Reklama

pondělí 24. června 2019

Jiří Vyvadil: Minář zbaběle zatroubil na ústup…

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil
24.6.2019  VašeVěc
Onen rezavý mladík, který kočíruje Chvilkám, včera oznámil, že přerušuje demonstrace Chvilek pro milióny do 21.8. kdy si zařádí nad výročím invaze vojsk Varšavské smlouvy a po druhé na 16. listopadu, tedy v předvečer výročí 17. listopadu.


Když jsem si probral komentáře v dnešních denících a vlastně všechny patří do Babišova vlastnictví, nikdo jim nemůže vyčítat, že by svého vlastníka nějak šetřili. Nejenomže se rozplývali nad počty účastníků, ale naznačovali též, že Andrej Babiš měl z těchto demonstrací vítr.

No nevím, proč by měl mít. Už od akce „Děkujeme, odejděte“, přes televizní revoluci, po demonstrace na podporu strýce ministra Hermana Bradyho, kvůli jeho nevyznamenání prezidentem Zemanem či kvůli vyšetřování – nevyšetřování syna Andreje Babiše, jinak to občana Švýcarska, a dalším a dalším (už za Sobotky se houfně proti Babišovi manifestovalo), se vždycky rozvášní stejný typ voličů, liberálně – havlistických, fundamentalisticky proevropských (spíš proevropskouunijních - pozn.red.NR), a vyráží do ulic. Klasicky to stranicky odpovídá pravicové opozici (dnes pozměněně pirátsko-pravicové opozici), která si chce na ulici převzít moc.

Jenomže podstata je v tom, že tato moc, po které touží, už dávno, tj od prvních svobodných voleb v roce 1990, na ulici neleží.

Kdysi to bývala ODA, US, KDU-ČSL, dnes jsou to Piráti, ODS a ta pravicová drobotina STAN, TOP 09, KDU-ČSL. Vždy jde o hlas odpovídající volebnímu zastoupení této „protestující“ opozice, dříve dvacetiprocentní, dnes – ať tratím - třiceti pěti procentní. Nikdy to není více.

Konec konců z nadšených reakcí představitelů Pirátů, ODS i oněch trpasličích stran je jasné, že Chvilky mluví jejich jazykem. ALE JEN JEJICH JAZYKEM!!! A to i odpovídá struktuře podpory či nepodpory v Poslanecké Sněmovně. Zde se nesmíme nechat zmást, že SPD se nevysloví pro podporu Babišovi vlády, ale ne proto, že by byla proti Babišovi, ale proto, že chce odstranit z vlády ČSSD, což s ohledem na výpady jejího předsedy Hamáčka proti předsedovi SPD Okamurovi je pochopitelné a legitimní.

A v tom je zakopaný pes.

Kdyby náměstí byla zaplněna stoupenci veškeré opozice, od komunistické, přes pirátskou a odesáckou po tu pravicově trpasličí, čili kdyby proti Babišovi povstali všichni s výjimkou stoupenců ANO, bylo by to vážné.

Ale to určitě nehrozí.

Pravicově – pirátská opozice je tak fundamentalistická, a tak se nikdy nemůže dohodnout s KSČM a SPD, které ráda diskriminuje.

A tak je zcela jasné, že ten nový rezavý krysař Minář ze zoufalství hodil na nejbližší období do akcí Chvilek vidle. Každá další demonstrace by totiž v nejbližší době byla jen nudnější a trapnější. A jen by narůstal naopak hněv a odpor nás ostatních, pro které jsou zlem nikoliv Andrej Babiš, ale Piráti, ODS či ti pravicoví trpaslíci. A nás je většina.

V tomto týdnu bude hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše. Je jisté, že to bude opět směšná taškařice, protože hlasy jsou dány a vláda přirozeně důvěru získá.

