Reklama

pátek 7. června 2019

Génius Hamáček uprotřed milionů chvilek za miliony peněz

Lubomír Man
8. 6. 2019
Probíhá pokus spodiny republiky o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie. Prý demokracie lepší a skutečnější, než je ta, co máme. Čili do čehosi takového, co dnes vládne z Kyjeva a zdobí se to fascinujícími pochodňovými průvody někdejších příslušníků formací SS. Nač volby všeho lidu, když lze sílu elity lidu prokázat na náměstích či ulicích, a nefunkční a nevýkonný zbytek tohoto lidu může zůstat klidně sedět doma, kam patří. Jen to, co má sílu a dravost, má právo určovat jaká bude budoucnost národa, protože jen tahle část lidu bude v té budoucnosti žít a bude určovat její podobu.

Takže pryč z volebních místností a nechť si volební volební urny shnijí. Aneb pryč ze zpráchivělých kulis staré doby a nechť shnijí staré kosti, jak kdysi s totožnou myšlenkou a ve stejném duchu zpívala i v ulicích českých a moravských měst Hitlerjugend, když ji britské a americké bombardéry vyhnaly z jejich heimatu v Řiši. A „budeme mašírovat dál, až všechno do sutin padne“, mohlo v té písni v úterý večer spolu s někdejšími mladými Němci pokračovat celé Václavské náměstí, protože právě ona nihislistická, anarchistická a nesmyslná touha zničit naše poslední národní, demokratické a svobodné, jež nám po řádění novofašistů našich i zahraničních po sametu zbylo, a neohlížet se na to, co pak zůstane na dvorku ležet, je motorem současného tažení za majdan i u nás.

Většina národa je v tuto chvíli jasná a nezpochybnitelná. Definovaly ji volby a tato většina určila i podobu naší vlády. Tzn., že jde o vládu zákonnou a legitimní, a všechny pokusy ji svrhnout (pokud nebude jí či jejímu předsedovi prokázán zločin), jsou nezákonné. A tak je též třeba se k těmto pokusům a k lidem, kteří za nimi stojí, stavět. A to nejen proto, že nikdo nezná onoha pána zrzavých vlasů, který údajně ony protivládní srazy organizuje, a nikdo též neví, kdo mu to do kapes strká miliony na jejich chod, ozvučení, stavbu tribun atd., ale i proto, aby všem těmto záškodníkům, těm na čele i v pozadí, a těm od nás i těm ze zahraničí bylo jasné, že s nimi nikdo odpovědný z vlády jednat nebude, a že život národní půjde dál svým neměnným krokem, i kdyby se miliony chvilek protáhly na triliony a začaly se tahat na ještě větší plochy než je Václavák či Letná. A že vláda musí v tomto stát pevně a nesmí se v ní najít jediný rozkolník, který z hradby vytáhne první cihlu, po níž se hradba začne drolit, až padne.

Včera večer jsem se z vysílání České televize dověděl, že předseda sociální demokracie a ministr vnitra Hamáček požádal premiéra Babiše, aby se s představiteli posledních manifestací sešel a začal s nimi jednat.

To je ta cihla, o níž je řeč. Muž, který prokázal svou genialitu při faktické likvidaci strany, v jejímž čele stojí, se zřejmě rozhodl uplatnit ji i při likvidaci vlády, jejíž je členem. Anebo i při likvidaci aspoň částečně ještě suverénního státu a jeho přeměně na satelita se vším všudy? A to i s chlupy?

Jistě, i tak se dá vejít do historie. Herostrates, o němž se píše i ve Švejkovi, je příklad.

65 komentářů :

 1. Při každé důležité situaci typu podepsání migračních protokolů, Ukrajina, postřílení muslimů na novém Zélandě, výroky na FB, nyní demonstrace atd, se Hamáček vždy odkopal, komu ve skutečnosti slouží a co prosazuje a jak falešný gauner to je. Tento člověk je horší než Sobotka a v pohodě by zapadl mezi šmejdy z Kalouskovy strany prasat Tfuj09, o tom jsem přesvědčen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tři nejdůležitější věci, které je třeba udělat pro bezpečnost a politickou stabilitu České republiky:

   1. Zákon o cizích agentech
   2. Odříznutí politických neziskových organizací od státního financování a zákaz jejich spolupráce se státními a veřejnoprávními institucemi.
   3. Návrat veřejnoprávních médií do rukou občanů České republiky.

