Reklama

úterý 18. června 2019

Jan Hamáček navazuje na ty nejpříšernější tradice druhé republiky

Petr Štěpánek
-ps-
18. 6. 2019 PrvníZprávy
"Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček pro Českou televizi uvedl, že zvolení kandidáta hnutí Svoboda a přímá demokracie Michala Semína do Rady ČTK by byl obrovský koaliční problém. Pokud by ke zvolení došlo, nemá podle něj smysl pokračovat v koalici," všiml si komentátor Petr Štěpánek jednoho jevu.


"Co k tomu říct? Je to naprosto neuvěřitelné vyjádření totalitního politika. Hamáček navazuje na ty nejpříšernější tradice druhé republiky, kdy nepohodlní lidé byli vylučováni z národa," konstatoval Petr Štěpánek.

"Michal Semín nic neprovedl, je to zcela bezúhonný člověk, nestraník, občanský aktivista. Co na něm eurobolševickému politikovi, který je bohužel toho času ministrem vnitra, vadí? Pouze to, že má svoje názory, jež se odlišují od těch „jedině správných“, které vyznává totalitní ministr vnitra a předseda skomírající ČSSD," usoudil Petr Štěpánek.

"Předseda vlády Andrej Babiš by měl dobře zvážit, zda se podobnému vydírání opět podvolí. Už jednou, co se týče mediálních rad, prokázal slabost, když ustoupil tlaku zpovykané ulice a demagogii a lžím nátlakové skupiny, co si říká Milion chvilek pro demokracii, jež spolu s Českou televizí organizovala denunciační kampaň proti mě a mé nominaci do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Výsledek? Své protivníky jen povzbudil. Takže nyní má plná náměstí, jež stejně podpásově demonstrují proti bezúhonné ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Sečteno, podtrženo: Babiš se střelil do vlastní nohy," má jasno Petr Štěpánek.

"A propos. Já některé věci vidím také trochu jinak než Michal Semín, ale to je přece úplně normální, že lidé mají různé názory. Neexistuje jediný důvod, proč by naši spoluobčané, vyznávající ryze konzervativní hodnoty jako Michal Semín, měli být vylučování z veřejného života. To už jsme tu zažili. Za druhé republiky, za protektorátu i za komunistické totality," píše se ve Štěpánkově komentáři.

"Pokud tohle není ministr vnitra s to pochopit, nemá ve své funkci co pohledávat. Už toho máme opravdu dost, aby každý, kdo slepě a tupě nevyznává pochybné „unijní“ hodnoty, jež různí Hamáčkové vydávají za „evropské“, byl dehonestován, skandalizován a urážen. Právo být slyšeni a zastoupeni v nejrůznějších orgánech mají občané všech názorů, jež nejsou v rozporu se zákony České republiky. Pane Hamáčku, odejděte! Jste ostudou české politiky," usoudil Petr Štěpánek 17. června 2019 na svém facebookovém profilu.(ps, facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz, foto: ps)

69 komentářů :

 1. Hamáček není větší zrůda, než třeba zaprodanci z TOP09, STAN, ODS, KDU-ČSL, Piráti.
  Hrozné je ale, že s nimi nadlouho definitivně srovnal krok.
  A ti voliči, kteří by tohle byli ochotni tolerovat, stejně ČSSD volit nebudou. Tím ČSSD končí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. odpovidam takto proto, ze se nechci registrovat, bojim se, jako statni zamestnanec... Hamackova babicka byla vzdelana zena, s velmi tezkym zivotnim osudem... Otec karierista a posluhovac cizokrajnym kupcum nasi ekonomiky. Hamacek sam, nevzdelany karierista, schopny cehokoli je jen smutnym dusevne nemajetnym lividatorem nasi statnosti...