(Mimochodem, rád přiznávám, že bych uvítal pád této vlády a nové, kterou by logicky opět vedl Andrej Babiš, protože by jej prezident znovu najmenoval a konečně i třetí, neboť by jej zajisté jmenoval předseda Sněmovny Vondráček a potom vzhůru k novým volbám, které zcela jistě Andrej Babiš vyhraje, jeho trestní stíhání by bylo přerušeno, a i když by posílili Piráti a ODS, je velká naděje, že by zmizely třebas i KDU-ČSL a TOP 09. Ale tuto myšlenku budu mít jistě čas v budoucnosti rozvíjet.)

Čili to shrňme. Minář správně pochopil, že nic nedocílil a vlastně prohrál a zatroubil na strategický ústup.54 komentářů :

 1. Minář je blb. A ty co vodí za nos ještě dvakrát větší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Jne blbci mohou jít proti vlastním zájmům !

   Smazat
  2. Poslední věta měla znít
   STÁHL SE DO PŘEDEM PŘIPRAVENÝCH POZIC.

   Smazat
  3. Já myslím, že Minářovi se vzrušením zapařily koule a zadek. Oblíbené české herečky mu ten jeho vercajk budou omývat vlažnou vodou.

   Smazat
 2. Víme, že vítr vane a peníze proudí z dalekého, divokého západu. Hloupých lidí je k mání všude dost. Stejně jako bylo v Německu v dvacátých a třicátých letech, kde vůdce Hitler a svůdce Goebls zblbli takřka celý národ.
  I my máme nyní svého Ádu i Pepka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by opět americké ideodiverzní centrály?

   Smazat
  2. 14:36 To ti jenom Havel nakukal, že nic takového neexistuje. Ve skutečnosti v NSA a CIA pracují desetitisíce lidí. A to nemluvím o jejich neziskových frenšízách, kde jsou jich statisíce.
   Myslíš, že si tam skládaj ze čvrtek holubice míru?

   Smazat
  3. Jasně, americké ideodiverzní centrály jedou na plné pecky, aby narušily nerozbornou družbu s národy Sovětského svazu, a Minářové a jim podobní za mrzký peníz slouží jako pátá kolona amerického imperialismu, a v neposlední řadě tež západoněmeckým revanšistickým kruhům...... soudruzi, vzpamatujte se, je rok 2019!!

   Smazat
  4. 15:17 A oni se snad někam kvůli tomu roku vypařili, ti obtloustlí, restitucíchtiví sudeťácký vepříci? Oni přestali obřezaní nosatí páni libry a dolaru toužit po dalších koloniích, kde by své bezcenné papírky dokázali okotit za cenu zotročení východních národů? Nic se nezměnilo! Krom cifry v kalendáři, podstata zůstává stále stejná ...

   Smazat
  5. 14:30 Jak píšete, místních hlupáku je tady opravdu hodně. Někdy si myslím, že tyto stránky jsou vyhrazeny z 99% pro hlupáky, třeba jako v 14:42, 14:36.

   Smazat
  6. Tentokrát to bylo organizováno z Německa, ale Američané nám pomohli - viz akce desítek tisíc lidí proti dolům RWE, navíc dnes srážka 2 německých stíhaček). Díky prezidente Trumpe!!

   Smazat
  7. 16:59 Jasně Merkelovou i Makrona i EU poslance "prokazatelně" odposlouchával Putin. Žádné NSA ani CIA nejsou. To je Putinův fake news, že existují, čímž škodí USA a vytváří konspirace. A přitom Trestní zákoník v ustanovení § 180 až 184 upravuje skutkové podstaty trestných činů namířených proti právům na ochranu osobnosti, soukromí a listovního tajemství. Ve vztahu k soukromé korespondenci jde především o trestné činy dle § 182 a 183, kde je trestné i sledování komunikace elektronické. Prý se svých práv vzdát nemůžeš, ale cookies odklikáváš a přijímáš. Proč? Dříve na vysílačkách bylo "nepřítel naslouchá". Dnes si dejte na pozadí (tapetu) mobilu hlášení "Přítel Tě kontroluje" ty "1% chytráku".