   Smazat
  2. Anonymní 8.června 2019 8.34 - naprosto s vámi souhlasím, zejména s bodem 2.!!! V USA politické neziskovky nedostanou ani findu.

   Smazat
  3. tady bych trošinku polemizoval s redakturkem dav neni tupi ale určitě je tam vyčuranost za prachy klaka uděla cokoliv no a dobře placene herky vystupuji na podia už dost dlouho a je uplně jedno odkud pravě fouka

   Smazat
  4. 8:34
   Toto jsou základní kameny demokracie. Pokud má demokracie v sobě díru, přes kterou ji může ovládat nějaká mafie zvenčí, pak to žádná demokracie není.
   Naprosto nechápu, proč nemají vlastenecké strany rozpracovány příslušné návrhy zákonů a proč je neprosazují? Přeci to je podstata toho, proč v tom parlamentu jsou, aby prosadily tyto zákony. Co už jiného?

   Smazat
  5. Politická síla k přijetí těchto zákonů je i v současném parlamentu. Babiš by se měl konečně rozhoupat, nebát se a pořádně do toho kopnout. Stejně nemá kam ustupovat.

   Smazat
  6. Na Slovensku zákon FARA protlačují. Ficova strana ovšem hlasovala proti. To mi rozum nebere! Fica za to v ulicích okamžitě "odměnili".

   https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-navrh-zakona-fara-opat-navrhnuty-na-prijatie-v-nr-sr/1365758

   U nás pouze nesmělé krůčky Alternativy pro Českou republiku.
   https://www.facebook.com/apaci2017/posts/1833329593590263/

   O zákoně FARA. Zdá se, že bratři Slováci jsou v tomto směru poněkud napřed.

   http://www.institut-inp.sk/271/zakony-na-kontrolu-cinnosti-mimovladnych-organizacii/

   Smazat
  7. Naprosto s Vámi souhlasím, Babiš už by se měl rozhodnout, zda jsou mu bližší národní zájmy nebo jeho vlastní. EU mu dává zahulit. V parlamentu se jenom brání a je to zbytečné, měl by tvrdě přejít do ofenzivy, spolu s vlasteneckými silami. Neziskovkám zatnout tipec.

   Smazat
  8. Nepreferuji Babiše, ale nechápu, proč by měl jednat s hulvátama /hodně slušně řečeno/. Hamáček je evidentně Ču.....!

   Smazat
  9. 9:12 a 10:00
   ČSSD teď zradila koaliční smlouvu při hlasování, takže je maličká šance, že Babiš nějak zareaguje. Bohužel on je v jádru prázdné želé. Je to jen obchodník, takže chce se všema vycházet a uzavírat obchody a nemá odvahu do neziskovek kopnout. Kdyby to udělal, ČSSD okamžitě shodí vládu a prohlásí, že Babiš porušil koaliční dohodu a že se mstí organizátorům těch "svobodných demokratických protestů".

   Kdyby Babiš nebyl hloupý, tak už dávno řeší to nabírání lidi na demonstrace za prachy. Toto měl rozmáznout, nějaké naháněče najít a v návaznosti na to ohlásit omezení, aby nebylo možné si tu platit klaku na vyvolávání nepokojů. Jenže to jde těžko, když polici neovládá ANO, ale ČSSD, která tomu zabrání. Tady máte skutečný důvod, proč se Hamáček tolik pral o vnitro při sestavování vlády, aby mohl zařídit, že korporátní fašisté a jejich bojůvky budou beztrestné. Svinstvo numero uno.

   Rudý škorpión

   Smazat
  10. Pohádky Mináře o tom , že vše s organizací a zajištěním účasti na demonstracích na Václaváku stálo jen 400 tisíc Kč je lež. Zeptejte se manažera pořádajícího koncerty hvězd pop. Ti vám to potvrdí.Ceny jsou pro přípravu akce stejného počtu lidí násobně vyšší.Za uvedené peníze jim nikdo nepostaví ani holé pódium.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:12
   Zato ty pěješ nádherně, Modrý anděli. Nebo jsi rovnou profesor Neřád?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, prosím konejte svoji povinnost. Povinnost vůči nám všem, kteří se tu scházíme. Mažte toho debila 0:12 rychleji. Snad časem nahlédne marnost svých vzteklých výlevů.

