Reklama

neděle 2. června 2019

Je to vůbec možné? Státní televize zve na protistátní demonstrace. Video jako důkaz. Pojďme všichni, bude sranda – vždyť, jářku, právě probíhá pokus o státní převrat! 2. 6. 2019

2. 6. 2019    hoppner
Česká televize pozvala dne 31. května veřejnost v hlavním zpravodajské relaci Události a komentáře na demonstrace na Václavském ty náměstí. Informaci o chystané demonstraci sdělila Česká televize včetně místa a času konání na závěr reportáže o jednání mezi novou ministryní spravedlnosti Marií Benešovou a nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem. Není běžné, aby Česká televize informovala o něčem, co bude. Většinou má potíže zachytit i to, co bylo.


Demonstrace jsou primárně zaměřeny proti vedoucím představitelům státu, tedy premiérovi Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi. Skutečným důvodem demonstrací není Marie Benešová, natož nezávislost justice. Lze tak usuzovat nejen dle průběhu demonstrací, ale i dle nápisů na transparentech, ochotně rozdávaných organizátory (když prší, přihodí i deštník).

Jde o pokus o státní převrat za asistence státní televize – podobný, jaký se před několika měsíci odehrál na Slovensku.

Zde je klíčová část reportáže České televize (15 vteřin). Celý pořad Události a komentáře z 31. 5. 2019 najdete zde. Reportáž o Benešové je cca od 40. minuty

Česká televize nepozvala diváky přímo, tedy slovy: „Přijďte na Václavské náměstí svrhnout Babiše“, ale mazaně. Nejprve v pořadu Události a komentáře ze dne 31. května přinesla reportáž o jednáních mezi novou ministryní spravedlnosti a vrchním státním zástupcem. Z nich jasně vyplynulo, že se Marie Benešová vrchního zástupce vyměnit nechystá a naopak hodlá posílit jeho pozici. “Vyměnit ho může až nějaká příští vláda,” uvedla.

Na závěr reportáže byly zařazeny záběry z předchozích protivládních demonstrací s komentářem: „Demonstranti dál požadují demisi Benešové. Znovu se mají sejít na Václavském náměstí v úterý“.
Tuto reportáž Česká televize s uvedením času a místa plánované protistátní demonstrace opakovala kromě relace Události několikrát v dalších zprávách na politickém kanálu ČT24. Pořad sleduje průměrně jen 300 tisíc diváků, v kombinaci s tiskem a sociálními sítěmi však jde o velkou, takřka manipulativní sílu.

Tlak na premiéra Babiše probíhá paralelně z několika stran. Kromě dalších připravovaných demonstrací protáčí mainstreamová média (včetně těch, které premiér Babiš vlastní!) nepotvrzenou (tedy fake news) zprávu, že mají bývalé premiérovy firmy (Agrofert) vracet miliardové dotace Evropské unie.

Úspěch převrat je však velmi nepravděpodobný. I kdyby se podařilo od Babiše zapudit koaliční ČSSD, je tu rychlá náhrada v podobě Okamurova SPD, případně menšinová vláda. Akce jsou tak spíše přípravou na parlamentní volby 2021.

Důvodem politického tlaku je podle některých pozorovatelů zájem Spojených států o dostavbu jaderné elektrárny Temelín (konkurentem je tu Rusko), posílení obchodu se zbraněmi (i zde je konkurentem Rusko) a gigantická zakázka na instalaci sítě 5G, o kterou soupeří stagnující americká firma Apple se sílící čínskou firmou Huawei. Finanční krytí právě probíhajícího pokusu o převrat v České republice údajně pochází z fondů, napojených na amerického miliardáře Sorose.
Protivládní demonstrace u nás pořádá aktivistická agentura Milion chvilek pro demokracii (předseda Mikuláš Minář je přezdívaný akronymem Mi-Mi, nebo též Mimi
Soros). Česká televize nikdy neopomene uvést, kdo demonstrace pořádá, což je novinka. Nikdy předtím se tak nedělo. To svědčí o tom, že mainstream hodlá tuto značku v budoucnosti využít.

Na Slovensku probíhaly podobné organizované demonstrace začátkem loňského roku a vedly v březnu 2018 k demisi premiéra Fica, který získal ve volbách takřka 30 procent hlasů. Dosud se však nepodařilo najít souvislost mezi vraždou údajně investigativního novináře, jeho snoubenky archeoložky, italskou mafií ndragheta a slovenskou vládou. Posledním výsledkem vyšetřování je zjištění, že si údajný vrah při rekonstrukci popletl místo činu.

103 komentářů :

 1. Co se divíte, je to nová služba divákům a posluchačům. Svolejte se také!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Státní televize ( zřízená státem dle zákona a financována plošnou daní nařízenou zákonem) nemá co svolávat protistátní demonstrace.
   Maximálně je může zpravodajsky pokrýt a okomentovat.

   Smazat
  2. Řditel TV si na divácich nahrabal stovky milionů,proč nechce zaplatit i koncesionářské poplatky,když prý je ta TV těch kdo v ni prý "pracuji".
   Kdy konečně jeho neomarxisté té pražské kakarny rozvali to ČR na sračku,aby mu znárodnili tu jeho TV jak slibuji ve své ideologii?

   Smazat
  3. Kdy nás ten podvoda řiditel zinformuje jak se hrouti socialiosti v Německu a Merkel konečně to EU rozbila.
   Tamni SPD jeji partner se totiž totálně rozpadá a jejich šefka jim ráno utekla!

   Smazat
  4. Vaše starosti...! Já jen očekávám, jak tuto pokojnou demonstraci napadne skupina neurvalých Babišovců a bude mazec. Vše připraveno, ČT, ostatní sdělovací prostředky, lidi s jedině správným názorem, peníze i ti provokatéři se zařídí a pak Kalousek na Hrad a Fiala premiér... Že to tak nebude? Byl bych rád.

   Smazat
  5. Co když poleze na nervy našim Šmejdům sama ČSV a Šmejdi se začnou hroutit.
   Proboha dámy a pánové z ČSV mějte rozum co si my zuboženi ovčané počneme baz našich politiků,vždyt jde o zivot!

   Smazat
  6. 15,49
   Až se začneme svolávat, bude pro Prahu pozdě. Potom už poteče krev a kulturní fronta přijde na řadu mezi prvními.