   Smazat
  2. POZOR! POZOR! Soud v Hradci Králové dnes poprvé v historii prolomil Benešovy dekrety, vdova po vojákovi Wehrmachtu ve službách nacistické vojenské rozvědky bude v ČR restituovat majetek ve výši 3 miliard korun! Ve výčtu se nachází pozemky, budovy, lesy, silnice, úseky železničních tratí, hospodářské statky, kde dnes hospodaří soukromí podnikatelé, vodní toky a dokonce celý zámek s kompletním mobiliářem, který je národní kulturní památkou! Sudetoněmecký landsmančaft triumfuje a označuje rozsudek za precedens pro další žaloby!

   Smazat
  3. Sudetoněmecký landsmančaft již před chvílí ústy svého šéfa Bernda Posselta uvítal rozsudek soudu s tím, že krajané německého původu se konečně dočkali v České republice spravedlnosti.

   Smazat
  4. Vždyť to Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg, poudal "až lid Český bude mít starosti, kam složit hlavu (mladí lidé!) a co žrát, restituce jim bude u prdele, paní rakous kněžno".

   A jeto tady, mimochodem on byl první kdo spolu s Havlem, nechal "soudně" prolomit Dekrety "ÉBé" po tzv. Lex Schwarzenberg i když byl jeho adoptivní strýc, nadšený z velikosti třetí říše, jeho skutečná (ne)majitelka, nevlastní sestra a sestřenice, ukrutně chamtivého Kárla Schwarzenberga ...?

   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozdeluje-nas-majetek-rika-nevlastni-sestra-karla-schwarzenberga.A081011_103940_domaci_klu

   https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/lex-schwarzenberg-slavi-70-let-plati-dodnes_437515.html

   Ramón

   Smazat
 2. ČSSD i když nepopiratelně má zásluhu na prosazení věcí, které ulehčí lidem život, jako zrušení karenční doby, zrušení poplatků u lékaře a poplatků za léky, zvýšení důchodů a platů včetně minimální mzdy, má jednu vadu na kterou doplácí. Vada zní, že si neváží vlastních lidí a chce vládnout pomocí intrik které provádí s ODS, TOP 09, STAN, Piráty proti koaličnímu partnerovi. Je zajímavé jak chce vyjednávat s demonstranty, kteří požadují svržení vlády, které jsou ČSSD součástí a demonstranti zastupuji právě ODS a všechny další strany v opozici. Je zajímavé jak se ČSSD kategoricky staví k volbě do Rozhlasové a televizní rady, ač by bylo chytřejší mít neutrální postoj a nenechat se vtáhnout do prosazování zájmů opozice, která využívá každého momentu k rozvrácení vlády, která na rozdíl od opozice má dost markantní výsledky. ČSSD hraje na obě strany tak jak to dělala ve vládách V. Klause st. strana lidová, kdy rozvracela jednu vládu za druhou a ten kdo šel s lidovcemi do vlády mohl počítat s podrazy. Tak to činí dnes socani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda, když ČSSD vládla s Kalouskem, tak zvýšili důchody asi o 145 Kč a za to už je skoro 5 piv.

   Smazat
  2. Trubo.
   Mirda Kalousek, úplně nejlepší z ministrů zvýšil v době vzrůstu cen potravin o 33% důchod indexací o 45 ksč netto, po sečtení a odečtení.
   Michaela Marxová-Šojdrová, vnučka zakladatele vědeckého nomenklaturismu pak o 40 káčées při růstu cen asi 40%.
   Důchodci ohlodávali ve Stromovce plesnivou kůru.
   Marxová dokázala nejlepšího súdánského ministra (teď za jeho úspornou politiku vojáci trápí sesazeného prezidenta Bašíra - kdypak se my dočkáme?) předstihnout o 5 kč.
   Všichni se nemůžeme dočkat, kdy El-Hamtáček podkopne Bábu a s Pyjáty nám zavede suchou hladovku.

   Smazat
  3. 18. června 2019 11:47

   "...ČSSDKSČM zrušila poplatek v lékárně...", nechala však řádit SÚKL, dolatky za mé, ty samé léky vzrostly z 270,-Kč na dnešních 780,-Kč! Díky zrušení poplatku vyhráli krajské i parlamentní volby.