   Smazat
  4. 2.22
   Můžete dodat: "Pokud budou moudří ustupovat, svět bude patřit hlupákům".

   Smazat
  5. 0:12 - Kvičíš jako černá svině na porážce. Dědeček byl Gruppenführer ? Hm, podařilo se mu předat zrádcovské geny.

   Smazat
  6. Fašouni jsou spodina společnosti. A pokud se někdo hlásí k Banderovcům, jako Trojan na Václaváku, tak to je prostě odpad.

   Smazat
  7. MV a BIS jistě ví kdo financuje tyto antidemokratické manifestace měli by to zveřejnit ,aby jsme věděli kdo u nás financuje Majdan -cestu k nacismu jaký mají nyní na Ukrajině

   Smazat
  8. 0:12, podle tvého příspěvku je zřejmé, že se nenávistí zalykáš pouze ty. Máš zjevně trvale poškozený mozek, stejně jako většina těch zmanipulovaných a zaplacených pomatenců na Václaváku, kteří nejsou schopni akceptovat jiný názor ani výsledky demokratických voleb. Je s podivem, že si ty davy užitečných idiotů na náměstí vůbec neuvědomují, že s nimi manipulují lidé s čistě bolševickým myšlením.

   Smazat
 3. 0:12
  Pešínské prase opět vylezlo z žumpy a úzkostně se zalyká.
  Herce mu zneuznali!
  Hamtáčka, novozélandského aláhova mstitele odhalili!
  7O tisíc demonstrantů po 2000 na jednoho, kdo to mohl vytáhnout z kešeně?
  Když začne fungovat kriminálka, žádná Letná nebude.

  Komunisti posunuli promlčení privatizačních zločinů.
  Hamtáček si vykoleduje volby a to snad překonám nechuť ke kašparům a Bábovi to hodím.
  Přeci nepustim Čvančarovou na hrad, aby to tam žlázama zavalila.
  Pojďme na to.


  OdpovědětSmazat
 4. O demokracii jim jde jen co se o její omezení nebo odstranění týká. Jde jim alespoň o poctivost? Kde byli když šlo o těžký miliardy?

  Nucená správa IPB 200 000 000 000 Kč
  Chemapol 16 900 000 000 Kč
  Knižní velkoobchod Praha 21 000 000 Kč
  Anex Cirrus, Kalouskovy padáky 150 000 000 Kč
  Modernizace tanku T72 13 000 000 000 Kč
  Kasárna na náměstí Republiky - penále pro stát 400 000 000 Kč
  Lehké topné oleje, LTO 100 000 000 000 Kč
  Promopro, Vondra 938 000 000 Kč
  OpenCard 800 000 000 Kč
  Zelená Praha 250 000 000 Kč
  Bezdrátová Praha 390 000 000 Kč
  Praha Olympijská 70 000 000 Kč
  Nova, arbitráž s CME 10 000 000 000 Kč
  Kauza Český dům, nevýhodné pronájmy 26 000 000 Kč
  Diag Human, arbitráž, zabavení majetku 13 000 000 000 Kč
  Mostecká uhelná 3 200 000 000 Kč
  OKD, nevýhodný prodej firmy 5 700 000 000 Kč
  OKD, následné tunelování 80 000 000 000 Kč
  Gross, akcie, byty 300 000 000 Kč
  Internet do škol 884 000 000 Kč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde byli, když naše vláda souhlasila s bombardováním nevinných lidí v Jugoslavii bombami s ochuzeným uranem, zamořením území radioaktvním spadem a zabitím pěti tisíc lidí.