   Smazat
  7. 6.36 a co když se na to čeká? To by byla voda na jejich mlýn! Nedivil bych se, kdyby se na následné demonstraci objevili už konečně nějací ti zakuklení stávkokazové. Oni se jednou objeví a já jsem přesvědčen, že dělníci od Babiše to nebudou. Osobně si myslím, že by proti rozvracečům státu nerespektujícím to základní - svobodné volby měla zasáhnout policie. Alespoň jen tak trochu jako ta v Paříži. Žádný masakr jako na Národní třídě! Jen mimo, pamatuji jak při oslavách našeho hokejového vítězství nad Rusy na Václaváku se objevila před Aeroflotem štrávka s dlažebníma kostkama ačkoli tam nikde v té době zádlažba nikde nebyla. Co se stalo snad víte...

   Smazat
 2. Státní televize má ve svolávání protistátních akcí praxi už od listopadu 1989. V roce 1939 se 15. března vítání německé branné moci a GESTAPA nezúčastnila. Omlouvá ji pouze to, že ještě neexistovala.

  OdpovědětSmazat
 3. Dokud bude mít Babiš dobré nervy, tak je to v pohodě, ať je tam sto nebo stodeset kousků, není co řešit. Byly volby před týdnem, ty vyhrál, tak co se furt řeší, že má někdo někde bolístky? Tak měli zbunktovat lidi, aby šli volit a přečíslili Babiše, ale to ne, to je jednodušší a efektnější svést autobusem nějaké lidi, co se rádi mačkají a mají mindrák, že sami o sobě nic neznamenají, a je vystaráno. Čété jim k tomu dělá podkres a všichni dohromady se cítí jako lepšolidé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ono to bouchlo stim davem, na veclplace že setam nejen dovaži ale i vyplaci o prestitutech u mikorfonu netřeba vahat ty jdou je po mamonu napřič poslednim staletim ty by basničku zdarma nepřednesli ani kdyby museli jo takhle když je konto podle toho kolik si řeknou otevřene jako včete tak nato jim nikdo šahat nebude to by teda opravdu pro tentokrat přestali hrat a jakou maji silu je vidět že i kobliha se podělal z čete těsně před brodem tak radši hraje s nimi mrtvi prt vi

   Smazat
 4. tam je to jak na gestapu kdo neodpovida podle jejich vize z televize tak je překřičen a umlčen to dokazalo jen gestapo a cirkevni soudy prozatim umlčuji jen slovně ale jak znamo od slov neni daleko k činum no apani doktoři prava třeba na primě se krouti jak slizky had vis mudrc pospišil z topiči lisajici se že by možna mohlo kdyby to někdo uměl jit o trestny čin ale že on takove informace nema ani nahodou zapoměl že ifromaci před chvili vyprtnul a moderatorka jakoby ani neviděla nemluvila natož že by něco takoveho odporneho slišela

  OdpovědětSmazat
 5. Neschopný Babuč neumi ani vyhnat ministra vnitra,který organizuje ničeni státu ČR.
  Pryč s nim!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by znamenalo pád vlády ... ČSSD by měla casus belli. Nejste od Kalouska?

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Váňa David je opravdový lhář, podvodník, křivák.

  1) ČT nikoho nikam nezve, ale pouze informuje o konání demonstrací.
  2) nejedná se o žádný pokus o převrat, ale o demonstrace.
  3) Demonstrace nejsou protistátní, ale protibabišovské!
  4) Všechny žvásty o tom, že za demonstracemi stojí USA jsou naprostý nesmysl. I mimoň vidí, že Babiš je velký přítel USA.
  5) Ve zbrojních zakázkách Rusko není pro USA žádným konkurentem, je úplně mimo jakýchkoli úvah.
  6) Firma Apple u nás o žádné zakázky 5G sítí neusiluje, vůbec se totiž výstavbou sítí vůbec nezabývá.
  7) Česká republika žádné 5G sítě nebuduje, budovat je budou soukromí operátoři jako PPF.
  7) Financování Sorosem = blábol vytažený ze zadku bez jediného důkazu.

  Ano, tento článeček je typickou ukázkou té slavné "alternativní" žurnalistiky, v překladu směsi propagandy, lží, výmyslů a polopravd. Kterou šíří europosranec David.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:58 Hezky si to svazáku zopakoval po pani učitelce, dostaneš jedničku s hvězdičkou

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:58 Milione úchylek nenávisti, 7+1=8 ;-) Demonstrovat proti výsledkům demokratických voleb není demokratické, ale úchylné. Tedy nejste demokrat, ale úchyl, a to nejen kvůli vaší nenávisti. Pravda je pro vás lež, a lež je pravda, a "opravdový lhář, podvodník, křivák" jste právě vy. Ani pan MUDr. David, ani my si nebudeme od vás zvykat na slovní urážky, ani na fyzická napadání, jak to předvádí vaši fašističtí soukmenovci. Pan MUDr. David je inteligentní, čestný, a pravdivý člověk, který ve svém životě hodně dokázal, a zasluhuje si úctu. Vy mu nesaháte ani po kotníky, tak držte pec. Jděte se přitulit se svým smradem zpátky domů, do vaší žumpy, a neotravujte opravdové lidi, hnojomete.

   Smazat
  4. 17:38 Jo, to vy, fašisti, rádi děláte.
   Když je prázdná makůvka, zbývá vám jen bojůvka, protože jste močůvka.
   Nespoléhejte na to, že si to od vás někdo nechá líbit.

   Smazat
  5. No, jak se dalo čekat, soudruzi 17:17, 17:45 a 17:49 nedokázali rozporovat ani jeden z bodů, který jsem napsal. Zmohli se jen na bezobsažné, ale o to víc agresivní pištění. Klasika. Na víc nemají kapacitu.

   Smazat
  6. 18:03 Svazáku, idiotům se nic nerozporuje. Věděl bys to, kdybys jím nebyl.

   Smazat
  7. Milý hlupáky 18:03, článek je převzatý z Höpner.cz. Davidovi nenadávej. Tvoje "argumenty" nestojí zato vyvracet. Stačí sledovat tvé duševní rozpoložení.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tak to tu ještě nebylo

   Smazat
  10. 16:58 Křivák jste vy a vědomě lžete bartoš je nafocen na demonstraci za přijímání migrantů. Piráti jsou vítači a nikdo jim to neodpáře. Pokus o převrat to je od demožumpy co touží po moci kteří nenávidí Babiše a Zemana. Rusko je velký konkurent pro usa ve všem. Stačí jak skáčou že si Turecko koupí S 400. Zde je napsáno kdo za tím stojí a kdo to sponzoruje. Děkujeme nemáme o vás zájem odejděte:

   Mezi jejich sponzory se nacházejí lidé, napojení na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a podporovatelé Jiřího Drahoše. Obzvlášť pikantním přispěvatelem na Chvilky pro demokracii je feudál (nebo přinejmenším šlechtic starého rodu) Johannes Lobkowicz…

   http://www.protiproud.cz/politika/4032-pravda-a-laska-uderila-milion-chvilek-pro-stepanka-obzvlast-vypecena-neziskovka-kricela-v-praze-kdo-ma-paky-na-babise-ct-do-povetri-ne-a-ne-vyletet-najdeme-zdroj-moci.htm

   Smazat
  11. 16:58 autorem článku není Ivan David, ignorante. V této souvislosti tedy nemůže být „lhář, podvodník, křivák“. Omluvte se!