   Navýšení doplatku na léky je mnohem dražší než poplatky u lékaře. To byla dohoda s lékárníky, aby se "Vlk nažral a koza zústala celá a 3x dražší"? A volič je poslal oprávněně k šípku.

   Smazat
  4. O: doplatky

   Smazat
  5. Doplnění k ČSSDKSČM a špatné práce SÚKLu. Lék, který u nás vyšel doplatkově na 360,-Kč na slovensku byl za 80,-Kč, jen pro ilustraci ...

   Smazat
 3. Socdemáci nikdy nesklamou! Jako vždy od I. republiky nespolehliví, lavírující z leva do prava. Láďa Zápotocký a spol. se obrací v hrobě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslel jsi Zápotockýho Tondu, ne?

   Smazat
  2. Ne, zakladatele socdemáků jeho otce.

   Smazat
 4. Co to plácáš o totalitě, ty trubko Štěpánku? Kdo koho odkud vylučuje? Členství v radě ČTK není nárokem nikoho, ale je to funkce volená poslaneckou sněmovnou.

  U semína nejsou ani tak problémem konzervativní hodnoty, ale jeho antisemitismus a přitroublé konspirační teorie. ČSSD se s těmito názory rozchází tak je zcela logické že ho nepodporuje. A má na to právo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už aby ČSSD vymizela. Teď nepodpoří vládu Babiše a jde do kytek. A při nových volbách to má Babiš vyhrané na celé čáře a ČSSD? Pak ať se rozchází s čím koli. No, jasně volby nebudou alespoň ty prezidentské. Volič prokázal, že je nezodpovědný buran a nemá právo rozhodovat o tak důležitých věcech. Do budoucna vidím prezidentem Kalouska! Kdo má více zkušeností než on? Snad ještě JUDr. Benda a kdosi tu navrhuje dokonce Geislerovou...

   Smazat
  2. Tykáte a nadáváte p. Štěpánkovi(?!), to snad komentovat nebudu.
   K p. Semínovi, obě vámi reprodukovaná tvrzení jsou vymyšlené báchorky. Semín v žádném případě nikdy nebyl antisemita a co se konspiračních teorií týče, ty podle vám podobných zastává např. každý, kdo věří na existenci Sorose a že velkoplošné obrazovky na náměstích nejsou zadarmo.

   Smazat
  3. 11:59 je jen přihlouplý trpaslím - okopávač kotníků - provokující lejno. Lže, papouškuje nesmysly bez důkazu, hlava vymytá, hloupá. Divím se, že ho tu redakce trpí.

   Smazat
  4. Pepi, a co je to ta přitroublá konspirační teorie?

   Smazat
  5. Ano Vláďo, tykám Štěpánkovi. Vykám jen těm kterých si vážím.
   Trvám si na tom, že je to hulvát a hňup urážející jiné za to, že jsou "totalitáři" jen proto, že zcela standardně využívají demokratické procesy a navrhují a volí do volených funkcí lidi podle svých preferencí.

   Takže zase tajemná zločinec Soros, jo? Velkoplošné obrazovky nejsou zadarmo. Jsou placeny z naprosto transparentního účtu, kam posílají peníze obyčejní lidé. Přesvědčte se sám!

   https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

   Ani nevíte jak se se svým konspiračním blekotáním zesměšňujete.

   Smazat
  6. 11:59 ČSSD zcela logicky nepodpoří Semína, zcela logicky se chce zbaviz ministra kultury, za to, že upozornil na podraz, zcela logicky vyzívá Babiše aby se sešel s uřvanýma fetkama a začal s nimi jednat. Člověče, ty seš s tou logikou nějak na štíru. Zkus o tom zapřemýšlet, jestli máš čím ?