   Smazat
  2. Seznam tunelů za období po hadráku (1990 – 2017) komunisti nahospodařili, demokrati pražské kavárny rozkradli:
   1)Náklady transformace 1991-2004: 577 500 000 000 Kč
   2)Nucená správa IPB 200 000 000 000 Kč
   3)Chemapol 16 900 000 000 Kč
   4)Knižní velkoobchod Praha 21 000 000 Kč
   5)Anex Cirrus, Kalouskovy padáky 150 000 000 Kč
   6)Modernizace tanku T72 13 000 000 000 Kč
   7)Kasárna na náměstí Republiky - penále pro stát 400 000 000 Kč
   8)Lehké topné oleje, LTO 100 000 000 000 Kč
   9)Promopro, Vondra 938 000 000 Kč
   10)OpenCard 800 000 000 Kč
   11)Zelená Praha 250 000 000 Kč
   12)Bezdrátová Praha 390 000 000 Kč
   13)Praha Olympijská 70 000 000 Kč
   14)Nova, arbitráž s CME 10 000 000 000 Kč
   15)Kauza Český dům, nevýhodné pronájmy 26 000 000 Kč
   16)Diag Human, arbitráž, zabavení majetku 13 000 000 000 Kč
   17)Mostecká uhelná 3 200 000 000 Kč
   18)OKD, nevýhodný prodej firmy 5 700 000 000 Kč
   19)OKD, následné tunelování 80 000 000 000 Kč
   20)Gross, akcie, byty 300 000 000 Kč
   21)Internet do škol 884 000 Kč
   22)Čapí hnízdo 50 000 000 Kč
   Tunely spolu 1 022 645 884 000 Kč = 1 022,7 bilionů Kč
   Tak co, jde o Čapí Hnízdo ??? 50 000 000 / 1 022 645 884 000 = 0,000 048 892 779 781 = 0,005 %

   23) krach asi deseti bank v roce 1993 tunel za několik miliard korun.

   24) Pak následovaly krachy kampeliček a zmizení celoživotních úspor důchodců a ostatních, řadově za deset miliard korun.

   25) Následoval krach jedné z největších Českých bank, Investiční poštovní banky, kterou převzala japonská investiční banka, která tuto banku vytunelovala a ještě hrozila arbitrážní žalobou Českému státu pokud se bude domáhat vytunelovaných peněz.

   26) Následovaly Američany vytunelované firmy Aero Vodochody, Tatra Kopřivnice, Vagónka Studenka, řádově v desítkách miliard korun.

   27) Následovaly jedeny z nějnehoráznějších tunelů na základě zákona o Konkurzu a vyrovnání, kdy konkurzní správci ve spolupráci s nezávislými soudci, vytunelovali stovky firem na základě smyšlených a zanedbatelných dlužných částek a škoda v desítkách miliard korun.

   28) A další, jeden nejnehoráznějších tunelů byly solární panely, každoroční tunel za desítky miliard korun.

   29) A jeden z posledních mega tunelů jsou církevní restituce za miliardy korun ročně a to i církvím, které před rokem 1989 nikdy neexistovaly a protože neexistovaly, byly okradené komunisty a dnešní generace musí těmto církvím odvádět miliardy korun a na nemocné se musí sbírat víčka od pet lahví.

   30) Nákup transportních letadel CASA tunel za několik miliard korun.

   31) Případ Dalík a transportéry za miliardy korun.

   32) Megatunel, který nás ještě čeká, když bude Američanům svěřena dostavba bloků jaderných elektráren v České republice.

   Odhad celkové částky těchto tunelů je cca 977 bilionů Kč, což v součtu s mnou popsanými tunely čini 2 000 000 000 000 000 Kč. Tuto částku odklonili upíři za cca 30 let, z produkce vytvořené cca 5-ti miliony pracujících občanů ČR. V přepočtu to znamená, že vyrabovali peněženku každého aktivního občana ČR o 13 333 333 Kč / občana a rok. Úchvatný výsledek.
   Zlatí Komunisti, vraťte se!!!

   Smazat
  3. Po Čapkově slovu "robot" dal spisovatel Macek díky privatizaci knižního velkoobchodu světu slovo "tunelování", které se nyní užívá po celé planetě.