   Smazat
  12. K „argumentaci“ osoby z 16:58, dle jí vedených bodů:
   1) pravda, ČT nezve, pouze sugestivně uvádí den, hodinu a místo s námětem a v pořadí tak, aby prezentací událostí vytvořila dojem a atmosféru ve prospěch podpory daných demonstrací, aktuálně demonstrace 04.06.19.
   2) „nejedná se o žádný pokus o převrat...“, jestliže je vyvozován intenzivní tlak na odstoupení předsedy vlády, když jeho odstoupení znamená i pád dosud jedné z nejúspěšnějších vlád, k čemu jinému mohou tyto aktivity směřovat?
   3) Tady potvrzujete, že demonstrace jsou „protibabišovské“, tedy dokazujete, že platí argumentace k bodu 2, prásknul jste se!
   4) je možné, že Babiš je (jak jinak v těsném sousedství a závislosti na BRD) velkým přítelem USA, když nebýt přítelem se mnohem významnějším osobnostem, v mnohem suverénnějších státech razantně nevyplatilo. Nakonec ale, vždycky lze najít přítele ještě většího, že? Můžete to popřít?
   5) Rusko ve zbrojních dodávkách by konkurentem být mohlo nejen kvalitou, ale především cenou. V úvahu nepřipadá z prajednoduchého důvodu, jsme v zajetí NATO. Jaké potíže má s pořízením S 400 Turecko a jak muselo vycouvat Maroko, byste měl vědět.
   6) Proč se chytáte Apple (samozřejmě na G5 nemůže neprofitovat), když ve výhledu IT jde o největší investiční akci, která rozhodne o míře technologických závislostí ve světě? Současné, obchodně neférové praktiky USA bohužel ukazují, že v oboru natolik a bohužel ztratily předstih, že jsou, především z ekonomických důvodů, nuceny takto reagovat.
   7) Česká republika, pokud nemá vážně zaostat, je nucena všemi prostředky budování G5 podporovat a je samozřejmé, že čím bude toto budování nákladnější, tím víc bude hospodářství ČR zatíženo, což není v zájmu státu. Pokud to nevíte a nechápete, jste omezenec.
   podruhé 7) „blábol vytažený ze zadku bez jediného důkazu“ - nevím, zda jsou dané demonstrace financovány zrovna Sorosem, nebo prostřednictvím jeho organizací, ale jisté je, že dostatečně robustní finanční zázemí mít musí. A nezdá se pravděpodobným, že na věc se složily současné opoziční politické strany. Kde by na to vzaly, že? Pokud tohle nevysvětlíte, Sorose, prostě a jednoduše nevyvrátíte.
   Závěrem vám povím, že vaše agitka je amatérské dílko, dílko člověka nevalně fundovaného pouhou propagandou mainstreamu, člověka bez talentu, rozhledu a znalostí. Podotýkám, že tím posledním z čeho mám potěšení je představa dominantní Číny, Tím hůř, že „západní demokracie“ do její náruče nahánějí Ruskou federaci. Nad tím se zamyslete.

   Smazat
  13. Kdybyste se svou "pozoruhodnou logikou" alespoň dospěl k závěru, že "naše" veřejnoprávní ČT informuje jen o "některých"(samozřejmě protivládních) demonstracích a přináší z nich reportáže? Kde ty zpravodajské štáby se svými astronomickými honoráři (které odmítají transparentně zveřejnit) byli, když na Václaváku byla např. Marie LePenn, která ve Francii vyhrála volby? S tou musel, bohužel, udělat interview Soukup. Co je to za novináře, kteří ignorují výrazné evropské politické osobnosti na úkor amatérských frustrovaných aktivistů, na něž slyší většinou jen "snobárna" z Prahy. Víc se k Vašemu článku nemíním vyjadřovat, výtečně mu oponoval autor předchozího příspěvku.

   Smazat
  14. Samozřejmě štáby byly...omluva

   Smazat
  15. 3:25
   Asi tak a díky za komentář, málokomu by se to chtělo takhle vypisovat, aby to pochopil i přitroublý svazáček 16:58. Jenom bych doplnil, že žádný český politik není velký kámoš USA. Je to jen naivní blábol a divadlo, že si hrajeme na něco, co nikdy nebudeme, že nás Trump s poctami pozval. To je jen hra, jsme pro USA jen jeden z mnoha malých bezvýznamných států, které mohou využívat, protože jsou malé, slabé a politici trapně připokakaní. A pokud naše vláda je aspoň trochu suverénní, tak to rozhodně neznamená, že jim odsouhlasíme veškeré strategické zakázky, aby nás odřeli a oni se napalovali.

   Neziskový nedouk 16:58 a 18:03 je dokonce tak natvrdlý, že ani nepoznal, že článek nepsal pan David, a využívá toho účelově k nadávkám a pomluvám. Ale omluvy se od podobného primitiva asi nedočkáme, že?

   Rudý škorpión

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. ...aneb, jak se z ČT volá, tak se z Václaváku ozývá. Nebo je to snad opačně?

  Mimi Soros, Štětina
  všichni jedna rodina.

  Všichni patří do té nory
  co nazývá se Kavčí hory.