   Smazat
  7. 12:50
   Porušuje jakkoli Hamáček a ČSSD nepodporou Semína jakékoliv pravomoce? Porušuje nějaký zákon? Porušuje nějak Ústavu?
   Má Semín na členství v Radě jakýkoli nárok?
   O čem se tady vlastně bavíme?

   Smazat
  8. 12:59 Bavíme se o tom, že ČSSD je ubohá banda podvraťáků, která neumí držet pospolu.

   Smazat
  9. 11:59...A to jako FAKT vám přijde NORMÁLNÍ že seznamy těch kteří jsou vyloučení vytvářejí židi!?!?!?
   Právě ti, kteří kdysi těžce nesli když na těch seznamech byli SAMI!?!?!?
   Styďte se!!!
   Helanov

   Smazat
  10. "Nesouhlasím s tím co říkáte,ale budu bojovat za to,abyste to mohl říkat.)
   Voltaire
   ...Ovšem Židovská obec je chytřejší než ňákej pan Voltaire
   Helanov

   Smazat
  11. Ad 12:43 - transparentní účet s příspěvky od lidí!!! V tom je právě ten problém, kde je účet od těch, kteří to opravdu platí? Děkuji za jeho zveřejnění ! Zdravím Dabač.

   Smazat
  12. pro rozčileného 11:59 a 12:50
   Hamáček opravdu neporušuje zákon ani Ústavu. Bavíme se jen o tom, že svéprávní lidé nepotřebují poslouchat vyhrožování, koho mají volit. A nebudeš-li volit koho já chci, budu trucovat. Je to ještě dítě. Pracoval vůbec, někdy, někde ? To jsou věci, co ?

   Smazat
  13. 11:59
   Pokud ho ČSSD nechce podpořit, tak ať ho nepodporuje. Ale vyhrožovat premiérovi v koalici, že shodím vládu, když nějaké hlasování nedopadne, jak chci, je čistá prasárna a další hřebík do socanské rakve. A ti rakváci a čučkaři se po volbách diví, proč to projeli a vymýšlejí si pseudoteorie. S fungováním vlády nějaká rada ČTK nemá nic společného. Hamáček si ovšem myslí, že Babiš je slaboch a ustoupí mu. Příště až se bude hlasovat o nějakém návrhu SPD, který není v koaliční smlkouvě, Hamáček zavyhrožuje znovu, aby náhodou neprošlo něco, co by se nelíbilo jeho korporátním páníčkům. Ten člověk je ztělesněný prasopes - na ty nahoře jako pejsek, charakterem jako prase.

   Rudý škorpión

   Smazat
  14. pro ekonoma 12:43
   opravdu věříte, že za firmou schopnou ozvučit Václavák, postavit podium, světelné rampy, dodat toalety, reklamní předměty a další a další ... přijde nějaký neznámý nedostudovaný chlapec bez práce a uzavře smlouvu s tím, že bude veřejná sbírka ? :) Předpokládám, že se na milionový chlívek nevybíralo pět let dopředu. Proberte se člověče nešťastná.
   Jinak o tom transparentním účetu, bych nechal promluvit jednoho z podporovatelů, experta na cálování ozvučení, Šášíka Vondru. Ten to umí opravdu, ale opravdu levně.

   Smazat
  15. Tykač Nevychovaný Hloupý vystupující tu pod anonymními poznámkami v 11:59 či 12:43 nezaregoistroval, že žádné Semínovi antisemitské hlášky nejsou nikde k nalezení, že SPD opakovala ústy svých vrcholných představitelů, že Semín není antisemita a ani prohlášení samotného Semína, že s antisemitizmem nemá nic společného.

   Jedná se o nevychovaného zjeba odkojeného různými těmi fake-news českého mainstreamu. Osobu rozumu pochabého.