   Smazat
  4. Pro A 8:13 pěkná invetůra, sečteno a podtrženo bude tu 17. listopadu co slavit už se těším, každej blb co hrkal klíčema by měl dostat do ruky transparent s výčtem těch zlodějin a chodit po Václaváku. Kdyby takhle kradli komunisté, měli bychom toaleťáku babánů a .undafáčů vobalíno. Rudý dědeček

   Smazat
 5. Bohužel k tomuto šílenství tupých ovcí dal podnět i prezident Zeman , který pozval do Prahy podobného šílence Kvída ve Venezuele , který se prohlásil sám prezidentem kdesi na ulici . Vypadá to , že do Prahy už dorazila jeho idea , která pokračuje v tom , v čem neuspěla doma . Pokud Babiš chce přežít bude se muset zbavit těchto Hamáčků ve své vládě , kteří už se veřejně staví na stranu této sebranky .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně a teď se tváří, jakože se to nikdy nestalo a žádný jeho nepřítel se ho na to nezeptá, protože jim to vyhovovalo. No, to byl jeden z jeho největších trapasů.

   Smazat
  2. jevidět že u socanu přatele neexistuji když drmola hamtaček měni ministra za to že odhalil kšefty a malou domu fajtovi za odměnu ho vyhodi doufam a pevně věřim že jim to vovčani co dosud fandili ve volbach nandaji na druhou stranu je velmi pravděpodobne že hamtaček to děla umyslně nenili tedy řizen na dalku bejt jeho šef tonda zapotocky tak by ho hnal svinskym krokem až do antlantiku

   Smazat
  3. Žádné přesně. Myslíte, že by těch demonstrantů bylo míň? Naopak, pokud by Zeman Madura podpořil (což by přepokládám odpovídalo jeho pozici), teprve potom by se "demokratické" stádo rozzuřilo a rozrostlo. Ano, byla to podpásovka, ale Hrad zpevnila. A to, že pozval Guiado, považuji od Zemana za pouhý cynický vtípek vmetený do tváře kavárenským.

   Smazat
  4. Ad kolokol - naprostá souhlas, logická úvaha, nic není tak, jak se zdá.

   Smazat
 6. Babiš nesmí ztratit nervy, ať se poučí u Kalouska, ten ustál mnohem větší průšvihy a mnohem horší nařčení, chce to jenom nepropadat hysterii. Babiš musí tu slovenskou citovost upozadit a odmítat vypovídat. To byla Kalouskova taktika, ten nebyl jako Gross, který se zamotával až se zamotal, Kalousek mlčel a mlčel. A ustál to. A to byl sám jak voják v poli, Babiš má poraděnky, ale ti jsou stejní citovci jako on sám, musí si ho vzít do parády nějaký cynik, kliďas a tvrďák. A zhluboka dýchat.

  OdpovědětSmazat
 7. Sorošem řízená ukrajinizace a fašizace naší společnosti.
  Nic víc, nic méně. To co by vzniklo z naší republiky, pokud by tato svoloč úplně ovládla politiku, by byl zhroucený stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jsem viděl p.Babiše dnes ve zprávách, tak je vidět, že má starostí až nad hlavu. Nevím kdo by ustál takový tlak. Ale naprostá podpora oběma shora přizpěvatelům. V jednom ale pochybili a nejen ANO, ale celá koalice. Je to nedůslednost. Neustále se mluví o prověření a příp. zákazu neziskovek. Co je jejich náplň a financování. Vždyť tady legálně probíhá podpora likvidace státu. V tomto směru mám za to, že si stát platí své nepřítele a likvidátory demokracie. Zatím toto nikdo neprosadil a neprovedl. Věřím tomu, že kdyby se jim zatnul přívod peněz a současně prověřování co tyto spolky dělají pro stát, bylo by po problému.

   Smazat
  2. Ta přesila evropských lídrů Němec a Franců je jasná. Mnichovská dohoda podobného stylu, jen v jiné dimensi.Do Němec nyní vozí migranty letecky po 300 kusech. My jim v tom vadíme. Vláda balancuje nad propastí. Spolu s našimi - opět typy kolaborantů jako byli Havlové a další se jim daří. ČTV drží jasný kuz EU se svými Sorosem a Bakalou placenými redaktory. A opět jim k tomu pomáhají slepé ovce na Václaváku.

   Smazat
 8. Velká část těch, kteří demonstrují správně tuší, že jim pod záminkou "svobody, demokracie, lidských práv" a podobně bylo vzato všechno, pro co stojí za to žít. Jen bohužel netuší, že zase naletěli těm, kteří chtějí v nastalé anarchii zase lovit v kalných vodách.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klidně se oběs, když ti nestojí za to žít. Ale neobtěžuj s tvými zcestnými bláboly ostatní.