  OdpovědětSmazat
 11. ČT zrušit, už toho lhaní bylo dost

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. TAM, KDE VLÁDNE DIKTATURA PENĚZ - KAPITÁLU, JE MOŽNÉ NAPROSTO VŠE. Peníze ovládají politiky, politici ovládají tzv. "zrady" pro TV a RO a tyto tzv. "krady", stále jedoucí v hluboké úrodné korupci za peníze daňových poplatníků, = zaměstnanců, snad přímo dávají povely, jak nadbíhat tužbám či příkazům kapitálu! Jen těch reklam co je na ČÉTÉ NABOBKOVÁNO K VYLEPŠENÍ KORYT VŠECH TĚCH ŘEDITÝLKŮ A VYKECANÝCH HLASATELŮ. A že v tom jedou i "sloupy státu" a snad se topí až po uši v korupci, to nikomu nevadí. A vidíme, že není Zeman jako Zeman, některý je chytrý pro blaho občanů a jiný pro blaho kapitálu. A Babiš? Tak se nám ozvala nějaká politručka z Německa z rodů Grázlů, jistě sama věrná svému jménu povedeného zločince, který tuším skončil v Brně na Špilberku - ale v dobách, kdy platilo právo a spravedlnost, vzdor tehdy panující monarchii! Všichni poskoci kapitálu dnes u nás vykřikují cosi o předběžné zprávě EU na konto Babiše a berou ji za bernou minci. A PROČ NE, KDYŽ TO ONI JSOU KONFIDENTY A DENUNCIANTY ČR V BRUSELU. A víte, vy plátci daní, že tyto zlosyny platíte svojí prací a jste nuceni tak okrádat svoji rodinu, aby si udavači mohli přilepšit???

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje diagnoza se nemůže vejít na žádný, ze známých formátů papíru.

   Smazat
  2. Tak ji napiš na tabuli, drvoštěpe. U nás není problém s velikostí papíru, ale s užitečností skutečných diagnostiků!

   Smazat
 16. Kdyby se bourili primo proti nejakemu zakonu jako treba ve Francii,tak nereknu ani popel....ale tady nas zatahuji do politickych hratek,ktere se nas ani netykaji....Takze kaslou na demokraticke volby a chteji anarchii...S tim at jdou k sipku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uhodil jste "hřebíček přímo na hlavičku"!! To, co se v posledních týdnech děje v ČR nás vrhá na úroveń banánových republik!! Kdo už konečně najde odvahu skoncovat s vedením a většinou pracovníků ČT!!?? Přece ta hrstka samozvaných gaunerů nemůže za naše peníze protěžovat nějakou menšinovou skupinu lidí placených bůhví kým!! Dost bylo ČT!!

   Smazat
 17. Státní televize patří těm, kdož v ní pracují, uvedla Jeho jasnost kníže Schwarzenberg. A aby se jim hezky pracovalo, tak jim každý měsíc zasíláme dáreček,za který nás tato partička kámošů informuje, koho je třeba svrhnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak at si najdou sponzory..

   Smazat
  2. Ty nepochybně mají, my jsme jenom krytí.

   Smazat
  3. Starému feudálovi je třeba odpovědět, že podle jeho teorie by i pozemky, rybníky, lesy a zámky, ne něž si dělá vladařský nárok, měly patřit těm, kdo na nich makají. A jemu už by ani neměl kdo vyměnit pemprsky. Úděsná představa. jeho urozenost zachcaným bezďákem a běhá po ulicích hlavního města a každému vykládá, že byl "von".

   Smazat
 18. ČT je lejno buzerantů namíchané z vlastizrádných kolaborantů s dementy,kteří jsou propojeni s hajzly z TOP09, Piráti,KDU a podobně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedině TOP, Piráti, starostové a KDU zabrání rozmnožování dementů.

   Smazat
  2. Myslíš jako, že když budou v politice nebudou stíhat sex?

   Smazat
  3. 20:42 - Máme v EU největší růst HDP, musí se prokazovat příjmy, proti Kalouskovi a spol., se snižuje zadlužení, důchodci dostali přidáno a nejenom cca 150Kč jako od Kalouska, z hospod zmizely automaty a lidé volí piráty, kteří tvrdí, že je třeba přijmout několik desítek tisíc migrantů a dát jim státní byty, protože si nemohou vzít hypotéku, jako naše děti a voliči je volí. A tito voliči budou mít stejně blbé děti, které budou akorát produkovat odpad a zatěžovat Zem. Proto je činnost demokradického bloku velice záslužná, blbci se přestanou rozmnožovat, protože k tomu nedostanou podmínky.

   Smazat
  4. Ad 21:03. Velmi se mi líbí termín "demokradycký blok", ano je to blok posluhující oligarchokradům. Ale ještě přiléhavější by bylo ODSTOPKRADI. A jak by mohli dementi TOP, piráti, starostové či luďáci zabránit plození dementů: to by se museli nechat sami vysterilizovat! Mohu-li radit, pak nejlépe v autoklávu v horké páře!

   Smazat
 19. Jedná se tedy o nedemokratický totalitní převrat? Nahlaste to do Bruselu, jedná se o útok na demokracii!

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš za OKD? To je problém Bakaly a ten nám nic nedá.

   Smazat
 21. Co chtít po proti České bruselské TV nevěřit jim ani slovo mají smůlu Češi nejsou hloupí jako Slováci.

  OdpovědětSmazat
 22. ČT není státní, ale veřejnoprávní televize, fyi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fyí, takže Vy raději povinně přispíváte na veřejnoprávní než na státní ČT, no vyjde to levněji a na stejno v tom se nemýlíte :-D

   Smazat
  2. Proč musím ale na veřejnoprávní lháře platit, co je mi po nich? A co je to veřejnoprávní? To snad by mělo mít něco společného s veřejným právem. A jaké je u nás právo neveřejné, či soukromé? Kolik práv u nás existuje? Mají i občané u nás nějaké právo, pokud si ho nemohou koupit???

   Smazat
 23. Já tomu nerozumím, tak proč hesla demisi, když demokraté by snad měli žádat nové volby ? Nebo se snad nových voleb bojí ? Jinak obsazovat ministry podle přání Václaváku se mi nezdá fér. Za sebe žádám nové volby, je to nejlepší řešení a logicky se výsledek musí respektovat. V opačném připadě u nás není demokracie, ale anarchie.

  OdpovědětSmazat
 24. Panove motoriste pocitejte !
  (Na pobaveni misto hadani !)
  Cena benzinu je dnes zde na FL. (pred 1/2 hod.) $ 2.45 za americky gallon ! (Gallon = 3.83 litru) !
  Jeden Dollar je dnes = 23:14 Kc.

  Za kolik by vam vysla plna nadrz benzinu v Cesku a za kolik v Americe.

  Jeden ctverecni metr bydleni stoji v Cesku 245 Kc.
  Moje bydleni by stalo v Cesku 37 240 KC.
  (Mam 152 metru ctverecnich - byt) !
  To zn., ze u vas je draho, zbytecne draho !
  Nekdo vas sidi, ale ja nevim kdo !

  U vas je pul roku zima ! My zde vubec neplatime topeni, ani v nejchladnejsich mesicich.

  Platime vsak chlazeni (A/C) = $ 58 mesicne !
  Vy umirate na ruzne druhy rakovin, kvuli potravinam, vode a vzduchu a nas zabiji slunce a Hurricany.

