Reklama

úterý 25. června 2019

Írán má největší sbírku amerických dronů na světě


Z výstavy "sestřelených" dronů
-rp-
25.6.2019 SchallundRauch a PrvníZprávy
Íránský rybář vylovil části amerického dronu v moři u provincie Hormozgan, která se rozkládá podél úžiny Hormuz. Části dronu byly vytaženy na pláž a vyfotografovány.„Tipuji, že jde o MQ-1 Predator , který stojí asi 4 miliony dolarů, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Vzdušný prostor kolem Íránu se dlouhodobě „hemží“ americkými špionážními drony, které znovu a znovu vnikají do íránského vzdušného prostoru.

Zda tento dron byl sestřelen nebo havaroval, není v současné době známo. O tom, kdy se to stalo, nejsou také žádné informace.

Íránská armáda oznámila, že Írán má nyní největší sbírku amerických dronů na světě.

„Je hezké, že americká armáda poskytne Íránu know-how o tom, jak provozuje své drony,“ upozorňuje von Freeman.

BI: Ve stínu konfliktu s Íránem stahovaly USA vojáky k ruské hranici!

Trumpovo prohlášení, že nechce jít do války s Íránem, je stejně tak lživé, jako lež Waltera Ulbrichta 15. června 1961, kdy řekl: „Nikdo nemá v úmyslu stavět zeď." O sedm týdnů později začala stavba berlínské zdi.

Ulbrichtovo prohlášení bylo považováno za "lež desetiletí" a tak to může být i s Trumpem.


*

Walter Ulbricht (30. června 1893, Lipsko – 1. srpna 1973, Templin severně od Berlína) byl německý komunistický politik, generální tajemník Sjednocené socialistické strany Německa v letech 1950 až 1971, od roku 1960 do roku 1973 předseda Státní rady Německé demokratické republiky.

7 komentářů :

 1. Oni nechtějí válku s Íránem a prohlásí že budou hackovat jejich obranu lži neustále lži dokola. Už opět vyhlásili sankce ať se jdou bodnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ulbricht jako představitel DDR musel zeď postavit, protože americkčtí "demokrati" využívali Západní Berlín pro narušování mírového života v NDR a narušování jeho hospodářství ! Ať jsou dnes rádi za židáka Gorbačova, který se svým politbyrem ÚV KSSS zlikvidovali SSSR včetně Východoevropských socialistických zemí ! Tím, že tento agent CIA stáhl okupační armádu z Německa bez stažení okupační armády USA umožnil USA si hrát na pány světa !!

   Smazat
  2. 14:44 Přesně tak pane.

   Smazat
 2. Čína po eskalaci obchodní války s USA nakupuje zlato a zbavuje se dolaru:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019062510209970-cina-po-eskalaci-obchodni-valky-s-usa-nakupuje-zlato-a-zbavuje-se-dolaru/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souvislost s americkým dronem nad Íránem?

   Smazat
  2. Zatímco Čína a Rusko nakupují, "velký bratr" krade...

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/obvineni-ze-syrie-spojene-staty-vyvezly-ze-syrie-zhruba-50-tun-zlata/

   A tahle zlodějina, jim prochází...
   Co myslíte, kdo je na tom lépe?

   Smazat
 3. „Amerika byla podkopána zrádci uvnitř a zrádci bez a věřím, že hnutí Trump je z velké části o„ Americe první “a obnovuje dobro Ameriky. Musíte být lokalizovat, distribuovat, být soběstačný. Správa shora dolů nefunguje, protože je neznalá, neinformovaná a příliš snadno poškozitelná. Musíte se dostat k systému, ve kterém jsou lidé, kteří rozhodují, ti, kteří jsou nejvíce ovlivněni rozhodnutími - přímou demokracií. “
  „Čína kompletně porazila Spojené státy na celém světě tím, že utratila peníze za infrastrukturu místo válek. Asijské země jsou technokratické, pragmatické země, které rozhodují spíše na základě zkušeností a faktů než na západním systému, kde bankéři ovládají politiky jako loutky. “
  Hádej, kdo je v centru Trumpova převratu Cabal?
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3688316.html

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.