   Smazat
  2. 9:05
   Asi jsi nepochopil, že mluví o tobě havloidní tupane!

   Smazat
  3. 9:14
   Tupane, vy, zoufalci si jen do ostatních projektuje svoje frustrace.
   Oběste se, skočte z paneláku, skočte pod vlak, nikdo po vás plakat nebude.
   Já a drtivá většina ostatních žijeme rádi.

   Smazat
  4. Soroš nahodí rozvařenou nudli a havloidní tupan se chytí jak kapr na těsto.

   Smazat
  5. Bahno vybublalo. Jasný důkaz, že je to tak, jak jsem napsal.
   J. Hruška

   Smazat
 9. by\ch řek že demonstranti jsou většinou dobře zaplaceni ati co nejsou jsou pražsky pepici z chodniku na dalšim z nekonečnych mejdanu kde dostanete zdarma letaček někdy tužtičku či kysele jabličko a když jste světak tak i občerstveni pro zvane ale to je přeci stare jak lidstvo samo kde je komedie tam je naval obvzlaště když dostanete i dareček a třeba i podpis budouciho genia u zlateho koryta odkaz najde každy pod heslem šmidrovuv sametovy převrat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc bych se divil, kdyby pravý podnikatel Šikula nezaložil agenturu " Organizace slušných veřejných protestů v rámci zákonů". Stačilo by pár stálých pracovníků SVOČ, zbytek by se dle potřeby doplnil brigádníky. Stačí stanovit hodinový plat, možná i sklad na tradičiní transparenty, jeden megafon a je vyšito.

   Smazat
 10. Premiér Babiš, kterého jsem i já volil nesmí ztratit nervy. Je nutné aby s náčelníkem uvřískaného a dutého stáda nejednal. Je nutné, aby koalici s ČSSD vyměnil za koalici s SPD - Tomio Okamura a ČSSD poslal slušně řečeno do hajzlu. ČSSD škodí ČR. Zároveň by měl vypsat referendum o setrvání ČR v EˇU a NATO.
  Je potřebné se přidat na stranu Ruska a znova být suvereným státem.

  OdpovědětSmazat
 11. To už jsem taky psal pane 9.26 Babiš musí přejít do ofenzívy a ne se jen bránit. Musí se rozhodnout, jeli mu milejší národ nebo EU, která ho kope do kotníků.
  Naši vlastní svoloč podusit. Připravit zákony, které odstřihnou neziskovky od peněz. S náměstím nejednat.
  A tak dále, jak bylo popsáno výše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no, nevím, nevím, v zádech má lavírujícího Okamuru, s tím to nevyhraje

   Smazat
  2. Babiš to dosud hrál na všechny strany . Doma říkal to co chtěli ovčani slyšet /např.žádné přijímání migrantů / a v Bruseli zase mocipánům lezl do zadku . Tak jsem zvědavý co udělá . Na dvou židlích nelze sedět . Jednu stranu bude muset zradit .Vzhledem k jeho postavení byznysmena oligarchy není těžké uhodnout na čí stranu se postaví .

   Smazat
 12. Premiér Babiš by s těmi lidmi neměl vůbec jednat ať si ta menšina vříská po náměstích.

  OdpovědětSmazat
 13. Předpokládejme, že Babis opustí svůj post. Kdo by ho mohl nahradit?

  Pokud by Babiše měl nahradit někdo z jeho „milionových“ odpůrců – a o to jim jde - pak by to byla pro naši zemi samozřejmě katastrofa. A to v každém případě, ať by to byl kdokoliv. Jednalo by se totiž o nelegální státní převrat a destabilizaci naší země pod přímou zahraniční taktovkou. Jediné řešení této situace, pokud by byl tlak na český majdan (protože o nic menšího se tu nejedná) stále větší a větší, by samozřejmě byly předčasné volby.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Mane, prosím vás, tak třeba duchna Čvančarová tam předvedla zajisté svoje celoživozní dílo, dala do toho všechno a Vy ji zařadíte mezi spodinu. No jak ona k tomu potom příjde ??? Taková srdcervoucí scéna a Vy toto. To jednoho nasere.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. scénu jsem neviděl, zajímal by mě pouze velikost dekoltu :-)

   Smazat
  2. No fakt je že to s tou závěrěčnou poklonou trochu přepískla. Chvíli ji trvalo, než se mohla vrátit do pozice, ve stoje. Alespoň měli účastníci v prvních řadách na co vzpomínat a už se těší na Letnou.