  U nas lahodna ryba v nobl restauraci stoji $ 28 !
  Ale sikovny rybar, ktery se neboji more, jich chytne 20 za hodinu !

  Mam velmi rad KAVU ! U vas v Evrope jsem nikdy nepil, tak dobrou jako je u nas !
  Hrnek lahodne kavy je zde za $ 1:60, ale ve ctvrtich millionaru vas Cappucino vyjde na $ 7:30 !
  Ale u vas v Evrope mate lepsi zakusky v cukrarnach, nez mame my !

  Nas tabak a chlast je nejlepsi na svete, ale zabije v prumeru vetsi mnoztstvi lidi, nez je v porovnani na 100 lidi u vas !

  U nas je velka kalamita s illegalnimi drogami, ktere zabily v roce 2018 - 70 000 lidi.
  (Proto je nutne stavet plot.)
  Na silnicich zemrelo v roce 2018 pouze 32 000 lidi !

  Je mnoho velkych rozdilu i v malickostech mezi vami a nami !
  Toto bylo napsano na POBAVENI, aby jsme se stale nehadali.
  Vzdyt my mame viteztvi, jasne na dosah ruky !
  h.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honule objasni!

   https://uloz.to/live/!e0oSrmFsdltc/v-ct24-neuvidite-doznani-trump-o-jejich-napadeni-iraku-syrie-libye-atd-tit-cz-zlocinec-toman-zdrhl-z-cssr-pres-most-do-usa-andrtakavi-mkv-mp4

   Smazat
  2. Je to mozny a tohle to pise clanky. Televize a kazda a media vsechny jsou uz pres sto let NASTROJEM STATNI MOCI predevsim. Tohleto hoppner se probudilo pred hodinou , nebo co ? Dale jejich povinnosti je organizovat verejne mineni aby vlady mohly prosazovat vsecko co potrebuji proti nam , a co dostanou rozkazane..A urady mohly terorizovat. Je toho vic..

   Smazat
  3. 0:03 rad objasnim, i kdyz to bude smazano !

   Lide v Cesku to nevi, ale jak president Putin, tak i president Trump, maji stejnou vlasteneckou agendu a maji mnoho spolecneho !
   Jeden chce budovat Rusko a druhy Ameriku a oba potrebuji mocenskou rovnovahu !

   Rovnovaha na Middle East, je vsak soustavne porusovana tim,
   ze nekdo prilisne zesilil, (jako to byl napr. Sadam Husein) a zacal ohrozovat Israel , ktery je nas spojenec !

   Kdyby ti diktatori drzeli huby a nevyhrozovali Israeli, tak by zidovske lobby nepanikarilo !
   A Sadam by byl ignorovan !

   Ted je situace vaznejsi ! Iran (Persane), nejsou tak ukecani jako byl Sadam a Kadafy a delaji podvratne akce potichu !
   Israel je ohrozen ! Ma strach a jeste vetsi strach ma i Saudska Arabie - odveky nepritel Persanu !
   Iran velmi zesilil, (diky Obamovi) !

   Tak se Israel a Saudi spojili a planuji akce proti Persanum v Rijnu !

   Tam neni nikdo, kdo ma - nas - Evropany rad, tak to neprozivejte dramaticky !

   Rusko kvuli rovnovaze bude podporaovat Persany (Iran).
   Israel je mala zeme a kvuli sve bezpecnosti potrebuje zvetsit uzemi. Tam bude valka porad ! Coz neni NIC NOVEHO !

   Nevsimejte si detailu a soustredte se na mocenske strategie !
   Situace je o to horsi, ze Iran je pevnost, kvuli zemepisu a nabozensskemu fanatismu.
   Cim vice se tam budou vsichni vzajemne fackovat, tim lepsi pro Evropu a nasi bilou civilizaci !
   h.   Smazat
  4. Honolulu, USA si žijí na úkor ostatního světa a na dluh. Jestli se máš jak tvrdíš, jedeš v tom taky. Kolik obyvatel či občanů USA žije v bídě, je bez vzdělání, nebo sedí v kriminále, samozřejmě neuvádíš. Tvůj rozhled je na úrovní pečlivě posekané trávy. Vylez si alespoň na kopretinu. Ta se ovšem na anglickém trávníku nenachází.

   Smazat
  5. Honolulu 4:27! Nezatloukejte, jde o zadluženost USA, o tamější chudinu a negramotnost, o zadluženost obyvatelstva za studium a hypotékami taky, ale až v druhé řadě. Ta část, která je v kriminálu je tam, ať chcete nebo ne proto, že společnost USA není schopna za stovky let své existence vytvořit prostředí převažující morálky. Ve zdravé společnosti narkotika nepanují.

   Smazat
  6. 4:46 - ZADLUZENOST ?
   Oni dluzi samy sobe a tisknou penize v 6 dulezitych mestech !
   Jedno z tech mest jsem duverne poznal ! Pracoval jsem na druhe strane ulice od Federalni Banky !
   Moje "udrzbarka" pracovala ve jmenovane bance !
   Amerika je financne silna a natiskne si nove penize kdyz ty, co ma, utrati americti "Demokrate" hloupe za socialni experimenty, ktere jsou ztratove !
   -----------------------------------------------------
   NEGRAMOTNOST ?
   Tak to byli asi illegalni immigranti z Afriky !
   Negramotneho jedince narozeneho v Americe jsem nikdy nevidel !
   -----------------------------------------------------
   Vzdelavaci system v Americe je jiny nez je v Cesku ! Je vice specializovany.
   Zadluzenost studentu existuje, ale nadani studenti maji studie zdarma.
   MORALNOST ? Vsechny druhy moralnosti a nemoralnosti existuji ve svobodne zemi !
   A kazdy se zaradi do te spolecnosti, ktera mu vyhovuje ! Nikdo nikomu neradi a nerika co ma delat a jak ma zit !
   (Uplny opak Ceske republiky !)
   CHUDOBA ! Ano existuje a je nedaleko mist, kde maji svoje ctvrte bohaci ! Nejbohatsi na svete !
   Prave zde na Floride jsou rozdily nejvice videt, protoze jsou zde zastoupeny vsechny spolecenske
   tridy !
   Na google images najdete ty nejdrazi a nejbidnejsi mista. Patrite-li do stredni tridy, tak se vas netyka nic z bidy, nebo z velkeho bohatstvi.
   Prijedte na dovolenou a projedte vsecho od rohu k rohu ! Vratite se zamilovany do indeferentni krasavice , zamilovany do Ameriky !
   nehodnotte nic z nejake propagandy !
   h.