   Smazat
  16. 12:43 vykáte jen tomu koho si vážíte? Jste tedy zcela nevychovaný, arogantní a soběstředný hulvát! Blahopřeji. JiH

   Smazat
  17. Milý JiH a výše, tento skřet 18. června 2019 11:59 - 12:43 je jen provokující MILIÓNOVÁ TRUBKA PRO DEFORMACII, rozesere a jde o článek dále, pokud převezmu jeho omezený slovník: „MRDE*ME JEJ“.

   Ramón

   Smazat
  18. No ano, 11:59 je evidentně omezenec, podle jeho vyjádření o konspiračním blekotání. Sám přitom nejspíš stojí v pozoru v posvátné úctě, když mu něco do hlavičky konspiračně blekotá paní Jourová z bruselského Ministerstva pravdy v pravidelné pětiminutovce pravdy a lásky.

   Smazat
 5. Již jsem zde psal o "miliónu trubek", Zeman je ten úhlavní terč, Babiš je zástupný Čáp a ČSSD roury, těm trubkám ve vládě vůbec nevadí, japato?!

  Milión trubek se sešlo s naducaným Utopencem z ČSSD, ten je ujistil, že opatrně vycouvá, ONI nic oni muzikanti. Bude menšinová vláda, poté předčasné volby a Babiš po nich bude s většinou vládnout sám. Utopenci a zoufalci z demomloku, udělají pá-pá?!

  Ramón

  Ps. Semín je vhodná zástěrka, protože mu dají záměrně hlas i z demomloku ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš vládnout sám určitě nebude, na to nemá a nebude mít podporu. A spojení s SPD či s KSČ by byl jeho konec. A nikdo jiný s ním vládnout nebude snad jedině že by výrazně uspěla Trikolóra, což by ovšem znamenalo výraznou změnu kurzu doprava.

   Žvaníte nesmysly, strategie vám vůbec nic neříká, neuvědomujete si, že ČSSD je pro ANO nejlepší možný partner. Umíte a chcete jen rozbíjet, ale co bude pak nemáte kapacitu dohlédnout.

   Smazat
  2. Pokud dostane p. Babiš rozum, tak to ČSSD vyhodí a do rána se domluví s SPD. No, a ti budou chtít referendum o vystoupení ČR a když p. Babiš pochopí, že EU slouží jen k podkopávání ČR, jeho vlády a naslouchání udavačů z KDU ČSL, pirátů a zbytku debil bloku, tak můžeme mít konečně stabilní vládu a po volbách ještě stabilnější.

   Smazat
  3. 12:48
   Pane Bože, vy jste ale naivní vůl, to snad není pravda!

   Smazat
  4. 12:48 Správně pane Babiš jim řekl jestli chtějí odejít tak můžou. Budu rád když lidé co popírají tu „slavnou" demokracii budou pryč. SPD je vlastenecká strana která byla řádně zvolena ve volbách tak nevím proč by neměli být ve vládě. Že se fašistům a sluhům eu nelíbí by nemělo být tolerováno.

   Smazat
  5. Hezky hájíš ČSSD, či spíš to, co z ní po oportunistické eurohujerské a NATOidní politice zbylo.

   Doufám, že zbytek soc.dem. kolem Hamáčka má sebezáchovný reflex a nepokusí se shodit vládu. To by byl pro soc.dem hrob.

   Nevidím důvod, proč by vláda s SPD byla pro Babiše konec.

   Smazat
  6. Když může být SPD ve vládě v Německu, tak proč by nemohla být ve vládě u nás?

   Smazat
  7. Strategický stavitelský mágu 18. června 2019 a 18. června 2019 12:50

   ANO s ČSSD s KSČM, dělá přísunem dělníků Ukrajinců, Mongolů, Filipínců, Maročanů, Rumunů, Bulharů, Moldavanů, Gruzinců, Malajců, Indonézanů a dalších všemožných imigrantů z celého světa. "Je to kobercový nálet imigrantů k nám z celého světa!", prohlásil nadšeně vyzubený ministr Havlíček v ČT, toje výrazně levicový kurz!?!