   Smazat
 15. Možná to o panu Hamáčkovi nevíte, ale v mládí se prý učil hrobařem, jezdit s hlínou, jezdit s trakařem...

  OdpovědětSmazat
 16. Hamáček řídí vzornou probanderovskou stranu. Zatím jsem za jejího hrobaře považoval Tomáše Banderu Petříčka-Poche, ale mají tam ještě jednoho, pro změnu je to plzeňský hejtman Josef Bandera Bernard. Nechápu, co v takové banderovské straně pohledává Foldyna, když banderovci si ČSSD odcizili pro sebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V ČR se plánuje sjednocení západních fašistů s těmi východními. V plánu je sjezd landsmašaftu v Čechách pod záštitou sociálních demokratů ? https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/507091-posselt-chce-sudetonemecky-sjezd-v-cr-velka-myslenka-mini-seehofer.html

   Smazat
  2. Hamiho vzhled, mu dává šanci, dobře se uplatnit v reklamě na dětské přesnidávky (po rozpadu ČSSD).

   Smazat
 17. I když je tento sjezd zatím jen v prázdných makovicích těch největších tupců, měla by, na tyto drzé myšlenky, přijít od nás, co nejrychleji, jednoznačná a varující odpověď. ,,Ani to nezkoušejte!"

  OdpovědětSmazat
 18. Génius Hamáček opět promluvil. Bohužel: https://aeronet.cz/news/v-cesku-probiha-dalsi-pokus-o-statni-prevrat-a-ministr-vnitra-vyzval-premiera-aby-jednal-s-pucisty-a-natlakovou-organizaci-financovanou-georgem-sorosem-milionovy-chlivek-rekonstrukce-stat-a-osf/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Necpěte sem ten rádoby alternativní web podvodníků.

   Smazat
 19. Hamáček jako člen vlády neskládá nějaký slib? Nakonec tady může jednat každý s kdekým a dělat si co chce. Henleinovci ze sudetoněmeckého landsmannschaftu tu chtějí mít výhledově svůj sjezd,takže jednání se zrzavým chlapíkem by bylo jaksi v rámci tradic. Nakonec Havel byl taky zrzavej a do listopadu 89 ho znal málokdo a jaké z toho bylo v prosinci Havel for prezident.

  OdpovědětSmazat
 20. Vzkaz z rádia VUML, žít dnes Lev Davidovič Trockij, tak po knize Ukradená revoluce, napíše pokračování jako další díl Prodáná demokracie. Naše kulturní elita na toto libreto stvoří remake použitím Smetanovy hudby z Prodané nevěsty jako vynikající dílo v oblasti muzikálů.

  OdpovědětSmazat
 21. NEJLEPŠÍ ONLINE LÁSKA SPELL CASTER PŘIJÍMEJTE EX LOVER,
  HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND NEBO BOYFRIEND ZPĚT. PŘIDEJTE HIM UP NA WHATSAPP: +2349083639501
    -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com
  Ahoj, jmenuji se Darci Lyne, přečetl jsem si post-komentáře online novináře Los Angeles, který odhaluje, jak 2 měsíce poté, co ho jeho žena opustila a on také řekl, že Dr. manželka se vrátí po 2 letech odloučení. Obrátil jsem se na téhož doktora NOSA kvůli mým výzvám v životě, mám tyto mocné záměry, že věci budou fungovat pro mě, věřil jsem ve svědectví, že skutečný život dokazuje. Uvědomil jsem si, že by bylo dobré se o to podělit, protože vím, že bude inspirovat i ostatní. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na osobní kontakt BLACK MAGIC SPELLS Caster - e-mail-blackmagicsolutions95@gmail.com
  Nejsem si jistý, jestli jsem to mohl udělat bez něj. Vzdal bych se a věřil, že protože můj manžel viděl někoho jiného a on říkal, že jsme skončili. Poté, co Dr.NOSA nakrmila kouzlo Magic Love, můj manžel mě zavolá na mobilní telefon a vrátí se domů. Mockrát vám děkuji za to, že jste po 3 letech odloučení vrátili domů svého manžela. Jsme navždy zadlužení. dnes svědčím s radostí a štěstí světu ... také, můžete
  WhatsApp s ním-- +2349083639501
  Láska kouzla Win-zpět Ex milenec
  Úspěch a propagace kouzlo kouzla
  * šarm štěstí - BUSINESS STAR
  * oddělení - OCHRANNÝ HÁK
  * prokletí rozlišení
   * Rozvod problém řešení?
    * řešení nemoci a nemocí těla
  * Chcete milostné kouzlo pro nového milence?
  duchovní očištění
  * magie plodnosti - ŽENY
  * Bezdetné řešení problému?