   Smazat
  8. "Nikdo není beznadějněji zotročen než ti, kteří falešně věří, že jsou svobodni." Johann Wolfgang Goethe

   Smazat
 3. Vyvadile,
  kape z tebe žárlivost. Také bys hrozně rád mobilizoval davy, tak jako jsi se o to snažil při tvé "veleúspěšné" akci "NEPROJDOU". Kdyby jsi dokázal mobilizovat jen setinu lidí z Letné, tak by jsi se posral štěstím a bil se v prsa jaký jsi geroj. Bohužel na to ani ve snu nemáš a to tě strašně séře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 14:42 Aká žiarlivosť? Na čo? Na to, že ste v opozícii? Podstatné sú totiž voľby, ty dementík, a v tých sa k moci už nedostanete a Babiš a spol. vám ukážu vztýčený prostredník. Zaskáčte si na "majdane" ako tupci,dopadnete ako na Slovensku : vláda ostane a množstvo z tých blbcov, ktorými sa pýšiš, vás aspoň prekukne.

   Smazat
  2. Pan Vyvadil je jeden z nejserióznějších autorů, anonyme z 14:42 z tebe kape blbost pražských dutohlávek. Ještě že tu ty blby máme, tak nějak to asi patří k demokracii a alespoň se normální lidé nenudí. Je jasné že média, ta námi placená, by měla být nezávisle a odborně zhodnocená, aby se mohlo s tou zoufalou neprofesionalitou něco dělat. Zadarmo jsou drahý a z nás si udělali dojnoun krávu a ještě nás krměj jejich sračkomety, což zcela určitě není úplně normální. Hej hou

   Smazat
  3. Jaké davy ? Ročník 1960 a 1965 kraloval. Bývalý svazáci a kandidáti KSČ, nebo bývalý komouši. Ťi to mají v krvi, 1máj a sraz u památníku. Já tam nebyl a nebudu, vždy jsem z 1máje zdrhnul. Lezli jste do zadku Rusm a dnes lezete Američanům. V Maďarsku také špinili premiéra, ten to ustál a svazáci skončili s honem.

   Smazat
  4. Soudruhu Eurohujere, účastníku z Letné 14:42, jsme rádi, že jsi se tam vystříkal při proslovu udavače Svěráka a ostatních dotačních idiotů a udělal ze sebe jednoho z idiotů a nyní nám vyroň něco o Karkulce.

   Smazat
 4. Vyvadile, tebe se nikdo neptal, ty jsi už dávno skončil na smetišti, jinak nevím čím pan Minář "zatroubil k ustupu", naopak demonstrace budou pokračovat. Tvoje přání nebude vyslyšeno. Moc se bavím kolik místních pisálku jako vyvadil, neustále chtějí tyto demonstrace dehonestovat, ale normální lidé ví kde je dnes pravda!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiň, trubko, ale o tom, kde je pravda, ty zjevně víš tak akorát úplné nic. Demonstrace není třeba dehonestovat a ať klidně pokračují. Dehonestují je sami organizátoři i účastníci. Je to placené a organizované vzepětí hlouposti, tuposti, neznalosti a osobních frustrací organizátorů i účinkujících. Stačí položit pár konkrétních otázek a je vymalováno. Odpovědí na ně nejsou konkrétní fakta, ale jen další ryk a kvičení, nesmyslné a zmatené požadavky, respektive stupňující se nátlak na demokraticky zvolené a ustavené představitele státu a jeho institucí. A ten upocený rezavý potkan, to je jen takový český Vuk Dražkovič... Pokud jde o p. Vyvadila, potom palec nahoru.

   Smazat
  2. Čím by tak asi mohl zatroubit vidlák z Vodňan?

   Smazat
  3. Soudruhu Eurohujere 16:16, my tu víme, že toho retarda rezavého euro-zmetka miluješ, ale tady s tím nikoho neoblbneš. Nejlépe by bylo, kdyby jsi se přesunul na bakaloviny, tak budeš za kinga, tady jsi za idiota.

