Reklama

sobota 15. června 2019

Grojsman*) připojil Ukrajinu k Organizace amerických států


Semjon Dorošenko
15. 6. 2019 politnavigator
Kabinet ministrů Ukrajiny se rozhodl provést dobrovolný příspěvek ve výši 40 000 dolarů Organizaci amerických států (OAS) jako stálý pozorovatel, informuje PolitNavigator. Oznámila to tisková služba kabinetu ministrů Ukrajiny.


Toto rozhodnutí přispěje k prohloubení politického dialogu se státy Severní a Jižní Ameriky, zejména v oblasti regionální a globální bezpečnosti, boje proti terorismu a obchodu s drogami, činnosti ve sféře lidských práv a také v rozvoji obchodní a hospodářské spolupráce s těmito státy, je uvedeno v prohlášení vlády Ukrajiny.

Realizace dobrovolného příspěvku Ukrajiny OAS si klade za cíl vytvoření platformy pro rozšíření spolupráce se zeměmi OAS a posílení mezinárodní podpory Ukrajiny, a to i v rámci OSN a dalších mezinárodních organizací.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
*) předseda vlády Ukrajiny

8 komentářů :

 1. DÁMY A PÁNOVÉ,

  neměli bychom se starat o našI ČR?
  Kde jsou návrhy našich intelektuálů jak maji přestat hrabat dál majitelé velkých peněz a kdy konečně začne bohatnuti nás občanů voličů?

  KDO JE PROTI NÁVRHU AT TO TADY NAPÍŠE A ZDŮVODNI PROČ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte sice určitou pravdu, ale tento postoj Ukrajiny nes nejen zavádí blíže k válce, ale i k znovu obońovení fašistického státu. Jenom blbec z USA si to neuvědomuje. Pokud by k tomu došlo, ani zhovadilé stáy USA by nepřežili, natož jejich obdivvovatel polský ignorant a jeho Polša.
   Václav

   Smazat
  2. Jsem pro, uspořádáme Velký Majdan, doženeme v demokracii i Ukrajinu a odstraníme Babiše, zákeřně požaduje od solárních baronů, prokazovat příjmy!

   Smazat
  3. 17.32

   VĚŘTE PANE,ŽE PAN PUTIN SE O SVÉ OBČANY POSTARÁ

   takže i kdyby to nezvládl je třeba si uvědomit,že by místo našich krutých myšlenek neškodilo se u nás už ted hezky obveselovat, no a k tomu je zapotřebi ten chmurný stát se zastupiteli trpíci ztrátou rozumi malinko předělat,co vy na to náš člene ČSV?!

   Smazat
  4. 40 tisic ukrajincu do CR znamena ze na Ukrajine nastal raj demokratickeho osvobozeni a nebo bezedne teroristicke peklo satana. Pribehnou do CR zvysit nezamestanost a kde budou bydlet ,koho to zajima, nebo jsou to fasiste najmuti a zaplaceni sorosama a posily na vytvoreni dalsiho raje , nebo totalniho Zniceni CR.

   Smazat
 2. To by jeden neřekl, kam ty námi půjčené, nebo darované prachy, lifrujou. Nakonec budou Ukrajinci jezdit za prací tam,aby utužili tu vzájemnou spolupráci.

  OdpovědětSmazat
 3. No jo mocipáni Ukrajiny potřebují ochranu tak dávají dary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinci prohlašují tímto aktem Východní Evropu za součást amerického kontinentu.

   Doufám, že je presidenti členských států OAS z vděčnosti jmenují ČESTNÝMI AMERICKÝMI PITOMCI.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.