  OdpovědětSmazat
 22. Darci, OCHRANNÝ HÁK vlastním a teď, co v ulicích hl. m. pobíhá tolik zmatematických fyziků (asociálové jsou pravidelně, vzpomeňme Péti Nečasa), i nosím s sebou.
  Říká se: natrhnu ti kušnu hákem..

  Kouzla lásky zkoušejte Vy.

  OdpovědětSmazat
 23. Kdo dnes čte toto svědectví, měl by se mnou as mou rodinou slavit, protože to začalo jako žert pro některé lidi a jiní říkali, že to není možné. Jmenuji se ČENĚK ELIÁŠ a jsem z Prahy, ale s manželkou jsem se přestěhoval do Chicaga. Jsem šťastně ženatý s dvěma dětmi a krásnou ženou. Něco hrozného se stalo mé rodině, když jsem přišel o práci a moje žena opustila dům, protože jsem se nemohla dobře starat o sebe a o rodinné potřeby. a mých dětí v daném okamžiku. Podařilo se mi devět let, žádná žena, která by mě podpořila, abych se dobře postarala o děti. Snažím se poslat zkušební zprávu své ženě, ale ona blokuje mě z rozhovoru s ní Snažím se mluvit se svým přítelem a její rodinní příslušníci, ale stále vím, že by mi mohl pomoci a já jsem byl podání žádosti později tolik společností, ale stále to udělal neříkej mi, dokud nepřišel věrný den, že nikdy nezapomenu v mém životě. Když jsem potkal starého přítele mého, kterému jsem vysvětlil všechny své potíže a řekl mi o skvělém muži, který mu pomohl získat dobrou práci v Coca cola společnost a on mi řekl, že jeho kouzlo kolečko, ale já jsem člověk, který nikdy nevěří v kouzlo kolečko, ale já jsem se rozhodl, že ho zkusit a Drigbinovia mě poučil a ukázal mi, co mám dělat v těchto sedmi dnech oběda kouzlo. Řídím se všemi pokyny a dělám to, co mě požádal, abych udělal dobře .Digbinovia se ujistěte, že všechno šlo dobře a moje žena mě znovu uvidí po nádherné práci Drigbonovia. Moje žena mi zavolala s neznámým číslem a omluvila se a řekla mi, že mi opravdu chybí a naše děti a moje žena se vracejí domů a po dvou dnech Společnost, které jsem podal dopis s oceněním, nyní jsem manažerem společnosti v USA. Doporučuji Vám, pokud máte nějaké problémy, pošlete zprávu na tento email: doctorigbinovia93@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2348144480786 a dostanete nejlepší výsledek. Vezměte věci za samozřejmost a bude to od vás. Přeji Vám to nejlepší.

  OdpovědětSmazat
 24. Hello everyone my name is Joan from USA, i never ever believed in spell until i meet a man called Dr.Ogudugu, who helped me cast a spell that brought back my ex-lover to me within 48 hours. Dr.Ogudugu spells works beyond my imaginations and today i am happily married me and my ex-lover are now husband and wife. What more can i say rather than to say thank you Dr.Ogudugu for been there for me,contact Dr.Ogudugu today and your life will never ever remain the same. YOU CAN CONTACT Dr.Ogudugu VIA EMAIL: greatogudugu@gmail.com OR CALL HIM ON +27663492930

  NAME: JOAN
  COUNTRY: USA

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.