   Smazat
 5. Ach, ta vaše pravda. Pravdou je, že normální, myslící lidé na Letnou nepřišli, to by jich tam z našeho více než desetimilionového národa muselo být daleko víc, milý hochu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:29 Chápu váš koment, ale 250 000 lidí označit jako nemyslící, muže pouze vul to nejsou nemyslící lidé, ale naopak, Zkuste vy, jako myslící dostat na Letnou ty vaše myslící V TOMHLE POČTU, velké hovno VELKÉ, pane nechytrý!

   Smazat
  2. Ale hochu, dokončil jsi vůbec ZŠ, potřebuješ si zopakovat gramatiku. A jak jsi dospěl k tomu pozoruhodnému závěru, že bych měl zkusit dostat někoho na Letnou? Ani ve snu by mě to nenapadlo. Jsou i jiné, kultivovanější, méně hysterické prostředky, jak vyjádřit názor (pokud ho člověk vůbec má).

   Smazat
  3. 16:51 Promiňte, ale to že jich je (údajně) 250 000, to je předpokladem k tomu, že to nejsou frustrovaní hlupáci? Opak bude pravdou. Myslící tvor hledá inteligentní způsoby vyjádření svého názoru a postoje. Debil si jde zařvat na demonstraci. Ono se to tak krásně vyřvává, když nás někdo pozve, vybaví a odmění a ještě nám vykládá jak jsem jako stádo silní, krásní a svobodní. Že nás potom kopne do ... až nás nebude potřebovat? Kdo by tak daleko dopředu přemýšlel, že.

   Smazat
 6. Zvonka to vyzerá, že Minář potřebuje studovat
  his universities... stáže v U.S.A. čekají

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani vysoká, ani učňák. Všiml jsem si když mladí benderovci napadají ženy a staré ruskojazyčné obyvatele, tak na n ně platí pokřik DO ROBOTY! DO ROBOTY!

   Smazat
 7. Jasně, že to milionu nemůže vyjít. Ale 21.8. už bude hodně lidí, kteří tomuto fesťáku přišli na chuť, zase zpátky z dovolených, takže trochu řevu ještě bude. Pak zase začne škola a tak, tudíž kulminace řevu je již logicky za námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:44

   Bohužel na školy a dokonce i školky se vrhají, co na to MŠ Plaga (apolityčnost škol!)?

   Organizátoři v Písku (milión úchylek)

   »Člen Jan Říšský, aktuálně absolvuje stáž ve společnosti AIESEC, která nasunuje multikulti výukové a poznávací programy do českých mateřských a základních škol. V Ruské federaci je AIESEC registrován jako cizí agent, společně s Transparency International, Open Society nadací George Sorose nebo americkou neziskovkou USAID.«

   Smazat
  2. 17:10
   Ano, pokud nevyjde milionový chlívek, globalisté si jistě najdou cesty, jak prosadit své. A tohle je jedna z cest. 16:44

   Smazat
 8. Vážený klikněte na tento odkaz NR v závěru diskuze je osvětlena dlouhá anabáze zhrzeného, Miliónového Chlívku od počátku před volbou prezidenta ČR 2018, trnem je prezident Miloš Zeman poté A. Babiš jako nástroj a záminka!

  http://www.novarepublika.cz/2019/06/nenavistna-lehkost-byti.html

  OdpovědětSmazat
 9. Dnes jsem viděl poprvé zrzavého Mináře v tv. Proboha jak může tento skrček fanatický řvát a špinit Babiše. I když ho nemusím, je to jak za NSDAP. Být Andrejem, tak ho vyzvu na férovku a zmaluju mu prdel. Kdo ho platí? Zikmund ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zikmund - liška zrzavá

   Smazat
  2. Záhadou je jak tatík, který provozuje hospodu sám bez zaměstnanců, dokázal živit synáčka na studiích 8 let. že by ten obchod s lihem? http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_res.cgi?ico=46686924&jazyk=cz&xml=1

   Smazat
 10. 17:38 Hodnotit člověka a pomlouvat ho podle zjevu, muže poze hlupák jako ty.To by ten zlodědek z hradu už musel dávno končit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Áno, bůh stvořil každého tak, že mu z tváře vyčteš zda je hodný, nebo zmrd. Bohužel, někteří to mají napsané v tváři.