   Napište mi jeden levicový krok, zvýšení důchodů a mezd vynechte, vynulováno inflací jako kráva! Pokud si mladí budou chtít vzít hypotéku 4 milióny, musí mít svůj 1 milión a bance vrátí, celkem 6.142.471,-Kč, doba splatnosti 30 let, prvotní doba splátky úrokové sazby 10 let! Splátky kolem 20 tisíc/měsíc tzn. až do důchodu! RPSN 3,15% cha-chá?

   Jízdné vlakem zdarma pro důchodce, vždyť to jsou nejjistější VOLIČI, stejně jako studenti, ty po lobotomii z demomloku. Myslíte jeho "mise" za žold ve světě? Já jsem u něho nenašel nic, čím by mě nadchnul u nás v Mostě, nás spíše nasral se vším i se svou Dostálovou, včetně přípravy, jak nám ukrást Lithium! Vy budete asi soused z Praha Průhonice?

   Jsme nuceni volit pouhé zmetky!

   °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

   Finanční spořko, kritiku pana Zbyňka Fialy!

   Rakouský šéf české divize "ČSpořitelny" z Erste Group Bank, Rakousko v roce 2018, obdržel roční příjem ve výši v přepočtu 70.000.000.-Kč, tak Spořko, z vesela spoř a rád plať vše, nic není ZADARMO!

   https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/224523-dividenda-erste-group-bank-v-roce-2019-a-v-dalsich-letech

   Ramón

   Smazat
  8. Ramóne 19:14, občas vaše texty vyvolávají dojem, že jsou psány v rauši. Poraďte prosím vládě, jak levicově odvrátit inflaci. Chvílemi budíte dojem, že víte, v čem je ten podstatný problém, Tentokrát jen zlostně plácáte.

   Smazat
  9. V 19:14 v rauši? Vy jste cvok, to teprve se ženou přepínáme TV na Barandov, vidíte a já Vám nemohu posloužit, jelikož jste připosrán a neuvedete, alespoň město, či obec, odkud pocházíte, co pro Vás "levobočci" vykonali po 89 prospěšného, nyní s Andrejem Bavičem?

   Do Mostu přijel-li znemožnil-li se, neudělal-li nic! Krom zájmu o naše lithium (tlučhuby z Prahy). No a Vy, až se dostanete ze socdem rauše, odpovězte a nestyďte se za své město, či obec!?

   Tuším, ticho po pěšině, neuvedete-li alespoň toto, nereagujte na mne ... bojovníci levá, pravá vole!

   Dobrou Ramón

   Smazat
  10. 21:50 má pravdu. Ramón zasviňuje diskuzi sáhodlouhými přetisky nesmyslů bez hlavy a paty a jeho agresivní výkřiky a vyhrožování do diskuze nepatří. Nemocná nátura či "pod vlivem"?

   Smazat
  11. Ramóne.
   Poslouchej, ty magore, já jsem u Spořky zcela dobrovolně a jsem s jejími službymi naprosto spokojen. V případě nespokojenosti můžu kdykoli okamžitě odejít. O jaké lichvě to tedy žvaníš?

   Aha, Spořka nic nevyrábí, hmmm. Já myslel, že už i ten nejretardovanější lojza u nás ví, že většinu ekonomiky všech vyspělých zemí tvoří služby. No nic...

   80 miliard jakýchsi poplatků odvedených do Rakouska jsi si vytáhl ze zadku.

   Přitroublý Ramonku, jdi do prdele. Pokud jsem tu daň zaplatil já, tak jsem ji zaplatil rád. A jediný kdo s tím má z neznámého důvodu jakýsi problém, jsi ty.

   Ty banky ignoruješ? Tak to je od tebe hezké. Tak proč se teda tak rozčiluješ, že tě prej okrádají? Jak tě okrádaj?
   Ty musíš být dobrý magor.

   Smazat
  12. Ramón sice píše hlouposti,m to tě ale neopravňuje k povýšenému chování a paternalisitickému "opravování". Proč?
   Jednak proto, že je to nevychované a neuctivé k druhým a druhak proto, že i ty píšeš zjevné hlouposti.