   Smazat
  7. Honolulu 6:29, vyhýbáte se podstatě věci. USA mají jeden z největších, prakticky nesplatitelný, dluh. Ten si mohou dovolit a dovolují jen proto, že US dolar je světovou rezervní měnou, takže jeho ničím nepokrytá část nominální hodnoty je nesena tou částí světové ekonomiky, která ve směně používá, nebo je nucena, používat US dolar. To nebude a nemůže trvat do nekonečna. Račte to pochopit a navíc, račte se zamyslet nad "vnitřní" zadlužeností USA, kdy obyvatelstvo i hospodářství nese úvěry daleko a daleko převyšující reálná depozita. Doufejte, že se zhroucení tohoto systému nedožijete, ostatně máte stále ještě možnost vzpomenout zhroucení Lehman Brothers v roce 2008 atd. atd., řešené "kvantitativním uvolňováním", které problém neřeší, ale zakrývá a prostřednictvím inflace přenáší na méně majetné. Státy nevyjímaje. Zdá se, že vámi adorovaný prezident Trump všechna ta úskalí a jejich nevyhnutelné důsledky přinejmenším tuší. Protože jde o problém zabudovaný do samotného systému, nemá naději ho s jakoukoli historicky významnou perspektivou vyřešit. Nezkoušejte to všeobecnostmi zamluvit.
   Vezete se na nemravném vozu,
   který se pohybuje po stále strmějším svahu,
   rychleji a rychleji, dolů a dolů ...
   milý Honolulu!

   Smazat
  8. Honolule

   "Oni dluzi samy sobe a tisknou penize v 6 dulezitych mestech !"?

   A komu to mimo ameriku musí ukrást, aby si to mohli sobě vrátit. Nebo, že byc si já "zadlužený po uši", půjčil od sebe, no a až někoho slabšího, bohatšího přepadnu a okradnu, tak si to sám sobě vrátím. Jo to dává smysl :-(

   Smazat
  9. 11:10 & 15:05 - To o cem mluvite, jsou vase theorie, ktere uz 70 let, rikaji stale to
   stejne - ze krachnem !

   A pritom zeme je dynamicka a bohata.
   Ja jsem duchodce a kdyz bude zle, tak utecu tam, kde je dobre ! Mam v utikani bohate zkusenosti !
   Ale - ja vam NEVERIM panove, ani slovo !

   Vite co je nejvetsi problem Ameriky ?
   My nevime jak zastavit cas a starneme !
   Jinak vse je OK !
   h.
   (Jeste jednu vec vam musim predlozit k zamysleni !
   Americky duchodce je vsude vitan !
   Monaco, nebo Schvycarsko, vsichni nas chteji !
   T.j. proto, ze mame krasne uslechtile povahy, takze kdyby na Floridu spadl meteor, tak se prestehuji do Vidne !)


   Smazat
  10. Honolulu, vy buď nemáte tušení o funkcích peněz a peněžním oběhu, nebo vědomě zatloukáte. Jedno i druhé je přinejmenším trapas. Euroamerickou civilizaci, což je hrůza, nepochybně přeroste Čína. Je evidentní, že váha a význam USA klesá a s tím i role US dolaru. Takže počítejte s tím, že klesat bude i zájem Švajcu, Austrie a všech dalších o americké důchodce, i když vás to nejhorší nejspíš mine. Věřte, že s radostí to nevítám (pracoval jsem v managementu pro čínskou firmu).

   Smazat
  11. 18:01 - To jsou chudaci - jak v Cine, tak
   vsude jinde !
   Nas nejvetsi, nejnebezpecnejsi nepritel je vnitrni a rozhodne ne
   vnejsi !

   My mame strach sami ze sebe ! Napr. Globaliste proti nam ! Vse ostatni nam starosti nedela !
   Zivotni uroven Cinanu se nam rozhodne nemuze rovnat !

   To, ze se nejakeho vetsiho konfliktu nedockam, je vsak pravda ! Kamaradi odchazi jeden po druhem !

   Cesku jsem potkal , ktera byla v JAR po 68 roce !
   Rikam ji : "Vzpomenes si nekdy na Johannesburg a ona zacala plakat" a odpovedela mi : "To byl ten nejkasnejsi sen " !

   Takze i kdyby vse zkoncilo zitra , tak my jsme byli v zivote vitezi !
   h.
   h.

   h.

   Smazat
  12. Máš recht Lulu, kdo uteče, ten vyhraje, ano máš pravdu, jsi "Emil Zátopek" naruby, když si v 68 utíkal rychle z kopce a nyní by ses pomalu loudal nahoru, čas pracuje i pro běžce. Ale stýská se ti po socialismu v ČSSR nekecej, byl jsi mlád, vztyčen a připraven. Máte na Floridě horko?

   Ramón

   Smazat
 25. No pamatuji se na ten slavný hadrák, tenkrát čt byla jak beránek. Dnes je to hlásná trouba západu. Nevadá mne různé názory, ale vadí mne jednostranost a debilita prosazování názorů u moderátorů (dříve komentátorů) událostí jak ve světě, tak i u nás.
  Žádný s těchto exotů by do normální hospody nebo mezi normální lidi nemohl vstoupit. Divím se jen těm, kteří s nimi sdílejí pobyty. Protože takové profláknuté držky to je asi v normální společnosi naprosto nepřijatelné.
  Kdyby ti co jsou označováni za fašisty byli stutečně fašisty. Asi by tito "vyznavači pravdy" byli na pravdě boží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za hadráku ČST otočila, až když bylo jasný, že to puklo a její hlavouni nebudou muset před stranický výbor.
   Ovšem ani nyní, ani teď svou roli ve společnosti nepochopila - stále jede v zájmu těch, kteří ji ovládají.

   Smazat
 26. Již delší dobu jsem toho přesvědčení a dnes mne v tomto utvrdila ČT. Pražané čtěte pozorně i VY motroci z venkova! Kdo v PRAZE SKUTEČNĚ PRACUJE JE VELKÝ VŮL! To je katastrofa a galerie synonyma pojmu, nechodit do zaměstnání pro zábavu, ale ZA SKUTEČNOU UŽITEČNOU PRACÍ, kdo tuto užitečnou práci pro ostatní v Praze provádí je u mne SUPERPÉRO a hluboce se mu KLANÍM!!!

  Kolik máte v Praze zbytečných státem placených VAGABUNDŮ, existuje pro tento výraz statistika?! Namátkou všichni, kolem pořadu RETARDOVANÍ RETARDOVANÝM → NEWSROOM ze stále komunistické ČT (generální komunista, ředitel Petr Dvořák, kolik on ve straně napáchal škody, méně jak v ČT?) ... Jaký mají tyto slepá střívka PLAT!?

