které budí dojem, že si běloši s někým vyměnili kontinent.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.38 Tu reklamu chápu takto. Jsi hora nemyslícího masa a nejsi Evropan? Old Spice ti nahradí koupelnu a udělá z tebe CHOPPER. Jsi Evropan, nemusíš už za tou "mužnou" vůní do YUMY v létě. OLD SPICE!

   Smazat
 9. To se děje jen v té odporné eu všude na světě jsi státy chrání hranice. Musíme odolat a volit národní politiky jde o holé přežití Českého národa.

  OdpovědětSmazat
 10. Host do domu, Bůh do domu, ale jen když je pozván.

  OdpovědětSmazat
 11. kolik jich má doma ?

  OdpovědětSmazat
 12. Ať si GuterreSS vylíže řiť. Žádné kozomrdy tu nechci!

  OdpovědětSmazat
 13. VRAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Síla evropského kontinentu spočívala ve vzájemné konkurenci národních evropských států. I když často probíhala drsným způsobem. Tento Guterés, chce tento evropský zdroj pokroku, národní státy, zlikvidovat.
  Proč to takový chuj chce, je jasné – tak jako ostatní přeplácení poskoci, to má v zadání své práce. Od těch, kteří chtějí udržovat moc stále ve svých rukou a dost by jim pomohlo, vytvořit z Evropy oblast euroasijských negroidů, bez nějaké identity, tedy bez směřování ke svému rozvoji, tak jak to činí regulérní evropské národy.
  Ale to je v hrubém rozporu s našimi zájmy, nás Evropanů. Proto Guterézi, sklapni, dělej si blba ze své babičky. P.K.

  OdpovědětSmazat
 15. ...OSN, další organizace, která má za úkol likvidaci Evropy a jeho bílého evropského obyvatelstva. Výměna obyvatel je v plném proudu a už se ti pacholci s tím ani netají. OSN je jen prodlouženou rukou globalistů, která evropany tlačí pod taktovkou humanity, lidských práv a demokracie do chomoutu totality a následné likvidace bílého genomu Evropy. Nejhorší na tom je, že vyžrané prase Guterres pracuje proti své rase a slouží zlu. Na všech vysokých postech jsou jen prodejné děvky....

  OdpovědětSmazat
 16. TAk ať si je vezme k sobě domů a neotravuje spořádané občany. Já mu to obohacení přeji.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 17. Ty tupý dědku, do říše Římské přicházeli lidi, aby se stali Římany, ukaž mi ty mohamedány, kteří přicházejí do Německa, aby se stali Němci. Je to furt jak u blbejch na dvorku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 18. Já žiju v domnění, že OSN má vytvářet porozumění mezi národy, zaručit nedotknutelnost hranic, hájit mezinárodní právo, zamezit válkám a ne národy pomalu likvidovat a něco proti jejich vůli přikazovat.

  OdpovědětSmazat
 19. Generální tajemníku, neobtěžuj nás svým průjmem!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten Portugalec je skutečně prodejný omezenec. Lže jako politik... holt morální špína; každý slušný Žid ho v duchu posílá do Brusele...

   Smazat
 20. To je tedy zrůdnost: vyžraný byrokrat v čele OSN žádá Brusel, aby "zboural vnější hranice států EU a přinutil daňové poplatníky, aby posílali peníze na globální Jih s cílem dosáhnout vyváženého přístupu přistěhovalectví, který by řešil příčiny migrace při zachování práv a důstojnosti migrantů “. Krucinál, a co důstojnost a práva původních obyvatel států EU, ty neexistují ? Tohle dopadne špatně.

  OdpovědětSmazat
 21. OSN=jenom šaškec pro blbý...
  Do Rady pro lická práfa nasadili Amíci "svoje" Saúdy.To je za země,kde lickopráfně rozřezávají novináře motorovou pilou.O řízeném hladomoru v Jemenu ani nemluvě!!!Grrrr!!!
  Jejich memorandy proti postupující okupaci Západního břehu si Izrael už roky svědomitě vytírá řiť.O masakrech ve Rwandě,ale i třeba ve Srebenici hanba mluvit!
  Hlavně že to bílé přilby "dozorovaly".
  Třetí bradavka by byla užitečnější než OSN.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 22. Ten portugalec má jen jednu hranici, tak ať si ji zbourá.

  OdpovědětSmazat
 23. Ten článek je formulován natolik nesrozumitelně, že dost dobře nevím, co onen Guterres řekl, co považuje za správné a co ne. I když mi přijde pravděpodobné, že prosazuje těžko přijatelnou linii velikášských eurofantastů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.