   Obecně je pravda, že ČR je speciálně pro bankovní sektor velkým krmelcem. V tom má Ramón pravdu, i když čísla čerpá bůh ví odkud.

   Tvoje tvrzení, že vyspělá ekonomika jsou služby je čistě ideologikcé klišé, za kterým se skrývá džusování a tunelování méně rozvinutého světa, do kterého jsme po roce 1989 spadli bohužel i my. Spadli jsme do nižší rozvojové kategorie ne díky komoušům, na které se vše stále svádí, ale především vinou idiotům, jako jsi příkladně ty.

   Smazat
 6. Naprostý souhlas s článkem!!!!!!
  Ani já nesdílím všechny názory pana Semína... Řekněme že je na opačném konci názorového spektra než havlérka.potažmo vlezdobruselisti...
  PRÁVĚ proto by pan Semín měl v té radě být!
  VYVÁŽENOST... tečka.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud bude mít napříč poslaneckou sněmovnou od ANO přes Piráty, ODS... dostatečnou podporu tak v té Radě prostě bude. Pokud dostatečnou podporu mít nebude tak v ní nebude. To je demokracie. O čem se tu vlastně bavíme?

   Smazat
  2. Ad 13:08
   bavíme se (mj. a především) o tom, že by složení té Rady nemělo odrážet to, kdo má v parlamentu největší sílu, ale co možná nejlépe názorové spektrum napříč společností. To je samozřejmě obtížné, ale pokud bude parlamentní většina protlačovat jen to své, tak je to nemožné.

   Smazat
  3. Já se bavím o tom,že vydírání a vyhrožování ze strany Hamáčka je trapné a směšné...A že SLUŠNÝ politik by si něco takového nedovolil.
   Helanov

   Smazat
  4. 13:08 O tom, že bude fajn, když sosani splní, co avizují, když demokracie ukáže, že dostatečnou podporu mít bude.

   Smazat
  5. 13:08 ...líp bych to neřekla!
   Helanov

   Smazat
 7. Hamáček je co no připosraný bruselský lokaj,kterému tak jak Bohušovi nedošlo,že končí.

  OdpovědětSmazat
 8. Babiš by měl Hamáčka i s tou podrazaáckou soc.dem poslat do .... (nebudu sprostej).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 9. Lidi!Trochu přemýšlejte!Pokud Hamajda odejde z vlád.koalice,co se stane.Vůbec nic!!!!On jen tak straší.Právě proto bude SPD hlasovat za Semína aby Hami vypadl z vlády.Ano by měla podpořit kandidáta SPD,aby se Hamty zbavila.Nikdo však neví jak to dopadne,neboť je tajné hlasování.Pokud by prošel a soc.dem.odejde,může se připojit k vyjádření nedůvěry.V tom případě ale splnila očekávání SPD a tak tito vládu nepoloží.Ještě je několik variant:Zeman by znovu pověřil Babiše!Nebo by byly nové volby a tak by se nad mnohými přizdisráči zavřela hladina a bylo by VYMALOVÁNO!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. ČT a ČR zrušit-zprivatizovat,neboť neplní své veřejnoprávní zpravodajství.Ať si tu propagandu platí kdo ji chce vysílat!
  Koncesionáři tu masáž stejně neposlouchají.
  https://www.youtube.com/watch?v=6VKuWaWnSII&t=36s

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic neprivatizovat, jenom voličům zahrkat hlavou, aby Babiše nemohli vydírat.

   Smazat
  2. ČT neprivatizovat ale zestátnit. Veřejnoprávní není státní.

   Smazat
 11. Tenhle člověk na nic nenavazuje, chraňbůh. Páníček mu občas zavolá a on to prosazuje.