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 27. Ramóne 23:53, co je na Čtv komunistického, dovolím se zeptat! Aby bylo jasno, hlavní komunistickou mantrou bylo a nakonec, pokud se chtějí nazývat komunisty, zústává zespolečenštění výrobních prostředků, což je podmínkou odstranění vykořisťování, rozporu kapitálu a práce, tedy vší té zlodějiny, kterou vidíme, čím dál víc, kolem sebe. Nemusí to každému připadat logické, bohatým se to hodit samozřejmě nemůže, vy si ovšem Ramóne laskavě nějak vyberte, ať se trapně neplácáte ode zdi ke zdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3. června 2019 4:24

   Ode zdi ke zdi se plácám v tom zmatku příspěvků, bez jakéhokoliv označení, nevyžaduji od Vás jméno, alespoň přezdívku, či značku, děkuji.

   Ten výraz komunista - komunistická jsem použil záměrně. Jelikož od nich a jejich stálých i vzdělaných hostů v ČT, téměř každý den slýchávám: „Žili jsme v Komunismu!", „Tak to tady vypadalo děsivě za Komunismu!" atd., atd..

   My víme, že jsme žili v reálném socialismu u moci byla NF → v čele s KSČ + ČSS + ČSL a to je sakra rozdíl! Ty dvě ostatní strany se jaksi z jejich rétoriky vytratily... Zažil jsem v socialismu KRÁSNÉ dětství, rodiče byli nestraníci, nikdo na ně netlačil, aby vstoupili, byli apolitičtí!

   Já sám si vážím každého, kdo má politické názory za kterými si stojí a hned při každé nové brebendě, neotočí o 180°! Což udělala valná část členů KSČ po roce 1989, včetně většiny vrcholných zaměstnanců lidu v tzv. ČT, včetně generálního ředitele Petra Dvořáka, ten je dnes Euroameričanem i jeho parta?

   Který je nyní jako zaměstnanec občanů, koncesionářů, jejich největším nepřítelem, redaktor ČT dnes dopoledne prohlásil, že není prostátním zaměstnancem, ale proevropským z čehož vyplývá, že je zaměstnán v ET (Evropská televize). No není to pablb?

   Vás zajímá můj názor na tu stranu a to NEWSROOM a spousta retardovaných, placených "dětí investigativců", co nedělají vůbec nic smysluplného, Vám nevadí, vždyť to jsou Vaše vyhozené peníze do jejich kapes, děkuji za odpověď.

   Ramón

   Ps. Kontrolní otázka, kdo jednohlasně hlasoval ve Federálním shromáždění pro tu zlodějinu, to také nemusí připadat každému logické. Kdo? Kdo se v parlamentu už třicet let plácá ode zdi ke zdi, pokud jde o PRACHY. Kdo?

   Smazat
  2. Neznámý 3. června 2019 4:24

   Válka u komunistů mezi Filipem a Skálou. Předseda mluví o zrádcích a jidášských groších. Nové heslo "Od lidí bez lidí"?

   03.06.2019 15:28

   Josef Skála a Vojtěch Filip. Dva nesmiřitelní soupeři, kteří proti sobě stojí v KSČM. O jejich dalším sporu, do které se však zapojují i další, píší nyní Lidové noviny. Důvodem je to, že někteří straníci nemohou Skálovi odpustit to, že se před volbami „paktoval“ s hnutím SPD Tomia Okamury.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Valka-u-komunistu-mezi-Filipem-a-Skalou-Predseda-mluvi-o-zradcich-a-jidasskych-grosich-583907

   Ramón

   Smazat
 28. . Posledním výsledkem vyšetřování je zjištění, že si údajný vrah při rekonstrukci popletl místo činu. - nevedel si spomenúť, koho strelil prvého, a na Slovensku Fico nechcel pustiť na Mochovce Westinghouse, a chcel ukončiť dojenie financií cez talianov, a tak to šlo, za slušné slovensko - pcháááá ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...ano, přesně toto mi při čtení zarazilo! Víte co to znamená?, ŽE KORUPCE JE NA SLOVENSKU PROROSTLÁ AŽ DO NEJVYŠŠÍCH POLICEJNÍCH SFÉR, když toto dokáží napsat! Tam jsou snad nejpoctivější Romové a bezdomovci! Přátelé, tato společnost potřebuje VELMI SILNÉ KOŘENÍ, na vyčištění toho politického a jiného ksindlu! Jaké, to si domyslete každý sám!!!

   Smazat
 29. Tzv. právo na informace – jedna z NEJODPORNĚJŠÍCH evropských hodnot!

  Náš drahý soudruh a soukmenovec Ondřej Höppner má doslova Leninsko-putinskou pravdu: Všechny televizní stanice (+ všechna ostatní masmédia) v naší Západní Asii musejí být PŘÍMO podřízena národním Vůdcům, místní Komunistické straně a místnímu Velvyslanectví Ruské federace.
  Jen tak mohou masmédia podávat občanstvu pouze PŘESNĚ VYBRANÉ, Leninsko-putinsky pravdivé informace.

  Vzory: Státní televize Velikého Ruska, Čínské lidové republiky, Korejské lidově-demokratické republiky.

  Ano, veřejnoprávní status tzv. české televize je jedním z NEJDĚSIVĚJŠÍCH následků zavlečení Česka do Evropy.
  Ano, na rozdíl od Západu, v němž zuří kapitalismus a demokracie, tak ve Velikém Rusku, ČLR a KLDR panuje NÁDHERNÁ Leninsko-putinská (a také siťinpchingsko-kimovská) svoboda.
  Ano, tamní obyvatelstvo prakticky není obtěžováno nepřátelskou propagandou ani tzv. fakty. (A jakmile se Velikému Putinu, BJJP, podaří zlikvidovat zbývající západní agenty ve Velikém Rusku, tak VŠECHNO obyvatelstvo Velikého Ruska bude informováno POUZE Leninsko-putinsky pravdivě, zcela bez ohledu na fakta.)