   Smazat
  2. Ty budeš taky zrzavý falešný potkan, co 17:51? Už staří lidé říkávali to pořekadlo o krysách zrzavých a staré pranostiky taky platí dodnes, ty zjeve. Zbytečně se pokoušíš objasnit neobhajitelné.

   Smazat
 11. Jak se tak dívám, tak je zde zatrollováno. Dr. Vyvadil je asi pro některé neziskové organizace obtížně stravitelný, tak vyslali své pohůnky.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 12. JSOU TO ČUČKAŘI:-))
  Tohle dokázali komouši každý rok ...a už v květnu!! ....hned prvního!!!:-)

  OdpovědětSmazat
 13. Vykadil se pro jistotu posral strachy:-)

  OdpovědětSmazat
 14. 16:16 máte pravdu.Normální lidé ví,kde je pravda.A proto na Letné byla jen banda nenormálních užitečných idiotů.

  OdpovědětSmazat
 15. Orbána takový hňupy vynesly až na trůn.
  Takže zrzounku je tak dál.

  OdpovědětSmazat
 16. Pro 16:59 České zpravodajské služby znepokojuje politické napojení Milionu chvilek na lobbisty a české spojence Sudetoněmeckého landsmančaftu.
  https://aeronet.cz/news/schwerpunkt-ceske-zpravodajske-sluzby-znepokojuje-politicke-napojeni-milionu-chvilek-na-lobbisty-a-ceske-spojence-sudetonemeckeho-landsmancaftu-nekteri-z-nich-byli-dokonce-hosty-skoleni/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:17 Opravdu? Podle čeho tak soudíš? A čemu věříš ty? Frydrichové a Rosímu?

   Smazat
 17. branná povinnost by je zbavila myšlení na pičoviny a něco by se naučili a stali by se z nich dospělí takhle mají v hlavách jen samý havlosračky a ten zmrdhavel je jim vzorem !!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:52 Soudruhu politruku, brečíš na špatném hrobě, ta tvoje rudá doba je už nenávratně v PRDE... Děkuji pane Havle za krásnách 30 roku které jste vy zařídil!

   Smazat
  2. 10:20 správně díš. Pro lidské zkurveniny, příživníky, vyžírky a lehkoživky je dnes ideální doba. Ostatně ani Veškrna nebyl jiný. Správně se modlíš. Jen aby vám to vydrželo.

   Smazat
  3. Takže jsi se odkopal havlistický kriple 10:20, pardon bruselský socialistický soudruhu. Jak toto může zem nosit?

   Smazat
  4. 10:20 Zrzavej Veškrňák byl jen nastrčená loutka, která ztratila na cokoliv vliv již v polovině 90. let, kdy dokázal již jen sem tam škodit (torpédoval rozumný návrh na změnu ústavy, aby se omezil vliv nikoho nezastupujících pidistraniček a umělých spolků!) a smrdět! Takže sám se modlíš na špatným hrobě, to musíš za Sérešovic Jiříkem! Ten toho "zařídil" podstatně víc!:-)))

   Smazat
 18. Hned jsem to říkal že si nic nevyřvou a jsem rád naivové neznají Český národ. Většina nemá ráda eu a nechce tu slimáky a euhujery pohrdá.

  OdpovědětSmazat
 19. Já si myslím, že to je spíše o myšlení těch pořadatelů včetně Mynáře: Za "demokracii" je třeba stále bojovat, ale léto, prázdniny, dovolená je lepší.

  OdpovědětSmazat
 20. 10:20 jen si hajluj pro stbaka havla urcite se ti to vyplati blbecku mozna jeste cekas az prijde do te tvoji hlavy plne havlosracek neco jako rozum!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.