  OdpovědětSmazat
 12. ČSSD je potratová strana která neplatí dluhy. Doposuď nevyplatila dluh dědicům právnika pana Altnera. Doufám, že po volbách půjde tam, kam patří - na smetiště politických dějin.
  ČSSD nikdy nic dobrého pro občany neudělala, spíše naopak škodí občanům. Pan Babiš by měl poslat ČSSD do hajzlu a spolupracovat s SPD Tomio Okamura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo neví, kolik poslanců za SPD si zase založí novou stranu. Minule to bylo ze 16 14, teď zatím zdrhli jenom 3 nasazení šmejdi.

   Smazat
  2. 16:27 mohl byste vědět, že dluhy ČSSD vůči nebožtíku Altnerovi jsou soudem zpochybněny, mohl byste zaregistrovat, že pan Altner nemusel být zrovna charakter, mohl byste si povšimnout, že za danou službu vyžadoval nekřesťanskou cenu. Pokud tvrdíte, že ČSSD nevykonala ani zbla prospěšného, lžete. Při vší bídě o poznání víc, než TOP09, asi i ODS a KDU-ČSL. Jste takový radikálně pokřikující neználek, jací nejraději plují v tom vítězném nebo alespoň líbivém proudu, co na víc intelektem ani charakterem nemají. Připomenu, ČSSD jsem nikdy nevolil ze samotného principu. Strana to ani ryba ani rak, zkrátka, politický to brak.

   Smazat
  3. 22:13 že pan Altner nemusel být zrovna charakter, mohl byste si povšimnout, že za danou službu vyžadoval nekřesťanskou cenu.
   Tak proč ČSSD smlouvu s panem Altnerem uzavřela??? Trvám na tom, že ČSSD je nedůvěryhodná strana a když si vezmete činnost MZV pana Petříčka, který jde proti občanům ČR tím že chce přívézt 40 tisíc přivandrovalců z Ukrajiny, kteří budou mít minimální plat o 20% větší jak Češi, tak se má ČR na co těšit.Větší kriminalita a o růstech platů se Čechům může jen zdát. Ukrajinští gastarbajtři pracují pod cenou a občanům ČR podrážejí mzdy.
   A co říkáte Vy 22:13 o degradaci školství které provedla ČSSD (inkluze od paní Valachové Vám nic neříka???)
   ČSSD která chrání nemakačenky a z mých daní platí simulantům kteří si potřebují umýt okna patří na smetiště dějin.

   Smazat
 13. http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7505-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru.htm

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7508-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru-cast-2

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7510-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru-cast-3

  Novináři

  Psali jsme tu už o setkání ohledně hromadných žalob v americkém centru Na Tržišti 13 na Malé Straně 7. prosince 2017, kdy toto setkání moderoval šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner.

  Další absolventkou programu IVL je reportérka ČT Nora Fridrichová.

  OdpovědětSmazat
 14. Ti co nepracuji tak žádné almužny , jestli to podporujete tak jste volili ,prý demokraty !!! Ti rozkradli a rozprodali vše ,zadlužili a dnes to jíž hraničí s Hitlerem !!! Už se jsme se začali napadat ,fackovat , vyhrožovat a nějaké respektovaní výsledků voleb v je ta tam !

  OdpovědětSmazat
 15. Ahoj volové. Co teď? Pozor aby se vám nezavařily závity.

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/michal-semin-rada-ctk/r~0b5a239a91bf11e9a305ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
 16. Když čtu zdejší politické analýzy, tak si připadám jak v hospodě IV cenové skupiny. Co naplat, naší drahou vlast ovinuly mraky v podobě lumíků, mariánských sloupú, pro mne dodnes neznámých Semínů a v neděli to propukne. Já mám asi opravdu nedostatek inteligence, tak si z ledničky podám jednoho vychlazeného lahváče, snad mi pomůže pochopit hloubku krize ve které se mám nacházet.

  OdpovědětSmazat
 17. Jestli půjdete na Letnou, tak nezapomeňte " Kdo neskáče, není Čech! ".

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.