  Kdy se totéž podaří i u nás?
  Ruku na srdce, drazí soudruzi a soukmenovci: Přes doslova VŠÍ snahu našich národních Vůdců Miloše a Babiše o rozdrcení svobodných masmédií to nebude zítra ani pozítří.
  Musíme na tom TVRDĚ pracovat, ve spolupráci s Velikým Ruskem.
  Musíme:
  1. vystoupit z NATO a EU
  2. VŘELE uvítat vracející se nepřemožitelnou Armádu Ruské federace
  3. NEPRODYŠNĚ uzavřít hranice naší Západní Asie s Evropou
  4. humánně odsunout Pražáky a ostatní nepřizpůsobivé menšiny
  5. znárodnit masmédia, podřídit je celonárodnímu podniku ANOfert mediální c.n.p.
  6. zrušit západní internet, do státních institucí a vybraných internetových pivnic (ne „kaváren“) zavést rusko-čínský internet
  7. zrušit na Západ navázanou mobilní telefonii
  8. obnovit provoz našich rušiček signálu štvavých evropských (= VŠECH) vysílačů
  9. zakázat přijímače tzv. satelitního televizního signálu, zločince, kteří úřadům dobrovolně neodevzdají satelitní antény atd. TVRDĚ trestat

  Po 100% splnění výše uvedených bodů se havlisti-kavárníci již nebudou moci domlouvat na protisocialistických, protiruských, protibabišovských demonstracích jinak než osobně či telefonicky, po drátě.
  Tím pádem všechny protivládní spiklence zatkneme ještě PŘED demonstrací, takže - možná - ani nebudeme muset demonstranty na náměstích humánně drtit tankovými pásy, po vzoru našich čínských soudruhů.

  Ano, jakmile bude naše vlast opět pevnou + nedílnou součástí Velikého Ruska, tak budeme mít znovu klid na práci a po práci legraci.
  Už aby to bylo!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 2. června 16:13) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Radosto.
   Skutečný politruk je úderný a stručný.

   Smazat
  3. 9:27 ten člověk je jenom na hlavu, protože podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

   Smazat
  4. Radosto vyčítám našemu společnému neochvějnému vůdci Putinovi, že ve volbách nepodpořil Štětinu. Takový dvojitý agent se může vždy hodit. Společně s tebou volám, Ať žije velké Rusko. Ty máš tady jediný rozum!!!

   Smazat
  5. Radosto, kvůli takovým, jako jsi ty budu opravdu váhat mezi ANO a KSČM ačkoli jsem je zatím nevolil Tedy mě si ukázal tu správnou cestu. Díky, díky, díky!

   Smazat
  6. Radosto, ještě jsi zapoměl popíliť bášňu a kášňu.

   Smazat
 30. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2526-marketing-milion-chvilek-kdo-plati-megapodvod-v-zajmu-bruselu-kdo-plati-vymyvani-mozku-na-skolach

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 32. Je to sekta.
  Sekta lidí, kteří mají všechno obráceně.
  Sekta HV.
  Hovno voní.

  OdpovědětSmazat
 33. Pražská kavárna si před lety zprivatizovala peněžní toky v ČT, je proto logické, že tuto tzv. veřejnoprávní médium s radostnou lehkostí používá jako svůj nástroj, jako svoji hlásnou troubu. Na mě nemá účinek, protože jsem na její redaktory velmi alergický, zejména proto, že se od dob Bobošíkové musím dívat na stále stejné ksichty. Hloupého Borka sice odeslali do Izraele, další se snaží bezúspěšně recyklovat (Kubal a spol.), na jejich snaživé svazácké výkony radost pohledět. Blbka Janečková vyswtoupí na Václaváku a poté se plynule přesune do ČT do pořadu Pošta pro tebe. Čiré zoufalství mě jímá při pohledu na soudruha Václava Moravce, který jako nenahraditelný exemplář bude asi na obrazovce každý den až do svého skonu. Diváci, těšte se! ČT si zprivatizovala zajímavá partička, která do ČT nechce pustit čerstvou krev a která zuřivě brání svoje židličky. ČT = české mediální zoufalství v praxi.

  OdpovědětSmazat
 34. Babiš je extrémně nebezpečný. Náš premiér je zloděj, dotační podvodník, trestně stíhaný člověk, bývalý Stbák, co vědomě spolupracoval s Stb, a bude podporovaný komunisty. kam sme to za těch 28 let dospěli. Bohužel si ale nemyslím, že opozice je o moc lepší.
  https://www.epshark.cz/clanek/2209/manipulace-s-dotacemi-agrofertu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To Anonymní3. června 2019 12:01:a ty máš v dutině na krku sračky.

   Smazat
  2. 12:13 Ten debil (12:01) zapomněl napsat, že je Babiš v kastě nedotknutelných, nadto podepsal s Koudelí spolupráci s Langley. To, co se kolem něj v médiích roztáčí, to je jenom cirkusové představení pro tupounky. Jak se říká, z toho mráčku nezaprší :-)

   Smazat
  3. 13:09 Majdánek na Slovensku jim vyšel, dostali lidi do ulic kvůli vraždě novináře. Teď se pokoušejí o reprízu v Česku pod jinou záminkou. V budoucnosti volby nebudou potřeba, bude volit ulice :-)

   Smazat
  4. Proč jenom Babiš... 25 let jsme přihlíželi jak nám elita z ODS a dalších stran vymýšlela zákony jak nás odrbat a úspěšně se jim to zdařilo. Žádný protesty, pěkně se kradlo. Perličky jako ProMoPro, Pandury, OKD, rozkradené dotace Severozápad
   nikoho do ulic protestovat nedostaly. Najednou je všechno jinak. Protestuje se a udavačský Piráti žalují do Bruselu. Položme si otázku, komu vadí Babiš, Benešová i prezident? Obyčejným lidem, kterým záleží na vlasti a na klidné budoucností určitě ne. Kdo je doopravdy v pozadí Milionu chvilek-Majdanu a co chce? S občany se hraje hodně nebezpečná hra.

   Smazat
  5. 12:01 pane vy to dobře víte, ergo kladívko vy jste byl v STB a pečlivě platil příspěvky do KSČ.

   Smazat
 35. 9:56 Tak to já zase musím vidět každý den Václava Moravce, bez něho by se ČT nikdy nestala tím, co dneska je - zaopatřovacím ústavem pro vybrané členy pražské sluníčkářské sekty. Václav je pro mě takové hřejivé sluničko!

  OdpovědětSmazat
 36. Koho chcete,odeesaky se smazkama?

  OdpovědětSmazat
 37. Pro 6:29.Čierna kronika Ameriky: Otroctvo ako biznis.
  https://www.hlavnespravy.sk/redir_td.php?aid=53878&c=2019
  Dvěstě let amerického terorismu, tajných operací a válečných -
  skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho...

  OdpovědětSmazat
 38. https://www.petice24.com/signatures.php?tunnus=petice_proti_spolku_milion_chvilek_pro_demokracii&page_number=1&num_rows=10

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.